Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  15 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  15 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  15 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  15 lat


Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat
Gliwice, 7-9 marzec 2014r


Konkurencja 1
2014-03-07 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 25.49 Agata Korc WKS Śląsk Wrocław 2001-11-30

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Fryckowska Natalia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 25.99 715 A
2. Roman Magdalena 99 MKS Polonia Warszawa 27.20 624 A
3. Niewiadomska Adrianna 99 UKS Gos Raszyn 27.23 622 A
4. Szatanek Julia 99 MKP Szczecin 27.35 614 A
5. Kruszczyńska Julia 99 Ruch Grudziądz 27.49 604 A
6. Sadowska Klaudia 99 WKS Śląsk Wrocław 27.53 602 A
7. Leończuk Sara 99 UKS G - 8 Bielany 27.55 601 A
8. Adamiec Dominika SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 27.68 592 A
9. Wietrzynska Renata 99 Wodnik Radom 27.75 588 B
10. Cyman Julia 99 Trops Kartuzy 27.81 584 B
11. Durczyńska Katarzyna 99 KS. Górnik Radlin 27.84 582 B
12. Rzońca Patrycja 99 UKS "Piątka" Konstantynów Łódz 27.85 581 B
13. Kapłon Aleksandra 99 Orka Zamość 27.89 579 B
14. Jankowska Justyna 99 UKP Kmita Zabierzów 27.93 576 B
Czaja Barbara 99 KS. Górnik Radlin 27.93 576 B
16. Zrobek Natalia 99 UKS 190 Łódź 27.98 573 B
17. Żarnowska Karolina 99 MKS Polonia Warszawa 28.00 572 R
18. Piekut Aleksandra 99 UKS G - 8 Bielany 28.01 571 R
19. Lemiec Marta 99 MKS Juvenia Wrocław 28.11 565
20. Bernat Gabriela 99 Skarpa Lublin 28.24 558
21. Duda Zuzanna 99 WKS Śląsk Wrocław 28.29 555
22. Wawrzynkiewicz Wiktoria 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 28.34 552
23. Dudek Sylwia 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 28.48 544
24. Sosnowska Patrycja 99 Znicz Koszalin 28.53 541
25. Szlachcic Wiktoria 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 28.59 537
26. Suchecka Katarzyna 99 UKS Ostrobramska 28.60 537
27. Cieślikowska Zuzanna 99 Uks Pingwiny 28.64 534
28. Arkuszewska Karolina 99 KS Delfin Gdynia 28.67 533
29. Janecka Zuzanna 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 28.69 532
30. Widła Hanna 99 KS Warta Poznań 28.78 527
31. Kuzebska Karolina 99 Mks Piaseczno 28.82 525
Kit Natalia 99 UKS 9 Kalisz 28.82 525
33. Chamera Weronika 99 "MOTYL" MOSiR Stalowa Wola 28.91 520
Kamieniarz Weronika 99 KS. Górnik Radlin 28.91 520
35. Niedźwiecka Katarzyna 99 UKS 190 Łódź 28.94 518
36. Bukowska Laura 99 MKS Polonia Warszawa 28.96 517
37. Dąbrowska Alicja 99 UKS Siódemka Brodnica 28.97 516
38. Mucha Karolina 99 K.S.Wodnik Śrem 29.01 514
39. Góreczna Daria 99 KS Delfin Gdynia 29.03 513
40. Kielka Elżbieta 99 UKS SVIDA Świdnica 29.04 513
41. Lipiarska Zofia 99 UKP Kmita Zabierzów 29.05 512
42. Berezowska Maja 99 KS Delfin Gdynia 29.11 509
43. Bielińska Karolina 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 29.13 508
44. Śliczniak Weronika 99 MTP Lublinianka 29.14 507
45. Rzepczyńska Patrycja 99 EKS SKRA Bełchatów 29.15 507
Niemiec Adrianna 99 UKS SMS Galicja Kraków 29.15 507
47. Samól Monika 99 KS Warta Poznań 29.17 506
48. Dulińska Martyna 99 UKS G - 8 Bielany 29.26 501
49. Myrcha Maria 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 29.28 500
Kowalska Aleksandra 99 UKS G - 8 Bielany 29.28 500
51. Łyczko Dominika 99 MKS Rokita Brzeg Dolny 29.54 487
52. Krzywak Maria 99 UKP Torpeda Oleśnica 29.58 485
53. Suchcicka Zuzanna 99 MOSiR Sopot 29.60 484
54. Kruszniewska Kinga 99 KS. Górnik Radlin 29.61 484
55. Tomaszewska Aleksandra 99 SALOS CORTILE Kielce 29.63 483
56. Smoła Monika 99 MTKP Delfin Toruń 29.66 481
57. Kierzek Wiktoria 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 29.67 481
58. Tyszka Wiktoria 99 UKS JAGIELLONKA Warszawa 29.69 480
59. Zgoda Dominika 99 KS Delfin Gdynia 29.85 472
60. Bieniek Paulina 99 TKKF Szczygłowice 29.86 472
61. Kordowska Klaudia 99 BUKS Warszawa 29.88 471
62. Mazurek Magdalena 99 MTP Lublinianka 29.91 469
63. Kantorska Daria 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 29.92 469
64. Tatara Alicja 99 LUKS Orlik Lublin 29.95 467
65. Sikora Adrianna 99 UKS SMS Galicja Kraków 30.00 465
66. Mielniczuk Aleksandra 99 MKS Polonia Warszawa 30.02 464
67. Rożek Martyna 99 MKP Szczecin 30.07 462
68. Złotecka Sylwia 99 MOSM Tychy 30.09 461
69. Hałat Agnieszka 99 MOSM Tychy 30.13 459
70. Wałek Julia 99 MKS ZRYW Opole 30.15 458
71. Petters Klaudia 99 UKS Oxpress Bolesławiec 30.24 454
72. Cieślikowska Gabriela 99 Uks Pingwiny 30.26 453
73. Kaniuczak Sylwia 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 30.27 453
Suchan Zuzanna 99 Klub Sportowy "1" Ożarów Mazow 30.27 453
75. Żukowska Natalia 99 UKS SMS Galicja Kraków 30.32 450
76. Rybińska Marcelina 99 WKS Śląsk Wrocław 30.40 447
77. Cierpka Marta 99 KS Piatka Chorzów 30.45 445
78. Noworzyn Wiktoria 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 30.49 443
79. Kubik Martyna 99 UKS Aligator Gorzyce 30.55 440
80. Wołowicz Weronika 99 KP Astromal Akwawit Leszno 30.59 439
81. Polarz Natalia 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 30.61 438
Stępień Kamila 99 Starachowicki klub pływ 30.61 438
83. Osełkowska Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 30.64 436
84. Piotrowska Nicole 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 30.91 425
85. Bober Laura 99 TKKF Szczygłowice 31.01 421
86. Wawszczak Anna 99 UKS SKALAR Warszawa 31.06 419
87. Oleszak Weronika 99 KP Astromal Akwawit Leszno 31.10 417
88. Iglewska Weronika 99 KP Delfin Inowrocław 31.26 411
89. Zabłocka Zuzanna 99 WKS Śląsk Wrocław 31.29 410
90. Traczyk Marta 99 UKS "Polonez" Wyszków 31.45 404
91. Bajrakowska Iga 99 KS. Górnik Radlin 31.62 397
92. Szewczyk Dominika 99 Ruch Grudziądz 31.88 387
93. Kosecka Agnieszka 99 UKS Siódemka Brodnica 32.04 382
94. Graf Adrianna 99 MOSM Tychy 32.06 381
95. Kowal Paulina SOc 99 KSZO Ostrowiec 32.17 377
96. Surman Julia 99 MKS - MOS Katowice 32.32 372
97. Kobiałka Kamila 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 32.41 369
98. Koczy Elwira 99 MOSM Tychy 32.89 353
99. Ambroziak Ada 99 UKS JAGIELLONKA Warszawa 32.91 352
100. Majewska Kinga 99 UKS "Polonez" Wyszków 33.24 342
101. Radwańska Hania 99 BUKS Warszawa 33.40 337
NW Zadumińska Weronika 99 MKS Polonia Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-07 - 9:10
Chłopców, 50m dowolny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 23.11 Paweł Werner MKS Juvenia Wrocław 2008-12-12

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Cukanow Michał 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 24.19 590 A
2. Solak Łukasz 99 PSP Swim Płock 24.36 578 A
3. Bocheń Tomasz 99 MKS Juvenia Białystok 24.56 564 A
4. Worożewicz Konrad 99 WKS Śląsk Wrocław 24.60 561 A
5. Kołodziejczyk Sebastian 99 UKP Torpeda Oleśnica 24.67 557 A
6. Karolkiewicz Jakub 99 UKS Delfin Tarnobrzeg 24.78 549 A
Winiatowski Patryk 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 24.78 549 A
8. Kałużyński Antoni 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 24.80 548 ?
Szota Grzegorz 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 24.80 548 ?
10. Dudek Julian 99 UKS NAWA Skierniewice 24.96 537 B
11. Marcinkowski Borys 99 MTKP Delfin Toruń 24.98 536 B
Gajdziński Konrad 99 MKP Myślibórz 24.98 536 B
Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 24.98 536 B
14. Ostrowski Karol 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 25.11 528 B
Żaak Robert 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 25.11 528 B
Dutkiewicz Dominik 99 KS Warta Poznań 25.11 528 B
17. Czyżak Arkadiusz 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 25.13 527 R
18. Łukawski Mikołaj 99 KORONA SWIM Kielce 25.16 525 R
19. Ozimek Kacper 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 25.18 523
20. Grochowicz Michał 99 UKS Ostrobramska 25.20 522
21. Piszczorowicz Bartosz 99 UKS 9 Kalisz 25.32 515
22. Olewnik Bartosz 99 MTKP Delfin Toruń 25.34 514
Cempel Oskar 99 UKS SMS Galicja Kraków 25.34 514
24. Wilczak Kajetan 99 UKS"dwójka"Sochaczew 25.36 512
25. Bujak Dominik 99 SALOS CORTILE Kielce 25.58 499
26. Królik Paweł 99 MKS Juvenia Białystok 25.64 496
Marczuk Szymon SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 25.64 496
28. Sieczek Adrian 99 MKS Polonia Warszawa 25.69 493
29. Kot Mateusz 99 UKS G - 8 Bielany 25.71 492
30. Bujko Michał 99 MKS Juvenia Wrocław 25.79 487
31. Sadowski Adrian 99 UKS Gos Raszyn 25.84 484
32. Czurczak Jakub 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 25.88 482
Chmielewski Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 25.88 482
34. Walczak Szymon 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 25.92 480
35. Jarosz Dawid 99 Wodnik Końskie 25.93 479
36. Piątkiewicz Mateusz 99 MZOS Płock 25.94 479
37. Hodur Dawid 99 MKS Polonia Warszawa 25.98 477
38. Pawełek Paweł 99 MKS Polonia Warszawa 26.00 475
39. Siarniewicz Tomasz 99 Mks Piaseczno 26.01 475
40. Rudnicki Marcin 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 26.04 473
Jeziorski Patryk 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 26.04 473
42. Wiącek Bartłomiej 99 MKS Juvenia Wrocław 26.14 468
Stec Kacper 99 UKP Kmita Zabierzów 26.14 468
Skaldawski Krzysztof 99 Mks Piaseczno 26.14 468
45. Bieroński Michał 99 WKS Śląsk Wrocław 26.17 466
46. Franke Paweł 99 UKS G - 8 Bielany 26.21 464
47. Bojarski Karol 99 Uczniowski Środowiskowy Klub S 26.23 463
48. Lewiński Michał 99 Siódemka Sopot 26.26 461
49. Głąba Jan 99 WKS Śląsk Wrocław 26.31 459
50. Lipiński Piotr 99 MKP Szczecin 26.38 455
51. Falbogowski Maciej 99 KS Warta Poznań 26.39 455
52. Maciąg Piotr 99 TS Wisła Kraków 26.41 454
53. Wańkowicz Błażej 99 UKS SKALAR Warszawa 26.42 453
54. Włodarczyk Maciej 99 Uks Pingwiny 26.45 452
Szarek Dawid 99 WKS Śląsk Wrocław 26.45 452
56. Michał Mikołajczyk 99 UKS 9 Kalisz 26.50 449
57. Szweda Mateusz 99 Siódemka Sopot 26.54 447
58. Daniek Bartłomiej 99 MKP Kołobrzeg 26.55 446
59. Włodarczyk Stanisław 99 MKS Polonia Warszawa 26.59 444
60. Kubiak Bartłomiej 99 UKS 9 Kalisz 26.61 443
61. Ruszczyk Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 26.62 443
62. Przybylski Wojciech 99 WKS Śląsk Wrocław 26.63 442
63. Nita Jakub 99 KP Astromal Akwawit Leszno 26.65 441
Wasiuk Jakub SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 26.65 441
65. Pawłowski Maksymilian 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warsz 26.67 440
66. Bartosiewicz Adrian 99 BUKS Warszawa 26.68 440
67. Pracz Michał 99 WKS Śląsk Wrocław 26.71 439
68. Zaremba Krystian 99 KP Astromal Akwawit Leszno 26.72 438
69. Pawlikowski Jakub 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 26.73 438
70. Góral Michał 99 MKS - MOS Katowice 26.74 437
Mazur Dominik 99 UKP Kmita Zabierzów 26.74 437
72. Wagner Krzysztof 99 Skalar Słupsk 26.77 436
73. Luma Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 26.78 435
Kruk Karol 99 Siódemka Sopot 26.78 435
75. Truchel Jakub 99 UKS "Polonez" Wyszków 26.80 434
76. Mołdrzyk Maciej 99 MOSM Tychy 26.83 433
77. Sumara Beniamin 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 26.84 432
Kolotilov Edwin 99 UKS ,,Orka '' Lubań 26.84 432
79. Chajda Aleksander 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 26.85 432
80. Magielski Jakub 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 26.90 429
81. Podwika Kamil 99 UKS SMS Galicja Kraków 26.91 429
82. Ogorzałek Kamil 99 UKS Wodnik 29 Katowice 26.92 428
83. Sienkiewicz Oskar 99 KS Delfin Gdynia 26.93 428
Rogozinski Mateusz SOc 99 KSZO Ostrowiec 26.93 428
85. Świderski Patryk 99 UKS 9 Kalisz 26.95 427
86. Szustak Hubert 99 UKS Gos Raszyn 26.98 425
87. Bosiak Olaf 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 27.00 425
88. Skarżyński Andrzej 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 27.01 424
89. Nowy Mateusz 99 KS Delfin Gdynia 27.04 423
90. Blacharski Maciej 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 27.15 418
91. Kurasz Kacper 99 KS Delfin Gdynia 27.17 417
92. Kaczmarek Kacper 99 EKS SKRA Bełchatów 27.23 414
Kolanowski Wiktor 99 UKS SMS Galicja Kraków 27.23 414
94. Prus Franciszek 99 UKS "Polonez" Wyszków 27.27 412
95. Kąkol Jan 99 Siódemka Sopot 27.28 412
96. Kapica Hubert 99 MTS Kwidzyn 27.33 409
97. Okopa Szymon 99 UKS Aquatica Pawłowice 27.40 406
98. Dobecki Jakub 99 KP Delfin Inowrocław 27.44 404
99. Olejniczak Jędrzej 99 KP Astromal Akwawit Leszno 27.46 404
100. Kawalec Lech 99 Orka Zamość 27.50 402
101. Godlewski Tomasz 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 27.52 401
102. Gil Kamil 99 UKS SMS Galicja Kraków 27.54 400
103. Młynarczyk Piotr 99 MKP Szczecin 27.67 394
104. Sordyl Mateusz SO 99 ULKS Victoria Kozy 27.69 394
105. Chromik Szymon 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 27.76 391
Dahan Daniel 99 Klub Sportowy "1" Ożarów Mazow 27.76 391
107. Pawliniak Mariusz 99 UKS Wodnik 29 Katowice 27.80 389
108. Rybak Hubert 99 "MOTYL" MOSiR Stalowa Wola 27.83 388
109. Komaszewski Jakub 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 27.84 387
110. Szymański Dorian 99 KS Delfin Gdynia 27.85 387
111. Panow Oliwer 99 Siódemka Sopot 27.86 386
112. Widz Mikołaj 99 LUKS Orlik Lublin 27.88 386
113. Molga Mateusz 99 Dwójka Morena Gdańsk 27.97 382
114. Bartosiak Michał 99 Siódemka Sopot 28.03 379
115. Krupiński Wiktor 99 MZOS Płock 28.05 379
116. Cebula Michał 99 RWKS SPARTA Biłgoraj 28.08 377
117. Kulak Paweł 99 MOSM Tychy 28.11 376
118. Apostel Dawid 99 UKP Ruda Śląska 28.18 373
119. Tomecki Jakub 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 28.37 366
120. Lenckowski Rafał 99 KS Delfin Gdynia 28.44 363
121. Olejnik Marcin 99 MOSiR Mysłowice- Klub Olimpijc 28.47 362
122. Terczyński Szymon 99 UKS Wodnik 29 Katowice 28.59 357
123. Klimczak Marcin 99 TS Wisła Kraków 28.60 357
124. Wodowski Jan 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 28.77 351
125. Piątek Michał 99 KS Korona Kraków 28.78 350
126. Sędłak Wiktor 99 Orka Zamość 28.79 350
127. Piętka Marcin 99 UKS SMS Galicja Kraków 28.88 347
128. Zbrożek Radosław 99 UKS SMS Galicja Kraków 28.90 346
129. Lewkowski Patryk 99 UKS ,,Orka '' Lubań 28.94 345
130. Dziodzio Dawid 99 KS. Górnik Radlin 28.96 344
131. Zając Dariusz 99 KS. Górnik Radlin 29.19 336
132. Gembala Adam 99 MOSM Tychy 29.46 327
133. Maciejewski Krzysztof 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 29.50 325
134. Wacławek Michał 99 UKS NAWA Skierniewice 29.54 324
135. Świecak Tymoteusz 99 KS. Górnik Radlin 29.64 321
136. Bryłka Kamil 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 29.90 312
137. Szymaniak Paweł 99 KS Delfin Gdynia 30.32 300
138. Lubański Sebastian 99 BUKS Warszawa 31.45 268
139. Śniadowka Kacper 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 31.57 265
140. Marcinowicz Karol 99 MKS Juvenia Białystok 32.63 240
141. Ciemała Szymon 99 TKKF Szczygłowice 32.82 236
142. Saks Kacper 99 MOSM Tychy 34.13 210
DYSKW. Szczepański Kacper 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 9:30)
NW Ślosarczyk Kamil 99 TKKF Szczygłowice


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-03-07 - 9:25
Dziewcząt, 50m klasyczny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 31.45 Dominika Sztandera MKS Juvenia Wrocław 2012-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Prochownik Olimpia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 33.08 659 A
2. Nieszporek Wiktoria 99 UKS 190 Łódź 33.40 641 A
3. Ożóg Paulina 99 MKP Bobry Dębica 33.52 634 A
4. Kędziora Martina 99 MTS Kwidzyn 33.72 623 A
5. Drabik Martyna 99 Skalar Słupsk 33.80 618 A
6. Fryckowska Natalia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 33.94 611 A
7. Patoła Anna 99 UKS Shark Rudna 34.18 598 A
8. Piekut Aleksandra 99 UKS G - 8 Bielany 34.27 593 A
9. Samuła Wiktoria 99 MTP Lublinianka 34.37 588 B
10. Durczyńska Katarzyna 99 KS. Górnik Radlin 34.63 575 B
11. Dudek Sylwia 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 34.68 572 B
12. Ugodzińska Aleksandra 99 Klub Pływacki Ciechanów 34.77 568 B
13. Nowak Marta SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 35.05 554 B
14. Knapik Weronika SR 99 KS Piatka Chorzów 35.59 529 B
15. Złotecka Sylwia 99 MOSM Tychy 36.08 508 B
Golec Aleksandra 99 UKS Wodnik 29 Katowice 36.08 508 B
17. Chamera Weronika 99 "MOTYL" MOSiR Stalowa Wola 36.09 508 R
18. Małyga Magda 99 KS Delfin Gdynia 36.13 506 R
19. Kuzebska Karolina 99 Mks Piaseczno 36.15 505
20. Andrejko Julia 99 KS. Górnik Radlin 36.26 501
21. Grygier Aleksandra 99 Uczniowski Klub Sportowy FALA 36.34 497
Adamczyk Agata 99 UKS Aligator Gorzyce 36.34 497
23. Kujawa Julia 99 MKS Trójka Łódź 36.49 491
24. Szyszka Urszula 99 KP Astromal Akwawit Leszno 36.60 487
25. Adamczyk Zofia 99 KS. Górnik Radlin 36.67 484
26. Jangrot Angelika 99 UKS SMS Galicja Kraków 36.85 477
27. Zdunek Klaudia 99 UKS "Polonez" Wyszków 36.89 475
28. Majszutowicz Julia 99 MKP Szczecin 37.29 460
29. Kobiałka Kamila 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 37.33 459
30. Festerkiewicz Paulina 99 UKS Wodnik 29 Katowice 37.44 455
31. Kowalska Karolina 99 KS Piatka Chorzów 37.45 454
32. Opałko Dominika 99 SALOS CORTILE Kielce 37.49 453
33. Radwańska Hania 99 BUKS Warszawa 37.60 449
34. Jujeczka Martyna 99 KS Warta Poznań 37.77 443
35. König Paulina 99 MKP Szczecin 37.87 439
36. Graf Adrianna 99 MOSM Tychy 37.92 438
37. Traczyk Marta 99 UKS "Polonez" Wyszków 38.00 435
38. Machalewska Aleksandra 99 MTS Kwidzyn 38.02 434
39. Nykiel Cyntia 99 MKS Jedynka Łódź 38.03 434
40. Jarząbek Daria 99 MKS Juvenia Wrocław 38.60 415
41. Dybowska Anna 99 UKS SMS Galicja Kraków 39.40 390
42. Zmudzka Weronika 99 SP Meduza Pajęczno 39.68 382
43. Wielewska Alicja 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 40.68 354
44. Licznerska Martyna 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 44.10 278


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-03-07 - 9:30
Chłopców, 50m klasyczny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 28.93 Mikołaj Machnik MKS MOS Katowice 2008-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Kusto Rafał 99 UKS ,,Orka '' Lubań 30.10 590 A
2. Solak Łukasz 99 PSP Swim Płock 30.54 565 A
3. Dziedzic Dawid 99 MOSM Tychy 30.56 564 A
4. Szczepaniak Paweł 99 UKS SMS Galicja Kraków 30.75 553 A
5. Garbacz Dominik 99 MKS Jedynka Łódź 30.82 549 A
6. Jung Krzysztof 99 KS Piatka Chorzów 31.24 528 A
7. Winiatowski Patryk 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 31.28 525 A
8. Winiarski Jakub 99 1 Solex Lębork 31.33 523 A
9. Raszczuk MIchał 99 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 31.39 520 B
10. Michalski Krystian 99 KP Astromal Akwawit Leszno 31.42 518 B
11. Chotkowski Bartosz 99 Mks Piaseczno 31.54 513 B
12. Goleniec Kamil SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 31.55 512 B
13. Chmieliński Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 31.63 508 B
14. Śliwka Jakub 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 31.72 504 B
15. Turkowski Mateusz 99 MKS Jedynka Łódź 31.79 501 B
16. Dobecki Jakub 99 KP Delfin Inowrocław 31.81 500 B
17. Gawron Oskar 99 WKS Śląsk Wrocław 31.83 499 R
18. Koprynia Tomasz 99 UKP Kmita Zabierzów 31.92 494 R
19. Pilc Miłosz 99 MOSM Tychy 32.31 477
20. Sternik Maksymilian 99 MKS Polonia Warszawa 32.35 475
21. Fidrych Patryk 99 Muks Olimpijczyk 32.38 474
22. Michał Mikołajczyk 99 UKS 9 Kalisz 32.43 472
23. Ratajczak Mateusz 99 KS Warta Poznań 32.47 470
24. Felchner Jan 99 Trójka Wejherowo 32.57 465
25. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 32.64 462
26. Pietrzak Wiktor 99 MKP Szczecin 32.66 462
27. Grochowicz Michał 99 UKS Ostrobramska 32.78 457
28. Rokita Aleksander 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 32.83 454
29. Kaminiarz Cezary 99 KP Astromal Akwawit Leszno 32.92 451
30. Skarżyński Andrzej 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 32.94 450
31. Chałupczyński Bartosz 99 MKS Polonia Warszawa 33.04 446
32. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 33.09 444
33. Młynarczyk Piotr 99 MKP Szczecin 33.17 441
34. Spadło Piotr 99 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 33.20 439
35. Grzeszczyk Kacper 99 UK Trójka Puławy 33.25 437
36. Piotrowski Patryk 99 Muks Olimpijczyk 33.49 428
37. Browarski Adam 99 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 33.68 421
38. Kapica Hubert 99 MTS Kwidzyn 33.69 420
39. Piętka Marcin 99 UKS SMS Galicja Kraków 33.73 419
40. Mroziński Jeremi 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 33.89 413
41. Pępek Tomasz 99 UKS SMS Galicja Kraków 33.94 411
42. Sobczak Mikołaj 99 PSP Swim Płock 34.02 408
Tekieli Jakub 99 UKS SMS Galicja Kraków 34.02 408
44. Bal Dominik 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 34.15 404
45. Kaczmarek Kacper 99 EKS SKRA Bełchatów 34.37 396
46. Miera Dominik 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 34.69 385
47. Walkowski Miłosz 99 KP Astromal Akwawit Leszno 34.74 383
48. Gąsior Sebastian 99 MTP Lublinianka 34.81 381
49. Królik Paweł 99 MKS Juvenia Białystok 35.11 371
50. Jazykow Filip 99 MKS Juvenia Białystok 35.20 369
51. Młynarczyk Bartosz 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 35.36 364
52. Daniek Bartłomiej 99 MKP Kołobrzeg 35.39 363
53. Gorycki Hubert 99 KP Delfin Horyniec-Zdrój 35.50 359
54. Kupinski Filip 99 MKS Juvenia Białystok 35.56 358
55. Kulak Paweł 99 MOSM Tychy 35.68 354
56. Szeliga Maciej 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 35.97 345
57. Chajda Aleksander 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 36.17 340
58. Szustak Hubert 99 UKS Gos Raszyn 36.20 339
59. Marcinowicz Karol 99 MKS Juvenia Białystok 36.42 333
60. Krupiński Wiktor 99 MZOS Płock 36.53 330
61. Żerański Przemysław 99 BUKS Warszawa 36.78 323
62. Gil Bartosz 99 UPKS Wodnik Rawicz 37.22 312
63. Szymaniak Paweł 99 KS Delfin Gdynia 37.86 296
64. Świecak Tymoteusz 99 KS. Górnik Radlin 38.27 287
65. Danch Paweł 99 UKP Ruda Śląska 39.01 271


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-03-07 - 9:40
Dziewcząt, 100m motylkowy 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 1:00.07 Diana Sokołowska MKS Juvenia Białystok 2011-12-17

