Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  16 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  16 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  16 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  16 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  16 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  16 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  16 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  16 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  16 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  16 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  16 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  16 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  16 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  16 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  16 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  16 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  16 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  16 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  16 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  16 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  16 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  16 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  16 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  16 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  16 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  16 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  16 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  16 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  16 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  16 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  16 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  16 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  16 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  16 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  16 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  16 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  16 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  16 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  16 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  16 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  16 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  16 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  16 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  16 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  16 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  16 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  16 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  16 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  16 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  16 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  16 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  16 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  16 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  16 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  16 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  16 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  16 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  16 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  16 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  16 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  16 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  16 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Mł - 16 lat
Gorzów Wlkp., 14- - 16-3-2014


Konkurencja 1
2014-03-14
Dziewcząt, 50m dowolny 16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 25.05 KORC Agata 00201 Moscow (RUS) 2002-04-06

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. PEDA Paulina 98 AZS AWF Katowice 26.57 670 A
2. NOGAJ Paulina 98 Wodnik Radom 26.62 666 A
3. JANKOWSKA Klaudia 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 26.82 651 A
4. GÓRECKA Marta 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 26.91 644 A
5. NASKRĘT Agata 98 Astoria Bydgoszcz 27.07 633 A
6. PRZYBYSŁAWSKA Aleksandra 98 Wodnik Radom 27.12 630 A
7. SOKOŁOWSKA Sandra 98 Juvenia Białystok 27.41 610 A
8. LEWANDOWSKA Aleksandra SSz 98 MKP Szczecin 27.43 608 A
9. KLIMCZAK Adrianna 98 Skra Bełchatów 27.49 604 B
10. SZELWACH Natalia 98 Słowianka Gorzów 27.55 601 B
SMAGA Anna 98 Śląsk Wrocław 27.55 601 B
12. PISARCZYK Amelia SR 98 Victoria Racibórz 27.64 595 B
13. GONTA Oliwia 98 Totis Viribus Świebodzin 27.67 593 B
14. WOLNY Magdalena SO 98 Unia Oświęcim 27.68 592 B
15. ROGOWSKA Paulina 98 Salos Cortile Kielce 27.81 584 B
16. BAJURA Marta 98 Wodnik 29 Katowice 27.91 578 B
17. KIKTA Gabriela 98 MKS Sanok 27.96 574 R
18. SAJECKA Zofia 98 Skalar Warszawa 27.99 573 R
19. SPOLJAR Sylwia 98 AZS AWF Katowice 28.07 568
20. MATUSZCZYK Katarzyna 98 Huragan Sosnowiec 28.08 567
21. ŁOCHIŃSKA Agnieszka 98 Słowianka Gorzów 28.13 564
22. TROJANOWSKA Zuzanna SO 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 28.16 562
23. MESJASZ Julia 98 Meduza Pajęczno 28.22 559
24. LACH Paulina 98 Korner Z.Góra 28.31 553
25. MILER Oliwia 98 Astromal Akwawit Leszno 28.35 551
RYBAK Aleksandra SO 98 Motyl Stalowa Wola 28.35 551
27. PANKOWSKA Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 28.36 550
28. KRĘTOSZ Gabriela 98 MOS Katowice 28.52 541
29. POKRYWKA Karolina 98 190 Łódź 28.53 541
30. POPŁONYK Aleksandra 98 9 Kalisz 28.63 535
31. PAWELEC Natalia 98 9 Kalisz 28.66 533
32. SOŃTA Magdalena 98 Wodnik Radom 28.79 526
33. SZYMAŃSKA Urszula 98 Płetwal Mława 28.87 522
34. WĘCŁAWIAK Irena 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 28.92 519
35. HENDZELEK Zofia 98 Astromal Akwawit Leszno 28.95 517
36. MYCAK Katarzyna 98 Zryw Opole 28.99 515
37. BREJZA Natalia SR 98 Aquatica Pawłowice 29.03 513
38. GOSZTYŁA Antonina 98 Żoliborz Warszawa 29.04 513
39. KRZYŻAN Maria 98 Warta Poznań 29.09 510
40. KOŚCIK Patrycja 98 Sparta Biłgoraj 29.19 505
41. SZLOSOWSKA Aleksandra 98 Totis Viribus Świebodzin 29.20 504
42. WLEZIEŃ Gabriela 98 AZS-AWF Wrocław 29.25 502
43. ZAJĄC Oliwia 98 Juvenia Wrocław 29.29 500
44. SZAŁEK Weronika 98 BUKS Warszawa 29.32 498
45. VAN DOORNE Gabriela 98 Słowianka Gorzów 29.36 496
46. JACKIEWICZ Weronika 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 29.45 492
47. ŻYDEK Magdalena 98 Manta Kochłowice 29.47 491
48. TRZCIŃSKA Gabriela 98 Słowianka Gorzów 29.55 487
49. SMOLUCHOWSKA Magdalena 98 Dwójka Morena Gdańsk 29.57 486
50. POPIEL Magdalena 98 Juvenia Białystok 29.60 484
51. WORONIECKA Weronika 98 Piętnastka Bydgoszcz 29.65 482
52. SARNA Katarzyna 98 Nawa Skierniewice 29.71 479
53. ZAJĄC Aleksandra 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 29.78 475
54. ZALEWSKA Kaja 98 Trops Kartuzy 29.82 473
55. BARWICKA Aleksandra 98 Olimpijczyk Suwałki 29.84 473
56. GRZELEWSKA Anna 98 BUKS Warszawa 30.01 465
57. ZIÓŁKOWSKA Daria 98 Delfin Toruń 30.13 459
58. JUSZCZAK Aleksandra 98 9 Kalisz 30.33 450
59. NĘDZA Adrianna 98 Korona Kraków 30.37 448
60. KUCZMAR Gabriela 98 Polonia Warszawa 30.44 445
61. TRZEJA Marta 98 Huragan Sosnowiec 30.52 442
62. CZUPRYNIAK Nikola 98 Słowianka Gorzów 30.88 426
63. KARLIŃSKA Weronika 98 Wisła Puławy 31.08 418
64. KOWALIK Magdalena 98 Totis Viribus Świebodzin 31.29 410
65. MAKOWSKA Natalia 98 Delfin Legionowo 31.31 409
66. OLSZEWSKA Joanna 98 Słowianka Gorzów 32.42 368
DYSKW. SZYMBORSKA Daria 98 Juvenia Białystok 32.39
O 15


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-14
Chłopców, 50m dowolny

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 22.34 WERNER Paweł 00101 Gorzow Wielkopolski 2009-11-26

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. SAWCZUK Oskar 98 Trójka Łódź 23.84 617 A
2. PUK Grzegorz 98 Huragan Sosnowiec 23.87 615 A
3. KUSTO Robert 98 Orka Lubań 23.89 613 A
4. KSIĄŻEK Jakub 98 MKP Kołobrzeg 23.91 611 A
5. GOSIENIECKI Juliusz 98 Astromal Akwawit Leszno 23.98 606 A
6. STERNAK Piotr 98 MZOS Płock 23.99 605 A
7. PIWOWARSKI Konrad 98 Płetwal Szczytno 24.13 595 A
8. GIERSZEWSKI Jan 98 Piętnastka Bydgoszcz 24.19 590 A
9. WAWRZYNKIEWICZ Piotr 98 MKP Szczecin 24.20 590 B
MAŁECKI Mateusz 98 Dwójka Morena Gdańsk 24.20 590 B
11. PIECHOWIAK Michał 98 Korner Z.Góra 24.21 589 B
12. PRZYBYSZ Daniel 98 Słowianka Gorzów 24.27 585 B
13. MIKULSKI Krzysztof 98 Znicz Koszalin 24.32 581 B
14. ŻURAWA Kacper 98 9 Kalisz 24.43 573 B
15. KOPACKI Wiktor 98 AZS-AWF Wrocław 24.44 573 B
16. MIECZKOWSKI Marcin 98 Balti Bielawa 24.60 561 B
17. LIS Patryk 98 Avia Świdnik 24.65 558 R
18. BIERNACKI Kacper 98 Znicz Koszalin 24.68 556 R
19. ŁAZARECKI Dominik 98 Piast Głogów 24.70 555
20. WYSOCKI Mateusz 98 Znicz Koszalin 24.76 551
21. RUDKOWSKI Kai 98 Korner Z.Góra 24.85 545
22. KRAKOWIAK Waldemar SP 98 Warta Poznań 24.93 539
23. STRZESZEWSKI Aleks 98 Delfin Legionowo 24.96 537
24. MIKOŁAJCZAK Kamil 98 Znicz Koszalin 24.98 536
25. GIBALSKI Bartłomiej 98 Salos Cortile Kielce 24.99 536
26. SKIBA Dominik 98 Fala Ropczyce 25.05 532
27. POPIS Emil SR 98 Victoria Racibórz 25.10 529
28. KUROWSKI Szymon 98 AZS AWF Katowice 25.12 527
29. JARMUŁA Miłosz 98 G-8 Bielany Warszawa 25.16 525
30. PRZYBYŁA Kacper SO 98 Unia Oświęcim 25.22 521
31. NIEWIADOMSKI Bartłomiej 98 Pirania Targówek Warszawa 25.23 520
32. ELLGOTH Piotr 98 AZS AWF Katowice 25.25 519
33. ZAJĄC Mikołaj 98 MOSM Tychy 25.27 518
34. AMPULSKI Remigiusz 98 Totis Viribus Świebodzin 25.38 511
35. PIETRZAK Grzegorz 98 MZOS Płock 25.43 508
36. BRAUNTSCH Marek 98 Gilus Gilowice 25.44 508
NAPIERAJ Jan 98 Polonia Warszawa 25.44 508
38. ZIEMIANIN Jakub 98 Kmita Zabierzów 25.48 505
39. CICHOCKI Jakub 98 MZOS Płock 25.54 502
40. RYBIŃSKI Maciej 98 Skalar Warszawa 25.56 500
41. MADEJ Krzysztof 98 Olimpijczyk Suwałki 25.71 492
42. MIESZCZERIAKOW Mirosław 98 Wodnik Bielsk Podl. 25.72 491
43. CWALINA Piotr 98 Śląsk Wrocław 25.78 488
44. GRYGLEWICZ Juliusz 98 Żoliborz Warszawa 25.80 487
45. SIEMIGINOWSKI Bartosz 98 Totis Viribus Świebodzin 25.89 482
46. SKONIECZNY Stanisław 98 Żoliborz Warszawa 25.92 480
47. JARASZKIEWICZ Piotr 98 Posnania 25.93 479
48. GOŹDZIEWSKI Adrian 98 Wodnik Radom 25.94 479
49. BURY Kamil 98 Górnik Radlin 26.04 473
50. KIRYLUK Damian 98 Dwójka Morena Gdańsk 26.16 467
51. KORBANEK Piotr 98 Warta Poznań 26.28 460
52. SKWARSKI Maciej 98 MZOS Płock 26.33 458
53. BARGLOWSKI Mateusz 98 Siódemka Brodnica 26.36 456
54. PALIMONKA Bartosz 98 Skalar Warszawa 26.38 455
MISIARZ Adrian 98 Sparta Biłgoraj 26.38 455
56. BIAŁOWIEŻEC Aaron 98 Wodnik Bielsk Podl. 26.41 454
57. WALENTYNOWICZ Michał 98 Skalar Warszawa 26.46 451
58. WASECKI Gracjan 98 Słowianka Gorzów 26.53 447
59. MASŁOWSKI Oskar 98 Swim Płock 26.55 446
60. PIERŚCIŃSKI Adam 98 MKS Piaseczno 26.57 445
61. JAWORSKI Jakub 98 Płetwal Mława 26.63 442
62. GERC Jakub 98 Delfin Toruń 26.67 440
63. OLEKSY Hubert 98 Piętnastka Bydgoszcz 26.69 439
64. SŁOWIK Piotr 98 Wodnik 29 Katowice 26.79 435
65. KUŹMOCZKA Juri 98 Kmita Zabierzów 26.83 433
66. KRAWISZ Szymon 98 Piętnastka Bydgoszcz 26.86 431
67. KARCZEWSKI Norbert 98 Delfin Inowrocław 27.07 421
68. SZWEDA Tomasz 98 Delfin Połaniec 27.08 421
69. STANISZEWSKI Michał 98 Galicja Kraków 27.19 416
70. DAMENTKA Kamil 98 G-8 Bielany Warszawa 27.25 413
71. GRZESIŃSKI Michał 98 Piast Głogów 27.26 412
72. ŻACZEK Jan 98 Ostrobramska Warszawa 27.37 408
73. KOSTANOWICZ Artur 98 Polonia Warszawa 27.83 388
74. CIEŚLIK Mateusz 98 Słowianka Gorzów 28.09 377
75. DĘBSKI Dominik 98 Trójka Łódź 28.21 372
76. SKUBA Marcin 98 Orka Zamość 28.29 369
77. KABZA Antoni 98 AZS-AWF Wrocław 28.32 368
78. KALISIAK Karol 98 Nawa Skierniewice 28.72 353
79. MAKOWSKI Igor 98 MZOS Płock 29.05 341
80. DZIÓBEK Partyk SO 98 Unia Oświęcim 29.18 336
DYSKW. ANDREOSE Jan Luigi 98 AZS-AWF Wrocław 24.37
AR141364
DYSKW. WIERTELAK Karol 98 Torpeda Oleśnica 25.01
O 4


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-03-14
Dziewcząt, 50m klasyczny

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 30.62 SZTANDERA Dominika 00101 Ostrowiec Sw 2013-12-20

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. KASPERUK Justyna 98 Polonia Warszawa 33.39 641 A
2. MIETLIŃSKA Agata 98 Gilus Gilowice 33.55 632 A
3. WIKIEŁ Angelika 98 UŚKS Ostrołęka 33.59 630 A
4. JAKUBOWSKA Izabela 98 Olimpijczyk Aleksandrów Łódz. 33.67 625 A
5. MAJSZUTOWICZ Paulina SSz 98 MKP Szczecin 33.78 619 A
6. SPOLJAR Sylwia 98 AZS AWF Katowice 34.09 602 A
7. POPOVA Anguela 98 9 Kalisz 34.36 588 A
8. BARTYZEL Aleksandra 98 Manta Jelcz-Laskowice 34.64 574 A
9. MICHALSKA Katarzyna 98 Gilus Gilowice 34.85 564 B
10. DUDA Natasza 98 Trójka Łódź 34.87 563 B
11. RADOŃ Sonia SK 98 Galicja Kraków 34.90 561 B
12. CZUK Agata 98 Warta Poznań 34.99 557 B
13. RUGAŁA Anna SO 98 Unia Oświęcim 35.08 553 B
14. SOŃTA Magdalena 98 Wodnik Radom 35.34 541 B
15. GASIN Nadia 98 Ikar Mielec 35.40 538 B
16. ŻYBAŁA Nikola 98 Górnik Radlin 35.57 530 B
17. NĘDZA Adrianna 98 Korona Kraków 35.60 529 R
18. LACH Paulina 98 Korner Z.Góra 35.92 515 R
19. ADAMSKA Adrianna 98 Warta Poznań 36.15 505
20. WARMIŃSKA Daria SR 98 RMKS Rybnik 36.41 494
21. TOMASIK Sara 98 Piętnastka Bydgoszcz 37.20 464
22. WÓJCIK Monika 98 Orka Lubań 37.52 452
23. KOMENDERA Karolina 98 Manta Kochłowice 37.73 444
24. SZYMAŃSKA Urszula 98 Płetwal Mława 37.92 438
25. ZALEWSKA Kaja 98 Trops Kartuzy 37.97 436
26. SZAŁEK Weronika 98 BUKS Warszawa 38.19 428
27. BIAŁECKA Ilona 98 Skalar Warszawa 38.35 423
28. PROKOP Sara 98 Neptun  Stargard 38.53 417
29. SZYDŁO Izabela 98 AZS-AWF Wrocław 38.61 415
30. KOWALIK Magdalena 98 Totis Viribus Świebodzin 39.28 394
31. SALWA Patrycja 98 Salos Cortile Kielce 39.47 388


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-03-14
Chłopców, 50m klasyczny

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 28.17 TOKARSKI Krzysztof 01311 Gliwice 2012-12-07

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. WAWRZYNKIEWICZ Piotr 98 MKP Szczecin 29.24 643 A
2. KUSTO Robert 98 Orka Lubań 29.33 638 A
3. SZYDŁOWSKI Kamil 98 Astromal Akwawit Leszno 29.75 611 A
4. OLEJNIK Aleksander 98 MKP Szczecin 29.94 599 A
5. TRELA Karol 98 Gilus Gilowice 29.96 598 A
6. SZCZUTKOWSKI Robert 98 Śląsk Wrocław 29.97 598 A
7. SEREMET Konrad SO 98 Unia Oświęcim 30.07 592 A
8. MISIARZ Adrian 98 Sparta Biłgoraj 30.53 565 A
9. ZUCHOWICZ Jan 98 Skalar Warszawa 30.95 543 B
10. OSTROWSKI Igor 98 PZP 30.96 542 B
11. MIKOŁAJCZAK Kamil 98 Znicz Koszalin 30.99 540 B
12. MAREK Marcin 98 Górnik Radlin 31.01 539 B
WIÓRKO Patryk 98 Orka Zamość 31.01 539 B
14. PIERŚCIŃSKI Adam 98 MKS Piaseczno 31.05 537 B
JANUSZANIS Jakub 98 Olimpijczyk Suwałki 31.05 537 B
16. BRUŹDZIAK Maciej 98 Dwójka Morena Gdańsk 31.16 532 B
17. WAWRO Wojciech SO 98 Motyl Stalowa Wola 31.23 528 ?
WAWRYCA Szymon SR 98 Victoria Racibórz 31.23 528 ?
19. PIECZONKA Maciej 98 MOS Katowice 31.40 519
20. BRZYKOWSKI Krystian 98 Sokół Rzeszów 31.48 516
21. SZYMANEK Sebastian 98 Delfinek Łuków 31.63 508
22. PERKOWSKI Wiktor 98 Jagiellonka Warszawa 31.64 508
23. DZIADEK Jan 98 BUKS Warszawa 31.78 501
24. WALASZEK Jedrzej 98 Skalar Słupsk 31.84 498
25. LESIK Radosław SR 98 Victoria Racibórz 31.95 493
26. BORYCKI Paweł 98 Juvenia Wrocław 31.97 492
27. TOŁŁOCZKO Dawid 98 1 Solex Lębork 32.02 490
28. PRZYBYLSKI Michał SO 98 Unia Oświęcim 32.04 489
29. KŁAPA Filip SO 98 Unia Oświęcim 32.07 488
30. SZULICH Igor 98 Delfin Legionowo 32.15 484
31. DANILEWSKI Maciej 98 Juvenia Białystok 32.32 476
32. KUBIŚ Jakub 98 Orlik Lublin 32.35 475
33. KAŹMIERCZAK Marcin 98 Astromal Akwawit Leszno 32.59 465
34. ANTONIEWICZ Bartosz 98 MKP Szczecin 32.67 461
35. POZNACHOWSKI Wiktor 98 Polonia Warszawa 32.69 460
36. ROMAŃSKI Bartłomiej 98 Galicja Kraków 32.83 454
37. RYBIŃSKI Maciej 98 Skalar Warszawa 32.94 450
38. KUŹMOCZKA Juri 98 Kmita Zabierzów 33.00 447
39. KOTLEWSKI Michał 98 Dwójka Morena Gdańsk 33.63 423
40. KALISIAK Karol 98 Nawa Skierniewice 33.81 416
41. SKOWROŃSKI Dariusz 98 Słowianka Gorzów 33.86 414
42. NOWAK Hubert 98 Ostrobramska Warszawa 34.06 407
43. WOJTOWICZ Jakub 98 Park Wodny Tarnowskie Góry 34.22 401
44. STANISZEWSKI Michał 98 Galicja Kraków 34.63 387
45. KABZA Antoni 98 AZS-AWF Wrocław 34.91 378
46. CELIŃSKI Alan 98 Żoliborz Warszawa 35.73 352
47. MADEJ Krzysztof 98 Olimpijczyk Suwałki 36.44 332


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-03-14
Dziewcząt, 100m motylkowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 58.85 URBANCZYK Aleksandra 00905 Leszno 2003-11-28

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. NOGAJ Paulina 98 Wodnik Radom 1:02.00 699 A 28.95 33.05
2. SZKARŁAT Julia 98 Śląsk Wrocław 1:02.72 676 A 28.93 33.79
3. PEDA Paulina 98 AZS AWF Katowice 1:03.00 667 A 29.68 33.32
4. MUSIOŁ Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 1:04.34 626 A 29.49 34.85
5. SZELWACH Natalia 98 Słowianka Gorzów 1:05.13 603 A 30.37 34.76
6. GRUCA Marcelina SO 98 Unia Oświęcim 1:05.85 584 A 30.47 35.38
7. OLEBA Małgorzata 98 MKP Szczecin 1:06.41 569 A 31.05 35.36
8. MILER Oliwia 98 Astromal Akwawit Leszno 1:06.62 564 A 30.68 35.94
9. PAWELEC Natalia 98 9 Kalisz 1:06.80 559 B 30.94 35.86
HASNY Marta SR 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 1:06.80 559 B 31.83 34.97
11. GÓRECKA Marta 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 1:06.96 555 B 31.24 35.72
12. MAŚLANY Katarzyna SO 98 Unia Oświęcim 1:07.45 543 B 31.88 35.57
13. GONTA Oliwia 98 Totis Viribus Świebodzin 1:07.61 539 B 31.70 35.91
14. AUGUSTYNIAK Katarzyna 98 Korner Z.Góra 1:07.63 539 B 31.49 36.14
15. PIOTROWSKA Klaudia 98 Piętnastka Bydgoszcz 1:08.13 527 B 30.96 37.17
16. STAWARZ Sandra 98 Śląsk Wrocław 1:08.38 521 B 32.02 36.36
17. HENDZELEK Zofia 98 Astromal Akwawit Leszno 1:09.39 499 R 31.94 37.45
18. RYBAK Aleksandra SO 98 Motyl Stalowa Wola 1:09.67 493 R 31.99 37.68
19. KOLBIARZ Patrycja 98 MZOS Płock 1:10.05 485 32.49 37.56
20. KRZYWIŃSKA Sara 98 Juvenia Wrocław 1:10.23 481 31.78 38.45
21. KOLBER Roksana SO 98 Unia Oświęcim 1:10.41 477 33.12 37.29
22. GOSZTYŁA Antonina 98 Żoliborz Warszawa 1:10.62 473 32.61 38.01
23. SARNA Katarzyna 98 Nawa Skierniewice 1:10.73 471 32.71 38.02
24. ŁUCZYŃSKA Martyna 98 Żoliborz Warszawa 1:10.92 467 33.02 37.90
25. YOKOKURA Mairi 98 MKP Szczecin 1:11.02 465 33.31 37.71
26. DYKIJ Dominika 98 Śląsk Wrocław 1:11.14 463 33.02 38.12
27. KRĘTOSZ Gabriela 98 MOS Katowice 1:11.22 461 32.70 38.52
28. JAROSZ Magdalena 98 Górnik Radlin 1:11.32 459 33.12 38.20
29. ŻYDEK Magdalena 98 Manta Kochłowice 1:11.86 449 33.38 38.48
30. RANACHOWSKA Julita 98 BUKS Warszawa 1:12.70 434 33.67 39.03
31. BARWICKA Aleksandra 98 Olimpijczyk Suwałki 1:13.21 425 32.65 40.56
32. BIAŁECKA Ilona 98 Skalar Warszawa 1:16.15 377 34.48 41.67
33. KOPCZYŃSKA Ada 98 Słowianka Gorzów 1:16.39 374 35.23 41.16
34. ŁOSAK Wiktoria 98 KSZO Ostrowiec Św. 1:19.16 336 36.30 42.86


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-03-14
Chłopców, 100m motylkowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 53.20 WYSOCZYŃSKI Mateusz 00106 Oswiecim 2009-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. CHRZANOWSKI Damian 98 MZOS Płock 54.86 690 A 25.76 29.10
2. ARNDT Mateusz 98 Delfin Gdynia 57.10 612 A 27.30 29.80
3. GOSIENIECKI Juliusz 98 Astromal Akwawit Leszno 57.14 610 A 26.84 30.30
4. ANDREOSE Jan Luigi 98 AZS-AWF Wrocław 57.62 595 A 26.71 30.91
5. MILCZAREK Piotr 98 190 Łódź 57.92 586 A 27.07 30.85
6. WYSOCKI Mateusz 98 Znicz Koszalin 58.75 561 A 27.16 31.59
7. PIWOWARSKI Konrad 98 Płetwal Szczytno 58.77 561 A 27.89 30.88
8. RYBAK Konrad 98 Pirania Targówek Warszawa 58.80 560 A 26.86 31.94
9. DYBA Jakub 98 Posnania 58.99 555 B 27.14 31.85
10. WALENTYNOWICZ Michał 98 Skalar Warszawa 59.00 554 B 27.80 31.20
11. PERKOWSKI Wiktor 98 Jagiellonka Warszawa 59.29 546 B 27.27 32.02
12. BOCHNOWSKI Maciej 98 Bobry Dębica 59.38 544 B 27.43 31.95
13. CWALINA Piotr 98 Śląsk Wrocław 59.43 542 B 27.92 31.51
14. DRZYZGA Oskar 98 Śląsk Wrocław 59.45 542 B 27.45 32.00
15. BIADUŃ Michał 98 MKP Szczecin 59.51 540 B 27.90 31.61
16. PORWAT Michał 98 MZOS Płock 59.56 539 B 27.71 31.85
17. KRUSZYNA Jakub 98 MKS Piaseczno 59.58 538 R 27.33 32.25
18. PRZYBYŁA Kacper SO 98 Unia Oświęcim 1:00.40 517 R 28.80 31.60
19. SIEWIERSKI Michał 98 Fala Ropczyce 1:00.56 513 27.99 32.57
20. WAŚCIŃSKI Konrad 98 Astromal Akwawit Leszno 1:00.57 512 28.31 32.26
21. AMPULSKI Remigiusz 98 Totis Viribus Świebodzin 1:00.59 512 28.36 32.23
22. MIKULSKI Krzysztof 98 Znicz Koszalin 1:00.62 511 27.87 32.75
23. KOŻUCH Wojciech 98 Juvenia Wrocław 1:00.66 510 28.01 32.65
24. KIRYLUK Damian 98 Dwójka Morena Gdańsk 1:00.82 506 28.64 32.18
25. ELLGOTH Piotr 98 AZS AWF Katowice 1:01.11 499 28.36 32.75
26. KŁAPA Filip SO 98 Unia Oświęcim 1:01.26 495 28.54 32.72
27. ZAJĄC Mikołaj 98 MOSM Tychy 1:01.41 492 28.48 32.93
28. HOJDA Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 1:01.46 490 28.58 32.88
29. NOWAK Mateusz 98 Neptun  Stargard 1:01.50 489 28.90 32.60
30. GOŹDZIEWSKI Adrian 98 Wodnik Radom 1:01.51 489 28.47 33.04
31. KRYSIAK Kacper 98 Korner Z.Góra 1:01.80 482 28.55 33.25
32. KRUKOWSKI Dominik 98 Piętnastka Bydgoszcz 1:01.97 478 28.77 33.20
ŚWISTEK Krzysztof 98 AZS AWF Katowice 1:01.97 478 28.35 33.62
34. PRZYBYLSKI Michał SO 98 Unia Oświęcim 1:02.00 478 28.95 33.05
35. DZIÓBEK Partyk SO 98 Unia Oświęcim 1:02.05 476 28.10 33.95
36. GRABARCZYK Olaf SO 98 Unia Oświęcim 1:02.18 473 28.83 33.35
37. MICHNIEWSKI Tadeusz 98 G-8 Bielany Warszawa 1:02.62 464 29.41 33.21
38. NIEWIADOMSKI Bartłomiej 98 Pirania Targówek Warszawa 1:02.64 463 28.90 33.74
39. MIESZCZERIAKOW Mirosław 98 Wodnik Bielsk Podl. 1:02.82 459 29.00 33.82
40. POTOCKI Daniel 98 Śląsk Wrocław 1:03.14 452 29.34 33.80
41. WACHNIK Jakub 98 Pirania Targówek Warszawa 1:03.35 448 29.79 33.56
42. KUCZMA Jędrzej 98 Śląsk Wrocław 1:03.63 442 29.90 33.73
43. SZWEDA Tomasz 98 Delfin Połaniec 1:03.94 435 29.48 34.46
44. BIEDNY Jan 98 Posnania 1:03.96 435 30.42 33.54
45. MATURA Klaudiusz 98 Manta Kochłowice 1:04.33 428 29.65 34.68
46. SKOWROŃSKI Dariusz 98 Słowianka Gorzów 1:04.35 427 29.51 34.84
47. WÓJCIK Cezary 98 Jedynka Łódź 1:04.70 420 30.13 34.57
48. NIEMCZYK Krzysztof 98 Delfin Gdynia 1:06.40 389 31.12 35.28
49. SIWY Marcel 98 Park Wodny Tarnowskie Góry 1:07.07 377 30.82 36.25


