Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  14 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  14 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-lat
Olsztyn, 7- - 9-3-2014


Konkurencja 1
2014-03-07
Dziewcząt, 50m dowolny 14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Klonowska Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 26.93 643 A
2. Pogorzelska Inez 00 UKS GOS Raszyn 27.13 629 A
3. Rogowska Katarzyna 00 Znicz Koszalin 27.30 617 A
4. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 27.55 601 A
5. Margula Weronika 00 MKP SZCZECIN 27.89 579 A
6. Kisiel Gabriela 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 28.02 571 A
7. Baryła Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 28.04 570 A
8. Polanska Aleksandra 00 UKS GOS Raszyn 28.12 565 A
9. Reks Aleksandra 00 UKS G - 8 Bielany 28.13 564 A
10. Kaczmarczyk Natalia 00 MKS Polonia Warszawa 28.23 558 A
11. Jaworska Marcelina 00 Mks Piaseczno 28.25 557 B
12. Bronek Martyna 00 UKS Aligator Gorzyce 28.38 549 B
13. Biernacka Wiktoria 00 Znicz Koszalin 28.43 546 B
Koluch Julia 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 28.43 546 B
15. Brzozowska Marta 00 MKS Juvenia Wrocław 28.45 545 B
16. Rudek Wiktoria 00 UKS Orka Lubań 28.50 542 B
17. Błażyczek Klaudia 00 KP Astromal Akwawit Leszno 28.53 541 B
18. Osiniak Ewa 00 Uczniowski Klub Sportowy Olimp 28.55 540 B
19. Dąbrowska Agnieszka 00 KORNER Zielona Góra 28.56 539 B
20. Szopa Marta 00 CSTR Strzyżów 28.57 538 B
21. Malczewska Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 28.61 536 R
22. Szuster Aleksandra 00 KS Piatka Chorzów 28.62 536 R
23. Gorczyca Oliwia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 28.65 534
24. Baranowska Weronika 00 UKS G - 8 Bielany 28.71 531
25. Tomkowicz Wiktoria 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 28.72 530
26. Szafrańska Julia SOc 00 KSZO Ostrowiec 28.79 526
27. Pachowska Wiktoria 00 UKS Jagiellonka Warszawa 28.87 522
28. Lisowska Wiktoria 00 MKS Juvenia 28.90 520
29. Tkaczyk Izabella 00 UKS Oxpress Bolesławiec 28.91 520
30. Mydlarz Wiktoria SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 28.94 518
31. Biernacka Michalina 00 UKS MOS Ełk 28.98 516
32. Rogala Julia 00 MUKP Fala Ropczyce 29.05 512
33. Szczygieł Oliwia 00 MTKP Delfin Toruń 29.09 510
34. Niedziałkowska Daria 00 RTP Victoria  Radom 29.13 508
35. Kowalska Dominika 00 MZOS Płock 29.18 505
36. Knapik Agata 00 UKS Oxpress Bolesławiec 29.23 503
37. Kaczmarczyk Julia 00 KS Górnik Radlin 29.24 502
38. Mędrela Marta 00 UKP Ruda Śląska 29.25 502
Łotecka Aleksandra 00 KS Górnik Radlin 29.25 502
40. Prusinowska Klaudyna 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 29.26 501
41. Bilińska Dominika 00 KS Piatka Chorzów 29.28 500
42. Kromolicka Wiktoria 00 KS Warta Poznań 29.32 498
43. Staszczyk Natalia 00 UKS Gim 92 Ursynów W-wa 29.34 497
44. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 29.36 496
45. Markowska Julia 00 Znicz Koszalin 29.50 489
46. Maciejak Oliwia 00 UPKS Wodnik Rawicz 29.51 489
47. Wysokińska Agnieszka 00 UKS G - 8 Bielany 29.62 483
48. Wiśniewska Oliwia 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 29.63 483
49. Żak Klaudia 00 MOSM Tychy 29.78 475
50. Malinowska Zuzanna 00 WKS Śląsk 29.79 475
51. Kulik Julia 00 1 Solex Lębork 29.85 472
52. Szeremeta Weronika 00 Skalar Słupsk 29.86 472
53. Sugier Sonia 00 SiKReT Gliwice 29.88 471
54. Chojecka Karolina 00 UKS OLIMPIC Warka 29.89 470
55. Groblica Joanna 00 MKP SZCZECIN 29.95 467
56. Maraszek Hanna 00 MKS Trójka Łódź 30.03 464
57. Kacprzycka Weronika 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 30.09 461
58. Jagiełło Weronika 00 Korona Swim Kielce 30.11 460
59. Tołłoczko Oliwia 00 Znicz Koszalin 30.12 459
60. Sikorska Maria 00 UKS Gim 92 Ursynów W-wa 30.15 458
61. Śliwińska Kalina 00 WKS Śląsk 30.17 457
Haręza Sara 00 UKS Żabianka Gdańsk 30.17 457
63. Smyłek Karolina 00 Skarpa Lublin 30.21 455
64. Gajtkowska Zuzanna 00 UKS Aligator Gorzyce 30.24 454
65. Malewicka Gabriela 00 MKS Juvenia 30.37 448
Łopacińska Natalia 00 Dwójka Morena Gdańsk 30.37 448
67. Flasińska Gabriela 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 30.48 443
Mikołajek Weronika 00 KP AVIA Świdnik 30.48 443
69. Wasilewicz Julia 00 KS Warta Poznań 30.51 442
70. Kustra Julita 00 ULKS Victoria Kozy 30.53 441
Górska Julia 00 UKS Skalar Warszawa 30.53 441
72. Mierzejewska Aleksandra 00 UKS Posejdon Pułtusk 30.57 439
73. Maćkowiak Anna 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 30.60 438
74. Stawarczyk Karolina 00 KP Delfin Inowrocław 30.64 436
75. Antoniak Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 30.71 433
Płóciennik Wiktoria 00 UKS 9 Kalisz 30.71 433
77. Mrugacz Dominika 00 UKS SMS Galicja Kraków 30.74 432
78. Gluzińska Paulina 00 UKP Ruda Śląska 30.77 431
79. Rzadkowolska Zuzanna 00 UKS 9 Kalisz 30.79 430
80. Kozikowska Joanna 00 UKS Żoliborz Warszawa 30.82 429
Ciekańska Wiktoria 00 Dwójka Morena Gdańsk 30.82 429
82. Rzemieniak Weronika 00 KS Górnik Radlin 30.88 426
83. Nowosielska Martyna 00 MKS Trójka Łódź 30.89 426
84. Kleszczewska Angela 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 30.97 423
85. Borowska Agnieszka 00 MKS Polonia Warszawa 30.98 422
86. Hajduk Anita 00 UKS Omega Sokółka 30.99 422
87. Berwid Ligia 00 UKS G - 8 Bielany 31.01 421
88. Sasiela Sylwia 00 WKS Śląsk 31.03 420
89. Maciejewska Martyna 00 Posnania Poznań 31.08 418
90. Kobuszko Wiktoria 00 MOSM Tychy 31.11 417
91. Maruszczyk Beata 00 MOSM Tychy 31.12 417
92. Sakson-Szafrańska Sara 00 MKS Polonia Warszawa 31.15 415
93. Ciporska Katarzyna 00 MKS Polonia Warszawa 31.20 413
94. Kocjan Victoria SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 31.24 412
95. Głogowska Agata 00 Dwójka Morena Gdańsk 31.31 409
96. Zadrożna Sylwia 00 UKS Posejdon Pułtusk 31.33 408
Lechowicz Nadia 00 UKS SMS Galicja Kraków 31.33 408
98. Nowicka Patrycja 00 MTS Kwidzyn 31.40 405
99. Lusina Gabriela 00 UKS SMS Galicja Kraków 31.43 404
100. Wiączek Weronika 00 UKS 9 Kalisz 31.48 402
101. Brosowska Sandra 00 UKS Ruch Grudziądz 31.68 395
102. Wasilewska Julia 00 SiKReT Gliwice 31.83 389
103. Małkus Amelia 00 UKS Ostrobramska W-wa 32.04 382
104. Mianowska Dominika 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 32.07 381
105. Tkacz Aleksandra 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 32.12 379
106. Bereza Agata 00 MTKP Delfin Toruń 32.13 378
107. Felkel Maja 00 KS Warta Poznań 32.15 378
108. Glinka Wiktoria 00 MKS Polonia Warszawa 32.17 377
109. Gwóźdź Nicola 00 UKS Junior Kluczbork 32.19 376
110. Kozera Katarzyna 00 UKS SMS Galicja Kraków 32.21 376
111. Rogowicz Aleksandra 00 UKS Omega Sokółka 32.22 375
112. Olszynska Julia 00 BUKS Warszawa 32.43 368
113. Strzę˜Pek Kornelia 00 KS Rekin Świebodzice 32.61 362
114. Woźniak Barbara 00 UKS Delfin Tarnobrzeg 32.72 358
115. Kielan Natalia 00 UKS SMS Galicja Kraków 32.76 357
116. Orwat Maria 00 Posnania Poznań 32.88 353
117. Kieszek Natalia 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 32.93 351
118. Gural Wiktoria 00 SiKReT Gliwice 32.94 351
119. Trzcińska Zuzanna 00 MKS Polonia Warszawa 33.00 349
120. Rybotycka Wiktoria 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 33.13 345
121. Gabryś Wiktoria 00 SiKReT Gliwice 33.23 342
122. Kwiatkowska Adrianna 00 MKS Rokita Brzeg Dolny 33.24 342
123. Kroczek Iga SOc 00 KSZO Ostrowiec 33.92 322
124. Wendołowicz Angelika 00 MKS Juvenia 33.94 321
125. Szulc Emilia 00 UKS Ruch Grudziądz 34.11 316
126. Sztukowska Katarzyna 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 34.14 315
127. Nałęcz Justyna 00 UKS Jagiellonka Warszawa 34.21 313
128. Małysz Katarzyna 00 UKS Ostrobramska W-wa 37.03 247
129. Maśnicka Alicja 00 KS Płetwal Szczytno 37.18 244
130. Makowska Oliwia 00 UKS Ruch Grudziądz 37.30 242
DYSKW. Junak Nikola 00 SKS 137 Delfin Łódź
O4


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-07
Chłopców, 50m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Pytlarczyk Szymon 00 MKS Polonia Warszawa 24.72 553 A
2. Smoliński Jakub 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 24.95 538 A
3. Domański Gracjan 00 MKP Kołobrzeg 25.04 532 A
4. Kurleto Piotr 00 KS Korona Kraków 25.70 492 A
5. Cerlich Maksymilian 00 MKS Ikar Mielec 25.77 488 A
6. Hołub Krzysztof 00 KP AVIA Świdnik 25.83 485 A
7. Torba Kacper 00 UKS Orka Lubań 26.01 475 A
8. Szczepański Oskar 00 MKP SZCZECIN 26.12 469 A
9. Rybarczyk Adam 00 Mks Piaseczno 26.17 466 A
10. Kowalik Krystian 00 KP Barakuda Starachowice 26.24 463 A
11. Kiełczewski Amadeusz 00 WKS Śląsk 26.25 462 B
12. Jankowiak Marcin 00 UPKS Wodnik Rawicz 26.26 461 B
13. Biecki Szymon SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 26.29 460 B
14. Gębka Olaf 00 KS Warta Poznań 26.41 454 B
15. Graboń Przemysław 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 26.42 453 B
16. Krasiński Jakub 00 MKS Juvenia Wrocław 26.45 452 B
17. Nowicki Jakub 00 SiKReT Gliwice 26.46 451 B
18. Cwajna Karol 00 KS Górnik Radlin 26.53 447 B
19. Myszka Kacper 00 UKS Trójka Puławy 26.66 441 B
20. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 26.69 439 ?
Sobota Krzysztof 00 UKS Trójka Oborniki 26.69 439 ?
22. Serżysko Kasper 00 KS Delfin Gdynia 26.70 439 ?
Slowik Rafal 00 BUKS Warszawa 26.70 439 ?
24. Grzybowski Miłosz 00 UKS Polonez  Wyszków 26.75 437
25. Piątkowiak Hubert 00 KORNER Zielona Góra 26.80 434
26. Sadłowski Piotr 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 26.81 434
27. Pętlak Tadeusz 00 UKS Ostrobramska W-wa 26.88 430
Baryła Konrad 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 26.88 430
29. Piłkowski Patryk 00 MKS Polonia Warszawa 26.89 430
30. Sowiżdrzał Michał 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 26.91 429
31. Butkiewicz Władysław 00 MKS Juvenia 26.96 426
32. Misztal Mikołaj 00 UKS Polonez  Wyszków 26.97 426
33. Olejniczak Borys 00 KS Warta Poznań 27.04 423
34. Glazer Rafał 00 Mks Piaseczno 27.05 422
Bartnikiewicz Jan 00 KS Piatka Chorzów 27.05 422
36. Ulianowski Gracjan 00 MKS Juvenia 27.14 418
37. Woliński Artur 00 MKS Oceanik Ostrzeszów 27.16 417
38. Pacławski Jakub 00 UKS TKKF Siódemka 27.19 416
39. Cieślak Kacper 00 UKS 9 Kalisz 27.21 415
40. Bartkowski Jakub SOc 00 KSZO Ostrowiec 27.22 414
41. Wąsik Kacper 00 MOSiR Motyl Stalowa Wola 27.25 413
42. Bieniek Jakub 00 KP Sokół Rzeszów 27.35 408
43. Jędrzejewski Mateusz 00 UKS GOS Raszyn 27.36 408
44. Dejneżenko Daniel 00 MKS Polonia Warszawa 27.38 407
45. Toczydłowski Kacper 00 MKS Juvenia 27.40 406
46. Rutkowski Michał 00 UKS MOS Ełk 27.41 406
47. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 27.45 404
48. Zagumny Patryk 00 UKS Polonez  Wyszków 27.46 404
49. Zamelski Michał 00 MKS Astoria Bydgoszcz 27.52 401
50. Wierzbicki Filip 00 Foka Sandomierz 27.56 399
Dąbrowski Patryk 00 WKS Śląsk 27.56 399
52. Krzekotowski Karol 00 UKP Torpeda Oleśnica 27.57 399
53. Suliga Jeremi 00 Śródmiejski U.K.S.Polna Warsza 27.58 398
54. Balicki Michał 00 UKS SMS Galicja Kraków 27.59 398
55. Wiewiórka Daniel 00 Osirb 27.62 397
56. Bigajski Aleksander 00 KS Korona Kraków 27.65 395
57. Burek Cezary 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 27.68 394
58. Szajnicki Szymon 00 UKS Shark Rudna 27.70 393
59. Łaś Wiktor 00 WKS Śląsk 27.72 392
Krysztoforski Fryderyk 00 UKS 9 Kalisz 27.72 392
61. Adamczak Ziemowit 00 Trops Kartuzy 27.73 392
62. Balcerak Jakub 00 MKS Trójka Łódź 27.81 388
63. Gordziejuk-Nowak Kacper 00 MKS Polonia Warszawa 27.83 388
64. Litwin Dawid 00 SALOS Cortile  Kielce 27.85 387
65. Sieczka Kuba 00 MKS Juvenia Wrocław 27.86 386
Mech Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 27.86 386
67. Chromik Mateusz SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 27.91 384
68. Nowak Wojciech 00 KP Astromal Akwawit Leszno 28.02 380
69. Jobda Ryszard 00 UKS Victoria Józefów 28.03 379
70. Sorbian Maciej 00 Dwójka Morena Gdańsk 28.09 377
71. Stoszek Kacper 00 MTP Delfin Cieszyn 28.13 375
72. Muth Michał 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 28.19 373
73. Polaczek Jakub 00 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 28.20 373
Hano Grzegorz 00 WKS Śląsk 28.20 373
75. Gostkowski Kacper 00 UKS Ruch Grudziądz 28.22 372
76. Karasek Marcin 00 BUKS Warszawa 28.25 371
77. Liss Mateusz 00 MKS Juvenia Wrocław 28.26 370
78. Golembka Aleksander 00 UPKS Wodnik Rawicz 28.27 370
79. Guzior Maciej 00 MZOS Płock 28.31 368
80. Dobecki Mikołaj 00 KP Delfin Inowrocław 28.34 367
81. Kowalczyk Jakub SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 28.36 366
82. Lanuszny Sebastian 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 28.37 366
83. Dutkowiak Wojciech 00 WKS Śląsk 28.39 365
84. Kucharski Filip 00 SiKReT Gliwice 28.44 363
85. Rydz Franciszek 00 KS Warta Poznań 28.45 363
86. Kalisz Jakub 00 MKS Polonia Warszawa 28.46 362
87. Błądek Jędrek 00 KS Górnik Radlin 28.47 362
88. Wolny Krzysztof 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 28.48 362
Filipek Jakub 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 28.48 362
90. Lisek Aleksander 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 28.50 361
91. Twardzik Bartosz 00 SiKReT Gliwice 28.53 360
92. Sokołowski Szymon 00 MUKP Fala Ropczyce 28.57 358
93. Skotnicki Błażej 00 MKP SZCZECIN 28.60 357
94. Pabich Jakub 00 MPKS Orka Ciechanow 28.64 356
95. Wieczorek Wojciech 00 UKS Junior Kluczbork 28.69 354
96. Sionkowski Arkadiusz 00 UKP Kmita Zabierzów 28.70 353
97. Chmielewski Jakub 00 UKS Ruch Grudziądz 28.71 353
98. Kubiś Kamil 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 28.77 351
Jabczynski Krzysztof 00 Skalar Słupsk 28.77 351
100. Mieszkowski Stanisław 00 UKS Skalar Warszawa 28.81 349
101. Ostałowski Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 28.86 348
102. Błażej Mioduszewski 00 CKIS Skawina 28.91 346
103. Jabłoński Mateusz 00 UKS Jagiellonka Warszawa 29.04 341
104. Małysz Paweł 00 UKS Ostrobramska W-wa 29.05 341
105. Steier Marek 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 29.07 340
106. Lewandowski Michał 00 MKS ZRYW Opole 29.09 339
107. Warzecha Konrad 00 MKS Ikar Mielec 29.11 339
108. Stonawski Maciej 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 29.17 337
109. Kałek Oliwer 00 KORNER Zielona Góra 29.18 336
110. Plaga Kamil 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 29.25 334
Rel Maciej 00 MKS Trójka Łódź 29.25 334
112. Romaniec Szymon 00 KS Delfin Gdynia 29.26 333
113. Komendarczyk Kamil 00 BUKS Warszawa 29.30 332
114. Miller Jakub 00 SiKReT Gliwice 29.31 332
115. Szymanek Damian SR 00 Unia Racibórz 29.32 331
116. Chmielowiec Mateusz 00 UKS NAWA Skierniewice 29.34 331
117. Wiktorowski Gracjan 00 SKS 137 Delfin Łódź 29.35 330
118. Wasilewski Michał 00 UKS Jagiellonka Warszawa 29.39 329
119. Pawlicki Mariusz 00 Mks Piaseczno 29.50 325
120. Lewicki Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 29.64 321
121. Wojaczek Paweł SR 00 Unia Racibórz 29.66 320
122. Pietrusiak Michał 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 29.75 317
123. Domarad Jakub 00 Skalar Słupsk 29.79 316
124. Kordziak Arnold 00 UKS G - 8 Bielany 29.87 313
125. Stępień Mateusz 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 29.95 311
126. Kijak Szymon 00 SiKReT Gliwice 29.99 310
127. Stołecki Mateusz 00 UKS Orka Lubań 30.03 308
128. Strzelczyk Filip 00 UKS Skalar Warszawa 30.39 298
129. Plackowski Tomasz 00 UKS Cityzen Poznań 30.41 297
130. Średniawa Patryk 00 UKS Skalar Warszawa 30.59 292
131. Rzeżnik Oskar 00 UKS Junior Kluczbork 30.65 290
132. Szymczak Mateusz 00 BUKS Warszawa 30.68 289
133. Baran Jakub 00 UKS 9 Kalisz 30.72 288
134. Urbańczyk Daniel 00 UKS Jagiellonka Warszawa 30.75 287
135. Osiński Piotr 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 30.76 287
136. Galas Jakub 00 UKS SMS Galicja Kraków 30.98 281
137. Bator Kacper 00 TS Wisła Kraków 31.06 279
138. Dynak Filip 00 UKS Posejdon Pułtusk 31.12 277
139. Kowalski Adam 00 EKS SKRA Belchatow 31.17 276
140. Dobies Mateusz 00 PSP Swim Płock 31.28 273
141. Reichelt Adrian 00 SiKReT Gliwice 31.37 270
142. Cichocki Maciej 00 UKS Jagiellonka Warszawa 31.44 269
143. Jordan Artur 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 31.45 268
144. Galas Daniel 00 UKS Posejdon Pułtusk 31.57 265
145. Rzeszotarski Wojciech 00 UKS Skalar Warszawa 31.67 263
146. Głosek Mikołaj 00 UKS Polonez  Wyszków 31.72 262
147. Michałowski Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 31.81 259
148. Cupak Wojciech 00 UKS SMS Galicja Kraków 31.94 256
149. Alicki Krystian 00 MKS Roś Pisz 31.99 255
150. Kossakowski Paweł 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 32.31 248
151. Wnorowski Adrian 00 UKS MOS Ełk 32.47 244
152. Grzelakowski Jakub 00 UKS Posejdon Pułtusk 32.84 236
153. Fiedoruk Grzegorz 00 UKS MOS Ełk 33.04 231
154. Wawrzyniak Adam 00 UPKS Wodnik Rawicz 33.51 222
155. Floriańczyk Hubert 00 UKS Ostrobramska W-wa 33.86 215
NW Grynczel Krystian 00 MKS Juvenia


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-03-07
Dziewcząt, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Aściukiewicz Marta 00 MKP Kołobrzeg 34.11 601 A
2. Wikieł Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 34.23 595 A
3. Kisiel Gabriela 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 34.69 572 A
4. Tomaszek Aleksandra 00 MKS Polonia Warszawa 34.74 569 A
5. Jaworska Marcelina 00 Mks Piaseczno 34.77 568 A
6. Kwiatkowska Agata 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 34.89 562 A
7. Piekut Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 34.95 559 A
Chmielewska Aneta 00 UKS OLIMPIC Warka 34.95 559 A
9. Kowalska Dominika 00 MKS Trójka Łódź 35.06 554 A
10. Iwanowska Alexandra 00 MKS Juvenia Wrocław 35.33 541 A
11. Sałbut Roksana SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 35.37 539 B
12. Gruca Alicja SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 35.63 528 B
13. Morchat Katarzyna 00 KORNER Zielona Góra 35.64 527 B
14. Walz Kornelia 00 UKS NAWA Skierniewice 35.68 525 B
15. Koterba Adrianna 00 KORNER Zielona Góra 35.69 525 B
16. Brzozowska Marta 00 MKS Juvenia Wrocław 35.75 522 B
17. Gliwa Hanna 00 BUKS Warszawa 35.77 521 B
18. Mordak Julia 00 MKP SZCZECIN 36.03 510 B
19. Józefiak Nikola 00 MKS Juvenia Wrocław 36.04 510 B
20. Wiączek Weronika 00 UKS 9 Kalisz 36.17 504 B
21. Bielewicz Joanna 00 KS Warta Poznań 36.43 494 R
22. Ślusarczyk Natalia 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 36.45 493 R
23. Kiewel Zuzanna 00 BUKS Warszawa 36.54 489
24. Bohater Paulina 00 MKS Juvenia Wrocław 36.60 487
25. Hallmann Weronika 00 1 Solex Lębork 36.64 485
26. Kościanek Natalia 00 UKS OLIMPIC Warka 36.68 484
27. Kaczmarczyk Julia 00 KS Górnik Radlin 36.71 482
28. Stępien Karolina 00 Skalar Słupsk 37.10 467
29. Szeremeta Weronika 00 Skalar Słupsk 37.14 466
30. Mycek Agnieszka 00 WKS Śląsk 37.26 461
31. Kopeć Aleksandra 00 MKS Delfinek Łuków 37.27 461
32. Podleśny Emilia 00 UKS SMS Galicja Kraków 37.32 459
33. Pisarek Justyna SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 37.35 458
Sasiela Sylwia 00 WKS Śląsk 37.35 458
35. Kwiatkowska Dominika 00 MKS Juvenia Wrocław 37.38 457
36. Przygoda Julia 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 37.48 453
37. Lisowska Aleksandra 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 37.60 449
38. Goździejewicz Julia 00 KORNER Zielona Góra 37.71 445
39. Kacprzak Patrycja 00 UKS 190 Łódź 37.74 444
40. Senczyszyn Barbara 00 MKP SZCZECIN 37.84 440
41. Piestrzeniewicz Oliwia 00 Dwójka Morena Gdańsk 37.87 439
42. Szlęk Katarzyna 00 MKS MOS Karowice 37.92 438
43. Kocurek Marta 00 Posnania Poznań 37.96 436
44. Śliwińska Marta 00 CKIS Skawina 37.98 436
45. Jaroń Wiktoria 00 UKP Ruda Śląska 38.12 431
46. Kubiak Karolina 00 UKS G - 8 Bielany 38.27 426
47. Przewoźniak Kamila 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 38.84 407
48. Ziąbek Weronika 00 UKS SMS Galicja Kraków 38.98 403
49. Felkel Justyna 00 SiKReT Gliwice 39.64 383
50. Mierzejewska Aleksandra 00 UKS Posejdon Pułtusk 39.67 382
51. Swół Eliza 00 MKS Ikar Mielec 39.68 382
52. Kieszek Natalia 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 39.82 378
53. Mianowska Dominika 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 40.59 357
54. Mikołajek Aleksandra 00 KP AVIA Świdnik 40.85 350
55. Kazmierczak Kalina 00 BUKS Warszawa 40.99 346
56. Glinka Wiktoria 00 MKS Polonia Warszawa 41.41 336
57. Witko Kamila 00 UKS SMS Galicja Kraków 41.71 329
Kwiatkowska Adrianna 00 MKS Rokita Brzeg Dolny 41.71 329
59. Stawarczyk Karolina 00 KP Delfin Inowrocław 42.15 318
60. Paczkowska Weronika 00 MKS Juvenia 42.22 317
61. Małkus Amelia 00 UKS Ostrobramska W-wa 42.92 302
62. Buchmann Martyna 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 43.68 286
63. Cocek Magdalena 00 UKS Żabianka Gdańsk 43.80 284
64. Małek Katarzyna 00 UKS Skalar Warszawa 44.01 280
65. Maśnicka Alicja 00 KS Płetwal Szczytno 45.14 259