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. Gus Julia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:03.17 661 A 29.61 33.56
2. Adamiec Dominika SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 1:04.17 631 A 29.93 34.24
3. Redner Sandra 99 MKS Trójka Łódź 1:05.01 607 A 30.93 34.08
4. Ćwil Angela 99 Mks Piaseczno 1:05.16 603 A 30.53 34.63
5. Kuś Natalia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 1:06.31 572 A 31.06 35.25
6. Czarnecka Wiktoria 99 Skarpa Lublin 1:06.38 570 A 30.74 35.64
7. Skorupa Monika 99 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 1:07.24 548 A 30.97 36.27
8. Wysmolińska Katarzyna SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 1:07.33 546 A 30.79 36.54
9. Kordowska Klaudia 99 BUKS Warszawa 1:07.38 545 B 31.14 36.24
10. Kondolewicz Aleksandra 99 WKS Śląsk Wrocław 1:07.41 544 B 30.99 36.42
11. Król Oliwia 99 MKS Trójka Łódź 1:07.54 541 B 31.48 36.06
12. Tomiałowicz Karolina 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 1:08.00 530 B 31.20 36.80
13. Bachanek Julia 99 BUKS Warszawa 1:08.34 522 B 31.70 36.64
Karaszkiewicz Daria 99 MTS Kwidzyn 1:08.34 522 B 31.84 36.50
15. Mytlewska Oliwia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:08.41 521 B 32.02 36.39
16. Żyława Katarzyna 99 MKS Juvenia Wrocław 1:08.45 520 B 31.47 36.98
17. Filipkowska Dominika 99 MKS "Roś" Pisz 1:08.66 515 R 31.76 36.90
18. Kolbowicz Barbara 99 MKP Szczecin 1:08.88 510 R 31.89 36.99
19. Kamieniarz Weronika 99 KS. Górnik Radlin 1:09.01 507 31.06 37.95
20. Tomecka Joanna 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:09.10 505 31.14 37.96
21. Filipek Jagoda 99 WKS Śląsk Wrocław 1:09.18 503 30.87 38.31
22. Kubik Martyna 99 UKS Aligator Gorzyce 1:09.73 492 31.71 38.02
23. Niemiec Adrianna 99 UKS SMS Galicja Kraków 1:09.78 490 32.61 37.17
24. Niemczycka Julia 99 WKS Śląsk Wrocław 1:09.84 489 32.79 37.05
25. Nowakowska Natalia 99 UKS 190 Łódź 1:10.06 485 32.30 37.76
26. Jankowska Justyna 99 UKP Kmita Zabierzów 1:10.28 480 31.70 38.58
27. Stepanchenko Anna 99 MKP Myślibórz 1:10.44 477 32.47 37.97
28. Kawczak Joanna 99 MKP Szczecin 1:10.51 475 31.98 38.53
29. Brembor Patrycja 99 KS Piatka Chorzów 1:10.53 475 32.43 38.10
30. Tomaszewska Aleksandra 99 SALOS CORTILE Kielce 1:10.55 475 32.77 37.78
31. Nawrocka Paulina 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 1:10.76 470 32.43 38.33
32. Bocheńska Wiktoria SR 99 Unia Racibórz 1:10.78 470 32.20 38.58
33. Dulińska Martyna 99 UKS G - 8 Bielany 1:10.93 467 32.45 38.48
34. Mazurek Magdalena 99 MTP Lublinianka 1:11.01 465 33.43 37.58
35. Fuks Gabriela 99 MUKS Gilus Gilowice 1:11.42 457 33.11 38.31
36. Kantorska Daria 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 1:11.74 451 32.59 39.15
37. Łyczko Dominika 99 MKS Rokita Brzeg Dolny 1:13.11 426 33.27 39.84
38. Belof Karolina 99 KS Delfin Gdynia 1:13.99 411 34.24 39.75
39. Wawszczak Anna 99 UKS SKALAR Warszawa 1:14.29 406 34.23 40.06
40. Jarząbek Daria 99 MKS Juvenia Wrocław 1:14.65 401 34.29 40.36
41. Wąwoźna Marta 99 MTKP Delfin Toruń 1:15.29 390 33.95 41.34
42. Pyrlik Paulina SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 1:15.96 380 34.32 41.64
43. Skudlik Magdalena 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 1:18.55 344 34.92 43.63
44. Pusiak Joanna 99 KP Astromal Akwawit Leszno 1:19.13 336 35.25 43.88
45. Kosecka Agnieszka 99 UKS Siódemka Brodnica 1:20.15 324 36.67 43.48
DYSKW. Sapeda Natalia 99 Klub Pływacki Płetwal Mława
(Czas: 9:55), SW.10.2


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-03-07 - 9:50
Chłopców, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 54.76 Dominik Ciężkowski MKS Jordan Kraków SK 2011-12-15

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. Stokowski Kacper 99 UKS G - 8 Bielany 56.84 620 A 26.23 30.61
2. Wągrowski Marcel 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 58.80 560 A 27.41 31.39
3. Bocheń Tomasz 99 MKS Juvenia Białystok 58.90 557 A 27.67 31.23
4. Stępniak Kacper 99 KORONA SWIM Kielce 59.33 545 A 27.79 31.54
5. Ławnik Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 59.49 541 A 28.23 31.26
Worożewicz Konrad 99 WKS Śląsk Wrocław 59.49 541 A 28.29 31.20
7. Dębski Szymon 99 UKS NAWA Skierniewice 59.65 536 A 27.26 32.39
8. Krawczyk Paweł 99 BUKS Warszawa 59.67 536 A 28.19 31.48
9. Dziedzic Dawid 99 MOSM Tychy 59.75 534 B 27.56 32.19
10. Fiedosiuk Rafał SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 59.83 532 B 27.74 32.09
11. Wańkowicz Błażej 99 UKS SKALAR Warszawa 59.99 527 B 27.69 32.30
12. Szpucha Konrad 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 1:00.04 526 B 28.06 31.98
13. Murański Kacper 99 MUKS Gilus Gilowice 1:00.07 525 B 27.38 32.69
14. Wilczak Kajetan 99 UKS"dwójka"Sochaczew 1:00.08 525 B 27.81 32.27
15. Latowski Mateusz 99 UKS Żabianka Gdańsk 1:00.65 510 B 28.29 32.36
16. Łukawski Mikołaj 99 KORONA SWIM Kielce 1:00.67 510 B 28.23 32.44
17. Masłowski Konrad SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 1:01.06 500 R 27.92 33.14
18. Smul Błażej 99 MKS Trójka Łódź 1:01.18 497 R 28.80 32.38
19. Dembski Patryk 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:01.44 491 28.45 32.99
20. Marcinkowski Borys 99 MTKP Delfin Toruń 1:01.55 488 28.44 33.11
21. Baran Jan SR 99 MKS-SMS Victoria Racibórz 1:01.63 486 28.23 33.40
22. Kabziński Dominik 99 MKS Polonia Warszawa 1:01.84 481 28.74 33.10
23. Czyżak Arkadiusz 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 1:02.11 475 28.34 33.77
24. Gryz Dawid 99 MKP Szczecin 1:02.17 474 28.79 33.38
25. Poradziński Paweł 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 1:02.55 465 28.17 34.38
26. Grabek Filip 99 MTP Lublinianka 1:02.58 464 28.98 33.60
27. Lewiński Michał 99 Siódemka Sopot 1:02.62 464 29.53 33.09
28. Żaak Robert 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1:02.77 460 29.14 33.63
29. Koprynia Tomasz 99 UKP Kmita Zabierzów 1:02.97 456 29.54 33.43
30. Bartosiak Michał 99 Siódemka Sopot 1:02.98 456 29.39 33.59
31. Strzałkowski Jacek 99 Znicz Koszalin 1:03.15 452 29.38 33.77
32. Barańczyk Michał 99 UKS 190 Łódź 1:03.34 448 28.07 35.27
33. Bucewka Kajetan 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warsz 1:03.43 446 29.66 33.77
34. Kostowski Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.50 445 29.36 34.14
35. Kołodziej Bartłomiej 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 1:03.51 444 28.99 34.52
36. Cempel Oskar 99 UKS SMS Galicja Kraków 1:03.75 439 29.82 33.93
37. Trześniewski Kacper 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 1:03.77 439 29.67 34.10
38. Łapot Radosław 99 MKS - MOS Katowice 1:03.91 436 29.25 34.66
39. Nowy Mateusz 99 KS Delfin Gdynia 1:04.09 432 30.61 33.48
40. Kurasz Kacper 99 KS Delfin Gdynia 1:04.29 428 30.60 33.69
41. Lenartowicz Kacper 99 IKS Konstancin 1:05.08 413 30.74 34.34
42. Nawiczonok Andrej 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warsz 1:05.19 411 29.75 35.44
43. Nita Jakub 99 KP Astromal Akwawit Leszno 1:05.64 402 31.08 34.56
44. Rokita Aleksander 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:06.23 392 31.03 35.20
45. Komaszewski Jakub 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 1:07.01 378 30.99 36.02
46. Suchorz Wiktor 99 Siódemka Sopot 1:07.28 374 31.27 36.01
47. Lewkowski Patryk 99 UKS ,,Orka '' Lubań 1:08.40 356 31.85 36.55
48. Dahan Daniel 99 Klub Sportowy "1" Ożarów Mazow 1:08.41 355 31.35 37.06
49. Bal Dominik 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 1:08.74 350 32.05 36.69
50. Kolotilov Edwin 99 UKS ,,Orka '' Lubań 1:08.88 348 30.79 38.09
51. Badan Dawid SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 1:08.97 347 31.73 37.24
52. Stawaruk Michał 99 MKS Jedynka Łódź 1:09.59 338 32.13 37.46
53. Zając Dariusz 99 KS. Górnik Radlin 1:09.69 336 32.28 37.41
54. Szukajło Kamil 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 1:09.99 332 33.06 36.93
55. Cieślukowski Karol 99 Muks Olimpijczyk 1:10.25 328 31.26 38.99
56. Mroziński Jeremi 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 1:10.70 322 33.14 37.56
57. Szymański Dorian 99 KS Delfin Gdynia 1:13.54 286 32.09 41.45


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-03-07 - 10:05
Dziewcząt, 200m dowolny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 1:58.06 Diana Sokołowska MKS Juvenia Białystok 2011-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Roman Magdalena 99 MKS Polonia Warszawa 2:08.43 648 A 29.50 32.82 32.85 33.26
2. Szatanek Julia 99 MKP Szczecin 2:08.96 640 A 29.57 33.12 33.51 32.76
3. Śliwowska Katarzyna SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:09.22 636 A 29.53 32.97 33.66 33.06
4. Leończuk Sara 99 UKS G - 8 Bielany 2:09.57 631 A 29.35 33.12 33.88 33.22
5. Samuła Wiktoria 99 MTP Lublinianka 2:09.73 629 A 30.18 32.93 33.97 32.65
6. Świąder Patrycja 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2:10.44 619 A 30.62 33.31 33.26 33.25
7. Rzońca Patrycja 99 UKS "Piątka" Konstantynów Łódz 2:10.55 617 A 31.20 32.99 33.93 32.43
8. Zrobek Natalia 99 UKS 190 Łódź 2:10.66 615 A 30.28 33.43 34.07 32.88
9. Lichwa Dominika SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:10.92 612 B 30.03 33.25 34.01 33.63
10. Bielińska Karolina 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 2:12.04 596 B 30.80 33.15 34.15 33.94
11. Janecka Zuzanna 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2:13.11 582 B 30.87 33.67 34.34 34.23
12. Kapłon Aleksandra 99 Orka Zamość 2:13.30 580 B 31.03 33.85 34.27 34.15
13. Sosnowska Patrycja 99 Znicz Koszalin 2:13.34 579 B 30.85 33.55 34.66 34.28
14. Skwarska Karolina 99 MZOS Płock 2:13.43 578 B 31.34 33.54 34.33 34.22
15. Lemiec Marta 99 MKS Juvenia Wrocław 2:13.53 577 B 30.08 33.64 34.82 34.99
16. Kładoczna Julia 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:13.95 571 B 31.61 33.57 34.49 34.28
17. Cieślikowska Zuzanna 99 Uks Pingwiny 2:14.04 570 R 31.71 33.70 35.31 33.32
18. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:14.19 568 R 30.37 33.54 35.06 35.22
19. Bukowska Laura 99 MKS Polonia Warszawa 2:14.48 564 30.69 33.83 35.14 34.82
20. Sadowska Klaudia 99 WKS Śląsk Wrocław 2:14.63 563 30.90 34.41 35.00 34.32
21. Niedźwiecka Katarzyna 99 UKS 190 Łódź 2:14.79 561 31.56 34.06 35.03 34.14
22. Niemczycka Julia 99 WKS Śląsk Wrocław 2:14.80 560 31.55 33.87 34.67 34.71
23. Kawczak Joanna 99 MKP Szczecin 2:15.24 555 30.05 33.45 35.70 36.04
24. Patoła Anna 99 UKS Shark Rudna 2:15.68 550 31.20 34.38 35.62 34.48
25. Smoła Monika 99 MTKP Delfin Toruń 2:15.89 547 30.98 34.62 35.43 34.86
26. Adamczyk Agata 99 UKS Aligator Gorzyce 2:16.01 546 32.31 34.71 35.26 33.73
27. Żukowska Natalia 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:16.20 543 31.62 34.66 35.20 34.72
28. Tymofejewicz Natalia SO 99 "MOTYL" MOSiR Stalowa Wola 2:16.24 543 31.88 35.02 35.30 34.04
29. Kit Natalia 99 UKS 9 Kalisz 2:16.31 542 30.74 34.43 36.23 34.91
30. Świątek Zuzanna 99 Unia Racibórz 2:16.55 539 31.92 34.87 35.44 34.32
31. Góralczyk Anna SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:16.66 538 31.08 35.12 36.03 34.43
32. Dąbrowska Alicja 99 UKS Siódemka Brodnica 2:16.76 537 31.03 34.33 35.83 35.57
33. Filipkowska Dominika 99 MKS "Roś" Pisz 2:16.78 536 31.60 34.43 35.40 35.35
34. Śliczniak Weronika 99 MTP Lublinianka 2:16.79 536 31.09 33.90 35.82 35.98
35. Rzepczyńska Patrycja 99 EKS SKRA Bełchatów 2:17.25 531 31.29 35.23 36.68 34.05
36. Mytlewska Oliwia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:17.28 531 32.60 34.23
37. Myrcha Maria 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:17.54 528 32.20 34.86 35.94 34.54
38. Arkuszewska Karolina 99 KS Delfin Gdynia 2:17.60 527 31.08 35.13 36.42 34.97
39. Zadumińska Weronika 99 MKS Polonia Warszawa 2:17.76 525 31.66 34.63 36.09 35.38
40. Grygier Aleksandra 99 Uczniowski Klub Sportowy FALA 2:17.97 523 31.83 35.06 36.12 34.96
41. Opałko Dominika 99 SALOS CORTILE Kielce 2:18.06 522 32.28 35.44 34.94 35.40
42. Palka Maria SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:18.26 519 31.77 34.47 35.91 36.11
43. Stępień Kamila 99 Starachowicki klub pływ 2:18.30 519 31.78 34.59 36.72 35.21
44. Noworzyn Wiktoria 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2:18.87 513 31.84 34.96 36.44 35.63
45. Lesner Zuzanna 99 MKP Szczecin 2:18.90 512 31.96 35.25 36.63 35.06
46. Koronowska Anna 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 2:19.19 509 33.27 34.50 35.19 36.23
47. Kondolewicz Aleksandra 99 WKS Śląsk Wrocław 2:19.45 506 31.20 35.10 36.57 36.58
48. Wałek Julia 99 MKS ZRYW Opole 2:19.63 504 31.85 35.24 36.24 36.30
49. Cierpka Marta 99 KS Piatka Chorzów 2:19.89 501 31.70 35.39 36.67 36.13
50. Bazylko Joanna 99 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:20.15 499 32.98 36.23 36.38 34.56
51. Żarnowska Karolina 99 MKS Polonia Warszawa 2:20.69 493 31.96 35.53 36.50 36.70
52. Kowalska Karolina 99 KS Piatka Chorzów 2:20.94 490 32.21 35.21 37.09 36.43
53. Lipiarska Zofia 99 UKP Kmita Zabierzów 2:21.01 490 32.17 35.20 37.30 36.34
54. Musztafaga Maja 99 MKP Szczecin 2:21.68 483 32.69 35.72 36.68 36.59
55. Osełkowska Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:21.73 482 32.56 35.79 37.36 36.02
56. Mielniczuk Aleksandra 99 MKS Polonia Warszawa 2:21.91 480 32.17 36.22 37.02 36.50
57. Kujawa Julia 99 MKS Trójka Łódź 2:21.96 480 33.45 36.32 36.92 35.27
58. Brembor Patrycja 99 KS Piatka Chorzów 2:22.01 479 32.28 36.27 37.52 35.94
59. Fuks Gabriela 99 MUKS Gilus Gilowice 2:22.29 476 33.38 35.78 37.00 36.13
60. Tyszka Wiktoria 99 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:22.66 473 31.94 36.06 37.48 37.18
61. Skudlik Magdalena 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 2:22.78 472 33.64 36.16 37.15 35.83
62. Szczęch Inez 99 MKS Polonia Warszawa 2:23.87 461 32.36 36.40 37.64 37.47
63. Zabłocka Zuzanna 99 WKS Śląsk Wrocław 2:24.68 453 33.28 36.92 37.80 36.68
64. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:24.73 453 32.33 36.61 37.77 38.02
65. Kaniuczak Sylwia 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 2:27.15 431 32.49 39.26 39.03 36.37
66. Góreczna Daria 99 KS Delfin Gdynia 2:28.12 422 31.78 36.39 40.11 39.84
67. Ambroziak Ada 99 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:28.31 421 34.62 37.57 38.35 37.77
68. Stasik Kinga 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 2:28.32 421 32.07 36.82 39.49 39.94
69. Szewczyk Dominika 99 Ruch Grudziądz 2:29.79 408 34.52 37.74 39.23 38.30
70. Wielewska Alicja 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:30.23 405 34.47 38.49 39.66 37.61
71. Dybowska Anna 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:30.40 403 35.36 38.64 39.02 37.38
72. Kosowska Karolina 99 SP Meduza Pajęczno 2:30.62 402 33.88 37.91 40.07 38.76
73. Licznerska Martyna 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:31.43 395 34.10 38.33 40.67 38.33
74. Iglewska Weronika 99 KP Delfin Inowrocław 2:32.78 385 34.08 38.21 41.01 39.48
75. Zmudzka Weronika 99 SP Meduza Pajęczno 2:35.21 367 36.55 40.06 40.67 37.93
76. Majewska Kinga 99 UKS "Polonez" Wyszków 2:37.80 349 35.53 39.05 41.37 41.85
77. Klima Kinga 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 2:39.22 340 34.78 40.73 42.42 41.29


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-03-07 - 10:30
Chłopców, 200m dowolny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 1:49.78 Mateusz Arndt KS Delfin Gdynia 2013-12-22

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Chmielewski Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 1:55.48 637 A 27.34 28.97 29.58 29.59
2. Kałużyński Antoni 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 1:55.78 632 A 26.92 29.30 30.45 29.11
Cukanow Michał 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 1:55.78 632 A 26.37 29.83 29.46 30.12
4. Parzynowski Wojciech 99 UKS 190 Łódź 1:56.26 624 A 26.46 29.44 29.69 30.67
5. Kaźmierczak Kamil 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 1:56.46 621 A 27.60 29.91 29.60 29.35
6. Stępniak Kacper 99 KORONA SWIM Kielce 1:57.29 608 A 26.67 29.25 30.43 30.94
7. Sumara Beniamin 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1:57.88 599 A 26.91 29.48 30.34 31.15
8. Walczak Szymon 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:58.05 596 A 27.43 29.54 30.66 30.42
9. Szota Grzegorz 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1:58.30 592 B 26.86 29.40 30.88 31.16
10. Pecyna Maciej 99 IKS Konstancin 1:58.98 582 B 27.16 30.09 31.24 30.49
11. Bryła Kamil 99 MTP Lublinianka 1:59.88 569 B 27.49 30.05 31.30 31.04
12. Dudek Julian 99 UKS NAWA Skierniewice 2:00.57 559 B 27.59 30.37 31.33 31.28
13. Dutkiewicz Dominik 99 KS Warta Poznań 2:00.87 555 B 27.68 30.71 31.81 30.67
14. Marczuk Szymon SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:01.25 550 B 27.79 31.04 31.54 30.88
15. Sieczek Adrian 99 MKS Polonia Warszawa 2:01.54 546 B 26.85 30.94 32.09 31.66
16. Rekowski Bartosz 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 2:02.09 539 B 27.37 30.70 31.87 32.15
17. Szarek Dawid 99 WKS Śląsk Wrocław 2:02.27 536 R 27.90 31.15 31.64 31.58
18. Wlazłowski Damian 99 MKS Polonia Warszawa 2:02.54 533 R 27.81 30.81 31.76 32.16
19. Pawełek Paweł 99 MKS Polonia Warszawa 2:02.56 532 28.22 30.83 31.86 31.65
Barańczyk Michał 99 UKS 190 Łódź 2:02.56 532 27.85 31.06 31.73 31.92
21. Szweda Mateusz 99 Siódemka Sopot 2:02.60 532 28.15 31.13 31.88 31.44
22. Piszczorowicz Bartosz 99 UKS 9 Kalisz 2:02.67 531 27.05 30.66 32.65 32.31
23. Kepa Kacper 99 UKS Gos Raszyn 2:02.93 528 28.17 31.68 32.10 30.98
24. Sadowski Adrian 99 UKS Gos Raszyn 2:03.11 525 28.09 31.44 32.09 31.49
25. Karolkiewicz Jakub 99 UKS Delfin Tarnobrzeg 2:03.17 525 27.55 31.28 32.15 32.19
26. Głąba Jan 99 WKS Śląsk Wrocław 2:03.26 523 28.38 31.48 32.09 31.31
27. Stec Kacper 99 UKP Kmita Zabierzów 2:03.39 522 28.53 31.54 32.27 31.05
28. Kot Mateusz 99 UKS G - 8 Bielany 2:03.58 519 27.69 31.97 31.90 32.02
29. Wiącek Bartłomiej 99 MKS Juvenia Wrocław 2:03.89 516 29.07 30.90 31.78 32.14
30. Kruk Karol 99 Siódemka Sopot 2:03.91 515 28.69 31.12 32.52 31.58
31. Bujko Michał 99 MKS Juvenia Wrocław 2:04.28 511 28.11 31.33 32.43 32.41
32. Rudnicki Marcin 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:04.39 509 28.31 31.27 33.14 31.67
33. Podzimski Wojciech 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2:04.49 508 28.33 31.27 32.46 32.43
34. Olewnik Bartosz 99 MTKP Delfin Toruń 2:04.56 507 28.01 31.26 32.34 32.95
35. Zaremba Krystian 99 KP Astromal Akwawit Leszno 2:05.39 497 28.52 30.94 33.35 32.58
36. Włodarczyk Stanisław 99 MKS Polonia Warszawa 2:05.47 496 28.99 32.12 32.66 31.70
37. Pawlikowski Jakub 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:05.60 495 28.79 32.48 33.06 31.27
38. Chromik Szymon 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2:05.61 495 28.99 31.52 32.51 32.59
39. Magielski Jakub 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:05.77 493 29.04 32.02 33.21 31.50
40. Rogozinski Mateusz SOc 99 KSZO Ostrowiec 2:05.79 492 27.93 31.51 32.88 33.47
41. Maciąg Piotr 99 TS Wisła Kraków 2:05.90 491 28.58 32.03 33.40 31.89
42. Śliwka Jakub 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 2:06.59 483 28.54 31.22 33.25 33.58
43. Czurczak Jakub 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 2:07.35 475 29.21 32.53 32.96 32.65
44. Wagner Krzysztof 99 Skalar Słupsk 2:07.61 472 29.21 31.95 33.20 33.25
45. Ostrowski Dominik SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:07.79 470 30.31 33.07 32.88 31.53
46. Trześniewski Kacper 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 2:07.88 469 28.75 32.00 33.41 33.72
47. Pawliniak Mariusz 99 UKS Wodnik 29 Katowice 2:07.89 469 29.82 32.50 32.69 32.88
48. Bartosiewicz Adrian 99 BUKS Warszawa 2:07.98 468 29.83 33.43 33.61 31.11
49. Tekieli Jakub 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:08.19 465 29.17 32.61 33.53 32.88
50. Lipiński Piotr 99 MKP Szczecin 2:08.34 464 29.75 32.58 32.96 33.05
51. Olejniczak Jędrzej 99 KP Astromal Akwawit Leszno 2:08.47 462 29.61 32.00 33.71 33.15
52. Skaldawski Krzysztof 99 Mks Piaseczno 2:08.65 460 28.55 32.02 34.19 33.89
53. Drzewiecki Dawid 99 MTP Lublinianka 2:09.09 456 29.13 31.65 33.92 34.39
54. Pracz Michał 99 WKS Śląsk Wrocław 2:09.11 455 29.06 32.94 33.99 33.12
55. Strzałkowski Jacek 99 Znicz Koszalin 2:09.50 451 29.98 33.20 33.81 32.51
56. Królak Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.65 450 29.48 33.09 34.42 32.66
57. Chmieliński Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 2:10.14 445 29.50 33.77 33.95 32.92
58. Godlewski Tomasz 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:10.21 444 29.62 32.68 34.06 33.85
59. Terczyński Szymon 99 UKS Wodnik 29 Katowice 2:10.36 442 30.01 33.38 33.92 33.05
60. Blacharski Maciej 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 2:10.63 440 28.77 33.55 34.58 33.73
61. Gil Kamil 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:11.09 435 30.38 32.93 34.28 33.50
62. Stawaruk Michał 99 MKS Jedynka Łódź 2:11.70 429 29.44 33.59 34.77 33.90
63. Komosa Maciej 99 UKS Pirania Targówek 2:11.75 429 30.43 33.47 35.05 32.80
64. Przybylski Wojciech 99 WKS Śląsk Wrocław 2:11.91 427 29.71 33.59 34.40 34.21
65. Widz Mikołaj 99 LUKS Orlik Lublin 2:12.89 418 28.69 33.20 35.69 35.31
66. Włodarczyk Maciej 99 Uks Pingwiny 2:13.02 416 30.27 33.70 34.51 34.54
67. Piotrowski Patryk 99 Muks Olimpijczyk 2:13.36 413 30.52 34.47 34.99 33.38
68. Bosiak Olaf 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 2:13.70 410 28.55 33.12 36.15 35.88
69. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:14.07 407 30.16 34.42 35.70 33.79
70. Świderski Patryk 99 UKS 9 Kalisz 2:14.94 399 30.86 34.83 35.74 33.51
71. Sędłak Wiktor 99 Orka Zamość 2:15.38 395 30.92 34.70 35.16 34.60
72. Szeliga Maciej 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 2:15.50 394 31.90 35.75 35.05 32.80
73. Maciejewski Krzysztof 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:16.44 386 31.35 34.78 35.84 34.47
74. Ogorzałek Kamil 99 UKS Wodnik 29 Katowice 2:16.71 384 30.68 35.11 36.61 34.31
75. Zbrożek Radosław 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:17.01 381 31.70 35.28 36.11 33.92
76. Cieślewicz Maciej 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:17.65 376 31.86 34.85 35.98 34.96
77. Olejnik Marcin 99 MOSiR Mysłowice- Klub Olimpijc 2:17.71 375 29.96 35.20 36.80 35.75
78. Cebula Michał 99 RWKS SPARTA Biłgoraj 2:17.81 374 31.25 35.38 36.63 34.55
79. Szukajło Kamil 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 2:19.13 364 32.03 35.55 36.58 34.97
80. Lenckowski Rafał 99 KS Delfin Gdynia 2:19.26 363 31.80 35.73 36.57 35.16
81. Gorycki Hubert 99 KP Delfin Horyniec-Zdrój 2:19.34 362 32.05 35.33 36.73 35.23
82. Śniadowka Kacper 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:19.45 361 33.05 35.64 36.01 34.75
83. Rybak Hubert 99 "MOTYL" MOSiR Stalowa Wola 2:19.98 357 31.71 35.95 37.21 35.11
84. Gembala Adam 99 MOSM Tychy 2:20.84 351 31.51 36.41 37.15 35.77
85. Zalewski Oskar 99 UKS Pirania Targówek 2:21.59 345 33.54 35.98 36.39 35.68
86. Lubański Sebastian 99 BUKS Warszawa 2:30.67 286 33.26 39.20 40.95 37.26
87. Bryłka Kamil 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:31.37 282 33.13 39.06 41.00 38.18
DYSKW. Falbogowski Maciej 99 KS Warta Poznań
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 10:54)