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-03-14
Dziewcząt, 200m dowolny 16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 1:58.06 SOKOŁOWSKA Diana 00309 Poznań 2011-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. JANKOWSKA Klaudia 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 2:05.60 693 A 29.39 31.78 32.32 32.11
2. POKRYWKA Karolina 98 190 Łódź 2:08.82 642 A 30.80 32.20 32.99 32.83
3. WOJCIECHOWSKA Joanna 98 Orlik Lublin 2:08.92 641 A 30.32 32.57 33.62 32.41
4. KOTOWICZ Anna 98 MOS Ełk 2:09.18 637 A 29.93 32.77 33.77 32.71
5. GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SO 98 Unia Oświęcim 2:09.46 633 A 29.75 32.28 33.77 33.66
6. WARDZIŃSKA Martyna 98 Trójka Łódź 2:09.53 632 A 30.36 33.03 33.43 32.71
7. BEDNAREK Aleksandra 98 Jedynka Łódź 2:09.93 626 A 30.51 32.72 33.31 33.39
8. ROGOWSKA Paulina 98 Salos Cortile Kielce 2:10.88 612 A 30.16 32.89 33.92 33.91
9. GAWLICKA Maja 98 Korner Z.Góra 2:10.94 611 B 30.67 32.89 34.34 33.04
10. LEWANDOWSKA Aleksandra SSz 98 MKP Szczecin 2:11.29 607 B 30.33 33.24 33.80 33.92
11. MYCAK Katarzyna 98 Zryw Opole 2:11.38 605 B 30.74 32.94 33.92 33.78
12. KLIMCZAK Adrianna 98 Skra Bełchatów 2:11.82 599 B 29.45 33.77 34.83 33.77
13. POPŁONYK Aleksandra 98 9 Kalisz 2:12.05 596 B 30.27 32.97 34.79 34.02
14. MESJASZ Julia 98 Meduza Pajęczno 2:12.17 595 B 30.62 33.64 34.47 33.44
15. SROCZYŃSKA Paula 98 Bobry Dębica 2:12.23 594 B 31.01 33.35 33.82 34.05
16. TROJANOWSKA Zuzanna SO 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 2:12.59 589 B 31.07 33.67 34.81 33.04
17. ZAJĄC Oliwia 98 Juvenia Wrocław 2:12.75 587 R 31.12 34.02
18. JAROCHA Wiktoria 98 KSZO Ostrowiec Św. 2:12.88 585 R 30.36 32.98 34.57 34.97
19. PANKOWSKA Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 2:13.29 580 30.13 33.30 34.57 35.29
20. PISARCZYK Amelia SR 98 Victoria Racibórz 2:13.65 575 30.15 33.69
21. WLEZIEŃ Gabriela 98 AZS-AWF Wrocław 2:13.78 573 30.88 33.63 35.03 34.24
22. KRZYŻAN Maria 98 Warta Poznań 2:13.87 572 30.34 33.68 35.12 34.73
23. MAZUR Maja 98 Salos Cortile Kielce 2:14.80 560 30.95 33.75 34.97 35.13
24. WIECZOREK Magdalena 98 Fala Kraśnik 2:15.58 551 30.81 34.08 35.45 35.24
25. TRZCIŃSKA Gabriela 98 Słowianka Gorzów 2:16.21 543 30.85 34.67
26. VAN DOORNE Gabriela 98 Słowianka Gorzów 2:16.52 539 31.61 34.46
27. OLBIŃSKA Daria 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:16.71 537 30.69 34.44 35.50 36.08
28. WĘCŁAWIAK Irena 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 2:16.98 534 30.90 34.41 35.89 35.78
29. POPIEL Magdalena 98 Juvenia Białystok 2:17.40 529 31.76 34.85 35.79 35.00
30. DYKIJ Dominika 98 Śląsk Wrocław 2:17.58 527 31.27 34.48 36.23 35.60
31. SMOLUCHOWSKA Magdalena 98 Dwójka Morena Gdańsk 2:18.30 519 31.71 35.75 36.59 34.25
32. KERN Dominika SR 98 Victoria Racibórz 2:18.49 517 30.46 34.96 37.07 36.00
33. ZAJĄC Aleksandra 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 2:18.51 517 32.22 34.89 35.93 35.47
34. ZIÓŁKOWSKA Daria 98 Delfin Toruń 2:18.74 514 33.53 34.21 35.58 35.42
35. STAWARZ Sandra 98 Śląsk Wrocław 2:18.81 513 31.63 34.32 36.14 36.72
36. GRZELEWSKA Anna 98 BUKS Warszawa 2:19.81 502 31.30 34.75 36.36 37.40
37. JACKIEWICZ Weronika 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 2:24.00 460 32.52 35.70 37.67 38.11
38. PROKOP Sara 98 Neptun  Stargard 2:24.63 454 32.89 37.30 37.89 36.55
39. BREJZA Natalia SR 98 Aquatica Pawłowice 2:25.05 450 32.79 37.41 38.22 36.63
40. OLSZEWSKA Joanna 98 Słowianka Gorzów 2:26.32 438 33.57 36.31 38.53 37.91
41. JASIUL Urszula 98 Delfin Legionowo 2:26.96 432


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-03-14
Chłopców, 200m dowolny

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 1:46.94 WERNER Paweł 00101 Gorzow Wielkopolski 2009-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. PIECHOWIAK Michał 98 Korner Z.Góra 1:53.45 671 A 26.13 28.51 29.44 29.37
2. PRZYBYSZ Daniel 98 Słowianka Gorzów 1:53.57 669 A 26.08 28.78 29.52 29.19
3. RAFLEWSKI Jakub 98 190 Łódź 1:54.50 653 A 27.08 29.17 28.89 29.36
4. ARNDT Mateusz 98 Delfin Gdynia 1:54.84 647 A 26.32 28.98 29.96 29.58
5. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 Kormoran Olsztyn 1:55.46 637 A 27.18 29.68 29.84 28.76
6. DEREŃ Kacper 98 9 Dzierżoniów 1:55.59 635 A 26.09 29.80 30.16 29.54
7. KSIĄŻEK Jakub 98 MKP Kołobrzeg 1:55.64 634 A 26.73 29.89 30.81 28.21
STERNAK Piotr 98 MZOS Płock 1:55.64 634 A 27.11 29.29 29.74 29.50
9. CHODAN Alan 98 Kormoran Olsztyn 1:55.72 633 B 26.44 28.96 30.06 30.26
10. SINITCHINE Radoslaw 98 Kormoran Olsztyn 1:56.19 625 B 26.43 29.54 30.32 29.90
11. KOPACKI Wiktor 98 AZS-AWF Wrocław 1:56.43 621 B 26.53 29.76 30.70 29.44
12. TOPOLSKI Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 1:57.30 607 B 26.84 29.53 30.31 30.62
13. RÓJ Konrad 98 MKP Szczecin 1:57.47 605 B 27.79 30.00 30.31 29.37
14. GRYGLEWICZ Juliusz 98 Żoliborz Warszawa 1:57.84 599 B 27.08 29.29 30.24 31.23
15. RYBAK Konrad 98 Pirania Targówek Warszawa 1:58.18 594 B 27.56 29.88 30.44 30.30
16. POPIS Emil SR 98 Victoria Racibórz 1:58.53 589 B 26.96 30.02 31.05 30.50
17. MAŃCZAK Błażej 98 Delfin Gdynia 1:58.89 583 R 27.65 29.75 30.63 30.86
18. TRELA Karol 98 Gilus Gilowice 1:58.90 583 R 27.76 29.99 30.84 30.31
19. ŻURAWA Kacper 98 9 Kalisz 1:59.30 577 27.13 30.23 31.28 30.66
20. LIS Patryk 98 Avia Świdnik 1:59.43 576 27.68 30.83 30.80 30.12
21. JARASZKIEWICZ Piotr 98 Posnania 1:59.52 574 27.81 29.92 31.56 30.23
22. FRĄCZEK Paweł 98 MKP Gdańsk 2:00.17 565 27.82 30.13 31.17 31.05
23. SKWARSKI Maciej 98 MZOS Płock 2:00.80 556 27.73 30.93 31.51 30.63
24. POZNACHOWSKI Wiktor 98 Polonia Warszawa 2:00.96 554 27.81 30.97 31.37 30.81
25. WASECKI Gracjan 98 Słowianka Gorzów 2:01.25 550 27.68 30.50 31.39 31.68
26. BRAUNTSCH Marek 98 Gilus Gilowice 2:01.31 549 27.11 30.58 32.07 31.55
27. PORWAT Michał 98 MZOS Płock 2:01.56 546 27.69 30.93 32.20 30.74
28. KRÓL Bartosz 98 Kormoran Olsztyn 2:01.86 542 26.78 30.60 32.91 31.57
29. NOWAK Mateusz 98 Neptun  Stargard 2:01.89 541 28.03 30.77 31.35 31.74
30. KUROWSKI Szymon 98 AZS AWF Katowice 2:01.92 541 27.95 30.78 31.54 31.65
31. CICHOCKI Jakub 98 MZOS Płock 2:02.00 540 28.10 31.09 31.79 31.02
32. MAKOWSKI Igor 98 MZOS Płock 2:02.03 539 27.66 30.66 31.91 31.80
33. KUCZMA Jędrzej 98 Śląsk Wrocław 2:02.22 537 28.53 31.24 31.71 30.74
34. GRABARCZYK Olaf SO 98 Unia Oświęcim 2:02.26 536 28.94 30.70 31.50 31.12
35. SZYMKOWIAK Krystian 98 Słowianka Gorzów 2:02.67 531 28.30 31.21 32.06 31.10
36. MATURA Klaudiusz 98 Manta Kochłowice 2:02.98 527 28.53 31.17 32.23 31.05
37. PALIMONKA Bartosz 98 Skalar Warszawa 2:03.00 527 28.10 30.40
38. DAMENTKA Kamil 98 G-8 Bielany Warszawa 2:04.12 513 28.20 32.32
39. SAKRAJDA Jakub 98 Korner Z.Góra 2:04.21 512 28.26 30.77 32.48 32.70
40. OLEKSY Hubert 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:04.36 510 28.30 31.32 32.75 31.99
41. GRZYMSKI Mateusz 98 Śląsk Wrocław 2:04.54 507 28.19 30.70 32.59 33.06
42. BORYCKI Paweł 98 Juvenia Wrocław 2:04.55 507 27.33 31.38 33.31 32.53
43. MICHNIEWSKI Tadeusz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:05.27 499 29.03 31.64 33.03 31.57
44. ŁAZARECKI Dominik 98 Piast Głogów 2:05.56 495 28.04 31.41 32.18 33.93
45. POTOCKI Daniel 98 Śląsk Wrocław 2:05.65 494 29.00 31.69 32.70 32.26
46. KARCZEWSKI Norbert 98 Delfin Inowrocław 2:06.15 488 28.27 31.34 33.43 33.11
47. ZIEMIANIN Jakub 98 Kmita Zabierzów 2:06.50 484 28.58 31.68 33.54 32.70
48. SAPALSKI Mateusz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:06.53 484 28.67 32.86
49. KORBANEK Piotr 98 Warta Poznań 2:06.82 481 28.46 31.99 33.40 32.97
50. SŁOWIK Piotr 98 Wodnik 29 Katowice 2:07.21 476 29.43 32.51
51. KRUK Tomasz 98 Astromal Akwawit Leszno 2:07.27 475 29.56 32.17
WÓJCIK Cezary 98 Jedynka Łódź 2:07.27 475 29.30 32.50
53. POPIELAS Dawid 98 Astromal Akwawit Leszno 2:09.38 453 30.05 32.70 33.66 32.97
54. SIEMIGINOWSKI Bartosz 98 Totis Viribus Świebodzin 2:09.63 450 30.11 32.97 33.80 32.75
55. BIAŁOWIEŻEC Aaron 98 Wodnik Bielsk Podl. 2:10.05 446 28.32 32.51 34.34 34.88
56. NIEMCZYK Krzysztof 98 Delfin Gdynia 2:10.75 438 30.13 33.76 34.60 32.26
57. CIEŚLIK Mateusz 98 Słowianka Gorzów 2:12.88 418 29.94 34.02 34.81 34.11
58. GERC Jakub 98 Delfin Toruń 2:14.25 405 29.79 34.24 36.15 34.07
59. SKUBA Marcin 98 Orka Zamość 2:16.84 382 29.65 34.49 36.40 36.30
60. BARGLOWSKI Mateusz 98 Siódemka Brodnica 2:19.40 362 29.84 34.61 37.26 37.69


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-03-14
Dziewcząt, 200m grzbietowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 2:07.74 NAZIĘBŁO Klaudia 00101 Gorzow Wielkopolski 2009-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. NASKRĘT Agata 98 Astoria Bydgoszcz 2:16.04 686 A 31.12 34.05 35.68 35.19
2. KUROWSKA Wanda SK 98 Galicja Kraków 2:18.99 644 A 32.90 35.29 35.59 35.21
3. SZKARŁAT Julia 98 Śląsk Wrocław 2:21.27 613 A 33.15 36.01 36.61 35.50
4. WOLNY Magdalena SO 98 Unia Oświęcim 2:21.41 611 A 32.62 35.39 36.52 36.88
5. AUGUSTYNIAK Katarzyna 98 Korner Z.Góra 2:23.35 587 A 34.06 35.93 36.56 36.80
6. WĄTOR Karolina SK 98 Galicja Kraków 2:23.89 580 A 32.80 35.76 37.18 38.15
7. OLSZEWSKA Nikola 98 MTS Kwidzyn 2:24.40 574 A 33.35 36.52 37.55 36.98
8. KOZIK Anna SO 98 Unia Oświęcim 2:24.73 570 A 33.90 36.63 37.26 36.94
9. WORONIECKA Weronika 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:26.76 547 B 34.66 36.25 37.80 38.05
10. KOŚCIK Patrycja 98 Sparta Biłgoraj 2:28.14 531 B 33.93 37.31 38.90 38.00
11. SYTYK Julia 98 Korner Z.Góra 2:29.19 520 B 33.78 37.14 38.82 39.45
12. MAZUR Maja 98 Salos Cortile Kielce 2:30.35 508 B 34.61 37.62 39.24 38.88
13. DZIUBLIŃSKA Maja SR 98 TKKF Szczygłowice 2:30.62 506 B 34.88 37.91 39.07 38.76
14. KARLIŃSKA Weronika 98 Wisła Puławy 2:31.65 495 B 33.87 37.63 39.64 40.51
15. JUSZCZAK Aleksandra 98 9 Kalisz 2:36.83 448 B 35.06 39.53 41.50 40.74
16. JERUZAL Jowita 98 Trójka Łódź 2:39.40 426 B 36.69 39.92 41.46 41.33
17. KUCZMAR Gabriela 98 Polonia Warszawa 2:45.77 379 R 38.64 41.27 42.94 42.92
DYSKW. WOSICKA Wiktoria 98 MKP Szczecin 2:26.40 33.04 36.86 38.57 37.93
O 4


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-03-14
Chłopców, 200m grzbietowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 1:55.56 WYSOCZYŃSKI Mateusz 00106 Gorzow Wielkopolski 2009-11-26

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. SKIERKA Jakub 98 Trops Kartuzy 2:01.69 662 A 28.64 31.02 31.31 30.72
2. JAGODZIŃSKI Oskar 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:04.67 616 A 29.33 31.08 32.23 32.03
3. NIEDZIAŁEK Dominik 98 Skarpa Lublin 2:07.60 575 A 30.21 32.39 32.68 32.32
4. KASZTELAN Mateusz 98 MOS Ełk 2:07.64 574 A 30.07 32.59 33.35 31.63
5. DANILEWSKI Maciej 98 Juvenia Białystok 2:07.87 571 A 30.10 32.45 33.39 31.93
6. BUJAK Kacper 98 Lublinianka 2:08.28 565 A 30.43 32.61 32.84 32.40
7. WIĘCKOWSKI Jakub 98 MKP Szczecin 2:08.36 564 A 29.30 32.47 33.78 32.81
8. BIERNACKI Kacper 98 Znicz Koszalin 2:08.81 559 A 30.52 32.00 33.34 32.95
9. NAPIERAJ Jan 98 Polonia Warszawa 2:09.12 554 B 29.61 32.79 33.81 32.91
10. WATRAK Filip 98 Słowianka Gorzów 2:10.12 542 B 30.08 32.70 33.20 34.14
11. KRAKOWIAK Waldemar SP 98 Warta Poznań 2:11.39 526 B 31.37 33.27 33.61 33.14
12. WIERTELAK Karol 98 Torpeda Oleśnica 2:11.77 522 B 29.68 33.02 34.17 34.90
13. LIPIŃSKI Kacper 98 Śląsk Wrocław 2:11.84 521 B 30.68 33.16 34.49 33.51
14. KRAWISZ Szymon 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:12.08 518 B 30.68 32.92 34.07 34.41
15. JARMUŁA Miłosz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:13.27 504 B 31.41 32.91 34.16 34.79
16. DRAPIEWSKI Patryk 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:14.93 486 B 30.88 33.54 34.70 35.81
17. ARCAB Mateusz 98 Słowianka Gorzów 2:15.46 480 R 30.42 32.53 35.35 37.16
18. RUCIŃSKI Jakub 98 Kormoran Olsztyn 2:15.86 476 R 30.88 34.28 35.75 34.95
19. MASŁOWSKI Oskar 98 Swim Płock 2:17.04 464 31.69 33.98 35.59 35.78
20. KAŹMIERCZAK Marcin 98 Astromal Akwawit Leszno 2:17.17 462 32.35 34.58 35.34 34.90
21. FRĄCZEK Paweł 98 MKP Gdańsk 2:17.62 458 33.34 34.59 34.99 34.70
22. MAŃCZAK Błażej 98 Delfin Gdynia 2:18.79 446 32.51 35.48 36.05 34.75
23. BŁASZCZYK Michał SR 98 Victoria Racibórz 2:18.87 446 32.20 34.44 35.96 36.27
24. WAŚCIŃSKI Konrad 98 Astromal Akwawit Leszno 2:18.93 445 33.25 35.22 35.70 34.76
25. GRZYMSKI Mateusz 98 Śląsk Wrocław 2:19.67 438 32.63 34.87 35.97 36.20
26. SKONIECZNY Stanisław 98 Żoliborz Warszawa 2:19.78 437 30.96 34.98 36.50 37.34
27. WOJTOWICZ Jakub 98 Park Wodny Tarnowskie Góry 2:20.02 435 32.01 35.02 36.42 36.57
28. SAPALSKI Mateusz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:22.58 412 33.35 35.89 37.17 36.17
29. GRZESIŃSKI Michał 98 Piast Głogów 2:22.87 409 32.92 36.15 37.29 36.51
30. KOSTANOWICZ Artur 98 Polonia Warszawa 2:23.32 405 32.56 36.04 38.04 36.68
31. ŻACZEK Jan 98 Ostrobramska Warszawa 2:26.62 379 32.14 36.25 38.64 39.59


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-03-14
Dziewcząt, 400m zmienny 16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 4:42.49 JEDRZEJCZAK Otylia 00811 Spała 1999-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. KWIATEK Miriam 98 Gilus Gilowice 4:59.04 665 A
50m:
100m:
30.83
1:06.60
30.83
35.77
150m:
200m:
1:44.01
2:21.74
37.41
37.73
250m:
300m:
3:05.64
3:49.34
43.90
43.70
350m:
400m:
4:24.07
4:59.04
34.73
34.97
2. MUSIOŁ Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 4:59.80 660 A
50m:
100m:
31.30
1:07.39
31.30
36.09
150m:
200m:
1:45.59
2:23.22
38.20
37.63
250m:
300m:
3:06.17
3:49.59
42.95
43.42
350m:
400m:
4:25.13
4:59.80
35.54
34.67
3. SMAGA Anna 98 Śląsk Wrocław 5:04.02 633 A
50m:
100m:
32.27
1:10.21
32.27
37.94
150m:
200m:
1:48.63
2:26.27
38.42
37.64
250m:
300m:
3:09.36
3:53.78
43.09
44.42
350m:
400m:
4:29.21
5:04.02
35.43
34.81
4. MENDYK Adrianna SO 98 Wodnik Radom 5:07.22 613 A
50m:
100m:
32.13
1:09.87
32.13
37.74
150m:
200m:
1:48.22
2:25.87
38.35
37.65
250m:
300m:
3:08.83
3:53.04
42.96
44.21
350m:
400m:
4:30.43
5:07.22
37.39
36.79
5. GIEDZICZ Katarzyna 98 Juvenia Białystok 5:08.88 603 A
50m:
100m:
31.98
1:08.73
31.98
36.75
150m:
200m:
1:49.48
2:30.20
40.75
40.72
250m:
300m:
3:13.41
3:57.42
43.21
44.01
350m:
400m:
4:34.21
5:08.88
36.79
34.67
6. HASPERT Dorota SO 98 Unia Oświęcim 5:09.38 600 A
50m:
100m:
33.02
1:11.86
33.02
38.84
150m:
200m:
1:50.68
2:29.93
38.82
39.25
250m:
300m:
3:14.51
3:59.95
44.58
45.44
350m:
400m:
4:35.27
5:09.38
35.32
34.11
7. SAJECKA Zofia 98 Skalar Warszawa 5:09.47 600 A
50m:
100m:
30.97
1:10.25
30.97
39.28
150m:
200m:
1:49.51
2:28.24
39.26
38.73
250m:
300m:
3:12.23
3:57.31
43.99
45.08
350m:
400m:
4:33.32
5:09.47
36.01
36.15
8. BEJUK Oliwia 98 Słowianka Gorzów 5:09.95 597 A
50m:
100m:
32.55
1:10.59
32.55
38.04
150m:
200m:
1:50.69
2:30.18
40.10
39.49
250m:
300m:
3:12.49
3:55.96
42.31
43.47
350m:
400m:
4:33.76
5:09.95
37.80
36.19
9. KORAL Julia 98 Górnik Radlin 5:15.81 564 B
50m:
100m:
33.15
1:14.03
33.15
40.88
150m:
200m:
1:53.02
2:32.42
38.99
39.40
250m:
300m:
3:15.55
4:00.52
43.13
44.97
350m:
400m:
4:39.07
5:15.81
38.55
36.74
10. ZARYCHTA anita 98 Barakuda Starachowice 5:17.69 554 B
50m:
100m:
33.25
1:11.41
33.25
38.16
150m:
200m:
1:54.06
2:37.21
42.65
43.15
250m:
300m:
3:21.00
4:06.84
43.79
45.84
350m:
400m:
4:43.56
5:17.69
36.72
34.13
11. KOLBER Roksana SO 98 Unia Oświęcim 5:19.19 546 B
50m:
100m:
33.89
1:12.12
33.89
38.23
150m:
200m:
1:54.42
2:35.77
42.30
41.35
250m:
300m:
3:20.66
4:05.69
44.89
45.03
350m:
400m:
4:42.84
5:19.19
37.15
36.35
12. ŁUCZYŃSKA Martyna 98 Żoliborz Warszawa 5:23.35 526 B
50m:
100m:
33.59
1:13.54
33.59
39.95
150m:
200m:
1:54.87
2:35.50
41.33
40.63
250m:
300m:
3:22.09
4:08.11
46.59
46.02
350m:
400m:
4:45.62
5:23.35
37.51
37.73
13. GASIN Nadia 98 Ikar Mielec 5:26.04 513 B
50m:
100m:
35.42
1:18.26
35.42
42.84
150m:
200m:
2:00.13
2:41.66
41.87
41.53
250m:
300m:
3:24.88
4:09.34
43.22
44.46
350m:
400m:
4:48.77
5:26.04
39.43
37.27
14. RANACHOWSKA Julita 98 BUKS Warszawa 5:30.42 493 B
50m:
100m:
35.01
1:17.32
35.01
42.31
150m:
200m:
1:58.75
2:39.32
41.43
40.57
250m:
300m:
3:26.57
4:13.61
47.25
47.04
350m:
400m:
4:52.25
5:30.42
38.64
38.17
15. JERUZAL Jowita 98 Trójka Łódź 5:39.02 456 B
50m:
100m:
36.88
1:18.61
36.88
41.73
150m:
200m:
2:00.46
2:42.28
41.85
41.82
250m:
300m:
3:34.04
4:24.67
51.76
50.63
350m:
400m:
5:02.29
5:39.02
37.62
36.73
16. SZCZECIŃSKA Paulina 98 Polonia Warszawa 5:40.82 449 B
50m:
100m:
34.59
1:15.75
34.59
41.16
150m:
200m:
1:59.69
2:43.26
43.94
43.57
250m:
300m:
3:32.15
4:21.76
48.89
49.61
350m:
400m:
5:02.08
5:40.82
40.32
38.74
17. ŁOSAK Wiktoria 98 KSZO Ostrowiec Św. 5:44.64 434 R
50m:
100m:
36.28
1:18.34
36.28
42.06
150m:
200m:
2:03.37
2:47.53
45.03
44.16
250m:
300m:
3:36.37
4:27.31
48.84
50.94
350m:
400m:
5:05.54
5:44.64
38.23
39.10


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-03-14
Chłopców, 400m zmienny

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 4:12.87 CIEŚLAK Marcin 03914 Gorzow Wlkp. 2008-11-28