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-03-07
Chłopców, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Kałusowski Jan 00 MKS Trójka Łódź 30.09 590 A
REKORD POLSKI 14 LAT
2. Michalczyk Andrzej SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 30.59 562 A
3. Siemiński Piotr 00 UKS Żoliborz Warszawa 31.00 540 A
4. Orzechowski Kacper 00 UKS NAWA Skierniewice 32.04 489 A
5. Szczeciński Robert 00 MKS Polonia Warszawa 32.10 486 A
6. Pakuła Mateusz 00 MKS Jedynka Łódź 32.28 478 A
7. Komkowski Maciej 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 32.29 478 A
8. Juraszek Adrian 00 Skalar Słupsk 32.60 464 A
9. Bomastyk Michał 00 SiKReT Gliwice 32.63 463 A
10. Szczerkowski Michał 00 MKP SZCZECIN 32.68 461 A
11. Koczorowski Kacper 00 KP Astromal Akwawit Leszno 32.71 459 B
12. Szczepański Oskar 00 MKP SZCZECIN 32.76 457 B
13. Wardak Jakub 00 UKS G - 8 Bielany 32.77 457 B
14. Pętlak Tadeusz 00 UKS Ostrobramska W-wa 33.03 446 B
15. Szabłowski Hubert 00 UKS Jagiellonka Warszawa 33.08 444 B
16. Czop Filip 00 MTS Kwidzyn 33.13 442 B
17. Kała Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 33.19 440 B
18. Rdzanek Szymon 00 KS Górnik Radlin 33.29 436 B
19. Dopierała Krystian 00 KORNER Zielona Góra 33.38 432 B
20. Kudela Paweł 00 KS Fala Niepołomice 33.39 432 B
21. Bieniek Jakub 00 KP Sokół Rzeszów 33.44 430 R
22. Dąbrowski Daniel 00 UKP Ruda Śląska 33.71 420 R
23. Staniszewski Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 33.85 415
24. Derendarz Aleksander 00 UKS 190 Łódź 34.05 407
25. Rębacz Maciej 00 UKS G - 8 Bielany 34.12 405
26. Wiatr Krzysztof 00 Mks Piaseczno 34.20 402
27. Nieckarz Marcin 00 UKS 190 Łódź 34.39 395
28. Bieg Oskar 00 UKS Wodnik 29 Katowice 34.42 394
Szeląg Mikołaj SOc 00 KSZO Ostrowiec 34.42 394
30. Kłosiński Alan 00 MKS Jedynka Łódź 34.43 394
31. Kowalczyk Jakub SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 34.51 391
32. Adamski Mikołaj 00 KPi Ciechanów 34.52 391
33. Szaryński Mikołaj 00 Dwójka Morena Gdańsk 34.56 389
34. Glazer Rafał 00 Mks Piaseczno 34.57 389
35. Data Mariusz 00 MKS Ikar Mielec 34.60 388
36. Szczepański Bartosz 00 KPi Płetwal Mława 34.63 387
37. Kosmala Szymon 00 LUKS Orlik Lublin 34.79 382
38. Wodzień Szymon 00 MKP Bobry Dębica 34.86 380
39. Kwiatkowski Szymon 00 UKS Trójka Oborniki 34.90 378
40. Greczanik Paweł SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 34.93 377
41. Legomiński Jakub 00 KS Piatka Chorzów 34.94 377
42. Jędrzejewski Mateusz 00 UKS GOS Raszyn 34.96 376
43. Stadnyk Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.20 369
44. Gall Tobiasz 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 35.23 368
Dąbrowski Mateusz 00 UKS Cityzen Poznań 35.23 368
46. Nowak Kacper 00 KS Warta Poznań 35.31 365
47. Janiszewski Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 35.38 363
48. Klej Jakub 00 MKS Żak Biała Podlaska 35.54 358
49. Litwin Dawid 00 SALOS Cortile  Kielce 35.70 353
50. Rydz Franciszek 00 KS Warta Poznań 36.02 344
51. Jaworski Maciej 00 UKS G - 8 Bielany 36.39 334
52. Sieczka Kuba 00 MKS Juvenia Wrocław 36.60 328
53. Ruskowiak Konrad 00 UKS Jagiellonka Warszawa 36.62 327
54. Robak Kamil 00 TS Pływak Bochnia 36.80 323
55. Kokosza Filip 00 KS Warta Poznań 36.81 322
56. Szyperski Sebastian 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 36.82 322
57. Sokołowski Szymon 00 MUKP Fala Ropczyce 37.09 315
58. Bożuchowski Jakub 00 KORNER Zielona Góra 37.39 307
59. Krzyżaniak Krystian 00 MKS Juvenia 37.49 305
60. Gorycki Jan 00 KP Delfin Horyniec-Zdrój 37.55 304
61. Krawczak Patryk 00 MKS Żak Biała Podlaska 37.63 302
62. Ulianowski Gracjan 00 MKS Juvenia 37.78 298
63. Dąbrowski Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 38.07 291
64. Dobies Mateusz 00 PSP Swim Płock 38.34 285
65. Koziński Daniel 00 Dwójka Morena Gdańsk 38.37 284
66. Galas Daniel 00 UKS Posejdon Pułtusk 38.51 281
67. Rzeżnik Oskar 00 UKS Junior Kluczbork 38.66 278
68. Kostyk Teodor 00 UKS Cityzen Poznań 38.78 276
69. Galas Jakub 00 UKS SMS Galicja Kraków 38.92 273
70. Pytliński Jakub 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 39.02 270
71. Osiński Piotr 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 39.17 267
72. Kusztelak Filip 00 UPKS Wodnik Rawicz 39.35 264
73. Piątkiewicz Dawid 00 MZOS Płock 39.55 260
74. Pietrusiak Michał 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 40.77 237
75. Wawrzyniak Adam 00 UPKS Wodnik Rawicz 40.85 236
76. Michałowski Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 41.64 222
77. Cupak Wojciech 00 UKS SMS Galicja Kraków 42.35 211
78. Floriańczyk Hubert 00 UKS Ostrobramska W-wa 44.09 187
DYSKW. Golembka Aleksander 00 UPKS Wodnik Rawicz
NW Lanuszny Sebastian 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski
NW Żukowski Maciej 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-03-07
Dziewcząt, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. Solak Anna 00 PSP Swim Płock 1:04.09 633 A 29.40 34.69
2. Górecka Weronika 00 MKS Juvenia Wrocław 1:05.41 596 A 31.16 34.25
3. Dzwonnik Zuzanna 00 UKS SP19 Łódź 1:05.43 595 A 30.54 34.89
4. Wojciechowska Maria SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 1:07.38 545 A 31.18 36.20
5. Bartczak Julia 00 SKS 137 Delfin Łódź 1:07.75 536 A 30.85 36.90
6. Kołodziej Katarzyna SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 1:08.81 512 A 31.85 36.96
7. Kruszewska Kaja 00 MKS Juvenia 1:09.09 505 A 32.27 36.82
8. Żmuda Weronika 00 MTP Lublinianka Lublin 1:09.26 502 A 31.27 37.99
9. Giemza Aleksandra 00 UKS 190 Łódź 1:09.52 496 A 32.42 37.10
10. Wrzosek Iga 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:09.58 495 A 31.35 38.23
11. Kaczmarczyk Natalia 00 MKS Polonia Warszawa 1:09.75 491 B 33.10 36.65
12. Górska Julia 00 UKS Skalar Warszawa 1:09.82 490 B 32.94 36.88
13. Dąbrowska Agnieszka 00 KORNER Zielona Góra 1:09.97 487 B 31.93 38.04
14. Iżycka Marta 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 1:10.34 479 B 32.51 37.83
15. Duda Katarzyna 00 MKP SZCZECIN 1:10.43 477 B 32.29 38.14
16. Pachowska Wiktoria 00 UKS Jagiellonka Warszawa 1:10.58 474 B 32.57 38.01
17. Łyczek Andżelika 00 KPi Płetwal Mława 1:10.86 468 B 32.55 38.31
18. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.45 457 B 31.46 39.99
19. Lazopoulos Anna 00 MKS Juvenia Wrocław 1:11.60 454 B 32.68 38.92
20. Wiśniewska Oliwia 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:11.70 452 B 32.34 39.36
21. Gorczyca Oliwia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 1:12.05 446 R 33.00 39.05
22. Markowska Julia 00 Znicz Koszalin 1:12.19 443 R 33.40 38.79
23. Rogala Julia 00 MUKP Fala Ropczyce 1:12.52 437 33.05 39.47
24. Żak Klaudia 00 MOSM Tychy 1:12.94 429 34.35 38.59
25. Brzózka Zuzanna 00 UKS G - 8 Bielany 1:12.98 429 33.06 39.92
26. Malinowska Zuzanna 00 WKS Śląsk 1:13.26 424 34.29 38.97
27. Stojanowska Aleksandra 00 KORNER Zielona Góra 1:13.30 423 34.96 38.34
28. Ciekańska Wiktoria 00 Dwójka Morena Gdańsk 1:13.46 420 33.52 39.94
29. Domagała Julia 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:13.48 420 34.57 38.91
30. Ligenza Oliwia 00 MKS Trójka Łódź 1:13.49 420 34.25 39.24
31. Felkel Maja 00 KS Warta Poznań 1:13.56 419 33.31 40.25
32. Mordak Julia 00 MKP SZCZECIN 1:13.87 413 33.28 40.59
33. Skiba Laura 00 KS Wodnik Śrem 1:14.02 411 34.59 39.43
34. Odziemczyk Maja 00 UKS Jagiellonka Warszawa 1:14.04 411 33.33 40.71
35. Mikus Katarzyna 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:14.10 410 33.27 40.83
36. Nosal Anna 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:14.52 403 33.29 41.23
37. Kudlińska Paulina 00 KS Warta Poznań 1:14.64 401 34.26 40.38
38. Pawera Karolina 00 UKP Ruda Śląska 1:14.91 396 33.77 41.14
39. Sobik Oliwia 00 KS Piatka Chorzów 1:15.05 394 34.46 40.59
40. Cygan-Duszyńska Wiktoria 00 MKS Juvenia Wrocław 1:15.07 394 34.61 40.46
41. Aleksiewicz Ewelina 00 UKS G - 8 Bielany 1:15.16 392 34.94 40.22
42. Jagiełło Weronika 00 Korona Swim Kielce 1:15.20 392 34.65 40.55
Niziołek Kinga 00 MKS Ikar Mielec 1:15.20 392 34.92 40.28
44. Nowicka Patrycja 00 MTS Kwidzyn 1:15.44 388 34.87 40.57
45. Bachryj Aleksandra SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 1:15.48 387 35.15 40.33
46. Szot Patrycja 00 UKS 51 Lublin 1:15.49 387 34.41 41.08
47. Kozera Katarzyna 00 UKS SMS Galicja Kraków 1:15.72 384 35.15 40.57
48. Kopaczek Joanna 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 1:15.75 383 34.39 41.36
49. Rzadkowolska Zuzanna 00 UKS 9 Kalisz 1:15.77 383 35.46 40.31
50. Borczyk Martyna 00 KS Rekin Świebodzice 1:16.58 371 35.91 40.67
51. Janczak Patrycja 00 MKP SZCZECIN 1:16.67 370 36.38 40.29
52. Przygoda Julia 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:17.41 359 36.09 41.32
53. Czapska Celina 00 UKS G - 8 Bielany 1:17.43 359 35.34 42.09
54. Kobuszko Wiktoria 00 MOSM Tychy 1:17.53 357 35.28 42.25
55. Kacprzycka Weronika 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 1:17.58 357 35.19 42.39
56. Głogowska Agata 00 Dwójka Morena Gdańsk 1:17.63 356 35.96 41.67
57. Czarnecka Katarzyna 00 UKS G - 8 Bielany 1:18.51 344 35.46 43.05
58. Smolińska Gabriela 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:18.52 344 36.99 41.53
59. Wasilewicz Julia 00 KS Warta Poznań 1:19.46 332 35.57 43.89
60. Kujawska Katarzyna 00 MTKP Delfin Toruń 1:19.74 329 36.38 43.36
61. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1:20.65 318 35.00 45.65
62. Drewniak Katarzyna 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 1:21.51 308 36.36 45.15
63. Tomczak Karolina 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 1:23.70 284 37.84 45.86
64. Bereza Agata 00 MTKP Delfin Toruń 1:24.71 274 39.49 45.22
65. Knap Zuzanna 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 1:26.05 261 38.62 47.43
66. Kazmierczak Kalina 00 BUKS Warszawa 1:28.48 240 39.49 48.99
67. Małek Katarzyna 00 UKS Skalar Warszawa 1:43.01 152 41.86 1:01.15


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-03-07
Chłopców, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. Sawicki Bartosz 00 KS Górnik Radlin 59.87 530 A 27.65 32.22
2. Smoliński Jakub 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:00.35 518 A 27.83 32.52
3. Butkiewicz Cezary 00 UKS G - 8 Bielany 1:02.05 476 A 29.40 32.65
4. Waśko Adam 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:02.06 476 A 28.85 33.21
5. Zychowicz Jakub 00 Znicz Koszalin 1:02.13 475 A 29.42 32.71
6. Borkowski Kacper 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:02.55 465 A 29.09 33.46
7. Kwiasowski Jakub 00 MKS Jedynka Łódź 1:02.70 462 A 29.23 33.47
8. Michta Kacper SOc 00 KSZO Ostrowiec 1:02.81 459 A 29.27 33.54
9. Orzechowski Kacper 00 UKS NAWA Skierniewice 1:03.30 449 A 29.75 33.55
10. Opolka Kacper SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 1:03.47 445 A 30.04 33.43
11. Kęsik Konrad 00 UKS Żabianka Gdańsk 1:03.48 445 B 28.78 34.70
12. Fiks Krzysztof 00 UKS 190 Łódź 1:03.56 443 B 29.77 33.79
13. Czop Michał 00 MTS Kwidzyn 1:03.78 439 B 29.75 34.03
14. Barczyk Norbert 00 UKS SMS Galicja Kraków 1:03.88 437 B 29.60 34.28
15. Glonek Maciej 00 KS Warta Poznań 1:04.03 434 B 29.14 34.89
Wałcerz Mateusz 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1:04.03 434 B 29.73 34.30
17. Racinowski Piotr 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 1:04.52 424 B 29.81 34.71
18. Brodowski Bartosz 00 UKS NAWA Skierniewice 1:04.54 423 B 29.62 34.92
19. Kiszczak Jakub 00 MKS Juvenia Wrocław 1:04.67 421 B 29.44 35.23
20. Bednarczyk Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 1:04.76 419 B 29.88 34.88
21. Graboń Przemysław 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:04.86 417 R 29.68 35.18
22. Taradyś Jakub 00 KORNER Zielona Góra 1:05.06 413 R 30.65 34.41
23. Cwajna Karol 00 KS Górnik Radlin 1:05.65 402 30.20 35.45
24. Kasprzyk Albert 00 UKP Ruda Śląska 1:05.68 402 29.77 35.91
25. Wiewiórka Daniel 00 Osirb 1:05.89 398 29.94 35.95
26. Ciszewski Jakub 00 UKS 190 Łódź 1:05.99 396 30.81 35.18
27. Henke Marek 00 KS Fala Niepołomice 1:06.05 395 30.21 35.84
28. Baryła Konrad 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1:06.23 392 31.24 34.99
29. Jodłowski Mateusz 00 UKS SMS Galicja Kraków 1:06.24 392 30.57 35.67
30. Nowak Wojciech 00 KP Astromal Akwawit Leszno 1:06.27 391 31.42 34.85
31. Torba Kacper 00 UKS Orka Lubań 1:06.42 388 30.98 35.44
32. Butkiewicz Władysław 00 MKS Juvenia 1:06.60 385 30.30 36.30
33. Trzęsiec Daniel 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:06.64 385 31.17 35.47
34. Mańka Filip 00 UKS 190 Łódź 1:06.67 384 31.22 35.45
35. Pietrzyk Cezary SOc 00 KSZO Ostrowiec 1:07.17 375 31.23 35.94
36. Woźniak Kamil 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 1:07.73 366 31.03 36.70
37. Sobota Krzysztof 00 UKS Trójka Oborniki 1:08.03 361 31.09 36.94
38. Mitrus Paweł 00 Mks Piaseczno 1:08.22 358 30.71 37.51
39. Porczyński Michał 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 1:08.27 358 31.75 36.52
40. Topolski Dawid 00 MKS Trójka Łódź 1:08.84 349 31.37 37.47
41. Kędziora Daniel 00 KS Piatka Chorzów 1:08.87 348 31.77 37.10
42. Gordziejuk-Nowak Kacper 00 MKS Polonia Warszawa 1:08.95 347 31.60 37.35
43. Muth Michał 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:09.38 341 32.05 37.33
44. Augustyn Aleksander 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 1:09.69 336 32.34 37.35
45. Serżysko Kasper 00 KS Delfin Gdynia 1:09.85 334 32.19 37.66
46. Kucharski Filip 00 SiKReT Gliwice 1:10.26 328 32.78 37.48
47. Błądek Jędrek 00 KS Górnik Radlin 1:10.43 326 32.81 37.62
48. Chmielowiec Łukasz 00 UKS NAWA Skierniewice 1:10.89 319 32.01 38.88
49. Baran Jakub 00 UKS 9 Kalisz 1:11.48 311 34.44 37.04
50. Skotnicki Błażej 00 MKP SZCZECIN 1:11.57 310 33.06 38.51
51. Zygiel Patryk 00 MKS Ikar Mielec 1:12.04 304 32.91 39.13
52. Domarad Jakub 00 Skalar Słupsk 1:12.35 300 32.49 39.86
53. Słomiński Sebastian 00 KS Rekin Świebodzice 1:12.49 299 33.88 38.61
Ruskowiak Konrad 00 UKS Jagiellonka Warszawa 1:12.49 299 33.26 39.23
55. Stępień Mateusz 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 1:12.56 298 33.26 39.30
56. Małkowski Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:12.59 297 31.72 40.87
57. Steier Marek 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:12.65 297 34.15 38.50
58. Burek Cezary 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 1:13.47 287 32.89 40.58
59. Misina Mateusz 00 MKS Ikar Mielec 1:14.31 277 34.28 40.03
60. Szynalski Szymon 00 UPKS Wodnik Rawicz 1:14.91 271 34.68 40.23
61. Cichocki Maciej 00 UKS Jagiellonka Warszawa 1:15.09 269 34.43 40.66
62. Pabich Jakub 00 MPKS Orka Ciechanow 1:15.30 266 34.27 41.03
Adamczak Ziemowit 00 Trops Kartuzy 1:15.30 266 33.75 41.55
64. Żukowski Jakub 00 UKS PIRAT Elbląg 1:15.97 259 34.02 41.95
65. Stołecki Mateusz 00 UKS Orka Lubań 1:17.04 249 34.71 42.33
66. Urbańczyk Daniel 00 UKS Jagiellonka Warszawa 1:17.13 248 33.91 43.22
67. Roskosz Szymon SR 00 Unia Racibórz 1:21.29 212 34.00 47.29
68. Wnorowski Adrian 00 UKS MOS Ełk 1:24.16 191 37.61 46.55
NW Pawłowski Adam 00 UKS G - 8 Bielany


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-03-07
Dziewcząt, 200m dowolny 14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Klonowska Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 2:05.22 699 A 28.89 32.31 32.41 31.61
2. Węgrzyn Natalia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:09.42 633 A 30.02 32.49 32.93 33.98
3. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:10.05 624 A 29.94 33.17 34.01 32.93
4. Bronek Martyna 00 UKS Aligator Gorzyce 2:10.88 612 A 29.52 33.20 34.08 34.08
5. Pogorzelska Inez 00 UKS GOS Raszyn 2:11.91 598 A 28.97 33.20 35.01 34.73
6. Reks Aleksandra 00 UKS G - 8 Bielany 2:12.03 596 A 29.01 32.80 34.92 35.30
7. Margula Weronika 00 MKP SZCZECIN 2:12.63 588 A 30.60 33.54 34.56 33.93
8. Kowalska Dominika 00 MKS Trójka Łódź 2:13.31 579 A 30.62 33.19 35.07 34.43
9. Polanska Aleksandra 00 UKS GOS Raszyn 2:13.33 579 A 29.41 33.23 35.31 35.38
10. Szafrańska Julia SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:13.62 575 A 31.12 33.37 34.59 34.54
11. Błażyczek Klaudia 00 KP Astromal Akwawit Leszno 2:13.91 572 B 31.66 34.14 35.24 32.87
12. Staszczyk Natalia 00 UKS Gim 92 Ursynów W-wa 2:13.98 571 B 31.50 33.73 34.58 34.17
13. Biernacka Wiktoria 00 Znicz Koszalin 2:14.09 569 B 31.18 34.51 34.90 33.50
14. Malczewska Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 2:14.74 561 B 30.66 33.81 35.05 35.22
15. Klessa Helena 00 MKS Nielba Wągrowiec 2:15.59 551 B 30.92 34.01 35.28 35.38
16. Baranowska Weronika 00 UKS G - 8 Bielany 2:16.53 539 B 31.77 34.72 35.76 34.28
17. Wiśniewska Barbara 00 UKS Żoliborz Warszawa 2:16.89 535 B 30.62 34.63 36.40 35.24
18. Szczygieł Oliwia 00 MTKP Delfin Toruń 2:17.09 533 B 30.74 34.66 35.93 35.76
19. Niedziałkowska Daria 00 RTP Victoria  Radom 2:17.85 524 B 31.33 35.16 36.23 35.13
Szuster Aleksandra 00 KS Piatka Chorzów 2:17.85 524 B 31.46 35.31 35.96 35.12
21. Pipczyńska Kamila 00 UKS Victoria Józefów 2:17.90 523 R 31.38 35.45 36.09 34.98
22. Mędrela Marta 00 UKP Ruda Śląska 2:18.07 521 R 31.35 35.04 36.66 35.02
23. Radecka Anna 00 KP Barakuda Starachowice 2:18.13 521 31.79 35.18 35.91 35.25
24. Walz Kornelia 00 UKS NAWA Skierniewice 2:18.61 515 31.34 35.76 36.39 35.12
25. Tomaszek Aleksandra 00 MKS Polonia Warszawa 2:19.00 511 31.62 35.40 36.03 35.95
26. Kubiak Karolina 00 UKS G - 8 Bielany 2:19.12 510 31.97 34.54 36.31 36.30
27. Tomoń Martyna 00 CSTR Strzyżów 2:19.20 509 31.67 34.87 36.64 36.02
28. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 2:19.27 508 30.89 34.51 36.58 37.29
29. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:19.35 507 32.40 35.39 36.67 34.89
30. Duda Katarzyna 00 MKP SZCZECIN 2:19.43 506 32.30 35.43 36.39 35.31
31. Lazopoulos Anna 00 MKS Juvenia Wrocław 2:19.59 505 32.44 34.98 36.19 35.98
32. Groblica Joanna 00 MKP SZCZECIN 2:19.74 503 31.65 34.88 36.47 36.74
33. Senczyszyn Barbara 00 MKP SZCZECIN 2:19.92 501 32.02 34.87 36.95 36.08
34. Śliwińska Kalina 00 WKS Śląsk 2:19.93 501 32.13 35.51 36.69 35.60
35. Prusinowska Klaudyna 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 2:20.53 495 31.71 35.38 37.24 36.20
36. Chojecka Karolina 00 UKS OLIMPIC Warka 2:20.56 494 31.88 35.61 37.17 35.90
37. Iżycka Marta 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 2:20.74 492 32.23 34.94 36.85 36.72
38. Mikołajek Weronika 00 KP AVIA Świdnik 2:21.28 487 32.31 35.95 36.94 36.08
39. Kowalska Dominika 00 MZOS Płock 2:21.95 480 31.57 35.70 37.71 36.97
40. Bohater Paulina 00 MKS Juvenia Wrocław 2:22.05 479 32.21 35.69 37.32 36.83
41. Grieger Weronika 00 BUKS Warszawa 2:22.06 479 32.36 35.94 37.53 36.23
42. Abramowicz Julia 00 IKS Konstancin 2:22.25 477 31.48 35.80 38.09 36.88
43. Pietrzak Patrycja 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:22.30 476 33.00 36.38 37.03 35.89
Śliwińska Marta 00 CKIS Skawina 2:22.30 476 31.94 35.98 37.75 36.63
45. Haręza Sara 00 UKS Żabianka Gdańsk 2:22.57 474 31.82 35.35 37.90 37.50
46. Gajtkowska Zuzanna 00 UKS Aligator Gorzyce 2:22.82 471 33.07 36.70 37.06 35.99
47. Sudak Magdalena 00 UKS G - 8 Bielany 2:23.01 469 33.25 36.43 37.41 35.92
48. Kacprzak Patrycja 00 UKS 190 Łódź 2:23.05 469 32.07 34.94 37.99 38.05
49. Płóciennik Wiktoria 00 UKS 9 Kalisz 2:23.21 467 32.15 36.22 38.08 36.76
50. Kustra Julita 00 ULKS Victoria Kozy 2:23.57 464 32.72 36.37 37.75 36.73
51. Kulik Julia 00 1 Solex Lębork 2:23.66 463 32.16 36.09 38.15 37.26
52. Kozikowska Joanna 00 UKS Żoliborz Warszawa 2:24.00 460 32.03 36.73 37.94 37.30
53. Lisowska Wiktoria 00 MKS Juvenia 2:24.03 459 31.50 35.32 37.61 39.60
54. Strzechowska Zofia 00 UKS Żoliborz Warszawa 2:24.61 454 32.66 37.19 38.00 36.76
55. Wysokińska Agnieszka 00 UKS G - 8 Bielany 2:24.64 454 31.50 36.32 38.53 38.29
56. Błajet Oliwia 00 KS Warta Poznań 2:25.20 448 32.50 36.67 38.56 37.47
57. Ciporska Katarzyna 00 MKS Polonia Warszawa 2:25.61 445 32.16 36.35 38.42 38.68
58. Sugier Sonia 00 SiKReT Gliwice 2:25.97 441 33.39 37.39 38.20 36.99
59. Podleśny Emilia 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:26.42 437 32.09 37.09 38.82 38.42
60. Berwid Ligia 00 UKS G - 8 Bielany 2:26.83 434 33.52 37.31 38.36 37.64
61. Szatkowska Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.13 431 32.48 36.41 38.84 39.40
62. Lusina Gabriela 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:27.56 427 33.64 37.56 38.84 37.52
63. Ligenza Oliwia 00 MKS Trójka Łódź 2:28.08 423 33.93 38.08 38.80 37.27
64. Maruszczyk Beata 00 MOSM Tychy 2:28.75 417 32.36 37.56 40.89 37.94
65. Kielan Natalia 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:29.79 408 34.79 38.36 38.52 38.12
66. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:30.07 406 33.43 38.21 39.26 39.17
67. Maksim Matylda 00 UKS Żabianka Gdańsk 2:30.29 404 35.08 39.38 38.82 37.01
68. Czapska Celina 00 UKS G - 8 Bielany 2:30.35 404 34.67 39.53 39.01 37.14
69. Tkacz Aleksandra 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:31.61 394 34.36 37.47 40.27 39.51
70. Kroczek Iga SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:32.04 390 34.86 39.07 39.89 38.22
71. Zadrożna Sylwia 00 UKS Posejdon Pułtusk 2:32.39 388 34.39 39.10 40.05 38.85
72. Rogowicz Aleksandra 00 UKS Omega Sokółka 2:32.73 385 35.00 38.97 40.08 38.68
73. Tomczak Karolina 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 2:33.55 379 34.72 38.83 40.09 39.91
74. Kleszczewska Angela 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 2:34.56 372 33.25 38.17 41.56 41.58
75. Knap Zuzanna 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 2:34.75 370 35.06 40.13 41.25 38.31
76. Waluda Justyna 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 2:34.79 370 34.67 39.04 41.20 39.88
77. Borowska Agnieszka 00 MKS Polonia Warszawa 2:35.03 368 33.90 38.87 41.14 41.12
78. Trzcińska Zuzanna 00 MKS Polonia Warszawa 2:35.23 367 33.97 38.92 41.98 40.36
79. Woźniak Barbara 00 UKS Delfin Tarnobrzeg 2:36.61 357 34.47 39.30 42.74 40.10
80. Bekier Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.96 348 35.13 39.66 41.62 41.55
81. Gryc Izabela 00 MKS Juvenia 2:43.09 316 36.24 41.24 43.22 42.39