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-03-07 - 11:00
Dziewcząt, 200m grzbietowy 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 2:09.98 Iwona Lefanowicz UKS Skarpa Lublin 2007-01-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Gus Julia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:16.45 680 A 30.95 34.76 35.94 34.80
2. Bernat Gabriela 99 Skarpa Lublin 2:18.56 650 A 32.85 35.46 35.69 34.56
3. Staros Sandra 99 UKS Victoria Józefów 2:19.14 641 A 32.94 34.79 35.57 35.84
4. Duda Zuzanna 99 WKS Śląsk Wrocław 2:19.76 633 A 33.28 35.62 35.87 34.99
5. Cyman Julia 99 Trops Kartuzy 2:21.94 604 A 33.95 36.05 36.23 35.71
6. Rogowska Angelika 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:22.14 602 A 33.40 36.41 36.44 35.89
7. Słupek Roksana 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:23.71 582 A 33.68 36.59 37.37 36.07
8. Kruszczyńska Julia 99 Ruch Grudziądz 2:23.73 582 A 33.18 35.88 37.22 37.45
9. Warjan Karolina 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:23.86 580 B 34.54 36.54 36.90 35.88
10. Karaszkiewicz Daria 99 MTS Kwidzyn 2:23.88 580 B 33.69 36.42 37.46 36.31
11. Wilk Wiktoria 99 MKS Polonia Warszawa 2:25.26 564 B 33.13 36.74 38.07 37.32
12. Trafas Kornelia 99 KS Warta Poznań 2:25.58 560 B 33.53 36.23
13. Skorupa Monika 99 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 2:26.33 551 B 35.09 37.32 37.67 36.25
14. Suchan Zuzanna 99 Klub Sportowy "1" Ożarów Mazow 2:27.91 534 B 35.14 37.93
15. Suchecka Katarzyna 99 UKS Ostrobramska 2:27.98 533 B 33.39 36.96 39.19 38.44
16. Jura Klaudia 99 SP Meduza Pajęczno 2:28.73 525 B 33.87 37.10 39.21 38.55
17. Krzywak Maria 99 UKP Torpeda Oleśnica 2:28.80 524 R 34.49 38.01 38.26 38.04
18. Suchcicka Zuzanna 99 MOSiR Sopot 2:29.31 519 R 34.24 37.54 39.24 38.29
19. Cieślikowska Gabriela 99 Uks Pingwiny 2:32.73 485 35.79 38.81 39.48 38.65
20. Berezowska Maja 99 KS Delfin Gdynia 2:33.39 479 35.73 39.03 40.31 38.32
21. Kowalska Aleksandra 99 UKS G - 8 Bielany 2:33.79 475 34.45 37.99 40.38 40.97
22. Petters Klaudia 99 UKS Oxpress Bolesławiec 2:34.36 470 35.34 38.83 40.32 39.87
23. Kładoczna Julia 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:35.82 457 35.14 38.76 40.82 41.10
24. Samól Monika 99 KS Warta Poznań 2:36.27 453 36.09 38.94 40.33 40.91
25. Galicka Wiktoria 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 2:36.71 449 37.28 40.03 40.46 38.94
26. Litwiejko Karolina 99 MKS Juvenia Białystok 2:36.94 447 36.36 39.99 40.26 40.33
27. Kierzek Wiktoria 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2:37.35 443 36.08 39.54 40.35 41.38
28. Gaik Natalia 99 SALOS CORTILE Kielce 2:38.63 433 35.53 40.13 41.25 41.72
29. Machalewska Aleksandra 99 MTS Kwidzyn 2:38.80 431 36.56 40.39 40.94 40.91
30. Wołowicz Weronika 99 KP Astromal Akwawit Leszno 2:40.43 418 37.50 40.28 41.28 41.37
31. Stasik Kinga 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 2:41.68 409 37.45
32. Kowal Paulina SOc 99 KSZO Ostrowiec 2:43.22 397 37.65 40.93 42.73 41.91
33. Hałat Agnieszka 99 MOSM Tychy 2:44.00 392 36.97 41.28 43.68 42.07
34. Rejniak Magdalena 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 2:45.41 382 37.48 41.56 43.92 42.45
35. Wąwoźna Marta 99 MTKP Delfin Toruń 2:47.21 369 38.20 42.37 43.87 42.77
36. Piotrowska Nicole 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 2:52.94 334 41.34 43.82 45.17 42.61
DYSKW. Turko Daria 99 KS. Górnik Radlin
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)  (Czas: 11:29)


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-03-07 - 11:15
Chłopców, 200m grzbietowy 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 2:02.03 Jakub Skierka UKS Trops Kartuzy 2013-11-10

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Stokowski Kacper 99 UKS G - 8 Bielany 2:02.94 642 A 29.11 31.21 32.03 30.59
2. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:08.09 568 A 30.66 32.99 32.86 31.58
3. Kijewski Kasper 99 SALOS CORTILE Kielce 2:08.10 568 A 29.52 32.49 32.99 33.10
4. Gajdziński Konrad 99 MKP Myślibórz 2:09.23 553 A 30.33 33.23 32.82 32.85
5. Szczepański Kacper 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:09.30 552 A 29.69 32.34 33.79 33.48
6. Sęczek Szymon 99 MKS Trójka Łódź 2:10.00 543 A 30.87 33.14 33.73 32.26
7. Macner Michał SO 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2:11.06 530 A 30.47 33.08 34.24 33.27
8. Gałecki Mateusz 99 WKS Śląsk Wrocław 2:11.11 530 A 30.01 32.63 34.81 33.66
9. Śrama Gabriel 99 KS Warta Poznań 2:11.40 526 B 29.65 33.39 34.77 33.59
10. Jagiełło Aleksander 99 SP Meduza Pajęczno 2:11.42 526 B 30.77 33.73 33.68 33.24
11. Franke Paweł 99 UKS G - 8 Bielany 2:11.50 525 B 30.99 33.08 34.61 32.82
12. Laskowski Michał 99 KS Delfin Gdynia 2:12.32 515 B 30.57 33.49 34.27 33.99
13. Góral Michał 99 MKS - MOS Katowice 2:12.58 512 B 30.69 33.11 34.11 34.67
14. Stanek Adam SO 99 MKS Gogolin 2:13.19 505 B 31.90 33.36 34.10 33.83
15. Gryz Dawid 99 MKP Szczecin 2:13.54 501 B 31.85 34.13 34.41 33.15
16. Kamiński Piotr 99 MKS Trójka Łódź 2:14.65 489 B 31.54 34.31 35.47 33.33
17. Koziara Dominik 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:14.77 488 R 31.40 34.17 34.88 34.32
18. Ziąbka Piotr 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 2:15.06 484 R 31.77 33.29 34.57 35.43
19. Cecere Marco 99 KS Warta Poznań 2:15.79 477 30.99 34.68 35.57 34.55
20. Podwika Kamil 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:16.01 474 31.34 34.32 35.35 35.00
21. Cieślik Jakub 99 UKS 51 Lublin 2:16.94 465 31.21 34.26 35.67 35.80
22. Michalak Bartosz 99 MKS Jedynka Łódź 2:18.45 450 31.83 34.83 36.12 35.67
23. Głąb Karol 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 2:18.93 445 31.54 34.95 35.99 36.45
24. Jazykow Filip 99 MKS Juvenia Białystok 2:19.15 443 31.12 35.16 37.38 35.49
25. Kepa Kacper 99 UKS Gos Raszyn 2:19.33 441 32.72 35.56 35.76 35.29
26. Radzikowski Mateusz 99 MTP Lublinianka 2:20.76 428 32.59 34.93 35.90 37.34
27. Mołdrzyk Maciej 99 MOSM Tychy 2:20.93 426 32.05 35.76 37.65 35.47
28. Rekowski Bartosz 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 2:21.03 425 32.38 35.25 36.76 36.64
29. Mazur Dominik 99 UKP Kmita Zabierzów 2:21.21 424 32.78 35.41 36.91 36.11
30. Bieroński Michał 99 WKS Śląsk Wrocław 2:21.41 422 32.43 36.55 36.66 35.77
31. Pawłowski Maksymilian 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warsz 2:21.96 417 32.59 35.62 37.77 35.98
32. Sobek Maksymilian 99 MTP Lublinianka 2:22.68 411 32.78 36.12 37.23 36.55
33. Molga Mateusz 99 Dwójka Morena Gdańsk 2:22.94 409 32.70 36.09 36.86 37.29
34. Kąkol Jan 99 Siódemka Sopot 2:25.26 389 33.73 37.27 38.24 36.02
35. Kolanowski Wiktor 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:25.31 389 35.73 36.75 37.34 35.49
36. Lesner Filip 99 MKP Szczecin 2:25.82 385 33.57 36.15 38.16 37.94
37. Lubik Aleksander 99 MKS Pałac Młodzieży 2:28.19 367 33.95 37.96 40.27 36.01
38. Wodowski Jan 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:30.98 347 34.16 38.58 39.39 38.85
39. Kawalec Lech 99 Orka Zamość 2:31.33 344 34.18 39.29 40.80 37.06
40. Tomecki Jakub 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 2:31.58 343 35.55 39.23 39.31 37.49
41. Gil Bartosz 99 UPKS Wodnik Rawicz 2:35.36 318 35.88 39.96 39.52 40.00
42. Klimczak Marcin 99 TS Wisła Kraków 2:37.09 308 35.48 40.12 40.90 40.59
43. Wacławek Michał 99 UKS NAWA Skierniewice 2:43.26 274 38.43 41.56 41.93 41.34
DYSKW. Prus Franciszek 99 UKS "Polonez" Wyszków
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (za wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)  (Czas: 11:39)


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-07
Chłopców, 50m dowolny 15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

RP 15 23.11 Paweł Werner MKS Juvenia Wrocław 2008-12-12

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Kałużyński Antoni 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 24.64 559
2. Szota Grzegorz 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 24.65 558


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-03-07 - 11:30
Dziewcząt, 400m zmienny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 4:45.72 Katarzyna Spucha TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 2011-03-30

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Piechota Paulina 99 UKS 190 Łódź 5:02.57 642 A
50m:
100m:
31.07
1:07.45
31.07
36.38
150m:
200m:
1:45.13
2:22.57
37.68
37.44
250m:
300m:
3:05.41
3:49.60
42.84
44.19
350m:
400m:
4:26.12
5:02.57
36.52
36.45
2. Adamczyk Julia 99 MTP Lublinianka 5:04.33 631 A
50m:
100m:
32.46
1:10.23
32.46
37.77
150m:
200m:
1:48.23
2:25.66
38.00
37.43
250m:
300m:
3:08.27
3:52.06
42.61
43.79
350m:
400m:
4:28.68
5:04.33
36.62
35.65
3. Nieszporek Wiktoria 99 UKS 190 Łódź 5:05.37 624 A
50m:
100m:
32.73
1:11.96
32.73
39.23
150m:
200m:
1:52.19
2:30.88
40.23
38.69
250m:
300m:
3:11.15
3:52.54
40.27
41.39
350m:
400m:
4:29.01
5:05.37
36.47
36.36
4. Pająk Liliana SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 5:06.53 617 A
50m:
100m:
33.53
1:11.57
33.53
38.04
150m:
200m:
1:49.20
2:25.77
37.63
36.57
250m:
300m:
3:08.69
3:51.83
42.92
43.14
350m:
400m:
4:29.71
5:06.53
37.88
36.82
5. Prochownik Olimpia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 5:06.93 615 A
50m:
100m:
32.50
1:10.76
32.50
38.26
150m:
200m:
1:53.21
2:34.10
42.45
40.89
250m:
300m:
3:13.98
3:55.43
39.88
41.45
350m:
400m:
4:32.51
5:06.93
37.08
34.42
6. Janiszewska Dominika 99 MKS Polonia Warszawa 5:07.70 610 A
50m:
100m:
33.59
1:10.95
33.59
37.36
150m:
200m:
1:51.54
2:31.22
40.59
39.68
250m:
300m:
3:12.68
3:55.68
41.46
43.00
350m:
400m:
4:33.69
5:07.70
38.01
34.01
7. Leszczyńska Klaudia Julia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 5:10.67 593 A
50m:
100m:
32.80
1:11.25
32.80
38.45
150m:
200m:
1:52.62
2:32.90
41.37
40.28
250m:
300m:
3:16.79
4:01.29
43.89
44.50
350m:
400m:
4:36.37
5:10.67
35.08
34.30
8. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 5:11.46 588 A
50m:
100m:
32.98
1:10.96
32.98
37.98
150m:
200m:
1:50.52
2:29.97
39.56
39.45
250m:
300m:
3:12.92
3:57.45
42.95
44.53
350m:
400m:
4:34.97
5:11.46
37.52
36.49
9. Sikora Adrianna 99 UKS SMS Galicja Kraków 5:14.11 573 B
50m:
100m:
33.30
1:10.94
33.30
37.64
150m:
200m:
1:50.92
2:30.31
39.98
39.39
250m:
300m:
3:14.75
4:00.53
44.44
45.78
350m:
400m:
4:37.49
5:14.11
36.96
36.62
10. Nowak Marta SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 5:15.18 568 B
50m:
100m:
32.98
1:12.12
32.98
39.14
150m:
200m:
1:53.10
2:32.92
40.98
39.82
250m:
300m:
3:15.01
3:58.54
42.09
43.53
350m:
400m:
4:37.95
5:15.18
39.41
37.23
11. Filipek Jagoda 99 WKS Śląsk Wrocław 5:15.49 566 B
50m:
100m:
32.09
1:08.92
32.09
36.83
150m:
200m:
1:50.40
2:31.35
41.48
40.95
250m:
300m:
3:16.47
4:03.00
45.12
46.53
350m:
400m:
4:41.25
5:15.49
38.25
34.24
12. Bachanek Julia 99 BUKS Warszawa 5:19.49 545 B
50m:
100m:
33.60
1:14.99
33.60
41.39
150m:
200m:
1:56.33
2:36.53
41.34
40.20
250m:
300m:
3:21.75
4:07.39
45.22
45.64
350m:
400m:
4:43.84
5:19.49
36.45
35.65
13. Rybińska Marcelina 99 WKS Śląsk Wrocław 5:21.79 533 B
50m:
100m:
33.52
1:12.45
33.52
38.93
150m:
200m:
1:53.84
2:33.99
41.39
40.15
250m:
300m:
3:20.83
4:07.49
46.84
46.66
350m:
400m:
4:45.16
5:21.79
37.67
36.63
14. Stepanchenko Anna 99 MKP Myślibórz 5:26.39 511 B
50m:
100m:
33.81
1:14.35
33.81
40.54
150m:
200m:
1:57.21
2:38.08
42.86
40.87
250m:
300m:
3:24.08
4:11.13
46.00
47.05
350m:
400m:
4:49.74
5:26.39
38.61
36.65
15. Zdunek Klaudia 99 UKS "Polonez" Wyszków 5:29.86 495 B
50m:
100m:
34.71
1:15.38
34.71
40.67
150m:
200m:
1:58.53
2:40.78
43.15
42.25
250m:
300m:
3:26.80
4:14.69
46.02
47.89
350m:
400m:
4:53.35
5:29.86
38.66
36.51
16. Wawrzynkiewicz Wiktoria 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 5:38.41 458 B
50m:
100m:
36.11
1:20.44
36.11
44.33
150m:
200m:
2:05.75
2:49.16
45.31
43.41
250m:
300m:
3:34.36
4:21.05
45.20
46.69
350m:
400m:
5:01.11
5:38.41
40.06
37.30
17. Rożek Martyna 99 MKP Szczecin 5:46.01 429 R
50m:
100m:
35.02
1:17.71
35.02
42.69
150m:
200m:
2:03.92
2:47.20
46.21
43.28
250m:
300m:
3:35.11
4:23.84
47.91
48.73
350m:
400m:
5:05.35
5:46.01
41.51
40.66
18. Tatara Alicja 99 LUKS Orlik Lublin 5:47.92 422 R
50m:
100m:
35.93
1:20.84
35.93
44.91
150m:
200m:
2:03.90
2:47.17
43.06
43.27
250m:
300m:
3:37.26
4:28.03
50.09
50.77
350m:
400m:
5:08.11
5:47.92
40.08
39.81
DYSKW. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 11:59)
DYSKW. Kolbowicz Barbara 99 MKP Szczecin
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (za wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)  (Czas: 12:05)


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-03-07 - 11:50
Chłopców, 400m zmienny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 4:26.19 Mariusz Mikołajewski BUKS Warszawa 2005-11-25

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Bujak Dominik 99 SALOS CORTILE Kielce 4:37.50 611 A
50m:
100m:
29.96
1:04.45
29.96
34.49
150m:
200m:
1:39.73
2:14.64
35.28
34.91
250m:
300m:
2:53.63
3:33.50
38.99
39.87
350m:
400m:
4:06.07
4:37.50
32.57
31.43
2. Kempa Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 4:40.29 593 A
50m:
100m:
29.98
1:04.25
29.98
34.27
150m:
200m:
1:39.84
2:15.54
35.59
35.70
250m:
300m:
2:54.66
3:35.08
39.12
40.42
350m:
400m:
4:08.21
4:40.29
33.13
32.08
3. Parzynowski Wojciech 99 UKS 190 Łódź 4:40.78 590 A
50m:
100m:
29.89
1:04.21
29.89
34.32
150m:
200m:
1:40.13
2:16.41
35.92
36.28
250m:
300m:
2:55.30
3:34.87
38.89
39.57
350m:
400m:
4:08.32
4:40.78
33.45
32.46
4. Krawczyk Paweł 99 BUKS Warszawa 4:41.41 586 A
50m:
100m:
29.83
1:04.40
29.83
34.57
150m:
200m:
1:40.20
2:15.59
35.80
35.39
250m:
300m:
2:56.51
3:38.84
40.92
42.33
350m:
400m:
4:10.94
4:41.41
32.10
30.47
5. Pecyna Maciej 99 IKS Konstancin 4:42.28 580 A
50m:
100m:
29.20
1:03.10
29.20
33.90
150m:
200m:
1:40.42
2:17.07
37.32
36.65
250m:
300m:
2:56.27
3:36.53
39.20
40.26
350m:
400m:
4:09.90
4:42.28
33.37
32.38
6. Wągrowski Marcel 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 4:42.38 580 A
50m:
100m:
29.74
1:03.84
29.74
34.10
150m:
200m:
1:40.45
2:16.23
36.61
35.78
250m:
300m:
2:56.71
3:37.70
40.48
40.99
350m:
400m:
4:10.99
4:42.38
33.29
31.39
7. Blachura Patryk SO 99 ULKS Victoria Kozy 4:45.21 562 A
50m:
100m:
30.69
1:05.17
30.69
34.48
150m:
200m:
1:41.19
2:16.75
36.02
35.56
250m:
300m:
2:58.40
3:40.26
41.65
41.86
350m:
400m:
4:13.47
4:45.21
33.21
31.74
8. Goleniec Kamil SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:45.60 560 A
50m:
100m:
31.11
1:06.29
31.11
35.18
150m:
200m:
1:44.60
2:22.28
38.31
37.68
250m:
300m:
3:00.98
3:40.64
38.70
39.66
350m:
400m:
4:14.08
4:45.60
33.44
31.52
9. Krulikowski Maciej SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:47.27 550 B
50m:
100m:
29.80
1:04.48
29.80
34.68
150m:
200m:
1:42.35
2:19.37
37.87
37.02
250m:
300m:
2:58.93
3:39.34
39.56
40.41
350m:
400m:
4:14.07
4:47.27
34.73
33.20
10. Jarosz Dawid 99 Wodnik Końskie 4:47.64 548 B
50m:
100m:
30.72
1:06.40
30.72
35.68
150m:
200m:
1:43.99
2:21.09
37.59
37.10
250m:
300m:
3:02.09
3:43.26
41.00
41.17
350m:
400m:
4:16.85
4:47.64
33.59
30.79
11. Drozd Tymoteusz SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:48.45 544 B
50m:
100m:
30.14
1:05.38
30.14
35.24
150m:
200m:
1:41.43
2:17.56
36.05
36.13
250m:
300m:
2:59.44
3:41.26
41.88
41.82
350m:
400m:
4:16.11
4:48.45
34.85
32.34
12. Maciejewski Kacper 99 MKS Polonia Warszawa 4:52.03 524 B
50m:
100m:
29.95
1:05.17
29.95
35.22
150m:
200m:
1:42.56
2:20.11
37.39
37.55
250m:
300m:
3:02.70
3:45.92
42.59
43.22
350m:
400m:
4:19.61
4:52.03
33.69
32.42
13. Kubiak Bartłomiej 99 UKS 9 Kalisz 4:52.43 522 B
50m:
100m:
30.69
1:05.65
30.69
34.96
150m:
200m:
1:43.87
2:21.69
38.22
37.82
250m:
300m:
3:02.62
3:44.18
40.93
41.56
350m:
400m:
4:19.35
4:52.43
35.17
33.08
14. Prószynski Igor 99 Fala Kraśnik 4:54.68 510 B
50m:
100m:
31.70
1:08.83
31.70
37.13
150m:
200m:
1:45.75
2:21.75
36.92
36.00
250m:
300m:
3:03.70
3:46.24
41.95
42.54
350m:
400m:
4:20.60
4:54.68
34.36
34.08
15. Murański Kacper 99 MUKS Gilus Gilowice 4:55.43 506 B
50m:
100m:
29.34
1:03.65
29.34
34.31
150m:
200m:
1:41.97
2:20.02
38.32
38.05
250m:
300m:
3:02.39
3:46.24
42.37
43.85
350m:
400m:
4:21.30
4:55.43
35.06
34.13
16. Łapot Radosław 99 MKS - MOS Katowice 4:55.53 506 B
50m:
100m:
31.29
1:08.62
31.29
37.33
150m:
200m:
1:47.24
2:24.69
38.62
37.45
250m:
300m:
3:06.64
3:48.10
41.95
41.46
350m:
400m:
4:22.43
4:55.53
34.33
33.10
17. Wasiuk Jakub SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 4:57.61 495 R
50m:
100m:
31.52
1:09.42
31.52
37.90
150m:
200m:
1:46.83
2:23.33
37.41
36.50
250m:
300m:
3:06.99
3:50.53
43.66
43.54
350m:
400m:
4:24.46
4:57.61
33.93
33.15
18. Panow Oliwer 99 Siódemka Sopot 4:59.09 488 R
50m:
100m:
30.60
1:07.17
30.60
36.57
150m:
200m:

2:22.79
250m:
300m:
3:05.84
3:50.39
43.05
44.55
350m:
400m:
4:25.90
4:59.09
35.51
33.19
19. Ozimek Kacper 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 4:59.62 485
50m:
100m:
31.37
1:09.11
31.37
37.74
150m:
200m:
1:48.08
2:25.98
38.97
37.90
250m:
300m:
3:07.94
3:51.25
41.96
43.31
350m:
400m:
4:26.71
4:59.62
35.46
32.91
20. Piątkiewicz Mateusz 99 MZOS Płock 5:01.14 478
50m:
100m:
30.56
1:06.68
30.56
36.12
150m:
200m:
1:44.89
2:22.78
38.21
37.89
250m:
300m:
3:06.34
3:51.38
43.56
45.04
350m:
400m:
4:27.03
5:01.14
35.65
34.11
21. Podzimski Wojciech 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 5:01.49 476
50m:
100m:
29.66
1:04.60
29.66
34.94
150m:
200m:
1:45.09
2:24.53
40.49
39.44
250m:
300m:
3:07.46
3:51.73
42.93
44.27
350m:
400m:
4:26.89
5:01.49
35.16
34.60
22. Piątek Michał 99 KS Korona Kraków 5:01.74 475
50m:
100m:
32.39
1:08.56
32.39
36.17
150m:
200m:
1:47.75
2:25.36
39.19
37.61
250m:
300m:
3:08.54
3:52.00
43.18
43.46
350m:
400m:
4:27.54
5:01.74
35.54
34.20
23. Ciastoń Sebastian SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 5:02.17 473
50m:
100m:
32.36
1:09.74
32.36
37.38
150m:
200m:
1:47.18
2:24.49
37.44
37.31
250m:
300m:
3:08.36
3:51.66
43.87
43.30
350m:
400m:
4:27.23
5:02.17
35.57
34.94
24. Bucewka Kajetan 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warsz 5:05.00 460
50m:
100m:
30.86
1:08.11
30.86
37.25
150m:
200m:
1:49.11
2:27.91
41.00
38.80
250m:
300m:
3:12.60
3:57.87
44.69
45.27
350m:
400m:
4:32.90
5:05.00
35.03
32.10
25. Winiarski Mateusz 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 5:05.32 458
50m:
100m:
32.28
1:09.64
32.28
37.36
150m:
200m:
1:48.22
2:26.78
38.58
38.56
250m:
300m:
3:10.42
3:56.07
43.64
45.65
350m:
400m:
4:31.40
5:05.32
35.33
33.92
26. Sordyl Mateusz SO 99 ULKS Victoria Kozy 5:05.33 458
50m:
100m:
31.44
1:08.37
31.44
36.93
150m:
200m:
1:46.18
2:24.13
37.81
37.95
250m:
300m:
3:08.11
3:52.94
43.98
44.83
350m:
400m:
4:29.66
5:05.33
36.72
35.67
27. Kostowski Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:05.83 456
50m:
100m:
32.14
1:08.66
32.14
36.52
150m:
200m:
1:48.81
2:28.14
40.15
39.33
250m:
300m:
3:11.66
3:55.41
43.52
43.75
350m:
400m:
4:30.82
5:05.83
35.41
35.01
28. Gwóźdź Jan SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 5:06.48 453
50m:
100m:
32.86
1:10.27
32.86
37.41
150m:
200m:
1:49.29
2:27.47
39.02
38.18
250m:
300m:
3:11.78
3:56.48
44.31
44.70
350m:
400m:
4:32.24
5:06.48
35.76
34.24
29. Gąsior Sebastian 99 MTP Lublinianka 5:07.27 450
50m:
100m:
31.25
1:08.60
31.25
37.35
150m:
200m:
1:48.62
2:27.32
40.02
38.70
250m:
300m:
3:11.71
3:57.57
44.39
45.86
350m:
400m:
4:33.17
5:07.27
35.60
34.10
30. Badan Dawid SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 5:16.58 411
50m:
100m:
32.39
1:11.92
32.39
39.53
150m:
200m:

2:35.89
250m:
300m:
3:20.28
4:05.56
44.39
45.28
350m:
400m:
4:41.87
5:16.58
36.31
34.71
31. Fidrych Patryk 99 Muks Olimpijczyk 5:21.83 391
50m:
100m:
31.70
1:09.99
31.70
38.29
150m:
200m:
1:52.37
2:34.32
42.38
41.95
250m:
300m:
3:18.92
4:05.20
44.60
46.28
350m:
400m:
4:43.74
5:21.83
38.54
38.09
32. Suchorz Wiktor 99 Siódemka Sopot 5:26.13 376
50m:
100m:
31.94
1:10.35
31.94
38.41
150m:
200m:
1:52.94
2:34.73
42.59
41.79
250m:
300m:
3:21.31
4:08.82
46.58
47.51
350m:
400m:
4:48.16
5:26.13
39.34
37.97
33. Wojciechowski Michał 99 Muks Olimpijczyk 5:53.44 295
50m:
100m:
33.59
1:16.36
33.59
42.77
150m:
200m:
2:04.32
2:50.09
47.96
45.77
250m:
300m:
3:40.59
4:31.95
50.50
51.36
350m:
400m:
5:11.88
5:53.44
39.93
41.56
DYSKW. Kołodziej Bartłomiej 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu  (Czas: 12:25), G-8
DYSKW. Cieślik Jakub 99 UKS 51 Lublin
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu  (Czas: 12:29), G-6, G-8


<< TOP >>
Konkurencja 1
2014-03-07 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 25.49 Agata Korc WKS Śląsk Wrocław 2001-11-30

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Fryckowska Natalia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 25.90 723
2. Szatanek Julia 99 MKP Szczecin 26.93 643
3. Niewiadomska Adrianna 99 UKS Gos Raszyn 27.04 635
4. Roman Magdalena 99 MKS Polonia Warszawa 27.09 632
5. Kruszczyńska Julia 99 Ruch Grudziądz 27.34 614
6. Leończuk Sara 99 UKS G - 8 Bielany 27.49 604
7. Adamiec Dominika SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 27.72 590
8. Sadowska Klaudia 99 WKS Śląsk Wrocław 27.84 582
Finał B
9. Wietrzynska Renata 99 Wodnik Radom 27.63 595
10. Rzońca Patrycja 99 UKS "Piątka" Konstantynów Łódz 27.65 594
11. Żarnowska Karolina 99 MKS Polonia Warszawa 27.68 592
12. Piekut Aleksandra 99 UKS G - 8 Bielany 27.76 587
13. Zrobek Natalia 99 UKS 190 Łódź 27.78 586
14. Jankowska Justyna 99 UKP Kmita Zabierzów 27.88 579
15. Kapłon Aleksandra 99 Orka Zamość 27.99 573
16. Czaja Barbara 99 KS. Górnik Radlin 28.05 569


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-07 - 17:05
Chłopców, 50m dowolny 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 23.11 Paweł Werner MKS Juvenia Wrocław 2008-12-12

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Solak Łukasz 99 PSP Swim Płock 24.22 588
2. Cukanow Michał 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 24.26 585
3. Kałużyński Antoni 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 24.45 572
4. Kołodziejczyk Sebastian 99 UKP Torpeda Oleśnica 24.47 570
5. Bocheń Tomasz 99 MKS Juvenia Białystok 24.55 565
6. Karolkiewicz Jakub 99 UKS Delfin Tarnobrzeg 24.61 561
7. Winiatowski Patryk 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 24.62 560
8. Worożewicz Konrad 99 WKS Śląsk Wrocław 24.72 553
Finał B
9. Gajdziński Konrad 99 MKP Myślibórz 24.63 559
10. Szota Grzegorz 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 24.77 550
11. Dudek Julian 99 UKS NAWA Skierniewice 24.84 545
12. Ostrowski Karol 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 24.93 539
13. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 25.08 530
14. Dutkiewicz Dominik 99 KS Warta Poznań 25.20 522
15. Marcinkowski Borys 99 MTKP Delfin Toruń 25.28 517
16. Żaak Robert 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 25.30 516


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-03-07 - 17:05
Dziewcząt, 50m klasyczny 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 31.45 Dominika Sztandera MKS Juvenia Wrocław 2012-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Prochownik Olimpia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 33.02 663
2. Nieszporek Wiktoria 99 UKS 190 Łódź 33.06 661
3. Ożóg Paulina 99 MKP Bobry Dębica 33.44 638
4. Kędziora Martina 99 MTS Kwidzyn 33.53 633
5. Piekut Aleksandra 99 UKS G - 8 Bielany 33.57 631
6. Fryckowska Natalia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 33.64 627
7. Drabik Martyna 99 Skalar Słupsk 33.96 609
8. Patoła Anna 99 UKS Shark Rudna 34.35 589
Finał B
9. Samuła Wiktoria 99 MTP Lublinianka 34.18 598
10. Dudek Sylwia 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 34.61 576
11. Nowak Marta SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 34.66 573
12. Durczyńska Katarzyna 99 KS. Górnik Radlin 34.73 570
13. Ugodzińska Aleksandra 99 Klub Pływacki Ciechanów 35.06 554
14. Golec Aleksandra 99 UKS Wodnik 29 Katowice 35.79 521
15. Knapik Weronika SR 99 KS Piatka Chorzów 36.16 505
16. Złotecka Sylwia 99 MOSM Tychy 36.22 502


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-03-07 - 17:10
Chłopców, 50m klasyczny 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 28.93 Mikołaj Machnik MKS MOS Katowice 2008-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Kusto Rafał 99 UKS ,,Orka '' Lubań 30.10 590
2. Solak Łukasz 99 PSP Swim Płock 30.14 587
3. Dziedzic Dawid 99 MOSM Tychy 30.55 564
4. Winiarski Jakub 99 1 Solex Lębork 30.78 552
5. Szczepaniak Paweł 99 UKS SMS Galicja Kraków 30.87 547
6. Garbacz Dominik 99 MKS Jedynka Łódź 30.90 545
7. Jung Krzysztof 99 KS Piatka Chorzów 31.34 522
8. Winiatowski Patryk 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 31.36 521
Finał B
9. Chotkowski Bartosz 99 Mks Piaseczno 31.37 521
Wynik lepszy od Rekordu Polski Niesłyszących
10. Turkowski Mateusz 99 MKS Jedynka Łódź 31.46 517
11. Goleniec Kamil SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 31.52 514
12. Raszczuk MIchał 99 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 31.54 513
13. Dobecki Jakub 99 KP Delfin Inowrocław 31.56 512
14. Michalski Krystian 99 KP Astromal Akwawit Leszno 31.63 508
15. Śliwka Jakub 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 31.89 496
DYSKW. Chmieliński Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 17:28)


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-03-07 - 17:20
Dziewcząt, 100m motylkowy 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 1:00.07 Diana Sokołowska MKS Juvenia Białystok 2011-12-17

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. Gus Julia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:03.21 660 29.45 33.76
2. Ćwil Angela 99 Mks Piaseczno 1:04.07 634 29.90 34.17
3. Redner Sandra 99 MKS Trójka Łódź 1:04.56 619 30.39 34.17
4. Czarnecka Wiktoria 99 Skarpa Lublin 1:05.50 593 30.12 35.38
5. Skorupa Monika 99 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 1:06.35 571 31.12 35.23
6. Kuś Natalia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 1:06.41 569 30.78 35.63
7. Wysmolińska Katarzyna SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 1:07.12 551 30.97 36.15
8. Adamiec Dominika SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 1:07.63 539 30.58 37.05
Finał B
9. Kondolewicz Aleksandra 99 WKS Śląsk Wrocław 1:07.18 550 31.15 36.03
10. Król Oliwia 99 MKS Trójka Łódź 1:07.55 541 31.15 36.40
11. Żyława Katarzyna 99 MKS Juvenia Wrocław 1:07.92 532 31.43 36.49
12. Tomiałowicz Karolina 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 1:07.94 531 31.16 36.78
13. Filipkowska Dominika 99 MKS "Roś" Pisz 1:08.58 517 32.20 36.38
14. Kordowska Klaudia 99 BUKS Warszawa 1:08.96 508 31.43 37.53
15. Karaszkiewicz Daria 99 MTS Kwidzyn 1:09.21 503 31.90 37.31
16. Mytlewska Oliwia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:09.52 496 32.20 37.32


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-03-07 - 17:25
Chłopców, 100m motylkowy 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 54.76 Dominik Ciężkowski MKS Jordan Kraków SK 2011-12-15

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. Stokowski Kacper 99 UKS G - 8 Bielany 55.41 669 25.49 29.92
2. Wągrowski Marcel 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 56.74 623 26.78 29.96
3. Bocheń Tomasz 99 MKS Juvenia Białystok 57.72 592 26.94 30.78
4. Stępniak Kacper 99 KORONA SWIM Kielce 58.03 583 27.09 30.94
5. Dębski Szymon 99 UKS NAWA Skierniewice 58.94 556 27.64 31.30
6. Ławnik Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 59.15 550 28.00 31.15
7. Worożewicz Konrad 99 WKS Śląsk Wrocław 59.33 545 28.02 31.31
8. Krawczyk Paweł 99 BUKS Warszawa 59.41 543 28.03 31.38
Finał B
9. Murański Kacper 99 MUKS Gilus Gilowice 59.55 539 27.98 31.57
10. Dziedzic Dawid 99 MOSM Tychy 59.61 537 27.50 32.11
11. Fiedosiuk Rafał SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 59.67 536 28.02 31.65
12. Wańkowicz Błażej 99 UKS SKALAR Warszawa 59.80 532 27.84 31.96
13. Szpucha Konrad 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 59.88 530 27.70 32.18
14. Wilczak Kajetan 99 UKS"dwójka"Sochaczew 1:00.17 523 27.35 32.82
15. Łukawski Mikołaj 99 KORONA SWIM Kielce 1:00.39 517 27.83 32.56
16. Latowski Mateusz 99 UKS Żabianka Gdańsk 1:01.43 491 28.41 33.02


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-03-07 - 17:40
Dziewcząt, 200m dowolny 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 1:58.06 Diana Sokołowska MKS Juvenia Białystok 2011-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Szatanek Julia 99 MKP Szczecin 2:05.13 701 29.65 31.72 32.35 31.41
2. Roman Magdalena 99 MKS Polonia Warszawa 2:06.74 674 29.56 32.37 32.81 32.00
3. Leończuk Sara 99 UKS G - 8 Bielany 2:07.06 669 29.15 31.66 33.14 33.11
4. Śliwowska Katarzyna SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:07.60 661 29.73 32.57 33.15 32.15
5. Samuła Wiktoria 99 MTP Lublinianka 2:08.72 644 30.13 32.80 33.21 32.58
6. Rzońca Patrycja 99 UKS "Piątka" Konstantynów Łódz 2:11.81 599 31.07 32.88 33.76 34.10
7. Zrobek Natalia 99 UKS 190 Łódź 2:12.56 589 30.33 33.11 35.26 33.86
8. Świąder Patrycja 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2:12.74 587 30.00 32.70 34.45 35.59
Finał B
9. Lichwa Dominika SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:10.43 619 30.10 33.12 33.89 33.32
10. Bielińska Karolina 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 2:10.90 612 30.39 33.44 34.32 32.75
11. Janecka Zuzanna 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2:11.73 601 30.46 33.37 34.18 33.72
12. Kapłon Aleksandra 99 Orka Zamość 2:12.41 591 30.34 33.46 34.57 34.04
13. Lemiec Marta 99 MKS Juvenia Wrocław 2:13.69 574 30.57 33.93 35.28 33.91
14. Skwarska Karolina 99 MZOS Płock 2:13.98 571 30.99 33.45 34.81 34.73
15. Sosnowska Patrycja 99 Znicz Koszalin 2:15.35 554 30.34 33.71 35.67 35.63
16. Kładoczna Julia 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:16.12 544 31.15 33.50 35.51 35.96


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-03-07 - 17:45
Chłopców, 200m dowolny 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 1:49.78 Mateusz Arndt KS Delfin Gdynia 2013-12-22

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Parzynowski Wojciech 99 UKS 190 Łódź 1:53.31 674 26.74 29.05 29.15 28.37
2. Cukanow Michał 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 1:54.16 659 26.99 29.19 28.68 29.30
3. Kałużyński Antoni 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 1:54.40 655 26.85 29.29 29.77 28.49
4. Chmielewski Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 1:54.94 646 27.13 29.09 29.56 29.16
5. Kaźmierczak Kamil 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 1:55.59 635 26.93 29.24 29.41 30.01
6. Stępniak Kacper 99 KORONA SWIM Kielce 1:57.67 602 26.75 29.53 30.17 31.22
7. Sumara Beniamin 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1:57.72 601 26.50 29.18 30.56 31.48
8. Walczak Szymon 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:59.14 580 27.48 30.88 30.57 30.21
Finał B
9. Bryła Kamil 99 MTP Lublinianka 1:58.13 595 27.18 29.76 30.64 30.55
10. Dudek Julian 99 UKS NAWA Skierniewice 1:59.51 574 27.71 30.80 31.27 29.73
Dutkiewicz Dominik 99 KS Warta Poznań 1:59.51 574 27.55 30.57 31.11 30.28
12. Marczuk Szymon SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:01.15 551 27.59 31.38 31.86 30.32
13. Rekowski Bartosz 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 2:01.20 551 27.75 30.97 31.44 31.04
14. Sieczek Adrian 99 MKS Polonia Warszawa 2:02.67 531 27.35 30.90 32.34 32.08
15. Szarek Dawid 99 WKS Śląsk Wrocław 2:02.84 529 27.31 30.77 32.26 32.50
16. Szota Grzegorz 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2:22.21 341 33.22 35.64 36.71 36.64


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-03-07 - 18:00
Dziewcząt, 200m grzbietowy 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 2:09.98 Iwona Lefanowicz UKS Skarpa Lublin 2007-01-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Gus Julia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:14.29 714 31.76 33.90 34.87 33.76
2. Bernat Gabriela 99 Skarpa Lublin 2:16.48 680 32.36 34.54 35.29 34.29
3. Duda Zuzanna 99 WKS Śląsk Wrocław 2:18.86 645 32.97 34.89 36.19 34.81
4. Staros Sandra 99 UKS Victoria Józefów 2:19.29 639 32.73 34.83 36.33 35.40
5. Kruszczyńska Julia 99 Ruch Grudziądz 2:22.78 594 33.93 36.46 36.37 36.02
6. Słupek Roksana 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:22.90 592 33.25 36.27 37.10 36.28
7. Rogowska Angelika 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:23.72 582 34.63 36.58 36.69 35.82
8. Cyman Julia 99 Trops Kartuzy 2:24.20 576 33.62 36.59 37.14 36.85
Finał B
9. Trafas Kornelia 99 KS Warta Poznań 2:23.07 590 34.52 36.99 37.17 34.39
10. Karaszkiewicz Daria 99 MTS Kwidzyn 2:24.06 578 33.81 36.96 37.30 35.99
11. Jura Klaudia 99 SP Meduza Pajęczno 2:25.18 565 34.15 36.20 37.76 37.07
12. Warjan Karolina 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:25.43 562 34.73 37.20 37.50 36.00
13. Wilk Wiktoria 99 MKS Polonia Warszawa 2:25.61 560 34.53 36.57 37.79 36.72
14. Suchecka Katarzyna 99 UKS Ostrobramska 2:27.99 533 34.38 37.27 38.52 37.82
15. Suchan Zuzanna 99 Klub Sportowy "1" Ożarów Mazow 2:29.38 518 36.27 37.02 38.33 37.76
16. Krzywak Maria 99 UKP Torpeda Oleśnica 2:29.78 514 34.27 37.33 39.66 38.52


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-03-07 - 18:05
Chłopców, 200m grzbietowy 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 2:02.03 Jakub Skierka UKS Trops Kartuzy 2013-11-10

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Stokowski Kacper 99 UKS G - 8 Bielany 2:01.69 662 28.61 31.61 31.63 29.84
Nowy Rekord Polski 15 lat
2. Kijewski Kasper 99 SALOS CORTILE Kielce 2:04.73 615 29.33 32.16 31.88 31.36
3. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:06.51 590 30.21 32.73 32.82 30.75
4. Szczepański Kacper 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:07.34 578 29.89 32.31 32.58 32.56
5. Gajdziński Konrad 99 MKP Myślibórz 2:08.63 561 30.28 32.87 33.29 32.19
6. Sęczek Szymon 99 MKS Trójka Łódź 2:08.66 560 30.29 32.95 33.24 32.18
7. Macner Michał SO 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2:10.20 541 30.29 32.82 33.60 33.49
8. Gałecki Mateusz 99 WKS Śląsk Wrocław 2:13.90 497 29.83 33.02 35.44 35.61
Finał B
9. Franke Paweł 99 UKS G - 8 Bielany 2:08.90 557 30.67 32.93 33.13 32.17
10. Śrama Gabriel 99 KS Warta Poznań 2:09.65 548 30.50 32.91 34.09 32.15
11. Jagiełło Aleksander 99 SP Meduza Pajęczno 2:11.33 527 30.81 33.39 33.89 33.24
12. Laskowski Michał 99 KS Delfin Gdynia 2:12.22 516 30.74 33.30 34.43 33.75
13. Stanek Adam SO 99 MKS Gogolin 2:12.63 512 31.88 34.22 33.69 32.84
14. Gryz Dawid 99 MKP Szczecin 2:12.67 511 31.75 33.90 34.03 32.99
15. Kamiński Piotr 99 MKS Trójka Łódź 2:14.85 487 31.83 34.28 35.31 33.43
16. Góral Michał 99 MKS - MOS Katowice 2:15.34 481 31.74 33.91 34.81 34.88


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-03-07 - 18:25
Dziewcząt, 400m zmienny 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 4:45.72 Katarzyna Spucha TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 2011-03-30

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Piechota Paulina 99 UKS 190 Łódź 4:53.79 701
50m:
100m:
30.22
1:05.69
30.22
35.47
150m:
200m:
1:41.91
2:18.63
36.22
36.72
250m:
300m:
3:01.76
3:45.12
43.13
43.36
350m:
400m:
4:20.50
4:53.79
35.38
33.29
2. Nieszporek Wiktoria 99 UKS 190 Łódź 4:58.94 665
50m:
100m:
33.41
1:12.20
33.41
38.79
150m:
200m:
1:52.10
2:29.70
39.90
37.60
250m:
300m:
3:09.99
3:50.94
40.29
40.95
350m:
400m:
4:26.02
4:58.94
35.08
32.92
3. Adamczyk Julia 99 MTP Lublinianka 4:59.03 665
50m:
100m:
31.76
1:08.84
31.76
37.08
150m:
200m:
1:46.92
2:24.21
38.08
37.29
250m:
300m:
3:06.84
3:50.18
42.63
43.34
350m:
400m:
4:25.23
4:59.03
35.05
33.80
4. Prochownik Olimpia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 5:00.26 657
50m:
100m:
33.28
1:11.10
33.28
37.82
150m:
200m:
1:51.43
2:30.53
40.33
39.10
250m:
300m:
3:10.28
3:50.94
39.75
40.66
350m:
400m:
4:26.23
5:00.26
35.29
34.03
5. Janiszewska Dominika 99 MKS Polonia Warszawa 5:00.27 657
50m:
100m:
32.69
1:09.99
32.69
37.30
150m:
200m:
1:49.96
2:27.97
39.97
38.01
250m:
300m:
3:08.82
3:51.08
40.85
42.26
350m:
400m:
4:27.14
5:00.27
36.06
33.13
6. Pająk Liliana SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 5:04.34 631
50m:
100m:
33.61
1:11.63
33.61
38.02
150m:
200m:
1:49.26
2:26.22
37.63
36.96
250m:
300m:
3:08.89
3:52.66
42.67
43.77
350m:
400m:
4:28.89
5:04.34
36.23
35.45
7. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 5:10.96 591
50m:
100m:
32.66
1:10.37
32.66
37.71
150m:
200m:
1:49.28
2:28.37
38.91
39.09
250m:
300m:
3:12.40
3:57.48
44.03
45.08
350m:
400m:
4:34.63
5:10.96
37.15
36.33
8. Leszczyńska Klaudia Julia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 5:28.84 500
50m:
100m:
33.21
1:11.70
33.21
38.49
150m:
200m:
1:51.54
2:30.88
39.84
39.34
250m:
300m:
3:16.81
4:05.36
45.93
48.55
350m:
400m:
4:47.60
5:28.84
42.24
41.24
Finał B
9. Filipek Jagoda 99 WKS Śląsk Wrocław 5:08.44 606
50m:
100m:
31.85
1:08.74
31.85
36.89
150m:
200m:
1:48.68
2:28.40
39.94
39.72
250m:
300m:
3:12.92
3:58.25
44.52
45.33
350m:
400m:
4:34.20
5:08.44
35.95
34.24
10. Nowak Marta SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 5:12.17 584
50m:
100m:
32.70
1:10.60
32.70
37.90
150m:
200m:
1:50.66
2:30.13
40.06
39.47
250m:
300m:
3:13.00
3:57.34
42.87
44.34
350m:
400m:
4:36.09
5:12.17
38.75
36.08
11. Sikora Adrianna 99 UKS SMS Galicja Kraków 5:14.72 570
50m:
100m:
33.25
1:11.01
33.25
37.76
150m:
200m:
1:50.62
2:30.35
39.61
39.73
250m:
300m:
3:15.70
4:02.17
45.35
46.47
350m:
400m:
4:38.47
5:14.72
36.30
36.25
12. Rybińska Marcelina 99 WKS Śląsk Wrocław 5:23.71 524
50m:
100m:
34.41
1:13.90
34.41
39.49
150m:
200m:
1:55.70
2:36.39
41.80
40.69
250m:
300m:
3:23.79
4:11.02
47.40
47.23
350m:
400m:
4:47.76
5:23.71
36.74
35.95
13. Stepanchenko Anna 99 MKP Myślibórz 5:28.44 502
50m:
100m:
32.52
1:12.49
32.52
39.97
150m:
200m:
1:54.11
2:33.97
41.62
39.86
250m:
300m:
3:21.69
4:11.05
47.72
49.36
350m:
400m:
4:50.55
5:28.44
39.50
37.89
14. Zdunek Klaudia 99 UKS "Polonez" Wyszków 5:29.44 497
50m:
100m:
35.10
1:16.81
35.10
41.71
150m:
200m:
2:00.02
2:42.57
43.21
42.55
250m:
300m:
3:28.74
4:15.65
46.17
46.91
350m:
400m:
4:53.83
5:29.44
38.18
35.61
15. Wawrzynkiewicz Wiktoria 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 5:31.42 488
50m:
100m:
36.21
1:20.68
36.21
44.47
150m:
200m:
2:04.45
2:45.42
43.77
40.97
250m:
300m:
3:30.26
4:16.74
44.84
46.48
350m:
400m:
4:56.10
5:31.42
39.36
35.32
16. Rożek Martyna 99 MKP Szczecin 5:43.10 440
50m:
100m:
35.19
1:17.41
35.19
42.22
150m:
200m:
2:03.46
2:46.59
46.05
43.13
250m:
300m:
3:33.51
4:21.94
46.92
48.43
350m:
400m:
5:03.18
5:43.10
41.24
39.92


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-03-07 - 18:35
Chłopców, 400m zmienny 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 4:26.19 Mariusz Mikołajewski BUKS Warszawa 2005-11-25

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Wągrowski Marcel 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 4:30.14 662
50m:
100m:
27.92
1:01.10
27.92
33.18
150m:
200m:
1:35.84
2:09.66
34.74
33.82
250m:
300m:
2:48.58
3:28.42
38.92
39.84
350m:
400m:
3:59.98
4:30.14
31.56
30.16
2. Bujak Dominik 99 SALOS CORTILE Kielce 4:32.97 642
50m:
100m:
29.37
1:03.85
29.37
34.48
150m:
200m:
1:39.18
2:14.01
35.33
34.83
250m:
300m:
2:52.32
3:31.37
38.31
39.05
350m:
400m:
4:02.56
4:32.97
31.19
30.41
3. Parzynowski Wojciech 99 UKS 190 Łódź 4:35.00 628
50m:
100m:
29.70
1:03.57
29.70
33.87
150m:
200m:
1:39.60
2:15.13
36.03
35.53
250m:
300m:
2:53.23
3:32.98
38.10
39.75
350m:
400m:
4:04.31
4:35.00
31.33
30.69
4. Kempa Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 4:36.43 618
50m:
100m:
29.20
1:03.40
29.20
34.20
150m:
200m:
1:39.56
2:14.58
36.16
35.02
250m:
300m:
2:53.33
3:33.25
38.75
39.92
350m:
400m:
4:04.97
4:36.43
31.72
31.46
5. Pecyna Maciej 99 IKS Konstancin 4:42.22 581
50m:
100m:
29.63
1:04.44
29.63
34.81
150m:
200m:
1:41.76
2:18.02
37.32
36.26
250m:
300m:
2:57.83
3:38.42
39.81
40.59
350m:
400m:
4:11.13
4:42.22
32.71
31.09
6. Krawczyk Paweł 99 BUKS Warszawa 4:42.97 576
50m:
100m:
29.54
1:03.45
29.54
33.91
150m:
200m:
1:39.86
2:15.73
36.41
35.87
250m:
300m:
2:57.43
3:40.07
41.70
42.64
350m:
400m:
4:12.28
4:42.97
32.21
30.69
7. Goleniec Kamil SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:43.53 573
50m:
100m:
30.29
1:05.18
30.29
34.89
150m:
200m:
1:42.71
2:19.80
37.53
37.09
250m:
300m:
2:58.37
3:38.55
38.57
40.18
350m:
400m:
4:12.13
4:43.53
33.58
31.40
8. Blachura Patryk SO 99 ULKS Victoria Kozy 4:54.39 511
50m:
100m:
30.24
1:05.62
30.24
35.38
150m:
200m:
1:43.11
2:20.67
37.49
37.56
250m:
300m:
3:03.12
3:46.75
42.45
43.63
350m:
400m:
4:21.06
4:54.39
34.31
33.33
Finał B
9. Krulikowski Maciej SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:46.05 558
50m:
100m:
30.14
1:04.83
30.14
34.69
150m:
200m:
1:42.41
2:20.19
37.58
37.78
250m:
300m:
2:59.62
3:39.14
39.43
39.52
350m:
400m:
4:14.10
4:46.05
34.96
31.95
10. Drozd Tymoteusz SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:47.06 552
50m:
100m:
30.68
1:05.52
30.68
34.84
150m:
200m:
1:41.53
2:17.16
36.01
35.63
250m:
300m:
2:59.04
3:40.69
41.88
41.65
350m:
400m:
4:14.87
4:47.06
34.18
32.19
11. Murański Kacper 99 MUKS Gilus Gilowice 4:49.30 539
50m:
100m:
29.93
1:04.58
29.93
34.65
150m:
200m:
1:42.95
2:21.44
38.37
38.49
250m:
300m:
3:01.58
3:43.68
40.14
42.10
350m:
400m:
4:17.47
4:49.30
33.79
31.83
12. Kubiak Bartłomiej 99 UKS 9 Kalisz 4:51.76 525
50m:
100m:
30.38
1:05.65
30.38
35.27
150m:
200m:
1:43.43
2:21.07
37.78
37.64
250m:
300m:
3:02.59
3:44.68
41.52
42.09
350m:
400m:
4:19.03
4:51.76
34.35
32.73
13. Jarosz Dawid 99 Wodnik Końskie 4:52.78 520
50m:
100m:
31.17
1:07.26
31.17
36.09
150m:
200m:

2:23.24
250m:
300m:
3:05.14
3:46.55
41.90
41.41
350m:
400m:
4:20.36
4:52.78
33.81
32.42
14. Maciejewski Kacper 99 MKS Polonia Warszawa 4:56.08 503
50m:
100m:
31.09
1:07.48
31.09
36.39
150m:
200m:
1:44.95
2:22.74
37.47
37.79
250m:
300m:
3:05.36
3:49.31
42.62
43.95
350m:
400m:
4:23.36
4:56.08
34.05
32.72
DYSKW. Prószynski Igor 99 Fala Kraśnik
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu  (Czas: 19:14), G-8
DYSKW. Łapot Radosław 99 MKS - MOS Katowice
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu  (Czas: 19:13), G-8


<< TOP >>
Konkurencja 13
2014-03-07 - 19:00
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny 15 lat
Wyniki

RP 15 8:30.27 BUKS Warszawa 2005-11-25

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. UKP ,,Unia'' Oświęcim 1 UKP ,,Unia'' Oświęcim 8:43.06 662
Adamiec Dominika SO
Lichwa Dominika SO
Leszczyńska Klaudia Julia SO
Śliwowska Katarzyna SO
99
99
99
99
+0.72
+0.35
+0.51
+0.51
29.77
29.81
29.52
28.68
33.93
33.27
32.68
32.61
35.45
34.14
34.92
33.82
34.62
33.17
33.66
33.01
2:13.77
2:10.39
2:10.78
2:08.12
2. UKS 190 Łódź 1 UKS 190 Łódź 8:44.76 655
Zrobek Natalia
Niedźwiecka Katarzyna
Nieszporek Wiktoria
Piechota Paulina
99
99
99
99
+0.86
+0.71
+0.41
+0.45
30.19
30.60
30.16
28.19
33.47
34.11
34.65
31.37
35.46
35.06
35.52
32.37
34.70
34.03
33.60
31.28
2:13.82
2:13.80
2:13.93
2:03.21
3. MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 8:45.80 652
Gus Julia
Słupek Roksana
Fryckowska Natalia
Mytlewska Oliwia
99
99
99
99
+0.72
+0.34
+0.24
+0.32
29.19
29.83
28.25
30.81
32.87
33.71
32.86
33.79
34.18
35.50
34.71
35.15
32.83
34.78
32.88
34.46
2:09.07
2:13.82
2:08.70
2:14.21
4. MKS Polonia Warszawa 1 MKS Polonia Warszawa 8:48.56 641
Roman Magdalena
Bukowska Laura
Wilk Wiktoria
Janiszewska Dominika
99
99
99
99
+0.81
+0.12
+0.38
+0.26
29.45
29.67
29.67
29.93
32.85
33.70
33.94
32.84
33.66
35.13
35.60
34.53
33.07
35.06
35.48
33.98
2:09.03
2:13.56
2:14.69
2:11.28
5. WKS Śląsk Wrocław 1 WKS Śląsk Wrocław 8:52.87 626
Duda Zuzanna
Filipek Jagoda
Niemczycka Julia
Sadowska Klaudia
99
99
99
99
+0.83
+0.27
+0.50
+0.46
30.77
30.07
30.30
29.01
33.77
34.53
33.42
33.02
35.03
34.88
35.21
34.75
34.95
33.09
35.62
34.45
2:14.52
2:12.57
2:14.55
2:11.23
6. MTP Lublinianka 1 MTP Lublinianka 8:57.41 610
Samuła Wiktoria
Śliczniak Weronika
Mazurek Magdalena
Adamczyk Julia
99
99
99
99
+0.79
+0.40
+0.47
+0.50
29.97
30.46
30.15
29.76
32.60
34.26
35.39
33.68
33.66
35.48
37.07
35.05
33.55
35.53
35.95
34.85
2:09.78
2:15.73
2:18.56
2:13.34
7. MKP Szczecin 1 MKP Szczecin 8:59.93 602
Kawczak Joanna
Lesner Zuzanna
Kolbowicz Barbara
Szatanek Julia
99
99
99
99
+0.75
+0.45
+0.60
+0.64
29.38
30.82
31.02
29.15
32.72
34.98
34.37
33.65
34.81
37.94
34.72
34.57
35.43
37.55
34.29
34.53
2:12.34
2:21.29
2:14.40
2:11.90
8. CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 9:19.38 541
Szlachcic Wiktoria
Noworzyn Wiktoria
Polarz Natalia
Janecka Zuzanna
99
99
99
99
+0.71
+0.67
+0.59
+0.21
31.61
31.31
31.83
30.43
34.93
34.65
37.19
34.20
35.92
36.04
39.04
35.32
36.21
35.90
40.17
34.63
2:18.67
2:17.90
2:28.23
2:14.58


<< TOP >>
Konkurencja 14
2014-03-07 - 19:20
Chłopców, 4 x 200m dowolny

15 lat
Wyniki

RP 15 7:42.15 MKS Juvenia Wrocław 2008-12-12

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 7:58.27 625
Wągrowski Marcel
Ziąbka Piotr
Kaźmierczak Kamil
Cukanow Michał
99
99
99
99
+0.79
+0.24
+0.74
+0.40
27.68
29.08
27.00
25.30
30.05
32.59
28.89
28.90
30.49
33.58
30.12
31.13
29.59
33.51
29.75
30.61
1:57.81
2:08.76
1:55.76
1:55.94
2. WKS Śląsk Wrocław 1 WKS Śląsk Wrocław 8:00.79 615
Ławnik Jakub
Szarek Dawid
Worożewicz Konrad
Chmielewski Jakub
99
99
99
99
+0.75
+0.37
+0.53
+0.54
27.85
27.17
26.80
26.60
30.83
30.87
31.64
28.96
31.85
32.57
31.81
29.83
30.82
32.31
31.05
29.83
2:01.35
2:02.92
2:01.30
1:55.22
3. MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 8:06.73 593
Szczepański Kacper
Winiatowski Patryk
Dembski Patryk
Magielski Jakub
99
99
99
99
+0.81
+0.40
+0.34
+0.53
26.91
26.10
26.96
27.40
30.20
30.89
30.65
30.77
31.12
32.85
32.77
33.09
30.38
31.61
31.59
33.44
1:58.61
2:01.45
2:01.97
2:04.70
4. UKP ,,Unia'' Oświęcim 1 UKP ,,Unia'' Oświęcim 8:09.45 583
Marczuk Szymon SO
Fiedosiuk Rafał SO
Drozd Tymoteusz SO
Goleniec Kamil SO
99
99
99
99
+0.58
+0.50
+0.48
+0.51
27.77
27.45
27.02
27.05
31.47
30.91
31.30
30.63
31.80
33.06
33.08
31.57
29.63
32.67
32.42
31.62
2:00.67
2:04.09
2:03.82
2:00.87
5. KS Warta Poznań 1 KS Warta Poznań 8:10.12 581
Dutkiewicz Dominik
Falbogowski Maciej
Cecere Marco
Śrama Gabriel
99
99
99
99
6. MKS Polonia Warszawa I MKS Polonia Warszawa 8:10.16 581
Wlazłowski Damian
Pawełek Paweł
Maciejewski Kacper
Sieczek Adrian
99
99
99
99
+0.82
+0.48
+0.43
+0.46
27.89
27.01
27.78
26.97
30.34
31.16
31.50
30.27
31.22
32.73
32.50
32.46
31.75
32.30
32.14
32.14
2:01.20
2:03.20
2:03.92
2:01.84
7. CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 8:12.50 572
Szota Grzegorz
Żaak Robert
Chromik Szymon
Sumara Beniamin
99
99
99
99
+0.66
+0.29
+0.45
+0.52
27.50
27.45
28.34
26.49
30.30
31.98
31.48
30.12
31.37
34.08
33.67
31.88
30.92
32.43
32.96
31.53
2:00.09
2:05.94
2:06.45
2:00.02
8. Siódemka Sopot 1 Siódemka Sopot 8:13.35 569
Lewiński Michał
Kruk Karol
Panow Oliwer
Szweda Mateusz
99
99
99
99
9. UKS,,Żoliborz'' Warszawa 1 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 8:21.60 542
Pawlikowski Jakub
Rudnicki Marcin
Godlewski Tomasz
Ozimek Kacper
99
99
99
99
10. MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 8:24.38 533
Macner Michał SO
Walczak Szymon
Podzimski Wojciech
Rokita Aleksander
99
99
99
99
+0.65
+0.41
+0.56
+0.22
27.37
27.65
28.31
29.51
30.21
31.92
32.16
34.29
31.35
32.92
33.05
35.59
31.11
31.04
32.46
35.44
2:00.04
2:03.53
2:05.98
2:14.83
11. MTP Lublinianka 1 MTP Lublinianka 8:27.64 523
Gąsior Sebastian
Grabek Filip
Sobek Maksymilian
Bryła Kamil
99
99
99
99
12. MKS Neptun Stargard Szczecińsk 1 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 8:28.08 521
Kołodziej Bartłomiej
Blacharski Maciej
Ostrowski Karol
Rekowski Bartosz
99
99
99
99
13. MKP Szczecin 1 MKP Szczecin 8:35.83 498
Pietrzak Wiktor
Lesner Filip
Lipiński Piotr
Gryz Dawid
99
99
99
99
+0.83
+0.59
+0.49
+0.43
27.93
30.37
28.70
28.88
31.96
34.33
33.37
31.96
33.50
35.26
34.08
32.76
33.86
34.10
33.27
31.50
2:07.25
2:14.06
2:09.42
2:05.10


<< TOP >>
Konkurencja 15
2014-03-08 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 27.38 Aleksandra Urbańczyk MKS Trójka Łódź 2002-11-30

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Fryckowska Natalia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 29.34 573 A
2. Ćwil Angela 99 Mks Piaseczno 29.38 571 A
3. Adamiec Dominika SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 29.52 563 A
4. Czarnecka Wiktoria 99 Skarpa Lublin 29.57 560 A
5. Redner Sandra 99 MKS Trójka Łódź 29.62 557 A
6. Leończuk Sara 99 UKS G - 8 Bielany 29.65 555 A
7. Durczyńska Katarzyna 99 KS. Górnik Radlin 29.77 549 A
8. Wietrzynska Renata 99 Wodnik Radom 29.81 547 A
9. Jankowska Justyna 99 UKP Kmita Zabierzów 29.83 545 B
10. Skorupa Monika 99 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 30.28 521 B
Dudek Sylwia 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 30.28 521 B
12. Trafas Kornelia 99 KS Warta Poznań 30.34 518 B
13. Kamieniarz Weronika 99 KS. Górnik Radlin 30.36 517 B
14. Kondolewicz Aleksandra 99 WKS Śląsk Wrocław 30.50 510 B
15. Wysmolińska Katarzyna SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 30.52 509 B
16. Tomecka Joanna 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 30.60 505 B
17. Kubik Martyna 99 UKS Aligator Gorzyce 30.71 500 R
18. Żyława Katarzyna 99 MKS Juvenia Wrocław 30.73 499 ?
Tomiałowicz Karolina 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 30.73 499 ?
20. Kuś Natalia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 30.77 497
21. Bachanek Julia 99 BUKS Warszawa 30.86 493
22. Zrobek Natalia 99 UKS 190 Łódź 30.91 490
23. Kordowska Klaudia 99 BUKS Warszawa 30.93 489
24. Widła Hanna 99 KS Warta Poznań 31.18 478
25. Dulińska Martyna 99 UKS G - 8 Bielany 31.28 473
26. Stepanchenko Anna 99 MKP Myślibórz 31.31 472
27. Drabik Martyna 99 Skalar Słupsk 31.33 471
28. Adamczyk Zofia 99 KS. Górnik Radlin 31.43 466
29. Jura Klaudia 99 SP Meduza Pajęczno 31.46 465
30. Król Oliwia 99 MKS Trójka Łódź 31.47 464
31. Brembor Patrycja 99 KS Piatka Chorzów 31.59 459
32. Tomaszewska Aleksandra 99 SALOS CORTILE Kielce 31.68 455
33. Kantorska Daria 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 31.79 451
34. Nowakowska Natalia 99 UKS 190 Łódź 31.80 450
35. Nawrocka Paulina 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 31.86 448
36. Kruszniewska Kinga 99 KS. Górnik Radlin 31.88 447
37. Kawczak Joanna 99 MKP Szczecin 31.93 445
38. Łyczko Dominika 99 MKS Rokita Brzeg Dolny 32.09 438
39. Kędziora Martina 99 MTS Kwidzyn 32.11 437
Mielniczuk Aleksandra 99 MKS Polonia Warszawa 32.11 437
41. Kit Natalia 99 UKS 9 Kalisz 32.12 437
42. Małyga Magda 99 KS Delfin Gdynia 32.18 434
43. Tatara Alicja 99 LUKS Orlik Lublin 32.19 434
44. Mucha Karolina 99 K.S.Wodnik Śrem 32.28 430
45. Sosnowska Patrycja 99 Znicz Koszalin 32.32 429
46. Bocheńska Wiktoria SR 99 Unia Racibórz 32.38 426
Kuzebska Karolina 99 Mks Piaseczno 32.38 426
48. Świąder Patrycja 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 32.46 423
49. Patoła Anna 99 UKS Shark Rudna 32.51 421
50. Bieniek Paulina 99 TKKF Szczygłowice 32.65 416
51. Myrcha Maria 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 32.84 409
52. Belof Karolina 99 KS Delfin Gdynia 32.92 406
53. Fuks Gabriela 99 MUKS Gilus Gilowice 33.09 399
54. Kielka Elżbieta 99 UKS SVIDA Świdnica 33.21 395
55. Chamera Weronika 99 "MOTYL" MOSiR Stalowa Wola 33.22 395
56. Koronowska Anna 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 33.42 388
Dąbrowska Alicja 99 UKS Siódemka Brodnica 33.42 388
58. Szyszka Urszula 99 KP Astromal Akwawit Leszno 33.52 384
59. Jarząbek Daria 99 MKS Juvenia Wrocław 33.55 383
60. Góreczna Daria 99 KS Delfin Gdynia 33.63 380
61. Wawszczak Anna 99 UKS SKALAR Warszawa 33.64 380
62. Lipiarska Zofia 99 UKP Kmita Zabierzów 33.83 374
63. Wąwoźna Marta 99 MTKP Delfin Toruń 33.84 373
64. Pyrlik Paulina SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 33.86 373
65. Bober Laura 99 TKKF Szczygłowice 33.95 370
66. Złotecka Sylwia 99 MOSM Tychy 34.20 362
67. Sapeda Natalia 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 34.51 352
68. Rejniak Magdalena 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 34.68 347
69. Pusiak Joanna 99 KP Astromal Akwawit Leszno 35.09 335
70. Kaniuczak Sylwia 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 35.31 329
71. Graf Adrianna 99 MOSM Tychy 35.46 325
72. Kosowska Karolina 99 SP Meduza Pajęczno 36.46 298
73. Klima Kinga 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 36.55 296
74. Kosecka Agnieszka 99 UKS Siódemka Brodnica 36.91 288
75. Ambroziak Ada 99 UKS JAGIELLONKA Warszawa 37.04 285
76. Surman Julia 99 MKS - MOS Katowice 37.51 274
DYSKW. Gaik Natalia 99 SALOS CORTILE Kielce
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 9:09)


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-03-08 - 9:10
Chłopców, 50m motylkowy 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 24.66 Mateusz Andrzejczak MKS Juvenia Wrocław 2009-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Stokowski Kacper 99 UKS G - 8 Bielany 25.25 643 A
2. Wągrowski Marcel 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 26.09 583 A
3. Bocheń Tomasz 99 MKS Juvenia Białystok 26.38 564 A
4. Stępniak Kacper 99 KORONA SWIM Kielce 26.60 550 A
5. Worożewicz Konrad 99 WKS Śląsk Wrocław 26.80 538 A
6. Dziedzic Dawid 99 MOSM Tychy 26.81 537 A
7. Czyżak Arkadiusz 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 26.85 535 A
8. Łukawski Mikołaj 99 KORONA SWIM Kielce 26.95 529 A
9. Murański Kacper 99 MUKS Gilus Gilowice 27.04 524 B
10. Wańkowicz Błażej 99 UKS SKALAR Warszawa 27.17 516 B
11. Dębski Szymon 99 UKS NAWA Skierniewice 27.25 512 B
12. Grochowicz Michał 99 UKS Ostrobramska 27.30 509 B
13. Latowski Mateusz 99 UKS Żabianka Gdańsk 27.31 508 B
Fiedosiuk Rafał SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 27.31 508 B
15. Szpucha Konrad 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 27.33 507 B
16. Marcinkowski Borys 99 MTKP Delfin Toruń 27.39 504 ?
Krawczyk Paweł 99 BUKS Warszawa 27.39 504 ?
18. Piszczorowicz Bartosz 99 UKS 9 Kalisz 27.42 502 R
19. Wilczak Kajetan 99 UKS"dwójka"Sochaczew 27.47 499
20. Baran Jan SR 99 MKS-SMS Victoria Racibórz 27.50 498
21. Sieczek Adrian 99 MKS Polonia Warszawa 27.55 495
Ławnik Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 27.55 495
23. Gałecki Mateusz 99 WKS Śląsk Wrocław 27.56 494
24. Ostrowski Karol 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 27.59 493
25. Jeziorski Patryk 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 27.61 492
26. Szczepaniak Paweł 99 UKS SMS Galicja Kraków 27.63 491
27. Dudek Julian 99 UKS NAWA Skierniewice 27.73 485
28. Kabziński Dominik 99 MKS Polonia Warszawa 27.79 482
29. Królik Paweł 99 MKS Juvenia Białystok 27.87 478
30. Głąb Karol 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 27.96 473
31. Barańczyk Michał 99 UKS 190 Łódź 28.02 470
32. Kot Mateusz 99 UKS G - 8 Bielany 28.03 470
33. Smul Błażej 99 MKS Trójka Łódź 28.06 468
34. Cempel Oskar 99 UKS SMS Galicja Kraków 28.19 462
35. Poradziński Paweł 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 28.20 461
36. Masłowski Konrad SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 28.24 460
37. Łapot Radosław 99 MKS - MOS Katowice 28.39 452
38. Bieroński Michał 99 WKS Śląsk Wrocław 28.40 452
Ogorzałek Kamil 99 UKS Wodnik 29 Katowice 28.40 452
40. Maciejewski Kacper 99 MKS Polonia Warszawa 28.49 448
Kurasz Kacper 99 KS Delfin Gdynia 28.49 448
42. Grabek Filip 99 MTP Lublinianka 28.56 444
43. Hodur Dawid 99 MKS Polonia Warszawa 28.66 440
44. Jagiełło Aleksander 99 SP Meduza Pajęczno 28.74 436
45. Pracz Michał 99 WKS Śląsk Wrocław 28.84 431
46. Bojarski Karol 99 Uczniowski Środowiskowy Klub S 28.91 428
47. Ruszczyk Michał 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.97 426
Trześniewski Kacper 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 28.97 426
49. Bartosiak Michał 99 Siódemka Sopot 28.98 425
50. Przybylski Wojciech 99 WKS Śląsk Wrocław 29.04 423
51. Kołodziej Bartłomiej 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 29.10 420
52. Sternik Maksymilian 99 MKS Polonia Warszawa 29.11 419
53. Nowy Mateusz 99 KS Delfin Gdynia 29.14 418
54. Kolotilov Edwin 99 UKS ,,Orka '' Lubań 29.15 418
55. Gawron Oskar 99 WKS Śląsk Wrocław 29.16 417
56. Strzałkowski Jacek 99 Znicz Koszalin 29.20 416
57. Jazykow Filip 99 MKS Juvenia Białystok 29.34 410
Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 29.34 410
59. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 29.43 406
Truchel Jakub 99 UKS "Polonez" Wyszków 29.43 406
61. Sordyl Mateusz SO 99 ULKS Victoria Kozy 29.48 404
62. Nawiczonok Andrej 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warsz 29.53 402
63. Skaldawski Krzysztof 99 Mks Piaseczno 29.54 401
64. Siarniewicz Tomasz 99 Mks Piaseczno 29.57 400
65. Raszczuk MIchał 99 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 29.58 400
Włodarczyk Maciej 99 Uks Pingwiny 29.58 400
67. Komaszewski Jakub 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 29.69 395
68. Czurczak Jakub 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 29.73 394
69. Ziąbka Piotr 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 29.79 391
70. Luma Wiktor 99 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.81 391
71. Pawłowski Maksymilian 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warsz 29.82 390
72. Gil Kamil 99 UKS SMS Galicja Kraków 29.85 389
73. Bartosiewicz Adrian 99 BUKS Warszawa 29.88 388
74. Kupinski Filip 99 MKS Juvenia Białystok 29.94 386
75. Bal Dominik 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 30.10 379
76. Pilc Miłosz 99 MOSM Tychy 30.14 378
77. Lewkowski Patryk 99 UKS ,,Orka '' Lubań 30.17 377
78. Rybak Hubert 99 "MOTYL" MOSiR Stalowa Wola 30.18 376
79. Nita Jakub 99 KP Astromal Akwawit Leszno 30.19 376
80. Piątek Michał 99 KS Korona Kraków 30.20 376
81. Grzeszczyk Kacper 99 UK Trójka Puławy 30.27 373
82. Cieślukowski Karol 99 Muks Olimpijczyk 30.34 370
83. Wiącek Bartłomiej 99 MKS Juvenia Wrocław 30.35 370
84. Daniek Bartłomiej 99 MKP Kołobrzeg 30.39 369
85. Młynarczyk Piotr 99 MKP Szczecin 30.51 364
86. Drzewiecki Dawid 99 MTP Lublinianka 30.53 364
87. Dahan Daniel 99 Klub Sportowy "1" Ożarów Mazow 30.55 363
88. Apostel Dawid 99 UKP Ruda Śląska 30.68 358
89. Widz Mikołaj 99 LUKS Orlik Lublin 30.73 357
90. Szymański Dorian 99 KS Delfin Gdynia 30.82 353
91. Lenckowski Rafał 99 KS Delfin Gdynia 30.90 351
92. Zając Dariusz 99 KS. Górnik Radlin 31.08 345
93. Miera Dominik 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 31.44 333
94. Chajda Aleksander 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 31.53 330
95. Gil Bartosz 99 UPKS Wodnik Rawicz 31.54 330
96. Cebula Michał 99 RWKS SPARTA Biłgoraj 31.56 329
97. Dziodzio Dawid 99 KS. Górnik Radlin 31.72 324
98. Olejnik Marcin 99 MOSiR Mysłowice- Klub Olimpijc 32.14 312
99. Bosiak Olaf 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 32.29 307
100. Sobczak Mikołaj 99 PSP Swim Płock 32.87 291
101. Szukajło Kamil 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 32.91 290
102. Zalewski Oskar 99 UKS Pirania Targówek 33.08 286
103. Marcinowicz Karol 99 MKS Juvenia Białystok 34.36 255
104. Ciemała Szymon 99 TKKF Szczygłowice 36.53 212
105. Szymaniak Paweł 99 KS Delfin Gdynia 36.66 210
DYSKW. Żaak Robert 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 9:24)
NW Ślosarczyk Kamil 99 TKKF Szczygłowice


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-03-08 - 9:20
Dziewcząt, 50m grzbietowy 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 28.68 Klaudia Naziębło MKS Juvenia Wrocław 2008-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Ćwil Angela 99 Mks Piaseczno 29.70 647 A
2. Bernat Gabriela 99 Skarpa Lublin 30.44 601 A
3. Widła Hanna 99 KS Warta Poznań 30.85 578 A
4. Duda Zuzanna 99 WKS Śląsk Wrocław 31.11 563 A
5. Słupek Roksana 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 31.21 558 A
6. Cyman Julia 99 Trops Kartuzy 31.23 557 A
7. Trafas Kornelia 99 KS Warta Poznań 31.26 555 A
8. Redner Sandra 99 MKS Trójka Łódź 31.30 553 A
9. Niewiadomska Adrianna 99 UKS Gos Raszyn 31.31 553 B
Suchecka Katarzyna 99 UKS Ostrobramska 31.31 553 B
11. Staros Sandra 99 UKS Victoria Józefów 31.35 550 B
12. Jankowska Justyna 99 UKP Kmita Zabierzów 31.55 540 B
13. Warjan Karolina 99 UKS SMS Galicja Kraków 31.56 539 B
14. Rogowska Angelika 99 UKS SMS Galicja Kraków 31.70 532 B
15. Jura Klaudia 99 SP Meduza Pajęczno 31.88 523 B
16. Szlachcic Wiktoria 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 32.06 515 B
17. Wilk Wiktoria 99 MKS Polonia Warszawa 32.12 512 R
18. Krzywak Maria 99 UKP Torpeda Oleśnica 32.15 510 R
19. Berezowska Maja 99 KS Delfin Gdynia 32.34 501
20. Galicka Wiktoria 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 32.36 500
21. Niemiec Adrianna 99 UKS SMS Galicja Kraków 32.54 492
22. Samól Monika 99 KS Warta Poznań 32.66 487
23. Gaik Natalia 99 SALOS CORTILE Kielce 32.67 486
24. Skorupa Monika 99 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 32.74 483
25. Suchan Zuzanna 99 Klub Sportowy "1" Ożarów Mazow 32.93 475
26. Kowalska Aleksandra 99 UKS G - 8 Bielany 32.94 474
Czaja Barbara 99 KS. Górnik Radlin 32.94 474
28. Kordowska Klaudia 99 BUKS Warszawa 32.98 473
29. Cieślikowska Gabriela 99 Uks Pingwiny 33.04 470
30. Turko Daria 99 KS. Górnik Radlin 33.21 463
31. Arkuszewska Karolina 99 KS Delfin Gdynia 33.29 460
32. Sadowska Klaudia 99 WKS Śląsk Wrocław 33.52 450
33. Kierzek Wiktoria 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 33.53 450
34. Mucha Karolina 99 K.S.Wodnik Śrem 33.59 447
35. Rzepczyńska Patrycja 99 EKS SKRA Bełchatów 33.93 434
36. Kielka Elżbieta 99 UKS SVIDA Świdnica 34.06 429
37. Zgoda Dominika 99 KS Delfin Gdynia 34.13 426
38. Wołowicz Weronika 99 KP Astromal Akwawit Leszno 34.17 425
39. Tyszka Wiktoria 99 UKS JAGIELLONKA Warszawa 34.32 419
40. Hałat Agnieszka 99 MOSM Tychy 34.84 401
41. Litwiejko Karolina 99 MKS Juvenia Białystok 34.85 401
42. Machalewska Aleksandra 99 MTS Kwidzyn 34.86 400
43. Kowal Paulina SOc 99 KSZO Ostrowiec 35.09 392
44. Oleszak Weronika 99 KP Astromal Akwawit Leszno 35.20 389
45. Piotrowska Nicole 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 35.43 381
46. Szczęch Inez 99 MKS Polonia Warszawa 35.65 374
47. Szewczyk Dominika 99 Ruch Grudziądz 35.94 365
48. Bajrakowska Iga 99 KS. Górnik Radlin 36.26 356
49. Dybowska Anna 99 UKS SMS Galicja Kraków 36.36 353
50. Kosowska Karolina 99 SP Meduza Pajęczno 36.95 336
51. Iglewska Weronika 99 KP Delfin Inowrocław 38.36 300
52. Licznerska Martyna 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 39.18 282
53. Majewska Kinga 99 UKS "Polonez" Wyszków 40.34 258
Klima Kinga 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 40.34 258
55. Koczy Elwira 99 MOSM Tychy 40.56 254