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. ZBUTOWICZ Karol 98 Kormoran Olsztyn 4:24.14 708 A
50m:
100m:
28.49
1:00.78
28.49
32.29
150m:
200m:
1:35.10
2:08.79
34.32
33.69
250m:
300m:
2:45.42
3:21.87
36.63
36.45
350m:
400m:
3:53.69
4:24.14
31.82
30.45
2. ULATOWSKI Wojciech SO 98 Unia Oświęcim 4:32.92 642 A
50m:
100m:
28.77
1:01.89
28.77
33.12
150m:
200m:
1:36.99
2:11.12
35.10
34.13
250m:
300m:
2:49.37
3:27.46
38.25
38.09
350m:
400m:
4:00.86
4:32.92
33.40
32.06
3. BODZIOCH Andrzej 98 Piętnastka Bydgoszcz 4:35.41 625 A
50m:
100m:
28.66
1:01.69
28.66
33.03
150m:
200m:
1:35.61
2:09.46
33.92
33.85
250m:
300m:
2:48.44
3:28.20
38.98
39.76
350m:
400m:
4:02.17
4:35.41
33.97
33.24
4. DĘBSKI Dominik 98 Trójka Łódź 4:37.41 611 A
50m:
100m:
30.16
1:04.61
30.16
34.45
150m:
200m:
1:41.03
2:16.05
36.42
35.02
250m:
300m:
2:56.07
3:35.36
40.02
39.29
350m:
400m:
4:06.97
4:37.41
31.61
30.44
5. CHODAN Alan 98 Kormoran Olsztyn 4:37.52 611 A
50m:
100m:
28.12
1:00.78
28.12
32.66
150m:
200m:
1:37.05
2:12.48
36.27
35.43
250m:
300m:
2:53.07
3:34.57
40.59
41.50
350m:
400m:
4:06.31
4:37.52
31.74
31.21
6. JANUSZANIS Jakub 98 Olimpijczyk Suwałki 4:38.29 606 A
50m:
100m:
28.92
1:03.11
28.92
34.19
150m:
200m:
1:40.40
2:18.26
37.29
37.86
250m:
300m:
2:54.58
3:33.19
36.32
38.61
350m:
400m:
4:06.21
4:38.29
33.02
32.08
7. DOBRZYŃSKI Tomasz 98 G-8 Bielany Warszawa 4:40.91 589 A
50m:
100m:
28.66
1:02.68
28.66
34.02
150m:
200m:
1:40.20
2:17.09
37.52
36.89
250m:
300m:
2:55.62
3:35.77
38.53
40.15
350m:
400m:
4:09.23
4:40.91
33.46
31.68
8. DRZYZGA Oskar 98 Śląsk Wrocław 4:40.95 588 A
50m:
100m:
28.90
1:01.83
28.90
32.93
150m:
200m:
1:39.93
2:18.12
38.10
38.19
250m:
300m:
2:56.10
3:35.17
37.98
39.07
350m:
400m:
4:08.90
4:40.95
33.73
32.05
9. STAWIKOWSKI Patryk 98 Słowianka Gorzów 4:41.54 585 B
50m:
100m:
28.02
1:01.19
28.02
33.17
150m:
200m:
1:37.64
2:13.15
36.45
35.51
250m:
300m:
2:54.60
3:36.79
41.45
42.19
350m:
400m:
4:09.83
4:41.54
33.04
31.71
10. KASPRZYCKI Miłosz 98 9 Kalisz 4:42.18 581 B
50m:
100m:
29.64
1:03.17
29.64
33.53
150m:
200m:
1:40.05
2:16.45
36.88
36.40
250m:
300m:
2:55.46
3:35.94
39.01
40.48
350m:
400m:
4:09.83
4:42.18
33.89
32.35
11. SEREMET Konrad SO 98 Unia Oświęcim 4:43.18 575 B
50m:
100m:
27.95
1:01.26
27.95
33.31
150m:
200m:
1:38.78
2:14.77
37.52
35.99
250m:
300m:
2:54.37
3:34.69
39.60
40.32
350m:
400m:
4:08.52
4:43.18
33.83
34.66
12. HOJDA Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 4:44.93 564 B
50m:
100m:
29.59
1:04.18
29.59
34.59
150m:
200m:
1:40.63
2:16.49
36.45
35.86
250m:
300m:
2:56.96
3:37.86
40.47
40.90
350m:
400m:
4:11.84
4:44.93
33.98
33.09
13. GIBALSKI Bartłomiej 98 Salos Cortile Kielce 4:45.73 559 B
50m:
100m:
30.91
1:05.53
30.91
34.62
150m:
200m:
1:42.05
2:18.29
36.52
36.24
250m:
300m:
2:59.43
3:40.88
41.14
41.45
350m:
400m:
4:14.09
4:45.73
33.21
31.64
14. TUREK Maksymilian 98 Śląsk Wrocław 4:47.49 549 B
50m:
100m:
29.69
1:03.33
29.69
33.64
150m:
200m:
1:42.73
2:22.09
39.40
39.36
250m:
300m:
3:00.40
3:40.20
38.31
39.80
350m:
400m:
4:14.35
4:47.49
34.15
33.14
15. DYBA Jakub 98 Posnania 4:48.93 541 B
50m:
100m:
30.04
1:05.74
30.04
35.70
150m:
200m:
1:45.90
2:24.23
40.16
38.33
250m:
300m:
3:04.70
3:46.05
40.47
41.35
350m:
400m:
4:18.53
4:48.93
32.48
30.40
16. ZAPALSKI Konrad 98 Fala Kraśnik 4:49.91 536 B
50m:
100m:
30.00
1:04.95
30.00
34.95
150m:
200m:
1:41.70
2:17.54
36.75
35.84
250m:
300m:
3:01.19
3:44.83
43.65
43.64
350m:
400m:
4:17.50
4:49.91
32.67
32.41
17. DUDEK Adam 98 Juvenia Wrocław 4:52.88 519 R
50m:
100m:
30.06
1:05.30
30.06
35.24
150m:
200m:
1:42.36
2:19.92
37.06
37.56
250m:
300m:
3:00.66
3:42.27
40.74
41.61
350m:
400m:
4:18.00
4:52.88
35.73
34.88
18. WACHNIK Jakub 98 Pirania Targówek Warszawa 4:56.83 499 R
50m:
100m:
30.99
1:05.82
30.99
34.83
150m:
200m:
1:45.71
2:24.50
39.89
38.79
250m:
300m:
3:08.10
3:51.44
43.60
43.34
350m:
400m:
4:25.02
4:56.83
33.58
31.81
19. SÓWKA Denis 98 Vega Dobrodzień 4:57.02 498
50m:
100m:
30.99
1:06.75
30.99
35.76
150m:
200m:
2:23.43
3:05.79
1:16.68
42.36
250m:
300m:
3:49.35
4:24.73
43.56
35.38
350m:
400m:

4:57.02
20. GAWRON Gerard 98 Ikar Mielec 4:57.25 497
50m:
100m:
29.81
1:04.86
29.81
35.05
150m:
200m:
1:42.84
2:20.08
37.98
37.24
250m:
300m:
3:02.86
3:46.33
42.78
43.47
350m:
400m:
4:22.38
4:57.25
36.05
34.87
21. JAWORSKI Norbert 98 Unia Busko Zdrój 5:02.79 470
50m:
100m:
31.09
1:09.11
31.09
38.02
150m:
200m:
1:49.39
2:29.07
40.28
39.68
250m:
300m:
3:11.46
3:51.71
42.39
40.25
350m:
400m:
4:27.83
5:02.79
36.12
34.96
22. ROMAŃSKI Bartłomiej 98 Galicja Kraków 5:04.43 462
50m:
100m:
31.02
1:07.99
31.02
36.97
150m:
200m:
1:48.69
2:28.01
40.70
39.32
250m:
300m:
3:10.83
3:54.15
42.82
43.32
350m:
400m:
4:30.42
5:04.43
36.27
34.01
DYSKW. SOŁTOWSKI Dominik 98 MOS Ełk 4:54.31
Z 2
50m:
100m:
29.69
1:04.65
29.69
34.96
150m:
200m:
1:42.63
2:20.06
37.98
37.43
250m:
300m:
3:03.00
3:46.16
42.94
43.16
350m:
400m:
4:20.97
4:54.31
34.81
33.34


<< TOP >>
Konkurencja 1
2014-03-14
Dziewcząt, 50m dowolny 16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 25.05 KORC Agata 00201 Moscow (RUS) 2002-04-06

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. PEDA Paulina 98 AZS AWF Katowice 25.82 730
2. NOGAJ Paulina 98 Wodnik Radom 26.22 697
3. JANKOWSKA Klaudia 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 26.64 664
4. GÓRECKA Marta 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 26.76 655
5. NASKRĘT Agata 98 Astoria Bydgoszcz 26.98 639
6. LEWANDOWSKA Aleksandra SSz 98 MKP Szczecin 27.00 638
7. SOKOŁOWSKA Sandra 98 Juvenia Białystok 27.04 635
8. PRZYBYSŁAWSKA Aleksandra 98 Wodnik Radom 27.05 634
Finał B
9. ROGOWSKA Paulina 98 Salos Cortile Kielce 27.31 617
10. KLIMCZAK Adrianna 98 Skra Bełchatów 27.32 616
11. GONTA Oliwia 98 Totis Viribus Świebodzin 27.36 613
12. PISARCZYK Amelia SR 98 Victoria Racibórz 27.57 599
13. SMAGA Anna 98 Śląsk Wrocław 27.74 588
14. KIKTA Gabriela 98 MKS Sanok 28.03 570
15. WOLNY Magdalena SO 98 Unia Oświęcim 28.06 568
16. BAJURA Marta 98 Wodnik 29 Katowice 28.10 566


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-14
Chłopców, 50m dowolny

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 22.34 WERNER Paweł 00101 Gorzow Wielkopolski 2009-11-26

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. KSIĄŻEK Jakub 98 MKP Kołobrzeg 23.58 638
2. SAWCZUK Oskar 98 Trójka Łódź 23.66 631
3. KUSTO Robert 98 Orka Lubań 23.70 628
4. GOSIENIECKI Juliusz 98 Astromal Akwawit Leszno 23.89 613
5. PUK Grzegorz 98 Huragan Sosnowiec 23.91 611
STERNAK Piotr 98 MZOS Płock 23.91 611
GIERSZEWSKI Jan 98 Piętnastka Bydgoszcz 23.91 611
8. PIWOWARSKI Konrad 98 Płetwal Szczytno 24.00 605
Finał B
9. PRZYBYSZ Daniel 98 Słowianka Gorzów 23.90 612
10. MAŁECKI Mateusz 98 Dwójka Morena Gdańsk 24.02 603
PIECHOWIAK Michał 98 Korner Z.Góra 24.02 603
12. MIKULSKI Krzysztof 98 Znicz Koszalin 24.03 602
13. ŻURAWA Kacper 98 9 Kalisz 24.38 577
14. MIECZKOWSKI Marcin 98 Balti Bielawa 24.60 561
LIS Patryk 98 Avia Świdnik 24.60 561
16. KOPACKI Wiktor 98 AZS-AWF Wrocław 24.88 543


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-03-14
Dziewcząt, 50m klasyczny

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 30.62 SZTANDERA Dominika 00101 Ostrowiec Sw 2013-12-20

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. JAKUBOWSKA Izabela 98 Olimpijczyk Aleksandrów Łódz. 32.67 685
2. KASPERUK Justyna 98 Polonia Warszawa 32.78 678
3. MAJSZUTOWICZ Paulina SSz 98 MKP Szczecin 33.17 654
4. WIKIEŁ Angelika 98 UŚKS Ostrołęka 33.20 652
5. MIETLIŃSKA Agata 98 Gilus Gilowice 33.35 644
6. SPOLJAR Sylwia 98 AZS AWF Katowice 34.09 602
7. POPOVA Anguela 98 9 Kalisz 34.37 588
8. BARTYZEL Aleksandra 98 Manta Jelcz-Laskowice 34.42 585
Finał B
9. CZUK Agata 98 Warta Poznań 34.39 587
10. MICHALSKA Katarzyna 98 Gilus Gilowice 34.52 580
11. SOŃTA Magdalena 98 Wodnik Radom 34.55 579
12. DUDA Natasza 98 Trójka Łódź 34.83 565
13. RADOŃ Sonia SK 98 Galicja Kraków 35.18 548
14. RUGAŁA Anna SO 98 Unia Oświęcim 35.22 546
15. GASIN Nadia 98 Ikar Mielec 35.69 525
16. ŻYBAŁA Nikola 98 Górnik Radlin 35.93 514


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-03-14
Chłopców, 50m klasyczny

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 28.17 TOKARSKI Krzysztof 01311 Gliwice 2012-12-07

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. KUSTO Robert 98 Orka Lubań 29.32 638
2. SEREMET Konrad SO 98 Unia Oświęcim 29.52 625
3. SZCZUTKOWSKI Robert 98 Śląsk Wrocław 29.54 624
4. TRELA Karol 98 Gilus Gilowice 29.74 612
5. OLEJNIK Aleksander 98 MKP Szczecin 29.79 608
6. SZYDŁOWSKI Kamil 98 Astromal Akwawit Leszno 29.86 604
7. MISIARZ Adrian 98 Sparta Biłgoraj 30.17 586
DYSKW. WAWRZYNKIEWICZ Piotr 98 MKP Szczecin 29.29
O 4
Finał B
9. ZUCHOWICZ Jan 98 Skalar Warszawa 30.44 570
10. OSTROWSKI Igor 98 PZP 30.77 552
11. WIÓRKO Patryk 98 Orka Zamość 30.89 546
12. MAREK Marcin 98 Górnik Radlin 30.90 545
13. JANUSZANIS Jakub 98 Olimpijczyk Suwałki 30.98 541
14. PIERŚCIŃSKI Adam 98 MKS Piaseczno 31.13 533
15. BRUŹDZIAK Maciej 98 Dwójka Morena Gdańsk 31.23 528
16. MIKOŁAJCZAK Kamil 98 Znicz Koszalin 31.36 521


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-03-14
Dziewcząt, 100m motylkowy

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 58.85 URBANCZYK Aleksandra 00905 Leszno 2003-11-28

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. NOGAJ Paulina 98 Wodnik Radom 1:01.05 733 28.66 32.39
2. PEDA Paulina 98 AZS AWF Katowice 1:01.44 719 28.81 32.63
3. SZKARŁAT Julia 98 Śląsk Wrocław 1:02.20 693 28.69 33.51
4. MUSIOŁ Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 1:03.08 664 29.40 33.68
5. SZELWACH Natalia 98 Słowianka Gorzów 1:04.24 629 29.45 34.79
6. OLEBA Małgorzata 98 MKP Szczecin 1:05.09 604 31.45 33.64
7. MILER Oliwia 98 Astromal Akwawit Leszno 1:05.12 604 30.05 35.07
8. GRUCA Marcelina SO 98 Unia Oświęcim 1:05.39 596 30.66 34.73
Finał B
9. GONTA Oliwia 98 Totis Viribus Świebodzin 1:06.04 579 31.01 35.03
10. HASNY Marta SR 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 1:06.31 572 31.37 34.94
11. PAWELEC Natalia 98 9 Kalisz 1:06.36 570 30.90 35.46
12. MAŚLANY Katarzyna SO 98 Unia Oświęcim 1:07.38 545 31.76 35.62
13. PIOTROWSKA Klaudia 98 Piętnastka Bydgoszcz 1:07.67 538 30.77 36.90
14. STAWARZ Sandra 98 Śląsk Wrocław 1:08.39 521 31.90 36.49
15. AUGUSTYNIAK Katarzyna 98 Korner Z.Góra 1:08.91 509 32.25 36.66
16. HENDZELEK Zofia 98 Astromal Akwawit Leszno 1:09.87 489 31.83 38.04


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-03-14
Chłopców, 100m motylkowy

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 53.20 WYSOCZYŃSKI Mateusz 00106 Oswiecim 2009-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. CHRZANOWSKI Damian 98 MZOS Płock 54.75 694 25.50 29.25
2. ARNDT Mateusz 98 Delfin Gdynia 56.27 639 26.39 29.88
3. GOSIENIECKI Juliusz 98 Astromal Akwawit Leszno 56.71 624 26.85 29.86
4. MILCZAREK Piotr 98 190 Łódź 57.09 612 26.75 30.34
5. ANDREOSE Jan Luigi 98 AZS-AWF Wrocław 57.36 603 26.57 30.79
6. RYBAK Konrad 98 Pirania Targówek Warszawa 57.77 590 26.42 31.35
7. PIWOWARSKI Konrad 98 Płetwal Szczytno 58.07 581 27.22 30.85
8. WYSOCKI Mateusz 98 Znicz Koszalin 58.80 560 26.83 31.97
Finał B
9. DYBA Jakub 98 Posnania 58.45 570 27.72 30.73
10. BOCHNOWSKI Maciej 98 Bobry Dębica 58.98 555 27.29 31.69
11. CWALINA Piotr 98 Śląsk Wrocław 59.13 551 27.62 31.51
12. DRZYZGA Oskar 98 Śląsk Wrocław 59.16 550 27.24 31.92
13. PORWAT Michał 98 MZOS Płock 59.38 544 27.51 31.87
14. BIADUŃ Michał 98 MKP Szczecin 59.44 542 27.84 31.60
15. WALENTYNOWICZ Michał 98 Skalar Warszawa 59.47 541 27.73 31.74
16. PERKOWSKI Wiktor 98 Jagiellonka Warszawa 59.95 528 27.22 32.73


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-03-14
Dziewcząt, 200m dowolny 16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 1:58.06 SOKOŁOWSKA Diana 00309 Poznań 2011-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. JANKOWSKA Klaudia 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 2:01.59 764 28.66 30.94 31.29 30.70
2. WOJCIECHOWSKA Joanna 98 Orlik Lublin 2:05.70 691 29.48 31.59 32.28 32.35
3. KOTOWICZ Anna 98 MOS Ełk 2:07.47 663 28.90 32.37 33.51 32.69
4. ROGOWSKA Paulina 98 Salos Cortile Kielce 2:08.20 652 30.02 32.44 33.21 32.53
5. GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SO 98 Unia Oświęcim 2:08.76 643 29.56 32.50 33.37 33.33
6. WARDZIŃSKA Martyna 98 Trójka Łódź 2:09.37 634 29.87 32.73 33.46 33.31
7. BEDNAREK Aleksandra 98 Jedynka Łódź 2:09.93 626 30.29 32.76 33.36 33.52
8. POKRYWKA Karolina 98 190 Łódź 2:11.51 604 29.32 32.05 34.56 35.58
Finał B
9. GAWLICKA Maja 98 Korner Z.Góra 2:10.47 618 30.28 32.86 34.32 33.01
10. SROCZYŃSKA Paula 98 Bobry Dębica 2:10.85 613 30.50 33.14 33.76 33.45
11. MESJASZ Julia 98 Meduza Pajęczno 2:11.06 610 30.25 33.40 34.42 32.99
12. KLIMCZAK Adrianna 98 Skra Bełchatów 2:12.12 595 30.08 33.31 35.21 33.52
13. POPŁONYK Aleksandra 98 9 Kalisz 2:12.16 595 30.33 33.28 34.35 34.20
14. TROJANOWSKA Zuzanna SO 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 2:12.44 591 30.29 34.07 35.16 32.92
15. ZAJĄC Oliwia 98 Juvenia Wrocław 2:13.79 573 31.07 33.84 34.73 34.15
16. MYCAK Katarzyna 98 Zryw Opole 2:14.73 561 30.64 33.48 35.09 35.52


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-03-14
Chłopców, 200m dowolny

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 1:46.94 WERNER Paweł 00101 Gorzow Wielkopolski 2009-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. ARNDT Mateusz 98 Delfin Gdynia 1:51.03 716 26.25 28.39 28.47 27.92
2. PRZYBYSZ Daniel 98 Słowianka Gorzów 1:52.44 690 26.45 28.46 28.79 28.74
3. DEREŃ Kacper 98 9 Dzierżoniów 1:53.20 676 26.26 29.03 28.95 28.96
4. PIECHOWIAK Michał 98 Korner Z.Góra 1:53.25 675 26.28 28.75 29.03 29.19
5. RAFLEWSKI Jakub 98 190 Łódź 1:54.65 651 26.72 28.81 29.31 29.81
6. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 Kormoran Olsztyn 1:54.85 647 27.62 29.12 29.50 28.61
KSIĄŻEK Jakub 98 MKP Kołobrzeg 1:54.85 647 27.75 29.50 29.42 28.18
8. STERNAK Piotr 98 MZOS Płock 1:58.18 594 26.85 29.24 31.16 30.93
Finał B
9. TOPOLSKI Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 1:55.09 643 27.49 29.28 29.81 28.51
10. RYBAK Konrad 98 Pirania Targówek Warszawa 1:56.06 627 27.20 29.60 30.39 28.87
11. KOPACKI Wiktor 98 AZS-AWF Wrocław 1:57.26 608 26.23 29.62 30.70 30.71
12. RÓJ Konrad 98 MKP Szczecin 1:57.38 606 27.69 29.94 30.56 29.19
13. POPIS Emil SR 98 Victoria Racibórz 1:57.74 601 27.04 29.84 30.49 30.37
14. GRYGLEWICZ Juliusz 98 Żoliborz Warszawa 1:58.61 588 26.95 29.55 30.67 31.44
15. MAŃCZAK Błażej 98 Delfin Gdynia 1:58.66 587 28.00 29.87 30.58 30.21
16. TRELA Karol 98 Gilus Gilowice 1:59.18 579 27.50 29.89 31.02 30.77


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-03-14
Dziewcząt, 200m grzbietowy

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 2:07.74 NAZIĘBŁO Klaudia 00101 Gorzow Wielkopolski 2009-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. NASKRĘT Agata 98 Astoria Bydgoszcz 2:13.47 727 30.96 33.62 34.81 34.08
2. KUROWSKA Wanda SK 98 Galicja Kraków 2:16.40 681 32.12 34.42 35.29 34.57
3. SZKARŁAT Julia 98 Śląsk Wrocław 2:19.37 638 32.00 35.11 36.33 35.93
4. WOLNY Magdalena SO 98 Unia Oświęcim 2:21.05 616 32.45 35.43 36.87 36.30
5. KOZIK Anna SO 98 Unia Oświęcim 2:23.34 587 33.79 36.63 37.14 35.78
6. WĄTOR Karolina SK 98 Galicja Kraków 2:23.70 582 32.51 36.79 37.76 36.64
7. AUGUSTYNIAK Katarzyna 98 Korner Z.Góra 2:24.11 577 33.19 35.85 37.65 37.42
8. OLSZEWSKA Nikola 98 MTS Kwidzyn 2:25.04 566 32.90 36.84 37.92 37.38
Finał B
9. WORONIECKA Weronika 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:25.74 558 34.64 36.54 37.54 37.02
10. MAZUR Maja 98 Salos Cortile Kielce 2:27.35 540 33.65 36.82 38.98 37.90
11. SYTYK Julia 98 Korner Z.Góra 2:27.51 538 34.61 36.85 37.68 38.37
12. DZIUBLIŃSKA Maja SR 98 TKKF Szczygłowice 2:29.71 515 35.08 38.29 38.90 37.44
13. KARLIŃSKA Weronika 98 Wisła Puławy 2:31.12 501 34.38 38.13 39.40 39.21
14. JUSZCZAK Aleksandra 98 9 Kalisz 2:36.90 447 35.41 39.60 40.55 41.34
15. JERUZAL Jowita 98 Trójka Łódź 2:39.26 428 37.20 40.21 41.29 40.56
16. KUCZMAR Gabriela 98 Polonia Warszawa 2:45.46 381 38.00 41.62 43.24 42.60


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-03-14
Chłopców, 200m grzbietowy

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 1:55.56 WYSOCZYŃSKI Mateusz 00106 Gorzow Wielkopolski 2009-11-26

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. SKIERKA Jakub 98 Trops Kartuzy 1:59.40 701 28.27 30.15 30.71 30.27
2. NIEDZIAŁEK Dominik 98 Skarpa Lublin 2:03.00 642 28.88 31.00 31.96 31.16
3. JAGODZIŃSKI Oskar 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:03.41 635 29.32 30.86 31.61 31.62
4. WIĘCKOWSKI Jakub 98 MKP Szczecin 2:04.75 615 29.11 32.15 32.21 31.28
5. DANILEWSKI Maciej 98 Juvenia Białystok 2:05.94 598 29.86 32.44 31.84 31.80
6. KASZTELAN Mateusz 98 MOS Ełk 2:06.36 592 29.76 31.58 32.18 32.84
7. BIERNACKI Kacper 98 Znicz Koszalin 2:08.03 569 29.45 31.33 32.84 34.41
8. BUJAK Kacper 98 Lublinianka 2:09.45 550 30.19 32.37 33.64 33.25
Finał B
9. NAPIERAJ Jan 98 Polonia Warszawa 2:09.38 551 29.83 32.88 33.76 32.91
10. KRAWISZ Szymon 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:11.91 520 31.03 33.06 34.27 33.55
11. WATRAK Filip 98 Słowianka Gorzów 2:12.72 511 30.96 34.27 34.29 33.20
12. LIPIŃSKI Kacper 98 Śląsk Wrocław 2:13.19 505 31.35 34.03 34.69 33.12
13. JARMUŁA Miłosz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:13.34 503 32.25 33.56 33.59 33.94
14. DRAPIEWSKI Patryk 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:15.55 479 31.65 33.38 35.33 35.19
15. ARCAB Mateusz 98 Słowianka Gorzów 2:15.75 477 31.51 34.46 35.12 34.66
DYSKW. KRAKOWIAK Waldemar SP 98 Warta Poznań 2:11.98 31.35 33.01 33.69 33.93
O 11


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-03-14
Dziewcząt, 400m zmienny 16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 4:42.49 JEDRZEJCZAK Otylia 00811 Spała 1999-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. KWIATEK Miriam 98 Gilus Gilowice 4:54.29 697
50m:
100m:
31.68
1:06.16
31.68
34.48
150m:
200m:
1:42.63
2:20.28
36.47
37.65
250m:
300m:
3:02.79
3:45.20
42.51
42.41
350m:
400m:
4:19.77
4:54.29
34.57
34.52
2. MUSIOŁ Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 4:58.89 666
50m:
100m:
30.56
1:06.25
30.56
35.69
150m:
200m:
1:44.72
2:22.45
38.47
37.73
250m:
300m:
3:05.95
3:49.68
43.50
43.73
350m:
400m:
4:25.21
4:58.89
35.53
33.68
3. SMAGA Anna 98 Śląsk Wrocław 5:00.51 655
50m:
100m:
31.87
1:09.60
31.87
37.73
150m:
200m:
1:47.68
2:25.37
38.08
37.69
250m:
300m:
3:09.45
3:53.09
44.08
43.64
350m:
400m:
4:27.25
5:00.51
34.16
33.26
4. MENDYK Adrianna SO 98 Wodnik Radom 5:03.39 636
50m:
100m:
31.27
1:08.39
31.27
37.12
150m:
200m:
1:46.51
2:24.68
38.12
38.17
250m:
300m:
3:08.15
3:51.67
43.47
43.52
350m:
400m:
4:28.03
5:03.39
36.36
35.36
5. SAJECKA Zofia 98 Skalar Warszawa 5:04.44 630
50m:
100m:
31.32
1:08.66
31.32
37.34
150m:
200m:
1:48.35
2:26.77
39.69
38.42
250m:
300m:
3:11.22
3:55.01
44.45
43.79
350m:
400m:
4:29.90
5:04.44
34.89
34.54
6. GIEDZICZ Katarzyna 98 Juvenia Białystok 5:08.04 608
50m:
100m:
31.71
1:08.12
31.71
36.41
150m:
200m:
1:48.89
2:28.87
40.77
39.98
250m:
300m:
3:12.51
3:55.93
43.64
43.42
350m:
400m:
4:32.76
5:08.04
36.83
35.28
7. HASPERT Dorota SO 98 Unia Oświęcim 5:10.48 594
50m:
100m:
32.89
1:11.62
32.89
38.73
150m:
200m:
1:50.85
2:30.31
39.23
39.46
250m:
300m:
3:14.64
3:59.64
44.33
45.00
350m:
400m:
4:35.45
5:10.48
35.81
35.03
DYSKW. BEJUK Oliwia 98 Słowianka Gorzów 5:05.77
O 4
50m:
100m:
32.34
1:10.28
32.34
37.94
150m:
200m:
1:49.72
2:28.95
39.44
39.23
250m:
300m:
3:11.49
3:54.70
42.54
43.21
350m:
400m:
4:31.12
5:05.77
36.42
34.65
Finał B
9. KORAL Julia 98 Górnik Radlin 5:12.86 580
50m:
100m:
33.75
1:14.01
33.75
40.26
150m:
200m:
1:53.10
2:32.64
39.09
39.54
250m:
300m:
3:14.82
3:59.02
42.18
44.20
350m:
400m:
4:36.55
5:12.86
37.53
36.31
10. KOLBER Roksana SO 98 Unia Oświęcim 5:17.85 553
50m:
100m:
33.29
1:11.47
33.29
38.18
150m:
200m:
1:53.99
2:35.97
42.52
41.98
250m:
300m:
3:20.51
4:05.65
44.54
45.14
350m:
400m:
4:42.34
5:17.85
36.69
35.51
11. ZARYCHTA anita 98 Barakuda Starachowice 5:18.98 548
50m:
100m:
33.73
1:12.40
33.73
38.67
150m:
200m:
1:54.65
2:37.02
42.25
42.37
250m:
300m:
3:22.01
4:08.40
44.99
46.39
350m:
400m:
4:45.18
5:18.98
36.78
33.80
12. GASIN Nadia 98 Ikar Mielec 5:24.94 518
50m:
100m:
35.19
1:17.45
35.19
42.26
150m:
200m:
1:59.81
2:42.07
42.36
42.26
250m:
300m:
3:24.40
4:09.31
42.33
44.91
350m:
400m:
4:48.09
5:24.94
38.78
36.85
13. RANACHOWSKA Julita 98 BUKS Warszawa 5:28.45 502
50m:
100m:
34.58
1:17.06
34.58
42.48
150m:
200m:
1:58.24
2:41.11
41.18
42.87
250m:
300m:
3:27.11
4:14.72
46.00
47.61
350m:
400m:
4:51.15
5:28.45
36.43
37.30
14. SZCZECIŃSKA Paulina 98 Polonia Warszawa 5:33.83 478
50m:
100m:
35.71
1:17.03
35.71
41.32
150m:
200m:
1:59.78
2:42.34
42.75
42.56
250m:
300m:
3:29.52
4:16.61
47.18
47.09
350m:
400m:
4:55.57
5:33.83
38.96
38.26
15. ŁOSAK Wiktoria 98 KSZO Ostrowiec Św. 5:35.65 470
50m:
100m:
35.70
1:18.00
35.70
42.30
150m:
200m:
2:01.73
2:44.73
43.73
43.00
250m:
300m:
3:32.28
4:22.04
47.55
49.76
350m:
400m:
4:59.30
5:35.65
37.26
36.35
16. JERUZAL Jowita 98 Trójka Łódź 5:35.71 470
50m:
100m:
35.56
1:17.49
35.56
41.93
150m:
200m:
1:59.72
2:42.32
42.23
42.60
250m:
300m:
3:32.24
4:23.32
49.92
51.08
350m:
400m:
5:00.31
5:35.71
36.99
35.40


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-03-14
Chłopców, 400m zmienny

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 4:12.87 CIEŚLAK Marcin 03914 Gorzow Wlkp. 2008-11-28

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. ZBUTOWICZ Karol 98 Kormoran Olsztyn 4:21.97 726
50m:
100m:
28.44
1:01.26
28.44
32.82
150m:
200m:
1:35.48
2:08.59
34.22
33.11
250m:
300m:
2:44.89
3:20.69
36.30
35.80
350m:
400m:
3:52.16
4:21.97
31.47
29.81
2. ULATOWSKI Wojciech SO 98 Unia Oświęcim 4:28.38 675
50m:
100m:
28.55
1:00.93
28.55
32.38
150m:
200m:
1:35.14
2:08.97
34.21
33.83
250m:
300m:
2:47.04
3:25.92
38.07
38.88
350m:
400m:
3:58.09
4:28.38
32.17
30.29
3. DĘBSKI Dominik 98 Trójka Łódź 4:31.17 655
50m:
100m:
29.12
1:03.26
29.12
34.14
150m:
200m:
1:38.94
2:13.17
35.68
34.23
250m:
300m:
2:52.68
3:30.85
39.51
38.17
350m:
400m:
4:01.96
4:31.17
31.11
29.21
4. BODZIOCH Andrzej 98 Piętnastka Bydgoszcz 4:32.16 647
50m:
100m:
28.66
1:01.90
28.66
33.24
150m:
200m:
1:36.38
2:10.48
34.48
34.10
250m:
300m:
2:48.84
3:28.32
38.36
39.48
350m:
400m:
4:01.18
4:32.16
32.86
30.98
5. CHODAN Alan 98 Kormoran Olsztyn 4:35.62 623
50m:
100m:
28.60
1:01.49
28.60
32.89
150m:
200m:
1:36.99
2:12.34
35.50
35.35
250m:
300m:
2:52.56
3:33.29
40.22
40.73
350m:
400m:
4:04.38
4:35.62
31.09
31.24
6. DOBRZYŃSKI Tomasz 98 G-8 Bielany Warszawa 4:36.74 616
50m:
100m:
29.76
1:04.30
29.76
34.54
150m:
200m:
1:41.64
2:17.86
37.34
36.22
250m:
300m:
2:55.59
3:34.29
37.73
38.70
350m:
400m:
4:06.36
4:36.74
32.07
30.38
7. JANUSZANIS Jakub 98 Olimpijczyk Suwałki 4:40.88 589
50m:
100m:
29.50
1:05.05
29.50
35.55
150m:
200m:
1:41.32
2:17.08
36.27
35.76
250m:
300m:
2:54.89
3:35.41
37.81
40.52
350m:
400m:
4:08.32
4:40.88
32.91
32.56
8. DRZYZGA Oskar 98 Śląsk Wrocław 4:42.67 578
50m:
100m:
29.10
1:02.46
29.10
33.36
150m:
200m:
2:19.38
2:57.44
1:16.92
38.06
250m:
300m:
3:36.98
4:10.50
39.54
33.52
350m:
400m:

4:42.67
Finał B
9. KASPRZYCKI Miłosz 98 9 Kalisz 4:39.96 595
50m:
100m:
29.82
1:05.35
29.82
35.53
150m:
200m:
1:41.50
2:17.57
36.15
36.07
250m:
300m:
2:56.53
3:35.85
38.96
39.32
350m:
400m:
4:08.16
4:39.96
32.31
31.80
10. HOJDA Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 4:43.57 572
50m:
100m:
29.47
1:04.05
29.47
34.58
150m:
200m:
1:40.96
2:17.34
36.91
36.38
250m:
300m:
2:57.35
3:37.31
40.01
39.96
350m:
400m:
4:10.29
4:43.57
32.98
33.28
11. GIBALSKI Bartłomiej 98 Salos Cortile Kielce 4:43.96 570
50m:
100m:
30.27
1:06.18
30.27
35.91
150m:
200m:
1:42.33
2:18.04
36.15
35.71
250m:
300m:
2:57.94
3:39.77
39.90
41.83
350m:
400m:
4:12.84
4:43.96
33.07
31.12
12. TUREK Maksymilian 98 Śląsk Wrocław 4:47.17 551
50m:
100m:
29.58
1:03.79
29.58
34.21
150m:
200m:
1:43.19
2:21.16
39.40
37.97
250m:
300m:
3:00.66
3:40.88
39.50
40.22
350m:
400m:
4:14.68
4:47.17
33.80
32.49
13. ZAPALSKI Konrad 98 Fala Kraśnik 4:49.98 535
50m:
100m:
30.02
1:05.47
30.02
35.45
150m:
200m:
1:42.55
2:18.39
37.08
35.84
250m:
300m:
3:01.19
3:46.08
42.80
44.89
350m:
400m:
4:17.70
4:49.98
31.62
32.28
14. DUDEK Adam 98 Juvenia Wrocław 4:53.49 516
50m:
100m:
30.19
1:06.57
30.19
36.38
150m:
200m:
1:45.72
2:23.99
39.15
38.27
250m:
300m:
3:04.74
3:45.74
40.75
41.00
350m:
400m:
4:19.53
4:53.49
33.79
33.96
15. WACHNIK Jakub 98 Pirania Targówek Warszawa 4:56.27 502
50m:
100m:
30.07
1:04.52
30.07
34.45
150m:
200m:
1:44.05
2:22.07
39.53
38.02
250m:
300m:
3:05.47
3:49.14
43.40
43.67
350m:
400m:
4:23.24
4:56.27
34.10
33.03
DYSKW. DYBA Jakub 98 Posnania 5:06.66
Z 2
50m:
100m:
29.95
1:05.39
29.95
35.44
150m:
200m:
1:45.08
2:24.22
39.69
39.14
250m:
300m:
3:07.03
3:51.61
42.81
44.58
350m:
400m:
4:30.06
5:06.66
38.45
36.60


<< TOP >>
Konkurencja 13
2014-03-14
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny

16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. Unia Oświęcim 1 Unia Oświęcim 8:41.94 666
GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SO
GRUCA Marcelina SO
PANKOWSKA Wiktoria SO
MUSIOŁ Wiktoria SO
98
98
98
98
+0,72
0.00
-0,02
+0,29
29.59
29.49
28.94
28.60
32.52
33.43
33.42
32.84
33.79
34.99
34.77
34.28
33.30
34.04
34.49
33.45
2:09.20
2:11.95
2:11.62
2:09.17
2. Gim 92 Ursynów Warszawa 1 Gim 92 Ursynów Warszawa 8:48.74 641
GÓRECKA Marta
ZAJĄC Aleksandra
JANKOWSKA Klaudia
WĘCŁAWIAK Irena
98
98
98
98
+0,65
+0,56
+0,21
+0,48
30.71
31.84
27.76
30.13
34.49
34.14
31.11
33.69
35.82
35.37
31.54
36.35
35.34
34.86
31.15
34.44
2:16.36
2:16.21
2:01.56
2:14.61
3. Śląsk Wrocław 1 Śląsk Wrocław 8:50.93 633
STAWARZ Sandra
DYKIJ Dominika
SMAGA Anna
SZKARŁAT Julia
98
98
98
98
+0,74
+0,54
+0,82
+0,54
30.58
30.76
29.09
28.62
33.63
33.66
32.76
32.61
35.35
35.29
34.23
34.69
36.10
35.19
33.73
34.64
2:15.66
2:14.90
2:09.81
2:10.56
4. MKP Szczecin 1 MKP Szczecin 8:52.16 628
OLEBA Małgorzata
MAJSZUTOWICZ Paulina SSz
WOSICKA Wiktoria
LEWANDOWSKA Aleksandra SSz
98
98
98
98


+0,30
31.05
30.09
30.62
29.50
33.68
33.75
35.15
33.46
33.67
33.78
35.97
34.87
33.24
33.14
35.52
34.67
2:11.64
2:10.76
2:17.26
2:12.50
5. Słowianka Gorzów 1 Słowianka Gorzów 8:54.35 621
TRZCIŃSKA Gabriela
SZELWACH Natalia
VAN DOORNE Gabriela
BEJUK Oliwia
98
98
98
98
+0,85
+0,38
+0,19
+0,27
30.15
29.15
30.19
30.40
33.77
32.90
33.94
34.04
35.12
35.15
35.75
35.23
34.30
34.85
34.99
34.42
2:13.34
2:12.05
2:14.87
2:14.09
6. Korner Z.Góra 1 Korner Z.Góra 9:01.78 596
AUGUSTYNIAK Katarzyna
LACH Paulina
SYTYK Julia
GAWLICKA Maja
98
98
98
98
+0,89
+0,44
+0,61
+0,61
31.47
29.40
31.92
30.17
34.86
33.59
34.77
33.72
35.77
35.23
35.92
34.21
35.92
36.10
35.76
32.97
2:18.02
2:14.32
2:18.37
2:11.07
7. Unia Oświęcim 2 Unia Oświęcim 9:01.95 595
WOLNY Magdalena SO
MAŚLANY Katarzyna SO
KOZIK Anna SO
HASPERT Dorota SO
98
98
98
98
+0,73
+0,30
+0,12
+0,42
30.37
30.56
30.30
30.80
34.11
34.34
34.94
34.06
35.23
35.11
36.75
35.85
35.52
34.88
35.60
33.53
2:15.23
2:14.89
2:17.59
2:14.24


<< TOP >>
Konkurencja 14
2014-03-14
Chłopców, 4 x 200m dowolny

16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. Kormoran Olsztyn 1 Kormoran Olsztyn 7:42.11 693
SINITCHINE Radoslaw
ZBUTOWICZ Karol
CHODAN Alan
SZPOJANKOWSKI Kacper
98
98
98
98
+0,68
+0,49
+0,45
+0,40
26.81
26.63
26.07
26.47
29.78
29.53
28.97
29.50
30.29
29.49
30.17
30.27
29.43
28.87
30.29
29.54
1:56.31
1:54.52
1:55.50
1:55.78
2. Unia Oświęcim 1 Unia Oświęcim 7:49.83 659
TOPOLSKI Arkadiusz SO
SEREMET Konrad SO
HOJDA Bartłomiej SO
ULATOWSKI Wojciech SO
98
98
98
98
+0,68
+0,42
+0,16
+0,27
27.84
26.36
26.43
26.45
29.33
30.38
30.66
29.58
29.97
30.40
32.34
30.31
28.90
29.59
32.08
29.21
1:56.04
1:56.73
2:01.51
1:55.55
3. MZOS Płock 1 MZOS Płock 7:51.11 654
STERNAK Piotr
SKWARSKI Maciej
PORWAT Michał
CHRZANOWSKI Damian
98
98
98
98
+0,75
+0,42
+0,57
+0,30
27.24
27.53
26.78
25.92
29.74
30.48
30.66
29.15
30.12
31.50
32.09
30.03
29.49
31.87
29.84
28.67
1:56.59
2:01.38
1:59.37
1:53.77
4. Słowianka Gorzów 1 Słowianka Gorzów 7:54.56 640
PRZYBYSZ Daniel
STAWIKOWSKI Patryk
WASECKI Gracjan
SZYMKOWIAK Krystian
98
98
98
98
+0,65
+0,30
+0,43
+0,37
26.10
26.10
26.83
27.93
27.81
29.70
29.95
30.74
29.43
31.17
31.73
31.68
29.66
31.87
32.63
31.23
1:53.00
1:58.84
2:01.14
2:01.58
5. Znicz Koszalin 1 Znicz Koszalin 8:00.35 617
WYSOCKI Mateusz
MIKULSKI Krzysztof
MIKOŁAJCZAK Kamil
BIERNACKI Kacper
98
98
98
98
+0,78
+0,49
+0,62
+0,31
26.44
26.81
26.82
27.17
29.19
30.82
30.48
30.58
30.73
31.63
32.35
31.04
31.24
31.63
32.99
30.43
1:57.60
2:00.89
2:02.64
1:59.22
6. MKP Szczecin 1 MKP Szczecin 8:01.70 612
RÓJ Konrad
WIĘCKOWSKI Jakub
OLEJNIK Aleksander
WAWRZYNKIEWICZ Piotr
98
98
98
98
+0,74
+0,35
+0,24
+0,30
27.70
25.77
26.59
25.80
30.38
30.17
30.55
29.44
31.00
31.43
33.08
31.54
30.64
31.77
33.54
32.30
1:59.72
1:59.14
2:03.76
1:59.08
7. Korner Z.Góra 1 Korner Z.Góra 8:02.20 610
RUDKOWSKI Kai
KRYSIAK Kacper
SAKRAJDA Jakub
PIECHOWIAK Michał
98
98
98
98
+0,71
+0,62
+0,59
+0,48
26.79
27.93
28.12
25.86
30.07
31.20
30.87
29.07
31.84
33.69
31.74
29.93
29.55
33.74
32.14
29.66
1:58.25
2:06.56
2:02.87
1:54.52
8. Śląsk Wrocław 2 Śląsk Wrocław 8:22.92 538
LIPIŃSKI Kacper
POTOCKI Daniel
GRZYMSKI Mateusz
TUREK Maksymilian
98
98
98
98
+0,77
+0,65
+0,03
+0,21
27.50
28.74
27.79
29.56
31.01
32.34
31.46
32.95
32.30
33.38
32.16
33.81
31.99
33.56
30.76
33.61
2:02.80
2:08.02
2:02.17
2:09.93
DYSKW. G-8 Bielany Warszawa 1 G-8 Bielany Warszawa 8:08.93
O 4 ( 3 zmiana )
JARMUŁA Miłosz
DAMENTKA Kamil
MICHNIEWSKI Tadeusz
DOBRZYŃSKI Tomasz
98
98
98
98
+0,99
+0,60
-0,08
+0,11
28.54
27.91
21.96
26.18
31.76
30.86
36.29
29.91
33.13
32.30
32.15
30.68
32.68
32.30
31.67
30.61
2:06.11
2:03.37
2:02.07
1:57.38
DYSKW. Śląsk Wrocław 1 Śląsk Wrocław 8:15.01
O 4 ( 2 zmiana )
CWALINA Piotr
KUCZMA Jędrzej
DRZYZGA Oskar
SZCZUTKOWSKI Robert
98
98
98
98
+0,81
-0,21
+0,54
+0,79
27.26
27.07
27.82
27.16
30.96
31.66
31.07
30.73
32.26
33.14
32.11
32.75
32.23
32.78
31.84
34.17
2:02.71
2:04.65
2:02.84
2:04.81
DYSKW. Pełna Unia Oświęcim 2 Unia Oświęcim 8:10.49
O 4 ( zmiana 3 )
KŁAPA Filip SO
GRABARCZYK Olaf SO
PRZYBYLSKI Michał SO
PRZYBYŁA Kacper SO
98
98
98
98
+0,69
+0,20
-0,04
+0,53
27.96
27.88
27.14
27.24
31.30
30.86
32.47
30.46
31.32
32.02
35.00
31.10
30.82
32.26
32.71
29.95
2:01.40
2:03.02
2:07.32
1:58.75


<< TOP >>
Konkurencja 15
2014-03-15
Dziewcząt, 50m motylkowy 16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 26.59 URBANCZYK Aleksandra 00905 Leszno 2003-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. PEDA Paulina 98 AZS AWF Katowice 28.16 648 A
2. NOGAJ Paulina 98 Wodnik Radom 28.23 644 A
3. OLSZEWSKA Nikola 98 MTS Kwidzyn 28.78 607 A
4. SZKARŁAT Julia 98 Śląsk Wrocław 28.84 604 A
5. SZELWACH Natalia 98 Słowianka Gorzów 28.90 600 A
6. GONTA Oliwia 98 Totis Viribus Świebodzin 29.36 572 A
7. GÓRECKA Marta 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 29.39 570 A
8. MUSIOŁ Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 29.56 561 A
9. JAKUBOWSKA Izabela 98 Olimpijczyk Aleksandrów Łódz. 29.66 555 B
10. PISARCZYK Amelia SR 98 Victoria Racibórz 29.73 551 B
11. MENDYK Adrianna SO 98 Wodnik Radom 29.89 542 B
12. SAJECKA Zofia 98 Skalar Warszawa 30.08 532 B
13. KLIMCZAK Adrianna 98 Skra Bełchatów 30.16 528 B
14. BAJURA Marta 98 Wodnik 29 Katowice 30.22 525 B
15. POPOVA Anguela 98 9 Kalisz 30.24 524 B
16. TROJANOWSKA Zuzanna SO 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 30.26 522 B
17. RYBAK Aleksandra SO 98 Motyl Stalowa Wola 30.31 520 R
18. MILER Oliwia 98 Astromal Akwawit Leszno 30.33 519 R
19. GRUCA Marcelina SO 98 Unia Oświęcim 30.43 514
20. AUGUSTYNIAK Katarzyna 98 Korner Z.Góra 30.47 512
21. PAWELEC Natalia 98 9 Kalisz 30.48 511
22. OLEBA Małgorzata 98 MKP Szczecin 30.55 508
23. GIEDZICZ Katarzyna 98 Juvenia Białystok 30.60 505
24. KASPERUK Justyna 98 Polonia Warszawa 30.73 499
25. MAŚLANY Katarzyna SO 98 Unia Oświęcim 30.91 490
26. SOKOŁOWSKA Sandra 98 Juvenia Białystok 30.93 489
27. PIOTROWSKA Klaudia 98 Piętnastka Bydgoszcz 30.94 489
KRĘTOSZ Gabriela 98 MOS Katowice 30.94 489
29. KIKTA Gabriela 98 MKS Sanok 30.95 488
HASNY Marta SR 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 30.95 488
31. KRZYWIŃSKA Sara 98 Juvenia Wrocław 31.19 477
32. GOSZTYŁA Antonina 98 Żoliborz Warszawa 31.29 473
33. JAROSZ Magdalena 98 Górnik Radlin 31.44 466
34. KARLIŃSKA Weronika 98 Wisła Puławy 31.45 465
35. YOKOKURA Mairi 98 MKP Szczecin 31.58 460
36. OLBIŃSKA Daria 98 Piętnastka Bydgoszcz 31.60 459
37. SARNA Katarzyna 98 Nawa Skierniewice 31.66 456
38. STAWARZ Sandra 98 Śląsk Wrocław 31.76 452
39. ŻYDEK Magdalena 98 Manta Kochłowice 31.79 451
40. HENDZELEK Zofia 98 Astromal Akwawit Leszno 31.83 449
41. SOŃTA Magdalena 98 Wodnik Radom 31.90 446
42. GRZELEWSKA Anna 98 BUKS Warszawa 32.22 433
43. BIAŁECKA Ilona 98 Skalar Warszawa 32.36 427
44. BARWICKA Aleksandra 98 Olimpijczyk Suwałki 32.38 426
45. KOLBIARZ Patrycja 98 MZOS Płock 32.49 422
46. SZLOSOWSKA Aleksandra 98 Totis Viribus Świebodzin 32.50 422
47. RANACHOWSKA Julita 98 BUKS Warszawa 32.72 413
48. KOPCZYŃSKA Ada 98 Słowianka Gorzów 32.82 409
49. BARTYZEL Aleksandra 98 Manta Jelcz-Laskowice 32.83 409
50. SZYMAŃSKA Urszula 98 Płetwal Mława 33.50 385
51. CZUPRYNIAK Nikola 98 Słowianka Gorzów 33.61 381
52. MAKOWSKA Natalia 98 Delfin Legionowo 34.12 364
53. OLSZEWSKA Joanna 98 Słowianka Gorzów 35.56 322
54. ŁOSAK Wiktoria 98 KSZO Ostrowiec Św. 36.15 306
DYSKW. SZYMBORSKA Daria 98 Juvenia Białystok 35.72
M 11


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-03-15
Chłopców, 50m motylkowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 24.24 CHUDY Michał 01315 Ostrowiec Sw 2013-12-22

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. CHRZANOWSKI Damian 98 MZOS Płock 25.09 655 A
2. ANDREOSE Jan Luigi 98 AZS-AWF Wrocław 25.33 637 A
3. GOSIENIECKI Juliusz 98 Astromal Akwawit Leszno 25.82 601 A
4. PIWOWARSKI Konrad 98 Płetwal Szczytno 25.88 597 A
5. KUSTO Robert 98 Orka Lubań 25.90 596 A
6. KSIĄŻEK Jakub 98 MKP Kołobrzeg 25.99 590 A
7. MILCZAREK Piotr 98 190 Łódź 26.01 588 A
8. PRZYBYSZ Daniel 98 Słowianka Gorzów 26.10 582 A
9. KRUSZYNA Jakub 98 MKS Piaseczno 26.17 578 B
10. GIERSZEWSKI Jan 98 Piętnastka Bydgoszcz 26.32 568 B
11. WYSOCKI Mateusz 98 Znicz Koszalin 26.44 560 B
12. RYBAK Konrad 98 Pirania Targówek Warszawa 26.46 559 B
13. DYBA Jakub 98 Posnania 26.62 549 B
14. MIKULSKI Krzysztof 98 Znicz Koszalin 26.64 547 B
15. MISIARZ Adrian 98 Sparta Biłgoraj 26.69 544 B
16. BOCHNOWSKI Maciej 98 Bobry Dębica 26.77 540 B
17. AMPULSKI Remigiusz 98 Totis Viribus Świebodzin 26.79 538 R
18. PERKOWSKI Wiktor 98 Jagiellonka Warszawa 26.89 532 R
19. PRZYBYŁA Kacper SO 98 Unia Oświęcim 27.09 521
20. MIECZKOWSKI Marcin 98 Balti Bielawa 27.11 519
PORWAT Michał 98 MZOS Płock 27.11 519
22. PIETRZAK Grzegorz 98 MZOS Płock 27.20 514
23. CWALINA Piotr 98 Śląsk Wrocław 27.21 514
24. GOŹDZIEWSKI Adrian 98 Wodnik Radom 27.31 508
25. WALENTYNOWICZ Michał 98 Skalar Warszawa 27.35 506
26. MIKOŁAJCZAK Kamil 98 Znicz Koszalin 27.36 505
27. ŻURAWA Kacper 98 9 Kalisz 27.44 501
KOŻUCH Wojciech 98 Juvenia Wrocław 27.44 501
KRYSIAK Kacper 98 Korner Z.Góra 27.44 501
ZAJĄC Mikołaj 98 MOSM Tychy 27.44 501
31. WAŚCIŃSKI Konrad 98 Astromal Akwawit Leszno 27.46 500
32. ELLGOTH Piotr 98 AZS AWF Katowice 27.48 499
33. STRZESZEWSKI Aleks 98 Delfin Legionowo 27.49 498
34. BIADUŃ Michał 98 MKP Szczecin 27.55 495
35. PRZYBYLSKI Michał SO 98 Unia Oświęcim 27.56 494
36. MAKOWSKI Igor 98 MZOS Płock 27.71 486
DZIÓBEK Partyk SO 98 Unia Oświęcim 27.71 486
38. ŁAZARECKI Dominik 98 Piast Głogów 27.80 482
39. ZIEMIANIN Jakub 98 Kmita Zabierzów 27.92 476
40. LIS Patryk 98 Avia Świdnik 27.99 472
41. KOPACKI Wiktor 98 AZS-AWF Wrocław 28.03 470
42. NIEWIADOMSKI Bartłomiej 98 Pirania Targówek Warszawa 28.11 466
43. MIESZCZERIAKOW Mirosław 98 Wodnik Bielsk Podl. 28.14 464
44. ŚWISTEK Krzysztof 98 AZS AWF Katowice 28.16 463
45. WIÓRKO Patryk 98 Orka Zamość 28.18 462
46. KIRYLUK Damian 98 Dwójka Morena Gdańsk 28.21 461
47. OLEKSY Hubert 98 Piętnastka Bydgoszcz 28.22 460
48. POTOCKI Daniel 98 Śląsk Wrocław 28.34 455
49. KRUKOWSKI Dominik 98 Piętnastka Bydgoszcz 28.40 452
SIEMIGINOWSKI Bartosz 98 Totis Viribus Świebodzin 28.40 452
51. WASECKI Gracjan 98 Słowianka Gorzów 28.47 448
52. GRABARCZYK Olaf SO 98 Unia Oświęcim 28.49 448
53. SZWEDA Tomasz 98 Delfin Połaniec 28.57 444
54. BIEDNY Jan 98 Posnania 28.61 442
55. NOWAK Mateusz 98 Neptun  Stargard 28.68 439
BRZYKOWSKI Krystian 98 Sokół Rzeszów 28.68 439
57. WALASZEK Jedrzej 98 Skalar Słupsk 28.71 437
58. MICHNIEWSKI Tadeusz 98 G-8 Bielany Warszawa 28.97 426
59. JAWORSKI Jakub 98 Płetwal Mława 28.99 425
60. WÓJCIK Cezary 98 Jedynka Łódź 29.01 424
61. LIPIŃSKI Kacper 98 Śląsk Wrocław 29.07 421
62. NOWAK Hubert 98 Ostrobramska Warszawa 29.13 419
63. BARGLOWSKI Mateusz 98 Siódemka Brodnica 29.24 414
64. KORBANEK Piotr 98 Warta Poznań 29.27 413
65. RYBIŃSKI Maciej 98 Skalar Warszawa 29.30 411
66. KARCZEWSKI Norbert 98 Delfin Inowrocław 29.66 397
67. POPIELAS Dawid 98 Astromal Akwawit Leszno 29.79 391
68. SIWY Marcel 98 Park Wodny Tarnowskie Góry 30.27 373
69. SKUBA Marcin 98 Orka Zamość 30.40 368
70. SŁOWIK Piotr 98 Wodnik 29 Katowice 30.44 367
71. CIEŚLIK Mateusz 98 Słowianka Gorzów 31.28 338
DYSKW. SKIBA Dominik 98 Fala Ropczyce 27.92
O 4


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-03-15
Dziewcząt, 50m grzbietowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 27.65 NAZIĘBŁO Klaudia 00101 Gorzow Wielkopolski 2009-11-28