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-03-07
Chłopców, 200m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Domański Gracjan 00 MKP Kołobrzeg 1:56.76 616 A 26.74 29.41 30.45 30.16
2. Michta Kacper SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:00.88 555 A 28.21 30.62 31.29 30.76
3. Wałcerz Mateusz 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 2:01.21 550 A 28.54 31.04 31.46 30.17
4. Pytlarczyk Szymon 00 MKS Polonia Warszawa 2:01.77 543 A 26.87 30.91 32.70 31.29
5. Młynarczyk Karol 00 UKS G - 8 Bielany 2:02.42 534 A 28.63 29.95 32.15 31.69
6. Krasiński Jakub 00 MKS Juvenia Wrocław 2:03.02 527 A 27.94 30.78 32.00 32.30
7. Koziejko Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:03.32 523 A 28.34 31.04 31.78 32.16
8. Borkowski Kacper 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:03.39 522 A 27.91 31.74 32.39 31.35
9. Kiełczewski Amadeusz 00 WKS Śląsk 2:04.05 514 A 28.50 31.12 32.50 31.93
10. Racinowski Piotr 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 2:05.99 490 A 28.68 32.72 32.32 32.27
11. Jarocha Oskar SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:06.42 485 B 28.78 32.17 33.38 32.09
12. Topolski Dawid 00 MKS Trójka Łódź 2:06.50 484 B 29.32 32.02 33.18 31.98
13. Gębka Olaf 00 KS Warta Poznań 2:06.62 483 B 28.77 32.43 33.75 31.67
14. Olejniczak Borys 00 KS Warta Poznań 2:07.43 474 B 28.66 32.54 33.74 32.49
15. Suliga Jeremi 00 Śródmiejski U.K.S.Polna Warsza 2:07.72 470 B 29.43 32.12 33.27 32.90
16. Hołub Krzysztof 00 KP AVIA Świdnik 2:07.79 470 B 29.33 33.56 33.16 31.74
17. Sadłowski Piotr 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 2:07.91 468 B 29.34 32.72 33.70 32.15
18. Domański Kamil 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 2:07.93 468 B 28.84 31.91 33.82 33.36
19. Biecki Szymon SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:08.15 466 B 29.52 32.51 33.79 32.33
20. Wąsowski Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.34 464 B 29.64 32.47 33.32 32.91
21. Wardak Jakub 00 UKS G - 8 Bielany 2:08.38 463 R 28.56 32.75 33.96 33.11
22. Trzęsiec Daniel 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:08.81 459 R 29.39 33.08 34.61 31.73
23. Wierzbicki Filip 00 Foka Sandomierz 2:08.82 459 28.76 32.71 33.91 33.44
24. Staniszewski Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:08.98 457 30.36 33.08 33.56 31.98
25. Szeląg Mikołaj SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:09.24 454 29.66 32.36 33.76 33.46
26. Szaryński Mikołaj 00 Dwójka Morena Gdańsk 2:09.42 452 29.63 33.13 33.51 33.15
27. Misztal Mikołaj 00 UKS Polonez  Wyszków 2:09.51 451 29.46 33.10 34.06 32.89
28. Slowik Rafal 00 BUKS Warszawa 2:09.60 450 29.28 32.92 33.74 33.66
29. Hano Grzegorz 00 WKS Śląsk 2:09.86 448 30.03 32.77 33.74 33.32
30. Łaś Wiktor 00 WKS Śląsk 2:10.04 446 29.82 33.23 33.42 33.57
31. Dąbrowski Patryk 00 WKS Śląsk 2:10.07 445 30.08 33.26 33.18 33.55
32. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:10.21 444 30.20 33.20 34.25 32.56
33. Kowalski Karol 00 MUKS UNIA Busko-Zdrój 2:10.56 440 29.23 33.42 34.83 33.08
34. Gawroński Damian 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:10.57 440 29.87 32.52 34.14 34.04
35. Zamelski Michał 00 MKS Astoria Bydgoszcz 2:10.59 440 30.17 33.39 33.81 33.22
36. Rutkowski Michał 00 UKS MOS Ełk 2:10.61 440 29.92 33.36 34.41 32.92
37. Fiks Krzysztof 00 UKS 190 Łódź 2:10.83 438 30.26 32.89 34.66 33.02
38. Kupczak Jakub 00 UKS Skalar Warszawa 2:10.95 436 29.49 33.63 33.66 34.17
39. Błażej Mioduszewski 00 CKIS Skawina 2:10.96 436 29.48 34.10 34.27 33.11
40. Dejneżenko Daniel 00 MKS Polonia Warszawa 2:11.03 436 29.13 33.83 34.56 33.51
41. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 2:11.17 434 30.10 33.56 34.47 33.04
42. Bartkowski Jakub SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:11.22 434 29.24 33.60 34.77 33.61
43. Myszka Kacper 00 UKS Trójka Puławy 2:11.44 432 28.97 32.70 34.64 35.13
44. Piątkowiak Hubert 00 KORNER Zielona Góra 2:11.47 431 29.22 33.97 34.97 33.31
45. Bartnikiewicz Jan 00 KS Piatka Chorzów 2:11.69 429 29.56 32.80 34.71 34.62
46. Kała Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 2:11.82 428 30.23 34.58 34.22 32.79
47. Lisek Aleksander 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 2:11.92 427 30.50 33.71 34.21 33.50
48. Dutkowiak Wojciech 00 WKS Śląsk 2:12.09 425 30.00 33.85 34.34 33.90
49. Chwastek Dominik 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:12.32 423 29.36 33.94 34.84 34.18
50. Ciszewski Jakub 00 UKS 190 Łódź 2:12.56 421 30.99 34.54 34.33 32.70
51. Małkowski Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:12.57 421 30.08 34.07 35.06 33.36
52. Maciak Artur 00 MKP SZCZECIN 2:13.13 415 30.87 34.16 34.65 33.45
53. Plutecki Dawid 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:13.40 413 29.59 34.03 35.19 34.59
54. Szczerkowski Michał 00 MKP SZCZECIN 2:13.45 412 29.85 33.67 34.97 34.96
55. Brodowski Bartosz 00 UKS NAWA Skierniewice 2:13.51 412 30.78 34.56 35.12 33.05
56. Jobda Ryszard 00 UKS Victoria Józefów 2:13.61 411 30.16 34.34 35.52 33.59
57. Cierpikowski Robert 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:13.91 408 30.00 33.78 35.48 34.65
58. Sionkowski Arkadiusz 00 UKP Kmita Zabierzów 2:13.99 407 29.97 33.89 35.12 35.01
59. Plauszta Arnold 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 2:14.57 402 29.99 33.64 35.69 35.25
60. Krawczak Patryk 00 MKS Żak Biała Podlaska 2:14.70 401 31.39 34.22 34.92 34.17
61. Stonawski Maciej 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 2:14.71 401 30.87 34.33 35.33 34.18
62. Kałek Oliwer 00 KORNER Zielona Góra 2:14.76 400 29.93 34.03 35.43 35.37
63. Nowak Kacper 00 KS Warta Poznań 2:14.88 399 30.89 34.24 34.84 34.91
64. Włodarczyk Bruno 00 TS Wisła Kraków 2:15.21 396 30.33 34.61 35.43 34.84
65. Polaczek Jakub 00 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2:15.30 396 30.08 34.31 35.84 35.07
66. Nieckarz Marcin 00 UKS 190 Łódź 2:16.05 389 31.73 35.16 35.64 33.52
67. Liss Mateusz 00 MKS Juvenia Wrocław 2:16.24 388 31.19 35.15 35.51 34.39
68. Stadnyk Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.42 386 30.83 34.78 35.87 34.94
69. Guzior Maciej 00 MZOS Płock 2:16.52 385 30.14 34.67 35.84 35.87
70. Wiatr Krzysztof 00 Mks Piaseczno 2:17.06 381 30.71 35.23 36.38 34.74
71. Kalisz Jakub 00 MKS Polonia Warszawa 2:17.19 380 30.36 34.55 36.58 35.70
72. Rel Maciej 00 MKS Trójka Łódź 2:17.36 378 31.80 35.44 36.73 33.39
73. Wolny Krzysztof 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 2:17.78 375 31.01 35.41 36.56 34.80
74. Mieszkowski Stanisław 00 UKS Skalar Warszawa 2:18.05 372 31.83 35.40 36.70 34.12
75. Małysz Paweł 00 UKS Ostrobramska W-wa 2:18.50 369 31.46 35.15 35.54 36.35
76. Sumara Konrad 00 TS Wisła Kraków 2:18.73 367 32.41 35.65 35.92 34.75
77. Chmielewski Jakub 00 UKS Ruch Grudziądz 2:19.04 365 31.31 35.36 37.58 34.79
78. Dąbrowski Mateusz 00 UKS Cityzen Poznań 2:19.21 363 31.77 35.52 37.36 34.56
79. Jabłoński Mateusz 00 UKS Jagiellonka Warszawa 2:19.94 358 31.26 35.26 36.40 37.02
80. Kłaput Bartosz 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:20.03 357 31.32 36.44 37.21 35.06
81. Łapacz Mateusz 00 MKP SZCZECIN 2:20.09 356 32.38 35.75 36.66 35.30
82. Szajnicki Szymon 00 UKS Shark Rudna 2:20.15 356 31.28 35.34 37.14 36.39
83. Cyza Oskar 00 UKP Ruda Śląska 2:20.47 354 32.07 35.39 36.46 36.55
84. Kosmala Szymon 00 LUKS Orlik Lublin 2:20.52 353 32.63 35.87 36.26 35.76
85. Szczepański Bartosz 00 KPi Płetwal Mława 2:20.64 352 30.37 35.03 37.27 37.97
86. Kowalski Adam 00 EKS SKRA Belchatow 2:21.97 342 32.70 36.37 37.02 35.88
87. Lewicki Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 2:22.08 342 32.10 36.36 37.52 36.10
88. Kokosza Filip 00 KS Warta Poznań 2:22.22 341 32.40 36.56 37.24 36.02
89. Lewandowski Michał 00 MKS ZRYW Opole 2:22.71 337 31.11 35.63 37.96 38.01
Wojaczek Paweł SR 00 Unia Racibórz 2:22.71 337 32.13 37.49 38.27 34.82
91. Komendarczyk Kamil 00 BUKS Warszawa 2:23.47 332 33.36 36.32 37.49 36.30
92. Wiktorowski Gracjan 00 SKS 137 Delfin Łódź 2:23.65 331 32.08 36.94 39.04 35.59
93. Włodarski Jakub SR 00 Unia Racibórz 2:23.69 330 31.87 35.80 38.17 37.85
94. Strzelczyk Filip 00 UKS Skalar Warszawa 2:24.69 323 32.57 36.90 38.53 36.69
95. Warzecha Konrad 00 MKS Ikar Mielec 2:25.08 321 31.36 37.95 39.05 36.72
96. Bator Kacper 00 TS Wisła Kraków 2:25.53 318 33.69 37.90 38.24 35.70
97. Plackowski Tomasz 00 UKS Cityzen Poznań 2:25.94 315 32.64 36.75 38.22 38.33
98. Pytliński Jakub 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:26.03 315 32.77 38.11 39.30 35.85
99. Całka Jakub 00 TS Pływak Bochnia 2:26.09 314 32.22 37.31 39.24 37.32
100. Jordan Artur 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 2:27.04 308 32.70 36.97 39.02 38.35
101. Kordziak Arnold 00 UKS G - 8 Bielany 2:27.79 303 33.02 37.83 38.84 38.10
102. Średniawa Patryk 00 UKS Skalar Warszawa 2:28.62 298 33.56 37.52 39.59 37.95
103. Alicki Krystian 00 MKS Roś Pisz 2:30.47 288 33.68 38.34 40.48 37.97
104. Fiedoruk Grzegorz 00 UKS MOS Ełk 2:32.19 278 34.58 38.55 39.86 39.20
105. Rzeszotarski Wojciech 00 UKS Skalar Warszawa 2:33.56 270 34.29 38.97 41.00 39.30
106. Plaga Kamil 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 2:33.70 270 32.52 39.12 42.90 39.16
107. Szymczak Mateusz 00 BUKS Warszawa 2:37.43 251 33.28 39.89 42.54 41.72
108. Niewczas Maciej 00 KP Barakuda Starachowice 2:39.03 243 34.24 39.83 43.21 41.75
DYSKW. Nowicki Jakub 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz
04


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-03-07
Dziewcząt, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Górecka Weronika 00 MKS Juvenia Wrocław 2:18.94 644 A 33.20 34.81 35.53 35.40
2. Jeżowska Kamila 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:22.10 602 A 33.21 35.51 37.20 36.18
3. Romanowska Patrycja 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:23.77 581 A 32.67 35.44 38.17 37.49
4. Baryła Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 2:23.78 581 A 32.60 36.42 37.64 37.12
5. Szemro Patrycja 00 Znicz Koszalin 2:23.88 580 A 33.48 36.57 37.31 36.52
6. Lewandowicz Natalia 00 UKS Żabianka Gdańsk 2:24.14 577 A 33.32 36.61 38.15 36.06
7. Koluch Julia 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 2:24.81 569 A 33.12 36.55 37.88 37.26
8. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:25.63 559 A 33.64 37.41 38.60 35.98
9. Smyłek Karolina 00 Skarpa Lublin 2:26.17 553 A 34.74 36.95 37.69 36.79
10. Lechowicz Nadia 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:26.57 549 A 34.82 36.93 37.63 37.19
11. Sinitchine Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.88 534 B 33.64 36.87 38.74 38.63
12. Brzózka Zuzanna 00 UKS G - 8 Bielany 2:28.25 530 B 34.41 37.39 38.69 37.76
13. Pipczyńska Kamila 00 UKS Victoria Józefów 2:28.45 528 B 35.43 37.50 38.46 37.06
14. Kromolicka Wiktoria 00 KS Warta Poznań 2:28.54 527 B 34.60 37.55 38.94 37.45
15. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.94 523 B 32.01 37.20 39.80 39.93
16. Tkaczyk Izabella 00 UKS Oxpress Bolesławiec 2:29.38 518 B 35.13 38.14 38.73 37.38
17. Bilińska Dominika 00 KS Piatka Chorzów 2:29.91 513 B 33.95 38.02 39.62 38.32
18. Klessa Helena 00 MKS Nielba Wągrowiec 2:29.96 512 B 34.95 37.19 39.16 38.66
19. Wójtowicz Julia 00 KP Barakuda Starachowice 2:30.33 509 B 34.88 38.06 39.41 37.98
20. Maraszek Hanna 00 MKS Trójka Łódź 2:30.43 508 B 35.78 38.28 38.77 37.60
21. Kowalska Julia 00 KORNER Zielona Góra 2:30.57 506 R 34.96 38.00 39.36 38.25
22. Biernacka Michalina 00 UKS MOS Ełk 2:31.46 497 R 35.68 38.91 39.42 37.45
23. Sobala Dominika 00 KS Warta Poznań 2:32.12 491 35.79 38.16 39.41 38.76
24. Koślicka Natalia 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:32.31 489 35.71 38.72 38.92 38.96
25. Sikorska Maria 00 UKS Gim 92 Ursynów W-wa 2:32.48 487 35.92 38.24 39.71 38.61
26. Żylska Joanna 00 KS Korona Kraków 2:33.12 481 36.05 38.23 39.42 39.42
27. Misiorny Anna 00 MKS Trójka Łódź 2:33.75 475 34.55 38.75 40.63 39.82
28. Bużycka Maja 00 KPi Płetwal Mława 2:34.76 466 35.76 38.87 40.64 39.49
29. Odziemczyk Maja 00 UKS Jagiellonka Warszawa 2:34.80 466 35.25 39.80 40.37 39.38
30. Sobik Oliwia 00 KS Piatka Chorzów 2:35.07 463 36.44 39.13 40.30 39.20
31. Pabin Marta 00 SKS 137 Delfin Łódź 2:35.27 461 35.74 39.40 41.17 38.96
32. Mydlarz Wiktoria SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:35.36 461 36.66 39.74 40.14 38.82
33. Rudek Wiktoria 00 UKS Orka Lubań 2:35.52 459 36.27 39.82 40.67 38.76
34. Ziąbek Weronika 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:36.33 452 36.95 38.84 40.43 40.11
35. Hermanowska Patrycja 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:36.42 451 35.64 39.49 41.26 40.03
36. Skibczak Natalia 00 UKS G - 8 Bielany 2:36.54 450 36.44 39.93 40.87 39.30
37. Rzemieniak Weronika 00 KS Górnik Radlin 2:36.95 447 35.88 38.51 41.12 41.44
38. Nowosielska Martyna 00 MKS Trójka Łódź 2:37.10 446 35.38 39.21 41.37 41.14
39. Tonderys Sandra 00 MOSiR Motyl Stalowa Wola 2:37.64 441 36.20 40.18 41.31 39.95
40. Skiba Laura 00 KS Wodnik Śrem 2:37.91 439 36.86 40.08 41.59 39.38
41. Kokot Angelika 00 SiKReT Gliwice 2:38.69 432 36.00 40.07 42.09 40.53
42. Piekarz Daria 00 MKS Ikar Mielec 2:38.79 431 38.06 39.98 40.62 40.13
43. Wiśniewska Barbara 00 UKS Żoliborz Warszawa 2:38.96 430 38.05 40.29 40.81 39.81
44. Strzę˜Pek Kornelia 00 KS Rekin Świebodzice 2:39.79 423 37.13 40.79 42.28 39.59
45. Szatkowska Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:40.44 418 37.44 40.49 41.64 40.87
46. Gruca Alicja SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:42.18 405 37.75 40.61 41.69 42.13
47. Aleksiewicz Ewelina 00 UKS G - 8 Bielany 2:42.80 400 37.71 41.58 42.42 41.09
48. Sakson-Szafrańska Sara 00 MKS Polonia Warszawa 2:42.84 400 36.35 40.04 43.50 42.95
49. Maciejewska Martyna 00 Posnania Poznań 2:43.22 397 37.17 41.01 42.66 42.38
50. Orwat Maria 00 Posnania Poznań 2:43.31 397 38.06 40.92 42.77 41.56
51. Gluzińska Paulina 00 UKP Ruda Śląska 2:43.47 395 37.85 41.69 43.27 40.66
52. Soliwoda Martyna 00 UKS G - 8 Bielany 2:43.50 395 36.28 40.74 42.31 44.17
53. Żaczek Wiktoria 00 KP Astromal Akwawit Leszno 2:43.67 394 37.35 40.65 42.79 42.88
54. Strzechowska Zofia 00 UKS Żoliborz Warszawa 2:44.28 390 39.23 41.36 42.77 40.92
55. Stępien Karolina 00 Skalar Słupsk 2:45.20 383 37.31 41.27 43.48 43.14
56. Malewicka Gabriela 00 MKS Juvenia 2:45.86 379 39.02 41.91 43.23 41.70
57. Flasińska Gabriela 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 2:46.53 374 37.64 42.04 44.49 42.36
58. Gwóźdź Nicola 00 UKS Junior Kluczbork 2:46.59 374 38.39 41.90 43.40 42.90
59. Wendołowicz Angelika 00 MKS Juvenia 2:47.30 369 40.51 43.67 43.23 39.89
60. Bohdanowicz Emilia 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:47.39 368 41.07 42.23 42.70 41.39
61. Brosowska Sandra 00 UKS Ruch Grudziądz 2:48.51 361 39.80 42.20 43.39 43.12
62. Dobrowolska Karolina SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 2:49.08 357 38.98 42.47 44.96 42.67
63. Przybyła Dominka SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 2:49.75 353 39.84 42.81 44.40 42.70
64. Przewoźniak Kamila 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 2:52.02 339 38.61 42.59 45.98 44.84
65. Sztukowska Katarzyna 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 2:53.66 330 40.47 43.96 46.44 42.79
66. Kostrubiec Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:55.26 321 40.73 43.89 45.78 44.86
67. Szulc Emilia 00 UKS Ruch Grudziądz 2:57.31 310 41.18 44.99 46.18 44.96
68. Makowska Oliwia 00 UKS Ruch Grudziądz 3:22.04 209 47.71 51.64 53.06 49.63
NIE UK. Gotowska Weronika 00 UKS G - 8 Bielany
DYSKW. Pełna Wolka Natalia SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz
O-4


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-03-07
Chłopców, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Młynarczyk Karol 00 UKS G - 8 Bielany 2:11.58 524 A 30.95 32.80 33.99 33.84
2. Miciul Michał 00 KORNER Zielona Góra 2:12.56 512 A 30.67 33.43 34.16 34.30
3. Barczyk Norbert 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:13.77 499 A 31.65 33.34 34.43 34.35
4. Sawicki Bartosz 00 KS Górnik Radlin 2:15.27 482 A 31.58 33.58 35.24 34.87
5. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 2:15.61 479 A 30.49 34.36 35.71 35.05
6. Karnik Eryk 00 RTP Victoria  Radom 2:16.01 474 A 31.74 34.79 35.55 33.93
7. Kraska Jakub 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:16.54 469 A 32.68 34.47 35.50 33.89
8. Madoń Marek 00 KORNER Zielona Góra 2:16.95 465 A 32.23 34.72 35.47 34.53
9. Balcerak Jakub 00 MKS Trójka Łódź 2:18.81 446 A 31.64 34.68 36.27 36.22
10. Waśko Adam 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 2:19.19 443 A 32.30 35.39 36.14 35.36
11. Woliński Artur 00 MKS Oceanik Ostrzeszów 2:19.44 440 B 32.62 36.63 36.75 33.44
12. Pawlaczyk Patryk 00 UKS 190 Łódź 2:19.73 437 B 32.07 35.89 36.73 35.04
13. Jałtuszewski Jakub SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 2:19.87 436 B 32.66 35.68 36.30 35.23
14. Socha Maksymilian 00 Trops Kartuzy 2:20.23 433 B 32.91 35.55 36.16 35.61
15. Charewicz Hubert 00 MKS Żak Biała Podlaska 2:20.80 428 B 32.05 35.55 36.75 36.45
16. Roman Mateusz 00 MKS ZRYW Opole 2:21.14 424 B 33.97 36.02 36.79 34.36
17. Kuczak Adam 00 KORNER Zielona Góra 2:21.19 424 B 33.39 36.38 36.45 34.97
18. Łukaszczyk Mateusz 00 Orka Zamość 2:21.21 424 B 31.78 35.45 37.67 36.31
19. Woźniak Maciej 00 UKS 190 Łódź 2:21.37 422 B 33.06 36.48 37.29 34.54
20. Jarocha Oskar SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:22.55 412 B 33.10 36.86 37.79 34.80
21. Twardzik Bartosz 00 SiKReT Gliwice 2:22.84 409 R 33.41 36.33 37.42 35.68
22. Opolka Kacper SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:23.31 405 R 33.62 36.79 37.53 35.37
23. Majerski Jakub 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:23.46 404 32.74 36.64 37.88 36.20
24. Jankowiak Marcin 00 UPKS Wodnik Rawicz 2:23.60 403 32.06 36.61 37.57 37.36
25. Chodkowski Antoni 00 MKP SZCZECIN 2:23.84 401 33.34 36.67 37.38 36.45
26. Piotrowicz Kamil 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:23.88 401 32.59 36.18 38.37 36.74
27. Stoszek Kacper 00 MTP Delfin Cieszyn 2:24.31 397 34.56 36.95 37.01 35.79
28. Mańka Jakub 00 UKS G - 8 Bielany 2:24.42 396 33.11 36.03 37.78 37.50
29. Bigajski Aleksander 00 KS Korona Kraków 2:24.52 395 33.39 36.86 37.34 36.93
30. Wąsik Kacper 00 MOSiR Motyl Stalowa Wola 2:24.89 392 32.68 36.58 38.34 37.29
31. Dobecki Mikołaj 00 KP Delfin Inowrocław 2:24.90 392 33.22 36.31 37.84 37.53
32. Krysztoforski Fryderyk 00 UKS 9 Kalisz 2:25.55 387 34.04 37.42 38.25 35.84
33. Jastrząb Dominik 00 KS Warta Poznań 2:26.27 381 32.04 35.54 39.26 39.43
34. Piłkowski Patryk 00 MKS Polonia Warszawa 2:26.47 380 33.24 36.73 38.33 38.17
35. Krzekotowski Karol 00 UKP Torpeda Oleśnica 2:26.51 379 33.32 36.80 38.25 38.14
36. Mitrus Paweł 00 Mks Piaseczno 2:27.09 375 34.59 37.94 38.08 36.48
37. Kowalski Maxymilian 00 MPKS Orka Ciechanow 2:27.38 373 33.40 36.80 39.17 38.01
38. Chromik Mateusz SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:27.71 370 33.62 36.34 38.68 39.07
39. Kędzia Wiktor 00 MKP SZCZECIN 2:27.96 368 35.03 37.42 38.60 36.91
40. Dobrzyński Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.99 368 34.36 36.75 38.34 38.54
41. Koput Kamil 00 MKS Polonia Warszawa 2:28.65 363 33.56 38.07 39.73 37.29
42. Ostałowski Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 2:28.67 363 34.77 38.86 39.16 35.88
43. Kubiś Kamil 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:28.79 362 35.00 38.43 38.88 36.48
44. Sorbian Maciej 00 Dwójka Morena Gdańsk 2:28.84 362 34.96 38.50 39.09 36.29
45. Wasilewski Michał 00 UKS Jagiellonka Warszawa 2:28.99 361 36.10 37.83 37.81 37.25
46. Hrycyk Maciej 00 1 Solex Lębork 2:30.99 347 34.62 38.64 39.69 38.04
47. Karasek Marcin 00 BUKS Warszawa 2:31.46 343 35.33 38.49 40.06 37.58
48. Jodłowski Mateusz 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:31.78 341 35.94 38.59 38.84 38.41
49. Walessa Kamil 00 UKP Ruda Śląska 2:31.81 341 34.13 38.02 40.44 39.22
50. Romaniec Szymon 00 KS Delfin Gdynia 2:32.13 339 34.36 38.47 39.91 39.39
51. Polak Mikołaj 00 Korona Swim Kielce 2:32.26 338 34.78 38.79 39.63 39.06
52. Mech Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 2:32.67 335 34.68 38.06 40.68 39.25
53. Pawłowski Bogdan 00 KP Sokół Rzeszów 2:33.89 327 34.17 39.02 40.80 39.90
54. Reichelt Adrian 00 SiKReT Gliwice 2:34.56 323 36.48 39.14 40.32 38.62
55. Pawłowski Adam 00 UKS G - 8 Bielany 2:34.65 323 34.96 39.30 40.86 39.53
56. Chmielowiec Mateusz 00 UKS NAWA Skierniewice 2:34.79 322 36.05 40.29 40.99 37.46
57. Sumara Konrad 00 TS Wisła Kraków 2:36.01 314 37.29 39.98 40.11 38.63
58. Wieczorek Wojciech 00 UKS Junior Kluczbork 2:37.09 308 36.80 39.74 41.19 39.36
59. Kupczak Jakub 00 UKS Skalar Warszawa 2:37.91 303 35.62 41.51 40.01 40.77
60. Gontarczyk Kamil 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 2:38.93 297 36.56 40.29 42.84 39.24
61. Greczanik Paweł SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:39.53 294 37.45 40.95 41.78 39.35
62. Wnuczak Dawid 00 UKS G - 8 Bielany 2:40.52 288 37.59 40.49 41.55 40.89
63. Kusztelak Filip 00 UPKS Wodnik Rawicz 2:41.64 282 37.18 41.42 42.49 40.55
64. Dynak Filip 00 UKS Posejdon Pułtusk 2:44.34 269 37.05 41.65 44.45 41.19
65. Kossakowski Paweł 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 2:49.63 244 39.69 42.57 44.37 43.00
66. Grzelakowski Jakub 00 UKS Posejdon Pułtusk 2:50.13 242 40.02 43.46 45.11 41.54
67. Grynczel Krystian 00 MKS Juvenia 2:53.20 229 39.49 43.09 45.90 44.72
DYSKW. Pełna Pawlicki Mariusz 00 Mks Piaseczno
O-4
DYSKW. Pełna Kostyk Teodor 00 UKS Cityzen Poznań
G-6


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-07
Chłopców, 50m dowolny 14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 26.31 459
2. Sobota Krzysztof 00 UKS Trójka Oborniki 26.58 445