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-03-08 - 9:30
Chłopców, 50m grzbietowy 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 25.29 Dawid Murzyn MKS Jordan Kraków SK 2012-12-20

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Stokowski Kacper 99 UKS G - 8 Bielany 26.24 639 A
2. Kaźmierczak Kamil 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 26.88 595 A
3. Gajdziński Konrad 99 MKP Myślibórz 27.31 567 A
4. Kijewski Kasper 99 SALOS CORTILE Kielce 27.60 549 A
5. Franke Paweł 99 UKS G - 8 Bielany 28.12 519 A
6. Śrama Gabriel 99 KS Warta Poznań 28.24 513 A
7. Gałecki Mateusz 99 WKS Śląsk Wrocław 28.37 506 A
8. Szpucha Konrad 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 28.39 505 A
9. Laskowski Michał 99 KS Delfin Gdynia 28.44 502 B
10. Łukawski Mikołaj 99 KORONA SWIM Kielce 28.46 501 B
11. Fiedosiuk Rafał SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 28.51 498 B
12. Bieroński Michał 99 WKS Śląsk Wrocław 28.60 494 B
13. Ostrowski Karol 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 28.81 483 B
14. Winiatowski Patryk 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 28.82 482 B
15. Cecere Marco 99 KS Warta Poznań 28.91 478 B
16. Jagiełło Aleksander 99 SP Meduza Pajęczno 28.92 477 B
17. Wlazłowski Damian 99 MKS Polonia Warszawa 28.97 475 R
18. Szota Grzegorz 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 29.00 473 R
19. Sęczek Szymon 99 MKS Trójka Łódź 29.06 470
20. Koziara Dominik 99 UKS SMS Galicja Kraków 29.18 465
21. Głąb Karol 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 29.27 460
22. Kepa Kacper 99 UKS Gos Raszyn 29.38 455
23. Kamiński Piotr 99 MKS Trójka Łódź 29.41 454
24. Góral Michał 99 MKS - MOS Katowice 29.47 451
25. Jazykow Filip 99 MKS Juvenia Białystok 29.70 441
26. Kołodziejczyk Sebastian 99 UKP Torpeda Oleśnica 29.85 434
Ziąbka Piotr 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 29.85 434
28. Sienkiewicz Oskar 99 KS Delfin Gdynia 29.98 428
29. Cieślik Jakub 99 UKS 51 Lublin 30.00 428
30. Wilczak Kajetan 99 UKS"dwójka"Sochaczew 30.05 425
31. Mołdrzyk Maciej 99 MOSM Tychy 30.18 420
32. Truchel Jakub 99 UKS "Polonez" Wyszków 30.24 417
33. Molga Mateusz 99 Dwójka Morena Gdańsk 30.30 415
34. Prus Franciszek 99 UKS "Polonez" Wyszków 30.67 400
35. Siarniewicz Tomasz 99 Mks Piaseczno 30.74 397
36. Skaldawski Krzysztof 99 Mks Piaseczno 30.82 394
37. Szustak Hubert 99 UKS Gos Raszyn 30.89 392
Radzikowski Mateusz 99 MTP Lublinianka 30.89 392
39. Ratajczak Mateusz 99 KS Warta Poznań 30.96 389
40. Mazur Dominik 99 UKP Kmita Zabierzów 30.98 388
41. Sobek Maksymilian 99 MTP Lublinianka 31.08 384
42. Bojarski Karol 99 Uczniowski Środowiskowy Klub S 31.11 383
43. Przybylski Wojciech 99 WKS Śląsk Wrocław 31.27 378
44. Lubik Aleksander 99 MKS Pałac Młodzieży 31.28 377
45. Bartosiewicz Adrian 99 BUKS Warszawa 31.30 376
46. Chałupczyński Bartosz 99 MKS Polonia Warszawa 31.34 375
47. Kolanowski Wiktor 99 UKS SMS Galicja Kraków 31.48 370
48. Kąkol Jan 99 Siódemka Sopot 31.71 362
49. Kawalec Lech 99 Orka Zamość 31.74 361
50. Komosa Maciej 99 UKS Pirania Targówek 32.12 348
51. Michalak Bartosz 99 MKS Jedynka Łódź 32.34 341
52. Świderski Patryk 99 UKS 9 Kalisz 32.47 337
53. Wodowski Jan 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 32.49 337
54. Tomecki Jakub 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 32.61 333
55. Okopa Szymon 99 UKS Aquatica Pawłowice 33.06 319
56. Lesner Filip 99 MKP Szczecin 33.09 319
57. Dziodzio Dawid 99 KS. Górnik Radlin 33.68 302
58. Wacławek Michał 99 UKS NAWA Skierniewice 34.21 288
59. Gil Bartosz 99 UPKS Wodnik Rawicz 34.36 284
60. Żerański Przemysław 99 BUKS Warszawa 34.79 274
61. Młynarczyk Bartosz 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 34.88 272
62. Gembala Adam 99 MOSM Tychy 36.97 228
63. Bryłka Kamil 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 37.20 224
64. Szymaniak Paweł 99 KS Delfin Gdynia 37.52 218
65. Saks Kacper 99 MOSM Tychy 40.55 173
66. Lubański Sebastian 99 BUKS Warszawa 42.57 149
DYSKW. Pawlikowski Jakub 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)  (Czas: 9:45)


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-03-08 - 9:35
Dziewcząt, 400m dowolny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 4:11.12 Donata Kilijańska KSZO Ostrowiec Św.SSz 2010-11-21

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Szatanek Julia 99 MKP Szczecin 4:31.84 644 A
50m:
100m:
30.50
1:04.56
30.50
34.06
150m:
200m:
1:39.31
2:14.65
34.75
35.34
250m:
300m:
2:49.61
3:24.75
34.96
35.14
350m:
400m:
3:59.52
4:31.84
34.77
32.32
2. Śliwowska Katarzyna SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:32.26 641 A
50m:
100m:
30.80
1:05.32
30.80
34.52
150m:
200m:
1:40.25
2:15.51
34.93
35.26
250m:
300m:
2:50.13
3:25.06
34.62
34.93
350m:
400m:
3:59.67
4:32.26
34.61
32.59
3. Piechota Paulina 99 UKS 190 Łódź 4:33.80 631 A
50m:
100m:
30.60
1:04.87
30.60
34.27
150m:
200m:
1:40.05
2:14.97
35.18
34.92
250m:
300m:
2:50.22
3:25.46
35.25
35.24
350m:
400m:
3:59.67
4:33.80
34.21
34.13
4. Leończuk Sara 99 UKS G - 8 Bielany 4:34.62 625 A
50m:
100m:
30.97
1:05.11
30.97
34.14
150m:
200m:
1:40.22
2:15.13
35.11
34.91
250m:
300m:
2:49.94
3:25.16
34.81
35.22
350m:
400m:
3:59.96
4:34.62
34.80
34.66
5. Bielińska Karolina 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 4:36.39 613 A
50m:
100m:
31.00
1:05.35
31.00
34.35
150m:
200m:
1:40.19
2:15.05
34.84
34.86
250m:
300m:
2:50.69
3:26.37
35.64
35.68
350m:
400m:
4:01.61
4:36.39
35.24
34.78
6. Staros Sandra 99 UKS Victoria Józefów 4:36.76 611 A
50m:
100m:
31.87
1:06.17
31.87
34.30
150m:
200m:
1:40.99
2:16.59
34.82
35.60
250m:
300m:
2:51.74 35.15 350m:
400m:

4:36.76
7. Leszczyńska Klaudia Julia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:37.02 609 A
50m:
100m:
30.86
1:04.96
30.86
34.10
150m:
200m:
1:40.06
2:15.83
35.10
35.77
250m:
300m:
2:51.17
3:27.03
35.34
35.86
350m:
400m:
4:02.79
4:37.02
35.76
34.23
8. Lichwa Dominika SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:37.08 608 A
50m:
100m:
31.70
1:06.26
31.70
34.56
150m:
200m:
1:41.62
2:17.50
35.36
35.88
250m:
300m:
2:53.22
3:28.73
35.72
35.51
350m:
400m:
4:03.74
4:37.08
35.01
33.34
9. Roman Magdalena 99 MKS Polonia Warszawa 4:38.81 597 B
50m:
100m:
30.58
1:05.16
30.58
34.58
150m:
200m:
1:40.21
2:15.80
35.05
35.59
250m:
300m:
2:51.60
3:27.51
35.80
35.91
350m:
400m:
4:03.28
4:38.81
35.77
35.53
10. Bukowska Laura 99 MKS Polonia Warszawa 4:40.02 589 B
50m:
100m:
31.97
1:06.53
31.97
34.56
150m:
200m:
1:42.06
2:17.45
35.53
35.39
250m:
300m:
2:53.29
3:29.11
35.84
35.82
350m:
400m:
4:04.96
4:40.02
35.85
35.06
11. Suchcicka Zuzanna 99 MOSiR Sopot 4:40.70 585 B
50m:
100m:
31.75
1:07.07
31.75
35.32
150m:
200m:
1:42.60
2:18.34
35.53
35.74
250m:
300m:
2:54.48
3:30.22
36.14
35.74
350m:
400m:
4:06.02
4:40.70
35.80
34.68
12. Król Oliwia 99 MKS Trójka Łódź 4:40.79 585 B
50m:
100m:
31.81
1:06.72
31.81
34.91
150m:
200m:
1:41.86
2:17.35
35.14
35.49
250m:
300m:
2:53.15
3:28.89
35.80
35.74
350m:
400m:
4:05.19
4:40.79
36.30
35.60
13. Zrobek Natalia 99 UKS 190 Łódź 4:41.00 583 B
50m:
100m:
31.18
1:05.79
31.18
34.61
150m:
200m:
1:40.50
2:16.42
34.71
35.92
250m:
300m:
2:52.85
3:29.57
36.43
36.72
350m:
400m:
4:05.88
4:41.00
36.31
35.12
14. Kładoczna Julia 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 4:41.14 582 B
50m:
100m:
31.49
1:05.99
31.49
34.50
150m:
200m:
1:40.93
2:16.80
34.94
35.87
250m:
300m:
2:52.80
3:29.18
36.00
36.38
350m:
400m:
4:05.90
4:41.14
36.72
35.24
15. Kapłon Aleksandra 99 Orka Zamość 4:41.17 582 B
50m:
100m:
31.32
1:06.04
31.32
34.72
150m:
200m:
1:41.43
2:17.49
35.39
36.06
250m:
300m:
2:53.93
3:30.46
36.44
36.53
350m:
400m:
4:06.62
4:41.17
36.16
34.55
16. Niemczycka Julia 99 WKS Śląsk Wrocław 4:41.45 580 B
50m:
100m:
31.72
1:06.43
31.72
34.71
150m:
200m:
1:42.26
2:18.23
35.83
35.97
250m:
300m:
2:54.79
3:31.06
36.56
36.27
350m:
400m:
4:07.11
4:41.45
36.05
34.34
17. Niedźwiecka Katarzyna 99 UKS 190 Łódź 4:41.96 577 R
50m:
100m:
31.72
1:06.76
31.72
35.04
150m:
200m:
1:42.65
2:19.09
35.89
36.44
250m:
300m:
2:55.50
3:32.12
36.41
36.62
350m:
400m:
4:08.60
4:41.96
36.48
33.36
18. Lemiec Marta 99 MKS Juvenia Wrocław 4:41.99 577 R
50m:
100m:
31.81
1:06.75
31.81
34.94
150m:
200m:
1:42.88
2:19.08
36.13
36.20
250m:
300m:
2:55.54
3:32.38
36.46
36.84
350m:
400m:
4:09.09
4:41.99
36.71
32.90
19. Janecka Zuzanna 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 4:42.30 575
50m:
100m:
31.70
1:07.00
31.70
35.30
150m:
200m:
1:43.21
2:19.55
36.21
36.34
250m:
300m:
2:55.93
3:32.33
36.38
36.40
350m:
400m:
4:08.50
4:42.30
36.17
33.80
20. Cieślikowska Zuzanna 99 Uks Pingwiny 4:43.54 568
50m:
100m:
30.94
1:05.94
30.94
35.00
150m:
200m:
1:41.40 35.46 250m:
300m:
2:54.08
3:31.45

37.37
350m:
400m:

4:43.54
21. Smoła Monika 99 MTKP Delfin Toruń 4:44.07 565
50m:
100m:
32.07
1:07.50
32.07
35.43
150m:
200m:
1:44.05
2:20.94
36.55
36.89
250m:
300m:
2:57.88
3:34.65
36.94
36.77
350m:
400m:
4:10.12
4:44.07
35.47
33.95
22. Góralczyk Anna SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:45.05 559
50m:
100m:
31.95
1:07.41
31.95
35.46
150m:
200m:
1:43.76
2:20.08
36.35
36.32
250m:
300m:
2:56.71
3:33.18
36.63
36.47
350m:
400m:
4:09.95
4:45.05
36.77
35.10
23. Kawczak Joanna 99 MKP Szczecin 4:45.85 554
50m:
100m:
30.90
1:05.48
30.90
34.58
150m:
200m:
1:41.02
2:17.70
35.54
36.68
250m:
300m:
2:54.38
3:31.05
36.68
36.67
350m:
400m:
4:08.08
4:45.85
37.03
37.77
24. Skwarska Karolina 99 MZOS Płock 4:46.59 550
50m:
100m:
31.96
1:06.96
31.96
35.00
150m:
200m:
1:43.01
2:19.56
36.05
36.55
250m:
300m:
2:56.48
3:33.38
36.92
36.90
350m:
400m:
4:10.14
4:46.59
36.76
36.45
25. Filipkowska Dominika 99 MKS "Roś" Pisz 4:46.67 549
50m:
100m:
32.09
1:06.57
32.09
34.48
150m:
200m:
1:42.09
2:18.07
35.52
35.98
250m:
300m:
2:54.70
3:31.79
36.63
37.09
350m:
400m:
4:09.68
4:46.67
37.89
36.99
26. Świątek Zuzanna 99 Unia Racibórz 4:46.92 548
50m:
100m:
32.99
1:08.39
32.99
35.40
150m:
200m:
1:44.89
2:21.40
36.50
36.51
250m:
300m:
2:58.07
3:35.20
36.67
37.13
350m:
400m:
4:11.88
4:46.92
36.68
35.04
27. Bazylko Joanna 99 UKS JAGIELLONKA Warszawa 4:47.32 546
50m:
100m:
32.91
1:08.82
32.91
35.91
150m:
200m:
1:45.69
2:22.22
36.87
36.53
250m:
300m:
2:59.11
3:35.80
36.89
36.69
350m:
400m:
4:12.36
4:47.32
36.56
34.96
Zadumińska Weronika 99 MKS Polonia Warszawa 4:47.32 546
50m:
100m:
32.44
1:07.71
32.44
35.27
150m:
200m:
1:43.62
2:20.25
35.91
36.63
250m:
300m:
2:56.95
3:34.20
36.70
37.25
350m:
400m:
4:11.25
4:47.32
37.05
36.07
29. Śliczniak Weronika 99 MTP Lublinianka 4:47.43 545
50m:
100m:
32.80
1:08.82
32.80
36.02
150m:
200m:
1:45.36
2:21.46
36.54
36.10
250m:
300m:
2:57.87
3:34.98
36.41
37.11
350m:
400m:
4:11.41
4:47.43
36.43
36.02
30. Żukowska Natalia 99 UKS SMS Galicja Kraków 4:47.75 543
50m:
100m:
32.45
1:08.01
32.45
35.56
150m:
200m:
1:44.56
2:21.44
36.55
36.88
250m:
300m:
2:58.53
3:35.39
37.09
36.86
350m:
400m:
4:11.91
4:47.75
36.52
35.84
31. Palka Maria SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:48.23 540
50m:
100m:
32.98
1:08.73
32.98
35.75
150m:
200m:
1:45.51
2:22.40
36.78
36.89
250m:
300m:
2:59.41
3:36.48
37.01
37.07
350m:
400m:
4:12.98
4:48.23
36.50
35.25
32. Zdunek Klaudia 99 UKS "Polonez" Wyszków 4:51.18 524
50m:
100m:
31.82
1:07.32
31.82
35.50
150m:
200m:
1:44.14
2:21.34
36.82
37.20
250m:
300m:
2:59.29
3:37.27
37.95
37.98
350m:
400m:
4:15.04
4:51.18
37.77
36.14
33. Kondolewicz Aleksandra 99 WKS Śląsk Wrocław 4:51.92 520
50m:
100m:
32.76
1:08.89
32.76
36.13
150m:
200m:
1:46.00
2:23.57
37.11
37.57
250m:
300m:
3:00.51
3:38.09
36.94
37.58
350m:
400m:
4:15.80
4:51.92
37.71
36.12
34. Wałek Julia 99 MKS ZRYW Opole 4:51.93 520
50m:
100m:
32.90
1:09.36
32.90
36.46
150m:
200m:
1:46.65
2:24.10
37.29
37.45
250m:
300m:
3:01.28
3:39.05
37.18
37.77
350m:
400m:
4:16.44
4:51.93
37.39
35.49
35. Myrcha Maria 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 4:52.34 518
50m:
100m:
32.91
1:08.88
32.91
35.97
150m:
200m:
1:46.17
2:23.29
37.29
37.12
250m:
300m:
3:00.66
3:38.54
37.37
37.88
350m:
400m:
4:16.48
4:52.34
37.94
35.86
36. Lesner Zuzanna 99 MKP Szczecin 4:52.38 518
50m:
100m:
32.80
1:09.52
32.80
36.72
150m:
200m:
1:46.52
2:24.05
37.00
37.53
250m:
300m:
3:01.54
3:39.29
37.49
37.75
350m:
400m:
4:17.30
4:52.38
38.01
35.08
37. Noworzyn Wiktoria 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 4:52.51 517
50m:
100m:
32.92
1:09.04
32.92
36.12
150m:
200m:
1:45.93
2:23.47
36.89
37.54
250m:
300m:
3:00.73
3:38.49
37.26
37.76
350m:
400m:
4:16.35
4:52.51
37.86
36.16
38. Mazurek Magdalena 99 MTP Lublinianka 4:52.55 517
50m:
100m:
33.05
1:09.21
33.05
36.16
150m:
200m:
1:46.40
2:23.68
37.19
37.28
250m:
300m:
3:01.27
3:39.70
37.59
38.43
350m:
400m:
4:17.26
4:52.55
37.56
35.29
39. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 4:52.60 517
50m:
100m:
31.98
1:07.98
31.98
36.00
150m:
200m:
1:45.84
2:24.69
37.86
38.85
250m:
300m:
3:00.39
3:36.32
35.70
35.93
350m:
400m:
4:14.89
4:52.60
38.57
37.71
40. Nawrocka Paulina 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 4:52.68 516
50m:
100m:
34.24
1:11.60
34.24
37.36
150m:
200m:
1:48.94
2:26.21
37.34
37.27
250m:
300m:
3:03.90
3:41.29
37.69
37.39
350m:
400m:
4:17.77
4:52.68
36.48
34.91
41. Brembor Patrycja 99 KS Piatka Chorzów 4:53.66 511
50m:
100m:
33.36
1:09.55
33.36
36.19
150m:
200m:
1:47.23
2:24.19
37.68
36.96
250m:
300m:
3:01.50
3:39.15
37.31
37.65
350m:
400m:
4:16.92
4:53.66
37.77
36.74
42. Osełkowska Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:53.67 511
50m:
100m:
33.18
1:09.41
33.18
36.23
150m:
200m:
1:46.38
2:23.82
36.97
37.44
250m:
300m:
3:01.44
3:39.51
37.62
38.07
350m:
400m:
4:17.77
4:53.67
38.26
35.90
43. Tymofejewicz Natalia SO 99 "MOTYL" MOSiR Stalowa Wola 4:54.17 508
50m:
100m:
32.31
1:07.76
32.31
35.45
150m:
200m:
1:44.37
2:22.17
36.61
37.80
250m:
300m:
3:00.25
3:38.17
38.08
37.92
350m:
400m:
4:16.27
4:54.17
38.10
37.90
44. Koronowska Anna 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 4:56.48 497
50m:
100m:
33.77
1:10.78
33.77
37.01
150m:
200m:
1:48.61
2:26.04
37.83
37.43
250m:
300m:
3:03.86
3:42.37
37.82
38.51
350m:
400m:
4:19.70
4:56.48
37.33
36.78
45. Świąder Patrycja 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4:56.87 495
50m:
100m:
33.23
1:09.46
33.23
36.23
150m:
200m:

2:23.69
250m:
300m:
3:02.02 38.33 350m:
400m:
4:19.83
4:56.87

37.04
46. Kowal Paulina SOc 99 KSZO Ostrowiec 4:56.96 494
50m:
100m:
33.50
1:10.18
33.50
36.68
150m:
200m:
1:47.79
2:25.81
37.61
38.02
250m:
300m:
3:03.82
3:41.77
38.01
37.95
350m:
400m:
4:19.97
4:56.96
38.20
36.99
47. Petters Klaudia 99 UKS Oxpress Bolesławiec 4:58.24 488
50m:
100m:
33.17
1:09.65
33.17
36.48
150m:
200m:
1:47.38
2:25.52
37.73
38.14
250m:
300m:
3:04.12
3:42.49
38.60
38.37
350m:
400m:
4:20.94
4:58.24
38.45
37.30
48. Szczęch Inez 99 MKS Polonia Warszawa 4:58.55 486
50m:
100m:
33.63
1:10.37
33.63
36.74
150m:
200m:
1:47.95
2:26.32
37.58
38.37
250m:
300m:
3:03.60
3:42.30
37.28
38.70
350m:
400m:
4:21.02
4:58.55
38.72
37.53
49. Stępień Kamila 99 Starachowicki klub pływ 4:58.75 485
50m:
100m:
33.05
1:08.82
33.05
35.77
150m:
200m:
1:45.64
2:23.72
36.82
38.08
250m:
300m:
3:02.24
3:40.90
38.52
38.66
350m:
400m:
4:19.90
4:58.75
39.00
38.85
50. Cierpka Marta 99 KS Piatka Chorzów 4:58.99 484
50m:
100m:
32.55
1:09.24
32.55
36.69
150m:
200m:
1:46.74
2:24.78
37.50
38.04
250m:
300m:
3:02.70
3:41.33
37.92
38.63
350m:
400m:
4:20.56
4:58.99
39.23
38.43
51. Żarnowska Karolina 99 MKS Polonia Warszawa 4:59.35 482
50m:
100m:
32.80
1:09.03
32.80
36.23
150m:
200m:
1:45.39
2:23.30
36.36
37.91
250m:
300m:
3:02.28
3:41.34
38.98
39.06
350m:
400m:
4:20.67
4:59.35
39.33
38.68
52. Zabłocka Zuzanna 99 WKS Śląsk Wrocław 5:00.39 477
50m:
100m:
33.69
1:10.74
33.69
37.05
150m:
200m:
1:47.77
2:26.12
37.03
38.35
250m:
300m:
3:04.84
3:43.85
38.72
39.01
350m:
400m:
4:22.88
5:00.39
39.03
37.51
53. Fuks Gabriela 99 MUKS Gilus Gilowice 5:01.13 474
50m:
100m:
33.79
1:10.04
33.79
36.25
150m:
200m:
1:47.36
2:25.63
37.32
38.27
250m:
300m:
3:04.04
3:43.52
38.41
39.48
350m:
400m:
4:23.32
5:01.13
39.80
37.81
54. Musztafaga Maja 99 MKP Szczecin 5:01.17 474
50m:
100m:
33.72
1:10.17
33.72
36.45
150m:
200m:
1:48.41
2:26.80
38.24
38.39
250m:
300m:
3:04.46
3:43.66
37.66
39.20
350m:
400m:
4:22.73
5:01.17
39.07
38.44
55. Pyrlik Paulina SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 5:02.12 469
50m:
100m:
33.48
1:10.67
33.48
37.19
150m:
200m:
1:48.93
2:27.22
38.26
38.29
250m:
300m:
3:05.98
3:45.03
38.76
39.05
350m:
400m:
4:24.53
5:02.12
39.50
37.59
56. Skudlik Magdalena 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 5:02.18 469
50m:
100m:
32.97
1:09.85
32.97
36.88
150m:
200m:
1:47.52
2:26.19
37.67
38.67
250m:
300m:
3:05.35
3:44.94
39.16
39.59
350m:
400m:
4:23.77
5:02.18
38.83
38.41
57. Wąwoźna Marta 99 MTKP Delfin Toruń 5:05.83 452
50m:
100m:
34.68
1:12.72
34.68
38.04
150m:
200m:
1:51.81
2:31.24
39.09
39.43
250m:
300m:
3:10.03
3:48.72
38.79
38.69
350m:
400m:
4:27.95
5:05.83
39.23
37.88
58. Tomiałowicz Karolina 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 5:05.86 452
50m:
100m:
33.55
1:09.68
33.55
36.13
150m:
200m:
1:47.71
2:26.73
38.03
39.02
250m:
300m:
3:06.72
3:46.85
39.99
40.13
350m:
400m:
4:26.64
5:05.86
39.79
39.22
59. Stasik Kinga 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 5:10.52 432
50m:
100m:
33.06
1:10.48
33.06
37.42
150m:
200m:
1:49.35
2:28.67
38.87
39.32
250m:
300m:
3:09.23
3:49.74
40.56
40.51
350m:
400m:
4:30.80
5:10.52
41.06
39.72
60. Wielewska Alicja 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 5:18.83 399
50m:
100m:
35.62
1:16.04
35.62
40.42
150m:
200m:
1:56.57
2:37.49
40.53
40.92
250m:
300m:
3:18.64
4:00.04
41.15
41.40
350m:
400m:
4:40.05
5:18.83
40.01
38.78
61. Licznerska Martyna 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 5:32.32 352
50m:
100m:
35.78
1:16.87
35.78
41.09
150m:
200m:
1:58.81
2:41.51
41.94
42.70
250m:
300m:
3:24.45
4:08.12
42.94
43.67
350m:
400m:
4:50.86
5:32.32
42.74
41.46


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-03-08 - 10:20
Chłopców, 400m dowolny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 3:53.56 Mateusz Arndt KS Delfin Gdynia 2013-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Kałużyński Antoni 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 4:05.11 649 A
50m:
100m:
28.15
58.74
28.15
30.59
150m:
200m:
1:30.08
2:02.27
31.34
32.19
250m:
300m:
2:34.00
3:05.96
31.73
31.96
350m:
400m:
3:35.95
4:05.11
29.99
29.16
2. Chmielewski Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 4:05.83 643 A
50m:
100m:
28.61
1:00.34
28.61
31.73
150m:
200m:
1:32.11
2:03.86
31.77
31.75
250m:
300m:
2:34.83
3:05.87
30.97
31.04
350m:
400m:
3:36.66
4:05.83
30.79
29.17
3. Parzynowski Wojciech 99 UKS 190 Łódź 4:07.76 628 A
50m:
100m:
28.80
1:00.59
28.80
31.79
150m:
200m:
1:32.74
2:04.65
32.15
31.91
250m:
300m:
2:36.50
3:08.33
31.85
31.83
350m:
400m:
3:40.00
4:07.76
31.67
27.76
4. Szczepański Kacper 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:08.66 621 A
50m:
100m:
28.24
59.20
28.24
30.96
150m:
200m:
1:30.84
2:02.70
31.64
31.86
250m:
300m:
2:34.59
3:06.53
31.89
31.94
350m:
400m:
3:37.93
4:08.66
31.40
30.73
5. Ławnik Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 4:10.61 607 A
50m:
100m:
29.22
1:01.26
29.22
32.04
150m:
200m:
1:33.38
2:05.40
32.12
32.02
250m:
300m:
2:36.53
3:08.52
31.13
31.99
350m:
400m:
3:40.70
4:10.61
32.18
29.91
6. Kaźmierczak Kamil 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 4:11.30 602 A
50m:
100m:
29.01
1:00.79
29.01
31.78
150m:
200m:
1:33.09
2:05.27
32.30
32.18
250m:
300m:
2:37.12
3:09.08
31.85
31.96
350m:
400m:
3:41.08
4:11.30
32.00
30.22
7. Bryła Kamil 99 MTP Lublinianka 4:11.99 597 A
50m:
100m:
28.56
59.94
28.56
31.38
150m:
200m:
1:32.41
2:04.93
32.47
32.52
250m:
300m:
2:37.05
3:09.07
32.12
32.02
350m:
400m:
3:41.34
4:11.99
32.27
30.65
8. Sumara Beniamin 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 4:12.77 592 A
50m:
100m:
28.96
1:00.23
28.96
31.27
150m:
200m:
1:32.43
2:05.16
32.20
32.73
250m:
300m:
2:37.53
3:09.90
32.37
32.37
350m:
400m:
3:42.04
4:12.77
32.14
30.73
9. Stępniak Kacper 99 KORONA SWIM Kielce 4:13.69 585 B
50m:
100m:
28.44
1:00.52
28.44
32.08
150m:
200m:
1:32.37
2:05.26
31.85
32.89
250m:
300m:
2:38.89
3:12.00
33.63
33.11
350m:
400m:
3:42.59
4:13.69
30.59
31.10
10. Stanek Adam SO 99 MKS Gogolin 4:14.39 580 B
50m:
100m:
29.73
1:02.15
29.73
32.42
150m:
200m:
1:33.87
2:05.89
31.72
32.02
250m:
300m:
2:38.01
3:10.60
32.12
32.59
350m:
400m:
3:42.80
4:14.39
32.20
31.59
11. Lewiński Michał 99 Siódemka Sopot 4:15.78 571 B
50m:
100m:
29.19
1:01.51
29.19
32.32
150m:
200m:
1:33.69
2:06.36
32.18
32.67
250m:
300m:
2:38.94
3:11.65
32.58
32.71
350m:
400m:
3:44.19
4:15.78
32.54
31.59
12. Macner Michał SO 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4:16.07 569 B
50m:
100m:
28.90
1:00.72
28.90
31.82
150m:
200m:
1:33.22
2:05.88
32.50
32.66
250m:
300m:
2:38.50
3:11.54
32.62
33.04
350m:
400m:
3:44.35
4:16.07
32.81
31.72
13. Szweda Mateusz 99 Siódemka Sopot 4:17.06 562 B
50m:
100m:
28.72
1:00.44
28.72
31.72
150m:
200m:
1:32.94
2:05.92
32.50
32.98
250m:
300m:
2:39.35
3:12.01
33.43
32.66
350m:
400m:
3:44.81
4:17.06
32.80
32.25
14. Walczak Szymon 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4:17.22 561 B
50m:
100m:
29.17
1:01.65
29.17
32.48
150m:
200m:
1:34.45
2:07.64
32.80
33.19
250m:
300m:
2:40.89
3:14.52
33.25
33.63
350m:
400m:
3:47.07
4:17.22
32.55
30.15
15. Pawełek Paweł 99 MKS Polonia Warszawa 4:17.34 561 B
50m:
100m:
28.76
1:01.04
28.76
32.28
150m:
200m:
1:33.68
2:06.25
32.64
32.57
250m:
300m:
2:39.39
3:12.70
33.14
33.31
350m:
400m:
3:45.46
4:17.34
32.76
31.88
16. Kepa Kacper 99 UKS Gos Raszyn 4:18.22 555 B
50m:
100m:
29.55
1:01.85
29.55
32.30
150m:
200m:
1:34.77
2:07.52
32.92
32.75
250m:
300m:
2:40.46
3:13.58
32.94
33.12
350m:
400m:
3:46.65
4:18.22
33.07
31.57
17. Wasiuk Jakub SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 4:18.37 554 R
50m:
100m:
28.74
1:00.43
28.74
31.69
150m:
200m:
1:33.14
2:06.00
32.71
32.86
250m:
300m:
2:38.98
3:12.18
32.98
33.20
350m:
400m:
3:45.98
4:18.37
33.80
32.39
18. Szarek Dawid 99 WKS Śląsk Wrocław 4:18.64 552 R
50m:
100m:
28.51
1:00.65
28.51
32.14
150m:
200m:
1:33.22
2:05.78
32.57
32.56
250m:
300m:
2:38.53
3:11.14
32.75
32.61
350m:
400m:
3:43.13
4:18.64
31.99
35.51
19. Dembski Patryk 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:19.06 549
50m:
100m:
27.64
59.12
27.64
31.48
150m:
200m:
1:32.32
2:05.93
33.20
33.61
250m:
300m:
2:39.68
3:13.40
33.75
33.72
350m:
400m:
3:46.96
4:19.06
33.56
32.10
20. Kruk Karol 99 Siódemka Sopot 4:19.33 548
50m:
100m:
29.20
1:01.25
29.20
32.05
150m:
200m:
1:34.99
2:08.71
33.74
33.72
250m:
300m:
2:42.33
3:16.19
33.62
33.86
350m:
400m:
3:48.53
4:19.33
32.34
30.80
21. Barańczyk Michał 99 UKS 190 Łódź 4:19.44 547
50m:
100m:
28.54
1:00.81
28.54
32.27
150m:
200m:
1:33.57
2:06.81
32.76
33.24
250m:
300m:
2:40.26
3:13.69
33.45
33.43
350m:
400m:
3:47.37
4:19.44
33.68
32.07
22. Prószynski Igor 99 Fala Kraśnik 4:19.56 546
50m:
100m:
29.24
1:01.62
29.24
32.38
150m:
200m:
1:34.70
2:07.86
33.08
33.16
250m:
300m:
2:41.07
3:14.26
33.21
33.19
350m:
400m:
3:47.00
4:19.56
32.74
32.56
23. Wiącek Bartłomiej 99 MKS Juvenia Wrocław 4:19.83 545
50m:
100m:
30.33
1:02.75
30.33
32.42
150m:
200m:
1:35.32
2:08.08
32.57
32.76
250m:
300m:
2:41.10
3:14.27
33.02
33.17
350m:
400m:
3:47.72
4:19.83
33.45
32.11
24. Maciejewski Kacper 99 MKS Polonia Warszawa 4:19.85 544
50m:
100m:
28.96
1:01.31
28.96
32.35
150m:
200m:
1:34.16
2:07.80
32.85
33.64
250m:
300m:
2:41.01
3:14.67
33.21
33.66
350m:
400m:
3:47.60
4:19.85
32.93
32.25
25. Marczuk Szymon SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:20.17 542
50m:
100m:
27.85
59.71
27.85
31.86
150m:
200m:
1:32.70
2:06.12
32.99
33.42
250m:
300m:
2:39.60
3:13.32
33.48
33.72
350m:
400m:
3:45.90
4:20.17
32.58
34.27
26. Rudnicki Marcin 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 4:20.20 542
50m:
100m:
28.82
1:01.46
28.82
32.64
150m:
200m:
1:34.32
2:07.47
32.86
33.15
250m:
300m:
2:41.03
3:14.69
33.56
33.66
350m:
400m:
3:48.03
4:20.20
33.34
32.17
27. Sieczek Adrian 99 MKS Polonia Warszawa 4:20.67 539
50m:
100m:
28.42
1:01.08
28.42
32.66
150m:
200m:
1:34.39
2:07.83
33.31
33.44
250m:
300m:
2:41.20
3:15.11
33.37
33.91
350m:
400m:
3:47.94
4:20.67
32.83
32.73
28. Rekowski Bartosz 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 4:20.86 538
50m:
100m:
29.01
1:01.60
29.01
32.59
150m:
200m:
1:34.82
2:08.29
33.22
33.47
250m:
300m:
2:41.93
3:15.27
33.64
33.34
350m:
400m:
3:48.60
4:20.86
33.33
32.26
29. Głąba Jan 99 WKS Śląsk Wrocław 4:21.20 536
50m:
100m:
29.28
1:01.69
29.28
32.41
150m:
200m:
1:34.81
2:08.61
33.12
33.80
250m:
300m:
2:42.39
3:16.09
33.78
33.70
350m:
400m:
3:49.37
4:21.20
33.28
31.83
30. Stec Kacper 99 UKP Kmita Zabierzów 4:21.35 535
50m:
100m:
28.84
1:01.00
28.84
32.16
150m:
200m:
1:33.68
2:07.31
32.68
33.63
250m:
300m:
2:40.88
3:15.01
33.57
34.13
350m:
400m:
3:48.72
4:21.35
33.71
32.63
31. Rogozinski Mateusz SOc 99 KSZO Ostrowiec 4:23.39 523
50m:
100m:
29.01
1:01.61
29.01
32.60
150m:
200m:
1:33.82
2:07.29
32.21
33.47
250m:
300m:
2:40.61
3:15.14
33.32
34.53
350m:
400m:
3:50.11
4:23.39
34.97
33.28
32. Włodarczyk Stanisław 99 MKS Polonia Warszawa 4:23.91 520
50m:
100m:
29.27
1:01.87
29.27
32.60
150m:
200m:
1:35.74
2:09.49
33.87
33.75
250m:
300m:
2:43.61
3:17.69
34.12
34.08
350m:
400m:
3:51.03
4:23.91
33.34
32.88
33. Falbogowski Maciej 99 KS Warta Poznań 4:23.96 519
50m:
100m:
30.03
1:03.12
30.03
33.09
150m:
200m:
1:36.34
2:09.70
33.22
33.36
250m:
300m:
2:43.12
3:17.03
33.42
33.91
350m:
400m:
3:50.86
4:23.96
33.83
33.10
34. Murański Kacper 99 MUKS Gilus Gilowice 4:24.15 518
50m:
100m:
29.14
1:01.17
29.14
32.03
150m:
200m:
1:34.05
2:07.53
32.88
33.48
250m:
300m:
2:41.60
3:16.10
34.07
34.50
350m:
400m:
3:50.60
4:24.15
34.50
33.55
35. Ostrowski Dominik SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:25.12 513
50m:
100m:
29.63
1:02.10
29.63
32.47
150m:
200m:
1:35.61
2:09.66
33.51
34.05
250m:
300m:
2:43.34
3:17.48
33.68
34.14
350m:
400m:
3:51.76
4:25.12
34.28
33.36
36. Podwika Kamil 99 UKS SMS Galicja Kraków 4:25.34 511
50m:
100m:
28.85
1:01.53
28.85
32.68
150m:
200m:
1:34.69
2:08.35
33.16
33.66
250m:
300m:
2:42.27
3:16.52
33.92
34.25
350m:
400m:
3:51.12
4:25.34
34.60
34.22
37. Królak Hubert 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:25.61 510
50m:
100m:
29.32
1:01.72
29.32
32.40
150m:
200m:
1:35.74
2:10.23
34.02
34.49
250m:
300m:
2:44.75
3:18.74
34.52
33.99
350m:
400m:
3:52.95
4:25.61
34.21
32.66
38. Podzimski Wojciech 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4:26.17 507
50m:
100m:
29.47
1:02.29
29.47
32.82
150m:
200m:
1:35.86
2:09.51
33.57
33.65
250m:
300m:
2:43.04
3:17.69
33.53
34.65
350m:
400m:
3:52.39
4:26.17
34.70
33.78
39. Chromik Szymon 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 4:26.46 505
50m:
100m:
30.99
1:04.78
30.99
33.79
150m:
200m:
1:38.80
2:13.01
34.02
34.21
250m:
300m:
2:46.90
3:21.00
33.89
34.10
350m:
400m:
3:54.96
4:26.46
33.96
31.50
40. Lipiński Piotr 99 MKP Szczecin 4:26.74 503
50m:
100m:
29.26
1:01.84
29.26
32.58
150m:
200m:
1:35.70
2:10.09
33.86
34.39
250m:
300m:
2:44.64
3:19.19
34.55
34.55
350m:
400m:
3:53.65
4:26.74
34.46
33.09
41. Smul Błażej 99 MKS Trójka Łódź 4:26.89 502
50m:
100m:
29.83
1:02.40
29.83
32.57
150m:
200m:
1:36.08
2:10.08
33.68
34.00
250m:
300m:
2:44.39
3:18.94
34.31
34.55
350m:
400m:
3:53.71
4:26.89
34.77
33.18
42. Stawaruk Michał 99 MKS Jedynka Łódź 4:27.09 501
50m:
100m:
29.88
1:03.71
29.88
33.83
150m:
200m:
1:38.03
2:12.52
34.32
34.49
250m:
300m:
2:46.65
3:20.79
34.13
34.14
350m:
400m:
3:54.81
4:27.09
34.02
32.28
43. Kostowski Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4:28.04 496
50m:
100m:
29.64
1:02.26
29.64
32.62
150m:
200m:
1:35.85
2:10.14
33.59
34.29
250m:
300m:
2:44.47
3:19.07
34.33
34.60
350m:
400m:
3:54.10
4:28.04
35.03
33.94
44. Zaremba Krystian 99 KP Astromal Akwawit Leszno 4:28.08 496
50m:
100m:
29.33
1:01.87
29.33
32.54
150m:
200m:
1:35.53
2:10.03
33.66
34.50
250m:
300m:
2:44.22
3:19.39
34.19
35.17
350m:
400m:
3:54.46
4:28.08
35.07
33.62
45. Maciąg Piotr 99 TS Wisła Kraków 4:28.31 495
50m:
100m:
29.15
1:02.22
29.15
33.07
150m:
200m:
1:35.97
2:10.54
33.75
34.57
250m:
300m:
2:45.68
3:20.96
35.14
35.28
350m:
400m:
3:56.16
4:28.31
35.20
32.15
46. Tekieli Jakub 99 UKS SMS Galicja Kraków 4:28.38 494
50m:
100m:
29.78
1:02.48
29.78
32.70
150m:
200m:
1:36.71
2:11.01
34.23
34.30
250m:
300m:
2:45.53
3:20.28
34.52
34.75
350m:
400m:
3:54.87
4:28.38
34.59
33.51
47. Dębski Szymon 99 UKS NAWA Skierniewice 4:28.92 491
50m:
100m:
29.73
1:02.82
29.73
33.09
150m:
200m:
1:37.00
2:11.75
34.18
34.75
250m:
300m:
2:46.39
3:20.85
34.64
34.46
350m:
400m:
3:55.27
4:28.92
34.42
33.65
48. Gąsior Sebastian 99 MTP Lublinianka 4:29.23 489
50m:
100m:
29.80
1:02.78
29.80
32.98
150m:
200m:
1:36.70
2:11.09
33.92
34.39
250m:
300m:
2:45.82
3:20.70
34.73
34.88
350m:
400m:
3:55.39
4:29.23
34.69
33.84
49. Pawliniak Mariusz 99 UKS Wodnik 29 Katowice 4:29.28 489
50m:
100m:
31.00
1:05.30
31.00
34.30
150m:
200m:
1:39.57
2:13.87
34.27
34.30
250m:
300m:
2:47.71
3:21.90
33.84
34.19
350m:
400m:
3:56.26
4:29.28
34.36
33.02
50. Lenartowicz Kacper 99 IKS Konstancin 4:29.58 488
50m:
100m:
30.59
1:04.37
30.59
33.78
150m:
200m:
1:38.42
2:13.02
34.05
34.60
250m:
300m:
2:46.94
3:21.84
33.92
34.90
350m:
400m:
3:56.38
4:29.58
34.54
33.20
51. Winiarski Mateusz 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 4:31.04 480
50m:
100m:
29.66
1:02.25
29.66
32.59
150m:
200m:
1:36.25
2:11.46
34.00
35.21
250m:
300m:
2:46.72
3:22.29
35.26
35.57
350m:
400m:
3:57.61
4:31.04
35.32
33.43
52. Bucewka Kajetan 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warsz 4:31.06 480
50m:
100m:
29.44
1:02.48
29.44
33.04
150m:
200m:
1:36.96
2:12.49
34.48
35.53
250m:
300m:
2:47.29
3:22.66
34.80
35.37
350m:
400m:
3:57.83
4:31.06
35.17
33.23
53. Olejniczak Jędrzej 99 KP Astromal Akwawit Leszno 4:31.08 480
50m:
100m:
30.07
1:02.84
30.07
32.77
150m:
200m:
1:36.89
2:11.77
34.05
34.88
250m:
300m:
2:47.24
3:22.98
35.47
35.74
350m:
400m:
3:58.53
4:31.08
35.55
32.55
54. Grabek Filip 99 MTP Lublinianka 4:31.26 479
50m:
100m:
30.46
1:03.95
30.46
33.49
150m:
200m:
1:37.77
2:12.16
33.82
34.39
250m:
300m:
2:46.74
3:21.89
34.58
35.15
350m:
400m:
3:56.68
4:31.26
34.79
34.58
55. Blacharski Maciej 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 4:32.36 473
50m:
100m:
29.53
1:03.98
29.53
34.45
150m:
200m:
1:39.25
2:14.19
35.27
34.94
250m:
300m:
2:49.05
3:23.86
34.86
34.81
350m:
400m:
3:58.50
4:32.36
34.64
33.86
56. Piątek Michał 99 KS Korona Kraków 4:33.37 468
50m:
100m:
31.25
1:05.23
31.25
33.98
150m:
200m:
1:39.91
2:14.70
34.68
34.79
250m:
300m:
2:49.56
3:24.78
34.86
35.22
350m:
400m:
3:59.81
4:33.37
35.03
33.56
57. Kolanowski Wiktor 99 UKS SMS Galicja Kraków 4:33.85 465
50m:
100m:
32.40
1:07.55
32.40
35.15
150m:
200m:
1:44.29
2:15.83
36.74
31.54
250m:
300m:
2:50.23
3:25.48
34.40
35.25
350m:
400m:
4:01.49
4:33.85
36.01
32.36
58. Wagner Krzysztof 99 Skalar Słupsk 4:34.18 463
50m:
100m:
30.29
1:04.66
30.29
34.37
150m:
200m:
1:38.91
2:13.70
34.25
34.79
250m:
300m:
2:48.59
3:24.08
34.89
35.49
350m:
400m:
3:59.80
4:34.18
35.72
34.38
59. Godlewski Tomasz 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 4:34.81 460
50m:
100m:
29.34
1:03.29
29.34
33.95
150m:
200m:
1:38.74
2:14.05
35.45
35.31
250m:
300m:
2:50.11
3:25.61
36.06
35.50
350m:
400m:
4:01.58
4:34.81
35.97
33.23
60. Pracz Michał 99 WKS Śląsk Wrocław 4:34.84 460
50m:
100m:
29.63
1:03.16
29.63
33.53
150m:
200m:
1:38.21
2:12.67
35.05
34.46
250m:
300m:
2:47.48
3:22.99
34.81
35.51
350m:
400m:
3:59.17
4:34.84
36.18
35.67
61. Czurczak Jakub 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 4:35.53 457
50m:
100m:
30.91
1:05.02
30.91
34.11
150m:
200m:
1:39.76
2:15.52
34.74
35.76
250m:
300m:
2:51.40
3:27.95
35.88
36.55
350m:
400m:
4:02.88
4:35.53
34.93
32.65
62. Włodarczyk Maciej 99 Uks Pingwiny 4:36.32 453
50m:
100m:
29.84
1:03.21
29.84
33.37
150m:
200m:
1:37.54
2:12.80
34.33
35.26
250m:
300m:
2:48.65
3:24.96
35.85
36.31
350m:
400m:
4:00.79
4:36.32
35.83
35.53
63. Drzewiecki Dawid 99 MTP Lublinianka 4:36.39 452
50m:
100m:
30.95
1:04.67
30.95
33.72
150m:
200m:
1:39.35
2:14.86
34.68
35.51
250m:
300m:
2:50.01
3:25.49
35.15
35.48
350m:
400m:
4:01.33
4:36.39
35.84
35.06
64. Terczyński Szymon 99 UKS Wodnik 29 Katowice 4:36.67 451
50m:
100m:
31.26
1:06.01
31.26
34.75
150m:
200m:
1:41.18
2:16.56
35.17
35.38
250m:
300m:
2:51.77
3:27.02
35.21
35.25
350m:
400m:
4:02.15
4:36.67
35.13
34.52
65. Kołodziej Bartłomiej 99 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 4:36.80 450
50m:
100m:
29.96
1:03.76
29.96
33.80
150m:
200m:
1:38.62
2:14.19
34.86
35.57
250m:
300m:
2:50.30
3:26.99
36.11
36.69
350m:
400m:
4:02.77
4:36.80
35.78
34.03
66. Komosa Maciej 99 UKS Pirania Targówek 4:38.78 441
50m:
100m:
31.41
1:06.17
31.41
34.76
150m:
200m:
1:42.05
2:17.80
35.88
35.75
250m:
300m:
2:54.16
3:30.40
36.36
36.24
350m:
400m:
4:05.85
4:38.78
35.45
32.93
67. Gwóźdź Jan SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:38.97 440
50m:
100m:
30.84
1:05.66
30.84
34.82
150m:
200m:
1:40.73
2:16.41
35.07
35.68
250m:
300m:
2:52.27
3:28.32
35.86
36.05
350m:
400m:
4:04.17
4:38.97
35.85
34.80
68. Zbrożek Radosław 99 UKS SMS Galicja Kraków 4:41.64 428
50m:
100m:
31.50
1:06.70
31.50
35.20
150m:
200m:
1:42.56
2:18.48
35.86
35.92
250m:
300m:
2:54.40
3:29.87
35.92
35.47
350m:
400m:
4:05.61
4:41.64
35.74
36.03
69. Bosiak Olaf 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp. 4:43.21 420
50m:
100m:

1:05.26
150m:
200m:
1:41.33
2:17.68
36.07
36.35
250m:
300m:
2:54.08
3:30.87
36.40
36.79
350m:
400m:
4:07.80
4:43.21
36.93
35.41
70. Badan Dawid SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 4:43.30 420
50m:
100m:
30.91
1:06.24
30.91
35.33
150m:
200m:
1:42.20
2:18.87
35.96
36.67
250m:
300m:
2:55.53 36.66 350m:
400m:
4:08.62
4:43.30

34.68
71. Sędłak Wiktor 99 Orka Zamość 4:43.97 417
50m:
100m:
31.61
1:06.45
31.61
34.84
150m:
200m:
1:42.57
2:18.69
36.12
36.12
250m:
300m:
2:54.83
3:31.04
36.14
36.21
350m:
400m:
4:07.77
4:43.97
36.73
36.20
72. Widz Mikołaj 99 LUKS Orlik Lublin 4:45.19 412
50m:
100m:
30.18
1:04.87
30.18
34.69
150m:
200m:
1:40.87
2:17.46
36.00
36.59
250m:
300m:
2:54.35
3:32.00
36.89
37.65
350m:
400m:
4:09.30
4:45.19
37.30
35.89
73. Szeliga Maciej 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów 4:45.28 411
50m:
100m:
33.51
1:09.65
33.51
36.14
150m:
200m:
1:45.68
2:21.70
36.03
36.02
250m:
300m:
2:57.50
3:33.74
35.80
36.24
350m:
400m:
4:09.82
4:45.28
36.08
35.46
74. Rybak Hubert 99 "MOTYL" MOSiR Stalowa Wola 4:49.05 395
50m:
100m:
32.90
1:09.57
32.90
36.67
150m:
200m:
1:46.51
2:23.91
36.94
37.40
250m:
300m:
3:01.26
3:38.34
37.35
37.08
350m:
400m:
4:15.03
4:49.05
36.69
34.02
75. Śniadowka Kacper 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 4:49.07 395
50m:
100m:
33.84
1:10.11
33.84
36.27
150m:
200m:
1:46.88
2:23.75
36.77
36.87
250m:
300m:
3:00.62
3:37.80
36.87
37.18
350m:
400m:
4:14.55
4:49.07
36.75
34.52
76. Cieślewicz Maciej 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:51.80 384
50m:
100m:
32.61
1:08.40
32.61
35.79
150m:
200m:
1:45.03
2:22.30
36.63
37.27
250m:
300m:
3:00.09
3:38.38
37.79
38.29
350m:
400m:
4:16.11
4:51.80
37.73
35.69
77. Maciejewski Krzysztof 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 4:53.08 379
50m:
100m:
32.42
1:08.92
32.42
36.50
150m:
200m:
1:46.19
2:23.71
37.27
37.52
250m:
300m:
3:01.90
3:40.30
38.19
38.40
350m:
400m:
4:17.28
4:53.08
36.98
35.80
78. Olejnik Marcin 99 MOSiR Mysłowice- Klub Olimpijc 4:53.59 377
50m:
100m:
31.49
1:09.03
31.49
37.54
150m:
200m:
1:46.79
2:24.03
37.76
37.24
250m:
300m:
3:01.41
3:39.55
37.38
38.14
350m:
400m:
4:17.12
4:53.59
37.57
36.47
79. Zalewski Oskar 99 UKS Pirania Targówek 4:56.56 366
50m:
100m:
35.05
1:12.68
35.05
37.63
150m:
200m:
1:50.72
2:28.81
38.04
38.09
250m:
300m:
3:07.01
3:44.74
38.20
37.73
350m:
400m:
4:21.37
4:56.56
36.63
35.19
80. Gembala Adam 99 MOSM Tychy 4:56.58 366
50m:
100m:
33.48
1:11.93
33.48
38.45
150m:
200m:
1:52.17
2:33.41
40.24
41.24
250m:
300m:
3:14.14
3:54.83
40.73
40.69
350m:
400m:
4:33.71
4:56.58
38.88
22.87
81. Lubański Sebastian 99 BUKS Warszawa 5:17.19 299
50m:
100m:
35.40
1:15.42
35.40
40.02
150m:
200m:
1:56.13
2:37.86
40.71
41.73
250m:
300m:
3:18.47
4:00.32
40.61
41.85
350m:
400m:
4:39.88
5:17.19
39.56
37.31
NW Karolkiewicz Jakub 99 UKS Delfin Tarnobrzeg


<< TOP >>
Konkurencja 21
2014-03-08 - 11:15
Dziewcząt, 200m klasyczny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 2:28.43 Angelika Wikieł UŚKS Ostrołęka 2013-12-20

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Prochownik Olimpia SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:37.58 622 A 36.36 40.69 40.56 39.97
2. Dudek Sylwia 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 2:38.57 611 A 36.40 40.15 40.56 41.46
3. Nieszporek Wiktoria 99 UKS 190 Łódź 2:38.61 610 A 35.21 40.44 41.26 41.70
4. Knapik Weronika SR 99 KS Piatka Chorzów 2:39.40 601 A 36.32 40.37 41.01 41.70
5. Janiszewska Dominika 99 MKS Polonia Warszawa 2:39.43 601 A 37.07 41.09 40.67 40.60
6. Pająk Liliana SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:40.11 593 A 36.52 40.44 41.40 41.75
7. Kędziora Martina 99 MTS Kwidzyn 2:40.69 587 A 36.40 41.45 41.70 41.14
8. Samuła Wiktoria 99 MTP Lublinianka 2:43.01 562 A 35.82 41.37 42.27 43.55
9. Piekut Aleksandra 99 UKS G - 8 Bielany 2:44.75 544 B 35.60 42.47 43.10 43.58
10. Nowak Marta SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:44.90 543 B 36.40 41.82 42.74 43.94
11. Ugodzińska Aleksandra 99 Klub Pływacki Ciechanów 2:44.97 542 B 35.08 40.78 43.61 45.50
12. Patoła Anna 99 UKS Shark Rudna 2:46.13 531 B 36.33 42.07 43.77 43.96
13. Adamczyk Agata 99 UKS Aligator Gorzyce 2:46.60 527 B 38.27 42.36 43.99 41.98
14. Grygier Aleksandra 99 Uczniowski Klub Sportowy FALA 2:47.30 520 B 37.02 41.61 43.64 45.03
15. Jujeczka Martyna 99 KS Warta Poznań 2:48.54 509 B 38.64 42.44 43.54 43.92
16. Adamczyk Zofia 99 KS. Górnik Radlin 2:49.60 499 B 37.65 42.98 44.46 44.51
17. Drabik Martyna 99 Skalar Słupsk 2:49.85 497 R 38.07 43.75 44.30 43.73
18. Kruszczyńska Julia 99 Ruch Grudziądz 2:51.23 485 R 37.72 42.46 45.80 45.25
19. Kujawa Julia 99 MKS Trójka Łódź 2:51.71 481 38.43 43.65 44.44 45.19
20. Wawrzynkiewicz Wiktoria 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:52.38 475 38.14 43.78 45.66 44.80
21. Traczyk Marta 99 UKS "Polonez" Wyszków 2:52.67 473 38.84 44.31 44.29 45.23
22. Szyszka Urszula 99 KP Astromal Akwawit Leszno 2:52.99 470 39.22 42.71 43.95 47.11
23. Majszutowicz Julia 99 MKP Szczecin 2:53.02 470 38.71 43.83 44.90 45.58
24. Kobiałka Kamila 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 2:54.19 461 38.65 43.17 45.50 46.87
25. Kowalska Karolina 99 KS Piatka Chorzów 2:54.77 456 38.58 44.98 46.11 45.10
26. Małyga Magda 99 KS Delfin Gdynia 2:54.94 455 38.66 44.77 45.93 45.58
27. Jangrot Angelika 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:55.63 449 39.07 44.43 46.67 45.46
28. Polarz Natalia 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2:56.20 445 39.36 44.14 46.07 46.63
29. Złotecka Sylwia 99 MOSM Tychy 2:56.35 444 38.88 45.35 46.07 46.05
30. Festerkiewicz Paulina 99 UKS Wodnik 29 Katowice 2:56.68 441 39.51 44.06 46.12 46.99
31. König Paulina 99 MKP Szczecin 2:56.72 441 40.03 44.34 45.83 46.52
32. Golec Aleksandra 99 UKS Wodnik 29 Katowice 2:57.77 433 39.54 46.16 46.21 45.86
33. Machalewska Aleksandra 99 MTS Kwidzyn 2:58.66 427 40.42 44.74 46.16 47.34
34. Jarząbek Daria 99 MKS Juvenia Wrocław 2:59.51 421 40.07 45.12 47.21 47.11
35. Nykiel Cyntia 99 MKS Jedynka Łódź 2:59.88 418 38.75 44.53 46.65 49.95
36. Chamera Weronika 99 "MOTYL" MOSiR Stalowa Wola 3:01.14 410 39.31 46.40 47.94 47.49
37. Andrejko Julia 99 KS. Górnik Radlin 3:01.23 409 37.77 44.90 48.76 49.80
38. Radwańska Hania 99 BUKS Warszawa 3:02.01 404 39.38 45.31 48.62 48.70
39. Zmudzka Weronika 99 SP Meduza Pajęczno 3:03.24 396 41.20 47.40 47.71 46.93
40. Sapeda Natalia 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 3:06.47 375 40.55 47.04 49.28 49.60
41. Wielewska Alicja 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 3:18.63 310 43.53 51.06 51.23 52.81


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-03-08 - 11:35
Chłopców, 200m klasyczny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 2:15.27 Adrian Tracz MKS Jordan Kraków SK 2004-11-27

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Kusto Rafał 99 UKS ,,Orka '' Lubań 2:23.90 589 A 31.98 37.01 37.77 37.14
2. Turkowski Mateusz 99 MKS Jedynka Łódź 2:25.84 566 A 32.33 36.96 38.02 38.53
3. Jung Krzysztof 99 KS Piatka Chorzów 2:26.22 562 A 33.58 37.61 37.16 37.87
4. Krulikowski Maciej SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:26.52 558 A 34.65 38.35 36.50 37.02
5. Gawron Oskar 99 WKS Śląsk Wrocław 2:27.41 548 A 32.83 37.79 38.64 38.15
6. Raszczuk MIchał 99 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 2:27.45 548 A 32.05 36.93 38.51 39.96
7. Winiatowski Patryk 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:28.43 537 A 33.06 38.33 38.75 38.29
8. Kaminiarz Cezary 99 KP Astromal Akwawit Leszno 2:28.84 532 A 34.33 37.20 38.44 38.87
9. Michalski Krystian 99 KP Astromal Akwawit Leszno 2:29.37 527 B 33.85 37.31 38.35 39.86
10. Felchner Jan 99 Trójka Wejherowo 2:30.38 516 B 33.57 37.94 39.37 39.50
11. Ratajczak Mateusz 99 KS Warta Poznań 2:30.83 512 B 33.71 38.28 38.91 39.93
12. Pietrzak Wiktor 99 MKP Szczecin 2:31.38 506 B 34.04 39.71 39.35 38.28
13. Goleniec Kamil SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:32.10 499 B 34.20 39.12 39.41 39.37
14. Chmieliński Jakub 99 WKS Śląsk Wrocław 2:33.04 490 B 32.65 39.02 40.81 40.56
15. Ozimek Kacper 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:33.45 486 B 34.22 39.85 40.01 39.37
16. Winiarski Jakub 99 1 Solex Lębork 2:33.60 484 B 34.30 40.02 39.89 39.39
17. Chotkowski Bartosz 99 Mks Piaseczno 2:33.63 484 R 33.81 38.61 41.15 40.06
18. Śliwka Jakub 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 2:33.75 483 R 33.55 38.00 40.30 41.90
19. Rokita Aleksander 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2:34.15 479 34.67 39.88 40.05 39.55
20. Dobecki Jakub 99 KP Delfin Inowrocław 2:35.05 471 33.76 38.78 40.41 42.10
21. Ciastoń Sebastian SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:35.20 470 35.32 39.78 40.52 39.58
22. Michał Mikołajczyk 99 UKS 9 Kalisz 2:35.53 467 33.48 39.67 41.10 41.28
23. Kapica Hubert 99 MTS Kwidzyn 2:35.64 466 34.14 38.94 41.21 41.35
24. Nieroński Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 2:35.88 463 34.73 38.75 40.60 41.80
25. Grzeszczyk Kacper 99 UK Trójka Puławy 2:35.99 462 35.17 40.28 40.93 39.61
26. Mroziński Jeremi 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:36.13 461 35.89 40.19 40.54 39.51
27. Magielski Jakub 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:36.90 454 34.79 40.16 41.35 40.60
28. Piętka Marcin 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:37.36 450 34.63 40.15 42.06 40.52
29. Pępek Tomasz 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:37.67 448 35.55 39.94 41.01 41.17
30. Spadło Piotr 99 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 2:38.24 443 34.63 39.35 41.23 43.03
31. Piotrowski Patryk 99 Muks Olimpijczyk 2:38.66 439 35.47 40.67 41.81 40.71
32. Pilc Miłosz 99 MOSM Tychy 2:39.79 430 34.19 40.25 42.69 42.66
33. Walkowski Miłosz 99 KP Astromal Akwawit Leszno 2:40.15 427 36.83 40.22 41.83 41.27
34. Sobczak Mikołaj 99 PSP Swim Płock 2:40.31 426 34.87 41.01 42.66 41.77
35. Sternik Maksymilian 99 MKS Polonia Warszawa 2:40.58 424 34.79 40.30 42.70 42.79
36. Kulak Paweł 99 MOSM Tychy 2:40.59 424 36.61 40.99 41.37 41.62
37. Omak Fryderyk 99 MKS Medyk Giżycko 2:41.01 420 35.49 41.12 42.30 42.10
38. Fidrych Patryk 99 Muks Olimpijczyk 2:41.16 419 33.80 39.94 42.72 44.70
39. Strzałkowski Jacek 99 Znicz Koszalin 2:41.64 416 35.23 40.35 42.05 44.01
40. Kupinski Filip 99 MKS Juvenia Białystok 2:44.98 391 37.09 41.65 43.59 42.65
41. Kaczmarek Kacper 99 EKS SKRA Bełchatów 2:47.23 375 35.87 42.35 44.62 44.39
42. Żerański Przemysław 99 BUKS Warszawa 2:48.12 369 38.54 43.72 44.13 41.73
43. Młynarczyk Bartosz 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:48.98 364 36.44 42.50 44.71 45.33
44. Gorycki Hubert 99 KP Delfin Horyniec-Zdrój 2:50.48 354 37.66 43.26 44.40 45.16
45. Marcinowicz Karol 99 MKS Juvenia Białystok 2:54.96 328 37.13 43.51 46.41 47.91
46. Klimczak Marcin 99 TS Wisła Kraków 3:03.25 285 39.00 46.70 48.47 49.08
DYSKW. Garbacz Dominik 99 MKS Jedynka Łódź
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 12:04)
NW Danch Paweł 99 UKP Ruda Śląska


<< TOP >>
Konkurencja 23
2014-03-08 - 11:55
Dziewcząt, 200m zmienny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 2:14.52 Aleksandra Urbańczyk MKS Trójka Łódź 2002-11-30

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Gus Julia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:20.89 691 A 30.44 34.99 41.53 33.93
2. Piechota Paulina 99 UKS 190 Łódź 2:24.28 644 A 30.71 35.42 42.97 35.18
3. Adamczyk Julia 99 MTP Lublinianka 2:25.10 633 A 32.02 36.51 41.95 34.62
4. Pająk Liliana SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:25.53 627 A 32.53 36.08 42.15 34.77
5. Ożóg Paulina 99 MKP Bobry Dębica 2:25.64 626 A 31.74 37.10 41.39 35.41
6. Kolbowicz Barbara 99 MKP Szczecin 2:26.05 620 A 32.29 37.30 42.16 34.30
7. Roman Magdalena 99 MKS Polonia Warszawa 2:26.80 611 A 31.72 36.61 44.81 33.66
8. Sikora Adrianna 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:27.50 602 A 31.98 37.69 43.70 34.13
9. Łukasik Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2:27.71 600 B 32.40 37.59 42.88 34.84
10. Filipek Jagoda 99 WKS Śląsk Wrocław 2:28.03 596 B 31.60 38.62 43.92 33.89
11. Janiszewska Dominika 99 MKS Polonia Warszawa 2:28.19 594 B 31.68 40.03 41.24 35.24
12. Bachanek Julia 99 BUKS Warszawa 2:29.13 583 B 32.07 38.85 43.52 34.69
13. Karaszkiewicz Daria 99 MTS Kwidzyn 2:29.16 582 B 32.81 36.65 45.06 34.64
14. Czaja Barbara 99 KS. Górnik Radlin 2:29.57 578 B 31.94 37.48 44.41 35.74
15. Słupek Roksana 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:30.41 568 B 32.45 37.55 44.67 35.74
16. Niewiadomska Adrianna 99 UKS Gos Raszyn 2:32.56 544 B 33.40 37.79 46.64 34.73
17. Stepanchenko Anna 99 MKP Myślibórz 2:33.04 539 R 32.54 39.33 46.18 34.99
18. Wilk Wiktoria 99 MKS Polonia Warszawa 2:33.05 539 R 32.41 37.28 46.21 37.15
19. Wysmolińska Katarzyna SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:33.07 539 31.86 37.80 44.76 38.65
20. Żyława Katarzyna 99 MKS Juvenia Wrocław 2:34.60 523 32.47 39.16 45.81 37.16
21. Mytlewska Oliwia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:34.84 521 32.65 41.41 44.93 35.85
22. Rybińska Marcelina 99 WKS Śląsk Wrocław 2:35.96 509 33.85 40.00 46.42 35.69
23. Opałko Dominika 99 SALOS CORTILE Kielce 2:36.35 506 34.51 41.83 44.41 35.60
24. Wawrzynkiewicz Wiktoria 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:36.61 503 34.73 41.06 44.33 36.49
25. Rożek Martyna 99 MKP Szczecin 2:37.37 496 34.41 40.07 46.03 36.86
26. Wawszczak Anna 99 UKS SKALAR Warszawa 2:37.47 495 34.18 41.41 46.74 35.14
27. Niedźwiecka Katarzyna 99 UKS 190 Łódź 2:38.23 488 33.77 42.37 47.28 34.81
28. Galicka Wiktoria 99 UKS Kapry Armexim Pruszków 2:39.19 479 35.31 38.55 48.01 37.32
29. Krejczy Agata 99 MKS Medyk Giżycko 2:39.99 472 33.41 41.19 47.56 37.83
30. Łyczko Dominika 99 MKS Rokita Brzeg Dolny 2:40.19 470 33.51 42.43 47.24 37.01
31. Tatara Alicja 99 LUKS Orlik Lublin 2:40.59 467 34.11 39.80 49.69 36.99
32. Tomecka Joanna 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:43.09 445 32.28 40.37 51.20 39.24
33. Litwiejko Karolina 99 MKS Juvenia Białystok 2:50.56 389 35.72 42.86 52.05 39.93
34. Rejniak Magdalena 99 Klub Pływacki Płetwal Mława 2:51.82 381 36.14 42.78 49.09 43.81


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-03-08 - 12:10
Chłopców, 200m zmienny 15 lat
Wyniki Eliminacje

RP 15 2:06.05 Marcin Cieślak BUKS Warszawa 2007-01-20

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Wągrowski Marcel 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 2:11.04 585 A 28.00 33.52 38.27 31.25
2. Kijewski Kasper 99 SALOS CORTILE Kielce 2:11.40 580 A 28.52 31.58 39.12 32.18
3. Parzynowski Wojciech 99 UKS 190 Łódź 2:11.97 573 A 28.31 33.76 38.66 31.24
4. Kempa Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:12.31 568 A 28.97 33.47 39.21 30.66
5. Bujak Dominik 99 SALOS CORTILE Kielce 2:12.57 565 A 29.17 34.72 36.86 31.82
6. Solak Łukasz 99 PSP Swim Płock 2:13.18 557 A 27.55 35.10 37.55 32.98
7. Jarosz Dawid 99 Wodnik Końskie 2:13.26 556 A 29.29 34.39 38.64 30.94
8. Pecyna Maciej 99 IKS Konstancin 2:13.35 555 A 28.75 34.27 38.52 31.81
9. Szczepaniak Paweł 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:13.93 548 B 29.17 34.96 38.68 31.12
10. Laskowski Michał 99 KS Delfin Gdynia 2:14.91 536 B 29.41 33.05 40.46 31.99
11. Ciborowski Rafał 99 MKS Medyk Giżycko 2:14.93 536 B 29.65 33.70 40.76 30.82
12. Krawczyk Paweł 99 BUKS Warszawa 2:15.23 532 B 28.52 34.46 41.12 31.13
13. Koprynia Tomasz 99 UKP Kmita Zabierzów 2:15.88 525 B 30.01 36.03 38.13 31.71
14. Drozd Tymoteusz SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 2:16.59 517 B 28.34 35.42 40.31 32.52
15. Blachura Patryk SO 99 ULKS Victoria Kozy 2:16.70 515 B 29.71 34.29 41.46 31.24
16. Cieślik Jakub 99 UKS 51 Lublin 2:16.89 513 B 29.86 35.61 39.52 31.90
17. Bujko Michał 99 MKS Juvenia Wrocław 2:17.53 506 R 29.88 36.85 40.51 30.29
18. Gryz Dawid 99 MKP Szczecin 2:17.75 504 R 29.34 35.36 41.97 31.08
19. Kubiak Bartłomiej 99 UKS 9 Kalisz 2:18.12 500 30.04 35.90 40.08 32.10
20. Łapot Radosław 99 MKS - MOS Katowice 2:18.48 496 29.67 36.21 39.73 32.87
21. Kamiński Piotr 99 MKS Trójka Łódź 2:18.86 492 29.76 34.44 42.15 32.51
22. Latowski Mateusz 99 UKS Żabianka Gdańsk 2:18.92 491 28.70 36.93 41.11 32.18
23. Wlazłowski Damian 99 MKS Polonia Warszawa 2:19.11 489 29.93 34.52 41.96 32.70
24. Ozimek Kacper 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:19.60 484 30.54 36.74 40.44 31.88
25. Piątkiewicz Mateusz 99 MZOS Płock 2:19.63 484 29.99 36.14 41.49 32.01
26. Cecere Marco 99 KS Warta Poznań 2:20.12 478 30.09 34.44 43.06 32.53
27. Dutkiewicz Dominik 99 KS Warta Poznań 2:20.14 478 29.40 37.43 41.93 31.38
28. Dembski Patryk 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:20.21 478 29.45 37.17 42.27 31.32
29. Jeziorski Patryk 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 2:20.41 475 29.96 37.67 41.01 31.77
30. Falbogowski Maciej 99 KS Warta Poznań 2:20.80 472 29.97 37.35 41.26 32.22
31. Wańkowicz Błażej 99 UKS SKALAR Warszawa 2:21.31 466 28.36 36.16 44.05 32.74
32. Panow Oliwer 99 Siódemka Sopot 2:22.64 454 30.00 36.57 43.24 32.83
33. Kostowski Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:22.72 453 29.57 37.56 42.29 33.30
34. Kabziński Dominik 99 MKS Polonia Warszawa 2:23.40 446 29.40 38.42 44.65 30.93
35. Nawiczonok Andrej 99 Śródmiejski U.K.S. Polna Warsz 2:23.53 445 30.11 38.84 41.43 33.15
36. Sordyl Mateusz SO 99 ULKS Victoria Kozy 2:23.92 442 30.05 36.33 43.23 34.31
37. Chałupczyński Bartosz 99 MKS Polonia Warszawa 2:24.30 438 31.70 36.29 41.78 34.53
38. Gil Kamil 99 UKS SMS Galicja Kraków 2:24.66 435 30.89 37.33 42.02 34.42
39. Sadowski Adrian 99 UKS Gos Raszyn 2:25.54 427 29.88 37.27 44.67 33.72
40. Olewnik Bartosz 99 MTKP Delfin Toruń 2:25.92 424 29.58 39.27 43.47 33.60
41. Mroziński Jeremi 99 UKS,,Żoliborz'' Warszawa 2:30.96 383 33.59 41.52 41.47 34.38
42. Krupiński Wiktor 99 MZOS Płock 2:32.71 369 31.59 40.39 44.72 36.01
43. Suchorz Wiktor 99 Siódemka Sopot 2:32.87 368 31.35 40.19 45.45 35.88
44. Bal Dominik 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 2:32.89 368 31.23 39.26 44.48 37.92
45. Cieślukowski Karol 99 Muks Olimpijczyk 2:34.59 356 32.20 41.72 45.39 35.28
46. Cieślewicz Maciej 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:39.92 322 35.64 41.62 47.55 35.11
47. Wojciechowski Michał 99 Muks Olimpijczyk 2:41.75 311 31.98 43.06 49.15 37.56
DYSKW. Winiarski Mateusz 99 Klub Pływacki Sokół Rzeszów
(Czas: 12:39), SW 10.2
DYSKW. Szukajło Kamil 99 UKS 307 Warszawa-Mokotów
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu  (Czas: 12:30), G-8
DYSKW. Pietrzak Wiktor 99 MKP Szczecin
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu  (Czas: 12:48), G-8
DYSKW. Poradziński Paweł 99 MKP Słowianka  Gorzów Wlkp.
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu  (Czas: 12:48), G-8


<< TOP >>
Konkurencja 15
2014-03-08 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 27.38 Aleksandra Urbańczyk MKS Trójka Łódź 2002-11-30

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Ćwil Angela 99 Mks Piaseczno 28.62 618
2. Fryckowska Natalia 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 28.77 608
3. Czarnecka Wiktoria 99 Skarpa Lublin 28.96 596
4. Durczyńska Katarzyna 99 KS. Górnik Radlin 29.02 592
5. Redner Sandra 99 MKS Trójka Łódź 29.13 586
6. Adamiec Dominika SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 29.21 581
7. Leończuk Sara 99 UKS G - 8 Bielany 29.38 571
8. Wietrzynska Renata 99 Wodnik Radom 29.43 568
Finał B
9. Skorupa Monika 99 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 29.99 537
10. Trafas Kornelia 99 KS Warta Poznań 30.12 530
11. Jankowska Justyna 99 UKP Kmita Zabierzów 30.27 522
12. Kamieniarz Weronika 99 KS. Górnik Radlin 30.33 519
13. Kondolewicz Aleksandra 99 WKS Śląsk Wrocław 30.37 517
14. Tomecka Joanna 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 30.70 500
15. Dudek Sylwia 99 UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa 30.98 487
16. Wysmolińska Katarzyna SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 31.04 484


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-03-08 - 17:05
Chłopców, 50m motylkowy 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 24.66 Mateusz Andrzejczak MKS Juvenia Wrocław 2009-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Stokowski Kacper 99 UKS G - 8 Bielany 25.18 648
2. Wągrowski Marcel 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 25.65 613
3. Bocheń Tomasz 99 MKS Juvenia Białystok 26.32 568
4. Czyżak Arkadiusz 99 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląs 26.35 566
5. Stępniak Kacper 99 KORONA SWIM Kielce 26.37 564
6. Dziedzic Dawid 99 MOSM Tychy 26.42 561
7. Worożewicz Konrad 99 WKS Śląsk Wrocław 26.47 558
8. Łukawski Mikołaj 99 KORONA SWIM Kielce 27.06 522
Finał B
9. Murański Kacper 99 MUKS Gilus Gilowice 27.04 524
10. Wańkowicz Błażej 99 UKS SKALAR Warszawa 27.07 522
11. Marcinkowski Borys 99 MTKP Delfin Toruń 27.11 519
12. Dębski Szymon 99 UKS NAWA Skierniewice 27.30 509
13. Fiedosiuk Rafał SO 99 UKP ,,Unia'' Oświęcim 27.36 505
14. Grochowicz Michał 99 UKS Ostrobramska 27.37 505
15. Latowski Mateusz 99 UKS Żabianka Gdańsk 27.42 502
16. Szpucha Konrad 99 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód 30.20 376


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-03-08 - 17:05
Dziewcząt, 50m grzbietowy 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 28.68 Klaudia Naziębło MKS Juvenia Wrocław 2008-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Ćwil Angela 99 Mks Piaseczno 29.22 680
2. Bernat Gabriela 99 Skarpa Lublin 30.31 609
3. Redner Sandra 99 MKS Trójka Łódź 30.79 581
4. Duda Zuzanna 99 WKS Śląsk Wrocław 31.05 567
Cyman Julia 99 Trops Kartuzy 31.05 567
6. Widła Hanna 99 KS Warta Poznań 31.17 560
7. Słupek Roksana 99 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 31.24 556
8. Trafas Kornelia 99 KS Warta Poznań 31.41 547
Finał B
9. Suchecka Katarzyna 99 UKS Ostrobramska 31.10 564
10. Jankowska Justyna 99 UKP Kmita Zabierzów 31.16 561
11. Warjan Karolina 99 UKS SMS Galicja Kraków 31.34 551
12. Rogowska Angelika 99 UKS SMS Galicja Kraków 31.46 545
13. Szlachcic Wiktoria 99 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 31.57 539
14. Jura Klaudia 99 SP Meduza Pajęczno 31.63 536
15. Niewiadomska Adrianna 99 UKS Gos Raszyn 31.80 527
16. Staros Sandra 99 UKS Victoria Józefów 31.93 521


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-03-08 - 17:10
Chłopców, 50m grzbietowy 15 lat
Wyniki Finał

RP 15 25.29 Dawid Murzyn MKS Jordan Kraków SK 2012-12-20

Punkty: FINA 2013