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. NASKRĘT Agata 98 Astoria Bydgoszcz 28.67 720 A
2. PEDA Paulina 98 AZS AWF Katowice 29.20 681 A
3. KWIATEK Miriam 98 Gilus Gilowice 30.18 617 A
4. WOLNY Magdalena SO 98 Unia Oświęcim 30.32 608 A
5. KUROWSKA Wanda SK 98 Galicja Kraków 30.78 582 A
6. BAJURA Marta 98 Wodnik 29 Katowice 30.90 575 A
7. OLSZEWSKA Nikola 98 MTS Kwidzyn 30.98 570 A
8. KOŚCIK Patrycja 98 Sparta Biłgoraj 31.03 568 A
9. AUGUSTYNIAK Katarzyna 98 Korner Z.Góra 31.08 565 B
10. WĄTOR Karolina SK 98 Galicja Kraków 31.20 558 B
11. SYTYK Julia 98 Korner Z.Góra 31.68 533 B
12. KORAL Julia 98 Górnik Radlin 31.96 519 B
13. WOSICKA Wiktoria 98 MKP Szczecin 31.99 518 B
14. SARNA Katarzyna 98 Nawa Skierniewice 32.26 505 B
15. WORONIECKA Weronika 98 Piętnastka Bydgoszcz 32.28 504 B
16. KOZIK Anna SO 98 Unia Oświęcim 32.73 484 B
17. KIKTA Gabriela 98 MKS Sanok 32.91 476 R
18. KARLIŃSKA Weronika 98 Wisła Puławy 33.33 458 R
19. DZIUBLIŃSKA Maja SR 98 TKKF Szczygłowice 33.70 443
20. POPIEL Magdalena 98 Juvenia Białystok 34.04 430
21. SZAŁEK Weronika 98 BUKS Warszawa 34.08 428
22. SZLOSOWSKA Aleksandra 98 Totis Viribus Świebodzin 34.15 426
23. JUSZCZAK Aleksandra 98 9 Kalisz 34.39 417
24. GONTA Oliwia 98 Totis Viribus Świebodzin 34.47 414
25. BREJZA Natalia SR 98 Aquatica Pawłowice 34.57 410
26. SOKOŁOWSKA Sandra 98 Juvenia Białystok 34.58 410
27. SZCZECIŃSKA Paulina 98 Polonia Warszawa 34.59 410
28. KUCZMAR Gabriela 98 Polonia Warszawa 35.69 373
29. SZYMBORSKA Daria 98 Juvenia Białystok 38.14 305
30. DUDA Natasza 98 Trójka Łódź 39.27 280
DYSKW. TRZEJA Marta 98 Huragan Sosnowiec 33.35
O 4


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-03-15
Chłopców, 50m grzbietowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 25.01 MURZYN Dawid 00106 Ostrowiec Sw 2013-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. SKIERKA Jakub 98 Trops Kartuzy 26.06 653 A
2. BIERNACKI Kacper 98 Znicz Koszalin 26.45 624 A
3. ANDREOSE Jan Luigi 98 AZS-AWF Wrocław 26.52 619 A
4. SAWCZUK Oskar 98 Trójka Łódź 26.89 594 A
5. PIECHOWIAK Michał 98 Korner Z.Góra 27.01 586 A
6. RUDKOWSKI Kai 98 Korner Z.Góra 27.06 583 A
7. TOPOLSKI Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 27.32 566 A
8. WIĘCKOWSKI Jakub 98 MKP Szczecin 27.46 558 A
9. MAŁECKI Mateusz 98 Dwójka Morena Gdańsk 27.47 557 B
10. DANILEWSKI Maciej 98 Juvenia Białystok 27.49 556 B
11. DZIADEK Jan 98 BUKS Warszawa 27.52 554 B
12. NAPIERAJ Jan 98 Polonia Warszawa 27.62 548 B
13. NIEDZIAŁEK Dominik 98 Skarpa Lublin 27.68 545 B
14. JAGODZIŃSKI Oskar 98 Piętnastka Bydgoszcz 27.72 542 B
15. WIERTELAK Karol 98 Torpeda Oleśnica 28.15 518 B
16. BURY Kamil 98 Górnik Radlin 28.45 501 B
17. STAWIKOWSKI Patryk 98 Słowianka Gorzów 28.49 499 R
18. PUK Grzegorz 98 Huragan Sosnowiec 28.51 498 R
19. SOŁTOWSKI Dominik 98 MOS Ełk 28.55 496
20. SIEWIERSKI Michał 98 Fala Ropczyce 28.69 489
21. WATRAK Filip 98 Słowianka Gorzów 28.80 483
22. ARCAB Mateusz 98 Słowianka Gorzów 28.87 480
23. KAŹMIERCZAK Marcin 98 Astromal Akwawit Leszno 28.96 475
BODZIOCH Andrzej 98 Piętnastka Bydgoszcz 28.96 475
25. SKIBA Dominik 98 Fala Ropczyce 29.02 472
26. JAWORSKI Jakub 98 Płetwal Mława 29.06 470
LIPIŃSKI Kacper 98 Śląsk Wrocław 29.06 470
28. WOJTOWICZ Jakub 98 Park Wodny Tarnowskie Góry 29.12 468
29. SKONIECZNY Stanisław 98 Żoliborz Warszawa 29.13 467
30. ŚWISTEK Krzysztof 98 AZS AWF Katowice 29.27 460
31. JARMUŁA Miłosz 98 G-8 Bielany Warszawa 29.35 457
32. STERNAK Piotr 98 MZOS Płock 29.37 456
33. BUJAK Kacper 98 Lublinianka 29.52 449
34. DUDEK Adam 98 Juvenia Wrocław 29.70 441
35. BŁASZCZYK Michał SR 98 Victoria Racibórz 29.79 437
36. PIECZONKA Maciej 98 MOS Katowice 30.19 420
37. DRAPIEWSKI Patryk 98 Piętnastka Bydgoszcz 30.27 416
38. GRZESIŃSKI Michał 98 Piast Głogów 30.29 415
39. ŻACZEK Jan 98 Ostrobramska Warszawa 30.46 408
40. PALIMONKA Bartosz 98 Skalar Warszawa 30.89 392
41. MASŁOWSKI Oskar 98 Swim Płock 30.94 390
42. KOSTANOWICZ Artur 98 Polonia Warszawa 31.30 376
43. SZWEDA Tomasz 98 Delfin Połaniec 31.57 367
44. MADEJ Krzysztof 98 Olimpijczyk Suwałki 32.21 345
45. GERC Jakub 98 Delfin Toruń 32.50 336
46. RYBIŃSKI Maciej 98 Skalar Warszawa 33.62 304
DYSKW. KRAWISZ Szymon 98 Piętnastka Bydgoszcz 29.47
O 4


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-03-15
Dziewcząt, 400m dowolny 16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 4:08.04 KILIJAŃSKA Donata 00612 Poznan 2011-12-17

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. JANKOWSKA Klaudia 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 4:27.71 675 A
50m:
100m:
30.48
1:04.24
30.48
33.76
150m:
200m:
1:38.18
2:12.31
33.94
34.13
250m:
300m:
2:46.29
3:20.41
33.98
34.12
350m:
400m:
3:54.35
4:27.71
33.94
33.36
2. GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SO 98 Unia Oświęcim 4:29.04 665 A
50m:
100m:
30.56
1:03.15
30.56
32.59
150m:
200m:
1:36.54
2:10.79
33.39
34.25
250m:
300m:
2:45.32
3:20.12
34.53
34.80
350m:
400m:
3:55.22
4:29.04
35.10
33.82
3. KOTOWICZ Anna 98 MOS Ełk 4:30.48 654 A
50m:
100m:
30.78
1:04.10
30.78
33.32
150m:
200m:
1:38.27
2:12.64
34.17
34.37
250m:
300m:
2:47.04
3:21.78
34.40
34.74
350m:
400m:
3:56.82
4:30.48
35.04
33.66
4. WARDZIŃSKA Martyna 98 Trójka Łódź 4:30.73 652 A
50m:
100m:
31.10
1:04.89
31.10
33.79
150m:
200m:
1:38.99
2:13.56
34.10
34.57
250m:
300m:
2:48.12
3:23.05
34.56
34.93
350m:
400m:
3:57.67
4:30.73
34.62
33.06
5. WOJCIECHOWSKA Joanna 98 Orlik Lublin 4:31.17 649 A
50m:
100m:
31.04
1:04.91
31.04
33.87
150m:
200m:
1:39.31
2:14.00
34.40
34.69
250m:
300m:
2:48.33
3:23.06
34.33
34.73
350m:
400m:
3:57.74
4:31.17
34.68
33.43
6. BEDNAREK Aleksandra 98 Jedynka Łódź 4:31.80 645 A
50m:
100m:
31.22
1:04.84
31.22
33.62
150m:
200m:
1:39.16
2:13.72
34.32
34.56
250m:
300m:
2:48.27
3:23.14
34.55
34.87
350m:
400m:
3:58.13
4:31.80
34.99
33.67
7. ROGOWSKA Paulina 98 Salos Cortile Kielce 4:36.14 615 A
50m:
100m:
30.76
1:05.52
30.76
34.76
150m:
200m:
1:39.80
2:14.50
34.28
34.70
250m:
300m:
2:49.22
3:24.85
34.72
35.63
350m:
400m:
4:01.12
4:36.14
36.27
35.02
8. ZAJĄC Oliwia 98 Juvenia Wrocław 4:36.48 612 A
50m:
100m:
32.23
1:07.60
32.23
35.37
150m:
200m:
1:43.11
2:18.30
35.51
35.19
250m:
300m:
2:53.29
3:28.36
34.99
35.07
350m:
400m:
4:03.20
4:36.48
34.84
33.28
9. MESJASZ Julia 98 Meduza Pajęczno 4:37.63 605 B
50m:
100m:
31.48
1:05.65
31.48
34.17
150m:
200m:
1:40.84
2:16.47
35.19
35.63
250m:
300m:
2:52.00
3:27.74
35.53
35.74
350m:
400m:
4:03.38
4:37.63
35.64
34.25
10. HASPERT Dorota SO 98 Unia Oświęcim 4:37.97 603 B
50m:
100m:
31.83
1:06.24
31.83
34.41
150m:
200m:
1:41.26
2:16.80
35.02
35.54
250m:
300m:
2:52.23
3:27.92
35.43
35.69
350m:
400m:
4:03.67
4:37.97
35.75
34.30
11. WIECZOREK Magdalena 98 Fala Kraśnik 4:39.04 596 B
50m:
100m:
31.96
1:06.65
31.96
34.69
150m:
200m:
1:41.61
2:17.45
34.96
35.84
250m:
300m:
2:53.50
3:29.32
36.05
35.82
350m:
400m:
4:05.20
4:39.04
35.88
33.84
12. POKRYWKA Karolina 98 190 Łódź 4:39.30 594 B
50m:
100m:
31.85
1:06.84
31.85
34.99
150m:
200m:
1:42.01
2:17.52
35.17
35.51
250m:
300m:
2:53.06
3:28.68
35.54
35.62
350m:
400m:
4:04.13
4:39.30
35.45
35.17
13. OLEBA Małgorzata 98 MKP Szczecin 4:40.56 586 B
50m:
100m:
32.30
1:06.92
32.30
34.62
150m:
200m:
1:42.30
2:18.07
35.38
35.77
250m:
300m:
2:53.68
3:29.70
35.61
36.02
350m:
400m:
4:05.46
4:40.56
35.76
35.10
14. JAROCHA Wiktoria 98 KSZO Ostrowiec Św. 4:40.67 585 B
50m:
100m:
31.91
1:06.27
31.91
34.36
150m:
200m:
1:41.34
2:16.49
35.07
35.15
250m:
300m:
2:52.03
3:28.19
35.54
36.16
350m:
400m:
4:04.66
4:40.67
36.47
36.01
15. GAWLICKA Maja 98 Korner Z.Góra 4:41.03 583 B
50m:
100m:
31.41
1:05.65
31.41
34.24
150m:
200m:
1:41.28
2:17.62
35.63
36.34
250m:
300m:
2:54.13
3:30.08
36.51
35.95
350m:
400m:
4:05.99
4:41.03
35.91
35.04
16. ZARYCHTA anita 98 Barakuda Starachowice 4:41.99 577 B
50m:
100m:
32.26
1:07.48
32.26
35.22
150m:
200m:
1:43.40
2:19.45
35.92
36.05
250m:
300m:
2:55.38
3:31.69
35.93
36.31
350m:
400m:
4:07.51
4:41.99
35.82
34.48
17. WLEZIEŃ Gabriela 98 AZS-AWF Wrocław 4:42.41 575 R
50m:
100m:
31.20
1:05.48
31.20
34.28
150m:
200m:
1:40.90
2:17.16
35.42
36.26
250m:
300m:
2:53.57
3:30.38
36.41
36.81
350m:
400m:
4:07.37
4:42.41
36.99
35.04
18. TRZCIŃSKA Gabriela 98 Słowianka Gorzów 4:42.46 574 R
50m:
100m:
31.25
1:06.32
31.25
35.07
150m:
200m:
1:42.38
2:18.80
36.06
36.42
250m:
300m:
2:55.04
3:31.36
36.24
36.32
350m:
400m:
4:07.86
4:42.46
36.50
34.60
19. PANKOWSKA Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 4:42.47 574
50m:
100m:
31.76
1:06.22
31.76
34.46
150m:
200m:
1:41.26
2:16.84
35.04
35.58
250m:
300m:
2:52.76
3:29.39
35.92
36.63
350m:
400m:
4:06.42
4:42.47
37.03
36.05
20. LEWANDOWSKA Aleksandra SSz 98 MKP Szczecin 4:42.95 571
50m:
100m:
31.38
1:05.99
31.38
34.61
150m:
200m:
1:41.57
2:17.33
35.58
35.76
250m:
300m:
2:53.45
3:30.18
36.12
36.73
350m:
400m:
4:06.83
4:42.95
36.65
36.12
21. TROJANOWSKA Zuzanna SO 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 4:43.00 571
50m:
100m:
32.55
1:08.33
32.55
35.78
150m:
200m:
1:44.42
2:20.87
36.09
36.45
250m:
300m:
2:56.92
3:32.64
36.05
35.72
350m:
400m:
4:08.36
4:43.00
35.72
34.64
22. MAZUR Maja 98 Salos Cortile Kielce 4:43.19 570
50m:
100m:
31.59
1:06.32
31.59
34.73
150m:
200m:
1:42.20
2:18.64
35.88
36.44
250m:
300m:
2:54.85
3:31.32
36.21
36.47
350m:
400m:
4:07.88
4:43.19
36.56
35.31
23. MYCAK Katarzyna 98 Zryw Opole 4:45.32 557
50m:
100m:
31.71
1:06.88
31.71
35.17
150m:
200m:
1:43.10
2:19.43
36.22
36.33
250m:
300m:
2:56.03
3:32.60
36.60
36.57
350m:
400m:
4:09.26
4:45.32
36.66
36.06
24. DYKIJ Dominika 98 Śląsk Wrocław 4:46.41 551
50m:
100m:
31.71
1:06.56
31.71
34.85
150m:
200m:
1:42.91
2:19.55
36.35
36.64
250m:
300m:
2:56.28
3:33.43
36.73
37.15
350m:
400m:
4:10.46
4:46.41
37.03
35.95
25. ŁUCZYŃSKA Martyna 98 Żoliborz Warszawa 4:47.39 545
50m:
100m:
31.99
1:06.83
31.99
34.84
150m:
200m:
1:42.64
2:19.03
35.81
36.39
250m:
300m:
2:55.58
3:32.12
36.55
36.54
350m:
400m:
4:09.83
4:47.39
37.71
37.56
26. KOLBER Roksana SO 98 Unia Oświęcim 4:47.72 543
50m:
100m:
32.83
1:08.84
32.83
36.01
150m:
200m:
1:45.61
2:22.49
36.77
36.88
250m:
300m:
2:58.88
3:36.05
36.39
37.17
350m:
400m:
4:13.01
4:47.72
36.96
34.71
27. WĘCŁAWIAK Irena 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 4:47.81 543
50m:
100m:
31.61
1:06.21
31.61
34.60
150m:
200m:
1:42.37
2:18.80
36.16
36.43
250m:
300m:
2:55.92
3:33.36
37.12
37.44
350m:
400m:
4:11.65
4:47.81
38.29
36.16
28. KERN Dominika SR 98 Victoria Racibórz 4:47.82 543
50m:
100m:
32.62
1:08.33
32.62
35.71
150m:
200m:
1:45.46
2:22.14
37.13
36.68
250m:
300m:
2:59.10
3:36.11
36.96
37.01
350m:
400m:
4:12.10
4:47.82
35.99
35.72
29. KOZIK Anna SO 98 Unia Oświęcim 4:47.86 543
50m:
100m:
32.16
1:07.62
32.16
35.46
150m:
200m:
1:43.58
2:20.25
35.96
36.67
250m:
300m:
2:57.32
3:34.22
37.07
36.90
350m:
400m:
4:11.87
4:47.86
37.65
35.99
30. SMOLUCHOWSKA Magdalena 98 Dwójka Morena Gdańsk 4:48.15 541
50m:
100m:
32.13
1:07.86
32.13
35.73
150m:
200m:
1:44.69
2:21.72
36.83
37.03
250m:
300m:
2:58.67
3:36.05
36.95
37.38
350m:
400m:
4:13.35
4:48.15
37.30
34.80
31. LACH Paulina 98 Korner Z.Góra 4:48.57 539
50m:
100m:
31.06
1:05.61
31.06
34.55
150m:
200m:
1:41.47
2:18.31
35.86
36.84
250m:
300m:
2:55.64
3:33.29
37.33
37.65
350m:
400m:
4:11.40
4:48.57
38.11
37.17
32. ZAJĄC Aleksandra 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 4:48.89 537
50m:
100m:
33.63
1:09.91
33.63
36.28
150m:
200m:
1:46.94
2:23.92
37.03
36.98
250m:
300m:
3:00.04
3:36.46
36.12
36.42
350m:
400m:
4:12.78
4:48.89
36.32
36.11
33. VAN DOORNE Gabriela 98 Słowianka Gorzów 4:49.20 535
50m:
100m:
32.36
1:08.41
32.36
36.05
150m:
200m:
1:45.47
2:23.07
37.06
37.60
250m:
300m:
3:00.59
3:37.42
37.52
36.83
350m:
400m:
4:14.19
4:49.20
36.77
35.01
34. KRZYŻAN Maria 98 Warta Poznań 4:49.66 532
50m:
100m:
33.08
1:09.01
33.08
35.93
150m:
200m:
1:45.38
2:22.05
36.37
36.67
250m:
300m:
2:58.90
3:36.44
36.85
37.54
350m:
400m:
4:13.92
4:49.66
37.48
35.74
35. POPŁONYK Aleksandra 98 9 Kalisz 4:49.67 532
50m:
100m:
31.41
1:06.41
31.41
35.00
150m:
200m:
1:42.85
2:20.02
36.44
37.17
250m:
300m:
2:57.79
3:36.11
37.77
38.32
350m:
400m:
4:14.43
4:49.67
38.32
35.24
36. SROCZYŃSKA Paula 98 Bobry Dębica 4:50.57 527
50m:
100m:
32.68
1:08.22
32.68
35.54
150m:
200m:
1:44.84
2:21.67
36.62
36.83
250m:
300m:
2:58.69
3:36.22
37.02
37.53
350m:
400m:
4:13.68
4:50.57
37.46
36.89
37. STAWARZ Sandra 98 Śląsk Wrocław 4:51.28 524
50m:
100m:
32.09
1:06.58
32.09
34.49
150m:
200m:
1:42.11
3:34.00
35.53
1:51.89
250m:
300m:
4:12.86 38.86 350m:
400m:

4:51.28
38. KLIMCZAK Adrianna 98 Skra Bełchatów 4:53.70 511
50m:
100m:
31.85
1:07.27
31.85
35.42
150m:
200m:
1:43.68
2:21.77
36.41
38.09
250m:
300m:
3:00.86
3:39.54
39.09
38.68
350m:
400m:
4:17.50
4:53.70
37.96
36.20
39. ZIÓŁKOWSKA Daria 98 Delfin Toruń 4:54.37 507
50m:
100m:
32.77
1:08.29
32.77
35.52
150m:
200m:
1:44.86
2:22.10
36.57
37.24
250m:
300m:
2:59.40
3:37.47
37.30
38.07
350m:
400m:
4:16.27
4:54.37
38.80
38.10
40. DZIUBLIŃSKA Maja SR 98 TKKF Szczygłowice 4:57.33 492
50m:
100m:
33.45
1:09.97
33.45
36.52
150m:
200m:
1:47.69
2:25.42
37.72
37.73
250m:
300m:
3:03.46
3:41.91
38.04
38.45
350m:
400m:
4:19.88
4:57.33
37.97
37.45
41. JERUZAL Jowita 98 Trójka Łódź 5:00.21 478
50m:
100m:
33.78
1:10.75
33.78
36.97
150m:
200m:
1:48.28
2:25.92
37.53
37.64
250m:
300m:
3:04.48
3:43.21
38.56
38.73
350m:
400m:
4:21.95
5:00.21
38.74
38.26
42. JACKIEWICZ Weronika 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 5:03.85 461
50m:
100m:
33.11
1:09.48
33.11
36.37
150m:
200m:
1:47.12
2:25.81
37.64
38.69
250m:
300m:
3:04.68
3:44.50
38.87
39.82
350m:
400m:
4:24.58
5:03.85
40.08
39.27
43. ŁOSAK Wiktoria 98 KSZO Ostrowiec Św. 5:10.61 432
50m:
100m:
33.28
1:11.72
33.28
38.44
150m:
200m:
1:50.35
2:30.20
38.63
39.85
250m:
300m:
3:10.68
3:51.46
40.48
40.78
350m:
400m:
4:31.32
5:10.61
39.86
39.29
44. TRZEJA Marta 98 Huragan Sosnowiec 5:13.99 418
50m:
100m:
34.07
1:12.32
34.07
38.25
150m:
200m:
1:52.25
2:32.60
39.93
40.35
250m:
300m:
3:13.08
3:54.00
40.48
40.92
350m:
400m:
4:35.02
5:13.99
41.02
38.97


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-03-15
Chłopców, 400m dowolny

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 3:47.70 WOJDAK Wojciech 03106 Ostrowiec Sw. 2012-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. ARNDT Mateusz 98 Delfin Gdynia 4:03.53 662 A
50m:
100m:
27.89
58.79
27.89
30.90
150m:
200m:
1:29.83
2:00.76
31.04
30.93
250m:
300m:
2:31.68
3:02.86
30.92
31.18
350m:
400m:
3:33.88
4:03.53
31.02
29.65
2. CHODAN Alan 98 Kormoran Olsztyn 4:04.25 656 A
50m:
100m:
28.07
59.25
28.07
31.18
150m:
200m:
1:30.38
2:01.46
31.13
31.08
250m:
300m:
2:32.76
3:04.02
31.30
31.26
350m:
400m:
3:34.93
4:04.25
30.91
29.32
3. SINITCHINE Radoslaw 98 Kormoran Olsztyn 4:04.38 655 A
50m:
100m:
27.99
59.09
27.99
31.10
150m:
200m:
1:30.29
2:01.75
31.20
31.46
250m:
300m:
2:33.14
3:04.59
31.39
31.45
350m:
400m:
3:35.26
4:04.38
30.67
29.12
4. CHRZANOWSKI Damian 98 MZOS Płock 4:04.55 653 A
50m:
100m:
28.51
59.53
28.51
31.02
150m:
200m:
1:31.03
2:02.42
31.50
31.39
250m:
300m:
2:33.19
3:03.95
30.77
30.76
350m:
400m:
3:35.15
4:04.55
31.20
29.40
5. DEREŃ Kacper 98 9 Dzierżoniów 4:04.82 651 A
50m:
100m:
27.63
58.67
27.63
31.04
150m:
200m:
1:30.13
2:01.64
31.46
31.51
250m:
300m:
2:33.31 31.67 350m:
400m:
3:35.64
4:04.82

29.18
6. PIECHOWIAK Michał 98 Korner Z.Góra 4:04.92 650 A
50m:
100m:
27.51
58.59
27.51
31.08
150m:
200m:
1:29.81
2:01.06
31.22
31.25
250m:
300m:
2:32.42
3:03.95
31.36
31.53
350m:
400m:
3:35.23
4:04.92
31.28
29.69
7. DĘBSKI Dominik 98 Trójka Łódź 4:06.35 639 A
50m:
100m:
27.96
59.04
27.96
31.08
150m:
200m:
1:31.06
2:02.84
32.02
31.78
250m:
300m:
2:34.11
3:05.01
31.27
30.90
350m:
400m:
3:35.33
4:06.35
30.32
31.02
8. KASZTELAN Mateusz 98 MOS Ełk 4:07.09 633 A
50m:
100m:
28.02
59.20
28.02
31.18
150m:
200m:
1:30.93
2:02.47
31.73
31.54
250m:
300m:
2:34.22
3:05.58
31.75
31.36
350m:
400m:
3:36.81
4:07.09
31.23
30.28
9. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 Kormoran Olsztyn 4:07.46 630 B
50m:
100m:
28.41
59.65
28.41
31.24
150m:
200m:
1:31.09
2:02.66
31.44
31.57
250m:
300m:
2:34.30
3:05.82
31.64
31.52
350m:
400m:
3:37.19
4:07.46
31.37
30.27
10. RÓJ Konrad 98 MKP Szczecin 4:07.72 629 B
50m:
100m:
28.44
59.41
28.44
30.97
150m:
200m:
1:31.20
2:03.20
31.79
32.00
250m:
300m:
2:35.03
3:06.73
31.83
31.70
350m:
400m:
3:37.98
4:07.72
31.25
29.74
11. TOPOLSKI Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 4:08.41 623 B
50m:
100m:
28.91
1:00.66
28.91
31.75
150m:
200m:
1:32.53
2:04.42
31.87
31.89
250m:
300m:
2:36.10
3:07.82
31.68
31.72
350m:
400m:
3:38.72
4:08.41
30.90
29.69
12. RAFLEWSKI Jakub 98 190 Łódź 4:08.97 619 B
50m:
100m:
28.77
1:00.89
28.77
32.12
150m:
200m:
1:32.61
2:04.33
31.72
31.72
250m:
300m:
2:34.93
3:06.23
30.60
31.30
350m:
400m:
3:37.77
4:08.97
31.54
31.20
13. GOSIENIECKI Juliusz 98 Astromal Akwawit Leszno 4:09.60 614 B
50m:
100m:
27.73
59.30
27.73
31.57
150m:
200m:
1:31.10
2:03.13
31.80
32.03
250m:
300m:
2:34.89
3:06.59
31.76
31.70
350m:
400m:
3:38.64
4:09.60
32.05
30.96
14. POPIS Emil SR 98 Victoria Racibórz 4:11.53 600 B
50m:
100m:
28.38
59.88
28.38
31.50
150m:
200m:
1:32.24
2:04.82
32.36
32.58
250m:
300m:
2:37.22
3:09.86
32.40
32.64
350m:
400m:
3:41.63
4:11.53
31.77
29.90
15. ZAPALSKI Konrad 98 Fala Kraśnik 4:11.92 598 B
50m:
100m:
28.57
59.52
28.57
30.95
150m:
200m:
1:31.30
2:03.25
31.78
31.95
250m:
300m:
2:35.39
3:07.74
32.14
32.35
350m:
400m:
3:40.19
4:11.92
32.45
31.73
16. JARASZKIEWICZ Piotr 98 Posnania 4:12.10 596 B
50m:
100m:
29.21
1:00.73
29.21
31.52
150m:
200m:
1:32.54
2:04.51
31.81
31.97
250m:
300m:
2:36.63
3:08.69
32.12
32.06
350m:
400m:
3:40.29
4:12.10
31.60
31.81
17. MAŃCZAK Błażej 98 Delfin Gdynia 4:13.69 585 R
50m:
100m:
29.33
1:01.28
29.33
31.95
150m:
200m:
1:33.40
2:05.64
32.12
32.24
250m:
300m:
2:37.56
3:09.92
31.92
32.36
350m:
400m:
3:42.29
4:13.69
32.37
31.40
18. BOCHNOWSKI Maciej 98 Bobry Dębica 4:14.31 581 R
50m:
100m:
28.83
59.99
28.83
31.16
150m:
200m:
1:31.83
2:04.38
31.84
32.55
250m:
300m:
2:36.34 31.96 350m:
400m:
3:41.96
4:14.31

32.35
19. RYBAK Konrad 98 Pirania Targówek Warszawa 4:14.50 580
50m:
100m:
28.66
59.86
28.66
31.20
150m:
200m:
1:31.82
2:04.00
31.96
32.18
250m:
300m:
2:36.47
3:09.23
32.47
32.76
350m:
400m:
3:42.10
4:14.50
32.87
32.40
20. GRZYMSKI Mateusz 98 Śląsk Wrocław 4:15.43 573
50m:
100m:
29.05
1:01.48
29.05
32.43
150m:
200m:
1:33.75
2:05.87
32.27
32.12
250m:
300m:
2:38.53
3:11.39
32.66
32.86
350m:
400m:
3:44.27
4:15.43
32.88
31.16
21. KUCZMA Jędrzej 98 Śląsk Wrocław 4:15.47 573
50m:
100m:
29.04
1:00.72
29.04
31.68
150m:
200m:
1:33.27
2:06.01
32.55
32.74
250m:
300m:
2:39.06
3:11.85
33.05
32.79
350m:
400m:
3:44.54
4:15.47
32.69
30.93
22. FRĄCZEK Paweł 98 MKP Gdańsk 4:16.13 569
50m:
100m:
29.26
1:00.71
29.26
31.45
150m:
200m:
1:32.77
2:05.40
32.06
32.63
250m:
300m:
2:38.40
3:11.63
33.00
33.23
350m:
400m:
3:44.35
4:16.13
32.72
31.78
23. BUJAK Kacper 98 Lublinianka 4:16.26 568
50m:
100m:
29.17
1:01.06
29.17
31.89
150m:
200m:
1:33.27
2:05.90
32.21
32.63
250m:
300m:
2:38.55
3:11.59
32.65
33.04
350m:
400m:
3:44.66
4:16.26
33.07
31.60
24. SZYMKOWIAK Krystian 98 Słowianka Gorzów 4:16.87 564
50m:
100m:
29.28
1:01.34
29.28
32.06
150m:
200m:
1:33.78
2:06.33
32.44
32.55
250m:
300m:
2:39.49
3:12.74
33.16
33.25
350m:
400m:
3:46.18
4:16.87
33.44
30.69
25. NAPIERAJ Jan 98 Polonia Warszawa 4:17.76 558
50m:
100m:
29.36
1:01.77
29.36
32.41
150m:
200m:
1:34.83
2:07.86
33.06
33.03
250m:
300m:
2:40.46
3:13.54
32.60
33.08
350m:
400m:
3:45.85
4:17.76
32.31
31.91
26. KRÓL Bartosz 98 Kormoran Olsztyn 4:17.97 556
50m:
100m:
28.97
1:01.00
28.97
32.03
150m:
200m:
1:33.86
2:06.70
32.86
32.84
250m:
300m:
2:39.84
3:13.28
33.14
33.44
350m:
400m:
3:45.37
4:17.97
32.09
32.60
27. GRABARCZYK Olaf SO 98 Unia Oświęcim 4:19.06 549
50m:
100m:
29.79
1:02.13
29.79
32.34
150m:
200m:
1:34.45
2:06.97
32.32
32.52
250m:
300m:
2:40.15
3:12.97
33.18
32.82
350m:
400m:
3:46.57
4:19.06
33.60
32.49
28. NOWAK Mateusz 98 Neptun  Stargard 4:21.28 536
50m:
100m:
29.24
1:00.80
29.24
31.56
150m:
200m:
1:33.15
2:05.81
32.35
32.66
250m:
300m:
2:39.39
3:13.21
33.58
33.82
350m:
400m:
3:48.22
4:21.28
35.01
33.06
29. SKWARSKI Maciej 98 MZOS Płock 4:21.41 535
50m:
100m:
28.50
1:01.09
28.50
32.59
150m:
200m:
1:34.19
2:07.36
33.10
33.17
250m:
300m:
2:41.09
3:15.43
33.73
34.34
350m:
400m:
3:49.18
4:21.41
33.75
32.23
30. OLEKSY Hubert 98 Piętnastka Bydgoszcz 4:21.77 533
50m:
100m:
29.27
1:01.24
29.27
31.97
150m:
200m:
1:34.09
2:07.65
32.85
33.56
250m:
300m:
2:41.30
3:15.15
33.65
33.85
350m:
400m:
3:48.84
4:21.77
33.69
32.93
31. BRAUNTSCH Marek 98 Gilus Gilowice 4:22.35 529
50m:
100m:
28.64
1:01.53
28.64
32.89
150m:
200m:
1:34.80
2:08.27
33.27
33.47
250m:
300m:
2:41.29
3:14.75
33.02
33.46
350m:
400m:
3:48.86
4:22.35
34.11
33.49
32. WYSOCKI Mateusz 98 Znicz Koszalin 4:22.64 527
50m:
100m:
27.84
59.54
27.84
31.70
150m:
200m:
1:32.51
2:05.57
32.97
33.06
250m:
300m:
2:38.52
3:12.21
32.95
33.69
350m:
400m:
3:47.73
4:22.64
35.52
34.91
33. WACHNIK Jakub 98 Pirania Targówek Warszawa 4:22.77 527
50m:
100m:
29.62
1:02.12
29.62
32.50
150m:
200m:
1:35.50
2:08.71
33.38
33.21
250m:
300m:
2:42.24
3:16.21
33.53
33.97
350m:
400m:
3:49.88
4:22.77
33.67
32.89
34. MATURA Klaudiusz 98 Manta Kochłowice 4:23.09 525
50m:
100m:
29.57
1:02.26
29.57
32.69
150m:
200m:
1:35.58
2:09.22
33.32
33.64
250m:
300m:
2:43.23
3:17.06
34.01
33.83
350m:
400m:
3:50.54
4:23.09
33.48
32.55
35. SAKRAJDA Jakub 98 Korner Z.Góra 4:24.44 517
50m:
100m:
29.96
1:02.19
29.96
32.23
150m:
200m:
1:35.16
2:08.84
32.97
33.68
250m:
300m:
2:42.93
3:17.13
34.09
34.20
350m:
400m:
3:51.26
4:24.44
34.13
33.18
36. WÓJCIK Cezary 98 Jedynka Łódź 4:24.75 515
50m:
100m:
29.72
1:02.11
29.72
32.39
150m:
200m:
1:35.36
2:09.15
33.25
33.79
250m:
300m:
2:42.99
3:16.99
33.84
34.00
350m:
400m:
3:51.05
4:24.75
34.06
33.70
37. POTOCKI Daniel 98 Śląsk Wrocław 4:25.92 508
50m:
100m:
29.91
1:02.86
29.91
32.95
150m:
200m:
1:36.45
2:10.20
33.59
33.75
250m:
300m:
2:44.47
3:18.51
34.27
34.04
350m:
400m:
3:52.95
4:25.92
34.44
32.97
38. MICHNIEWSKI Tadeusz 98 G-8 Bielany Warszawa 4:25.96 508
50m:
100m:
30.79
1:04.71
30.79
33.92
150m:
200m:
1:38.67
2:12.96
33.96
34.29
250m:
300m:
2:46.85
3:20.75
33.89
33.90
350m:
400m:
3:54.12
4:25.96
33.37
31.84
39. DAMENTKA Kamil 98 G-8 Bielany Warszawa 4:26.41 505
50m:
100m:
29.48
1:02.63
29.48
33.15
150m:
200m:
1:35.99
2:09.74
33.36
33.75
250m:
300m:
2:43.82
3:18.01
34.08
34.19
350m:
400m:
3:52.21
4:26.41
34.20
34.20
40. ŁAZARECKI Dominik 98 Piast Głogów 4:26.94 502
50m:
100m:
30.47
1:04.65
30.47
34.18
150m:
200m:
1:39.35
2:13.77
34.70
34.42
250m:
300m:
2:48.53
3:21.92
34.76
33.39
350m:
400m:
3:55.63
4:26.94
33.71
31.31
41. SAPALSKI Mateusz 98 G-8 Bielany Warszawa 4:28.14 495
50m:
100m:
30.20
1:03.31
30.20
33.11
150m:
200m:
1:36.98
2:10.91
33.67
33.93
250m:
300m:
2:45.54
3:20.04
34.63
34.50
350m:
400m:
3:54.55
4:28.14
34.51
33.59
42. POPIELAS Dawid 98 Astromal Akwawit Leszno 4:28.43 494
50m:
100m:
30.30
1:03.27
30.30
32.97
150m:
200m:
1:36.83
2:10.99
33.56
34.16
250m:
300m:
2:45.67
3:20.34
34.68
34.67
350m:
400m:
3:54.97
4:28.43
34.63
33.46
43. KRUK Tomasz 98 Astromal Akwawit Leszno 4:30.70 482
50m:
100m:
30.52
1:05.01
30.52
34.49
150m:
200m:
1:40.13
2:15.19
35.12
35.06
250m:
300m:
2:49.90
3:24.72
34.71
34.82
350m:
400m:
3:59.33
4:30.70
34.61
31.37
44. NIEMCZYK Krzysztof 98 Delfin Gdynia 4:32.98 470
50m:
100m:
30.56
1:04.46
30.56
33.90
150m:
200m:
1:39.41
2:14.34
34.95
34.93
250m:
300m:
2:48.80
3:23.60
34.46
34.80
350m:
400m:
3:58.91
4:32.98
35.31
34.07
45. GRZESIŃSKI Michał 98 Piast Głogów 4:34.21 463
50m:
100m:
30.43
1:04.42
30.43
33.99
150m:
200m:
1:39.40
2:14.21
34.98
34.81
250m:
300m:
2:49.35
3:24.42
35.14
35.07
350m:
400m:
3:59.79
4:34.21
35.37
34.42
46. SIWY Marcel 98 Park Wodny Tarnowskie Góry 4:38.23 443
50m:
100m:
30.01
1:04.29
30.01
34.28
150m:
200m:
1:39.54
2:15.64
35.25
36.10
250m:
300m:
2:50.79
3:27.25
35.15
36.46
350m:
400m:
4:03.29
4:38.23
36.04
34.94
47. BIAŁOWIEŻEC Aaron 98 Wodnik Bielsk Podl. 4:52.54 381
50m:
100m:
30.63
1:06.51
30.63
35.88
150m:
200m:
1:43.88
2:22.07
37.37
38.19
250m:
300m:
3:00.60
3:39.43
38.53
38.83
350m:
400m:
4:17.23
4:52.54
37.80
35.31
48. KOSTANOWICZ Artur 98 Polonia Warszawa 4:53.54 378
50m:
100m:
31.27
1:06.83
31.27
35.56
150m:
200m:
1:44.11
2:22.15
37.28
38.04
250m:
300m:
3:00.90
3:39.35
38.75
38.45
350m:
400m:
4:18.04
4:53.54
38.69
35.50
DYSKW. RUCIŃSKI Jakub 98 Kormoran Olsztyn 4:13.33
O 15
50m:
100m:
28.64
1:00.16
28.64
31.52
150m:
200m:
1:31.82
2:04.07
31.66
32.25
250m:
300m:
2:36.52
3:08.98
32.45
32.46
350m:
400m:
3:41.43
4:13.33
32.45
31.90


<< TOP >>
Konkurencja 21
2014-03-15
Dziewcząt, 200m klasyczny

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 2:25.38 ZACHOSZCZ Paulina 00104 Szczecin 2009-11-14

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. WIKIEŁ Angelika 98 UŚKS Ostrołęka 2:34.11 665 A 35.43 38.92 39.71 40.05
2. MAJSZUTOWICZ Paulina SSz 98 MKP Szczecin 2:35.14 652 A 35.05 39.05 40.35 40.69
3. MIETLIŃSKA Agata 98 Gilus Gilowice 2:37.41 624 A 35.25 39.37 41.52 41.27
4. NĘDZA Adrianna 98 Korona Kraków 2:39.13 604 A 36.50 40.84 40.75 41.04
5. DUDA Natasza 98 Trójka Łódź 2:40.02 594 A 36.28 40.40 41.39 41.95
6. KASPERUK Justyna 98 Polonia Warszawa 2:40.79 586 A 35.67 41.13 42.15 41.84
7. RADOŃ Sonia SK 98 Galicja Kraków 2:40.82 585 A 37.51 40.10 41.01 42.20
8. SPOLJAR Sylwia 98 AZS AWF Katowice 2:41.29 580 A 35.22 40.67 42.57 42.83
9. BARTYZEL Aleksandra 98 Manta Jelcz-Laskowice 2:41.33 580 B 36.36 40.92 42.37 41.68
10. POPOVA Anguela 98 9 Kalisz 2:41.41 579 B 35.39 40.73 42.54 42.75
11. CZUK Agata 98 Warta Poznań 2:42.69 565 B 37.27 42.98 40.70 41.74
12. KORAL Julia 98 Górnik Radlin 2:43.58 556 B 37.34 41.91 42.41 41.92
13. MICHALSKA Katarzyna 98 Gilus Gilowice 2:43.81 554 B 36.47 41.70 42.94 42.70
14. TOMASIK Sara 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:44.48 547 B 36.90 41.32 43.10 43.16
15. JAKUBOWSKA Izabela 98 Olimpijczyk Aleksandrów Łódz. 2:47.03 522 B 35.74 43.02 44.73 43.54
16. GASIN Nadia 98 Ikar Mielec 2:47.45 519 B 37.12 42.16 43.73 44.44
17. ADAMSKA Adrianna 98 Warta Poznań 2:48.62 508 R 38.78 43.57 43.53 42.74
18. WARMIŃSKA Daria SR 98 RMKS Rybnik 2:48.72 507 R 38.66 42.11 44.20 43.75
19. RUGAŁA Anna SO 98 Unia Oświęcim 2:49.28 502 36.85 42.38 45.38 44.67
20. ZALEWSKA Kaja 98 Trops Kartuzy 2:52.81 472 39.49 43.63 45.02 44.67
21. OLBIŃSKA Daria 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:53.47 466 38.85 44.08 45.94 44.60
22. WÓJCIK Monika 98 Orka Lubań 2:54.05 462 38.68 43.36 45.61 46.40
23. SZYDŁO Izabela 98 AZS-AWF Wrocław 2:55.29 452 38.78 44.67 45.86 45.98
24. RANACHOWSKA Julita 98 BUKS Warszawa 2:56.60 442 40.86 44.69 44.72 46.33
25. ŻYBAŁA Nikola 98 Górnik Radlin 2:56.62 442 39.53 46.60 46.20 44.29
26. JASIUL Urszula 98 Delfin Legionowo 3:00.23 416 39.97 46.18 46.93 47.15
27. KUCZMAR Gabriela 98 Polonia Warszawa 3:00.76 412 41.13 46.00 46.54 47.09
28. SALWA Patrycja 98 Salos Cortile Kielce 3:00.87 411 39.96 45.55 47.42 47.94
29. PROKOP Sara 98 Neptun  Stargard 3:03.44 394 39.84 48.26 47.63 47.71
DYSKW. KOMENDERA Karolina 98 Manta Kochłowice 2:57.33 40.30 45.32 45.81 45.90
O 4


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-03-15
Chłopców, 200m klasyczny

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 2:13.34 MACHNIK Mikołaj 01111 Gorzow Wielkopolski 2009-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. ZBUTOWICZ Karol 98 Kormoran Olsztyn 2:19.68 644 A 32.42 35.33 36.04 35.89
2. OSTROWSKI Igor 98 PZP 2:20.56 632 A 31.36 35.14 36.85 37.21
3. TRELA Karol 98 Gilus Gilowice 2:21.17 624 A 32.02 35.52 36.69 36.94
4. WAWRZYNKIEWICZ Piotr 98 MKP Szczecin 2:22.18 611 A 30.75 36.53 37.21 37.69
5. ZUCHOWICZ Jan 98 Skalar Warszawa 2:22.20 611 A 32.12 36.15 36.86 37.07
6. MAREK Marcin 98 Górnik Radlin 2:23.21 598 A 32.05 36.71 37.19 37.26
7. MISIARZ Adrian 98 Sparta Biłgoraj 2:23.37 596 A 32.22 36.70 36.68 37.77
8. JANUSZANIS Jakub 98 Olimpijczyk Suwałki 2:24.35 584 A 32.72 37.28 37.01 37.34
9. SZYMANEK Sebastian 98 Delfinek Łuków 2:24.48 582 B 32.29 36.54 37.35 38.30
10. SZYDŁOWSKI Kamil 98 Astromal Akwawit Leszno 2:25.90 565 B 32.58 37.04 37.65 38.63
11. WALASZEK Jedrzej 98 Skalar Słupsk 2:26.33 560 B 32.38 37.09 38.84 38.02
12. SZCZUTKOWSKI Robert 98 Śląsk Wrocław 2:26.58 557 B 33.12 37.28 37.75 38.43
13. WAWRYCA Szymon SR 98 Victoria Racibórz 2:26.83 555 B 31.95 36.79 38.38 39.71
14. DOBRZYŃSKI Tomasz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:27.46 547 B 33.10 37.68 38.49 38.19
15. KUBIŚ Jakub 98 Orlik Lublin 2:28.41 537 B 33.41 36.72 38.41 39.87
16. TOŁŁOCZKO Dawid 98 1 Solex Lębork 2:28.65 534 B 33.71 37.96 38.83 38.15
17. KŁAPA Filip SO 98 Unia Oświęcim 2:28.76 533 R 33.47 37.35 38.47 39.47
18. BRZYKOWSKI Krystian 98 Sokół Rzeszów 2:28.99 531 R 32.82 37.74 39.19 39.24
19. OLEJNIK Aleksander 98 MKP Szczecin 2:29.04 530 31.79 37.24 39.66 40.35
20. ANTONIEWICZ Bartosz 98 MKP Szczecin 2:29.18 529 32.93 37.00 39.09 40.16
21. TUREK Maksymilian 98 Śląsk Wrocław 2:29.27 528 33.46 37.24 38.85 39.72
22. WAWRO Wojciech SO 98 Motyl Stalowa Wola 2:29.29 528 33.79 37.06 38.95 39.49
23. LESIK Radosław SR 98 Victoria Racibórz 2:29.33 527 33.03 38.14 39.10 39.06
24. KASPRZYCKI Miłosz 98 9 Kalisz 2:29.48 526 33.26 37.72 38.92 39.58
25. SZULICH Igor 98 Delfin Legionowo 2:29.90 521 33.23 37.38 39.13 40.16
26. BRUŹDZIAK Maciej 98 Dwójka Morena Gdańsk 2:30.44 516 32.96 38.47 39.50 39.51
27. PIECZONKA Maciej 98 MOS Katowice 2:31.59 504 33.35 38.42 39.73 40.09
28. PRZYBYLSKI Michał SO 98 Unia Oświęcim 2:32.97 490 34.40 39.10 40.29 39.18
29. PIERŚCIŃSKI Adam 98 MKS Piaseczno 2:33.12 489 35.30 39.52 39.39 38.91
30. POZNACHOWSKI Wiktor 98 Polonia Warszawa 2:33.64 484 34.26 39.44 40.66 39.28
31. BORYCKI Paweł 98 Juvenia Wrocław 2:34.15 479 33.53 39.39 40.92 40.31
32. KALISIAK Karol 98 Nawa Skierniewice 2:34.50 476 34.74 39.10 40.23 40.43
33. MIKOŁAJCZAK Kamil 98 Znicz Koszalin 2:34.82 473 33.41 38.91 40.68 41.82
34. JAWORSKI Norbert 98 Unia Busko Zdrój 2:36.31 460 33.43 38.96 41.76 42.16
35. ROMAŃSKI Bartłomiej 98 Galicja Kraków 2:36.54 458 34.76 40.76 41.01 40.01
36. SÓWKA Denis 98 Vega Dobrodzień 2:36.85 455 34.39 39.78 41.22 41.46
37. NOWAK Hubert 98 Ostrobramska Warszawa 2:43.72 400 36.09 41.20 42.68 43.75
38. CELIŃSKI Alan 98 Żoliborz Warszawa 2:45.41 388 35.93 41.20 43.72 44.56
39. KUŹMOCZKA Juri 98 Kmita Zabierzów 2:45.45 387 36.03 42.02 43.70 43.70
40. STANISZEWSKI Michał 98 Galicja Kraków 2:47.93 371 36.67 41.60 44.00 45.66
DYSKW. KABZA Antoni 98 AZS-AWF Wrocław 2:46.09 36.05 42.09 43.97 43.98
K 15


<< TOP >>
Konkurencja 23
2014-03-15
Dziewcząt, 200m zmienny 16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 2:11.56 URBANCZYK Aleksandra 00905 Dublin (IRL) 2003-12-11

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. KWIATEK Miriam 98 Gilus Gilowice 2:19.36 714 A 30.37 34.89 41.36 32.74
2. NOGAJ Paulina 98 Wodnik Radom 2:20.87 691 A 29.09 36.21 42.37 33.20
3. SMAGA Anna 98 Śląsk Wrocław 2:24.77 637 A 31.51 35.40 42.90 34.96
4. MENDYK Adrianna SO 98 Wodnik Radom 2:25.72 625 A 30.70 36.36 43.78 34.88
5. SAJECKA Zofia 98 Skalar Warszawa 2:26.53 614 A 31.44 37.78 42.50 34.81
6. MUSIOŁ Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 2:27.61 601 A 30.91 36.99 44.40 35.31
7. BEJUK Oliwia 98 Słowianka Gorzów 2:28.45 591 A 32.27 38.62 42.02 35.54
8. GRUCA Marcelina SO 98 Unia Oświęcim 2:28.91 585 A 31.43 39.91 42.60 34.97
9. RADOŃ Sonia SK 98 Galicja Kraków 2:29.11 583 B 34.56 36.77 42.59 35.19
10. MAŚLANY Katarzyna SO 98 Unia Oświęcim 2:29.47 579 B 32.35 38.03 45.09 34.00
11. ZARYCHTA anita 98 Barakuda Starachowice 2:30.99 561 B 32.79 38.60 44.74 34.86
12. WIECZOREK Magdalena 98 Fala Kraśnik 2:31.27 558 B 33.59 39.38 43.60 34.70
13. ŁUCZYŃSKA Martyna 98 Żoliborz Warszawa 2:31.87 552 B 33.28 39.16 44.06 35.37
14. HASNY Marta SR 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 2:32.01 550 B 32.20 39.90 44.92 34.99
15. TOMASIK Sara 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:32.23 548 B 34.06 39.10 42.65 36.42
16. MATUSZCZYK Katarzyna 98 Huragan Sosnowiec 2:33.88 530 B 32.05 39.85 46.80 35.18
17. PIOTROWSKA Klaudia 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:34.50 524 R 31.64 39.04 47.54 36.28
18. KOLBIARZ Patrycja 98 MZOS Płock 2:35.58 513 R 32.95 39.74 45.37 37.52
19. SZCZECIŃSKA Paulina 98 Polonia Warszawa 2:41.28 461 34.52 41.64 46.43 38.69
20. SZYDŁO Izabela 98 AZS-AWF Wrocław 2:41.61 458 35.87 41.24 46.20 38.30
21. WÓJCIK Monika 98 Orka Lubań 2:43.00 446 35.03 44.23 45.07 38.67
22. ŁOCHIŃSKA Agnieszka 98 Słowianka Gorzów 2:43.78 440 33.92 42.34 47.43 40.09


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-03-15
Chłopców, 200m zmienny

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 1:59.58 CIEŚLAK Marcin 03914 Gorzow Wlkp. 2008-11-27

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. ZBUTOWICZ Karol 98 Kormoran Olsztyn 2:06.51 650 A 27.97 32.55 35.76 30.23
2. SEREMET Konrad SO 98 Unia Oświęcim 2:07.66 633 A 27.44 32.95 36.69 30.58
3. BODZIOCH Andrzej 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:09.36 608 A 28.35 32.33 37.92 30.76
4. GIERSZEWSKI Jan 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:09.57 605 A 27.27 32.55 39.34 30.41
5. ULATOWSKI Wojciech SO 98 Unia Oświęcim 2:10.15 597 A 28.16 33.33 38.19 30.47
6. DOBRZYŃSKI Tomasz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:10.53 592 A 28.40 35.36 36.88 29.89
7. JAGODZIŃSKI Oskar 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:10.64 590 A 28.22 31.61 38.56 32.25
8. KRAKOWIAK Waldemar SP 98 Warta Poznań 2:11.89 574 A 28.24 33.90 39.21 30.54
9. GIBALSKI Bartłomiej 98 Salos Cortile Kielce 2:11.99 573 B 28.67 33.71 39.16 30.45
10. OSTROWSKI Igor 98 PZP 2:12.55 565 B 29.00 35.84 36.09 31.62
11. GRYGLEWICZ Juliusz 98 Żoliborz Warszawa 2:12.87 561 B 28.71 33.93 38.35 31.88
12. NIEDZIAŁEK Dominik 98 Skarpa Lublin 2:13.00 560 B 28.49 34.55 38.69 31.27
13. MILCZAREK Piotr 98 190 Łódź 2:13.18 557 B 27.32 34.96 39.08 31.82
14. DRZYZGA Oskar 98 Śląsk Wrocław 2:13.64 552 B 27.70 34.34 38.67 32.93
15. STAWIKOWSKI Patryk 98 Słowianka Gorzów 2:13.73 550 B 28.33 34.15 40.33 30.92
16. DUDEK Adam 98 Juvenia Wrocław 2:13.83 549 B 28.49 35.82 37.41 32.11
17. HOJDA Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 2:14.11 546 R 29.19 34.08 39.04 31.80
18. ELLGOTH Piotr 98 AZS AWF Katowice 2:14.51 541 R 28.42 35.41 39.65 31.03
19. KRUSZYNA Jakub 98 MKS Piaseczno 2:14.54 541 29.17 34.57 38.24 32.56
20. WAWRYCA Szymon SR 98 Victoria Racibórz 2:17.82 503 30.58 36.04 37.75 33.45
21. GAWRON Gerard 98 Ikar Mielec 2:17.96 501 29.46 35.17 40.04 33.29
22. JARMUŁA Miłosz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:18.24 498 28.22 34.41 41.36 34.25
23. SKONIECZNY Stanisław 98 Żoliborz Warszawa 2:18.31 497 30.35 34.31 41.80 31.85
24. SZCZUTKOWSKI Robert 98 Śląsk Wrocław 2:18.91 491 30.18 36.82 37.81 34.10
25. KUROWSKI Szymon 98 AZS AWF Katowice 2:19.37 486 29.34 34.42 42.05 33.56
26. BORYCKI Paweł 98 Juvenia Wrocław 2:19.75 482 30.90 38.21 39.17 31.47
27. TUREK Maksymilian 98 Śląsk Wrocław 2:19.95 480 30.12 38.59 38.40 32.84
28. SÓWKA Denis 98 Vega Dobrodzień 2:19.98 480 29.80 36.33 41.36 32.49
29. WIÓRKO Patryk 98 Orka Zamość 2:20.94 470 29.11 36.38 41.59 33.86
30. KRUKOWSKI Dominik 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:21.95 460 29.71 36.84 42.89 32.51
31. KOTLEWSKI Michał 98 Dwójka Morena Gdańsk 2:22.64 454 30.56 37.09 41.32 33.67
32. DRAPIEWSKI Patryk 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:23.05 450 30.03 35.03 44.25 33.74
33. SKOWROŃSKI Dariusz 98 Słowianka Gorzów 2:23.53 445 29.85 37.83 42.14 33.71
34. MASŁOWSKI Oskar 98 Swim Płock 2:24.12 440 30.17 36.16 43.20 34.59
35. JAWORSKI Norbert 98 Unia Busko Zdrój 2:25.38 428 31.47 38.51 40.37 35.03
36. KARCZEWSKI Norbert 98 Delfin Inowrocław 2:30.86 383 30.88 39.79 45.13 35.06
37. SKUBA Marcin 98 Orka Zamość 2:36.69 342 31.84 40.04 47.94 36.87
DYSKW. KASPRZYCKI Miłosz 98 9 Kalisz 2:20.04 29.58 35.69 40.60 34.17
Z 2


<< TOP >>
Konkurencja 15
2014-03-15
Dziewcząt, 50m motylkowy 16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 26.59 URBANCZYK Aleksandra 00905 Leszno 2003-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. NOGAJ Paulina 98 Wodnik Radom 27.67 684
2. PEDA Paulina 98 AZS AWF Katowice 27.76 677
3. OLSZEWSKA Nikola 98 MTS Kwidzyn 27.98 661
4. SZKARŁAT Julia 98 Śląsk Wrocław 28.50 625
5. SZELWACH Natalia 98 Słowianka Gorzów 28.75 609
6. GONTA Oliwia 98 Totis Viribus Świebodzin 28.98 595
7. GÓRECKA Marta 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 29.12 586
8. MUSIOŁ Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 29.30 576
Finał B
9. MENDYK Adrianna SO 98 Wodnik Radom 29.49 565
10. JAKUBOWSKA Izabela 98 Olimpijczyk Aleksandrów Łódz. 29.71 552
11. PISARCZYK Amelia SR 98 Victoria Racibórz 29.89 542
12. TROJANOWSKA Zuzanna SO 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 30.03 535
13. KLIMCZAK Adrianna 98 Skra Bełchatów 30.19 526
14. SAJECKA Zofia 98 Skalar Warszawa 30.20 526
15. POPOVA Anguela 98 9 Kalisz 30.21 525
16. RYBAK Aleksandra SO 98 Motyl Stalowa Wola 30.25 523


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-03-15
Chłopców, 50m motylkowy

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 24.24 CHUDY Michał 01315 Ostrowiec Sw 2013-12-22

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. CHRZANOWSKI Damian 98 MZOS Płock 25.06 658
2. ANDREOSE Jan Luigi 98 AZS-AWF Wrocław 25.26 642
3. GOSIENIECKI Juliusz 98 Astromal Akwawit Leszno 25.42 630
4. PIWOWARSKI Konrad 98 Płetwal Szczytno 25.50 624
5. KUSTO Robert 98 Orka Lubań 25.53 622
6. PRZYBYSZ Daniel 98 Słowianka Gorzów 25.71 609
7. KSIĄŻEK Jakub 98 MKP Kołobrzeg 25.83 601
8. MILCZAREK Piotr 98 190 Łódź 25.84 600
Finał B
9. KRUSZYNA Jakub 98 MKS Piaseczno 25.99 590
10. GIERSZEWSKI Jan 98 Piętnastka Bydgoszcz 26.34 566
11. WYSOCKI Mateusz 98 Znicz Koszalin 26.40 563
12. RYBAK Konrad 98 Pirania Targówek Warszawa 26.48 557
13. DYBA Jakub 98 Posnania 26.52 555
14. BOCHNOWSKI Maciej 98 Bobry Dębica 26.57 552
15. MIKULSKI Krzysztof 98 Znicz Koszalin 26.64 547
16. MISIARZ Adrian 98 Sparta Biłgoraj 26.85 535


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-03-15
Dziewcząt, 50m grzbietowy

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 27.65 NAZIĘBŁO Klaudia 00101 Gorzow Wielkopolski 2009-11-28

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. PEDA Paulina 98 AZS AWF Katowice 28.61 724
2. NASKRĘT Agata 98 Astoria Bydgoszcz 28.66 721
3. KWIATEK Miriam 98 Gilus Gilowice 29.80 641
4. WOLNY Magdalena SO 98 Unia Oświęcim 30.14 619
5. KUROWSKA Wanda SK 98 Galicja Kraków 30.42 603
6. OLSZEWSKA Nikola 98 MTS Kwidzyn 30.62 591
7. KOŚCIK Patrycja 98 Sparta Biłgoraj 30.85 578
8. BAJURA Marta 98 Wodnik 29 Katowice 30.90 575
Finał B
9. AUGUSTYNIAK Katarzyna 98 Korner Z.Góra 30.91 574
10. WOSICKA Wiktoria 98 MKP Szczecin 31.26 555
11. WĄTOR Karolina SK 98 Galicja Kraków 31.32 552
12. KOZIK Anna SO 98 Unia Oświęcim 31.76 529
13. SYTYK Julia 98 Korner Z.Góra 31.87 524
14. KORAL Julia 98 Górnik Radlin 31.90 522
15. SARNA Katarzyna 98 Nawa Skierniewice 31.99 518
16. WORONIECKA Weronika 98 Piętnastka Bydgoszcz 32.27 505


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-03-15
Chłopców, 50m grzbietowy

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 25.01 MURZYN Dawid 00106 Ostrowiec Sw 2013-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. SKIERKA Jakub 98 Trops Kartuzy 25.84 669
2. BIERNACKI Kacper 98 Znicz Koszalin 26.40 628
3. SAWCZUK Oskar 98 Trójka Łódź 26.46 623
4. ANDREOSE Jan Luigi 98 AZS-AWF Wrocław 26.62 612
5. PIECHOWIAK Michał 98 Korner Z.Góra 26.88 595
6. RUDKOWSKI Kai 98 Korner Z.Góra 27.05 583
7. WIĘCKOWSKI Jakub 98 MKP Szczecin 27.25 571
8. TOPOLSKI Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 27.55 552
Finał B
9. NIEDZIAŁEK Dominik 98 Skarpa Lublin 27.02 585
10. DZIADEK Jan 98 BUKS Warszawa 27.09 581
11. MAŁECKI Mateusz 98 Dwójka Morena Gdańsk 27.27 569
12. DANILEWSKI Maciej 98 Juvenia Białystok 27.28 569
13. NAPIERAJ Jan 98 Polonia Warszawa 27.60 549
14. STAWIKOWSKI Patryk 98 Słowianka Gorzów 28.12 519
15. WIERTELAK Karol 98 Torpeda Oleśnica 28.30 509
16. BURY Kamil 98 Górnik Radlin 28.55 496


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-03-15
Dziewcząt, 400m dowolny 16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 4:08.04 KILIJAŃSKA Donata 00612 Poznan 2011-12-17

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. JANKOWSKA Klaudia 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 4:18.82 747
50m:
100m:
29.45
1:01.63
29.45
32.18
150m:
200m:
1:34.68
2:07.70
33.05
33.02
250m:
300m:
2:40.31
3:13.68
32.61
33.37
350m:
400m:
3:46.52
4:18.82
32.84
32.30
2. KOTOWICZ Anna 98 MOS Ełk 4:26.41 685
50m:
100m:
29.78
1:02.52
29.78
32.74
150m:
200m:
1:36.19
2:10.47
33.67
34.28
250m:
300m:
2:44.81
3:19.45
34.34
34.64
350m:
400m:
3:54.02
4:26.41
34.57
32.39
3. WOJCIECHOWSKA Joanna 98 Orlik Lublin 4:27.22 678
50m:
100m:
30.35
1:03.32
30.35
32.97
150m:
200m:
1:37.06
2:11.18
33.74
34.12
250m:
300m:
2:45.15
3:19.59
33.97
34.44
350m:
400m:
3:53.84
4:27.22
34.25
33.38
4. GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SO 98 Unia Oświęcim 4:30.78 652
50m:
100m:
30.09
1:02.78
30.09
32.69
150m:
200m:
1:36.56
2:11.03
33.78
34.47
250m:
300m:
2:45.76
3:21.02
34.73
35.26
350m:
400m:
3:56.41
4:30.78
35.39
34.37
5. BEDNAREK Aleksandra 98 Jedynka Łódź 4:31.42 647
50m:
100m:
31.31
1:04.70
31.31
33.39
150m:
200m:
1:38.75
2:13.43
34.05
34.68
250m:
300m:
2:48.11
3:22.95
34.68
34.84
350m:
400m:
3:57.75
4:31.42
34.80
33.67
6. ROGOWSKA Paulina 98 Salos Cortile Kielce 4:36.45 613
50m:
100m:
30.57
1:03.91
30.57
33.34
150m:
200m:
1:38.16
2:13.08
34.25
34.92
250m:
300m:
2:48.73
3:25.06
35.65
36.33
350m:
400m:
4:01.13
4:36.45
36.07
35.32
7. WARDZIŃSKA Martyna 98 Trójka Łódź 4:36.78 610
50m:
100m:
30.88
1:04.13
30.88
33.25
150m:
200m:
1:38.15
2:12.93
34.02
34.78
250m:
300m:
2:48.59
3:25.28
35.66
36.69
350m:
400m:
4:01.55
4:36.78
36.27
35.23
8. ZAJĄC Oliwia 98 Juvenia Wrocław 4:38.41 600
50m:
100m:
31.68
1:06.46
31.68
34.78
150m:
200m:
1:41.83
2:17.50
35.37
35.67
250m:
300m:
2:53.04
3:28.74
35.54
35.70
350m:
400m:
4:04.31
4:38.41
35.57
34.10
Finał B
9. OLEBA Małgorzata 98 MKP Szczecin 4:34.69 624
50m:
100m:
33.42
1:10.15
33.42
36.73
150m:
200m:
1:44.52
2:18.96
34.37
34.44
250m:
300m:
2:52.65
3:26.56
33.69
33.91
350m:
400m:
4:01.04
4:34.69
34.48
33.65
10. HASPERT Dorota SO 98 Unia Oświęcim 4:35.69 618
50m:
100m:
31.33
1:05.20
31.33
33.87
150m:
200m:
1:40.25
2:15.59
35.05
35.34
250m:
300m:
2:50.95
3:26.41
35.36
35.46
350m:
400m:
4:01.94
4:35.69
35.53
33.75
11. JAROCHA Wiktoria 98 KSZO Ostrowiec Św. 4:36.13 615
50m:
100m:
30.78
1:04.26
30.78
33.48
150m:
200m:
1:38.89
2:13.80
34.63
34.91
250m:
300m:
2:49.22
3:25.08
35.42
35.86
350m:
400m:
4:00.85
4:36.13
35.77
35.28
12. WIECZOREK Magdalena 98 Fala Kraśnik 4:37.25 607
50m:
100m:
31.46
1:05.98
31.46
34.52
150m:
200m:
1:40.78
2:16.14
34.80
35.36
250m:
300m:
2:51.69
3:27.16
35.55
35.47
350m:
400m:
4:02.81
4:37.25
35.65
34.44
13. GAWLICKA Maja 98 Korner Z.Góra 4:37.70 604
50m:
100m:
32.03
1:06.54
32.03
34.51
150m:
200m:
1:41.83
2:17.41
35.29
35.58
250m:
300m:
2:52.90
3:28.60
35.49
35.70
350m:
400m:
4:04.55
4:37.70
35.95
33.15
14. MESJASZ Julia 98 Meduza Pajęczno 4:38.42 600
50m:
100m:
31.01
1:05.27
31.01
34.26
150m:
200m:
1:40.29
2:15.87
35.02
35.58
250m:
300m:
2:51.47
3:27.16
35.60
35.69
350m:
400m:
4:03.29
4:38.42
36.13
35.13
15. ZARYCHTA anita 98 Barakuda Starachowice 4:43.87 566
50m:
100m:
31.52
1:06.20
31.52
34.68
150m:
200m:
1:42.09
2:18.75
35.89
36.66
250m:
300m:
2:55.60
3:32.77
36.85
37.17
350m:
400m:
4:09.58
4:43.87
36.81
34.29
16. POKRYWKA Karolina 98 190 Łódź 4:45.60 556
50m:
100m:
31.40
1:05.68
31.40
34.28
150m:
200m:
1:40.70
2:17.51
35.02
36.81
250m:
300m:
2:54.38
3:31.49
36.87
37.11
350m:
400m:
4:08.84
4:45.60
37.35
36.76


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-03-15
Chłopców, 400m dowolny

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 3:47.70 WOJDAK Wojciech 03106 Ostrowiec Sw. 2012-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. ARNDT Mateusz 98 Delfin Gdynia 3:55.12 735
50m:
100m:
27.02
56.64
27.02
29.62
150m:
200m:
1:26.48
1:56.65
29.84
30.17
250m:
300m:
2:26.75
2:56.80
30.10
30.05
350m:
400m:
3:26.78
3:55.12
29.98
28.34
2. DEREŃ Kacper 98 9 Dzierżoniów 3:59.00 700
50m:
100m:
27.02
56.81
27.02
29.79
150m:
200m:
1:27.29
1:58.09
30.48
30.80
250m:
300m:
2:28.81
2:59.19
30.72
30.38
350m:
400m:
3:29.67
3:59.00
30.48
29.33
3. CHRZANOWSKI Damian 98 MZOS Płock 4:00.15 690
50m:
100m:
27.91
58.13
27.91
30.22
150m:
200m:
1:28.89
1:59.72
30.76
30.83
250m:
300m:
2:30.51
3:01.80
30.79
31.29
350m:
400m:
3:32.29
4:00.15
30.49
27.86
4. CHODAN Alan 98 Kormoran Olsztyn 4:00.43 687
50m:
100m:
27.34
57.10
27.34
29.76
150m:
200m:
1:27.24
1:57.58
30.14
30.34
250m:
300m:
2:28.26
2:59.51
30.68
31.25
350m:
400m:
3:30.76
4:00.43
31.25
29.67
5. KASZTELAN Mateusz 98 MOS Ełk 4:00.58 686
50m:
100m:
27.12
57.15
27.12
30.03
150m:
200m:
1:27.69
1:58.35
30.54
30.66
250m:
300m:
2:28.95
3:00.10
30.60
31.15
350m:
400m:
3:31.20
4:00.58
31.10
29.38
6. PIECHOWIAK Michał 98 Korner Z.Góra 4:03.88 659
50m:
100m:
27.14
57.31
27.14
30.17
150m:
200m:
1:28.13
1:59.10
30.82
30.97
250m:
300m:
2:30.39
3:01.81
31.29
31.42
350m:
400m:
3:33.41
4:03.88
31.60
30.47
7. SINITCHINE Radoslaw 98 Kormoran Olsztyn 4:04.27 656
50m:
100m:
27.35
57.52
27.35
30.17
150m:
200m:
1:28.22
1:59.29
30.70
31.07
250m:
300m:
2:30.60
3:02.03
31.31
31.43
350m:
400m:
3:33.44
4:04.27
31.41
30.83
8. DĘBSKI Dominik 98 Trójka Łódź 4:06.59 637
50m:
100m:
28.02
58.42
28.02
30.40
150m:
200m:
1:29.43
2:00.57
31.01
31.14
250m:
300m:
2:31.83
3:03.34
31.26
31.51
350m:
400m:
3:35.22
4:06.59
31.88
31.37
Finał B
9. RÓJ Konrad 98 MKP Szczecin 4:05.85 643
50m:
100m:
28.21
59.00
28.21
30.79
150m:
200m:
1:30.46
2:02.10
31.46
31.64
250m:
300m:
2:33.76
3:05.28
31.66
31.52
350m:
400m:
3:36.46
4:05.85
31.18
29.39
10. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 Kormoran Olsztyn 4:05.91 643
50m:
100m:
27.74
58.68
27.74
30.94
150m:
200m:
1:30.11
2:01.77
31.43
31.66
250m:
300m:
2:33.52
3:05.26
31.75
31.74
350m:
400m:
3:36.60
4:05.91
31.34
29.31
11. TOPOLSKI Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 4:06.24 640
50m:
100m:
28.85
59.90
28.85
31.05
150m:
200m:
1:31.40
2:03.12
31.50
31.72
250m:
300m:
2:35.01
3:06.36
31.89
31.35
350m:
400m:
3:37.26
4:06.24
30.90
28.98
12. RAFLEWSKI Jakub 98 190 Łódź 4:08.56 622
50m:
100m:
28.75
1:00.20
28.75
31.45
150m:
200m:
1:31.92
2:03.85
31.72
31.93
250m:
300m:
2:34.60
3:05.54
30.75
30.94
350m:
400m:
3:37.12
4:08.56
31.58
31.44
13. POPIS Emil SR 98 Victoria Racibórz 4:10.08 611
50m:
100m:
28.81
1:00.44
28.81
31.63
150m:
200m:
1:32.61
2:05.04
32.17
32.43
250m:
300m:
2:36.67
3:08.58
31.63
31.91
350m:
400m:
3:39.81
4:10.08
31.23
30.27
14. MAŃCZAK Błażej 98 Delfin Gdynia 4:12.44 594
50m:
100m:
29.05
1:00.43
29.05
31.38
150m:
200m:
1:32.13
2:04.14
31.70
32.01
250m:
300m:
2:35.86
3:08.20
31.72
32.34
350m:
400m:
3:40.87
4:12.44
32.67
31.57
15. ZAPALSKI Konrad 98 Fala Kraśnik 4:12.47 594
50m:
100m:
28.66
1:00.14
28.66
31.48
150m:
200m:
1:31.99
2:04.18
31.85
32.19
250m:
300m:
2:36.12
3:08.19
31.94
32.07
350m:
400m:
3:40.70
4:12.47
32.51
31.77
16. JARASZKIEWICZ Piotr 98 Posnania 4:12.75 592
50m:
100m:
29.54
1:01.09
29.54
31.55
150m:
200m:
1:33.00
2:05.63
31.91
32.63
250m:
300m:
2:37.78
3:09.80
32.15
32.02
350m:
400m:
3:41.74
4:12.75
31.94
31.01


<< TOP >>
Konkurencja 21
2014-03-15
Dziewcząt, 200m klasyczny

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 2:25.38 ZACHOSZCZ Paulina 00104 Szczecin 2009-11-14

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. WIKIEŁ Angelika 98 UŚKS Ostrołęka 2:30.90 709 34.99 38.17 38.53 39.21
2. MAJSZUTOWICZ Paulina SSz 98 MKP Szczecin 2:31.16 705 35.12 38.86 38.77 38.41
3. MIETLIŃSKA Agata 98 Gilus Gilowice 2:35.53 647 35.17 39.02 40.10 41.24
4. DUDA Natasza 98 Trójka Łódź 2:36.91 630 35.54 39.57 40.61 41.19
5. KASPERUK Justyna 98 Polonia Warszawa 2:40.64 587 35.79 40.45 41.87 42.53
6. SPOLJAR Sylwia 98 AZS AWF Katowice 2:41.57 577 35.39 40.82 43.10 42.26
7. NĘDZA Adrianna 98 Korona Kraków 2:42.05 572 36.64 40.67 42.24 42.50
8. RADOŃ Sonia SK 98 Galicja Kraków 2:42.24 570 36.45 41.08 41.67 43.04
Finał B
9. BARTYZEL Aleksandra 98 Manta Jelcz-Laskowice 2:40.79 586 36.20 41.50 42.44 40.65
10. GASIN Nadia 98 Ikar Mielec 2:42.43 568 36.70 41.56 42.66 41.51
11. CZUK Agata 98 Warta Poznań 2:42.76 565 36.78 41.03 41.91 43.04
12. MICHALSKA Katarzyna 98 Gilus Gilowice 2:43.90 553 36.24 41.93 43.74 41.99
13. TOMASIK Sara 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:44.12 551 37.54 41.53 42.70 42.35
14. KORAL Julia 98 Górnik Radlin 2:44.39 548 37.11 41.90 42.72 42.66
15. ADAMSKA Adrianna 98 Warta Poznań 2:49.56 499 39.76 42.23 43.67 43.90
16. WARMIŃSKA Daria SR 98 RMKS Rybnik 2:51.68 481 38.11 44.14 45.07 44.36


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-03-15
Chłopców, 200m klasyczny

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 2:13.34 MACHNIK Mikołaj 01111 Gorzow Wielkopolski 2009-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. ZBUTOWICZ Karol 98 Kormoran Olsztyn 2:18.04 668 31.85 35.08 35.53 35.58
2. TRELA Karol 98 Gilus Gilowice 2:19.15 652 31.74 35.13 36.44 35.84
3. OSTROWSKI Igor 98 PZP 2:20.55 632 31.73 35.73 36.49 36.60
4. JANUSZANIS Jakub 98 Olimpijczyk Suwałki 2:20.64 631 32.07 36.42 36.57 35.58
5. ZUCHOWICZ Jan 98 Skalar Warszawa 2:21.94 614 31.95 36.07 36.75 37.17
6. MAREK Marcin 98 Górnik Radlin 2:22.58 606 32.16 36.52 37.03 36.87
7. WAWRZYNKIEWICZ Piotr 98 MKP Szczecin 2:23.03 600 30.96 36.13 37.67 38.27
8. MISIARZ Adrian 98 Sparta Biłgoraj 2:23.21 598 32.24 36.40 36.65 37.92
Finał B
9. WALASZEK Jedrzej 98 Skalar Słupsk 2:23.18 598 32.37 36.67 37.55 36.59
10. SZYMANEK Sebastian 98 Delfinek Łuków 2:23.39 595 32.23 35.82 37.52 37.82
11. SZCZUTKOWSKI Robert 98 Śląsk Wrocław 2:25.20 573 33.08 37.96 37.92 36.24
12. SZYDŁOWSKI Kamil 98 Astromal Akwawit Leszno 2:26.39 560 33.07 37.78 37.92 37.62
13. KŁAPA Filip SO 98 Unia Oświęcim 2:28.13 540 33.38 37.80 38.28 38.67
14. TOŁŁOCZKO Dawid 98 1 Solex Lębork 2:28.69 534 33.32 38.47 38.82 38.08
15. KUBIŚ Jakub 98 Orlik Lublin 2:29.80 522 33.45 37.63 38.71 40.01
16. DOBRZYŃSKI Tomasz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:42.00 413 36.46 40.86 41.55 43.13


<< TOP >>
Konkurencja 23
2014-03-15
Dziewcząt, 200m zmienny 16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 2:11.56 URBANCZYK Aleksandra 00905 Dublin (IRL) 2003-12-11

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. KWIATEK Miriam 98 Gilus Gilowice 2:18.25 732 29.92 33.36 41.62 33.35
2. NOGAJ Paulina 98 Wodnik Radom 2:20.37 699 28.97 34.88 42.70 33.82
3. SMAGA Anna 98 Śląsk Wrocław 2:21.83 678 31.23 35.05 42.61 32.94
4. MENDYK Adrianna SO 98 Wodnik Radom 2:22.68 665 29.97 35.66 43.21 33.84
5. GRUCA Marcelina SO 98 Unia Oświęcim 2:24.37 642 31.06 38.66 41.51 33.14
6. SAJECKA Zofia 98 Skalar Warszawa 2:24.42 642 30.83 36.81 42.58 34.20
7. MUSIOŁ Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 2:26.10 620 29.90 36.71 44.58 34.91
8. BEJUK Oliwia 98 Słowianka Gorzów 2:26.78 611 32.37 38.10 41.52 34.79
Finał B
9. MAŚLANY Katarzyna SO 98 Unia Oświęcim 2:29.37 580 31.78 38.26 44.82 34.51
10. WIECZOREK Magdalena 98 Fala Kraśnik 2:30.23 570 33.31 39.68 43.39 33.85
11. ZARYCHTA anita 98 Barakuda Starachowice 2:31.71 554 33.36 40.21 43.80 34.34
12. ŁUCZYŃSKA Martyna 98 Żoliborz Warszawa 2:31.84 552 33.40 39.70 43.76 34.98
13. HASNY Marta SR 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 2:31.88 552 32.54 40.81 45.05 33.48
14. MATUSZCZYK Katarzyna 98 Huragan Sosnowiec 2:34.00 529 31.81 38.31 47.42 36.46
15. PIOTROWSKA Klaudia 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:35.53 514 30.92 38.24 49.18 37.19
DYSKW. TOMASIK Sara 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:31.11 33.64 38.99 42.24 36.24
Z 2


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-03-15
Chłopców, 200m zmienny

16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 16 lat 1:59.58 CIEŚLAK Marcin 03914 Gorzow Wlkp. 2008-11-27

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. ZBUTOWICZ Karol 98 Kormoran Olsztyn 2:04.80 677 27.68 32.39 35.29 29.44
2. SEREMET Konrad SO 98 Unia Oświęcim 2:06.50 650 27.37 33.03 36.15 29.95
3. ULATOWSKI Wojciech SO 98 Unia Oświęcim 2:07.41 637 28.11 32.26 37.12 29.92
4. BODZIOCH Andrzej 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:08.59 619 28.22 32.22 37.25 30.90
5. GIERSZEWSKI Jan 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:08.70 618 27.31 32.79 38.73 29.87
6. DOBRZYŃSKI Tomasz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:09.57 605 28.25 35.27 36.75 29.30
7. JAGODZIŃSKI Oskar 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:09.87 601 28.42 31.53 37.98 31.94
8. KRAKOWIAK Waldemar SP 98 Warta Poznań 2:10.45 593 27.72 32.49 39.52 30.72
Finał B
9. GIBALSKI Bartłomiej 98 Salos Cortile Kielce 2:11.66 577 28.74 33.99 38.92 30.01
10. DRZYZGA Oskar 98 Śląsk Wrocław 2:11.67 577 27.57 36.56 37.10 30.44
11. GRYGLEWICZ Juliusz 98 Żoliborz Warszawa 2:11.99 573 28.58 33.66 38.44 31.31
12. HOJDA Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 2:13.30 556 28.33 34.44 39.00 31.53
13. WAWRYCA Szymon SR 98 Victoria Racibórz 2:13.59 552 28.66 35.06 37.57 32.30
14. DUDEK Adam 98 Juvenia Wrocław 2:14.83 537 29.13 34.92 38.88 31.90
15. ELLGOTH Piotr 98 AZS AWF Katowice 2:16.30 520 28.82 36.75 39.83 30.90
16. KRUSZYNA Jakub 98 MKS Piaseczno 2:16.57 517 29.72 36.26 37.61 32.98


<< TOP >>
Konkurencja 25
2014-03-15
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny

16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. Wodnik Radom 1 Wodnik Radom 3:56.69 680
MENDYK Adrianna SO
SOŃTA Magdalena
+0,57
+0,26
29.23
28.90
1:01.51
1:00.44
NOGAJ Paulina
PRZYBYSŁAWSKA Aleksandra
+0,07 26.86
27.96
56.29
58.45
2. Unia Oświęcim 1 Unia Oświęcim 4:01.62 639
GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SO
GRUCA Marcelina SO
+0,74
+0,18
28.55
29.14
59.60
1:00.94
PANKOWSKA Wiktoria SO
MUSIOŁ Wiktoria SO
+0,39
+0,39
28.62
28.30
1:01.19
59.89
3. Gim 92 Ursynów Warszawa 1 Gim 92 Ursynów Warszawa 4:03.50 625
JACKIEWICZ Weronika
GÓRECKA Marta
+0,69
+0,29
30.22
27.53
1:05.82
58.68
JANKOWSKA Klaudia
WĘCŁAWIAK Irena
+0,16
+0,51
27.16
29.70
56.42
1:02.58
4. Korner Z.Góra 1 Korner Z.Góra 4:03.98 621
LACH Paulina
AUGUSTYNIAK Katarzyna
+0,69
+0,59
28.82
28.76
1:00.66
1:00.05
SYTYK Julia
GAWLICKA Maja
+0,61
+0,65
29.68
29.61
1:02.72
1:00.55
5. Słowianka Gorzów 1 Słowianka Gorzów 4:05.43 610
VAN DOORNE Gabriela
ŁOCHIŃSKA Agnieszka

+0,30
30.02
28.46
1:02.56
1:01.09
TRZCIŃSKA Gabriela
SZELWACH Natalia
29.52
28.34
1:01.42
1:00.36
6. MKP Szczecin 1 MKP Szczecin 4:06.01 606
OLEBA Małgorzata
WOSICKA Wiktoria
+0,76
+0,37
30.09
30.75
1:01.76
1:03.42
MAJSZUTOWICZ Paulina SSz
LEWANDOWSKA Aleksandra SSz
+0,27
+0,33
29.37
27.82
1:01.64
59.19
7. Śląsk Wrocław 1 Śląsk Wrocław 4:08.06 591
STAWARZ Sandra
DYKIJ Dominika
+0,74
+0,57
30.40
30.13
1:03.82
1:03.83
SZKARŁAT Julia
SMAGA Anna
+0,29
+0,63
28.60
28.52
1:00.57
59.84
8. Unia Oświęcim 2 Unia Oświęcim 4:08.23 590
MAŚLANY Katarzyna SO
WOLNY Magdalena SO
+0,75
-0,02
30.63
28.17
1:03.17
1:00.98
HASPERT Dorota SO
KOZIK Anna SO
+0,45
+0,11
29.43
29.33
1:00.84
1:03.24
9. Piętnastka Bydgoszcz 1 Piętnastka Bydgoszcz 4:10.29 575
WORONIECKA Weronika
PIOTROWSKA Klaudia
+0,82
+0,19
31.16
29.27
1:03.55
1:02.02
TOMASIK Sara
OLBIŃSKA Daria
+0,36
+0,12
30.11
28.90
1:03.85
1:00.87


<< TOP >>
Konkurencja 26
2014-03-15
Chłopców, 4 x 100m dowolny

16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. Znicz Koszalin 1 Znicz Koszalin 3:32.36 643
WYSOCKI Mateusz
BIERNACKI Kacper
+0,74
+0,48
24.80
25.00
52.36
52.91
MIKOŁAJCZAK Kamil
MIKULSKI Krzysztof
+0,49
+0,57
25.14
24.79
54.29
52.80
2. MZOS Płock 1 MZOS Płock 3:33.59 632
STERNAK Piotr
PIETRZAK Grzegorz
+0,73
+0,31
25.00
25.44
52.74
56.09
PORWAT Michał
CHRZANOWSKI Damian
+0,36
+0,44
25.15
25.30
52.73
52.03
3. Unia Oświęcim 1 Unia Oświęcim 3:33.60 631
TOPOLSKI Arkadiusz SO
SEREMET Konrad SO
+0,70
+0,34
25.36
25.20
52.87
53.06
PRZYBYŁA Kacper SO
ULATOWSKI Wojciech SO
+0,32
+0,35
25.41
25.77
53.76
53.91
4. Kormoran Olsztyn 1 Kormoran Olsztyn 3:34.49 624
SINITCHINE Radoslaw
SZPOJANKOWSKI Kacper
+0,46
+0,40
26.26
26.08
54.79
53.68
CHODAN Alan
ZBUTOWICZ Karol

+0,52
24.85
26.26
52.34
53.68
5. MKP Szczecin 1 MKP Szczecin 3:37.49 598
WIĘCKOWSKI Jakub
OLEJNIK Aleksander
+0,75
+0,11
25.68
25.77
54.00
54.89
BIADUŃ Michał
WAWRZYNKIEWICZ Piotr
+0,39
+0,32
26.30
25.53
55.60
53.00
6. Słowianka Gorzów 1 Słowianka Gorzów 3:38.40 591
PRZYBYSZ Daniel
WASECKI Gracjan
+0,64
+0,33
24.75
26.03
51.72
55.16
WATRAK Filip
STAWIKOWSKI Patryk
+0,41
+0,24
26.56
25.81
56.79
54.73
7. Korner Z.Góra 1 Korner Z.Góra 3:39.06 585
RUDKOWSKI Kai
SAKRAJDA Jakub
+0,70
+0,63
25.82
27.43
53.78
57.41
KRYSIAK Kacper
PIECHOWIAK Michał
+0,64
+0,34
26.90
24.65
55.84
52.03
8. Śląsk Wrocław 1 Śląsk Wrocław 3:42.34 560
SZCZUTKOWSKI Robert
CWALINA Piotr
+0,83
+0,55
25.67
26.85
54.24
55.98
LIPIŃSKI Kacper
DRZYZGA Oskar
+0,48
+0,44
26.87
26.74
56.53
55.59
9. Victoria Racibórz 1 Victoria Racibórz 3:42.36 560
POPIS Emil SR
LESIK Radosław SR
+0,68
+0,54
26.16
27.33
54.72
57.38
BŁASZCZYK Michał SR
WAWRYCA Szymon SR
+0,43
+0,26
26.75
25.41
55.84
54.42
10. Astromal Akwawit Leszno 1 Astromal Akwawit Leszno 3:43.27 553
SZYDŁOWSKI Kamil
WAŚCIŃSKI Konrad
+0,68
+0,24
26.79
27.93
55.45
58.64
KRUK Tomasz
GOSIENIECKI Juliusz
+0,40
+0,30
27.02
24.21
57.37
51.81
11. G-8 Bielany Warszawa 1 G-8 Bielany Warszawa 3:43.47 551
JARMUŁA Miłosz
MICHNIEWSKI Tadeusz
+0,72
+0,21
25.93
26.80
55.91
56.40
DAMENTKA Kamil
DOBRZYŃSKI Tomasz
+0,42
+0,37
27.44
25.47
57.84
53.32
12. Unia Oświęcim 2 Unia Oświęcim 3:43.51 551
KŁAPA Filip SO
GRABARCZYK Olaf SO
+0,69
+0,26
26.80
26.82
55.48
56.19
PRZYBYLSKI Michał SO
HOJDA Bartłomiej SO
+0,30
+0,12
27.01
25.68
56.90
54.94
13. Skalar Warszawa 1 Skalar Warszawa 3:44.93 541
ZUCHOWICZ Jan
RYBIŃSKI Maciej
+0,75
+0,37
26.53
26.60
55.02
57.07
WALENTYNOWICZ Michał
PALIMONKA Bartosz
+0,50
+0,32
27.02
26.69
57.03
55.81
14. Piętnastka Bydgoszcz 1 Piętnastka Bydgoszcz 3:49.91 506
DRAPIEWSKI Patryk
KRUKOWSKI Dominik
+0,76
+0,26
28.02
27.24
59.27
57.08
KRAWISZ Szymon
OLEKSY Hubert
+0,20
+0,36
27.20
26.69
57.53
56.03
15. Śląsk Wrocław 2 Śląsk Wrocław 3:52.31 491
GRZYMSKI Mateusz
POTOCKI Daniel

+0,54
27.75
28.37
56.87
58.45
TUREK Maksymilian
KUCZMA Jędrzej
+0,19
+0,18
27.90
27.17
59.18
57.81


<< TOP >>
Konkurencja 27
2014-03-16
Dziewcząt, 200m motylkowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 2:06.97 OLCZAK Mirela 00104 Gorzow Wielkopolski 2009-11-26

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. MUSIOŁ Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 2:20.85 630 A 30.86 35.96 36.97 37.06
2. SZKARŁAT Julia 98 Śląsk Wrocław 2:24.57 583 A 32.76 37.13 37.79 36.89
3. GRUCA Marcelina SO 98 Unia Oświęcim 2:27.61 547 A 32.20 36.79 38.99 39.63
4. BEJUK Oliwia 98 Słowianka Gorzów 2:29.20 530 A 32.94 37.70 39.16 39.40
5. STAWARZ Sandra 98 Śląsk Wrocław 2:29.57 526 A 32.58 36.71 38.94 41.34
6. HASNY Marta SR 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 2:30.32 518 A 33.44 39.96 38.05 38.87
7. KOLBER Roksana SO 98 Unia Oświęcim 2:30.69 514 A 34.13 37.78 39.80 38.98
8. PANKOWSKA Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 2:30.87 513 A 33.96 38.77 38.88 39.26
9. KOLBIARZ Patrycja 98 MZOS Płock 2:32.02 501 B 33.25 37.92 39.42 41.43
10. ŁUCZYŃSKA Martyna 98 Żoliborz Warszawa 2:34.02 482 B 33.67 38.44 41.72 40.19
11. PAWELEC Natalia 98 9 Kalisz 2:34.27 479 B 32.75 38.56 40.64 42.32
12. PIOTROWSKA Klaudia 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:34.43 478 B 33.04 39.01 40.62 41.76
13. KRZYWIŃSKA Sara 98 Juvenia Wrocław 2:34.69 475 B 33.14 38.06 40.55 42.94
14. WLEZIEŃ Gabriela 98 AZS-AWF Wrocław 2:36.50 459 B 33.93 39.60 41.32 41.65
15. SARNA Katarzyna 98 Nawa Skierniewice 2:37.78 448 B 33.59 39.96 42.26 41.97
16. DYKIJ Dominika 98 Śląsk Wrocław 2:38.60 441 B 34.08 39.60 41.73 43.19
17. HENDZELEK Zofia 98 Astromal Akwawit Leszno 2:40.14 429 R 33.91 39.97 42.52 43.74
18. JAROSZ Magdalena 98 Górnik Radlin 2:41.34 419 R 34.55 39.27 42.38 45.14
19. YOKOKURA Mairi 98 MKP Szczecin 2:44.04 399 33.54 40.65 44.24 45.61
20. SZCZECIŃSKA Paulina 98 Polonia Warszawa 2:49.00 365 37.05 43.55 43.67 44.73
21. BARWICKA Aleksandra 98 Olimpijczyk Suwałki 2:49.81 359 32.97 40.13 47.29 49.42
22. ŁOSAK Wiktoria 98 KSZO Ostrowiec Św. 2:55.70 324 36.44 44.86 46.77 47.63
DYSKW. OLEBA Małgorzata 98 MKP Szczecin 2:25.08 32.87 38.12 36.84 37.25
O 4


<< TOP >>
Konkurencja 28
2014-03-16
Chłopców, 200m motylkowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 1:55.93 CIEŚLAK Marcin 03914 Gorzow Wlkp. 2008-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. CHRZANOWSKI Damian 98 MZOS Płock 2:06.89 635 A 28.18 32.73 33.21 32.77
2. DYBA Jakub 98 Posnania 2:08.40 613 A 28.48 33.40 33.34 33.18
3. CHODAN Alan 98 Kormoran Olsztyn 2:08.97 605 A 29.36 33.36 33.44 32.81
4. ARNDT Mateusz 98 Delfin Gdynia 2:08.99 605 A 29.02 32.79 33.07 34.11
5. GIERSZEWSKI Jan 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:10.06 590 A 28.15 32.75 34.05 35.11
6. MILCZAREK Piotr 98 190 Łódź 2:10.72 581 A 29.51 33.61 33.78 33.82
7. WALENTYNOWICZ Michał 98 Skalar Warszawa 2:10.76 580 A 28.49 33.12 33.71 35.44
8. ZBUTOWICZ Karol 98 Kormoran Olsztyn 2:10.84 579 A 29.60 33.91 33.87 33.46
9. STAWIKOWSKI Patryk 98 Słowianka Gorzów 2:11.39 572 B 29.15 33.45 34.38 34.41
10. BIADUŃ Michał 98 MKP Szczecin 2:12.55 557 B 29.10 34.08 34.72 34.65
11. CWALINA Piotr 98 Śląsk Wrocław 2:12.67 556 B 29.02 33.55 34.90 35.20
12. BOCHNOWSKI Maciej 98 Bobry Dębica 2:12.77 555 B 29.24 33.33 33.90 36.30
13. BODZIOCH Andrzej 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:13.38 547 B 28.81 33.58 35.23 35.76
14. DOBRZYŃSKI Tomasz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:15.78 518 B 30.03 35.00 36.24 34.51
15. KIRYLUK Damian 98 Dwójka Morena Gdańsk 2:15.86 517 B 30.17 34.14 35.46 36.09
16. HOJDA Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 2:15.89 517 B 29.47 34.32 36.14 35.96
17. NOWAK Mateusz 98 Neptun  Stargard 2:15.99 516 R 30.02 34.47 35.50 36.00
18. ŚWISTEK Krzysztof 98 AZS AWF Katowice 2:16.07 515 R 30.02 34.11 35.63 36.31
19. KUCZMA Jędrzej 98 Śląsk Wrocław 2:16.62 509 30.39 34.16 35.96 36.11
20. WACHNIK Jakub 98 Pirania Targówek Warszawa 2:17.64 498 31.07 35.23 35.82 35.52
21. SOŁTOWSKI Dominik 98 MOS Ełk 2:17.68 497 30.14 34.96 35.85 36.73
22. WAŚCIŃSKI Konrad 98 Astromal Akwawit Leszno 2:18.17 492 30.48 35.67 36.19 35.83
23. MICHNIEWSKI Tadeusz 98 G-8 Bielany Warszawa 2:18.46 489 30.82 34.96 36.01 36.67
24. POTOCKI Daniel 98 Śląsk Wrocław 2:18.62 487 30.08 34.65 36.56 37.33
25. OLEKSY Hubert 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:19.79 475 29.92 34.93 36.82 38.12
26. KOŻUCH Wojciech 98 Juvenia Wrocław 2:20.03 473 29.57 34.23 37.18 39.05
27. GRABARCZYK Olaf SO 98 Unia Oświęcim 2:20.25 470 30.64 34.49 36.52 38.60
28. DZIÓBEK Partyk SO 98 Unia Oświęcim 2:20.31 470 30.68 35.98 37.26 36.39
29. MIESZCZERIAKOW Mirosław 98 Wodnik Bielsk Podl. 2:20.50 468 29.74 35.63 37.07 38.06
30. KRUKOWSKI Dominik 98 Piętnastka Bydgoszcz 2:20.75 465 30.29 34.51 36.57 39.38
31. BIEDNY Jan 98 Posnania 2:24.01 434 31.71 37.26 37.71 37.33
32. WÓJCIK Cezary 98 Jedynka Łódź 2:24.52 430 31.98 36.85 37.80 37.89
33. SIWY Marcel 98 Park Wodny Tarnowskie Góry 2:28.60 395 31.09 36.85 41.16 39.50
34. NIEMCZYK Krzysztof 98 Delfin Gdynia 2:30.06 384 32.69 38.22 39.95 39.20


<< TOP >>
Konkurencja 29
2014-03-16
Dziewcząt, 100m dowolny 16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 54.42 WILK Katarzyna 00106 Gorzow Wlkp. 2008-11-28

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. NOGAJ Paulina 98 Wodnik Radom 57.44 700 A 27.46 29.98
2. JANKOWSKA Klaudia 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 57.57 695 A 27.87 29.70
3. PRZYBYSŁAWSKA Aleksandra 98 Wodnik Radom 58.96 647 A 28.10 30.86
4. GÓRECKA Marta 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 59.19 640 A 28.01 31.18
5. ROGOWSKA Paulina 98 Salos Cortile Kielce 59.68 624 A 28.42 31.26
6. LEWANDOWSKA Aleksandra SSz 98 MKP Szczecin 59.76 621 A 28.66 31.10
WOJCIECHOWSKA Joanna 98 Orlik Lublin 59.76 621 A 28.91 30.85
8. PISARCZYK Amelia SR 98 Victoria Racibórz 59.94 616 A 28.71 31.23
9. KOTOWICZ Anna 98 MOS Ełk 1:00.08 612 B 28.78 31.30
10. KLIMCZAK Adrianna 98 Skra Bełchatów 1:00.18 608 B 28.72 31.46
11. TROJANOWSKA Zuzanna SO 98 MMKS Kędzierzyn Koźle 1:00.85 589 B 28.96 31.89
12. GONTA Oliwia 98 Totis Viribus Świebodzin 1:00.88 588 B 29.43 31.45
13. SOKOŁOWSKA Sandra 98 Juvenia Białystok 1:00.89 587 B 28.81 32.08
14. MILER Oliwia 98 Astromal Akwawit Leszno 1:01.03 583 B 29.32 31.71
15. GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SO 98 Unia Oświęcim 1:01.29 576 B 28.74 32.55
16. POPŁONYK Aleksandra 98 9 Kalisz 1:01.32 575 B 29.42 31.90
17. SPOLJAR Sylwia 98 AZS AWF Katowice 1:01.36 574 R 29.35 32.01
18. ZARYCHTA anita 98 Barakuda Starachowice 1:01.47 571 R 29.68 31.79
19. LACH Paulina 98 Korner Z.Góra 1:01.60 567 29.08 32.52
20. MESJASZ Julia 98 Meduza Pajęczno 1:01.73 564 29.04 32.69
21. SROCZYŃSKA Paula 98 Bobry Dębica 1:01.74 563 29.48 32.26
22. ŁOCHIŃSKA Agnieszka 98 Słowianka Gorzów 1:02.00 556 28.95 33.05
23. GOSZTYŁA Antonina 98 Żoliborz Warszawa 1:02.06 555 29.99 32.07
24. WĘCŁAWIAK Irena 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 1:02.21 551 30.09 32.12
25. KRZYŻAN Maria 98 Warta Poznań 1:02.63 540 29.96 32.67
26. JAROCHA Wiktoria 98 KSZO Ostrowiec Św. 1:02.94 532 30.57 32.37
27. PANKOWSKA Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 1:03.10 528 29.61 33.49
28. KIKTA Gabriela 98 MKS Sanok 1:03.13 527 29.76 33.37
29. WIECZOREK Magdalena 98 Fala Kraśnik 1:03.19 526 30.38 32.81
30. KERN Dominika SR 98 Victoria Racibórz 1:03.31 523 29.99 33.32
31. ZAJĄC Oliwia 98 Juvenia Wrocław 1:03.46 519 30.23 33.23
32. TRZCIŃSKA Gabriela 98 Słowianka Gorzów 1:03.54 517 30.34 33.20
33. VAN DOORNE Gabriela 98 Słowianka Gorzów 1:03.55 517 30.48 33.07
34. RYBAK Aleksandra SO 98 Motyl Stalowa Wola 1:03.59 516 30.09 33.50
35. POKRYWKA Karolina 98 190 Łódź 1:03.71 513 30.09 33.62
SZLOSOWSKA Aleksandra 98 Totis Viribus Świebodzin 1:03.71 513 30.65 33.06
37. POPIEL Magdalena 98 Juvenia Białystok 1:03.82 510 30.58 33.24
38. GRZELEWSKA Anna 98 BUKS Warszawa 1:04.00 506 30.94 33.06
39. ŻYDEK Magdalena 98 Manta Kochłowice 1:04.11 503 30.72 33.39
40. BREJZA Natalia SR 98 Aquatica Pawłowice 1:04.15 502 30.78 33.37
41. MAŚLANY Katarzyna SO 98 Unia Oświęcim 1:04.21 501 30.77 33.44
42. MAZUR Maja 98 Salos Cortile Kielce 1:04.38 497 30.77 33.61
43. ZIÓŁKOWSKA Daria 98 Delfin Toruń 1:04.45 495 31.18 33.27
44. SZAŁEK Weronika 98 BUKS Warszawa 1:05.15 479 30.69 34.46
45. ZAJĄC Aleksandra 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 1:06.00 461 31.67 34.33
46. PROKOP Sara 98 Neptun  Stargard 1:06.39 453 31.48 34.91
47. KOPCZYŃSKA Ada 98 Słowianka Gorzów 1:07.33 434 32.47 34.86
48. CZUPRYNIAK Nikola 98 Słowianka Gorzów 1:07.86 424 32.12 35.74
49. KOWALIK Magdalena 98 Totis Viribus Świebodzin 1:08.07 420 33.40 34.67
50. MAKOWSKA Natalia 98 Delfin Legionowo 1:08.23 417 32.94 35.29
51. SZYMBORSKA Daria 98 Juvenia Białystok 1:08.32 416 32.46 35.86
52. JACKIEWICZ Weronika 98 Gim 92 Ursynów Warszawa 1:08.46 413
53. JERUZAL Jowita 98 Trójka Łódź 1:08.54 412 32.55 35.99


<< TOP >>
Konkurencja 30
2014-03-16
Chłopców, 100m dowolny

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 49.01 WERNER Paweł 00101 Gorzow Wielkopolski 2009-11-27

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. KSIĄŻEK Jakub 98 MKP Kołobrzeg 52.31 634 A 25.21 27.10
2. GOSIENIECKI Juliusz 98 Astromal Akwawit Leszno 52.54 625 A 25.32 27.22
3. PRZYBYSZ Daniel 98 Słowianka Gorzów 52.61 623 A 25.26 27.35
4. DEREŃ Kacper 98 9 Dzierżoniów 52.66 621 A 25.70 26.96
5. ŻURAWA Kacper 98 9 Kalisz 52.71 619 A 25.10 27.61
6. PIECHOWIAK Michał 98 Korner Z.Góra 52.77 617 A 25.34 27.43
7. MAŁECKI Mateusz 98 Dwójka Morena Gdańsk 52.90 613 A 25.83 27.07
8. KOPACKI Wiktor 98 AZS-AWF Wrocław 52.99 609 A 25.48 27.51
9. RYBAK Konrad 98 Pirania Targówek Warszawa 53.09 606 B 25.20 27.89
10. MIKULSKI Krzysztof 98 Znicz Koszalin 53.16 604 B 25.39 27.77
11. STERNAK Piotr 98 MZOS Płock 53.36 597 B 25.70 27.66
12. TOPOLSKI Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 53.46 594 B 25.59 27.87
13. WYSOCKI Mateusz 98 Znicz Koszalin 53.69 586 B 25.45 28.24
14. RAFLEWSKI Jakub 98 190 Łódź 53.72 585 B 25.73 27.99
15. LIS Patryk 98 Avia Świdnik 53.75 584 B 25.73 28.02
16. DYBA Jakub 98 Posnania 53.92 578 B 25.90 28.02
17. GIBALSKI Bartłomiej 98 Salos Cortile Kielce 53.95 577 R 25.77 28.18
18. SZPOJANKOWSKI Kacper 98 Kormoran Olsztyn 53.96 577 R 26.19 27.77
19. MIECZKOWSKI Marcin 98 Balti Bielawa 54.41 563 26.14 28.27
20. PIWOWARSKI Konrad 98 Płetwal Szczytno 54.48 561 26.09 28.39
21. GRYGLEWICZ Juliusz 98 Żoliborz Warszawa 54.56 558 26.34 28.22
22. PORWAT Michał 98 MZOS Płock 54.83 550 26.52 28.31
23. ELLGOTH Piotr 98 AZS AWF Katowice 54.86 549 26.13 28.73
24. POPIS Emil SR 98 Victoria Racibórz 54.92 547 26.34 28.58
25. ŁAZARECKI Dominik 98 Piast Głogów 55.02 544 25.94 29.08
26. AMPULSKI Remigiusz 98 Totis Viribus Świebodzin 55.14 541 26.44 28.70
27. BRAUNTSCH Marek 98 Gilus Gilowice 55.16 540 26.31 28.85
28. STRZESZEWSKI Aleks 98 Delfin Legionowo 55.29 536 26.70 28.59
29. POZNACHOWSKI Wiktor 98 Polonia Warszawa 55.32 536 26.85 28.47
30. MAŃCZAK Błażej 98 Delfin Gdynia 55.46 532 26.92 28.54
31. PIETRZAK Grzegorz 98 MZOS Płock 55.50 530 26.02 29.48
32. KRYSIAK Kacper 98 Korner Z.Góra 55.57 528 26.43 29.14
33. FRĄCZEK Paweł 98 MKP Gdańsk 55.63 527 27.17 28.46
34. SKIBA Dominik 98 Fala Ropczyce 55.69 525 26.28 29.41
35. ZAJĄC Mikołaj 98 MOSM Tychy 55.77 523 26.83 28.94
36. CICHOCKI Jakub 98 MZOS Płock 56.10 514 26.78 29.32
37. GOŹDZIEWSKI Adrian 98 Wodnik Radom 56.22 510 27.19 29.03
38. NIEWIADOMSKI Bartłomiej 98 Pirania Targówek Warszawa 56.23 510 26.40 29.83
39. PRZYBYŁA Kacper SO 98 Unia Oświęcim 56.28 509 26.51 29.77
40. PALIMONKA Bartosz 98 Skalar Warszawa 56.29 508 27.05 29.24
41. WASECKI Gracjan 98 Słowianka Gorzów 56.32 508 27.10 29.22
42. MAKOWSKI Igor 98 MZOS Płock 56.35 507 26.99 29.36
43. SKWARSKI Maciej 98 MZOS Płock 56.51 502 27.29 29.22
44. LIPIŃSKI Kacper 98 Śląsk Wrocław 56.53 502 26.90 29.63
45. KUROWSKI Szymon 98 AZS AWF Katowice 56.59 500 26.28 30.31
46. RYBIŃSKI Maciej 98 Skalar Warszawa 57.07 488 26.82 30.25
47. MATURA Klaudiusz 98 Manta Kochłowice 57.19 485 27.42 29.77
48. ZIEMIANIN Jakub 98 Kmita Zabierzów 57.23 484 27.21 30.02
49. KORBANEK Piotr 98 Warta Poznań 57.29 482 27.10 30.19
50. MADEJ Krzysztof 98 Olimpijczyk Suwałki 57.37 480 26.85 30.52
51. KRUK Tomasz 98 Astromal Akwawit Leszno 57.47 478 27.48 29.99
BIAŁOWIEŻEC Aaron 98 Wodnik Bielsk Podl. 57.47 478 27.20 30.27
53. SIEMIGINOWSKI Bartosz 98 Totis Viribus Świebodzin 57.71 472 28.11 29.60
54. KRÓL Bartosz 98 Kormoran Olsztyn 58.14 461 27.10 31.04
55. SZYMKOWIAK Krystian 98 Słowianka Gorzów 58.88 444 28.72 30.16
56. SŁOWIK Piotr 98 Wodnik 29 Katowice 59.00 441 28.06 30.94
57. BRZYKOWSKI Krystian 98 Sokół Rzeszów 59.07 440 28.68 30.39
58. SZWEDA Tomasz 98 Delfin Połaniec 59.08 440 27.51 31.57
59. BARGLOWSKI Mateusz 98 Siódemka Brodnica 59.88 422 27.67 32.21
60. DAMENTKA Kamil 98 G-8 Bielany Warszawa 1:00.22 415 28.58 31.64
61. GERC Jakub 98 Delfin Toruń 1:00.69 406 29.48 31.21
62. CIEŚLIK Mateusz 98 Słowianka Gorzów 1:00.76 404 28.81 31.95
63. SIWY Marcel 98 Park Wodny Tarnowskie Góry 1:01.50 390 29.19 32.31
64. SKUBA Marcin 98 Orka Zamość 1:01.55 389 28.88 32.67
DYSKW. KARCZEWSKI Norbert 98 Delfin Inowrocław 56.27 27.34 28.93
O 4


<< TOP >>
Konkurencja 31
2014-03-16
Dziewcząt, 100m grzbietowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 16 lat 59.01 NAZIĘBŁO Klaudia 00101 Gorzow Wielkopolski 2009-11-27

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. NASKRĘT Agata 98 Astoria Bydgoszcz 1:01.97 707 A 30.11 31.86
2. KWIATEK Miriam 98 Gilus Gilowice 1:03.07 671 A 30.59 32.48
3. SZKARŁAT Julia 98 Śląsk Wrocław 1:05.36 603 A 31.56 33.80
4. OLSZEWSKA Nikola 98 MTS Kwidzyn 1:06.11 583 A 31.60 34.51
5. WĄTOR Karolina SK 98 Galicja Kraków 1:06.34 577 A 32.29 34.05
6. SMAGA Anna 98 Śląsk Wrocław 1:06.71 567 A 31.89 34.82
7. KOŚCIK Patrycja 98 Sparta Biłgoraj 1:06.98 560 A 32.31 34.67
8. WOLNY Magdalena SO 98 Unia Oświęcim 1:07.17 555 A 32.07 35.10
9. AUGUSTYNIAK Katarzyna 98 Korner Z.Góra 1:07.29 552 B 32.48 34.81
10. WOSICKA Wiktoria 98 MKP Szczecin 1:07.32 552 B 33.12 34.20
11. BAJURA Marta 98 Wodnik 29 Katowice 1:07.41 549 B 32.61 34.80
12. WORONIECKA Weronika 98 Piętnastka Bydgoszcz 1:07.87 538 B 33.59 34.28
13. KOZIK Anna SO 98 Unia Oświęcim 1:09.66 498 B 33.54 36.12
14. SYTYK Julia 98 Korner Z.Góra 1:09.72 497