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-03-07
Dziewcząt, 400m zmienny 14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 100m 200m 300m 400m
1. Dzwonnik Zuzanna 00 UKS SP19 Łódź 5:07.08 614 A 1:08.37 1:16.03 1:29.34 1:13.34
2. Węgrzyn Natalia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:08.79 604 A 1:10.13 1:20.52 1:28.30 1:09.84
3. Osiniak Ewa 00 Uczniowski Klub Sportowy Olimp 5:11.43 588 A 1:12.37 1:17.17 1:28.96 1:12.93
4. Kołodziej Katarzyna SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:13.08 579 A 1:12.83 1:18.46 1:29.12 1:12.67
5. Pecyna Michalina 00 IKS Konstancin 5:13.87 575 A 1:12.74 1:19.69 1:29.43 1:12.01
6. Rogowska Katarzyna 00 Znicz Koszalin 5:20.52 540 A 1:13.05 1:23.92 1:31.41 1:12.14
7. Sałbut Roksana SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:23.23 526 A 1:13.39 1:24.53 1:29.15 1:16.16
8. Giemza Aleksandra 00 UKS 190 Łódź 5:24.39 521 A 1:13.23 1:24.31 1:33.03 1:13.82
9. Tomoń Martyna 00 CSTR Strzyżów 5:25.73 514 A 1:14.44 1:24.98 1:34.37 1:11.94
10. Zawisza Alina SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:25.95 513 A 1:16.45 1:20.79 1:36.27 1:12.44
11. Borejszo Paula 00 MKP SZCZECIN 5:26.02 513 B 1:14.38 1:19.96 1:36.25 1:15.43
12. Pisarek Justyna SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:28.92 499 B 1:11.88 1:24.34 1:34.19 1:18.51
13. Żmuda Weronika 00 MTP Lublinianka Lublin 5:36.20 468 B 1:15.21 1:24.25 1:39.44 1:17.30
14. Maćkowiak Anna 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 5:37.18 464 B 1:17.94 1:23.26 1:40.70 1:15.28
15. Lisowska Aleksandra 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 5:41.60 446 B 1:21.41 1:28.38 1:31.44 1:20.37
16. Żylska Joanna 00 KS Korona Kraków 5:43.92 437 B 1:18.47 1:24.30 1:39.13 1:22.02
17. Borys Anna 00 MKS Polonia Warszawa 5:48.05 421 B 1:21.82 1:25.74 1:36.32 1:24.17
18. Kocurek Marta 00 Posnania Poznań 5:49.84 415 B 1:21.34 1:27.47 1:37.32 1:23.71
19. Mrugacz Dominika 00 UKS SMS Galicja Kraków 5:53.00 404 B 1:18.31 1:30.52 1:45.15 1:19.02
20. Borczyk Martyna 00 KS Rekin Świebodzice 5:53.80 401 B 1:22.19 1:31.86 1:40.33 1:19.42


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-03-07
Chłopców, 400m zmienny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 100m 200m 300m 400m
1. Kałusowski Jan 00 MKS Trójka Łódź 4:42.34 580 A 1:03.99 1:15.22 1:16.33 1:06.80
2. Błaszczyk Kacper 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 4:47.83 547 A 1:04.37 1:15.71 1:19.41 1:08.34
3. Siemiński Piotr 00 UKS Żoliborz Warszawa 4:49.96 535 A 1:04.93 1:17.12 1:20.47 1:07.44
4. Orłowski Kamil SOc 00 KSZO Ostrowiec 4:53.86 514 A 1:06.29 1:15.50 1:25.64 1:06.43
5. Butkiewicz Cezary 00 UKS G - 8 Bielany 4:57.63 495 A 1:08.62 1:14.40 1:23.36 1:11.25
6. Taradyś Jakub 00 KORNER Zielona Góra 4:58.89 489 A 1:07.70 1:15.70 1:31.14 1:04.35
7. Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:59.22 487 A 1:10.10 1:18.44 1:23.53 1:07.15
8. Mańka Filip 00 UKS 190 Łódź 5:04.70 461 A 1:08.64 1:15.59 1:28.36 1:12.11
9. Walczysko Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 5:08.33 445 A 1:10.95 1:21.05 1:24.20 1:12.13
10. Kowalski Rafał 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 5:09.22 441 A 1:11.72 1:19.43 1:28.14 1:09.93
11. Kowalski Karol 00 MUKS UNIA Busko-Zdrój 5:09.78 439 B 1:12.08 1:21.07 1:27.90 1:08.73
12. Piotrowicz Kamil 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 5:11.42 432 B 1:15.45 1:18.55 1:27.11 1:10.31
13. Pietrzyk Cezary SOc 00 KSZO Ostrowiec 5:11.79 430 B 1:08.53 1:23.31 1:29.36 1:10.59
14. Semeniuk Mateusz 00 MKP SZCZECIN 5:12.41 428 B 1:11.12 1:23.09 1:28.69 1:09.51
15. Maciak Artur 00 MKP SZCZECIN 5:13.38 424 B 1:14.02 1:23.05 1:26.87 1:09.44
16. Krzyżaniak Krystian 00 MKS Juvenia 5:14.12 421 B 1:11.58 1:21.51 1:30.71 1:10.32
17. Niedziela Hubert SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:14.15 421 B 1:13.42 1:22.14 1:30.21 1:08.38
18. Plutecki Dawid 00 UKS SMS Galicja Kraków 5:14.63 419 B 1:12.24 1:19.21 1:31.92 1:11.26
19. Woźniak Kamil 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 5:14.96 418 B 1:09.20 1:23.82 1:30.09 1:11.85
20. Włodarczyk Bruno 00 TS Wisła Kraków 5:16.21 413 B 1:13.60 1:19.23 1:30.96 1:12.42
21. Szwedzki Jakub 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 5:16.76 410 R 1:21.10 1:18.51 1:27.40 1:09.75
22. Rębacz Maciej 00 UKS G - 8 Bielany 5:20.57 396 R 1:11.30 1:24.41 1:26.88 1:17.98
23. Kłaput Bartosz 00 UKS SMS Galicja Kraków 5:24.08 383 1:16.84 1:18.52 1:36.17 1:12.55
24. Kowalski Maxymilian 00 MPKS Orka Ciechanow 5:25.26 379 1:18.36 1:20.00 1:33.07 1:13.83
25. Augustyn Aleksander 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 5:26.16 376 1:10.81 1:23.87 1:37.95 1:13.53
26. Słomiński Sebastian 00 KS Rekin Świebodzice 5:26.48 375 1:16.83 1:20.83 1:35.25 1:13.57
27. Wiórko Dawid 00 Orka Zamość 5:31.56 358 1:14.62 1:27.85 1:35.59 1:13.50
28. Rogacz Grzegorz SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 5:47.65 310 1:19.60 1:33.69 1:32.99 1:21.37


<< TOP >>
Konkurencja 1
2014-03-07
Dziewcząt, 50m dowolny 14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Klonowska Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 26.61 667
2. Pogorzelska Inez 00 UKS GOS Raszyn 26.96 641
3. Rogowska Katarzyna 00 Znicz Koszalin 27.26 620
4. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 27.41 610
5. Margula Weronika 00 MKP SZCZECIN 27.69 591
6. Polanska Aleksandra 00 UKS GOS Raszyn 27.74 588
Reks Aleksandra 00 UKS G - 8 Bielany 27.74 588
8. Kisiel Gabriela 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 27.90 578
9. Kaczmarczyk Natalia 00 MKS Polonia Warszawa 28.03 570
10. Baryła Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 28.21 559
Finał B
11. Koluch Julia 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 27.73 589
12. Osiniak Ewa 00 Uczniowski Klub Sportowy Olimp 28.04 570
13. Biernacka Wiktoria 00 Znicz Koszalin 28.14 564
14. Jaworska Marcelina 00 Mks Piaseczno 28.25 557
15. Brzozowska Marta 00 MKS Juvenia Wrocław 28.34 552
16. Błażyczek Klaudia 00 KP Astromal Akwawit Leszno 28.42 547
17. Rudek Wiktoria 00 UKS Orka Lubań 28.58 538
18. Dąbrowska Agnieszka 00 KORNER Zielona Góra 28.60 537
19. Szopa Marta 00 CSTR Strzyżów 28.65 534
20. Malczewska Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 28.76 528


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-07
Chłopców, 50m dowolny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Pytlarczyk Szymon 00 MKS Polonia Warszawa 24.14 594
2. Smoliński Jakub 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 24.33 580
3. Domański Gracjan 00 MKP Kołobrzeg 24.82 547
4. Hołub Krzysztof 00 KP AVIA Świdnik 25.46 506
5. Cerlich Maksymilian 00 MKS Ikar Mielec 25.53 502
6. Kurleto Piotr 00 KS Korona Kraków 25.70 492
7. Torba Kacper 00 UKS Orka Lubań 25.76 489
8. Szczepański Oskar 00 MKP SZCZECIN 25.98 477
9. Rybarczyk Adam 00 Mks Piaseczno 26.06 472
10. Kowalik Krystian 00 KP Barakuda Starachowice 26.40 454
Finał B
11. Kiełczewski Amadeusz 00 WKS Śląsk 26.10 470
12. Jankowiak Marcin 00 UPKS Wodnik Rawicz 26.18 466
13. Biecki Szymon SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 26.20 465
14. Gębka Olaf 00 KS Warta Poznań 26.39 455
15. Graboń Przemysław 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 26.42 453
16. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 26.49 450
17. Myszka Kacper 00 UKS Trójka Puławy 26.60 444
18. Nowicki Jakub 00 SiKReT Gliwice 26.61 443
19. Cwajna Karol 00 KS Górnik Radlin 26.70 439
20. Krasiński Jakub 00 MKS Juvenia Wrocław 26.80 434


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-03-07
Dziewcząt, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Wikieł Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 33.60 629
2. Aściukiewicz Marta 00 MKP Kołobrzeg 33.94 611
3. Kisiel Gabriela 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 34.33 590
4. Tomaszek Aleksandra 00 MKS Polonia Warszawa 34.50 581
5. Jaworska Marcelina 00 Mks Piaseczno 34.56 578
6. Chmielewska Aneta 00 UKS OLIMPIC Warka 34.65 574
7. Kwiatkowska Agata 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 34.75 569
8. Kowalska Dominika 00 MKS Trójka Łódź 34.85 564
9. Piekut Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 35.10 552
10. Iwanowska Alexandra 00 MKS Juvenia Wrocław 35.17 549
Finał B
11. Morchat Katarzyna 00 KORNER Zielona Góra 34.89 562
12. Brzozowska Marta 00 MKS Juvenia Wrocław 35.14 550
13. Gliwa Hanna 00 BUKS Warszawa 35.27 544
14. Sałbut Roksana SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 35.32 542
15. Koterba Adrianna 00 KORNER Zielona Góra 35.38 539
16. Gruca Alicja SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 35.47 535
17. Walz Kornelia 00 UKS NAWA Skierniewice 35.60 529
18. Mordak Julia 00 MKP SZCZECIN 35.79 521
19. Józefiak Nikola 00 MKS Juvenia Wrocław 36.17 504
20. Wiączek Weronika 00 UKS 9 Kalisz 36.40 495


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-03-07
Chłopców, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Kałusowski Jan 00 MKS Trójka Łódź 29.94 599
REKORD POLSKI 14 LAT
2. Michalczyk Andrzej SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 30.26 581
3. Siemiński Piotr 00 UKS Żoliborz Warszawa 30.51 566
4. Orzechowski Kacper 00 UKS NAWA Skierniewice 31.28 525
5. Szczeciński Robert 00 MKS Polonia Warszawa 31.76 502
6. Pakuła Mateusz 00 MKS Jedynka Łódź 32.26 479
7. Szczerkowski Michał 00 MKP SZCZECIN 32.57 465
8. Bomastyk Michał 00 SiKReT Gliwice 32.59 465
9. Komkowski Maciej 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 32.68 461
10. Juraszek Adrian 00 Skalar Słupsk 32.70 460
Finał B
11. Koczorowski Kacper 00 KP Astromal Akwawit Leszno 32.26 479
12. Szczepański Oskar 00 MKP SZCZECIN 32.31 477
Pętlak Tadeusz 00 UKS Ostrobramska W-wa 32.31 477
14. Kudela Paweł 00 KS Fala Niepołomice 32.74 458
15. Szabłowski Hubert 00 UKS Jagiellonka Warszawa 32.75 458
16. Czop Filip 00 MTS Kwidzyn 32.83 454
17. Wardak Jakub 00 UKS G - 8 Bielany 32.88 452
18. Rdzanek Szymon 00 KS Górnik Radlin 33.01 447
19. Dopierała Krystian 00 KORNER Zielona Góra 33.37 433
20. Kała Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 33.54 426


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-03-07
Dziewcząt, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. Solak Anna 00 PSP Swim Płock 1:03.10 664 29.30 33.80
2. Górecka Weronika 00 MKS Juvenia Wrocław 1:05.41 596 30.70 34.71
3. Dzwonnik Zuzanna 00 UKS SP19 Łódź 1:05.55 592 30.68 34.87
4. Wojciechowska Maria SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 1:06.04 579 30.48 35.56
5. Bartczak Julia 00 SKS 137 Delfin Łódź 1:07.67 538 31.52 36.15
6. Kruszewska Kaja 00 MKS Juvenia 1:08.37 522 31.77 36.60
7. Żmuda Weronika 00 MTP Lublinianka Lublin 1:08.67 515 31.95 36.72
8. Kołodziej Katarzyna SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 1:08.71 514 31.60 37.11
9. Giemza Aleksandra 00 UKS 190 Łódź 1:09.37 499 32.18 37.19
10. Wrzosek Iga 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:09.93 487 31.73 38.20
Finał B
11. Kaczmarczyk Natalia 00 MKS Polonia Warszawa 1:07.92 532 31.40 36.52
12. Pachowska Wiktoria 00 UKS Jagiellonka Warszawa 1:09.31 501 32.19 37.12
13. Górska Julia 00 UKS Skalar Warszawa 1:09.37 499 32.66 36.71
14. Dąbrowska Agnieszka 00 KORNER Zielona Góra 1:09.42 498 32.38 37.04
15. Duda Katarzyna 00 MKP SZCZECIN 1:09.67 493 32.16 37.51
16. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.03 485 32.01 38.02
17. Gorczyca Oliwia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 1:10.14 483 31.92 38.22
18. Iżycka Marta 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 1:10.43 477 32.69 37.74
19. Lazopoulos Anna 00 MKS Juvenia Wrocław 1:10.69 472 33.14 37.55
20. Wiśniewska Oliwia 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:11.64 453 32.99 38.65


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-03-07
Chłopców, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. Smoliński Jakub 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 59.06 553 28.03 31.03
2. Sawicki Bartosz 00 KS Górnik Radlin 59.55 539 27.60 31.95
3. Butkiewicz Cezary 00 UKS G - 8 Bielany 1:01.21 496 28.38 32.83
4. Zychowicz Jakub 00 Znicz Koszalin 1:01.33 493 29.01 32.32
5. Kwiasowski Jakub 00 MKS Jedynka Łódź 1:01.66 486 28.69 32.97
6. Waśko Adam 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:01.77 483 28.44 33.33
7. Borkowski Kacper 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:01.86 481 28.24 33.62
8. Orzechowski Kacper 00 UKS NAWA Skierniewice 1:03.45 446 29.78 33.67
9. Opolka Kacper SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 1:03.51 444 30.07 33.44
10. Michta Kacper SOc 00 KSZO Ostrowiec 1:03.68 441 29.90 33.78
Finał B
11. Kęsik Konrad 00 UKS Żabianka Gdańsk 1:03.29 449 28.92 34.37
Wałcerz Mateusz 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1:03.29 449 29.55 33.74
13. Brodowski Bartosz 00 UKS NAWA Skierniewice 1:03.61 442 29.61 34.00
14. Glonek Maciej 00 KS Warta Poznań 1:03.65 441 29.55 34.10
15. Fiks Krzysztof 00 UKS 190 Łódź 1:03.77 439 30.20 33.57
16. Czop Michał 00 MTS Kwidzyn 1:03.99 434 29.39 34.60
Bednarczyk Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 1:03.99 434 29.99 34.00
18. Kiszczak Jakub 00 MKS Juvenia Wrocław 1:04.62 422 29.49 35.13
19. Barczyk Norbert 00 UKS SMS Galicja Kraków 1:04.94 416 30.44 34.50
20. Racinowski Piotr 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 1:05.59 403 30.07 35.52


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-03-07
Dziewcząt, 200m dowolny 14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Klonowska Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 2:07.47 663 28.69 33.10 33.35 32.33
2. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.14 637 29.68 32.81 33.85 32.80
3. Węgrzyn Natalia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:09.17 637 29.75 32.12 33.52 33.78
4. Bronek Martyna 00 UKS Aligator Gorzyce 2:10.13 623 29.28 33.25 33.95 33.65
5. Margula Weronika 00 MKP SZCZECIN 2:10.85 613 30.37 32.91 34.19 33.38
6. Pogorzelska Inez 00 UKS GOS Raszyn 2:11.06 610 29.28 33.41 34.42 33.95
7. Kowalska Dominika 00 MKS Trójka Łódź 2:11.31 606 30.50 33.53 34.63 32.65
8. Reks Aleksandra 00 UKS G - 8 Bielany 2:11.91 598 29.42 33.25 34.60 34.64
9. Szafrańska Julia SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:12.70 587 30.38 33.68 34.72 33.92
10. Polanska Aleksandra 00 UKS GOS Raszyn 2:13.61 576 30.11 33.37 35.03 35.10
Finał B
11. Staszczyk Natalia 00 UKS Gim 92 Ursynów W-wa 2:12.47 591 30.90 33.21 34.32 34.04
12. Szczygieł Oliwia 00 MTKP Delfin Toruń 2:14.08 569 30.92 34.10 35.03 34.03
13. Błażyczek Klaudia 00 KP Astromal Akwawit Leszno 2:14.15 569 31.04 34.21 34.75 34.15
14. Baranowska Weronika 00 UKS G - 8 Bielany 2:16.20 543 31.20 34.81 35.65 34.54
15. Klessa Helena 00 MKS Nielba Wągrowiec 2:16.31 542 31.28 34.00 35.64 35.39
16. Malczewska Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 2:16.44 540 31.58 34.43 35.83 34.60
17. Niedziałkowska Daria 00 RTP Victoria  Radom 2:16.93 535 31.08 35.15 35.89 34.81
18. Pipczyńska Kamila 00 UKS Victoria Józefów 2:16.95 534 31.47 35.52 35.72 34.24
19. Wiśniewska Barbara 00 UKS Żoliborz Warszawa 2:17.02 534 31.20 34.71 36.12 34.99
20. Szuster Aleksandra 00 KS Piatka Chorzów 2:17.16 532 30.65 34.79 36.25 35.47


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-03-07
Chłopców, 200m dowolny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Domański Gracjan 00 MKP Kołobrzeg 1:55.23 641 26.72 29.46 30.00 29.05
2. Młynarczyk Karol 00 UKS G - 8 Bielany 1:58.23 593 27.08 29.92 31.01 30.22
3. Wałcerz Mateusz 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1:59.64 572 27.54 30.54 31.21 30.35
4. Michta Kacper SOc 00 KSZO Ostrowiec 1:59.96 568 27.94 30.26 31.14 30.62
5. Koziejko Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.01 540 28.41 31.00 31.40 31.20
6. Pytlarczyk Szymon 00 MKS Polonia Warszawa 2:02.75 530 27.56 31.63 32.22 31.34
7. Krasiński Jakub 00 MKS Juvenia Wrocław 2:03.22 524 28.06 30.56 32.26 32.34
8. Kiełczewski Amadeusz 00 WKS Śląsk 2:04.53 508 27.52 31.54 33.10 32.37
9. Racinowski Piotr 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 2:04.96 502 28.38 31.45 32.49 32.64
10. Jarocha Oskar SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:05.43 497 28.79 32.17 32.92 31.55
Finał B
11. Hołub Krzysztof 00 KP AVIA Świdnik 2:05.40 497 29.53 32.86 32.32 30.69
12. Sadłowski Piotr 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 2:05.74 493 28.45 32.69 33.36 31.24
13. Domański Kamil 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 2:05.78 493 29.10 31.80 33.03 31.85
14. Olejniczak Borys 00 KS Warta Poznań 2:06.47 485 29.00 32.17 33.06 32.24
15. Topolski Dawid 00 MKS Trójka Łódź 2:06.54 484 29.13 32.45 33.32 31.64
16. Biecki Szymon SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:06.57 483 29.35 31.99 33.30 31.93
17. Wardak Jakub 00 UKS G - 8 Bielany 2:06.76 481 28.81 32.06 33.47 32.42
18. Gębka Olaf 00 KS Warta Poznań 2:08.21 465 29.00 32.89 33.80 32.52
19. Wąsowski Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.52 451 29.76 32.34 33.97 33.45
20. Suliga Jeremi 00 Śródmiejski U.K.S.Polna Warsza 2:09.85 448 29.53 32.81 33.45 34.06


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-03-07
Dziewcząt, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Górecka Weronika 00 MKS Juvenia Wrocław 2:18.67 648 32.83 34.89 35.53 35.42
2. Romanowska Patrycja 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:20.18 627 32.35 35.20 36.48 36.15
3. Lewandowicz Natalia 00 UKS Żabianka Gdańsk 2:22.34 599 33.32 36.26 36.81 35.95
4. Koluch Julia 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 2:23.20 588 33.29 36.28 37.52 36.11
5. Jeżowska Kamila 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:23.39 586 33.27 36.29 37.95 35.88
6. Szemro Patrycja 00 Znicz Koszalin 2:24.06 578 33.34 36.60 37.59 36.53
7. Smyłek Karolina 00 Skarpa Lublin 2:24.23 576 34.23 36.79 37.28 35.93
8. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:25.33 563 33.29 36.65 38.41 36.98
9. Baryła Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 2:26.68 547 33.23 36.54 37.98 38.93
10. Lechowicz Nadia 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:28.79 524 35.90 37.49 37.99 37.41
Finał B
11. Tkaczyk Izabella 00 UKS Oxpress Bolesławiec 2:26.58 549 34.57 37.29 38.36 36.36
12. Brzózka Zuzanna 00 UKS G - 8 Bielany 2:26.67 548 34.48 37.33 38.11 36.75
13. Sinitchine Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.55 538 34.41 37.22 38.18 37.74
14. Kromolicka Wiktoria 00 KS Warta Poznań 2:27.65 537 34.64 37.52 38.10 37.39
15. Bilińska Dominika 00 KS Piatka Chorzów 2:29.28 519 33.61 37.52 39.18 38.97
16. Maraszek Hanna 00 MKS Trójka Łódź 2:30.01 512 35.25 38.48 38.44 37.84
17. Pipczyńska Kamila 00 UKS Victoria Józefów 2:30.45 507 36.17 38.30 38.64 37.34
18. Klessa Helena 00 MKS Nielba Wągrowiec 2:31.09 501 35.07 37.31 39.61 39.10
19. Wójtowicz Julia 00 KP Barakuda Starachowice 2:32.45 488 36.37 38.01 40.11 37.96
DYSKW. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn
G-6


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-03-07
Chłopców, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Młynarczyk Karol 00 UKS G - 8 Bielany 2:08.87 558 30.96 32.10 33.12 32.69
2. Miciul Michał 00 KORNER Zielona Góra 2:09.30 552 30.39 32.57 33.44 32.90
3. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 2:12.92 508 30.35 33.59 35.10 33.88
4. Barczyk Norbert 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:15.23 483 31.19 33.36 35.66 35.02
5. Sawicki Bartosz 00 KS Górnik Radlin 2:15.95 475 31.21 34.10 35.45 35.19
6. Madoń Marek 00 KORNER Zielona Góra 2:16.59 468 33.11 35.61 34.77 33.10
7. Karnik Eryk 00 RTP Victoria  Radom 2:17.87 455 32.94 34.77 35.87 34.29
8. Balcerak Jakub 00 MKS Trójka Łódź 2:18.44 450 31.99 35.36 36.16 34.93
9. Kraska Jakub 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:20.94 426 32.26 35.03 37.34 36.31
10. Waśko Adam 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 2:22.69 411 33.46 36.16 37.21 35.86
Finał B
11. Woliński Artur 00 MKS Oceanik Ostrzeszów 2:17.81 456 32.55 35.48 36.00 33.78
12. Pawlaczyk Patryk 00 UKS 190 Łódź 2:19.17 443 32.50 35.92 36.58 34.17
13. Jałtuszewski Jakub SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 2:19.45 440 32.93 35.15 36.60 34.77
14. Kuczak Adam 00 KORNER Zielona Góra 2:20.03 435 32.94 35.76 36.19 35.14
15. Łukaszczyk Mateusz 00 Orka Zamość 2:20.11 434 31.65 35.68 36.65 36.13
16. Roman Mateusz 00 MKS ZRYW Opole 2:21.26 423 33.21 35.70 36.61 35.74
17. Woźniak Maciej 00 UKS 190 Łódź 2:21.29 423 32.93 36.35 36.94 35.07
18. Charewicz Hubert 00 MKS Żak Biała Podlaska 2:22.94 409 32.41 35.60 37.96 36.97
19. Twardzik Bartosz 00 SiKReT Gliwice 2:23.63 403 32.92 36.89 37.34 36.48
NW Socha Maksymilian 00 Trops Kartuzy


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-03-07
Dziewcząt, 400m zmienny 14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 100m 200m 300m 400m
Finał A
1. Dzwonnik Zuzanna 00 UKS SP19 Łódź 5:05.77 622 1:09.23 1:17.59 1:28.76 1:10.19
2. Pecyna Michalina 00 IKS Konstancin 5:07.03 614 1:11.86 1:16.65 1:29.91 1:08.61
3. Węgrzyn Natalia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:08.32 606 1:09.76 1:20.00 1:29.53 1:09.03
4. Rogowska Katarzyna 00 Znicz Koszalin 5:10.96 591 1:12.46 1:21.11 1:28.73 1:08.66
5. Osiniak Ewa 00 Uczniowski Klub Sportowy Olimp 5:11.70 587 1:12.70 1:19.67 1:29.54 1:09.79
6. Kołodziej Katarzyna SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:15.54 566 1:12.52 1:20.03 1:30.81 1:12.18
7. Sałbut Roksana SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:18.18 552 1:12.65 1:24.62 1:27.22 1:13.69
8. Tomoń Martyna 00 CSTR Strzyżów 5:22.75 529 1:12.52 1:23.49 1:33.51 1:13.23
9. Giemza Aleksandra 00 UKS 190 Łódź 5:23.37 526 1:13.22 1:22.76 1:33.59 1:13.80
10. Zawisza Alina SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:25.84 514 1:16.16 1:20.87 1:36.41 1:12.40
Finał B
11. Żmuda Weronika 00 MTP Lublinianka Lublin 5:26.08 513 1:16.10 1:19.68 1:36.93 1:13.37
12. Pisarek Justyna SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:27.23 507 1:13.21 1:24.72 1:32.36 1:16.94
13. Borejszo Paula 00 MKP SZCZECIN 5:30.89 490 1:16.14 1:22.70 1:37.02 1:15.03
14. Maćkowiak Anna 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 5:33.12 481 1:17.85 1:23.45 1:37.67 1:14.15
15. Lisowska Aleksandra 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 5:33.82 478 1:20.92 1:25.82 1:30.00 1:17.08
16. Kocurek Marta 00 Posnania Poznań 5:45.28 432 1:21.08 1:29.72 1:34.98 1:19.50
17. Mrugacz Dominika 00 UKS SMS Galicja Kraków 5:46.83 426 1:19.64 1:31.33 1:38.59 1:17.27
18. Borczyk Martyna 00 KS Rekin Świebodzice 5:55.02 397 1:22.19 1:29.92 1:40.93 1:21.98
NW Żylska Joanna 00 KS Korona Kraków
NW Borys Anna 00 MKS Polonia Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-03-07
Chłopców, 400m zmienny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 100m 200m 300m 400m
Finał A
1. Kałusowski Jan 00 MKS Trójka Łódź 4:34.76 629 1:03.53 1:13.02 1:13.81 1:04.40
2. Błaszczyk Kacper 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 4:45.04 563 1:04.04 1:17.15 1:18.97 1:04.88
3. Siemiński Piotr 00 UKS Żoliborz Warszawa 4:49.82 536 1:04.75 1:16.39 1:21.14 1:07.54
4. Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:52.15 523 1:08.19 1:15.83 1:22.48 1:05.65
5. Orłowski Kamil SOc 00 KSZO Ostrowiec 4:52.64 521 1:06.07 1:14.41 1:25.93 1:06.23
6. Taradyś Jakub 00 KORNER Zielona Góra 4:55.65 505 1:08.11 1:14.51 1:28.97 1:04.06
7. Mańka Filip 00 UKS 190 Łódź 4:59.81 484 1:08.86 1:16.49 1:25.71 1:08.75
8. Butkiewicz Cezary 00 UKS G - 8 Bielany 4:59.98 483 1:07.87 1:15.83 1:25.67 1:10.61
9. Walczysko Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 5:06.94 451 1:12.10 1:18.99 1:23.60 1:12.25
10. Kowalski Rafał 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 5:09.65 439 1:12.61 1:19.91 1:26.14 1:10.99
Finał B
11. Kowalski Karol 00 MUKS UNIA Busko-Zdrój 5:05.61 457 1:10.85 1:20.88 1:25.70 1:08.18
12. Piotrowicz Kamil 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 5:07.79 447 1:14.84 1:17.52 1:25.68 1:09.75
13. Maciak Artur 00 MKP SZCZECIN 5:09.34 441 1:13.67 1:21.35 1:26.16 1:08.16
14. Semeniuk Mateusz 00 MKP SZCZECIN 5:09.75 439 1:11.08 1:22.45 1:28.33 1:07.89
15. Pietrzyk Cezary SOc 00 KSZO Ostrowiec 5:10.62 435 1:09.28 1:24.95 1:28.00 1:08.39
16. Niedziela Hubert SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 5:13.16 425 1:14.24 1:21.48 1:30.03 1:07.41
17. Plutecki Dawid 00 UKS SMS Galicja Kraków 5:13.95 422 1:12.19 1:19.69 1:31.01 1:11.06
18. Woźniak Kamil 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 5:13.98 421 1:08.94 1:23.70 1:30.73 1:10.61
19. Krzyżaniak Krystian 00 MKS Juvenia 5:16.60 411 1:12.52 1:23.55 1:31.64 1:08.89
20. Włodarczyk Bruno 00 TS Wisła Kraków 5:16.93 410 1:15.00 1:19.88 1:32.84 1:09.21


<< TOP >>
Konkurencja 13
2014-03-07
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. UKP UNIA OŚWIĘCIM 1 UKP UNIA OŚWIĘCIM 9:01.13 598
Wojciechowska Maria SO
Gorczyca Oliwia SO
Kołodziej Katarzyna SO
Węgrzyn Natalia SO
00
00
00
00
32.10
30.58
31.65
30.07
35.13
33.74
35.24
33.29
35.73
36.51
35.51
34.56
34.28
34.81
33.49
34.44
2:17.24
2:15.64
2:15.89
2:12.36
2. MTP KORMORAN Olsztyn 1 MTP KORMORAN Olsztyn 9:03.61 590
Żemajtis Maria
Sinitchine Zoja
Chodyna Kinga
Święcka Julia
00
00
00
00
30.30
30.99
31.42
31.57
33.85
34.74
34.01
33.71
34.80
35.96
37.64
35.85
33.25
35.20
35.53
34.79
2:12.20
2:16.89
2:18.60
2:15.92
3. MKP SZCZECIN 1 MKP SZCZECIN 9:04.63 586
Borejszo Paula
Groblica Joanna
Duda Katarzyna
Margula Weronika
00
00
00
00
31.78
31.42
32.05
29.66
34.30
34.68
34.59
33.40
35.73
35.95
35.73
34.63
35.04
35.95
35.81
33.91
2:16.85
2:18.00
2:18.18
2:11.60
4. szt nr1 UKS G - 8 Bielany 9:08.65 573
Baranowska Weronika
Kubiak Karolina
Gotowska Weronika
Reks Aleksandra
00
00
00
00
31.75
31.75
31.27
29.57
35.27
34.84
34.66
34.37
36.25
36.09
35.53
35.41
35.39
35.49
35.64
35.37
2:18.66
2:18.17
2:17.10
2:14.72
5. MKS Juvenia Wrocław 1 MKS Juvenia Wrocław 9:10.79 567
Lazopoulos Anna
Brzozowska Marta
Bohater Paulina
Górecka Weronika
00
00
00
00
31.33
31.07
32.64
30.90
34.88
35.86
35.87
35.31
36.06
36.01
36.28
36.34
36.08
34.17
34.71
33.28
2:18.35
2:17.11
2:19.50
2:15.83
6. MKS Polonia Warszawa 1 MKS Polonia Warszawa 9:13.44 559
Kaczmarczyk Natalia
Ciporska Katarzyna
Tomaszek Aleksandra
Malczewska Zofia
00
00
00
00
29.85
31.98
30.21
31.52
34.46
36.53
34.58
34.81
35.12
38.12
36.29
36.10
34.36
38.05
37.13
34.33
2:13.79
2:24.68
2:18.21
2:16.76
7. MKS Trójka Łódź 1 MKS Trójka Łódź 9:21.52 535
Kowalska Dominika
Nowosielska Martyna
Ligenza Oliwia
Maraszek Hanna
00
00
00
00
30.55
32.33
32.61
32.09
33.57
35.87
36.71
36.73
34.92
38.14
38.60
37.12
34.46
35.35
36.39
36.08
2:13.50
2:21.69
2:24.31
2:22.02
8. Znicz Koszalin 1 Znicz Koszalin 9:24.83 525
Rogowska Katarzyna
Szemro Patrycja
Markowska Julia
Biernacka Wiktoria
00
00
00
00
30.00
31.20
31.67
30.51
35.28
35.89
35.79
35.54
36.15
37.73
38.04
38.16
34.95
37.21
36.79
39.92
2:16.38
2:22.03
2:22.29
2:24.13
9. szt nr2 UKS G - 8 Bielany 9:35.09 498
Sudak Magdalena
Berwid Ligia
Brzózka Zuzanna
Wysokińska Agnieszka
00
00
00
00
32.63
33.28
32.03
31.53
36.48
37.45
35.58
36.13
38.21
39.82
36.68
37.67
37.43
37.79
35.63
36.75
2:24.75
2:28.34
2:19.92
2:22.08
10. UKP UNIA OŚWIĘCIM 2 UKP UNIA OŚWIĘCIM 9:35.64 496
Mydlarz Wiktoria SO
Zawisza Alina SO
Gruca Alicja SO
Pisarek Justyna SO
00
00
00
00
31.67
34.03
32.27
34.19
35.92
36.84
36.28
38.09
37.24
37.17
37.55
38.47
35.87
36.04
36.75
37.26
2:20.70
2:24.08
2:22.85
2:28.01
11. MKS Neptun Stargard Szczecińsk 1 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 10:14.82 407
Kisiel Gabriela
Tomczak Karolina
Flasińska Gabriela
Drewniak Katarzyna
00
00
00
00
32.17
34.48
33.61
36.30
37.80
38.62
38.59
42.00
39.44
39.77
40.82
42.30
39.38
40.08
39.33
40.13
2:28.79
2:32.95
2:32.35
2:40.73


<< TOP >>
Konkurencja 14
2014-03-07
Chłopców, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. KSZO Ostrowiec 1 KSZO Ostrowiec 8:24.01 534
Michta Kacper SOc
Jarocha Oskar SOc
Szeląg Mikołaj SOc
Orłowski Kamil SOc
00
00
00
00
+0,82
+0,73
+0,63
+0,73
28.40
29.05
29.15
28.76
30.14
32.91
33.10
32.14
31.93
33.49
34.48
33.23
31.16
31.87
33.66
30.54
2:01.63
2:07.32
2:10.39
2:04.67
2. MTP KORMORAN Olsztyn 1 MTP KORMORAN Olsztyn 8:24.49 533
Śmiarowski Beniamin
Oller Krzysztof
Wąsowski Jędrzej
Koziejko Bartłomiej
00
00
00
00
+0,71
+0,41
+0,41
+0,29
28.31
29.73
29.49
28.44
32.36
33.26
32.53
30.68
33.59
33.85
32.79
31.21
33.24
31.63
32.36
31.02
2:07.50
2:08.47
2:07.17
2:01.35
3. KORNER Zielona Góra 1 KORNER Zielona Góra 8:26.28 527
Miciul Michał
Madoń Marek
Piątkowiak Hubert
Taradyś Jakub
00
00
00
00
+0,71
+0,52
+0,78
+0,70
28.12
29.16
28.62
28.78
31.03
33.24
32.56
31.92
32.23
34.77
33.88
32.68
31.82
33.43
32.89
31.15
2:03.20
2:10.60
2:07.95
2:04.53
4. CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 8:29.75 516
Graboń Przemysław
Trzęsiec Daniel
Staniszewski Jakub
Borkowski Kacper
00
00
00
00
+0,80
+0,63
+0,54
+0,64
27.90
28.87
29.46
27.25
31.70
32.42
32.55
31.91
33.84
34.38
34.00
33.30
34.76
32.14
33.20
32.07
2:08.20
2:07.81
2:09.21
2:04.53
5. szt nr1 UKS G - 8 Bielany 8:32.59 508
Wardak Jakub
Mańka Jakub
Młynarczyk Karol
Butkiewicz Cezary
00
00
00
00
+0,69
+0,41
+0,44
+0,64
28.44
29.96
27.06
29.24
31.83
34.24
30.48
33.12
33.86
35.77
31.09
34.53
32.89
35.88
30.43
33.77
2:07.02
2:15.85
1:59.06
2:10.66
6. TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 8:33.43 505
Racinowski Piotr
Porczyński Michał
Domański Kamil
Błaszczyk Kacper
00
00
00
00
+0,74
+0,36
+0,36
+0,28
28.54
31.41
29.08
28.93
32.24
35.77
32.06
32.55
32.92
36.19
32.89
32.92
32.16
33.05
32.08
30.64
2:05.86
2:16.42
2:06.11
2:05.04
7. WKS Śląsk 1 WKS Śląsk 8:35.51 499
Kiełczewski Amadeusz
Hano Grzegorz
Dąbrowski Patryk
Łaś Wiktor
00
00
00
00
+0,77
+0,51
+0,44
+0,32
27.97
30.31
28.85
29.00
31.84
33.47
31.85
33.22
33.24
35.09
32.96
34.51
32.38
33.38
32.86
34.58
2:05.43
2:12.25
2:06.52
2:11.31
8. MKS Polonia Warszawa 1 MKS Polonia Warszawa 8:38.17 491
Pytlarczyk Szymon
Gordziejuk-Nowak Kacper
Koput Kamil
Dejneżenko Daniel
00
00
00
00
+0,83
+0,39
+0,23
+0,23
26.90
29.18
28.47
28.57
31.73
34.08
33.94
33.35
32.84
35.67
35.63
34.67
31.64
32.94
34.01
34.55
2:03.11
2:11.87
2:12.05
2:11.14
9. UKP UNIA OŚWIĘCIM 1 UKP UNIA OŚWIĘCIM 8:39.62 487
Michalczyk Andrzej SO
Niedziela Hubert SO
Opolka Kacper SO
Biecki Szymon SO
00
00
00
00
+0,62


+0,46
28.91
29.57
30.11
29.63
33.57
33.76
33.08
33.09
34.17
34.03
34.52
34.11
33.10
33.34
31.88
32.75
2:09.75
2:10.70
2:09.59
2:09.58
10. MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 8:40.67 484
Wałcerz Mateusz
Lisek Aleksander
Kowalski Rafał
Stonawski Maciej
00
00
00
00
+0,71
+0,68
+0,69
+0,36
27.42
29.63
30.98
29.29
30.78
33.01
34.40
34.09
31.82
34.54
34.56
36.00
31.24
33.95
33.62
35.34
2:01.26
2:11.13
2:13.56
2:14.72
11. KS Warta Poznań 1 KS Warta Poznań 8:43.48 477
Gębka Olaf
Nowak Kacper
Glonek Maciej
Olejniczak Borys
00
00
00
00
+0,84
+0,36
+0,25
+0,43
28.71
29.92
30.01
29.43
32.42
33.89
34.13
34.14
33.69
35.11
35.06
33.44
33.89
34.86
32.95
31.83
2:08.71
2:13.78
2:12.15
2:08.84
12. MKP SZCZECIN 1 MKP SZCZECIN 8:43.94 475
Chodkowski Antoni
Maciak Artur
Szczerkowski Michał
Szczepański Oskar
00
00
00
00
+0,77
+0,65
+0,38
+0,42
28.91
31.17
30.16
27.27
33.17
34.36
33.76
31.66
35.21
35.13
35.48
33.66
33.93
32.25
34.91
32.91
2:11.22
2:12.91
2:14.31
2:05.50
13. CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 8:46.49 468
Chwastek Dominik
Małkowski Jakub
Walczysko Jakub
Gawroński Damian
00
00
00
00

+0,19
+0,22
29.35
30.11
29.97
31.03
31.94
34.38
34.11
34.27
32.74
35.22
35.80
34.77
32.35
33.66
35.05
31.74
2:06.38
2:13.37
2:14.93
2:11.81
14. UKS 190 Łódź 1 UKS 190 Łódź 8:46.56 468
Woźniak Maciej
Ciszewski Jakub
Pawlaczyk Patryk
Fiks Krzysztof
00
00
00
00
+0,71
+0,67
+0,65
+0,45
29.29
30.37
30.21
29.51
33.13
34.09
34.05
33.73
34.19
34.88
34.95
35.40
33.76
32.53
33.86
32.61
2:10.37
2:11.87
2:13.07
2:11.25
15. UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 8:54.64 447
Kraska Jakub
Cierpikowski Robert
Szwedzki Jakub
Piotrowicz Kamil
00
00
00
00
+0,79
+0,25
+0,29
29.07
30.90
30.67
31.06
32.31
35.15
34.28
34.93
33.40
37.01
36.42
35.74
30.85
34.75
34.03
34.07
2:05.63
2:17.81
2:15.40
2:15.80
16. KORNER Zielona Góra 2 KORNER Zielona Góra 8:55.99 444
Dopierała Krystian
Kałek Oliwer
Bożuchowski Jakub
Kuczak Adam
00
00
00
00
+0,75
+0,44
+0,48
+0,64
28.97
29.91
31.06
30.89
33.35
33.71
35.57
34.11
34.64
34.16
36.58
35.22
34.25
32.96
35.72
34.89
2:11.21
2:10.74
2:18.93
2:15.11
17. MKS Ikar Mielec 1 MKS Ikar Mielec 9:18.14 393
Cerlich Maksymilian
Zygiel Patryk
Data Mariusz
Warzecha Konrad
00
00
00
00
+0,80
+0,37
+0,24
+0,22
29.20
31.43
31.77
30.72
32.42
36.21
36.17
37.15
32.70
39.01
38.44
38.89
31.63
36.46
38.28
37.66
2:05.95
2:23.11
2:24.66
2:24.42
18. UKS Skalar Warszawa 1 UKS Skalar Warszawa 9:23.97 381
Kupczak Jakub
Strzelczyk Filip
Średniawa Patryk
Mieszkowski Stanisław
00
00
00
00
+0,94
+0,07
+0,09
+0,15
29.65
32.51
32.29
31.42
33.27
37.51
37.26
35.54
34.40
38.30
39.50
37.44
35.06
36.74
37.27
35.81
2:12.38
2:25.06
2:26.32
2:20.21
19. UKS Jagiellonka Warszawa 1 UKS Jagiellonka Warszawa 9:33.07 363
Cichocki Maciej
Urbańczyk Daniel
Jabłoński Mateusz
Wasilewski Michał
00
00
00
00
+0,69

+0,30
+0,48
33.25
33.03
30.10
31.40
38.22
39.82
34.40
35.04
38.26
41.02
36.11
35.78
37.20
37.23
35.83
36.38
2:26.93
2:31.10
2:16.44
2:18.60


<< TOP >>
Konkurencja 15
2014-03-08
Dziewcząt, 50m motylkowy 14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Solak Anna 00 PSP Swim Płock 28.56 622 A
2. Wojciechowska Maria SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 29.72 552 A
3. Górecka Weronika 00 MKS Juvenia Wrocław 29.94 539 A
4. Dąbrowska Agnieszka 00 KORNER Zielona Góra 30.17 527 A
5. Łyczek Andżelika 00 KPi Płetwal Mława 30.36 517 A
6. Bartczak Julia 00 SKS 137 Delfin Łódź 30.80 495 A
7. Wrzosek Iga 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 30.95 488 A
8. Malczewska Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 31.07 483 A
9. Pachowska Wiktoria 00 UKS Jagiellonka Warszawa 31.14 479 A
10. Żmuda Weronika 00 MTP Lublinianka Lublin 31.21 476 A
11. Kaczmarczyk Natalia 00 MKS Polonia Warszawa 31.25 474 B
Rudek Wiktoria 00 UKS Orka Lubań 31.25 474 B
13. Wiśniewska Oliwia 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 31.35 470 B
14. Knapik Agata 00 UKS Oxpress Bolesławiec 31.44 466 B
Radecka Anna 00 KP Barakuda Starachowice 31.44 466 B
16. Markowska Julia 00 Znicz Koszalin 31.53 462 B
17. Duda Katarzyna 00 MKP SZCZECIN 31.54 461 B
18. Górska Julia 00 UKS Skalar Warszawa 31.56 460 B
19. Giemza Aleksandra 00 UKS 190 Łódź 31.58 460 B
20. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 31.71 454 B
21. Biernacka Wiktoria 00 Znicz Koszalin 31.74 453 R
22. Kaczmarczyk Julia 00 KS Górnik Radlin 31.79 451 R
23. Tomkowicz Wiktoria 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 31.81 450
24. Jaworska Marcelina 00 Mks Piaseczno 31.94 444
25. Łotecka Aleksandra 00 KS Górnik Radlin 31.95 444
26. Jagiełło Weronika 00 Korona Swim Kielce 31.97 443
27. Rogala Julia 00 MUKP Fala Ropczyce 32.02 441
28. Gorczyca Oliwia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 32.04 440
29. Lazopoulos Anna 00 MKS Juvenia Wrocław 32.09 438
Bielewicz Joanna 00 KS Warta Poznań 32.09 438
31. Kacprzycka Weronika 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 32.15 436
32. Brzózka Zuzanna 00 UKS G - 8 Bielany 32.29 430
33. Antoniak Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.31 429
34. Mordak Julia 00 MKP SZCZECIN 32.38 426
35. Malinowska Zuzanna 00 WKS Śląsk 32.41 425
36. Stojanowska Aleksandra 00 KORNER Zielona Góra 32.42 425
Pawera Karolina 00 UKP Ruda Śląska 32.42 425
38. Senczyszyn Barbara 00 MKP SZCZECIN 32.52 421
39. Żak Klaudia 00 MOSM Tychy 32.57 419
40. Felkel Maja 00 KS Warta Poznań 32.85 408
41. Mydlarz Wiktoria SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 32.90 406
42. Malewicka Gabriela 00 MKS Juvenia 32.97 404
43. Szot Patrycja 00 UKS 51 Lublin 33.04 401
44. Mikus Katarzyna 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 33.07 400
Sobala Dominika 00 KS Warta Poznań 33.07 400
46. Ciekańska Wiktoria 00 Dwójka Morena Gdańsk 33.12 398
47. Junak Nikola 00 SKS 137 Delfin Łódź 33.25 394
48. Kozera Katarzyna 00 UKS SMS Galicja Kraków 33.27 393
49. Stawarczyk Karolina 00 KP Delfin Inowrocław 33.45 387
50. Ligenza Oliwia 00 MKS Trójka Łódź 33.50 385
51. Wasilewicz Julia 00 KS Warta Poznań 33.59 382
52. Głogowska Agata 00 Dwójka Morena Gdańsk 33.73 377
53. Kobuszko Wiktoria 00 MOSM Tychy 33.79 375
54. Maciejak Oliwia 00 UPKS Wodnik Rawicz 33.84 373
55. Maćkowiak Anna 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 33.94 370
56. Skiba Laura 00 KS Wodnik Śrem 33.98 369
57. Bachryj Aleksandra SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 34.13 364
58. Sugier Sonia 00 SiKReT Gliwice 34.22 361
Kudlińska Paulina 00 KS Warta Poznań 34.22 361
60. Rzadkowolska Zuzanna 00 UKS 9 Kalisz 34.26 360
61. Niziołek Kinga 00 MKS Ikar Mielec 34.27 360
62. Czapska Celina 00 UKS G - 8 Bielany 34.31 358
63. Borowska Agnieszka 00 MKS Polonia Warszawa 34.37 356
64. Kopaczek Joanna 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 34.58 350
65. Wasilewska Julia 00 SiKReT Gliwice 34.75 345
66. Lusina Gabriela 00 UKS SMS Galicja Kraków 34.83 342
67. Ziąbek Weronika 00 UKS SMS Galicja Kraków 34.88 341
68. Soliwoda Martyna 00 UKS G - 8 Bielany 34.94 339
69. Cygan-Duszyńska Wiktoria 00 MKS Juvenia Wrocław 34.98 338
70. Mikołajek Aleksandra 00 KP AVIA Świdnik 35.19 332
71. Smolińska Gabriela 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 35.48 324
Drewniak Katarzyna 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 35.48 324
73. Mierzejewska Aleksandra 00 UKS Posejdon Pułtusk 35.49 324
74. Olszynska Julia 00 BUKS Warszawa 35.54 322
75. Czarnecka Katarzyna 00 UKS G - 8 Bielany 35.76 316
76. Zadrożna Sylwia 00 UKS Posejdon Pułtusk 36.52 297
77. Kielan Natalia 00 UKS SMS Galicja Kraków 36.62 295
78. Tomczak Karolina 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 37.29 279
79. Bereza Agata 00 MTKP Delfin Toruń 37.38 277
80. Kazmierczak Kalina 00 BUKS Warszawa 37.63 271
81. Gryc Izabela 00 MKS Juvenia 37.65 271
82. Rybotycka Wiktoria 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 37.82 267
83. Sztukowska Katarzyna 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 38.19 260
84. Małek Katarzyna 00 UKS Skalar Warszawa 39.29 238
85. Trzcińska Zuzanna 00 MKS Polonia Warszawa 41.26 206
86. Buchmann Martyna 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 41.33 205
DYSKW. Nosal Anna 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki
M-12
NW Niemyjska Monika 00 KS Płetwal Szczytno
DYSKW. Pełna Kwiatkowska Dominika 00 MKS Juvenia Wrocław
O-4


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-03-08
Chłopców, 50m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Smoliński Jakub 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 26.07 584 A
2. Sawicki Bartosz 00 KS Górnik Radlin 26.88 533 A
3. Bednarczyk Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 27.27 510 A
Sadłowski Piotr 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 27.27 510 A
5. Miciul Michał 00 KORNER Zielona Góra 27.37 505 A
6. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 27.38 504 A
7. Szczepański Oskar 00 MKP SZCZECIN 27.82 481 A
8. Waśko Adam 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 27.88 478 A
9. Borkowski Kacper 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 28.10 466 A
10. Serżysko Kasper 00 KS Delfin Gdynia 28.19 462 A
11. Grzybowski Miłosz 00 UKS Polonez  Wyszków 28.20 461 B
12. Michalczyk Andrzej SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 28.23 460 B
13. Torba Kacper 00 UKS Orka Lubań 28.28 458 B
Kurleto Piotr 00 KS Korona Kraków 28.28 458 B
15. Pytlarczyk Szymon 00 MKS Polonia Warszawa 28.33 455 B
16. Brodowski Bartosz 00 UKS NAWA Skierniewice 28.38 453 B
17. Myszka Kacper 00 UKS Trójka Puławy 28.44 450 B
Kęsik Konrad 00 UKS Żabianka Gdańsk 28.44 450 B
19. Baryła Konrad 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 28.53 446 B
20. Opolka Kacper SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 28.60 442 B
21. Błaszczyk Kacper 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 28.63 441 R
22. Kiszczak Jakub 00 MKS Juvenia Wrocław 28.70 438 R
23. Glonek Maciej 00 KS Warta Poznań 28.78 434
24. Graboń Przemysław 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 28.79 434
Cwajna Karol 00 KS Górnik Radlin 28.79 434
26. Bomastyk Michał 00 SiKReT Gliwice 28.81 433
27. Charewicz Hubert 00 MKS Żak Biała Podlaska 28.92 428
28. Barczyk Norbert 00 UKS SMS Galicja Kraków 28.93 427
29. Czop Michał 00 MTS Kwidzyn 28.94 427
Racinowski Piotr 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 28.94 427
31. Pacławski Jakub 00 UKS TKKF Siódemka 29.07 421
32. Kasprzyk Albert 00 UKP Ruda Śląska 29.27 413
33. Fiks Krzysztof 00 UKS 190 Łódź 29.29 412
34. Nowak Wojciech 00 KP Astromal Akwawit Leszno 29.35 409
35. Butkiewicz Władysław 00 MKS Juvenia 29.49 403
36. Rybarczyk Adam 00 Mks Piaseczno 29.63 398
37. Jobda Ryszard 00 UKS Victoria Józefów 29.67 396
38. Henke Marek 00 KS Fala Niepołomice 29.74 393
39. Juraszek Adrian 00 Skalar Słupsk 29.82 390
40. Kowalik Krystian 00 KP Barakuda Starachowice 29.84 389
41. Cieślak Kacper 00 UKS 9 Kalisz 29.87 388
42. Komkowski Maciej 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 29.98 384
43. Porczyński Michał 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 29.99 384
44. Dejneżenko Daniel 00 MKS Polonia Warszawa 30.09 380
45. Wąsik Kacper 00 MOSiR Motyl Stalowa Wola 30.21 375
46. Plutecki Dawid 00 UKS SMS Galicja Kraków 30.22 375
47. Sobota Krzysztof 00 UKS Trójka Oborniki 30.23 375
48. Muth Michał 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 30.36 370
49. Ciszewski Jakub 00 UKS 190 Łódź 30.38 369
50. Mańka Jakub 00 UKS G - 8 Bielany 30.54 363
51. Gordziejuk-Nowak Kacper 00 MKS Polonia Warszawa 30.60 361
Bartkowski Jakub SOc 00 KSZO Ostrowiec 30.60 361
53. Pętlak Tadeusz 00 UKS Ostrobramska W-wa 30.72 357
54. Trzęsiec Daniel 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 30.88 351
55. Błądek Jędrek 00 KS Górnik Radlin 31.04 346
56. Pietrzyk Cezary SOc 00 KSZO Ostrowiec 31.05 346
57. Kucharski Filip 00 SiKReT Gliwice 31.06 345
58. Toczydłowski Kacper 00 MKS Juvenia 31.10 344
59. Mech Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 31.11 344
60. Ulianowski Gracjan 00 MKS Juvenia 31.13 343
61. Topolski Dawid 00 MKS Trójka Łódź 31.14 343
62. Sionkowski Arkadiusz 00 UKP Kmita Zabierzów 31.21 340
63. Kędziora Daniel 00 KS Piatka Chorzów 31.28 338
Baran Jakub 00 UKS 9 Kalisz 31.28 338
65. Chmielowiec Łukasz 00 UKS NAWA Skierniewice 31.34 336
66. Polaczek Jakub 00 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 31.42 334
67. Czop Filip 00 MTS Kwidzyn 31.45 333
68. Kowalczyk Jakub SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 31.47 332
69. Burek Cezary 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 31.60 328
70. Wiktorowski Gracjan 00 SKS 137 Delfin Łódź 31.82 321
71. Domarad Jakub 00 Skalar Słupsk 31.86 320
72. Skotnicki Błażej 00 MKP SZCZECIN 31.89 319
73. Wiórko Dawid 00 Orka Zamość 31.98 316
74. Zagumny Patryk 00 UKS Polonez  Wyszków 32.05 314
75. Zygiel Patryk 00 MKS Ikar Mielec 32.06 314
76. Wolny Krzysztof 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 32.07 314
77. Kowalski Maxymilian 00 MPKS Orka Ciechanow 32.09 313
78. Ruskowiak Konrad 00 UKS Jagiellonka Warszawa 32.12 312
79. Pawłowski Adam 00 UKS G - 8 Bielany 32.21 310
80. Golembka Aleksander 00 UPKS Wodnik Rawicz 32.25 308
Szajnicki Szymon 00 UKS Shark Rudna 32.25 308
82. Jabłoński Mateusz 00 UKS Jagiellonka Warszawa 32.33 306
83. Augustyn Aleksander 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 32.43 303
84. Żukowski Jakub 00 UKS PIRAT Elbląg 32.69 296
85. Urbańczyk Daniel 00 UKS Jagiellonka Warszawa 32.77 294
86. Stępień Mateusz 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 32.83 292
87. Steier Marek 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 32.91 290
88. Chmielewski Jakub 00 UKS Ruch Grudziądz 33.19 283
89. Adamczak Ziemowit 00 Trops Kartuzy 33.22 282
90. Cichocki Maciej 00 UKS Jagiellonka Warszawa 33.24 282
91. Pabich Jakub 00 MPKS Orka Ciechanow 33.27 281
92. Całka Jakub 00 TS Pływak Bochnia 33.39 278
93. Jabczynski Krzysztof 00 Skalar Słupsk 33.47 276
94. Misina Mateusz 00 MKS Ikar Mielec 33.52 275
95. Stołecki Mateusz 00 UKS Orka Lubań 33.58 273
96. Lewicki Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 33.76 269
97. Plaga Kamil 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 34.14 260
98. Rogacz Grzegorz SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 34.29 256
99. Szymczak Mateusz 00 BUKS Warszawa 34.34 255
100. Gontarczyk Kamil 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 34.39 254
101. Roskosz Szymon SR 00 Unia Racibórz 34.43 253
102. Średniawa Patryk 00 UKS Skalar Warszawa 34.60 250
103. Pytliński Jakub 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 34.64 249
104. Dąbrowski Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 34.99 241
105. Cupak Wojciech 00 UKS SMS Galicja Kraków 35.25 236
106. Głosek Mikołaj 00 UKS Polonez  Wyszków 35.70 227
107. Wnorowski Adrian 00 UKS MOS Ełk 36.18 218
108. Kowalski Adam 00 EKS SKRA Belchatow 36.60 211
109. Alicki Krystian 00 MKS Roś Pisz 38.79 177


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-03-08
Dziewcząt, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Romanowska Patrycja 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 30.06 624 A
2. Solak Anna 00 PSP Swim Płock 30.27 612 A
3. Łyczek Andżelika 00 KPi Płetwal Mława 30.52 597 A
4. Pogorzelska Inez 00 UKS GOS Raszyn 30.81 580 A
5. Górecka Weronika 00 MKS Juvenia Wrocław 31.08 565 A
6. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 31.16 561 A
7. Reks Aleksandra 00 UKS G - 8 Bielany 31.34 551 A
8. Koluch Julia 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 31.48 544 A
9. Bilińska Dominika 00 KS Piatka Chorzów 31.68 533 A
10. Smyłek Karolina 00 Skarpa Lublin 31.71 532 A
11. Polanska Aleksandra 00 UKS GOS Raszyn 31.83 526 B
12. Misiorny Anna 00 MKS Trójka Łódź 31.88 523 B
13. Szemro Patrycja 00 Znicz Koszalin 31.92 521 B
Kromolicka Wiktoria 00 KS Warta Poznań 31.92 521 B
15. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 32.30 503 B
16. Gotowska Weronika 00 UKS G - 8 Bielany 32.32 502 B
17. Tomkowicz Wiktoria 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 32.38 499 B
18. Gorczyca Oliwia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 32.40 499 B
19. Lisowska Wiktoria 00 MKS Juvenia 32.41 498 B
Rogala Julia 00 MUKP Fala Ropczyce 32.41 498 B
21. Odziemczyk Maja 00 UKS Jagiellonka Warszawa 32.57 491 R
22. Tkaczyk Izabella 00 UKS Oxpress Bolesławiec 32.60 489 R
23. Błażyczek Klaudia 00 KP Astromal Akwawit Leszno 32.73 484
24. Szopa Marta 00 CSTR Strzyżów 32.90 476
25. Gliwa Hanna 00 BUKS Warszawa 32.93 475
26. Pabin Marta 00 SKS 137 Delfin Łódź 32.95 474
27. Koślicka Natalia 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 33.01 471
28. Biernacka Michalina 00 UKS MOS Ełk 33.08 468
29. Rudek Wiktoria 00 UKS Orka Lubań 33.11 467
30. Kowalska Julia 00 KORNER Zielona Góra 33.16 465
31. Maraszek Hanna 00 MKS Trójka Łódź 33.20 463
32. Sikorska Maria 00 UKS Gim 92 Ursynów W-wa 33.47 452
33. Rzemieniak Weronika 00 KS Górnik Radlin 33.48 452
34. Bużycka Maja 00 KPi Płetwal Mława 33.60 447
35. Junak Nikola 00 SKS 137 Delfin Łódź 33.61 447
36. Tołłoczko Oliwia 00 Znicz Koszalin 33.68 444
Zawisza Alina SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 33.68 444
38. Stępien Karolina 00 Skalar Słupsk 33.71 443
39. Sobik Oliwia 00 KS Piatka Chorzów 33.73 442
40. Lechowicz Nadia 00 UKS SMS Galicja Kraków 33.85 437
41. Kowalska Dominika 00 MZOS Płock 33.86 437
42. Soliwoda Martyna 00 UKS G - 8 Bielany 34.13 426
43. Maciejewska Martyna 00 Posnania Poznań 34.17 425
Wójtowicz Julia 00 KP Barakuda Starachowice 34.17 425
45. Kokot Angelika 00 SiKReT Gliwice 34.18 425
46. Ziąbek Weronika 00 UKS SMS Galicja Kraków 34.23 423
47. Skibczak Natalia 00 UKS G - 8 Bielany 34.40 416
48. Maciejak Oliwia 00 UPKS Wodnik Rawicz 34.48 414
49. Skiba Laura 00 KS Wodnik Śrem 34.58 410
50. Hermanowska Patrycja 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 34.72 405
51. Nowosielska Martyna 00 MKS Trójka Łódź 34.78 403
52. Orwat Maria 00 Posnania Poznań 34.79 403
53. Żaczek Wiktoria 00 KP Astromal Akwawit Leszno 34.83 401
54. Żylska Joanna 00 KS Korona Kraków 34.86 400
55. Szot Patrycja 00 UKS 51 Lublin 35.07 393
56. Grieger Weronika 00 BUKS Warszawa 35.11 392
57. Tonderys Sandra 00 MOSiR Motyl Stalowa Wola 35.18 389
58. Sakson-Szafrańska Sara 00 MKS Polonia Warszawa 35.26 387
59. Szatkowska Monika 00 MTP KORMORAN Olsztyn 35.33 384
60. Flasińska Gabriela 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 35.42 381
61. Piekarz Daria 00 MKS Ikar Mielec 35.46 380
62. Łopacińska Natalia 00 Dwójka Morena Gdańsk 35.52 378
63. Brosowska Sandra 00 UKS Ruch Grudziądz 35.60 376
Strzę˜Pek Kornelia 00 KS Rekin Świebodzice 35.60 376
65. Waluda Justyna 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 36.01 363
66. Gwóźdź Nicola 00 UKS Junior Kluczbork 36.25 356
67. Dobrowolska Karolina SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 36.72 342
68. Malewicka Gabriela 00 MKS Juvenia 37.01 334
69. Przybyła Dominka SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 37.11 332
70. Gabryś Wiktoria 00 SiKReT Gliwice 37.21 329
71. Drewniak Katarzyna 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 37.30 327
72. Sztukowska Katarzyna 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 37.46 322
73. Paczkowska Weronika 00 MKS Juvenia 37.69 317
74. Kostrubiec Alicja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 37.87 312
75. Wolka Natalia SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 38.49 297
Małkus Amelia 00 UKS Ostrobramska W-wa 38.49 297
77. Szulc Emilia 00 UKS Ruch Grudziądz 38.69 293
78. Gural Wiktoria 00 SiKReT Gliwice 39.03 285
79. Witko Kamila 00 UKS SMS Galicja Kraków 39.07 284
80. Rybotycka Wiktoria 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 39.36 278
81. Kroczek Iga SOc 00 KSZO Ostrowiec 40.10 263
82. Maśnicka Alicja 00 KS Płetwal Szczytno 41.92 230
83. Nałęcz Justyna 00 UKS Jagiellonka Warszawa 43.49 206
84. Małysz Katarzyna 00 UKS Ostrobramska W-wa 43.75 202
85. Makowska Oliwia 00 UKS Ruch Grudziądz 44.05 198


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-03-08
Chłopców, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Domański Gracjan 00 MKP Kołobrzeg 28.46 501 A
2. Kurleto Piotr 00 KS Korona Kraków 28.50 499 A
3. Miciul Michał 00 KORNER Zielona Góra 28.51 498 A
4. Grzybowski Miłosz 00 UKS Polonez  Wyszków 28.80 483 A
5. Smoliński Jakub 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 28.84 481 A
6. Łukaszczyk Mateusz 00 Orka Zamość 29.24 462 A
7. Jastrząb Dominik 00 KS Warta Poznań 29.26 461 A
8. Kraska Jakub 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 29.32 458 A
Jankowiak Marcin 00 UPKS Wodnik Rawicz 29.32 458 A
10. Kowalik Krystian 00 KP Barakuda Starachowice 29.49 450 A
11. Zychowicz Jakub 00 Znicz Koszalin 29.53 448 B
12. Slowik Rafal 00 BUKS Warszawa 29.55 447 B
13. Cerlich Maksymilian 00 MKS Ikar Mielec 29.74 439 B
Bigajski Aleksander 00 KS Korona Kraków 29.74 439 B
15. Balcerak Jakub 00 MKS Trójka Łódź 29.77 438 B
16. Stradomski Patryk 00 SiKReT Gliwice 29.91 431 B
17. Majerski Jakub 00 UKS SMS Galicja Kraków 30.21 419 B
18. Madoń Marek 00 KORNER Zielona Góra 30.30 415 B
19. Woliński Artur 00 MKS Oceanik Ostrzeszów 30.35 413 B
20. Piłkowski Patryk 00 MKS Polonia Warszawa 30.36 413 B
21. Biecki Szymon SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 30.39 411 R
22. Nowicki Jakub 00 SiKReT Gliwice 30.41 411 R
23. Krysztoforski Fryderyk 00 UKS 9 Kalisz 30.43 410
24. Karnik Eryk 00 RTP Victoria  Radom 30.47 408
25. Jarocha Oskar SOc 00 KSZO Ostrowiec 30.50 407
26. Woźniak Maciej 00 UKS 190 Łódź 30.59 403
Balicki Michał 00 UKS SMS Galicja Kraków 30.59 403
28. Roman Mateusz 00 MKS ZRYW Opole 30.62 402
29. Wiewiórka Daniel 00 Osirb 30.65 401
30. Jałtuszewski Jakub SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 30.96 389
31. Kuczak Adam 00 KORNER Zielona Góra 31.13 383
32. Socha Maksymilian 00 Trops Kartuzy 31.14 382
33. Pawlaczyk Patryk 00 UKS 190 Łódź 31.23 379
34. Filipek Jakub 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 31.35 375
35. Chodkowski Antoni 00 MKP SZCZECIN 31.55 368
36. Niedziela Hubert SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 31.57 367
Mech Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 31.57 367
38. Sorbian Maciej 00 Dwójka Morena Gdańsk 31.59 366
39. Myszka Kacper 00 UKS Trójka Puławy 31.60 366
40. Krzekotowski Karol 00 UKP Torpeda Oleśnica 31.61 365
41. Dobecki Mikołaj 00 KP Delfin Inowrocław 31.70 362
42. Pacławski Jakub 00 UKS TKKF Siódemka 31.89 356
43. Pawłowski Bogdan 00 KP Sokół Rzeszów 31.92 355
G-6
44. Nowicki Jakub 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 31.93 355
45. Chromik Mateusz SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 31.94 354
46. Rdzanek Szymon 00 KS Górnik Radlin 32.10 349
47. Ostałowski Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 32.29 343
48. Mitrus Paweł 00 Mks Piaseczno 32.30 342
49. Koput Kamil 00 MKS Polonia Warszawa 32.33 342
50. Hrycyk Maciej 00 1 Solex Lębork 32.38 340
51. Wieczorek Wojciech 00 UKS Junior Kluczbork 32.39 340
52. Walessa Kamil 00 UKP Ruda Śląska 32.50 336
53. Szabłowski Hubert 00 UKS Jagiellonka Warszawa 32.51 336
54. Kubiś Kamil 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 32.52 336
55. Pawłowski Adam 00 UKS G - 8 Bielany 32.57 334
56. Porczyński Michał 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 32.59 333
57. Sowiżdrzał Michał 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 32.66 331
58. Rutkowski Michał 00 UKS MOS Ełk 32.88 325
59. Szyperski Sebastian 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 32.96 322
60. Polak Mikołaj 00 Korona Swim Kielce 33.00 321
61. Kędzia Wiktor 00 MKP SZCZECIN 33.14 317
62. Kowalski Rafał 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 33.16 316
63. Romaniec Szymon 00 KS Delfin Gdynia 33.18 316
64. Guzior Maciej 00 MZOS Płock 33.20 315
65. Wasilewski Michał 00 UKS Jagiellonka Warszawa 33.47 308
66. Gostkowski Kacper 00 UKS Ruch Grudziądz 33.50 307
67. Pawlicki Mariusz 00 Mks Piaseczno 33.59 304
68. Chmielowiec Mateusz 00 UKS NAWA Skierniewice 33.75 300
69. Kusztelak Filip 00 UPKS Wodnik Rawicz 34.00 294
70. Jabczynski Krzysztof 00 Skalar Słupsk 34.05 292
71. Małysz Paweł 00 UKS Ostrobramska W-wa 34.10 291
72. Reichelt Adrian 00 SiKReT Gliwice 34.48 281
73. Kijak Szymon 00 SiKReT Gliwice 34.51 281
74. Sumara Konrad 00 TS Wisła Kraków 34.87 272
75. Pietrusiak Michał 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 35.00 269
76. Dynak Filip 00 UKS Posejdon Pułtusk 35.44 259
77. Kostyk Teodor 00 UKS Cityzen Poznań 35.99 247
78. Strzelczyk Filip 00 UKS Skalar Warszawa 36.19 243
79. Żukowski Jakub 00 UKS PIRAT Elbląg 36.29 241
80. Wnuczak Dawid 00 UKS G - 8 Bielany 36.36 240
81. Niewczas Maciej 00 KP Barakuda Starachowice 36.37 240
82. Robak Kamil 00 TS Pływak Bochnia 36.65 234
83. Grynczel Krystian 00 MKS Juvenia 37.07 226
84. Grzelakowski Jakub 00 UKS Posejdon Pułtusk 37.15 225
85. Kossakowski Paweł 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 38.84 197
86. Fiedoruk Grzegorz 00 UKS MOS Ełk 41.17 165
87. Żukowski Maciej 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 41.58 160


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-03-08
Dziewcząt, 400m dowolny 14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 100m 200m 300m 400m
1. Margula Weronika 00 MKP SZCZECIN 4:34.18 628 A 1:05.35 1:10.35 1:10.19 1:08.29
2. Baryła Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 4:37.95 603 A 1:04.08 1:11.66 1:11.87 1:10.34
3. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:38.92 596 A 1:06.32 1:11.55 1:11.78 1:09.27
4. Reks Aleksandra 00 UKS G - 8 Bielany 4:38.95 596 A 1:05.65 1:11.26 1:11.84 1:10.20
5. Węgrzyn Natalia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 4:39.27 594 A 1:06.20 1:10.45 1:11.28 1:11.34
6. Szafrańska Julia SOc 00 KSZO Ostrowiec 4:40.47 587 A 1:05.00 1:11.66 1:12.48 1:11.33
7. Staszczyk Natalia 00 UKS Gim 92 Ursynów W-wa 4:41.22 582 A 1:06.22 1:11.19 1:12.74 1:11.07
8. Szczygieł Oliwia 00 MTKP Delfin Toruń 4:41.29 581 A 1:06.68 1:11.78 1:12.13 1:10.70
9. Kruszewska Kaja 00 MKS Juvenia 4:42.09 577 A 1:07.30 1:11.89 1:12.54 1:10.36
10. Wiśniewska Barbara 00 UKS Żoliborz Warszawa 4:42.64 573 A 1:07.27 1:11.71 1:12.46 1:11.20
11. Jeżowska Kamila 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:45.50 556 B 1:07.54 1:12.57 1:13.07 1:12.32
12. Tomoń Martyna 00 CSTR Strzyżów 4:45.81 554 B 1:07.01 1:13.11 1:13.91 1:11.78
13. Radecka Anna 00 KP Barakuda Starachowice 4:45.86 554 B 1:07.77 1:13.43 1:13.44 1:11.22
14. Klessa Helena 00 MKS Nielba Wągrowiec 4:46.01 553 B 1:06.31 1:12.45 1:13.70 1:13.55
15. Wójtowicz Julia 00 KP Barakuda Starachowice 4:46.09 553 B 1:07.51 1:13.28 1:13.72 1:11.58
16. Lewandowicz Natalia 00 UKS Żabianka Gdańsk 4:46.32 551 B 1:05.59 1:13.60 1:15.03 1:12.10
17. Borejszo Paula 00 MKP SZCZECIN 4:46.46 551 B 1:07.55 1:12.55 1:13.82 1:12.54
18. Szuster Aleksandra 00 KS Piatka Chorzów 4:47.50 545 B 1:08.60 1:14.28 1:13.80 1:10.82
19. Lechowicz Nadia 00 UKS SMS Galicja Kraków 4:48.44 539 B 1:09.57 1:14.24 1:13.73 1:10.90
20. Pipczyńska Kamila 00 UKS Victoria Józefów 4:48.60 538 B 1:08.04 1:13.88 1:14.91 1:11.77
21. Kubiak Karolina 00 UKS G - 8 Bielany 4:49.08 536 R 1:07.99 1:12.92 1:14.63 1:13.54
22. Wrzosek Iga 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 4:49.93 531 R 1:08.13 1:15.34 1:14.90 1:11.56
23. Śliwińska Kalina 00 WKS Śląsk 4:50.65 527 1:09.12 1:14.27 1:14.73 1:12.53
24. Baranowska Weronika 00 UKS G - 8 Bielany 4:50.99 525 1:08.04 1:14.86 1:15.40 1:12.69
25. Senczyszyn Barbara 00 MKP SZCZECIN 4:51.24 524 1:07.71 1:14.46 1:14.94 1:14.13
26. Janczak Patrycja 00 MKP SZCZECIN 4:51.46 523 1:09.80 1:14.58 1:14.66 1:12.42
27. Iżycka Marta 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 4:51.50 522 1:07.42 1:13.37 1:15.55 1:15.16
28. Niedziałkowska Daria 00 RTP Victoria  Radom 4:51.79 521 1:07.25 1:15.66 1:16.91 1:11.97
29. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:51.80 521 1:09.45 1:13.75 1:15.43 1:13.17
30. Sinitchine Zoja 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:52.34 518 1:08.38 1:14.54 1:15.44 1:13.98
31. Podleśny Emilia 00 UKS SMS Galicja Kraków 4:52.63 516 1:09.98 1:13.99 1:15.00 1:13.66
32. Mędrela Marta 00 UKP Ruda Śląska 4:53.19 513 1:08.31 1:15.17 1:16.20 1:13.51
33. Duda Katarzyna 00 MKP SZCZECIN 4:53.39 512 1:10.11 1:14.64 1:14.86 1:13.78
34. Ciekańska Wiktoria 00 Dwójka Morena Gdańsk 4:53.53 512 1:08.52 1:14.94 1:15.98 1:14.09
35. Chojecka Karolina 00 UKS OLIMPIC Warka 4:54.23 508 1:09.29 1:16.65 1:15.65 1:12.64
36. Prusinowska Klaudyna 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 4:54.71 506 1:06.69 1:15.14 1:17.55 1:15.33
37. Kozikowska Joanna 00 UKS Żoliborz Warszawa 4:55.70 500 1:08.10 1:15.68 1:16.80 1:15.12
38. Górska Julia 00 UKS Skalar Warszawa 4:55.90 499 1:11.02 1:17.37 1:15.39 1:12.12
39. Maćkowiak Anna 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 4:58.49 487 1:09.82 1:15.81 1:17.17 1:15.69
40. Nowicka Patrycja 00 MTS Kwidzyn 4:59.15 483 1:09.84 1:16.88 1:17.62 1:14.81
41. Grieger Weronika 00 BUKS Warszawa 4:59.65 481 1:09.60 1:17.06 1:17.80 1:15.19
42. Strzechowska Zofia 00 UKS Żoliborz Warszawa 5:00.05 479 1:10.87 1:17.29 1:16.78 1:15.11
43. Pietrzak Patrycja 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 5:00.07 479 1:11.34 1:16.98 1:18.00 1:13.75
44. Błajet Oliwia 00 KS Warta Poznań 5:00.26 478 1:10.11 1:16.67 1:17.89 1:15.59
45. Groblica Joanna 00 MKP SZCZECIN 5:00.39 477 1:09.16 1:16.64 1:18.40 1:16.19
46. Kustra Julita 00 ULKS Victoria Kozy 5:00.81 475 1:09.86 1:16.37 1:18.50 1:16.08
47. Śliwińska Marta 00 CKIS Skawina 5:01.65 471 1:08.63 1:16.88 1:18.52 1:17.62
48. Sudak Magdalena 00 UKS G - 8 Bielany 5:02.32 468 1:10.29 1:17.89 1:17.92 1:16.22
49. Kopaczek Joanna 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 5:03.17 464 1:11.49 1:17.36 1:17.42 1:16.90
50. Ciporska Katarzyna 00 MKS Polonia Warszawa 5:03.30 464 1:11.44 1:17.79 1:17.85 1:16.22
51. Gajtkowska Zuzanna 00 UKS Aligator Gorzyce 5:03.43 463 1:10.82 1:18.23 1:18.83 1:15.55
52. Wysokińska Agnieszka 00 UKS G - 8 Bielany 5:05.10 456 1:10.48 1:19.30 1:18.33 1:16.99
53. Płóciennik Wiktoria 00 UKS 9 Kalisz 5:08.32 441 1:10.37 1:19.39 1:20.75 1:17.81
54. Bużycka Maja 00 KPi Płetwal Mława 5:11.46 428 1:12.01 1:18.85 1:20.63 1:19.97
55. Cygan-Duszyńska Wiktoria 00 MKS Juvenia Wrocław 5:11.98 426 1:13.99 1:20.36 1:20.62 1:17.01
56. Głogowska Agata 00 Dwójka Morena Gdańsk 5:12.34 425 1:12.32 1:20.22 1:21.60 1:18.20
57. Czarnecka Katarzyna 00 UKS G - 8 Bielany 5:12.78 423 1:13.33 1:20.12 1:21.12 1:18.21
58. Olszynska Julia 00 BUKS Warszawa 5:14.15 417 1:15.08 1:19.43 1:20.08 1:19.56
59. Tkacz Aleksandra 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 5:14.50 416 1:13.69 1:19.97 1:21.05 1:19.79
60. Maksim Matylda 00 UKS Żabianka Gdańsk 5:14.54 416 1:15.76 1:21.05 1:20.55 1:17.18
61. Bohdanowicz Emilia 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 5:15.44 412 1:16.27 1:20.37 1:20.94 1:17.86
62. Bereza Agata 00 MTKP Delfin Toruń 5:17.88 403 1:15.60 1:21.98 1:22.39 1:17.91
63. Tomczak Karolina 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 5:22.13 387 1:13.18 1:22.37 1:24.32 1:22.26
64. Waluda Justyna 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 5:22.50 386 1:15.72 1:22.65 1:24.38 1:19.75
65. Knap Zuzanna 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 5:23.30 383 1:16.31 1:22.16 1:24.68 1:20.15
66. Hermanowska Patrycja 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 5:24.09 380 1:16.11 1:23.24 1:24.08 1:20.66
67. Berwid Ligia 00 UKS G - 8 Bielany 5:26.33 372 1:16.91 1:24.32 1:23.42 1:21.68
68. Woźniak Barbara 00 UKS Delfin Tarnobrzeg 5:27.23 369 1:15.79 1:24.51 1:24.28 1:22.65
69. Bekier Klara 00 MTP KORMORAN Olsztyn 5:33.95 347 1:17.79 1:25.05 1:26.87 1:24.24
70. Gryc Izabela 00 MKS Juvenia 5:43.80 318 1:20.44 1:27.72 1:28.88 1:26.76
NIE UK. Wendołowicz Angelika 00 MKS Juvenia


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-03-08
Chłopców, 400m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 100m 200m 300m 400m
1. Domański Gracjan 00 MKP Kołobrzeg 4:13.93 583 A 58.32 1:04.94 1:06.42 1:04.25
2. Michta Kacper SOc 00 KSZO Ostrowiec 4:13.96 583 A 1:00.73 1:03.92 1:05.09 1:04.22
3. Młynarczyk Karol 00 UKS G - 8 Bielany 4:15.28 574 A 58.40 1:05.10 1:06.47 1:05.31
4. Koziejko Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:16.30 567 A 1:02.30 1:05.78 1:04.42 1:03.80
5. Taradyś Jakub 00 KORNER Zielona Góra 4:21.02 537 A 1:02.69 1:06.61 1:06.78 1:04.94
6. Domański Kamil 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 4:21.11 537 A 1:00.79 1:06.49 1:07.91 1:05.92
7. Krasiński Jakub 00 MKS Juvenia Wrocław 4:21.74 533 A 1:01.78 1:07.41 1:06.64 1:05.91
8. Orłowski Kamil SOc 00 KSZO Ostrowiec 4:21.79 532 A 59.96 1:07.00 1:08.41 1:06.42
9. Jarocha Oskar SOc 00 KSZO Ostrowiec 4:21.87 532 A 1:02.63 1:06.80 1:07.39 1:05.05
10. Kiełczewski Amadeusz 00 WKS Śląsk 4:22.80 526 A 1:01.64 1:07.56 1:07.91 1:05.69
11. Borkowski Kacper 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:23.45 522 B 1:01.74 1:08.75 1:09.31 1:03.65
12. Wąsowski Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:24.04 519 B 1:03.16 1:07.82 1:07.10 1:05.96
13. Krysztoforski Fryderyk 00 UKS 9 Kalisz 4:24.87 514 B 1:03.14 1:07.78 1:08.64 1:05.31
14. Topolski Dawid 00 MKS Trójka Łódź 4:26.29 506 B 1:02.95 1:07.98 1:08.48 1:06.88
15. Wałcerz Mateusz 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 4:26.33 506 B 1:01.65 1:08.52 1:08.38 1:07.78
16. Dąbrowski Patryk 00 WKS Śląsk 4:27.59 499 B 1:04.30 1:08.68 1:07.92 1:06.69
17. Gębka Olaf 00 KS Warta Poznań 4:30.54 482 B 1:02.54 1:09.71 1:10.02 1:08.27
18. Chodkowski Antoni 00 MKP SZCZECIN 4:30.73 481 B 1:03.67 1:09.28 1:10.40 1:07.38
19. Lisek Aleksander 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 4:30.85 481 B 1:03.79 1:09.16 1:09.75 1:08.15
20. Kowalski Karol 00 MUKS UNIA Busko-Zdrój 4:31.36 478 B 1:03.00 1:09.56 1:10.39 1:08.41
21. Śmiarowski Beniamin 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:31.44 478 R 1:04.51 1:09.92 1:10.09 1:06.92
22. Łaś Wiktor 00 WKS Śląsk 4:32.01 475 R 1:05.27 1:08.69 1:08.82 1:09.23
23. Wardak Jakub 00 UKS G - 8 Bielany 4:32.35 473 1:02.26 1:08.73 1:10.62 1:10.74
24. Pawlaczyk Patryk 00 UKS 190 Łódź 4:32.65 471 1:04.68 1:10.15 1:10.03 1:07.79
25. Wąsik Kacper 00 MOSiR Motyl Stalowa Wola 4:33.13 469 1:03.19 1:09.62 1:10.60 1:09.72
26. Trzęsiec Daniel 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:33.42 467 1:05.37 1:10.23 1:10.74 1:07.08
27. Dutkowiak Wojciech 00 WKS Śląsk 4:34.86 460 1:07.10 1:09.85 1:08.52 1:09.39
28. Woźniak Kamil 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 4:34.89 460 1:04.48 1:08.90 1:11.33 1:10.18
29. Kałek Oliwer 00 KORNER Zielona Góra 4:35.09 459 1:05.31 1:10.57 1:10.57 1:08.64
30. Chwastek Dominik 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:35.64 456 1:06.49 1:10.43 1:09.99 1:08.73
31. Krzyżaniak Krystian 00 MKS Juvenia 4:35.83 455 1:04.54 1:10.66 1:11.44 1:09.19
32. Maciak Artur 00 MKP SZCZECIN 4:36.75 451 1:07.80 1:09.95 1:10.57 1:08.43
33. Gawroński Damian 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:37.06 449 1:06.71 1:10.59 1:11.63 1:08.13
34. Niedziela Hubert SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 4:37.86 445 1:08.02 1:10.51 1:10.39 1:08.94
35. Bartnikiewicz Jan 00 KS Piatka Chorzów 4:37.94 445 1:03.93 1:12.03 1:12.97 1:09.01
36. Stoszek Kacper 00 MTP Delfin Cieszyn 4:37.98 445 1:06.93 1:11.30 1:10.99 1:08.76
37. Dejneżenko Daniel 00 MKS Polonia Warszawa 4:38.47 442 1:03.91 1:11.17 1:12.33 1:11.06
38. Błażej Mioduszewski 00 CKIS Skawina 4:38.64 441 1:05.36 1:11.45 1:11.62 1:10.21
39. Misztal Mikołaj 00 UKS Polonez  Wyszków 4:38.80 441 1:05.13 1:11.77 1:12.65 1:09.25
40. Kupczak Jakub 00 UKS Skalar Warszawa 4:38.96 440 1:04.97 1:11.78 1:10.70 1:11.51
41. Wierzbicki Filip 00 Foka Sandomierz 4:39.12 439 1:03.78 1:12.13 1:10.87 1:12.34
42. Jobda Ryszard 00 UKS Victoria Józefów 4:39.41 438 1:04.52 1:12.09 1:12.95 1:09.85
43. Semeniuk Mateusz 00 MKP SZCZECIN 4:39.75 436 1:06.10 1:11.63 1:11.62 1:10.40
44. Stonawski Maciej 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 4:39.98 435 1:06.25 1:10.86 1:12.62 1:10.25
45. Sionkowski Arkadiusz 00 UKP Kmita Zabierzów 4:40.75 432 1:06.27 1:10.54 1:12.86 1:11.08
46. Twardzik Bartosz 00 SiKReT Gliwice 4:40.88 431 1:07.40 1:11.81 1:11.64 1:10.03
47. Plutecki Dawid 00 UKS SMS Galicja Kraków 4:42.64 423 1:07.01 1:12.72 1:12.69 1:10.22
48. Zamelski Michał 00 MKS Astoria Bydgoszcz 4:42.96 422 1:06.65 1:14.69 1:13.02 1:08.60
49. Woliński Artur 00 MKS Oceanik Ostrzeszów 4:43.04 421 1:07.16 1:12.62 1:13.06 1:10.20
50. Liss Mateusz 00 MKS Juvenia Wrocław 4:44.36 415 1:08.24 1:12.43 1:11.68 1:12.01
51. Cierpikowski Robert 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 4:44.53 415 1:05.18 1:13.10 1:14.13 1:12.12
52. Maksymowicz Tomasz 00 UKP Jedynka Elbląg 4:44.75 414 1:05.78 1:12.82 1:14.52 1:11.63
53. Małkowski Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:45.09 412 1:06.32 1:12.42 1:14.38 1:11.97
54. Szwedzki Jakub 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 4:45.21 412 1:07.27 1:14.16 1:13.94 1:09.84
55. Piątkowiak Hubert 00 KORNER Zielona Góra 4:45.64 410 1:06.19 1:15.32 1:13.88 1:10.25
56. Sumara Konrad 00 TS Wisła Kraków 4:46.18 407 1:08.06 1:13.94 1:13.10 1:11.08
57. Kłaput Bartosz 00 UKS SMS Galicja Kraków 4:47.01 404 1:08.49 1:12.39 1:13.18 1:12.95
58. Łapacz Mateusz 00 MKP SZCZECIN 4:47.67 401 1:07.78 1:13.72 1:14.03 1:12.14
59. Ostałowski Paweł 00 UKP Jedynka Elbląg 4:47.94 400 1:09.40 1:14.83 1:13.90 1:09.81
60. Kalisz Jakub 00 MKS Polonia Warszawa 4:48.88 396 1:03.27 1:14.16 1:16.50 1:14.95
61. Golembka Aleksander 00 UPKS Wodnik Rawicz 4:49.99 392 1:09.35 1:14.82 1:15.80 1:10.02
62. Wolny Krzysztof 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 4:51.22 387 1:09.55 1:14.93 1:15.28 1:11.46
63. Karasek Marcin 00 BUKS Warszawa 4:51.37 386 1:05.95 1:15.34 1:15.53 1:14.55
64. Kowalski Adam 00 EKS SKRA Belchatow 4:53.80 377 1:09.93 1:15.33 1:15.65 1:12.89
65. Plauszta Arnold 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 4:54.10 375 1:06.04 1:14.57 1:18.14 1:15.35
66. Lewandowski Michał 00 MKS ZRYW Opole 4:54.73 373 1:10.36 1:16.95 1:15.67 1:11.75
67. Wiórko Dawid 00 Orka Zamość 4:55.34 371 1:10.12 1:17.44 1:18.11 1:09.67
68. Mieszkowski Stanisław 00 UKS Skalar Warszawa 4:56.81 365 1:06.87 1:16.00 1:17.76 1:16.18
69. Kokosza Filip 00 KS Warta Poznań 4:57.70 362 1:07.77 1:14.47 1:16.99 1:18.47
70. Słomiński Sebastian 00 KS Rekin Świebodzice 4:57.79 362 1:08.21 1:15.64 1:17.67 1:16.27
71. Szynalski Szymon 00 UPKS Wodnik Rawicz 4:59.51 355 1:12.41 1:16.43 1:17.07 1:13.60
72. Muth Michał 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 5:00.77 351 1:10.91 1:17.86 1:17.79 1:14.21
73. Chmielewski Jakub 00 UKS Ruch Grudziądz 5:01.74 348 1:10.92 1:18.04 1:18.88 1:13.90
74. Strzelczyk Filip 00 UKS Skalar Warszawa 5:02.26 346 1:11.62 1:18.68 1:17.07 1:14.89
75. Warzecha Konrad 00 MKS Ikar Mielec 5:04.30 339 1:11.10 1:19.55 1:18.50 1:15.15
76. Miller Jakub 00 SiKReT Gliwice 5:06.03 333 1:09.61 1:19.87 1:18.20 1:18.35
77. Gontarczyk Kamil 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 5:06.60 331 1:12.64 1:20.26 1:19.91 1:13.79
78. Jordan Artur 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 5:06.67 331 1:11.59 1:19.45 1:19.95 1:15.68
79. Włodarski Jakub SR 00 Unia Racibórz 5:10.08 320 1:09.54 1:19.16 1:21.43 1:19.95
80. Steier Marek 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 5:11.89 315 1:14.40 1:20.42 1:19.98 1:17.09
81. Komendarczyk Kamil 00 BUKS Warszawa 5:12.98 311 1:13.67 1:20.25 1:20.81 1:18.25
82. Całka Jakub 00 TS Pływak Bochnia 5:13.04 311 1:11.49 1:20.81 1:21.90 1:18.84
83. Kordziak Arnold 00 UKS G - 8 Bielany 5:13.09 311 1:10.47 1:19.28 1:22.40 1:20.94
84. Plackowski Tomasz 00 UKS Cityzen Poznań 5:14.32 307 1:11.40 1:20.31 1:22.70 1:19.91
85. Alicki Krystian 00 MKS Roś Pisz 5:20.03 291 1:14.75 1:23.10 1:23.27 1:18.91
86. Rzeszotarski Wojciech 00 UKS Skalar Warszawa 5:20.93 289 1:13.96 1:23.22 1:24.31 1:19.44
87. Niewczas Maciej 00 KP Barakuda Starachowice 5:36.73 250 1:18.20 1:28.33 1:27.51 1:22.69
DYSKW. Biecki Szymon SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM
NW Lanuszny Sebastian 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski


<< TOP >>
Konkurencja 21
2014-03-08
Dziewcząt, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Wikieł Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.61 622 A 35.66 39.54 41.02 41.39
2. Sałbut Roksana SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:40.72 586 A 36.37 40.33 41.70 42.32
3. Kwiatkowska Agata 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 2:41.10 582 A 35.14 40.46 42.01 43.49
4. Aściukiewicz Marta 00 MKP Kołobrzeg 2:44.92 543 A 36.49 41.49 43.33 43.61
5. Kowalska Dominika 00 MKS Trójka Łódź 2:45.52 537 A 37.05 42.57 43.57 42.33
6. Iwanowska Alexandra 00 MKS Juvenia Wrocław 2:45.78 534 A 37.15 41.72 43.20 43.71
7. Mycek Agnieszka 00 WKS Śląsk 2:46.29 529 A 37.75 42.33 43.75 42.46
8. Walz Kornelia 00 UKS NAWA Skierniewice 2:46.35 529 A 37.08 42.44 44.00 42.83
9. Morchat Katarzyna 00 KORNER Zielona Góra 2:47.24 520 A 38.09 43.44 43.68 42.03
10. Wiączek Weronika 00 UKS 9 Kalisz 2:47.47 518 A 38.39 42.14 44.25 42.69
11. Koterba Adrianna 00 KORNER Zielona Góra 2:47.99 514 B 38.41 43.71 43.82 42.05
12. Tomaszek Aleksandra 00 MKS Polonia Warszawa 2:48.01 513 B 36.06 41.69 44.14 46.12
13. Lisowska Aleksandra 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:48.07 513 B 38.28 43.23 43.77 42.79
14. Gruca Alicja SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:48.10 513 B 36.59 42.16 44.67 44.68
15. Józefiak Nikola 00 MKS Juvenia Wrocław 2:49.65 499 B 37.94 42.74 44.26 44.71
16. Gliwa Hanna 00 BUKS Warszawa 2:49.81 497 B 37.68 42.40 44.61 45.12
17. Szeremeta Weronika 00 Skalar Słupsk 2:50.25 493 B 38.42 42.92 43.98 44.93
18. Piekut Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 2:51.08 486 B 35.88 42.92 46.37 45.91
19. Brzozowska Marta 00 MKS Juvenia Wrocław 2:51.14 486 B 38.61 43.58 44.64 44.31
20. Kisiel Gabriela 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 2:51.29 484 B 35.92 42.74 43.00 49.63
21. Mordak Julia 00 MKP SZCZECIN 2:53.10 469 R 38.03 42.90 45.64 46.53
22. Kościanek Natalia 00 UKS OLIMPIC Warka 2:53.32 468 R 38.00 42.30 45.46 47.56
23. Pisarek Justyna SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:53.72 464 38.24 44.19 45.79 45.50
24. Abramowicz Julia 00 IKS Konstancin 2:53.99 462 38.44 44.59 45.29 45.67
25. Szlęk Katarzyna 00 MKS MOS Karowice 2:54.25 460 38.64 45.20 45.84 44.57
26. Kujawska Katarzyna 00 MTKP Delfin Toruń 2:54.95 455 39.85 44.07 47.03 44.00
27. Bohater Paulina 00 MKS Juvenia Wrocław 2:55.05 454 39.17 43.90 46.13 45.85
28. Podleśny Emilia 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:55.53 450 39.75 45.09 46.11 44.58
29. Piestrzeniewicz Oliwia 00 Dwójka Morena Gdańsk 2:55.66 449 39.43 44.63 46.11 45.49
30. Sasiela Sylwia 00 WKS Śląsk 2:56.00 446 39.30 45.01 45.69 46.00
31. Kiewel Zuzanna 00 BUKS Warszawa 2:56.69 441 38.71 45.48 46.61 45.89
32. Kwiatkowska Dominika 00 MKS Juvenia Wrocław 2:56.93 439 39.25 44.64 46.25 46.79
33. Przygoda Julia 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 2:57.02 439 38.82 43.96 46.46 47.78
34. Borys Anna 00 MKS Polonia Warszawa 2:57.07 438 39.84 44.72 46.32 46.19
35. Hajduk Anita 00 UKS Omega Sokółka 2:57.09 438 38.66 44.54 46.87 47.02
36. Hallmann Weronika 00 1 Solex Lębork 2:58.35 429 39.92 46.16 47.07 45.20
37. Kacprzak Patrycja 00 UKS 190 Łódź 2:58.65 427 38.65 44.05 47.32 48.63
38. Ślusarczyk Natalia 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:59.74 419 39.38 44.83 46.78 48.75
39. Goździejewicz Julia 00 KORNER Zielona Góra 3:00.19 416 40.92 48.32 45.98 44.97
40. Bielewicz Joanna 00 KS Warta Poznań 3:01.04 410 37.29 43.46 48.75 51.54
41. Kozera Katarzyna 00 UKS SMS Galicja Kraków 3:01.57 407 40.97 46.52 47.12 46.96
42. Kopeć Aleksandra 00 MKS Delfinek Łuków 3:01.64 406 40.31 46.32 48.26 46.75
43. Mianowska Dominika 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 3:03.30 395 41.00 45.35 47.56 49.39
44. Kocurek Marta 00 Posnania Poznań 3:03.90 391 40.17 46.05 49.00 48.68
45. Przewoźniak Kamila 00 UKS WODNIK Siemianowice Śląski 3:04.93 385 41.65 46.75 49.14 47.39
46. Swół Eliza 00 MKS Ikar Mielec 3:05.26 383 42.56 47.65 48.67 46.38
47. Mikołajek Aleksandra 00 KP AVIA Świdnik 3:05.94 379 41.40 48.00 48.72 47.82
48. Felkel Justyna 00 SiKReT Gliwice 3:06.75 374 43.57 49.44 48.41 45.33
49. Witko Kamila 00 UKS SMS Galicja Kraków 3:09.66 357 43.17 48.21 49.71 48.57
50. Kieszek Natalia 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 3:11.99 344 42.98 48.16 50.54 50.31
51. Kwiatkowska Adrianna 00 MKS Rokita Brzeg Dolny 3:13.00 338 43.10 48.51 50.42 50.97
52. Rogowicz Aleksandra 00 UKS Omega Sokółka 3:13.38 336 43.95 49.14 50.07 50.22
53. Jaroń Wiktoria 00 UKP Ruda Śląska 3:13.73 335 40.26 46.81 51.21 55.45
54. Kazmierczak Kalina 00 BUKS Warszawa 3:13.77 334 43.58 49.22 50.78 50.19
55. Glinka Wiktoria 00 MKS Polonia Warszawa 3:14.34 332 41.36 48.92 52.11 51.95
56. Maksim Matylda 00 UKS Żabianka Gdańsk 3:14.83 329 44.01 51.57 50.07 49.18
57. Cocek Magdalena 00 UKS Żabianka Gdańsk 3:17.40 316 45.09 50.44 51.03 50.84
58. Paczkowska Weronika 00 MKS Juvenia 3:20.96 300 44.77 51.82 52.17 52.20
DYSKW. Chmielewska Aneta 00 UKS OLIMPIC Warka
O-4


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-03-08
Chłopców, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Kałusowski Jan 00 MKS Trójka Łódź 2:22.84 602 A 32.45 36.88 37.05 36.46
2. Orzechowski Kacper 00 UKS NAWA Skierniewice 2:25.64 568 A 32.70 37.55 38.27 37.12
Siemiński Piotr 00 UKS Żoliborz Warszawa 2:25.64 568 A 32.03 37.24 37.92 38.45
4. Czop Filip 00 MTS Kwidzyn 2:29.60 524 A 33.76 38.31 39.01 38.52
5. Szabłowski Hubert 00 UKS Jagiellonka Warszawa 2:34.10 480 A 34.35 39.62 39.88 40.25
6. Juraszek Adrian 00 Skalar Słupsk 2:34.65 475 A 34.50 39.22 40.41 40.52
7. Rębacz Maciej 00 UKS G - 8 Bielany 2:34.85 473 A 35.82 38.80 39.56 40.67
8. Kała Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 2:35.77 464 A 34.24 39.58 41.51 40.44
9. Szczerkowski Michał 00 MKP SZCZECIN 2:37.58 449 A 35.04 40.41 41.63 40.50
10. Szczeciński Robert 00 MKS Polonia Warszawa 2:38.37 442 A 34.08 40.03 42.11 42.15
11. Kłosiński Alan 00 MKS Jedynka Łódź 2:38.55 440 B 34.69 40.40 41.41 42.05
12. Dopierała Krystian 00 KORNER Zielona Góra 2:38.63 440 B 35.01 40.56 41.31 41.75
13. Wiatr Krzysztof 00 Mks Piaseczno 2:38.80 438 B 35.24 40.05 41.90 41.61
14. Butkiewicz Cezary 00 UKS G - 8 Bielany 2:38.97 437 B 35.53 39.75 41.71 41.98
15. Greczanik Paweł SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:38.98 437 B 35.43 40.59 41.30 41.66
16. Wardak Jakub 00 UKS G - 8 Bielany 2:39.00 437 B 34.40 40.60 42.21 41.79
17. Derendarz Aleksander 00 UKS 190 Łódź 2:39.09 436 B 35.09 40.19 41.54 42.27
18. Kudela Paweł 00 KS Fala Niepołomice 2:39.81 430 B 35.44 41.27 41.92 41.18
19. Koczorowski Kacper 00 KP Astromal Akwawit Leszno 2:39.89 429 B 34.84 41.18 42.86 41.01
Szeląg Mikołaj SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:39.89 429 B 36.00 40.01 42.00 41.88
21. Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:40.28 426 R 36.20 41.50 42.09 40.49
22. Rdzanek Szymon 00 KS Górnik Radlin 2:40.37 426 R 35.72 41.12 42.41 41.12
23. Dąbrowski Daniel 00 UKP Ruda Śląska 2:40.61 424 33.95 39.98 42.81 43.87
24. Wodzień Szymon 00 MKP Bobry Dębica 2:40.76 422 35.60 40.73 42.84 41.59
25. Dobrzyński Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:40.84 422 35.97 40.53 41.83 42.51
26. Nowak Kacper 00 KS Warta Poznań 2:41.24 419 35.95 41.12 42.53 41.64
27. Pakuła Mateusz 00 MKS Jedynka Łódź 2:41.93 413 34.49 40.48 43.31 43.65
28. Adamski Mikołaj 00 KPi Ciechanów 2:42.01 413 34.89 39.91 42.89 44.32
29. Glazer Rafał 00 Mks Piaseczno 2:42.27 411 35.47 41.01 42.60 43.19
30. Bieniek Jakub 00 KP Sokół Rzeszów 2:42.89 406 35.98 41.83 43.26 41.82
31. Kosmala Szymon 00 LUKS Orlik Lublin 2:42.92 406 35.35 41.13 42.92 43.52
32. Legomiński Jakub 00 KS Piatka Chorzów 2:42.95 406 35.66 41.14 42.97 43.18
33. Staniszewski Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:43.51 401 35.79 41.55 43.64 42.53
34. Bieg Oskar 00 UKS Wodnik 29 Katowice 2:44.63 393 34.97 41.36 43.86 44.44
35. Nieckarz Marcin 00 UKS 190 Łódź 2:45.80 385 36.22 42.34 44.48 42.76
36. Data Mariusz 00 MKS Ikar Mielec 2:46.14 383 36.79 42.69 44.11 42.55
37. Włodarczyk Bruno 00 TS Wisła Kraków 2:46.18 382 38.01 42.89 43.92 41.36
38. Bożuchowski Jakub 00 KORNER Zielona Góra 2:47.86 371 38.10 43.00 43.44 43.32
39. Janiszewski Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 2:47.89 371 36.16 42.70 45.84 43.19
40. Pietrzyk Cezary SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:47.93 371 38.54 42.52 43.76 43.11
41. Szczepański Bartosz 00 KPi Płetwal Mława 2:48.26 368 35.97 42.57 44.27 45.45
42. Klej Jakub 00 MKS Żak Biała Podlaska 2:48.52 367 37.95 42.33 44.02 44.22
43. Stadnyk Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.55 366 37.83 42.65 44.02 44.05
44. Dąbrowski Mateusz 00 UKS Cityzen Poznań 2:49.05 363 36.30 43.06 45.71 43.98
45. Litwin Dawid 00 SALOS Cortile  Kielce 2:49.50 360 37.11 41.81 44.43 46.15
46. Gall Tobiasz 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:51.15 350 38.33 42.82 45.72 44.28
47. Maciak Artur 00 MKP SZCZECIN 2:51.82 346 38.72 43.40 44.72 44.98
48. Małkowski Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:51.94 345 38.50 43.73 45.72 43.99
49. Gorycki Jan 00 KP Delfin Horyniec-Zdrój 2:52.44 342 38.36 43.87 45.28 44.93
50. Kwiatkowski Szymon 00 UKS Trójka Oborniki 2:52.67 341 36.42 43.02 45.99 47.24
51. Jaworski Maciej 00 UKS G - 8 Bielany 2:52.75 340 37.56 44.28 45.56 45.35
52. Krawczak Patryk 00 MKS Żak Biała Podlaska 2:54.97 328 38.95 44.07 45.85 46.10
53. Rydz Franciszek 00 KS Warta Poznań 2:55.28 326 38.96 45.33 46.70 44.29
54. Robak Kamil 00 TS Pływak Bochnia 2:55.43 325 38.54 44.44 46.96 45.49
55. Galas Jakub 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:59.52 303 40.26 45.61 47.40 46.25
56. Dąbrowski Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 3:02.70 288 41.24 46.32 47.51 47.63
57. Rzeżnik Oskar 00 UKS Junior Kluczbork 3:02.83 287 41.46 46.72 47.73 46.92
58. Rel Maciej 00 MKS Trójka Łódź 3:02.87 287 40.07 46.77 48.32 47.71
59. Osiński Piotr 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 3:03.36 285 40.23 47.03 48.34 47.76
60. Kostyk Teodor 00 UKS Cityzen Poznań 3:06.40 271 40.91 48.76 48.88 47.85
61. Galas Daniel 00 UKS Posejdon Pułtusk 3:07.47 266 39.92 48.35 50.16 49.04
62. Michałowski Remigiusz 00 UKP Jedynka Elbląg 3:07.62 266 41.99 47.77 49.60 48.26
63. Piątkiewicz Dawid 00 MZOS Płock 3:07.94 264 40.84 46.68 51.29 49.13
64. Dobies Mateusz 00 PSP Swim Płock 3:08.21 263 40.67 49.29 49.77 48.48
65. Bator Kacper 00 TS Wisła Kraków 3:09.61 257 42.61 49.84 49.80 47.36
66. Wawrzyniak Adam 00 UPKS Wodnik Rawicz 3:13.91 240 41.73 50.47 50.22 51.49
67. Floriańczyk Hubert 00 UKS Ostrobramska W-wa 3:23.40 208 46.35 52.72 52.82 51.51
DYSKW. Chmielowiec Łukasz 00 UKS NAWA Skierniewice
K-15
NW Koziński Daniel 00 Dwójka Morena Gdańsk
DYSKW. Pełna Michalczyk Andrzej SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM


<< TOP >>
Konkurencja 23
2014-03-08
Dziewcząt, 200m zmienny 14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Osiniak Ewa 00 Uczniowski Klub Sportowy Olimp 2:25.77 624 A 32.69 36.67 41.86 34.55
2. Dzwonnik Zuzanna 00 UKS SP19 Łódź 2:26.22 618 A 30.59 36.44 43.79 35.40
3. Węgrzyn Natalia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:28.22 594 A 31.95 37.76 44.44 34.07
4. Klonowska Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 2:29.04 584 A 31.93 38.08 44.51 34.52
5. Rogowska Katarzyna 00 Znicz Koszalin 2:29.62 577 A 32.57 38.64 45.18 33.23
6. Pecyna Michalina 00 IKS Konstancin 2:29.84 575 A 32.41 37.70 45.26 34.47
7. Knapik Agata 00 UKS Oxpress Bolesławiec 2:30.08 572 A 34.01 39.50 42.20 34.37
8. Wojciechowska Maria SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:30.27 570 A 32.09 39.08 44.57 34.53
9. Gotowska Weronika 00 UKS G - 8 Bielany 2:30.40 568 A 33.16 36.72 45.25 35.27
10. Bronek Martyna 00 UKS Aligator Gorzyce 2:31.68 554 A 32.57 38.75 45.88 34.48
11. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.01 550 B 32.09 39.06 45.33 35.53
12. Kołodziej Katarzyna SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:33.64 533 B 32.80 38.68 46.64 35.52
13. Borejszo Paula 00 MKP SZCZECIN 2:33.91 530 B 33.69 38.33 46.21 35.68
14. Giemza Aleksandra 00 UKS 190 Łódź 2:34.02 529 B 33.16 39.79 45.19 35.88
15. Zawisza Alina SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:34.68 522 B 34.61 38.93 46.61 34.53
16. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2:34.75 521 B 33.76 39.59 44.98 36.42
17. Bartczak Julia 00 SKS 137 Delfin Łódź 2:35.98 509 B 33.08 41.04 45.39 36.47
18. Kromolicka Wiktoria 00 KS Warta Poznań 2:36.35 506 B 34.46 39.60 45.66 36.63
19. Szopa Marta 00 CSTR Strzyżów 2:37.94 490 B 33.62 39.63 47.10 37.59
20. Pisarek Justyna SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:38.25 488 B 33.55 40.93 46.19 37.58
21. Sobala Dominika 00 KS Warta Poznań 2:38.52 485 R 33.72 39.01 47.21 38.58
22. Skibczak Natalia 00 UKS G - 8 Bielany 2:39.10 480 R 35.94 39.73 46.26 37.17
23. Domagała Julia 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:39.17 479 34.31 42.41 45.75 36.70
24. Lisowska Aleksandra 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:39.67 475 36.04 40.94 44.59 38.10
25. Kulik Julia 00 1 Solex Lębork 2:39.75 474 35.10 41.60 46.52 36.53
26. Żylska Joanna 00 KS Korona Kraków 2:40.84 464 35.09 39.61 48.53 37.61
27. Mikus Katarzyna 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:41.25 461 34.53 44.77 46.91 35.04
28. Gasparjan Lilia 00 MKS Medyk Giżycko 2:41.35 460 32.29 41.36 50.33 37.37
29. Łotecka Aleksandra 00 KS Górnik Radlin 2:41.37 460 33.72 43.48 45.93 38.24
30. Pietrzak Patrycja 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:42.37 451 36.15 41.13 49.61 35.48
31. Kujawska Katarzyna 00 MTKP Delfin Toruń 2:42.46 451 37.19 41.91 45.80 37.56
32. Jagiełło Weronika 00 Korona Swim Kielce 2:42.61 449 34.13 42.58 50.06 35.84
33. Sudak Magdalena 00 UKS G - 8 Bielany 2:42.71 449 37.58 42.17 47.93 35.03
34. Felkel Maja 00 KS Warta Poznań 2:42.79 448 33.59 43.42 47.86 37.92
35. Przygoda Julia 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 2:43.23 444 35.81 43.34 45.72 38.36
36. Nosal Anna 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 2:43.53 442 34.65 42.10 49.72 37.06
37. Haręza Sara 00 UKS Żabianka Gdańsk 2:43.77 440 35.42 41.39 50.14 36.82
38. Mikołajek Weronika 00 KP AVIA Świdnik 2:44.09 437 36.12 42.93 48.56 36.48
39. Borys Anna 00 MKS Polonia Warszawa 2:44.57 434 34.92 41.65 47.92 40.08
40. Woronko Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 2:45.44 427 35.34 41.18 50.21 38.71
41. Mrugacz Dominika 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:46.90 416 35.02 42.29 51.53 38.06
42. Antoniak Oliwia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:47.07 414 35.56 44.35 49.73 37.43
43. Borczyk Martyna 00 KS Rekin Świebodzice 2:47.27 413 36.53 43.28 50.24 37.22
44. Tonderys Sandra 00 MOSiR Motyl Stalowa Wola 2:47.89 408 35.97 41.00 50.22 40.70
45. Aleksiewicz Ewelina 00 UKS G - 8 Bielany 2:48.10 407 35.48 42.24 51.88 38.50
46. Strzę˜Pek Kornelia 00 KS Rekin Świebodzice 2:48.32 405 37.87 40.15 51.84 38.46
47. Gluzińska Paulina 00 UKP Ruda Śląska 2:48.34 405 36.07 42.14 52.88 37.25
48. Maruszczyk Beata 00 MOSM Tychy 2:48.48 404 35.04 44.35 49.14 39.95
Kocjan Victoria SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 2:48.48 404 38.65 44.11 47.73 37.99
50. Smolińska Gabriela 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:48.51 404 36.41 43.28 49.60 39.22
51. Kudlińska Paulina 00 KS Warta Poznań 2:49.77 395 34.87 45.87 50.02 39.01
52. Lusina Gabriela 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:51.81 381 36.81 43.45 52.90 38.65
53. Kleszczewska Angela 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 3:01.04 326 37.36 46.23 55.67 41.78
54. Cocek Magdalena 00 UKS Żabianka Gdańsk 3:06.38 298 41.96 50.37 51.02 43.03


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-03-08
Chłopców, 200m zmienny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Kałusowski Jan 00 MKS Trójka Łódź 2:11.53 579 A 28.63 35.03 35.96 31.91
2. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 2:14.35 543 A 28.16 33.62 39.94 32.63
3. Siemiński Piotr 00 UKS Żoliborz Warszawa 2:15.88 525 A 28.72 36.08 38.36 32.72
4. Błaszczyk Kacper 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 2:17.35 508 A 29.40 36.07 39.40 32.48
5. Szaryński Mikołaj 00 Dwójka Morena Gdańsk 2:18.06 500 A 30.18 36.96 39.97 30.95
6. Cerlich Maksymilian 00 MKS Ikar Mielec 2:19.71 483 A 29.75 35.15 42.70 32.11
7. Madoń Marek 00 KORNER Zielona Góra 2:19.90 481 A 32.26 33.75 41.61 32.28
8. Kwiasowski Jakub 00 MKS Jedynka Łódź 2:20.20 478 A 29.08 36.72 42.82 31.58
9. Szczepański Oskar 00 MKP SZCZECIN 2:20.36 476 A 28.43 35.88 42.05 34.00
10. Zychowicz Jakub 00 Znicz Koszalin 2:20.86 471 A 30.49 36.49 42.58 31.30
11. Czop Michał 00 MTS Kwidzyn 2:20.93 470 B 29.63 36.42 41.03 33.85
12. Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:22.09 459 B 30.70 37.77 41.68 31.94
13. Kraska Jakub 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:22.57 454 B 30.19 36.32 42.15 33.91
14. Domański Kamil 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 2:22.81 452 B 31.45 36.83 41.77 32.76
15. Taradyś Jakub 00 KORNER Zielona Góra 2:23.07 449 B 30.62 37.94 44.75 29.76
16. Mańka Filip 00 UKS 190 Łódź 2:23.30 447 B 31.36 36.09 42.54 33.31
17. Łukaszczyk Mateusz 00 Orka Zamość 2:23.83 442 B 30.32 36.67 43.78 33.06
18. Wiewiórka Daniel 00 Osirb 2:24.23 439 B 30.00 36.69 43.11 34.43
19. Woźniak Maciej 00 UKS 190 Łódź 2:25.09 431 B 31.64 36.30 44.10 33.05
20. Charewicz Hubert 00 MKS Żak Biała Podlaska 2:25.20 430 B 29.92 36.50 45.82 32.96
21. Walczysko Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:25.24 430 R 31.72 38.28 41.11 34.13
22. Kiszczak Jakub 00 MKS Juvenia Wrocław 2:25.25 429 R 30.62 37.10 44.23 33.30
23. Roman Mateusz 00 MKS ZRYW Opole 2:25.82 424 31.40 37.67 43.60 33.15
24. Brodowski Bartosz 00 UKS NAWA Skierniewice 2:26.38 420 30.03 38.66 43.08 34.61
25. Olejniczak Borys 00 KS Warta Poznań 2:26.59 418 31.06 38.67 42.67 34.19
26. Jałtuszewski Jakub SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 2:26.62 418 31.48 36.31 44.21 34.62
27. Orłowski Kamil SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:26.95 415 32.04 39.00 43.44 32.47
28. Kasprzyk Albert 00 UKP Ruda Śląska 2:27.03 414 30.00 37.44 45.05 34.54
29. Hołub Krzysztof 00 KP AVIA Świdnik 2:27.24 412 31.07 37.72 44.14 34.31
30. Cieślak Kacper 00 UKS 9 Kalisz 2:27.36 411 31.92 36.93 43.78 34.73
31. Dobrzyński Piotr 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.81 408 31.71 38.52 42.61 34.97
32. Krzekotowski Karol 00 UKP Torpeda Oleśnica 2:27.98 406 31.52 36.72 47.01 32.73
33. Jodłowski Mateusz 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:28.06 405 31.29 37.76 42.98 36.03
34. Karnik Eryk 00 RTP Victoria  Radom 2:28.14 405 33.53 35.36 46.42 32.83
35. Jędrzejewski Mateusz 00 UKS GOS Raszyn 2:28.26 404 32.05 38.86 42.79 34.56
36. Kowalski Rafał 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 2:28.48 402 33.15 38.01 43.39 33.93
37. Glonek Maciej 00 KS Warta Poznań 2:28.55 401 30.95 38.25 44.98 34.37
38. Jastrząb Dominik 00 KS Warta Poznań 2:29.10 397 30.81 35.76 45.64 36.89
39. Semeniuk Mateusz 00 MKP SZCZECIN 2:29.19 396 31.92 40.11 43.93 33.23
40. Piotrowicz Kamil 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:29.24 396 33.35 37.96 43.17 34.76
41. Mańka Jakub 00 UKS G - 8 Bielany 2:29.28 396 31.43 38.73 44.09 35.03
42. Mitrus Paweł 00 Mks Piaseczno 2:29.85 391 32.59 37.91 45.04 34.31
43. Koput Kamil 00 MKS Polonia Warszawa 2:29.89 391 30.90 39.03 44.33 35.63
44. Włodarczyk Bruno 00 TS Wisła Kraków 2:30.74 384 32.54 38.75 44.92 34.53
45. Kowalski Maxymilian 00 MPKS Orka Ciechanow 2:30.88 383 32.05 38.03 45.15 35.65
46. Kuczak Adam 00 KORNER Zielona Góra 2:31.71 377 33.71 36.35 46.59 35.06
47. Cyza Oskar 00 UKP Ruda Śląska 2:32.14 374 32.32 37.91 45.50 36.41
48. Suliga Jeremi 00 Śródmiejski U.K.S.Polna Warsza 2:32.36 372 31.06 39.59 45.50 36.21
49. Pawłowski Bogdan 00 KP Sokół Rzeszów 2:32.97 368 31.96 37.76 46.11 37.14
50. Skotnicki Błażej 00 MKP SZCZECIN 2:33.88 361 32.97 41.54 44.29 35.08
51. Klej Jakub 00 MKS Żak Biała Podlaska 2:34.83 354 34.34 39.70 43.97 36.82
52. Polak Mikołaj 00 Korona Swim Kielce 2:36.29 345 33.91 39.29 46.04 37.05
53. Wieczorek Wojciech 00 UKS Junior Kluczbork 2:36.84 341 34.20 40.15 46.70 35.79
54. Augustyn Aleksander 00 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 2:36.95 340 33.17 40.36 48.22 35.20
55. Plauszta Arnold 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 2:37.10 339 33.33 40.94 47.29 35.54
56. Słomiński Sebastian 00 KS Rekin Świebodzice 2:37.17 339 34.13 39.78 47.84 35.42
57. Hrycyk Maciej 00 1 Solex Lębork 2:37.27 338 35.09 40.92 45.95 35.31
58. Sokołowski Szymon 00 MUKP Fala Ropczyce 2:38.64 330 32.58 41.14 47.88 37.04
59. Misina Mateusz 00 MKS Ikar Mielec 2:39.90 322 34.25 40.95 46.42 38.28
Szynalski Szymon 00 UPKS Wodnik Rawicz 2:39.90 322 33.82 41.84 48.79 35.45
61. Rogacz Grzegorz SR 00 MKS SMS Victoria Racibórz 2:40.97 315 36.45 44.05 44.73 35.74
62. Kędziora Daniel 00 KS Piatka Chorzów 2:41.13 314 32.93 41.85 50.32 36.03
63. Pabich Jakub 00 MPKS Orka Ciechanow 2:42.89 304 34.68 39.76 49.79 38.66
64. Jaworski Maciej 00 UKS G - 8 Bielany 2:44.82 294 40.65 43.62 43.34 37.21
65. Domarad Jakub 00 Skalar Słupsk 2:44.91 293 32.67 42.38 51.46 38.40
66. Cupak Wojciech 00 UKS SMS Galicja Kraków 2:48.24 276 37.48 43.09 49.42 38.25
67. Gostkowski Kacper 00 UKS Ruch Grudziądz 2:52.19 258 37.46 45.54 50.01 39.18
DYSKW. Wnuczak Dawid 00 UKS G - 8 Bielany
K-14


<< TOP >>
Konkurencja 15
2014-03-08
Dziewcząt, 50m motylkowy 14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Solak Anna 00 PSP Swim Płock 28.12 651
2. Wojciechowska Maria SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 29.25 579
3. Górecka Weronika 00 MKS Juvenia Wrocław 29.64 556
4. Dąbrowska Agnieszka 00 KORNER Zielona Góra 30.22 525
5. Pachowska Wiktoria 00 UKS Jagiellonka Warszawa 30.49 511
6. Malczewska Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 30.53 509
7. Wrzosek Iga 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 30.59 506
8. Łyczek Andżelika 00 KPi Płetwal Mława 30.65 503
9. Bartczak Julia 00 SKS 137 Delfin Łódź 30.85 493
10. Żmuda Weronika 00 MTP Lublinianka Lublin 31.36 469
Finał B
11. Radecka Anna 00 KP Barakuda Starachowice 30.96 488
12. Kaczmarczyk Natalia 00 MKS Polonia Warszawa 31.04 484
13. Knapik Agata 00 UKS Oxpress Bolesławiec 31.08 482
Duda Katarzyna 00 MKP SZCZECIN 31.08 482
15. Wiśniewska Oliwia 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 31.16 478
16. Giemza Aleksandra 00 UKS 190 Łódź 31.19 477
17. Chodyna Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 31.32 471
18. Rudek Wiktoria 00 UKS Orka Lubań 31.44 466
19. Markowska Julia 00 Znicz Koszalin 31.57 460
20. Górska Julia 00 UKS Skalar Warszawa 31.58 460


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-03-08
Chłopców, 50m motylkowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Smoliński Jakub 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 25.94 593
2. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 26.83 536
3. Sawicki Bartosz 00 KS Górnik Radlin 26.84 535
4. Bednarczyk Aleksander 00 MKS Polonia Warszawa 27.08 521
5. Miciul Michał 00 KORNER Zielona Góra 27.21 514
6. Sadłowski Piotr 00 MUKS Olimpijczyk Suwałki 27.46 500
7. Szczepański Oskar 00 MKP SZCZECIN 27.50 498
8. Serżysko Kasper 00 KS Delfin Gdynia 27.66 489
9. Waśko Adam 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 27.96 473
10. Borkowski Kacper 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 28.03 470
Finał B
11. Michalczyk Andrzej SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 27.80 482
12. Myszka Kacper 00 UKS Trójka Puławy 27.94 474
13. Grzybowski Miłosz 00 UKS Polonez  Wyszków 27.95 474
Pytlarczyk Szymon 00 MKS Polonia Warszawa 27.95 474
15. Baryła Konrad 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 28.15 464
16. Torba Kacper 00 UKS Orka Lubań 28.17 463
17. Kęsik Konrad 00 UKS Żabianka Gdańsk 28.31 456
18. Kurleto Piotr 00 KS Korona Kraków 28.40 452
19. Brodowski Bartosz 00 UKS NAWA Skierniewice 28.56 444
20. Opolka Kacper SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 28.77 435


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-03-08
Dziewcząt, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Romanowska Patrycja 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 29.80 641
2. Górecka Weronika 00 MKS Juvenia Wrocław 30.40 604
3. Solak Anna 00 PSP Swim Płock 30.48 599
4. Koluch Julia 00 UKS Kapry Armexim Pruszków 30.74 584
5. Reks Aleksandra 00 UKS G - 8 Bielany 30.83 579
6. Łyczek Andżelika 00 KPi Płetwal Mława 30.84 578
7. Pogorzelska Inez 00 UKS GOS Raszyn 31.03 568
8. Smyłek Karolina 00 Skarpa Lublin 31.15 561
9. Święcka Julia 00 MTP KORMORAN Olsztyn 31.55 540
10. Bilińska Dominika 00 KS Piatka Chorzów 31.60 537
Finał B
11. Polanska Aleksandra 00 UKS GOS Raszyn 31.25 556
12. Kromolicka Wiktoria 00 KS Warta Poznań 31.73 531
13. Misiorny Anna 00 MKS Trójka Łódź 31.78 528
14. Szemro Patrycja 00 Znicz Koszalin 32.01 517
15. Rogala Julia 00 MUKP Fala Ropczyce 32.18 509
16. Tomkowicz Wiktoria 00 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 32.19 508
17. Gotowska Weronika 00 UKS G - 8 Bielany 32.24 506
18. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 32.26 505
19. Gorczyca Oliwia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 32.38 499
20. Lisowska Wiktoria 00 MKS Juvenia 32.44 497


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-03-08
Chłopców, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Domański Gracjan 00 MKP Kołobrzeg 28.18 516
2. Miciul Michał 00 KORNER Zielona Góra 28.28 511
3. Kurleto Piotr 00 KS Korona Kraków 28.39 505
4. Smoliński Jakub 00 KS 1 Ożarów Mazowiecki 28.60 494
5. Kraska Jakub 00 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 28.71 488
6. Grzybowski Miłosz 00 UKS Polonez  Wyszków 29.02 472
7. Łukaszczyk Mateusz 00 Orka Zamość 29.27 460
8. Jastrząb Dominik 00 KS Warta Poznań 29.30 459
9. Jankowiak Marcin 00 UPKS Wodnik Rawicz 29.45 452
DYSKW. Kowalik Krystian 00 KP Barakuda Starachowice
G-1
Finał B
11. Slowik Rafal 00 BUKS Warszawa 28.88 479
12. Bigajski Aleksander 00 KS Korona Kraków 29.32 458
13. Cerlich Maksymilian 00 MKS Ikar Mielec 29.41 454
14. Stradomski Patryk 00 SiKReT Gliwice 29.51 449
15. Zychowicz Jakub 00 Znicz Koszalin 29.64 443
16. Majerski Jakub 00 UKS SMS Galicja Kraków 30.05 425
17. Balcerak Jakub 00 MKS Trójka Łódź 30.06 425
18. Woliński Artur 00 MKS Oceanik Ostrzeszów 30.08 424
19. Madoń Marek 00 KORNER Zielona Góra 30.15 421
20. Piłkowski Patryk 00 MKS Polonia Warszawa 30.41 411


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-03-08
Dziewcząt, 400m dowolny 14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 100m 200m 300m 400m
Finał A
1. Margula Weronika 00 MKP SZCZECIN 4:30.84 651 1:04.38 1:08.28 1:09.89 1:08.29
2. Reks Aleksandra 00 UKS G - 8 Bielany 4:34.28 627 1:04.94 1:08.55 1:10.16 1:10.63
3. Baryła Julia 00 Dwójka Morena Gdańsk 4:34.86 623 1:05.24 1:09.94 1:10.41 1:09.27
4. Żemajtis Maria 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:34.90 623 1:04.75 1:09.74 1:11.19 1:09.22
5. Węgrzyn Natalia SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 4:36.73 611 1:05.45 1:09.47 1:11.50 1:10.31
6. Staszczyk Natalia 00 UKS Gim 92 Ursynów W-wa 4:37.34 607 1:05.59 1:10.09 1:11.71 1:09.95
7. Szafrańska Julia SOc 00 KSZO Ostrowiec 4:38.66 598 1:05.91 1:10.14 1:11.99 1:10.62
8. Kruszewska Kaja 00 MKS Juvenia 4:41.61 579 1:06.33 1:11.29 1:12.64 1:11.35
9. Szczygieł Oliwia 00 MTKP Delfin Toruń 4:43.35 569 1:06.48 1:11.63 1:13.80 1:11.44
10. Wiśniewska Barbara 00 UKS Żoliborz Warszawa 4:43.66 567 1:07.18 1:12.88 1:13.07 1:10.53
Finał B
11. Lewandowicz Natalia 00 UKS Żabianka Gdańsk 4:39.53 593 1:08.17 1:12.79 1:10.58 1:07.99
12. Jeżowska Kamila 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:40.03 589 1:08.24 1:11.76 1:12.01 1:08.02
13. Radecka Anna 00 KP Barakuda Starachowice 4:40.37 587 1:07.04 1:11.37 1:11.58 1:10.38
14. Wójtowicz Julia 00 KP Barakuda Starachowice 4:43.88 566 1:07.14 1:12.72 1:13.14 1:10.88
15. Borejszo Paula 00 MKP SZCZECIN 4:43.94 565 1:09.24 1:11.55 1:12.88 1:10.27
16. Klessa Helena 00 MKS Nielba Wągrowiec 4:44.78 560 1:06.82 1:12.21 1:13.50 1:12.25
17. Pipczyńska Kamila 00 UKS Victoria Józefów 4:47.63 544 1:07.94 1:13.65 1:14.39 1:11.65
18. Szuster Aleksandra 00 KS Piatka Chorzów 4:48.25 540 1:07.32 1:14.05 1:14.49 1:12.39
19. Tomoń Martyna 00 CSTR Strzyżów 4:48.49 539 1:07.23 1:13.75 1:14.40 1:13.11
20. Lechowicz Nadia 00 UKS SMS Galicja Kraków 4:52.88 515 1:10.48 1:14.28 1:15.21 1:12.91


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-03-08
Chłopców, 400m dowolny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 100m 200m 300m 400m
Finał A
1. Domański Gracjan 00 MKP Kołobrzeg 4:07.88 627 58.15 1:04.25 1:04.41 1:01.07
2. Młynarczyk Karol 00 UKS G - 8 Bielany 4:08.48 623 58.40 1:04.07 1:04.80 1:01.21
3. Michta Kacper SOc 00 KSZO Ostrowiec 4:12.48 594 59.18 1:04.36 1:05.80 1:03.14
4. Koziejko Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:12.53 593 59.99 1:04.28 1:04.64 1:03.62
5. Krasiński Jakub 00 MKS Juvenia Wrocław 4:15.58 572 59.32 1:04.58 1:06.29 1:05.39
6. Orłowski Kamil SOc 00 KSZO Ostrowiec 4:15.96 570 1:01.41 1:05.18 1:05.75 1:03.62
7. Taradyś Jakub 00 KORNER Zielona Góra 4:17.89 557 1:00.35 1:04.79 1:06.45 1:06.30
8. Jarocha Oskar SOc 00 KSZO Ostrowiec 4:20.58 540 1:01.35 1:06.37 1:07.42 1:05.44
9. Domański Kamil 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 4:20.89 538 1:01.50 1:06.63 1:07.65 1:05.11
10. Kiełczewski Amadeusz 00 WKS Śląsk 4:22.37 529 1:00.30 1:07.27 1:08.42 1:06.38
Finał B
11. Wałcerz Mateusz 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 4:16.39 567 1:00.51 1:06.20 1:06.61 1:03.07
12. Borkowski Kacper 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:22.10 531 1:03.65 1:07.87 1:06.11 1:04.47
13. Wąsowski Jędrzej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:23.68 521 1:02.70 1:07.12 1:07.68 1:06.18
14. Topolski Dawid 00 MKS Trójka Łódź 4:27.20 501 1:02.60 1:08.06 1:08.97 1:07.57
15. Kowalski Karol 00 MUKS UNIA Busko-Zdrój 4:28.78 492 1:03.56 1:09.16 1:08.92 1:07.14
16. Krysztoforski Fryderyk 00 UKS 9 Kalisz 4:28.86 491 1:03.89 1:09.93 1:09.05 1:05.99
17. Gębka Olaf 00 KS Warta Poznań 4:30.07 485 1:03.28 1:09.04 1:10.14 1:07.61
18. Dąbrowski Patryk 00 WKS Śląsk 4:30.25 484 1:03.48 1:08.75 1:09.65 1:08.37
19. Lisek Aleksander 00 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 4:31.18 479 1:03.83 1:09.24 1:10.22 1:07.89
20. Chodkowski Antoni 00 MKP SZCZECIN 4:31.31 478 1:03.23 1:09.47 1:10.42 1:08.19


<< TOP >>
Konkurencja 21
2014-03-08
Dziewcząt, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Wikieł Żaklina 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.50 660 35.33 38.28 40.14 40.75
2. Kwiatkowska Agata 00 TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 2:39.15 604 35.71 39.78 41.57 42.09
3. Sałbut Roksana SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:39.76 597 35.98 40.71 41.62 41.45
4. Kowalska Dominika 00 MKS Trójka Łódź 2:42.90 563 36.42 40.95 43.09 42.44
5. Iwanowska Alexandra 00 MKS Juvenia Wrocław 2:44.03 552 36.66 41.65 43.17 42.55
6. Walz Kornelia 00 UKS NAWA Skierniewice 2:45.52 537 36.48 42.25 43.95 42.84
7. Mycek Agnieszka 00 WKS Śląsk 2:48.07 513 37.64 43.05 43.92 43.46
8. Morchat Katarzyna 00 KORNER Zielona Góra 2:48.22 511 38.20 43.62 44.24 42.16
9. Wiączek Weronika 00 UKS 9 Kalisz 2:48.66 507 37.53 43.08 44.64 43.41
10. Aściukiewicz Marta 00 MKP Kołobrzeg 2:49.27 502 35.12 42.21 45.45 46.49
Finał B
11. Kisiel Gabriela 00 MKS Neptun Stargard Szczecińsk 2:43.49 557 35.67 41.98 43.83 42.01
12. Koterba Adrianna 00 KORNER Zielona Góra 2:44.47 547 36.83 43.06 42.91 41.67
13. Tomaszek Aleksandra 00 MKS Polonia Warszawa 2:47.14 521 35.75 41.90 44.85 44.64
14. Brzozowska Marta 00 MKS Juvenia Wrocław 2:48.13 512 37.84 42.82 43.84 43.63
15. Gliwa Hanna 00 BUKS Warszawa 2:48.97 505 37.36 43.04 45.05 43.52
16. Józefiak Nikola 00 MKS Juvenia Wrocław 2:50.60 490 38.42 43.27 44.42 44.49
17. Lisowska Aleksandra 00 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:50.84 488 37.88 43.36 45.23 44.37
18. Szeremeta Weronika 00 Skalar Słupsk 2:52.11 477 38.50 43.43 44.68 45.50
19. Piekut Zofia 00 MKS Polonia Warszawa 2:52.82 472 37.42 43.80 46.25 45.35
DYSKW. Gruca Alicja SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM
K-15


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-03-08
Chłopców, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Kałusowski Jan 00 MKS Trójka Łódź 2:18.77 657 31.60 35.81 35.88 35.48
2. Siemiński Piotr 00 UKS Żoliborz Warszawa 2:22.74 604 31.74 36.26 37.23 37.51
3. Orzechowski Kacper 00 UKS NAWA Skierniewice 2:24.58 581 32.38 36.72 37.88 37.60
4. Czop Filip 00 MTS Kwidzyn 2:29.89 521 33.71 37.76 38.87 39.55
5. Rębacz Maciej 00 UKS G - 8 Bielany 2:32.54 495 35.32 38.62 39.87 38.73
6. Szabłowski Hubert 00 UKS Jagiellonka Warszawa 2:32.93 491 33.82 39.54 40.07 39.50
7. Juraszek Adrian 00 Skalar Słupsk 2:34.59 475 33.05 38.69 40.80 42.05
8. Szczeciński Robert 00 MKS Polonia Warszawa 2:34.92 472 35.17 40.12 40.31 39.32
9. Kała Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 2:35.56 466 35.19 39.39 41.23 39.75
10. Szczerkowski Michał 00 MKP SZCZECIN 2:36.05 462 35.15 39.78 40.65 40.47
Finał B
11. Kłosiński Alan 00 MKS Jedynka Łódź 2:36.77 456 35.20 40.78 40.70 40.09
12. Dopierała Krystian 00 KORNER Zielona Góra 2:37.39 450 34.84 40.40 41.50 40.65
13. Wardak Jakub 00 UKS G - 8 Bielany 2:37.51 449 33.94 39.77 42.14 41.66
14. Butkiewicz Cezary 00 UKS G - 8 Bielany 2:37.66 448 34.15 39.08 41.98 42.45
15. Greczanik Paweł SO 00 UKP UNIA OŚWIĘCIM 2:38.04 445 36.28 40.77 41.49 39.50
16. Kudela Paweł 00 KS Fala Niepołomice 2:38.39 442 35.09 40.10 41.87 41.33
17. Koczorowski Kacper 00 KP Astromal Akwawit Leszno 2:38.55 440 34.14 41.48 42.27 40.66
18. Wiatr Krzysztof 00 Mks Piaseczno 2:38.61 440 35.29 40.06 41.83 41.43
19. Szeląg Mikołaj SOc 00 KSZO Ostrowiec 2:39.64 431 36.50 41.03 41.51 40.60
20. Derendarz Aleksander 00 UKS 190 Łódź 2:40.09 428 35.36 41.36 42.06 41.31


<< TOP >>
Konkurencja 23
2014-03-08
Dziewcząt, 200m zmienny 14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas