Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  17 - 18 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  29. Kobiet, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  29. Kobiet, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  19. Kobiet, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  19. Kobiet, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  37. Kobiet, 800m dowolny  17 - 18 lat
Nr  17. Kobiet, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  17. Kobiet, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  31. Kobiet, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  31. Kobiet, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  35. Kobiet, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  35. Kobiet, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  25. Kobiet, 4 x 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  13. Kobiet, 4 x 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  39. Kobiet, 4 x 100m zmienny  17 - 18 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat
Opole, 14- - 16-3-2014


Konkurencja 2
2014-03-14 - 17:05
Chłopców, 50m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
20.88
21.95
21.86
Czerniak Konrad
Hołub Jan
Wypych Filip
00603
00601
00905
Szczecin
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
2011-12-08
2013-12-19
2009-11-26

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Ludwiczak Piotr 96 MKP Kołobrzeg 22.41 743
2. Chaba Mateusz SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 23.14 675
3. Wiatrowski Remigiusz Sp 96 Warta Poznań 23.15 674
Kolczyński Stanisław 97 UKS Kapry Armexim Pruszków 23.15 674
5. Ogórek Bartosz 97 KS Delfin Gdynia 23.22 668
6. Wawulski Norbert 97 Mkp Wodnik Bielsk Podlaski 23.45 648
7. Ungeheuer Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 23.51 643
8. Taczański Bartłomiej 96 UKS Shark Rudna 23.67 630
DYSKW. Hołub Jan SWR 96 WKS Śląsk Wrocław O-4
DYSKW. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz O-4
Finał B
11. Hadaś Mateusz Sp 96 Warta Poznań 23.48 646
12. Jura Maciej SWR 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 23.55 640
13. Knapowski Kacper 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 23.68 630
14. Jaszewski Marcin 96 AZS Warszawa 23.77 622
15. Pieśniak Jakub SO 97 UKP Unia Oświęcim 23.79 621
16. Famulok Bartosz 97 AZS AWF Katowice 23.84 617
17. Adamski Adrian 96 Klub Pływacki Ciechanów 23.85 616
18. Augustyniak Kevin 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 24.12 596
19. Renusz Piotr 96 1 Solex Lębork 25.81 486
20. Brzuś Michał 97 Orka Zamość 26.67 440


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-14 - 9:10
Chłopców, 50m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
20.88
21.95
21.86
Czerniak Konrad
Hołub Jan
Wypych Filip
00603
00601
00905
Szczecin
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
2011-12-08
2013-12-19
2009-11-26

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Ludwiczak Piotr 96 MKP Kołobrzeg 22.68 717 A
2. Hołub Jan SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 23.00 687 A
3. Ogórek Bartosz 97 KS Delfin Gdynia 23.12 676 A
4. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 23.17 672 A
5. Wiatrowski Remigiusz Sp 96 Warta Poznań 23.19 670 A
6. Chaba Mateusz SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 23.20 669 A
7. Kolczyński Stanisław 97 UKS Kapry Armexim Pruszków 23.36 656 A
8. Ungeheuer Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 23.41 652 A
9. Wawulski Norbert 97 Mkp Wodnik Bielsk Podlaski 23.47 647 A
10. Taczański Bartłomiej 96 UKS Shark Rudna 23.57 638 A
11. Ambroziak Kamil 96 UKS 9 Kalisz 23.60 636 B
Hadaś Mateusz Sp 96 Warta Poznań 23.60 636 B
13. Brzuś Michał 97 Orka Zamość 23.61 635 B
Jura Maciej SWR 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 23.61 635 B
15. Jaszewski Marcin 96 AZS Warszawa 23.77 622 B
Pieśniak Jakub SO 97 UKP Unia Oświęcim 23.77 622 B
17. Knapowski Kacper 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 23.80 620 B
18. Renusz Piotr 96 1 Solex Lębork 23.82 618 B
19. Famulok Bartosz 97 AZS AWF Katowice 23.95 608 B
20. Adamski Adrian 96 Klub Pływacki Ciechanów 24.01 604 B
21. Augustyniak Kevin 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 24.03 602 R
22. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 24.07 599 R
23. Kuskowski Adam 96 Klub Pływacki Ciechanów 24.08 599
24. Brzostowski Axel 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 24.09 598
25. Chowaniec Łukasz 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 24.17 592
26. Zimowski Oskar 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 24.19 590
27. Nowodworski Dawid 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 24.23 588
28. Piasecki Kamil SP 97 Warta Poznań 24.24 587
29. Kubot Szymon SP 97 Warta Poznań 24.26 585
30. Felińczak Wojciech 96 SKS 137 Delfin Łódz 24.27 585
Zaryczny Piotr SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 24.27 585
32. Węgłowski Karol 96 UKS Trójka Środa Wlkp. 24.30 583
33. Juc Aleksander 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 24.31 582
Kościelak Adam Sp 96 Warta Poznań 24.31 582
35. Szymula Kamil 96 KP AVIA Świdnik 24.32 581
36. Andrejko Szymon SR 96 Górnik Radlin 24.39 576
37. Bruchajzer Dominik 97 MZOS Płock 24.43 573
38. Witan Daniel 96 UKS OLIMPIC Warka 24.45 572
39. Pietroń Mateusz 96 Klub Pływacki Ciechanów 24.46 571
40. Fiedorowicz Patryk 97 MUKS Olimpijczyk 24.51 568
Katolik Bartosz 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 24.51 568
Tombarkiewicz Józef SK 97 Jordan Kraków 24.51 568
43. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 24.53 566
44. Kwiatkowski Krzysztof 97 MTKP Delfin Toruń 24.54 566
45. Kolasa Dawid 97 MKS Juvenia Wrocław 24.65 558
46. Miskiewicz Adam 97 SKS 137 Delfin Łódz 24.69 555
Hodur Filip 97 Mks Polonia Warszawa 24.69 555
Suchan Jan 97 Mks Polonia Warszawa 24.69 555
49. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 24.72 553
50. Horała Damian Sp 96 Warta Poznań 24.80 548
51. Kałużny Paweł 96 KP Totis Viribus Świebodzin 24.81 547
Mielczarek Filip 96 LKS"OMEGA"Kleszczów 24.81 547
53. Zakrzewski Jakub 96 Klub Sportowy Wisła 24.83 546
54. Dytkowski Jan SOc 97 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 24.85 545
55. Kolawa Remigiusz 97 UKS Salmo Żory 24.88 543
56. Hendzel Konrad 97 MKS Ikar Mielec 24.91 541
57. Brzeziński Jakub 97 MKS  Piaseczno 25.02 534
58. Krzewiński Patryk SO 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 25.05 532
59. Leśkiewicz Konrad 96 Buks Warszawa 25.09 529
60. Brzeziński Wojciech 96 MKP Gdańsk 25.11 528
61. Sawka Juliusz 97 MKS Pałac Katowice 25.16 525
62. Rusztyk Jakub 97 KP Delfin Inowrocław 25.19 523
63. Zybała Krystian 97 UKS Maratonczyk Ostrów wlkp. 25.20 522
64. Włodarczyk Stanisław 97 MKP Szczecin 25.21 522
Lelek Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 25.21 522
66. Piątkowski Marcin 96 Mks Polonia Warszawa 25.23 520
67. Tkaczyk Konrad 97 Orka ,,Lubań'' 25.26 519
Zaleski Piotr 96 EKS SKRA Bełchatów 25.26 519
69. Skrzypczak Filip 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 25.31 515
70. Krukowski Piotr 97 MTS Kwidzyn 25.32 515
71. Perkowski Dawid 96 MKS Juvenia Białystok 25.36 512
72. Szkirpan Jonasz 97 Orka ,,Lubań'' 25.39 511
73. Czech Szymon SR 97 MKS-SMS Victoria Racibórz 25.42 509
74. Klimczuk Karol 97 KS AZS-AWFiS Gdańsk 25.46 506
75. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 25.47 506
76. Malinowski Jędrzej 97 MTKP Delfin Toruń 25.49 505
77. Kubiaczyk Jakub 97 UKS 9 Kalisz 25.51 503
78. Lechowicz Artur 97 KS Korona Kraków 25.52 503
79. Strzelecki Kacper 97 MKS Pałac Katowice 25.59 499
80. Tuczko Jan 97 KS Delfin Gdynia 25.60 498
81. Matusiak Michał 97 UKS 9 Kalisz 25.62 497
82. Anysz Michał 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 25.63 496
Rubaszkiewicz Andrzej 96 MKS  Piaseczno 25.63 496
84. Sola Kornel SOc 97 UKP FALA Kraśnik 25.72 491
85. Michalak Piotr 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 25.78 488
86. Grzybek Bartosz 96 KS Posnania Poznań 25.81 486
87. Szafarczyk Igor 97 KORONA SWIM Kielce 25.84 484
88. Burzyński Kamil 96 EKS SKRA Bełchatów 25.85 484
89. Gałecki Mateusz 96 Buks Warszawa 25.98 477
90. Krajewski Karol 96 Klub Pływacki Płetwal Mława 25.99 476
91. Szpyra Łukasz 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 26.13 468
92. Jakubek Kamil 97 UKS 9 Kalisz 26.15 467
93. Lignar Igor 96 KS Korona Kraków 26.25 462
94. Batko Daniel 97 Jordan Kraków 26.48 450
95. Górski Marcin 97 MKP Szczecin 26.66 441
96. Muth Marcin 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 26.69 439
97. Michałów Jakub 96 TKKF Szczygłowice 26.71 439
98. Sowier Wojciech 97 Jordan Kraków 26.72 438
99. Szymański Grzegorz 96 Uks Wilanowia 27.08 421
100. Kępiński Michał 97 MKS Trójka Łódź 27.33 409
101. Semmerling Michał 97 UKS Żabianka Gdańsk 27.54 400
102. Balin Aleksander 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 27.61 397
103. Juszczyk Dawid 97 Orka ,,Lubań'' 27.65 395
104. Pogodziński Dorian 97 Orka ,,Lubań'' 27.95 383
105. Droński Michał 97 UKS Jasień Sucha Beskidzka 28.20 373
DYSKW. Witkowski Olivier 97 MKS ZNICZ Koszalin 24.91 O-4


<< TOP >>
Konkurencja 30
2014-03-16 - 17:35
Chłopców, 100m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
46.63
48.50
47.53
Czerniak Konrad
Hołub Jan
Werner Paweł
00603
00601
00101
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw
Poznan
2009-11-28
2013-12-21
2011-12-17

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. Hołub Jan SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 48.36 802 23.25 25.11
2. Ludwiczak Piotr 96 MKP Kołobrzeg 49.78 735 23.42 26.36
3. Wiatrowski Remigiusz Sp 96 Warta Poznań 50.75 694 24.14 26.61
4. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 50.78 693 24.35 26.43
5. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 51.02 683 24.73 26.29
6. Chaba Mateusz SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 51.08 680 24.75 26.33
7. Ogórek Bartosz 97 KS Delfin Gdynia 51.22 675 24.41 26.81
8. Sendyk Paweł 97 MKP Szczecin 51.30 672 24.21 27.09
9. Pieśniak Jakub SO 97 UKP Unia Oświęcim 51.48 665 24.68 26.80
10. Renusz Piotr 96 1 Solex Lębork 51.57 661 24.82 26.75
Finał B
11. Famulok Bartosz 97 AZS AWF Katowice 51.47 665 24.60 26.87
12. Augustyniak Kevin 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 51.65 658 24.63 27.02
13. Zimowski Oskar 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 52.02 644 24.78 27.24
14. Knapowski Kacper 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 52.04 644 24.74 27.30
15. Taczański Bartłomiej 96 UKS Shark Rudna 52.05 643 24.68 27.37
16. Brzostowski Axel 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 52.18 638 24.92 27.26
17. Kozioł Jakub SSz 96 UKS Shark Rudna 52.66 621 25.19 27.47
18. Katolik Bartosz 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 53.35 597 25.27 28.08
19. Hadaś Mateusz Sp 96 Warta Poznań 54.05 574 25.78 28.27
20. Wawulski Norbert 97 Mkp Wodnik Bielsk Podlaski 55.36 534 23.97 31.39


<< TOP >>
Konkurencja 30
2014-03-16 - 9:30
Chłopców, 100m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
46.63
48.50
47.53
Czerniak Konrad
Hołub Jan
Werner Paweł
00603
00601
00101
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw
Poznan
2009-11-28
2013-12-21
2011-12-17

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. Hołub Jan SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 50.54 703 A 24.32 26.22
2. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 51.02 683 A 24.48 26.54
3. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 51.20 676 A 24.72 26.48
4. Ludwiczak Piotr 96 MKP Kołobrzeg 51.21 675 A 24.54 26.67
5. Chaba Mateusz SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 51.25 674 A 24.62 26.63
6. Wiatrowski Remigiusz Sp 96 Warta Poznań 51.28 673 A 24.28 27.00
7. Pieśniak Jakub SO 97 UKP Unia Oświęcim 51.49 664 A 24.79 26.70
8. Sendyk Paweł 97 MKP Szczecin 51.60 660 A 24.70 26.90
9. Renusz Piotr 96 1 Solex Lębork 51.70 656 A 24.78 26.92
10. Ogórek Bartosz 97 KS Delfin Gdynia 51.71 656 A 24.88 26.83
11. Augustyniak Kevin 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 51.78 653 B 24.60 27.18
12. Hadaś Mateusz Sp 96 Warta Poznań 51.91 648 B 24.81 27.10
13. Brzuś Michał 97 Orka Zamość 52.01 645 B 24.83 27.18
14. Famulok Bartosz 97 AZS AWF Katowice 52.05 643 B 24.89 27.16
15. Jaszewski Marcin 96 AZS Warszawa 52.08 642 B 25.16 26.92
16. Knapowski Kacper 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 52.09 642 B 24.83 27.26
17. Taczański Bartłomiej 96 UKS Shark Rudna 52.13 640 B 24.80 27.33
18. Wawulski Norbert 97 Mkp Wodnik Bielsk Podlaski 52.18 638 B 24.63 27.55
19. Brzostowski Axel 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 52.25 636 B 25.01 27.24
20. Zimowski Oskar 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 52.38 631 B 25.02 27.36
21. Kozioł Jakub SSz 96 UKS Shark Rudna 52.45 629 R 25.21 27.24
22. Katolik Bartosz 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 52.46 628 R 24.94 27.52
23. Buczkowski Kamil SZG 96 KORNER Zielona Góra 52.57 624 25.27 27.30
24. Bruchajzer Dominik 97 MZOS Płock 52.76 617 24.77 27.99
25. Szymula Kamil 96 KP AVIA Świdnik 52.77 617 25.35 27.42
26. Hodur Filip 97 Mks Polonia Warszawa 52.94 611 25.31 27.63
27. Kwiatkowski Krzysztof 97 MTKP Delfin Toruń 52.95 611 25.41 27.54
28. Adamski Adrian 96 Klub Pływacki Ciechanów 53.05 607 25.14 27.91
29. Staniszewski Adam SS 97 MKS Trójka Łódź 53.10 606 25.56 27.54
30. Andrejko Szymon SR 96 Górnik Radlin 53.34 598 25.64 27.70
31. Chowaniec Łukasz 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 53.38 596 25.35 28.03
32. Piasecki Kamil SP 97 Warta Poznań 53.39 596 25.48 27.91
33. Goleniec Łukasz SO 97 UKP Unia Oświęcim 53.41 595 25.83 27.58
34. Fiedorowicz Patryk 97 MUKS Olimpijczyk 53.45 594 25.53 27.92
35. Kisielewski Marcin 97 MKS Juvenia Białystok 53.46 594 25.57 27.89
36. Juc Aleksander 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 53.56 590 25.13 28.43
37. Węgłowski Karol 96 UKS Trójka Środa Wlkp. 53.81 582 25.46 28.35
38. Horała Damian Sp 96 Warta Poznań 53.84 581 25.60 28.24
39. Dytkowski Jan SOc 97 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 53.93 578 25.47 28.46
40. Zaryczny Piotr SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 53.95 577 25.72 28.23
41. Kalinowski Mateusz 97 KP Astromal Akwawit Leszno 53.99 576 25.89 28.10
42. Skrzypczak Filip 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 54.04 575 25.92 28.12
43. Tombarkiewicz Józef SK 97 Jordan Kraków 54.21 569 25.81 28.40
44. Lelek Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 54.37 564 26.51 27.86
45. Kowalski Patryk SOc 97 Unia Busko Zdrój 54.41 563 26.46 27.95
46. Zuchowski Ernest 97 KS Delfin Gdynia 54.46 561 26.46 28.00
47. Perkowski Dawid 96 MKS Juvenia Białystok 54.81 551 26.20 28.61
48. Zybała Krystian 97 UKS Maratonczyk Ostrów wlkp. 54.82 550 26.00 28.82
49. Felińczak Wojciech 96 SKS 137 Delfin Łódz 54.85 550 25.32 29.53
50. Kochański Wojciech 97 AZS AWF Katowice 54.98 546 26.62 28.36
51. Kałużny Paweł 96 KP Totis Viribus Świebodzin 55.01 545 26.11 28.90
52. Witkowski Olivier 97 MKS ZNICZ Koszalin 55.09 542 26.26 28.83
53. Krukowski Piotr 97 MTS Kwidzyn 55.12 541 26.07 29.05
54. Brzeziński Jakub 97 MKS  Piaseczno 55.20 539 25.90 29.30
55. Jaskier Mateusz SOc 96 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 55.41 533 26.27 29.14
56. Malinowski Jędrzej 97 MTKP Delfin Toruń 55.47 531 26.84 28.63
57. Tuczko Jan 97 KS Delfin Gdynia 55.77 523 26.56 29.21
58. Jura Maciej SWR 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 55.91 519 26.83 29.08
59. Zaleski Piotr 96 EKS SKRA Bełchatów 56.15 512 26.43 29.72
60. Matusiak Michał 97 UKS 9 Kalisz 56.25 509 26.82 29.43
61. Sobala Adam Sp 97 Warta Poznań 56.32 508 26.83 29.49
62. Gałecki Mateusz 96 Buks Warszawa 56.50 503 27.42 29.08
63. Rzuczkowski Kacper 97 UKS "G-8 Bielany" Warszawa 56.58 501 26.83 29.75
64. Burzyński Kamil 96 EKS SKRA Bełchatów 56.76 496 26.31 30.45
65. Anysz Michał 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 56.77 496 26.61 30.16
66. Strzelecki Kacper 97 MKS Pałac Katowice 56.81 495 26.12 30.69
67. Tkaczyk Konrad 97 Orka ,,Lubań'' 56.85 493 26.45 30.40
68. Stolarczyk Kamil 96 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 57.29 482 27.60 29.69
69. Bańczyk Paweł 96 UKS Aquatica Pawłowice 57.30 482 27.27 30.03
70. Sawka Juliusz 97 MKS Pałac Katowice 57.47 478 27.86 29.61
71. Sowier Wojciech 97 Jordan Kraków 57.85 468 27.42 30.43
72. Michałów Jakub 96 TKKF Szczygłowice 57.93 466 27.45 30.48
73. Rubaszkiewicz Andrzej 96 MKS  Piaseczno 58.08 463 26.74 31.34
74. Krajewski Karol 96 Klub Pływacki Płetwal Mława 58.29 458 27.20 31.09
75. Muth Marcin 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 58.30 458 27.16 31.14
76. Jakubek Kamil 97 UKS 9 Kalisz 58.62 450 28.04 30.58
77. Batko Daniel 97 Jordan Kraków 58.73 448 28.03 30.70
78. Leśkiewicz Konrad 96 Buks Warszawa 59.50 430 28.17 31.33
79. Kępiński Michał 97 MKS Trójka Łódź 59.97 420 28.27 31.70
80. Balin Aleksander 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:00.69 406 29.18 31.51
81. Szymański Grzegorz 96 Uks Wilanowia 1:01.35 393 29.14 32.21
82. Juszczyk Dawid 97 Orka ,,Lubań'' 1:01.83 383 28.77 33.06
83. Fajfer Mateusz 96 MKS Juvenia Wrocław 1:01.92 382 29.47 32.45
84. Pogodziński Dorian 97 Orka ,,Lubań'' 1:03.05 362 29.28 33.77
DYSKW. Witan Daniel 96 UKS OLIMPIC Warka O-4


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-03-14 - 17:50
Chłopców, 200m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
1:42.10
1:46.94
1:45.41
Korzeniowski Pawel
Werner Paweł
Werner Paweł
00114
00601
00101
Istanbul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznan
2009-12-13
2009-11-09
2011-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Hołub Jan SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 1:47.46 790 25.89 27.82 27.10 26.65
2. Wojdak Wojciech SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:47.94 780 25.74 27.59 27.36 27.25
3. Książek Sebastian SOc 96 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 1:50.08 735 26.08 28.06 28.29 27.65
4. Kuświk Maciej 96 MKP Szczecin 1:50.44 728 26.57 28.18 28.14 27.55
5. Goleniec Łukasz SO 97 UKP Unia Oświęcim 1:51.39 709 26.52 28.21 28.77 27.89
6. Szymula Kamil 96 KP AVIA Świdnik 1:51.82 701 26.03 28.31 28.43 29.05
7. Brodowski Jakub 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 1:52.40 690 26.23 28.43 28.90 28.84
8. Jaszczak Wiktor SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 1:52.93 681 26.74 28.55 29.06 28.58
9. Buczkowski Kamil SZG 96 KORNER Zielona Góra 1:53.70 667 26.96 28.68 29.17 28.89
10. Lis Przemysław 96 KP AVIA Świdnik 1:56.64 618 26.20 29.00 30.63 30.81
Finał B
11. Zimowski Oskar 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:52.06 697 26.17 28.30 28.76 28.83
12. Staniszewski Adam SS 97 MKS Trójka Łódź 1:52.09 696 26.52 28.66 28.78 28.13
13. Jaszewski Marcin 96 AZS Warszawa 1:53.85 664 26.88 29.31 29.39 28.27
14. Ciesielski Filip 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:54.34 656 26.65 29.41 29.39 28.89
15. Jura Maciej SWR 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:54.35 656 27.52 29.08 29.53 28.22
16. Katolik Bartosz 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:54.56 652 26.68 29.25 29.89 28.74
17. Hodur Filip 97 Mks Polonia Warszawa 1:55.58 635 27.00 29.46 29.79 29.33
18. Bruchajzer Dominik 97 MZOS Płock 1:56.23 624 26.55 29.80 30.32 29.56
19. Famulok Bartosz 97 AZS AWF Katowice 1:57.22 609 27.20 30.04 30.43 29.55
20. Olender Karol 96 MKP Gdańsk 2:04.26 511 28.90 31.65 31.64 32.07


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-03-14 - 10:05
Chłopców, 200m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
1:42.10
1:46.94
1:45.41
Korzeniowski Pawel
Werner Paweł
Werner Paweł
00114
00601
00101
Istanbul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznan
2009-12-13
2009-11-09
2011-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Wojdak Wojciech SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:50.27 731 A 25.77 28.25 27.93 28.32
2. Hołub Jan SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 1:50.45 728 A 26.46 28.42 27.55 28.02
3. Książek Sebastian SOc 96 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 1:51.04 716 A 26.09 28.50 28.35 28.10
4. Szymula Kamil 96 KP AVIA Świdnik 1:52.30 692 A 26.13 28.35 28.54 29.28
Kuświk Maciej 96 MKP Szczecin 1:52.30 692 A 27.28 28.97 28.46 27.59
6. Goleniec Łukasz SO 97 UKP Unia Oświęcim 1:52.43 690 A 26.63 28.66 28.96 28.18
7. Lis Przemysław 96 KP AVIA Świdnik 1:53.01 679 A 26.37 28.80 28.76 29.08
8. Buczkowski Kamil SZG 96 KORNER Zielona Góra 1:53.11 678 A 26.53 28.67 28.93 28.98
9. Brodowski Jakub 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 1:53.14 677 A 26.40 28.41 29.18 29.15
10. Jaszczak Wiktor SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 1:53.16 677 A 26.85 28.83 28.92 28.56
11. Ciesielski Filip 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:53.22 676 B 26.50 28.62 29.17 28.93
12. Zimowski Oskar 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:53.33 674 B 26.52 28.99 29.69 28.13
13. Staniszewski Adam SS 97 MKS Trójka Łódź 1:53.36 673 B 26.79 28.89 28.62 29.06
14. Famulok Bartosz 97 AZS AWF Katowice 1:53.66 668 B 26.16 28.93 29.58 28.99
15. Olender Karol 96 MKP Gdańsk 1:54.16 659 B 26.63 28.65 29.42 29.46
16. Jura Maciej SWR 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:54.35 656 B 26.96 29.34 29.48 28.57
17. Pieśniak Jakub SO 97 UKP Unia Oświęcim 1:54.57 652 B 26.47 29.30 29.51 29.29
18. Jaszewski Marcin 96 AZS Warszawa 1:54.74 649 B 27.16 29.64 29.60 28.34
19. Katolik Bartosz 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:54.87 647 B 26.41 29.48 29.73 29.25
20. Bruchajzer Dominik 97 MZOS Płock 1:54.98 645 B 26.62 29.36 29.58 29.42
21. Hodur Filip 97 Mks Polonia Warszawa 1:55.16 642 R 27.13 29.10 29.77 29.16
22. Niemczyk Tomasz 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:55.56 635 R 26.70 29.57 30.15 29.14
23. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 1:55.92 629 27.06 30.38 29.92 28.56
24. Motyczyński Jakub 96 Mks Polonia Warszawa 1:56.53 620 26.28 28.83 30.95 30.47
25. Leśkiewicz Konrad 96 Buks Warszawa 1:56.65 618 26.72 29.82 30.07 30.04
26. Dytkowski Jan SOc 97 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 1:56.66 618 26.92 29.63 29.88 30.23
27. Lelek Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 1:56.68 617 27.78 29.45 29.82 29.63
28. Piasecki Kamil SP 97 Warta Poznań 1:56.83 615 25.85 29.94 31.50 29.54
29. Kowalski Patryk SOc 97 Unia Busko Zdrój 1:57.19 609 27.09 30.28 30.03 29.79
30. Kisielewski Marcin 97 MKS Juvenia Białystok 1:57.26 608 26.86 29.74 30.77 29.89
31. Horała Damian Sp 96 Warta Poznań 1:57.29 608 26.74 30.13 30.52 29.90
32. Romanowski Kamil 97 MTKP Delfin Toruń 1:57.95 597 26.97 30.36 30.80 29.82
33. Fajfer Mateusz 96 MKS Juvenia Wrocław 1:57.98 597 26.64 30.19 30.86 30.29
34. Juc Aleksander 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:58.35 591 27.76 30.56 30.51 29.52
35. Taczański Bartłomiej 96 UKS Shark Rudna 1:58.40 591 27.07 29.35 31.25 30.73
Szulgo Filip 97 MKP Szczecin 1:58.40 591 26.91 29.82 30.46 31.21
37. Sola Kornel SOc 97 UKP FALA Kraśnik 1:58.42 590 28.10 30.18 30.77 29.37
38. Kwiatkowski Krzysztof 97 MTKP Delfin Toruń 1:58.59 588 27.20 30.27 30.88 30.24
39. Zuchowski Ernest 97 KS Delfin Gdynia 1:58.62 587 27.34 30.32 30.84 30.12
40. Szpyra Łukasz 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 1:59.03 581 27.15 29.44 30.72 31.72
41. Kolasa Dawid 97 MKS Juvenia Wrocław 1:59.81 570 26.15 29.60 30.96 33.10
42. Krycia Mateusz SOc 96 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 2:00.47 561 28.52 30.67 30.82 30.46
43. Bujak Piotr 97 SALOS CORTILE Kielce 2:00.69 558 27.84 30.56 31.80 30.49
44. Dulski Piotr 96 KS Posnania Poznań 2:00.80 556 28.35 30.37 31.29 30.79
45. Brzeziński Jakub 97 MKS  Piaseczno 2:01.02 553 27.73 30.23 31.87 31.19
46. Karpeta Michał 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 2:01.12 552 28.72 30.65 30.96 30.79
47. Kochański Wojciech 97 AZS AWF Katowice 2:01.79 543 28.02 30.13 31.37 32.27
48. Górski Marcin 97 MKP Szczecin 2:01.84 542 28.03 30.77 31.69 31.35
49. Rzuczkowski Kacper 97 UKS "G-8 Bielany" Warszawa 2:01.94 541 27.77 30.90 32.03 31.24
50. Tuczko Jan 97 KS Delfin Gdynia 2:02.16 538 27.90 31.45 32.36 30.45
51. Michalak Piotr 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:02.27 536 28.98 32.10 31.13 30.06
52. Trefler Michał 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:03.08 526 28.14 31.22 32.19 31.53
53. Grzybek Bartosz 96 KS Posnania Poznań 2:03.68 518 28.60 32.14 32.12 30.82
54. Stolarczyk Kamil 96 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2:04.88 503 28.18 31.44 33.18 32.08
55. Szołoch Andrzej 96 MKP Gdańsk 2:06.01 490 29.05 31.75 32.50 32.71
56. Lignar Igor 96 KS Korona Kraków 2:06.40 485 29.81 33.16 32.58 30.85
57. Kępiński Michał 97 MKS Trójka Łódź 2:06.50 484 29.85 32.18 31.97 32.50
58. Kałużny Daniel 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 2:07.03 478 27.36 29.85 33.47 36.35
59. Sowier Wojciech 97 Jordan Kraków 2:07.04 478 29.00 32.50 33.12 32.42
60. Jakubek Kamil 97 UKS 9 Kalisz 2:09.68 449 29.28 33.23 34.01 33.16
61. Anysz Michał 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:10.15 445 29.57 32.87 34.32 33.39
62. Balin Aleksander 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:12.31 423 30.47 33.59 34.74 33.51


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-03-15 - 17:45
Chłopców, 400m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
3:37.78
3:45.26
3:43.28
Korzeniowski Pawel
Wojdak Wojciech
Furtek Paweł
00114
01006
00116
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw
Poznan
2009-11-26
2013-12-19
2013-11-30

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Wojdak Wojciech SO 96 UKP Unia Oświęcim 3:45.74 831
50m:
100m:
26.38
54.93
26.38
28.55
150m:
200m:
1:23.64
1:52.53
28.71
28.89
250m:
300m:
2:21.12
2:49.55
28.59
28.43
350m:
400m:
3:17.86
3:45.74
28.31
27.88
2. Kuświk Maciej 96 MKP Szczecin 3:48.58 800
50m:
100m:
26.64
55.12
26.64
28.48
150m:
200m:
1:24.08
1:53.08
28.96
29.00
250m:
300m:
2:21.74
2:50.57
28.66
28.83
350m:
400m:
3:19.70
3:48.58
29.13
28.88
3. Książek Sebastian SOc 96 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 3:51.41 771
50m:
100m:
26.97
55.66
26.97
28.69
150m:
200m:
1:24.99
1:54.17
29.33
29.18
250m:
300m:
2:23.35
2:52.84
29.18
29.49
350m:
400m:
3:22.41
3:51.41
29.57
29.00
4. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 3:51.84 767
50m:
100m:
26.80
55.39
26.80
28.59
150m:
200m:
1:24.49
1:53.90
29.10
29.41
250m:
300m:
2:23.71
2:53.79
29.81
30.08
350m:
400m:
3:23.77
3:51.84
29.98
28.07
5. Goleniec Łukasz SO 97 UKP Unia Oświęcim 3:54.82 738
50m:
100m:
26.88
56.02
26.88
29.14
150m:
200m:
1:25.83
1:55.62
29.81
29.79
250m:
300m:
2:25.60
2:55.62
29.98
30.02
350m:
400m:
3:25.88
3:54.82
30.26
28.94
6. Staniszewski Adam SS 97 MKS Trójka Łódź 3:54.89 737
50m:
100m:
27.24
56.57
27.24
29.33
150m:
200m:
1:26.67
1:56.64
30.10
29.97
250m:
300m:
2:26.56
2:56.25
29.92
29.69
350m:
400m:
3:26.51
3:54.89
30.26
28.38
7. Jaszczak Wiktor SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 3:55.59 731
50m:
100m:
27.28
56.50
27.28
29.22
150m:
200m:
1:26.15
1:56.05
29.65
29.90
250m:
300m:
2:26.02
2:56.21
29.97
30.19
350m:
400m:
3:26.38
3:55.59
30.17
29.21
8. Brodowski Jakub 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 3:57.66 712
50m:
100m:
27.06
56.15
27.06
29.09
150m:
200m:
1:25.60
1:55.32
29.45
29.72
250m:
300m:
2:25.76
2:56.87
30.44
31.11
350m:
400m:
3:27.63
3:57.66
30.76
30.03
9. Ciesielski Filip 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:00.39 688
50m:
100m:
27.32
56.75
27.32
29.43
150m:
200m:
1:27.07
1:57.94
30.32
30.87
250m:
300m:
2:28.26
2:59.17
30.32
30.91
350m:
400m:
3:29.90
4:00.39
30.73
30.49
10. Kołodziejski Filip SZG 96 KORNER Zielona Góra 4:06.84 635
50m:
100m:
27.55
57.43
27.55
29.88
150m:
200m:
1:28.07
1:59.13
30.64
31.06
250m:
300m:
2:30.70
3:02.87
31.57
32.17
350m:
400m:
3:35.17
4:06.84
32.30
31.67
Finał B
11. Jura Maciej SWR 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 3:58.04 708
50m:
100m:
26.93
56.66
26.93
29.73
150m:
200m:
1:26.61
1:57.06
29.95
30.45
250m:
300m:
2:28.09
2:59.42
31.03
31.33
350m:
400m:
3:30.06
3:58.04
30.64
27.98
12. Szymula Kamil 96 KP AVIA Świdnik 3:59.40 696
50m:
100m:
27.02
57.18
27.02
30.16
150m:
200m:
1:27.94
1:58.76
30.76
30.82
250m:
300m:
2:29.00
2:59.65
30.24
30.65
350m:
400m:
3:30.07
3:59.40
30.42
29.33
13. Olender Karol 96 MKP Gdańsk 3:59.45 696
50m:
100m:
28.39
58.51
28.39
30.12
150m:
200m:
1:29.20
2:00.03
30.69
30.83
250m:
300m:
2:30.32
3:00.68
30.29
30.36
350m:
400m:
3:30.50
3:59.45
29.82
28.95
14. Buczkowski Kamil SZG 96 KORNER Zielona Góra 4:02.35 671
50m:
100m:
27.47
57.49
27.47
30.02
150m:
200m:
1:28.09
1:59.40
30.60
31.31
250m:
300m:
2:30.55
3:01.41
31.15
30.86
350m:
400m:
3:32.12
4:02.35
30.71
30.23
15. Dytkowski Jan SOc 97 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 4:03.02 666
50m:
100m:
26.75
56.79
26.75
30.04
150m:
200m:
1:27.27
1:58.20
30.48
30.93
250m:
300m:
2:28.51
2:59.60
30.31
31.09
350m:
400m:
3:31.08
4:03.02
31.48
31.94
16. Grabczak Dawid 97 Klub Sportowy Wisła 4:03.64 661
50m:
100m:
27.79
57.71
27.79
29.92
150m:
200m:
1:28.24
1:59.48
30.53
31.24
250m:
300m:
2:30.65
3:01.91
31.17
31.26
350m:
400m:
3:33.42
4:03.64
31.51
30.22
17. Zwoliński Marcin 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:04.38 655
50m:
100m:
27.90
58.13
27.90
30.23
150m:
200m:
1:28.44
1:59.47
30.31
31.03
250m:
300m:
2:30.27
3:01.74
30.80
31.47
350m:
400m:
3:33.37
4:04.38
31.63
31.01
18. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:04.51 654
50m:
100m:
27.68
58.38
27.68
30.70
150m:
200m:
1:29.23
2:00.36
30.85
31.13
250m:
300m:
2:31.23
3:02.38
30.87
31.15
350m:
400m:
3:34.03
4:04.51
31.65
30.48
19. Horała Damian Sp 96 Warta Poznań 4:07.41 631
50m:
100m:
27.84
58.73
27.84
30.89
150m:
200m:
1:30.23
2:01.68
31.50
31.45
250m:
300m:
2:33.14
3:04.74
31.46
31.60
350m:
400m:
3:36.30
4:07.41
31.56
31.11
20. Lelek Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 4:08.03 626
50m:
100m:
28.04
58.81
28.04
30.77
150m:
200m:
1:29.89
2:01.70
31.08
31.81
250m:
300m:
2:33.42
3:05.39
31.72
31.97
350m:
400m:
3:37.19
4:08.03
31.80
30.84


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-03-15 - 9:50
Chłopców, 400m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
3:37.78
3:45.26
3:43.28
Korzeniowski Pawel
Wojdak Wojciech
Furtek Paweł
00114
01006
00116
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw
Poznan
2009-11-26
2013-12-19
2013-11-30

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Wojdak Wojciech SO 96 UKP Unia Oświęcim 3:53.92 747 A
50m:
100m:
27.06
57.01
27.06
29.95
150m:
200m:
1:27.07
1:56.30
30.06
29.23
250m:
300m:
2:26.02
2:55.65
29.72
29.63
350m:
400m:
3:24.86
3:53.92
29.21
29.06
2. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 3:55.45 732 A
50m:
100m:
27.34
57.11
27.34
29.77
150m:
200m:
1:27.00
1:57.00
29.89
30.00
250m:
300m:
2:26.43
2:56.34
29.43
29.91
350m:
400m:
3:25.99
3:55.45
29.65
29.46
3. Kuświk Maciej 96 MKP Szczecin 3:56.16 725 A
50m:
100m:
28.39
58.14
28.39
29.75
150m:
200m:
1:28.79
1:59.04
30.65
30.25
250m:
300m:
2:28.86
2:58.12
29.82
29.26
350m:
400m:
3:27.61
3:56.16
29.49
28.55
4. Jaszczak Wiktor SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 3:56.21 725 A
50m:
100m:
27.37
57.04
27.37
29.67
150m:
200m:
1:27.01
1:56.99
29.97
29.98
250m:
300m:
2:26.99
2:57.19
30.00
30.20
350m:
400m:
3:27.11
3:56.21
29.92
29.10
5. Goleniec Łukasz SO 97 UKP Unia Oświęcim 3:56.49 722 A
50m:
100m:
27.54
57.36
27.54
29.82
150m:
200m:
1:27.29
1:57.46
29.93
30.17
250m:
300m:
2:27.60
2:57.84
30.14
30.24
350m:
400m:
3:27.54
3:56.49
29.70
28.95
6. Książek Sebastian SOc 96 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 3:57.61 712 A
50m:
100m:
27.87
57.80
27.87
29.93
150m:
200m:
1:28.16
1:58.63
30.36
30.47
250m:
300m:
2:28.85
2:58.66
30.22
29.81
350m:
400m:
3:28.43
3:57.61
29.77
29.18
7. Staniszewski Adam SS 97 MKS Trójka Łódź 3:58.68 703 A
50m:
100m:
28.05
58.65
28.05
30.60
150m:
200m:
1:29.05
1:59.35
30.40
30.30
250m:
300m:
2:29.90
2:59.62
30.55
29.72
350m:
400m:
3:29.66
3:58.68
30.04
29.02
8. Brodowski Jakub 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 3:58.75 702 A
50m:
100m:
26.99
56.25
26.99
29.26
150m:
200m:
1:26.24
1:56.48
29.99
30.24
250m:
300m:
2:27.10
2:57.93
30.62
30.83
350m:
400m:
3:28.82
3:58.75
30.89
29.93
9. Ciesielski Filip 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 3:59.35 697 A
50m:
100m:
27.02
56.66
27.02
29.64
150m:
200m:
1:27.10
1:57.83
30.44
30.73
250m:
300m:
2:28.43
2:59.14
30.60
30.71
350m:
400m:
3:29.71
3:59.35
30.57
29.64
10. Kołodziejski Filip SZG 96 KORNER Zielona Góra 4:00.42 688 A
50m:
100m:
27.70
57.91
27.70
30.21
150m:
200m:
1:28.71
1:59.48
30.80
30.77
250m:
300m:
2:29.99
3:00.85
30.51
30.86
350m:
400m:
3:31.39
4:00.42
30.54
29.03
11. Szymula Kamil 96 KP AVIA Świdnik 4:00.69 685 B
50m:
100m:
27.58
57.78
27.58
30.20
150m:
200m:
1:28.35
1:59.10
30.57
30.75
250m:
300m:
2:29.42
3:00.48
30.32
31.06
350m:
400m:
3:31.06
4:00.69
30.58
29.63
12. Olender Karol 96 MKP Gdańsk 4:00.73 685 B
50m:
100m:
28.56
58.19
28.56
29.63
150m:
200m:
1:28.64
1:59.27
30.45
30.63
250m:
300m:
2:29.74
3:00.21
30.47
30.47
350m:
400m:
3:30.93
4:00.73
30.72
29.80
13. Jura Maciej SWR 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 4:01.73 676 B
50m:
100m:
28.19
58.62
28.19
30.43
150m:
200m:
1:28.84
1:59.56
30.22
30.72
250m:
300m:
2:30.59
3:01.76
31.03
31.17
350m:
400m:
3:32.22
4:01.73
30.46
29.51
14. Grabczak Dawid 97 Klub Sportowy Wisła 4:03.51 662 B
50m:
100m:
27.94
57.96
27.94
30.02
150m:
200m:
1:28.29
1:59.19
30.33
30.90
250m:
300m:
2:30.29
3:01.32
31.10
31.03
350m:
400m:
3:32.88
4:03.51
31.56
30.63
15. Zwoliński Marcin 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:04.02 658 B
50m:
100m:
28.58
59.14
28.58
30.56
150m:
200m:
1:29.86
2:00.75
30.72
30.89
250m:
300m:
2:31.52
3:02.63
30.77
31.11
350m:
400m:
3:33.58
4:04.02
30.95
30.44
16. Buczkowski Kamil SZG 96 KORNER Zielona Góra 4:04.17 656 B
50m:
100m:
27.54
57.57
27.54
30.03
150m:
200m:
1:28.22
1:59.20
30.65
30.98
250m:
300m:
2:30.60
3:02.33
31.40
31.73
350m:
400m:
3:33.47
4:04.17
31.14
30.70
17. Dytkowski Jan SOc 97 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 4:04.69 652 B
50m:
100m:
27.55
58.45
27.55
30.90
150m:
200m:
1:29.62
2:00.40
31.17
30.78
250m:
300m:
2:30.82
3:01.99
30.42
31.17
350m:
400m:
3:33.29
4:04.69
31.30
31.40
18. Katolik Bartosz 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:05.61 645 B
50m:
100m:
27.56
57.76
27.56
30.20
150m:
200m:
1:28.57
1:59.98
30.81
31.41
250m:
300m:
2:31.15
3:02.86
31.17
31.71
350m:
400m:
3:34.67
4:05.61
31.81
30.94
19. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 4:06.84 635 B
50m:
100m:
28.16
59.68
28.16
31.52
150m:
200m:
1:30.99
2:02.73
31.31
31.74
250m:
300m:
2:34.55
3:06.24
31.82
31.69
350m:
400m:
3:37.74
4:06.84
31.50
29.10
Lelek Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 4:06.84 635 B
50m:
100m:
28.39
59.22
28.39
30.83
150m:
200m:
1:30.45
2:02.19
31.23
31.74
250m:
300m:
2:33.60
3:04.97
31.41
31.37
350m:
400m:
3:36.38
4:06.84
31.41
30.46
21. Horała Damian Sp 96 Warta Poznań 4:07.08 633 R
50m:
100m:
27.94
59.65
27.94
31.71
150m:
200m:
1:31.14
2:02.93
31.49
31.79
250m:
300m:
2:34.52
3:05.79
31.59
31.27
350m:
400m:
3:37.08
4:07.08
31.29
30.00
22. Sola Kornel SOc 97 UKP FALA Kraśnik 4:08.15 625 R
50m:
100m:
28.47
59.41
28.47
30.94
150m:
200m:
1:30.74
2:02.56
31.33
31.82
250m:
300m:
2:34.46
3:06.52
31.90
32.06
350m:
400m:
3:38.47
4:08.15
31.95
29.68
23. Hodur Filip 97 Mks Polonia Warszawa 4:09.00 619
50m:
100m:
29.53
1:01.02
29.53
31.49
150m:
200m:
1:33.28
2:05.12
32.26
31.84
250m:
300m:
2:36.92
3:08.96
31.80
32.04
350m:
400m:
3:40.24
4:09.00
31.28
28.76
24. Safin Konrad SK 96 Uks Delfin Tarnobrzeg 4:09.13 618
50m:
100m:
28.05
58.88
28.05
30.83
150m:
200m:
1:30.27
2:02.19
31.39
31.92
250m:
300m:
2:34.29
3:06.25
32.10
31.96
350m:
400m:
3:38.00
4:09.13
31.75
31.13
25. Bujak Piotr 97 SALOS CORTILE Kielce 4:09.79 613
50m:
100m:
28.97
1:00.27
28.97
31.30
150m:
200m:
1:32.25
2:04.31
31.98
32.06
250m:
300m:
2:36.14
3:08.30
31.83
32.16
350m:
400m:
3:40.27
4:09.79
31.97
29.52
26. Ruszkowski Kacper SO 97 UKP Unia Oświęcim 4:09.84 613
50m:
100m:
28.66
59.70
28.66
31.04
150m:
200m:
1:31.73
2:03.71
32.03
31.98
250m:
300m:
2:35.68
3:07.65
31.97
31.97
350m:
400m:
3:39.19
4:09.84
31.54
30.65
27. Skrzypczak Filip 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 4:10.24 610
50m:
100m:
28.15
58.81
28.15
30.66
150m:
200m:
1:30.39
2:02.55
31.58
32.16
250m:
300m:
2:34.97
3:07.51
32.42
32.54
350m:
400m:
3:39.81
4:10.24
32.30
30.43
28. Kowalski Patryk SOc 97 Unia Busko Zdrój 4:10.37 609
50m:
100m:
28.19
59.54
28.19
31.35
150m:
200m:
1:31.09
2:03.21
31.55
32.12
250m:
300m:
2:35.27
3:07.45
32.06
32.18
350m:
400m:
3:39.41
4:10.37
31.96
30.96
29. Bruchajzer Dominik 97 MZOS Płock 4:10.49 608
50m:
100m:
27.43
58.27
27.43
30.84
150m:
200m:
1:29.10
2:00.72
30.83
31.62
250m:
300m:
2:32.88
3:05.80
32.16
32.92
350m:
400m:
3:38.43
4:10.49
32.63
32.06
30. Piątkowski Marcin 96 Mks Polonia Warszawa 4:12.15 596
50m:
100m:
27.73
58.78
27.73
31.05
150m:
200m:
1:31.28
2:03.68
32.50
32.40
250m:
300m:
2:35.77
3:08.35
32.09
32.58
350m:
400m:
3:40.78
4:12.15
32.43
31.37
31. Stiller Piotr 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 4:12.16 596
50m:
100m:
28.80
1:00.53
28.80
31.73
150m:
200m:
1:32.12
2:04.28
31.59
32.16
250m:
300m:
2:36.18
3:08.88
31.90
32.70
350m:
400m:
3:41.28
4:12.16
32.40
30.88
32. Szulgo Filip 97 MKP Szczecin 4:13.62 586
50m:
100m:
28.20
59.33
28.20
31.13
150m:
200m:
1:30.95
2:02.93
31.62
31.98
250m:
300m:
2:34.73
3:07.84
31.80
33.11
350m:
400m:
3:40.91
4:13.62
33.07
32.71
33. Brzeziński Wojciech 96 MKP Gdańsk 4:13.66 585
50m:
100m:
29.57
1:01.52
29.57
31.95
150m:
200m:
1:33.90
2:06.55
32.38
32.65
250m:
300m:
2:38.13
3:10.01
31.58
31.88
350m:
400m:
3:42.27
4:13.66
32.26
31.39
34. Kaczorowski Jakub 97 UKS Żoliborz Warszawa 4:13.88 584
50m:
100m:
29.33
1:01.79
29.33
32.46
150m:
200m:
1:34.20
2:06.95
32.41
32.75
250m:
300m:
2:38.77
3:11.09
31.82
32.32
350m:
400m:
3:43.10
4:13.88
32.01
30.78
35. Szpyra Łukasz 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 4:14.17 582
50m:
100m:
28.68
59.90
28.68
31.22
150m:
200m:
1:32.25
2:05.17
32.35
32.92
250m:
300m:
2:37.84
3:10.30
32.67
32.46
350m:
400m:
3:42.32
4:14.17
32.02
31.85
36. Górski Marcin 97 MKP Szczecin 4:15.02 576
50m:
100m:
28.92
1:00.67
28.92
31.75
150m:
200m:
1:33.05
2:05.49
32.38
32.44
250m:
300m:
2:37.40
3:10.19
31.91
32.79
350m:
400m:
3:43.23
4:15.02
33.04
31.79
37. Dulski Piotr 96 KS Posnania Poznań 4:15.10 575
50m:
100m:
29.61
1:01.83
29.61
32.22
150m:
200m:
1:34.31
2:06.98
32.48
32.67
250m:
300m:
2:39.17
3:11.38
32.19
32.21
350m:
400m:
3:43.60
4:15.10
32.22
31.50
38. Zuchowski Ernest 97 KS Delfin Gdynia 4:17.12 562
50m:
100m:
27.70
58.61
27.70
30.91
150m:
200m:
1:30.15
2:02.42
31.54
32.27
250m:
300m:
2:35.76
3:09.26
33.34
33.50
350m:
400m:
3:43.37
4:17.12
34.11
33.75
39. Lechowicz Filip 97 KS Korona Kraków 4:17.42 560
50m:
100m:
29.15
1:01.81
29.15
32.66
150m:
200m:
1:34.74
2:07.97
32.93
33.23
250m:
300m:
2:40.66
3:13.84
32.69
33.18
350m:
400m:
3:46.46
4:17.42
32.62
30.96
40. Michalak Piotr 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 4:17.52 559
50m:
100m:
30.45
1:03.91
30.45
33.46
150m:
200m:
1:37.39
2:10.66
33.48
33.27
250m:
300m:
2:43.03
3:15.69
32.37
32.66
350m:
400m:
3:47.33
4:17.52
31.64
30.19
41. Stolarczyk Kamil 96 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4:17.68 558
50m:
100m:
28.89
1:01.04
28.89
32.15
150m:
200m:
1:34.05
2:07.34
33.01
33.29
250m:
300m:
2:40.36
3:13.68
33.02
33.32
350m:
400m:
3:46.32
4:17.68
32.64
31.36
42. Kwiatkowski Krzysztof 97 MTKP Delfin Toruń 4:18.00 556
50m:
100m:
27.79
59.10
27.79
31.31
150m:
200m:
1:31.31
2:04.09
32.21
32.78
250m:
300m:
2:36.76
3:10.53
32.67
33.77
350m:
400m:
3:45.11
4:18.00
34.58
32.89
43. Grzybek Bartosz 96 KS Posnania Poznań 4:23.50 522
50m:
100m:
29.09
1:02.17
29.09
33.08
150m:
200m:
1:36.08
2:09.73
33.91
33.65
250m:
300m:
2:43.23
3:17.45
33.50
34.22
350m:
400m:
3:50.75
4:23.50
33.30
32.75
44. Kałużny Daniel 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 4:25.21 512
50m:
100m:
28.38
58.40
28.38
30.02
150m:
200m:
1:29.44
2:02.55
31.04
33.11
250m:
300m:
2:37.95
3:14.06
35.40
36.11
350m:
400m:
3:50.05
4:25.21
35.99
35.16
45. Tuczko Jan 97 KS Delfin Gdynia 4:28.48 494
50m:
100m:
29.07
1:01.62
29.07
32.55
150m:
200m:
1:35.32
2:09.25
33.70
33.93
250m:
300m:
2:43.26
3:17.82
34.01
34.56
350m:
400m:
3:53.25
4:28.48
35.43
35.23
46. Kępiński Michał 97 MKS Trójka Łódź 4:30.52 482
50m:
100m:
29.55
1:01.98
29.55
32.43
150m:
200m:
1:36.04
2:10.56
34.06
34.52
250m:
300m:
2:45.42
3:20.64
34.86
35.22
350m:
400m:
3:55.66
4:30.52
35.02
34.86


<< TOP >>
Konkurencja 38
2014-03-16 - 11:00
Chłopców, 1500m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
14:24.54
14:46.21
14:38.86
Sawrymowicz Mateusz
Hreniak Maciej
Sawrymowicz Mateusz
00116
01102
POL
Debrecen (HUN)
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
2007-12-15
2006-12-09
2005-12-10

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Wojdak Wojciech SO 96 UKP Unia Oświęcim 14:52.89 863
100m:
200m:
300m:
400m:
57.89
1:58.54
2:59.16
3:59.71
57.89
1:00.65
1:00.62
1:00.55
500m:
600m:
700m:
800m:
4:59.72
5:59.21
6:58.58
7:57.88
1:00.01
59.49
59.37
59.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:57.20
9:56.81
10:55.99
11:55.43
59.32
59.61
59.18
59.44
1300m:
1400m:
1500m:
12:55.07
13:55.02
14:52.89
59.64
59.95
57.87
2. Kuświk Maciej 96 MKP Szczecin 15:25.58 774
100m:
200m:
300m:
400m:
58.09
1:58.73
2:59.39
3:59.83
58.09
1:00.64
1:00.66
1:00.44
500m:
600m:
700m:
800m:
5:00.26
6:00.14
7:01.50
8:04.16
1:00.43
59.88
1:01.36
1:02.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:07.21
10:10.51
11:14.06
12:16.95
1:03.05
1:03.30
1:03.55
1:02.89
1300m:
1400m:
1500m:
13:19.76
14:22.44
15:25.58
1:02.81
1:02.68
1:03.14
3. Jura Maciej SWR 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 15:27.62 769
100m:
200m:
300m:
400m:
59.22
2:01.23
3:03.26
4:05.65
59.22
1:02.01
1:02.03
1:02.39
500m:
600m:
700m:
800m:
5:08.74
6:10.83
7:13.44
8:16.64
1:03.09
1:02.09
1:02.61
1:03.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:17.87
10:20.10
11:22.22
12:24.45
1:01.23
1:02.23
1:02.12
1:02.23
1300m:
1400m:
1500m:
13:26.12
14:27.96
15:27.62
1:01.67
1:01.84
59.66
4. Jaszczak Wiktor SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 15:34.78 752
100m:
200m:
300m:
400m:
59.11
2:01.21
3:03.41
4:05.99
59.11
1:02.10
1:02.20
1:02.58
500m:
600m:
700m:
800m:
5:08.72
6:11.60
7:14.01
8:16.89
1:02.73
1:02.88
1:02.41
1:02.88
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:19.22
10:22.02
11:24.61
12:27.57
1:02.33
1:02.80
1:02.59
1:02.96
1300m:
1400m:
1500m:
13:30.25
14:33.25
15:34.78
1:02.68
1:03.00
1:01.53
5. Książek Sebastian SOc 96 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 15:38.44 743
100m:
200m:
300m:
400m:
59.22
2:01.84
3:04.69
4:07.35
59.22
1:02.62
1:02.85
1:02.66
500m:
600m:
700m:
800m:
5:09.72
6:11.95
7:14.07
8:16.82
1:02.37
1:02.23
1:02.12
1:02.75
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:19.19
10:21.84
11:24.93
12:28.37
1:02.37
1:02.65
1:03.09
1:03.44
1300m:
1400m:
1500m:
13:32.24
14:36.00
15:38.44
1:03.87
1:03.76
1:02.44
6. Ciesielski Filip 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 15:43.03 732
100m:
200m:
300m:
400m:
59.70
2:02.38
3:05.01
4:07.98
59.70
1:02.68
1:02.63
1:02.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:11.18
6:14.70
7:17.81
8:21.32
1:03.20
1:03.52
1:03.11
1:03.51
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:24.51
10:28.07
11:31.44
12:35.36
1:03.19
1:03.56
1:03.37
1:03.92
1300m:
1400m:
1500m:
13:39.05
14:42.51
15:43.03
1:03.69
1:03.46
1:00.52
7. Goleniec Łukasz SO 97 UKP Unia Oświęcim 15:44.17 729
100m:
200m:
300m:
400m:
59.93
2:02.55
3:05.37
4:07.94
59.93
1:02.62
1:02.82
1:02.57
500m:
600m:
700m:
800m:
5:11.03
6:14.33
7:18.40
8:22.00
1:03.09
1:03.30
1:04.07
1:03.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:25.99
10:29.97
11:33.82
12:37.45
1:03.99
1:03.98
1:03.85
1:03.63
1300m:
1400m:
1500m:
13:40.67
14:43.75
15:44.17
1:03.22
1:03.08
1:00.42
8. Staniszewski Adam SS 97 MKS Trójka Łódź 15:50.16 716
100m:
200m:
300m:
400m:
59.61
2:01.83
3:04.35
4:07.39
59.61
1:02.22
1:02.52
1:03.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:10.88
6:14.13
7:17.92
8:21.79
1:03.49
1:03.25
1:03.79
1:03.87
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:26.18
10:29.91
11:34.01
12:38.31
1:04.39
1:03.73
1:04.10
1:04.30
1300m:
1400m:
1500m:
13:42.73
14:46.72
15:50.16
1:04.42
1:03.99
1:03.44
9. Brodowski Jakub 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 15:53.77 708
100m:
200m:
300m:
400m:
59.66
2:02.62
3:05.29
4:08.05
59.66
1:02.96
1:02.67
1:02.76
500m:
600m:
700m:
800m:
5:11.13
6:14.38
7:18.32
8:22.31
1:03.08
1:03.25
1:03.94
1:03.99
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:26.47
10:30.69
11:35.41
12:40.27
1:04.16
1:04.22
1:04.72
1:04.86
1300m:
1400m:
1500m:
13:45.17
14:50.14
15:53.77
1:04.90
1:04.97
1:03.63
10. Szulgo Filip 97 MKP Szczecin 16:10.84 671
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.26
2:07.99
3:13.46
4:18.66
1:02.26
1:05.73
1:05.47
1:05.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.63
6:28.39
7:33.30
8:38.57
1:04.97
1:04.76
1:04.91
1:05.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.81
10:48.81
11:53.14
12:58.25
1:05.24
1:05.00
1:04.33
1:05.11
1300m:
1400m:
1500m:
14:03.46
15:07.97
16:10.84
1:05.21
1:04.51
1:02.87
11. Bujak Piotr 97 SALOS CORTILE Kielce 16:11.02 671
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.52
2:06.43
3:10.93
4:15.72
1:02.52
1:03.91
1:04.50
1:04.79
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.44
6:25.79
7:30.78
8:35.71
1:04.72
1:05.35
1:04.99
1:04.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:41.17
10:46.86
11:53.19
12:59.19
1:05.46
1:05.69
1:06.33
1:06.00
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.06
15:09.78
16:11.02
1:05.87
1:04.72
1:01.24
12. Zieliński Cezary 97 MKS Medyk Giżycko 16:31.50 630
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.71
2:08.58
3:14.43
4:20.22
1:02.71
1:05.87
1:05.85
1:05.79
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.28
6:32.27
7:39.31
8:46.48
1:06.06
1:05.99
1:07.04
1:07.17
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:54.14
11:01.75
12:09.49
13:17.44
1:07.66
1:07.61
1:07.74
1:07.95
1300m:
1400m:
1500m:
14:24.73
15:30.88
16:31.50
1:07.29
1:06.15
1:00.62
13. Kaczorowski Jakub 97 UKS Żoliborz Warszawa 16:31.60 630
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.96
2:08.47
3:14.16
4:19.50
1:02.96
1:05.51
1:05.69
1:05.34
500m:
600m:
700m:
800m:
5:25.35
6:31.11
7:37.84
8:44.64
1:05.85
1:05.76
1:06.73
1:06.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:50.91
10:57.89
12:04.28
13:10.99
1:06.27
1:06.98
1:06.39
1:06.71
1300m:
1400m:
1500m:
14:19.07
15:26.92
16:31.60
1:08.08
1:07.85
1:04.68
14. Lechowicz Filip 97 KS Korona Kraków 16:34.92 623
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.28
2:07.88
3:13.92
4:20.10
1:02.28
1:05.60
1:06.04
1:06.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.15
6:32.77
7:39.99
8:47.30
1:06.05
1:06.62
1:07.22
1:07.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:54.60
11:01.83
12:08.70
13:16.53
1:07.30
1:07.23
1:06.87
1:07.83
1300m:
1400m:
1500m:
14:23.93
15:30.35
16:34.92
1:07.40
1:06.42
1:04.57
15. Szpyra Łukasz 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 16:44.38 606
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.38
2:08.52
3:14.52
4:21.42
1:02.38
1:06.14
1:06.00
1:06.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.31
6:35.58
7:42.75
8:50.45
1:06.89
1:07.27
1:07.17
1:07.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.66
11:05.56
12:13.80
13:21.70
1:07.21
1:07.90
1:08.24
1:07.90
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.76
15:38.97
16:44.38
1:08.06
1:09.21
1:05.41
16. Sola Kornel SOc 97 UKP FALA Kraśnik 16:57.85 582
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.55
2:09.09
3:14.56
4:20.73
1:02.55
1:06.54
1:05.47
1:06.17
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.64
6:35.79
7:45.44
8:54.35
1:06.91
1:08.15
1:09.65
1:08.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.39
11:12.52
12:21.74
13:31.17
1:09.04
1:09.13
1:09.22
1:09.43
1300m:
1400m:
1500m:
14:40.23
15:49.70
16:57.85
1:09.06
1:09.47
1:08.15
17. Zuchowski Ernest 97 KS Delfin Gdynia 17:00.38 578
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.28
2:08.39
3:15.69
4:23.92
1:02.28
1:06.11
1:07.30
1:08.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.74
6:41.99
7:50.94
8:59.93
1:08.82
1:09.25
1:08.95
1:08.99
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.00
11:18.52
12:28.05
13:37.30
1:09.07
1:09.52
1:09.53
1:09.25
1300m:
1400m:
1500m:
14:46.06
15:55.59
17:00.38
1:08.76
1:09.53
1:04.79
18. Dulski Piotr 96 KS Posnania Poznań 17:00.88 577
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.43
2:12.86
3:21.19
4:30.04
1:04.43
1:08.43
1:08.33
1:08.85
500m:
600m:
700m:
800m:
5:38.78
6:47.89
7:56.79
9:05.29
1:08.74
1:09.11
1:08.90
1:08.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.01
11:22.73
12:31.18
13:39.37
1:08.72
1:08.72
1:08.45
1:08.19
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.64
15:55.52
17:00.88
1:08.27
1:07.88
1:05.36
19. Michalak Piotr 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 17:05.63 569
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.59
2:14.90
3:22.62
4:29.91
1:05.59
1:09.31
1:07.72
1:07.29
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.02
6:45.08
7:53.65
9:02.43
1:07.11
1:08.06
1:08.57
1:08.78
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.47
11:21.23
12:31.57
13:40.79
1:09.04
1:09.76
1:10.34
1:09.22
1300m:
1400m:
1500m:
14:50.47
15:59.99
17:05.63
1:09.68
1:09.52
1:05.64
20. Górski Marcin 97 MKP Szczecin 17:08.05 565
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.47
2:08.71
3:15.12
4:21.94
1:02.47
1:06.24
1:06.41
1:06.82
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.65
6:39.31
7:48.54
8:58.36
1:08.71
1:08.66
1:09.23
1:09.82
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:07.69
11:17.17
12:27.68
13:38.40
1:09.33
1:09.48
1:10.51
1:10.72
1300m:
1400m:
1500m:
14:49.61
15:59.94
17:08.05
1:11.21
1:10.33
1:08.11
21. Stolarczyk Kamil 96 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 17:15.51 553
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.28
2:13.84
3:22.25
4:30.65
1:04.28
1:09.56
1:08.41
1:08.40
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.53
6:49.10
7:58.47
9:08.39
1:08.88
1:09.57
1:09.37
1:09.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.24
11:28.42
12:38.66
13:49.58
1:09.85
1:10.18
1:10.24
1:10.92
1300m:
1400m:
1500m:
14:59.01
16:09.15
17:15.51
1:09.43
1:10.14
1:06.36
22. Kępiński Michał 97 MKS Trójka Łódź 17:42.09 512
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.87
2:16.03
3:25.68
4:35.92
1:05.87
1:10.16
1:09.65
1:10.24
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.32
6:58.04
8:09.88
9:21.99
1:11.40
1:10.72
1:11.84
1:12.11
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:33.50
11:45.24
12:56.23
14:07.59
1:11.51
1:11.74
1:10.99
1:11.36
1300m:
1400m:
1500m:
15:20.16
16:31.52
17:42.09
1:12.57
1:11.36
1:10.57


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-03-15 - 17:20
Chłopców, 50m grzbietowy 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
23.62
24.56
23.83
Polewka Tomasz
Soboń Julian
Kawęcki Radosław
00611
00101
00304
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
Warsaw
2013-12-20
2009-11-27
2009-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Ludwiczak Piotr 96 MKP Kołobrzeg 25.18 723
2. Falaciński Maciej SK 96 Jordan Kraków 25.19 723
3. Kolczyński Stanisław 97 UKS Kapry Armexim Pruszków 25.21 721
4. Murzyn Dawid SK 97 Jordan Kraków 25.27 716
5. Ungeheuer Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 25.40 705
6. Kościelak Adam Sp 96 Warta Poznań 25.71 680
7. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 26.03 655
8. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 26.15 646
9. Bartoszek Jarosław 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 26.52 619
DYSKW. Brzuś Michał 97 Orka Zamość O-4
Finał B
11. Kołodziejski Filip SZG 96 KORNER Zielona Góra 26.58 615
12. Meszka Ernest 97 UKS NAWA Skierniewice 26.83 598
13. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 26.87 595
14. Krzewiński Patryk SO 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 26.95 590
15. Knapowski Kacper 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 27.02 585
16. Kolawa Remigiusz 97 UKS Salmo Żory 27.11 580
Smok Witold 97 UKP Wodnik Włocławek 27.11 580
18. Piasecki Kamil SP 97 Warta Poznań 27.17 576
19. Paluszkiewicz Dawid 97 MKP Gdańsk 27.30 568
20. Karwat Krzysztof 96 UKS NAWA Skierniewice 36.03 247


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-03-15 - 9:25
Chłopców, 50m grzbietowy 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
23.62
24.56
23.83
Polewka Tomasz
Soboń Julian
Kawęcki Radosław
00611
00101
00304
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
Warsaw
2013-12-20
2009-11-27
2009-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Ludwiczak Piotr 96 MKP Kołobrzeg 25.17 724 A
2. Falaciński Maciej SK 96 Jordan Kraków 25.41 704 A
3. Murzyn Dawid SK 97 Jordan Kraków 25.46 700 A
4. Kolczyński Stanisław 97 UKS Kapry Armexim Pruszków 25.59 689 A
5. Ungeheuer Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 25.76 676 A
6. Kościelak Adam Sp 96 Warta Poznań 25.83 670 A
7. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 25.91 664 A
8. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 25.96 660 A
9. Brzuś Michał 97 Orka Zamość 26.11 649 A
10. Bartoszek Jarosław 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 26.48 622 A
11. Kołodziejski Filip SZG 96 KORNER Zielona Góra 26.54 618 B
12. Krzewiński Patryk SO 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 26.56 616 B
13. Meszka Ernest 97 UKS NAWA Skierniewice 26.72 605 B
14. Knapowski Kacper 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 27.06 583 B
Piasecki Kamil SP 97 Warta Poznań 27.06 583 B
16. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 27.10 580 B
17. Kolawa Remigiusz 97 UKS Salmo Żory 27.13 578 B
18. Smok Witold 97 UKP Wodnik Włocławek 27.18 575 B
19. Paluszkiewicz Dawid 97 MKP Gdańsk 27.20 574 B
20. Karwat Krzysztof 96 UKS NAWA Skierniewice 27.29 568 B
21. Czech Szymon SR 97 MKS-SMS Victoria Racibórz 27.32 566 R
22. Trójca Mateusz SK 97 MKS MOS Katowice 27.34 565 R
23. Skoczylas Adam 96 UKS Wodnik 29 Katowice 27.37 563
24. Miskiewicz Adam 97 SKS 137 Delfin Łódz 27.47 557
25. Suchan Jan 97 Mks Polonia Warszawa 27.54 553
26. Piątkowski Marcin 96 Mks Polonia Warszawa 27.57 551
27. Kubiaczyk Jakub 97 UKS 9 Kalisz 27.70 543
28. Juc Aleksander 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 27.79 538
29. Andrejko Szymon SR 96 Górnik Radlin 27.80 537
30. Kica Paweł 96 KS Korona Kraków 27.81 537
31. Chowaniec Łukasz 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 27.87 533
32. Krukowski Piotr 97 MTS Kwidzyn 27.90 532
33. Hendzel Konrad 97 MKS Ikar Mielec 27.91 531
34. Konczewski Jakub 97 MKS Pałac Katowice 27.93 530
35. Kolasa Dawid 97 MKS Juvenia Wrocław 27.94 529
36. Sawka Juliusz 97 MKS Pałac Katowice 28.09 521
37. Sodel Dominik 97 AZS AWF Katowice 28.10 520
38. Zakrzewski Jakub 96 Klub Sportowy Wisła 28.22 514
39. Lechowicz Artur 97 KS Korona Kraków 28.24 513
Brzeziński Wojciech 96 MKP Gdańsk 28.24 513
41. Janczak Mikołaj 97 KS Delfin Gdynia 28.25 512
42. Marciów Mateusz SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 28.27 511
43. Zybała Krystian 97 UKS Maratonczyk Ostrów wlkp. 28.35 507
44. Witan Daniel 96 UKS OLIMPIC Warka 28.44 502
45. Wertepny Damian 96 UKS Shark Rudna 28.47 500
46. Klimczuk Karol 97 KS AZS-AWFiS Gdańsk 28.48 500
47. Hodur Filip 97 Mks Polonia Warszawa 28.69 489
48. Jaraszkiewicz Bartosz 96 KS Posnania Poznań 28.71 488
49. Felińczak Wojciech 96 SKS 137 Delfin Łódz 28.79 484
50. Kałużny Paweł 96 KP Totis Viribus Świebodzin 29.03 472
51. Rubach Kamil 97 MKP Gdańsk 29.10 469
52. Burzyński Kamil 96 EKS SKRA Bełchatów 29.44 452
53. Krycia Mateusz SOc 96 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 29.57 447
54. Krajewski Karol 96 Klub Pływacki Płetwal Mława 29.71 440
55. Anysz Michał 97 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 29.78 437
56. Semmerling Michał 97 UKS Żabianka Gdańsk 31.83 358
57. Kaczmarczyk Adrian 97 Uks Delfin Legionowo 31.90 356
58. Szymański Grzegorz 96 Uks Wilanowia 32.32 342
59. Michalak Piotr 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 33.09 319
DYSKW. Taczański Bartłomiej 96 UKS Shark Rudna G-1


<< TOP >>
Konkurencja 32
2014-03-16 - 17:55
Chłopców, 100m grzbietowy 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
49.69
52.69
49.69
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
00304
00304
00304
Istanbul (TUR)
Gorzow Wlkp.
Istanbul (TUR)
2009-12-12
2008-11-30
2009-12-12

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. Falaciński Maciej SK 96 Jordan Kraków 53.34 772 25.84 27.50
2. Murzyn Dawid SK 97 Jordan Kraków 53.53 764 25.91 27.62
3. Kolczyński Stanisław 97 UKS Kapry Armexim Pruszków 54.48 724 26.01 28.47
4. Ungeheuer Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 55.42 688 26.52 28.90
5. Kościelak Adam Sp 96 Warta Poznań 56.07 664 27.04 29.03
6. Bartoszek Jarosław 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 56.14 662 26.89 29.25
7. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 56.30 656 27.18 29.12
8. Krzewiński Patryk SO 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 56.76 641 27.43 29.33
9. Suchan Jan 97 Mks Polonia Warszawa 56.93 635 27.88 29.05
10. Morawski Jakub 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 57.26 624 27.44 29.82
Finał B
11. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 56.91 635 27.52 29.39
12. Goliński Patryk SK 97 Buks Warszawa 57.34 621 27.90 29.44
13. Piątkowski Marcin 96 Mks Polonia Warszawa 57.37 620 28.04 29.33
14. Karwat Krzysztof 96 UKS NAWA Skierniewice 57.41 619 27.86 29.55
15. Safin Konrad SK 96 Uks Delfin Tarnobrzeg 57.74 608 28.10 29.64
16. Meszka Ernest 97 UKS NAWA Skierniewice 57.87 604 27.63 30.24
17. Stec Adam 97 MKP Szczecin 58.92 573 28.31 30.61
18. Trójca Mateusz SK 97 MKS MOS Katowice 59.11 567 28.33 30.78
19. Kolawa Remigiusz 97 UKS Salmo Żory 59.62 553 29.04 30.58
20. Kica Paweł 96 KS Korona Kraków 1:05.27 421 31.14 34.13


<< TOP >>
Konkurencja 32
2014-03-16 - 9:50
Chłopców, 100m grzbietowy

17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
49.69
52.69
49.69
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
00304
00304
00304
Istanbul (TUR)
Gorzow Wlkp.
Istanbul (TUR)
2009-12-12
2008-11-30
2009-12-12

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. Murzyn Dawid SK 97 Jordan Kraków 54.66 717 A 26.50 28.16
2. Falaciński Maciej SK 96 Jordan Kraków 55.45 687 A 27.14 28.31
3. Kolczyński Stanisław 97 UKS Kapry Armexim Pruszków 55.74 676 A 26.71 29.03
4. Ungeheuer Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 55.78 675 A 27.42 28.36
5. Kościelak Adam Sp 96 Warta Poznań 56.15 662 A 27.05 29.10
6. Bartoszek Jarosław 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 56.18 661 A 27.21 28.97
7. Suchan Jan 97 Mks Polonia Warszawa 56.75 641 A 28.11 28.64
8. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 56.83 638 A 27.60 29.23
9. Krzewiński Patryk SO 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 56.86 637 A 27.45 29.41
10. Morawski Jakub 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 56.92 635 A 27.62 29.30
11. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 57.36 621 B 27.69 29.67
12. Karwat Krzysztof 96 UKS NAWA Skierniewice 57.40 619 B 27.96 29.44
13. Każmierczak Wojciech 97 UKS SKALAR Warszawa 57.57 614 B 28.38 29.19
14. Goliński Patryk SK 97 Buks Warszawa 57.67 611 B 27.80 29.87
15. Meszka Ernest 97 UKS NAWA Skierniewice 58.04 599 B 27.98 30.06
16. Safin Konrad SK 96 Uks Delfin Tarnobrzeg 58.19 594 B 28.12 30.07
17. Piątkowski Marcin 96 Mks Polonia Warszawa 58.40 588 B 28.61 29.79
18. Pietrzak Krzysztof 96 KS Delfin Gdynia 58.49 585 B 28.41 30.08
19. Kica Paweł 96 KS Korona Kraków 58.87 574 B 28.33 30.54
20. Smok Witold 97 UKP Wodnik Włocławek 58.89 573 B 28.39 30.50
21. Trójca Mateusz SK 97 MKS MOS Katowice 59.08 568 R 28.47 30.61
22. Kolawa Remigiusz 97 UKS Salmo Żory 59.12 567 R 28.47 30.65
23. Stec Adam 97 MKP Szczecin 59.37 560 28.42 30.95
24. Skoczylas Adam 96 UKS Wodnik 29 Katowice 59.54 555 28.49 31.05
25. Marciów Mateusz SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 59.70 550 29.08 30.62
26. Czech Szymon SR 97 MKS-SMS Victoria Racibórz 59.98 543 28.97 31.01
27. Wertepny Damian 96 UKS Shark Rudna 1:00.11 539 29.22 30.89
28. Lechowicz Artur 97 KS Korona Kraków 1:00.26 535 29.33 30.93
29. Miskiewicz Adam 97 SKS 137 Delfin Łódz 1:00.57 527 28.40 32.17
30. Hendzel Konrad 97 MKS Ikar Mielec 1:00.63 525 28.59 32.04
31. Kolasa Dawid 97 MKS Juvenia Wrocław 1:00.64 525 28.76 31.88
32. Konczewski Jakub 97 MKS Pałac Katowice 1:00.75 522 28.65 32.10
33. Jaraszkiewicz Bartosz 96 KS Posnania Poznań 1:00.76 522 29.64 31.12
34. Sodel Dominik 97 AZS AWF Katowice 1:00.82 521 29.89 30.93
35. Janczak Mikołaj 97 KS Delfin Gdynia 1:00.85 520 28.90 31.95
36. Sawka Juliusz 97 MKS Pałac Katowice 1:00.89 519 30.06 30.83
37. Andrejko Szymon SR 96 Górnik Radlin 1:00.93 518 30.02 30.91
38. Klimczuk Karol 97 KS AZS-AWFiS Gdańsk 1:01.03 515 29.11 31.92
39. Zybała Krystian 97 UKS Maratonczyk Ostrów wlkp. 1:01.26 509 30.21 31.05
40. Witan Daniel 96 UKS OLIMPIC Warka 1:01.33 508 29.73 31.60
41. Kubiaczyk Jakub 97 UKS 9 Kalisz 1:01.36 507 29.31 32.05
42. Zakrzewski Jakub 96 Klub Sportowy Wisła 1:01.50 503 29.45 32.05
43. Krukowski Piotr 97 MTS Kwidzyn 1:01.94 493 29.81 32.13
44. Szafarczyk Igor 97 KORONA SWIM Kielce 1:02.62 477 29.86 32.76
45. Krycia Mateusz SOc 96 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 1:03.86 450 30.68 33.18
46. Sobala Adam Sp 97 Warta Poznań 1:05.14 424 31.32 33.82
47. Krajewski Karol 96 Klub Pływacki Płetwal Mława 1:05.56 415 31.60 33.96
48. Juc Aleksander 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:06.48 398 31.28 35.20
49. Semmerling Michał 97 UKS Żabianka Gdańsk 1:06.72 394 32.39 34.33
50. Kaczmarczyk Adrian 97 Uks Delfin Legionowo 1:08.67 361 33.41 35.26
51. Szymański Grzegorz 96 Uks Wilanowia 1:12.21 311 35.30 36.91
DYSKW. Kołodziejski Filip SZG 96 KORNER Zielona Góra G-1


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-03-14 - 18:15
Chłopców, 200m grzbietowy 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
1:47.63
1:54.10
1:48.73
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
00304
00304
00304
Berlin (GER)
Gorzow Wlkp.
Warsaw
2013-08-11
2008-11-27
2009-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Falaciński Maciej SK 96 Jordan Kraków 1:57.46 737 27.57 29.64 30.30 29.95
2. Kołodziejski Filip SZG 96 KORNER Zielona Góra 2:00.30 686 28.52 30.59 30.92 30.27
3. Karwat Krzysztof 96 UKS NAWA Skierniewice 2:00.44 683 28.51 30.43 31.07 30.43
4. Murzyn Dawid SK 97 Jordan Kraków 2:01.01 674 27.51 30.81 31.47 31.22
5. Ungeheuer Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 2:01.62 664 28.33 30.77 31.67 30.85
6. Kościelak Adam Sp 96 Warta Poznań 2:02.27 653 28.19 30.46 31.51 32.11
7. Bartoszek Jarosław 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 2:02.55 649 28.93 31.04 31.23 31.35
8. Pietrzak Krzysztof 96 KS Delfin Gdynia 2:02.74 646 28.93 30.84 31.61 31.36
9. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 2:03.15 639 28.54 31.16 31.57 31.88
10. Suchan Jan 97 Mks Polonia Warszawa 2:03.82 629 28.75 30.60 31.99 32.48
Finał B
11. Safin Konrad SK 96 Uks Delfin Tarnobrzeg 2:04.23 623 29.32 31.18 31.70 32.03
12. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:04.67 616 28.67 31.25 32.20 32.55
13. Krzewiński Patryk SO 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:05.56 603 28.90 31.83 32.85 31.98
14. Stec Adam 97 MKP Szczecin 2:05.91 598 29.64 31.73 32.44 32.10
15. Paluszkiewicz Dawid 97 MKP Gdańsk 2:06.00 597 29.31 31.83 32.49 32.37
16. Meszka Ernest 97 UKS NAWA Skierniewice 2:06.58 589 29.48 32.11 32.90 32.09
17. Brzeziński Wojciech 96 MKP Gdańsk 2:08.05 569 30.09 32.51 33.11 32.34
18. Jaraszkiewicz Bartosz 96 KS Posnania Poznań 2:08.77 559 30.85 31.85 33.08 32.99
19. Smok Witold 97 UKP Wodnik Włocławek 2:09.44 550 29.23 33.19 34.25 32.77
20. Kica Paweł 96 KS Korona Kraków 2:09.73 547 29.99 32.38 33.02 34.34


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-03-14 - 10:35
Chłopców, 200m grzbietowy 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
1:47.63
1:54.10
1:48.73
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
00304
00304
00304
Berlin (GER)
Gorzow Wlkp.
Warsaw
2013-08-11
2008-11-27
2009-12-18

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Falaciński Maciej SK 96 Jordan Kraków 2:00.39 684 A 27.93 30.69 31.03 30.74
2. Kościelak Adam Sp 96 Warta Poznań 2:01.94 658 A 28.29 31.06 31.74 30.85
3. Karwat Krzysztof 96 UKS NAWA Skierniewice 2:02.30 653 A 28.53 30.98 31.99 30.80
4. Kołodziejski Filip SZG 96 KORNER Zielona Góra 2:02.48 650 A 29.16 31.36 31.38 30.58
5. Bartoszek Jarosław 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 2:03.08 640 A 28.79 30.54 31.69 32.06
6. Murzyn Dawid SK 97 Jordan Kraków 2:03.27 637 A 28.03 31.14 32.15 31.95
7. Ungeheuer Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 2:03.31 637 A 28.82 31.01 32.40 31.08
8. Pietrzak Krzysztof 96 KS Delfin Gdynia 2:03.36 636 A 28.87 30.97 31.89 31.63
9. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 2:03.94 627 A 28.52 31.05 31.67 32.70
10. Suchan Jan 97 Mks Polonia Warszawa 2:04.11 624 A 28.68 30.65 32.04 32.74
11. Krzewiński Patryk SO 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:04.58 617 B 29.31 31.61 32.16 31.50
12. Safin Konrad SK 96 Uks Delfin Tarnobrzeg 2:04.82 614 B 29.12 31.27 31.99 32.44
13. Kolczyński Stanisław 97 UKS Kapry Armexim Pruszków 2:05.32 607 B 28.49 31.13 32.62 33.08
14. Paluszkiewicz Dawid 97 MKP Gdańsk 2:05.84 599 B 28.89 31.28 32.69 32.98
15. Stec Adam 97 MKP Szczecin 2:06.06 596 B 29.85 32.36 31.81 32.04
16. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:06.10 595 B 28.49 31.42 32.61 33.58
17. Meszka Ernest 97 UKS NAWA Skierniewice 2:06.65 588 B 30.04 32.79 32.02 31.80
18. Smok Witold 97 UKP Wodnik Włocławek 2:07.52 576 B 29.33 32.50 32.93 32.76
19. Kica Paweł 96 KS Korona Kraków 2:07.57 575 B 30.25 31.74 32.28 33.30
20. Brzeziński Wojciech 96 MKP Gdańsk 2:07.89 571 B 29.87 31.89 32.75 33.38
21. Jaraszkiewicz Bartosz 96 KS Posnania Poznań 2:08.73 560 R 30.73 31.87 33.39 32.74
22. Czech Szymon SR 97 MKS-SMS Victoria Racibórz 2:09.16 554 R 30.51 32.78 33.44 32.43
23. Andrejko Szymon SR 96 Górnik Radlin 2:09.68 547 30.84 33.33 33.25 32.26
24. Lechowicz Artur 97 KS Korona Kraków 2:09.77 546 29.97 32.06 33.53 34.21
Sawka Juliusz 97 MKS Pałac Katowice 2:09.77 546 31.25 33.31 33.09 32.12
26. Marciów Mateusz SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 2:10.18 541 29.60 32.26 33.77 34.55
27. Zybała Krystian 97 UKS Maratonczyk Ostrów wlkp. 2:11.62 523 30.17 32.99 34.88 33.58
28. Kalinowski Mateusz 97 KP Astromal Akwawit Leszno 2:12.49 513 30.32 32.50 34.95 34.72
29. Piątkowski Marcin 96 Mks Polonia Warszawa 2:13.02 507 29.86 32.89 35.24 35.03
30. Szafarczyk Igor 97 KORONA SWIM Kielce 2:13.95 497 30.19 32.86 34.69 36.21
31. Klimczuk Karol 97 KS AZS-AWFiS Gdańsk 2:14.11 495 30.72 34.02 34.95 34.42
32. Sobala Adam Sp 97 Warta Poznań 2:14.61 489 31.85 33.46 34.66 34.64
33. Konczewski Jakub 97 MKS Pałac Katowice 2:15.05 485 30.98 33.58 35.81 34.68
34. Hendzel Konrad 97 MKS Ikar Mielec 2:15.19 483 30.32 33.83 35.19 35.85
35. Miskiewicz Adam 97 SKS 137 Delfin Łódz 2:15.68 478 30.74 33.38 35.21 36.35
36. Krycia Mateusz SOc 96 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzysk 2:16.85 466 31.93 34.49 35.57 34.86
37. Kaczmarczyk Adrian 97 Uks Delfin Legionowo 2:25.44 388 33.13 36.76 38.18 37.37
38. Semmerling Michał 97 UKS Żabianka Gdańsk 2:25.58 387 34.23 36.59 37.50 37.26


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-03-14 - 17:10
Chłopców, 50m klasyczny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
26.19
27.59
27.45
Plutecki Adam
Hołub Maciej
Hołub Maciej
00304
01008
01008
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw
2009-11-28
2012-12-21
2013-12-21

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Tokarski Krzysztof SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 27.90 741
2. Kozakiewicz Jan 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 28.04 730
3. Stolarski Marcin 96 UKS Żoliborz Warszawa 28.09 726
4. Chrościński Jan Sp 96 Warta Poznań 28.46 698
5. Hoderny Bartosz SR 96 UKS Shark Rudna 28.86 669
6. Rojda Adam 96 UPKS Wodnik Rawicz 28.89 667
7. Arentewicz Jacek 97 UKS Shark Rudna 28.91 666
8. Perl Michał 96 Uks Delfin Legionowo 28.96 662
9. Fedorowicz Jakub SK 97 MKS Wodnik Radom 29.14 650
10. Hulbój Marcin SZG 96 MKP Szczecin 29.21 645
Finał B
11. Litwa Krzysztof SK 96 Jordan Kraków 29.55 623
12. Fremel Dawid SO 96 UKP Unia Oświęcim 29.60 620
13. Sowa Marcin SO 97 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 29.63 618
14. Trefler Michał 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 29.69 615
15. Kadrow Konrad 97 Uks Delfin Tarnobrzeg 29.85 605
16. Nieczyporowski Łukasz SP 97 Warta Poznań 29.93 600
17. Żmija Marek 97 AZS AWF Katowice 29.95 599
18. Romanowski Kamil 97 MTKP Delfin Toruń 30.00 596
19. Cwalina Kacper 97 UKS NAWA Skierniewice 30.11 589
20. Szymanowski Jakub SO 96 UKP Unia Oświęcim 30.20 584


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-03-14 - 9:25
Chłopców, 50m klasyczny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
26.19
27.59
27.45
Plutecki Adam
Hołub Maciej
Hołub Maciej
00304
01008
01008
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw
2009-11-28
2012-12-21
2013-12-21

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Stolarski Marcin 96 UKS Żoliborz Warszawa 28.17 720 A
2. Tokarski Krzysztof SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 28.23 715 A
3. Kozakiewicz Jan 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 28.49 696 A
4. Arentewicz Jacek 97 UKS Shark Rudna 28.78 675 A
Chrościński Jan Sp 96 Warta Poznań 28.78 675 A
6. Hoderny Bartosz SR 96 UKS Shark Rudna 28.98 661 A
7. Perl Michał 96 Uks Delfin Legionowo 29.05 656 A
8. Rojda Adam 96 UPKS Wodnik Rawicz 29.13 651 A
9. Fedorowicz Jakub SK 97 MKS Wodnik Radom 29.16 649 A
10. Hulbój Marcin SZG 96 MKP Szczecin 29.36 636 A
11. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 29.45 630 B
12. Litwa Krzysztof SK 96 Jordan Kraków 29.51 626 B
13. Trefler Michał 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 29.54 624 B
14. Sowa Marcin SO 97 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 29.74 612 B
15. Fremel Dawid SO 96 UKP Unia Oświęcim 29.78 609 B
16. Kadrow Konrad 97 Uks Delfin Tarnobrzeg 29.81 607 B
17. Nieczyporowski Łukasz SP 97 Warta Poznań 29.95 599 B
18. Cwalina Kacper 97 UKS NAWA Skierniewice 29.97 598 B
19. Żmija Marek 97 AZS AWF Katowice 30.06 592 B
20. Szymanowski Jakub SO 96 UKP Unia Oświęcim 30.17 586 B
21. Romanowski Kamil 97 MTKP Delfin Toruń 30.27 580 R
22. Kaminiarz Jakub 96 KP Astromal Akwawit Leszno 30.41 572 R
23. Gunia Kamil SR 97 MKS-SMS Victoria Racibórz 30.50 567
Tański Paweł 97 MKS Juvenia Wrocław 30.50 567
25. Rubaj Adrian SK 96 UKS Skarpa Lublin 30.62 560
26. Maślanka Szymon SR 96 Karol Wadowice 30.63 560
27. Karpeta Michał 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 30.64 559
28. Jaskier Mateusz SOc 96 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 30.69 556
29. Zaryczny Piotr SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 30.75 553
30. Paluszkiewicz Dawid 97 MKP Gdańsk 30.87 547
31. Hałas Bartłomiej SR 97 RMKS Rybnik 30.93 544
32. Kosowicz Wojciech SZG 97 KORNER Zielona Góra 30.94 543
33. Goliński Patryk SK 97 Buks Warszawa 31.11 534
34. Smok Witold 97 UKP Wodnik Włocławek 31.21 529
35. Wajda Tomasz 97 KS Korona Kraków 31.33 523
36. Felińczak Wojciech 96 SKS 137 Delfin Łódz 31.44 518
37. Witkowski Olivier 97 MKS ZNICZ Koszalin 31.51 514
38. Szczepankiewicz Mateusz 96 MKP Gdańsk 31.54 513
39. Kolawa Remigiusz 97 UKS Salmo Żory 31.55 512
40. Sławiński Marcin 97 Orka ,,Lubań'' 31.59 510
41. Mielczarek Filip 96 LKS"OMEGA"Kleszczów 31.66 507
42. Kica Paweł 96 KS Korona Kraków 31.71 504
43. Kunz Kacper 97 KS Delfin Gdynia 31.74 503
44. Rusztyk Jakub 97 KP Delfin Inowrocław 31.88 496
45. Trójca Mateusz SK 97 MKS MOS Katowice 32.18 483
46. Dębski Maciej 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 32.56 466
47. Lechowicz Filip 97 KS Korona Kraków 32.75 458
48. Zaleski Piotr 96 EKS SKRA Bełchatów 32.91 451
49. Popławski Łukasz 97 UKP Wodnik Włocławek 33.39 432
50. Miskiewicz Adam 97 SKS 137 Delfin Łódz 33.75 418
51. Droński Michał 97 UKS Jasień Sucha Beskidzka 34.33 397
52. Muth Marcin 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 34.37 396
53. Święs Łukasz 97 MKS Pałac Katowice 34.91 378
DYSKW. Droś Patryk 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza K-14


<< TOP >>
Konkurencja 34
2014-03-16 - 18:15
Chłopców, 100m klasyczny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
58.80
1:00.32
1:00.21
Plutecki Adam
Machnik Mikołaj
Winogrodzki Mariusz
00304

00914
Warsaw
Gorzów Wlkp.
Gorzow
2009-12-19
2009-11-27
2005-11-27

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. Kozakiewicz Jan 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:00.46 778 28.50 31.96
2. Stolarski Marcin 96 UKS Żoliborz Warszawa 1:00.66 770 28.67 31.99
3. Tokarski Krzysztof SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 1:01.74 730 29.12 32.62
4. Arentewicz Jacek 97 UKS Shark Rudna 1:01.76 730 28.89 32.87
5. Hoderny Bartosz SR 96 UKS Shark Rudna 1:02.36 709 29.36 33.00
6. Hulbój Marcin SZG 96 MKP Szczecin 1:02.93 690 30.02 32.91
7. Rojda Adam 96 UPKS Wodnik Rawicz 1:03.21 680 29.62 33.59
8. Perl Michał 96 Uks Delfin Legionowo 1:03.50 671 29.18 34.32
9. Trefler Michał 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:03.73 664 29.89 33.84
10. Droś Patryk 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:04.86 630 30.40 34.46
Finał B
11. Sowa Marcin SO 97 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 1:04.23 649 30.38 33.85
12. Kadrow Konrad 97 Uks Delfin Tarnobrzeg 1:04.30 646 30.35 33.95
13. Nieczyporowski Łukasz SP 97 Warta Poznań 1:04.36 645 30.18 34.18
14. Fremel Dawid SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:04.78 632 30.49 34.29
15. Rubaj Adrian SK 96 UKS Skarpa Lublin 1:05.15 621 30.51 34.64
16. Fedorowicz Jakub SK 97 MKS Wodnik Radom 1:05.18 621 29.92 35.26
17. Kaminiarz Jakub 96 KP Astromal Akwawit Leszno 1:05.29 617 30.24 35.05
18. Żmija Marek 97 AZS AWF Katowice 1:05.34 616 30.61 34.73
19. Szymanowski Jakub SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:05.40 614 31.26 34.14
20. Gunia Kamil SR 97 MKS-SMS Victoria Racibórz 1:06.94 573 31.24 35.70


<< TOP >>
Konkurencja 34
2014-03-16 - 10:05
Chłopców, 100m klasyczny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
58.80
1:00.32
1:00.21
Plutecki Adam
Machnik Mikołaj
Winogrodzki Mariusz
00304

00914
Warsaw
Gorzów Wlkp.
Gorzow
2009-12-19
2009-11-27
2005-11-27

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. Stolarski Marcin 96 UKS Żoliborz Warszawa 1:01.77 729 A 29.04 32.73
2. Kozakiewicz Jan 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:02.44 706 A 29.44 33.00
3. Arentewicz Jacek 97 UKS Shark Rudna 1:02.55 702 A 29.17 33.38
4. Hoderny Bartosz SR 96 UKS Shark Rudna 1:02.58 701 A 29.59 32.99
5. Tokarski Krzysztof SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 1:02.94 689 A 29.23 33.71
6. Perl Michał 96 Uks Delfin Legionowo 1:03.20 681 A 29.68 33.52
7. Rojda Adam 96 UPKS Wodnik Rawicz 1:03.46 672 A 29.82 33.64
8. Hulbój Marcin SZG 96 MKP Szczecin 1:03.76 663 A 29.94 33.82
9. Trefler Michał 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:03.82 661 A 30.15 33.67
10. Droś Patryk 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:03.96 657 A 29.96 34.00
11. Chrościński Jan Sp 96 Warta Poznań 1:04.00 656 B 29.69 34.31
12. Nieczyporowski Łukasz SP 97 Warta Poznań 1:04.02 655 B 29.96 34.06
13. Sowa Marcin SO 97 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 1:04.14 651 B 30.18 33.96
14. Kadrow Konrad 97 Uks Delfin Tarnobrzeg 1:04.74 633 B 31.35 33.39
15. Fremel Dawid SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:04.75 633 B 30.62 34.13
16. Żmija Marek 97 AZS AWF Katowice 1:05.26 618 B 30.30 34.96
17. Fedorowicz Jakub SK 97 MKS Wodnik Radom 1:05.28 618 B 30.30 34.98
18. Szymanowski Jakub SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:05.41 614 B 30.64 34.77
19. Kaminiarz Jakub 96 KP Astromal Akwawit Leszno 1:05.68 606 B 30.78 34.90
20. Gunia Kamil SR 97 MKS-SMS Victoria Racibórz 1:06.04 597 B 30.83 35.21
21. Romanowski Kamil 97 MTKP Delfin Toruń 1:06.18 593 R 30.61 35.57
22. Rubaj Adrian SK 96 UKS Skarpa Lublin 1:06.21 592 R 30.46 35.75
23. Karpeta Michał 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 1:06.41 587 31.17 35.24
24. Urbański Michał 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:06.53 583 31.37 35.16
25. Kubot Szymon SP 97 Warta Poznań 1:06.64 581 31.10 35.54
26. Jaskier Mateusz SOc 96 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 1:06.89 574 31.43 35.46
27. Maślanka Szymon SR 96 Karol Wadowice 1:06.96 572 31.50 35.46
28. Kosowicz Wojciech SZG 97 KORNER Zielona Góra 1:07.03 571 31.60 35.43
29. Cwalina Kacper 97 UKS NAWA Skierniewice 1:07.36 562 30.82 36.54
30. Rusztyk Jakub 97 KP Delfin Inowrocław 1:07.48 559 31.90 35.58
31. Nagi Mateusz SO 97 UKP Unia Oświęcim 1:07.56 557 31.66 35.90
32. Tański Paweł 97 MKS Juvenia Wrocław 1:07.60 556 31.39 36.21
33. Janicki Wojciech 96 MTS Kwidzyn 1:07.83 551 31.66 36.17
34. Szczepankiewicz Mateusz 96 MKP Gdańsk 1:07.91 549 32.08 35.83
35. Sławiński Marcin 97 Orka ,,Lubań'' 1:08.53 534 32.20 36.33
36. Hałas Bartłomiej SR 97 RMKS Rybnik 1:08.93 525 31.87 37.06
37. Witkowski Olivier 97 MKS ZNICZ Koszalin 1:08.97 524 32.22 36.75
38. Salik Jakub 96 MKS Juvenia Wrocław 1:09.41 514 32.71 36.70
39. Lechowicz Filip 97 KS Korona Kraków 1:09.96 502 32.72 37.24
40. Dębski Maciej 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:10.21 496 32.33 37.88
41. Zaryczny Piotr SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 1:10.67 487 33.22 37.45
42. Popławski Łukasz 97 UKP Wodnik Włocławek 1:11.43 471 33.27 38.16
43. Powroźnik Konrad 97 KS Krotosz Krotoszyn 1:13.87 426 34.12 39.75
44. Sowier Wojciech 97 Jordan Kraków 1:14.06 423 34.96 39.10
45. Święs Łukasz 97 MKS Pałac Katowice 1:16.50 384 35.86 40.64
DYSKW. Kunz Kacper 97 KS Delfin Gdynia K-16


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-03-15 - 18:15
Chłopców, 200m klasyczny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
2:06.61
2:09.73
2:09.62
Kuczko Sławomir
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
00114
00611
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
Helsinki (FIN)
2006-12-10
2005-12-11
2006-12-10

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Stolarski Marcin 96 UKS Żoliborz Warszawa 2:09.32 812 28.86 32.54 33.16 34.76
Wynik lepszy od rekordu Polski 18 lat
2. Hulbój Marcin SZG 96 MKP Szczecin 2:11.35 775 30.07 33.78 33.60 33.90
3. Arentewicz Jacek 97 UKS Shark Rudna 2:13.69 735 30.24 33.47 34.30 35.68
4. Hoderny Bartosz SR 96 UKS Shark Rudna 2:13.80 733 30.68 34.18 34.48 34.46
5. Kozakiewicz Jan 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:13.95 731 29.50 33.37 34.88 36.20
6. Rojda Adam 96 UPKS Wodnik Rawicz 2:14.98 714 30.05 34.46 34.51 35.96
7. Trefler Michał 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:18.30 664 30.50 34.49 36.50 36.81
8. Sowa Marcin SO 97 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 2:18.35 663 31.26 35.41 35.92 35.76
9. Szymanowski Jakub SO 96 UKP Unia Oświęcim 2:18.79 657 31.14 34.32 35.41 37.92
10. Droś Patryk 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:19.85 642 30.81 35.18 35.83 38.03
Finał B
11. Kadrow Konrad 97 Uks Delfin Tarnobrzeg 2:18.13 666 32.10 35.77 35.16 35.10
12. Karpeta Michał 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 2:20.66 631 32.08 35.99 36.23 36.36
13. Nieczyporowski Łukasz SP 97 Warta Poznań 2:20.80 629 31.31 35.30 36.81 37.38
14. Kaminiarz Jakub 96 KP Astromal Akwawit Leszno 2:21.49 620 31.68 35.41 36.36 38.04
15. Nagi Mateusz SO 97 UKP Unia Oświęcim 2:21.75 616 31.92 36.29 36.85 36.69
16. Kosowicz Wojciech SZG 97 KORNER Zielona Góra 2:21.91 614 31.51 36.34 37.09 36.97
17. Gunia Kamil SR 97 MKS-SMS Victoria Racibórz 2:22.58 606 31.60 35.95 36.75 38.28
18. Urbański Michał 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:22.62 605 31.79 36.47 36.99 37.37
19. Maślanka Szymon SR 96 Karol Wadowice 2:24.11 587 32.28 35.83 37.35 38.65
20. Romanowski Kamil 97 MTKP Delfin Toruń 2:24.24 585 31.74 36.78 37.49 38.23


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-03-15 - 10:25
Chłopców, 200m klasyczny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
2:06.61
2:09.73
2:09.62
Kuczko Sławomir
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
00114
00611
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
Helsinki (FIN)
2006-12-10
2005-12-11
2006-12-10

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Arentewicz Jacek 97 UKS Shark Rudna 2:13.88 732 A 30.76 33.80 34.46 34.86
2. Hulbój Marcin SZG 96 MKP Szczecin 2:13.99 730 A 30.85 34.36 34.26 34.52
3. Rojda Adam 96 UPKS Wodnik Rawicz 2:14.31 725 A 30.02 34.26 34.64 35.39
4. Hoderny Bartosz SR 96 UKS Shark Rudna 2:14.54 721 A 30.45 34.58 34.78 34.73
5. Stolarski Marcin 96 UKS Żoliborz Warszawa 2:18.22 665 A 31.04 35.41 35.69 36.08
6. Szymanowski Jakub SO 96 UKP Unia Oświęcim 2:18.31 664 A 31.91 35.57 35.39 35.44
7. Trefler Michał 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:18.79 657 A 31.10 35.17 36.23 36.29
8. Sowa Marcin SO 97 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 2:18.82 656 A 31.28 35.23 36.74 35.57
9. Kozakiewicz Jan 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:19.52 646 A 31.33 35.34 36.26 36.59
10. Droś Patryk 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:19.58 646 A 31.05 35.01 36.05 37.47
11. Kadrow Konrad 97 Uks Delfin Tarnobrzeg 2:20.15 638 B 31.38 35.58 36.13 37.06
12. Kaminiarz Jakub 96 KP Astromal Akwawit Leszno 2:20.61 632 B 31.12 34.95 36.26 38.28
13. Nieczyporowski Łukasz SP 97 Warta Poznań 2:21.29 622 B 30.98 35.31 36.87 38.13
14. Żmija Marek 97 AZS AWF Katowice 2:21.60 618 B 31.31 35.93 36.93 37.43
15. Karpeta Michał 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 2:21.72 617 B 32.21 36.11 36.46 36.94
16. Urbański Michał 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:21.97 614 B 31.81 35.84 36.97 37.35
17. Gunia Kamil SR 97 MKS-SMS Victoria Racibórz 2:23.72 591 B 32.08 36.47 37.67 37.50
18. Nagi Mateusz SO 97 UKP Unia Oświęcim 2:23.92 589 B 32.50 36.65 37.33 37.44
19. Kosowicz Wojciech SZG 97 KORNER Zielona Góra 2:24.11 587 B 32.07 36.36 37.41 38.27
20. Romanowski Kamil 97 MTKP Delfin Toruń 2:24.34 584 B 32.01 36.23 38.03 38.07
21. Maślanka Szymon SR 96 Karol Wadowice 2:24.97 576 R 32.55 36.47 37.20 38.75
22. Tański Paweł 97 MKS Juvenia Wrocław 2:25.56 569 R 32.39 38.01 37.32 37.84
23. Rubaj Adrian SK 96 UKS Skarpa Lublin 2:25.89 565 31.83 35.93 37.77 40.36
24. Jaskier Mateusz SOc 96 MOTYL MOSiR Stalowa Wola 2:26.53 558 31.74 36.23 38.84 39.72
25. Cwalina Kacper 97 UKS NAWA Skierniewice 2:27.47 547 31.78 37.94 38.96 38.79
26. Salik Jakub 96 MKS Juvenia Wrocław 2:27.77 544 33.75 37.44 38.22 38.36
27. Szczepankiewicz Mateusz 96 MKP Gdańsk 2:27.89 543 33.49 37.04 38.43 38.93
28. Witkowski Olivier 97 MKS ZNICZ Koszalin 2:29.35 527 33.09 37.69 39.16 39.41
29. Szafarczyk Igor 97 KORONA SWIM Kielce 2:32.46 495 33.80 39.60 39.99 39.07
30. Kunz Kacper 97 KS Delfin Gdynia 2:32.76 492 33.72 38.58 39.84 40.62
31. Popławski Łukasz 97 UKP Wodnik Włocławek 2:33.13 489 34.01 38.29 39.63 41.20
32. Powroźnik Konrad 97 KS Krotosz Krotoszyn 2:33.61 484 34.19 38.11 40.27 41.04
33. Dębski Maciej 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:35.00 471 34.83 39.14 39.79 41.24
34. Sowier Wojciech 97 Jordan Kraków 2:41.28 418 35.78 40.60 42.61 42.29
DYSKW. Sławiński Marcin 97 Orka ,,Lubań'' K-16 32.87
DYSKW. Święs Łukasz 97 MKS Pałac Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-03-15 - 17:15
Chłopców, 50m motylkowy 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
22.77
23.47
23.72
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Poprawa Michał
00603
01310
00611
Szczecin
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw.
2011-12-11
2009-11-29
2012-12-22

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Chaba Mateusz SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 24.11 739
2. Ciężkowski Dominik SK 96 Jordan Kraków 24.38 714
3. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 24.39 714
4. Ambroziak Kamil 96 UKS 9 Kalisz 24.54 701
5. Sendyk Paweł 97 MKP Szczecin 24.67 690
6. Wiatrowski Remigiusz Sp 96 Warta Poznań 24.83 676
7. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 25.22 645
8. Perzankowski Kacper 96 UKS NAWA Skierniewice 25.30 639
9. Ogórek Bartosz 97 KS Delfin Gdynia 25.40 632
10. Renusz Piotr 96 1 Solex Lębork 25.42 630
Finał B
11. Katolik Bartosz 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 25.45 628
12. Zimowski Oskar 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 25.55 621
13. Chowaniec Łukasz 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 25.57 619
14. Knapowski Kacper 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 25.63 615
15. Wawulski Norbert 97 Mkp Wodnik Bielsk Podlaski 25.68 611
16. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 25.70 610
17. Leśkiewicz Konrad 96 Buks Warszawa 25.71 609
18. Morawski Jakub 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 25.72 608
19. Kubot Szymon SP 97 Warta Poznań 25.78 604
20. Fajfer Mateusz 96 MKS Juvenia Wrocław 25.86 599


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-03-15 - 9:05
Chłopców, 50m motylkowy 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
22.77
23.47
23.72
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Poprawa Michał
00603
01310
00611
Szczecin
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw.
2011-12-11
2009-11-29
2012-12-22

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 24.21 730 A
2. Chaba Mateusz SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 24.32 720 A
3. Ciężkowski Dominik SK 96 Jordan Kraków 24.65 691 A
4. Ambroziak Kamil 96 UKS 9 Kalisz 24.77 681 A
5. Sendyk Paweł 97 MKP Szczecin 24.83 676 A
6. Brzuś Michał 97 Orka Zamość 24.99 663 A
7. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 25.05 659 A
Wiatrowski Remigiusz Sp 96 Warta Poznań 25.05 659 A
9. Perzankowski Kacper 96 UKS NAWA Skierniewice 25.14 652 A
10. Renusz Piotr 96 1 Solex Lębork 25.24 644 A
11. Ogórek Bartosz 97 KS Delfin Gdynia 25.35 635 B
12. Wawulski Norbert 97 Mkp Wodnik Bielsk Podlaski 25.60 617 B
13. Zimowski Oskar 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 25.69 611 B
14. Morawski Jakub 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 25.70 610 B
15. Knapowski Kacper 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 25.73 608 B
Kubot Szymon SP 97 Warta Poznań 25.73 608 B
17. Fajfer Mateusz 96 MKS Juvenia Wrocław 25.74 607 B
18. Hołub Jan SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 25.76 606 B
19. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 25.77 605 B
20. Katolik Bartosz 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 25.79 603 B
21. Leśkiewicz Konrad 96 Buks Warszawa 25.80 603 R
22. Chowaniec Łukasz 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 25.84 600 R
23. Goliński Patryk SK 97 Buks Warszawa 25.97 591
24. Motyczyński Jakub 96 Mks Polonia Warszawa 25.98 590
25. Dura Damian 97 Mks Jedynka Łódź 25.99 590
26. Tombarkiewicz Józef SK 97 Jordan Kraków 26.02 588
27. Adamczyk PATRYK SSz 97 MKP Szczecin 26.03 587
28. Fedorowicz Jakub SK 97 MKS Wodnik Radom 26.10 582
29. Felińczak Wojciech 96 SKS 137 Delfin Łódz 26.11 582
30. Kuskowski Adam 96 Klub Pływacki Ciechanów 26.12 581
31. Kubiaczyk Jakub 97 UKS 9 Kalisz 26.13 580
32. Chrościński Jan Sp 96 Warta Poznań 26.17 578
33. Kozioł Jakub SSz 96 UKS Shark Rudna 26.25 572
34. Pieśniak Jakub SO 97 UKP Unia Oświęcim 26.29 570
35. Żmija Marek 97 AZS AWF Katowice 26.31 568
36. Zakrzewski Jakub 96 Klub Sportowy Wisła 26.34 566
Konopka Mateusz 97 KS Delfin Gdynia 26.34 566
38. Janicki Wojciech 96 MTS Kwidzyn 26.35 566
39. Piasecki Kamil SP 97 Warta Poznań 26.37 564
40. Hadaś Mateusz Sp 96 Warta Poznań 26.43 561
41. Fiedorowicz Patryk 97 MUKS Olimpijczyk 26.49 557
42. Węgłowski Karol 96 UKS Trójka Środa Wlkp. 26.53 554
43. Brzostowski Axel 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 26.56 552
44. Wajda Tomasz 97 KS Korona Kraków 26.57 552
45. Hałas Bartłomiej SR 97 RMKS Rybnik 26.63 548
Witan Daniel 96 UKS OLIMPIC Warka 26.63 548
47. Juc Aleksander 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 26.68 545
Grudziecki Remigiusz SO 97 MMKS Kędzierzyn-Koźle 26.68 545
49. Żurawicz Mateusz 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 26.71 543
50. Arentewicz Jacek 97 UKS Shark Rudna 26.80 538
Brzeziński Jakub 97 MKS  Piaseczno 26.80 538
52. Szołoch Andrzej 96 MKP Gdańsk 26.96 528
Droś Patryk 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 26.96 528
54. Krukowski Piotr 97 MTS Kwidzyn 27.02 525
Włodarczyk Stanisław 97 MKP Szczecin 27.02 525
56. Tkaczyk Konrad 97 Orka ,,Lubań'' 27.04 524
57. Ruszkowski Kacper SO 97 UKP Unia Oświęcim 27.10 520
58. Wolanek Szymon 96 AZS UŁ PŁ Łódź 27.16 517
59. Szkirpan Jonasz 97 Orka ,,Lubań'' 27.27 510
Janczak Mikołaj 97 KS Delfin Gdynia 27.27 510
61. Rubach Kamil 97 MKP Gdańsk 27.32 508
Sobala Adam Sp 97 Warta Poznań 27.32 508
63. Zaryczny Piotr SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 27.39 504
Matusiak Michał 97 UKS 9 Kalisz 27.39 504
65. Rzuczkowski Kacper 97 UKS "G-8 Bielany" Warszawa 27.43 501
66. Taczański Bartłomiej 96 UKS Shark Rudna 27.47 499
67. Malinowski Jędrzej 97 MTKP Delfin Toruń 27.51 497
Kałużny Paweł 96 KP Totis Viribus Świebodzin 27.51 497
Kochański Wojciech 97 AZS AWF Katowice 27.51 497
70. Olender Karol 96 MKP Gdańsk 27.54 495
71. Hoderny Bartosz SR 96 UKS Shark Rudna 27.55 495
72. Fremel Dawid SO 96 UKP Unia Oświęcim 27.58 493
73. Perkowski Dawid 96 MKS Juvenia Białystok 27.70 487
74. Burzyński Kamil 96 EKS SKRA Bełchatów 27.74 485
75. Biszkont Damian 96 KP AVIA Świdnik 28.02 470
76. Lelek Mateusz 96 Mks Polonia Warszawa 28.17 463
77. Gałecki Mateusz 96 Buks Warszawa 28.22 460
78. Miskiewicz Adam 97 SKS 137 Delfin Łódz 28.26 459
79. Jakubek Kamil 97 UKS 9 Kalisz 28.29 457
80. Popławski Łukasz 97 UKP Wodnik Włocławek 28.37 453
81. Krajewski Karol 96 Klub Pływacki Płetwal Mława 28.39 452
82. Szczepankiewicz Mateusz 96 MKP Gdańsk 28.40 452
83. Kalina Radosław 96 Bobry Dębica 28.49 448
84. Michałów Jakub 96 TKKF Szczygłowice 28.60 442
85. Pogodziński Dorian 97 Orka ,,Lubań'' 28.65 440
86. Rubaszkiewicz Andrzej 96 MKS  Piaseczno 28.69 438
87. Szymański Grzegorz 96 Uks Wilanowia 28.84 431
88. Bańczyk Paweł 96 UKS Aquatica Pawłowice 28.91 428
89. Muth Marcin 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 29.11 419
90. Juszczyk Dawid 97 Orka ,,Lubań'' 29.29 412
91. Balin Aleksander 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 31.55 329


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-03-14 - 17:30
Chłopców, 100m motylkowy 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
49.62
52.74
51.80
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Cieślak Marcin
00603
01310
03914
Szczecin
Gorzow Wielkopolski
Dubai (UAE)
2011-12-09
2009-11-27
2010-12-15

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. Chaba Mateusz SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 53.81 731 25.23 28.58
2. Ciężkowski Dominik SK 96 Jordan Kraków 54.18 716 25.47 28.71
3. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 54.22 714 25.35 28.87
4. Perzankowski Kacper 96 UKS NAWA Skierniewice 54.35 709 25.32 29.03
5. Ambroziak Kamil 96 UKS 9 Kalisz 54.39 708 25.10 29.29
Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 54.39 708 25.43 28.96
7. Sendyk Paweł 97 MKP Szczecin 55.41 669 25.87 29.54
8. Brzuś Michał 97 Orka Zamość 55.70 659 25.57 30.13
9. Falis Dawid 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 56.10 645 26.35 29.75
10. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 57.59 596 25.49 32.10
Finał B
11. Morawski Jakub 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 56.38 635 26.21 30.17
12. Kozioł Jakub SSz 96 UKS Shark Rudna 56.52 631 26.17 30.35
13. Adamczyk PATRYK SSz 97 MKP Szczecin 56.72 624 26.43 30.29
14. Fajfer Mateusz 96 MKS Juvenia Wrocław 56.73 624 26.31 30.42
15. Renusz Piotr 96 1 Solex Lębork 56.80 621 26.11 30.69
16. Każmierczak Wojciech 97 UKS SKALAR Warszawa 56.91 618 26.53 30.38
17. Konopka Mateusz 97 KS Delfin Gdynia 57.09 612 26.90 30.19
18. Motyczyński Jakub 96 Mks Polonia Warszawa 57.34 604 26.81 30.53
19. Janicki Wojciech 96 MTS Kwidzyn 57.50 599 27.00 30.50
20. Grudziecki Remigiusz SO 97 MMKS Kędzierzyn-Koźle 57.57 597 26.87 30.70


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-03-14 - 9:40
Chłopców, 100m motylkowy

17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
49.62
52.74
51.80
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Cieślak Marcin
00603
01310
03914
Szczecin
Gorzow Wielkopolski
Dubai (UAE)
2011-12-09
2009-11-27
2010-12-15

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. Chaba Mateusz SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 54.05 721 A 25.17 28.88
2. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 54.14 718 A 24.92 29.22
3. Ciężkowski Dominik SK 96 Jordan Kraków 54.48 704 A 25.53 28.95
4. Perzankowski Kacper 96 UKS NAWA Skierniewice 54.74 694 A 25.36 29.38
5. Ambroziak Kamil 96 UKS 9 Kalisz 54.79 692 A 25.64 29.15
6. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 54.83 691 A 25.50 29.33
7. Sendyk Paweł 97 MKP Szczecin 55.46 667 A 25.74 29.72
8. Brzuś Michał 97 Orka Zamość 56.16 643 A 26.23 29.93
9. Falis Dawid 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 56.24 640 A 26.97 29.27
10. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 56.26 639 A 25.79 30.47
11. Kozioł Jakub SSz 96 UKS Shark Rudna 56.40 635 B 26.07 30.33
12. Każmierczak Wojciech 97 UKS SKALAR Warszawa 56.70 625 B 26.40 30.30
13. Morawski Jakub 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 56.81 621 B 26.24 30.57
14. Fajfer Mateusz 96 MKS Juvenia Wrocław 56.83 620 B 26.63 30.20
15. Konopka Mateusz 97 KS Delfin Gdynia 56.98 615 B 26.86 30.12
16. Renusz Piotr 96 1 Solex Lębork 57.23 607 B 26.53 30.70
17. Janicki Wojciech 96 MTS Kwidzyn 57.25 607 B 26.70 30.55
18. Adamczyk PATRYK SSz 97 MKP Szczecin 57.28 606 B 26.45 30.83
19. Motyczyński Jakub 96 Mks Polonia Warszawa 57.36 603 B 26.36 31.00
20. Grudziecki Remigiusz SO 97 MMKS Kędzierzyn-Koźle 57.38 603 B 27.04 30.34
21. Wertepny Damian 96 UKS Shark Rudna 57.57 597 R 26.44 31.13
22. Kubot Szymon SP 97 Warta Poznań 57.59 596 R 26.72 30.87
23. Brzostowski Axel 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 57.66 594 26.62 31.04
24. Chowaniec Łukasz 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 57.87 587 26.69 31.18
25. Żurawicz Mateusz 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 57.95 585 27.21 30.74
26. Żmija Marek 97 AZS AWF Katowice 57.99 584 26.76 31.23
27. Nowodworski Dawid 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 58.03 583 27.26 30.77
28. Zakrzewski Jakub 96 Klub Sportowy Wisła 58.37 572 26.75 31.62
29. Wolanek Szymon 96 AZS UŁ PŁ Łódź 58.47 570 27.66 30.81
30. Ruszkowski Kacper SO 97 UKP Unia Oświęcim 58.66 564 27.41 31.25
31. Wawulski Norbert 97 Mkp Wodnik Bielsk Podlaski 58.99 555 26.78 32.21
Kałużny Daniel 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 58.99 555 27.27 31.72
33. Kubiaczyk Jakub 97 UKS 9 Kalisz 59.09 552 27.33 31.76
34. Fiedorowicz Patryk 97 MUKS Olimpijczyk 59.49 541 27.66 31.83
Biszkont Damian 96 KP AVIA Świdnik 59.49 541 27.92 31.57
36. Węgłowski Karol 96 UKS Trójka Środa Wlkp. 59.58 538 27.47 32.11
37. Hałas Bartłomiej SR 97 RMKS Rybnik 59.64 537 27.58 32.06
38. Sobala Adam Sp 97 Warta Poznań 59.68 536 27.61 32.07
39. Dura Damian 97 Mks Jedynka Łódź 59.89 530 26.69 33.20
40. Włodarczyk Stanisław 97 MKP Szczecin 1:00.00 527 27.91 32.09
41. Rzuczkowski Kacper 97 UKS "G-8 Bielany" Warszawa 1:00.10 524 27.61 32.49
42. Salik Jakub 96 MKS Juvenia Wrocław 1:00.14 523 28.39 31.75
43. Rubach Kamil 97 MKP Gdańsk 1:00.23 521 28.03 32.20
44. Perkowski Dawid 96 MKS Juvenia Białystok 1:00.35 518 28.61 31.74
45. Kochański Wojciech 97 AZS AWF Katowice 1:00.39 517 28.24 32.15
46. Szkirpan Jonasz 97 Orka ,,Lubań'' 1:00.61 511 27.96 32.65
47. Gałecki Mateusz 96 Buks Warszawa 1:00.69 509 28.24 32.45
48. Janczak Mikołaj 97 KS Delfin Gdynia 1:00.95 503 28.04 32.91
49. Matusiak Michał 97 UKS 9 Kalisz 1:01.21 496 28.43 32.78
50. Tkaczyk Konrad 97 Orka ,,Lubań'' 1:01.39 492 27.51 33.88
51. Kalina Radosław 96 Bobry Dębica 1:01.42 491 28.71 32.71
52. Malinowski Jędrzej 97 MTKP Delfin Toruń 1:02.94 456 29.26 33.68
53. Bańczyk Paweł 96 UKS Aquatica Pawłowice 1:03.72 440 29.88 33.84
54. Popławski Łukasz 97 UKP Wodnik Włocławek 1:03.79 438 30.04 33.75
55. Stolarczyk Kamil 96 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:04.29 428 30.21 34.08
56. Rubaszkiewicz Andrzej 96 MKS  Piaseczno 1:06.54 386 29.58 36.96
57. Pogodziński Dorian 97 Orka ,,Lubań'' 1:07.04 378 30.58 36.46
58. Juszczyk Dawid 97 Orka ,,Lubań'' 1:07.93 363 30.00 37.93
DYSKW. Zimowski Oskar 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 25.63


<< TOP >>
Konkurencja 28
2014-03-16 - 17:20
Chłopców, 200m motylkowy 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
1:50.13
1:55.89
1:53.09
Korzeniowski Pawel
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
00114
00611
03914
Istanbul (TUR)
Poznan
Dubai (UAE)
2009-12-12
2011-12-17
2010-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Kuświk Maciej 96 MKP Szczecin 1:58.05 789 27.04 29.89 30.37 30.75
2. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 1:59.34 764 26.71 30.45 30.94 31.24
3. Ciężkowski Dominik SK 96 Jordan Kraków 1:59.93 753 26.30 29.76 30.92 32.95
4. Perzankowski Kacper 96 UKS NAWA Skierniewice 2:00.08 750 26.55 30.34 31.42 31.77
5. Falis Dawid 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:02.96 698 27.85 31.66 31.64 31.81
6. Adamczyk PATRYK SSz 97 MKP Szczecin 2:03.66 686 27.42 31.59 32.07 32.58
7. Żurawicz Mateusz 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:04.64 670 27.65 32.00 32.61 32.38
8. Grudziecki Remigiusz SO 97 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:05.98 649 28.25 31.92 32.26 33.55
9. Fajfer Mateusz 96 MKS Juvenia Wrocław 2:06.74 638 27.47 32.48 32.95 33.84
10. Konopka Mateusz 97 KS Delfin Gdynia 2:06.80 637 28.52 32.05 32.99 33.24
Finał B
11. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:06.40 643 27.79 32.38 33.38 32.85
12. Kałużny Daniel 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 2:07.18 631 28.82 32.31 32.56 33.49
13. Wolanek Szymon 96 AZS UŁ PŁ Łódź 2:07.19 631 28.32 32.78 33.22 32.87
14. Janicki Wojciech 96 MTS Kwidzyn 2:07.57 625 28.22 32.48 33.92 32.95
15. Biszkont Damian 96 KP AVIA Świdnik 2:08.19 616 28.37 32.83 33.46 33.53
16. Ruszkowski Kacper SO 97 UKP Unia Oświęcim 2:08.25 615 28.68 32.40 33.13 34.04
17. Wajda Tomasz 97 KS Korona Kraków 2:08.93 606 28.75 32.81 33.20 34.17
18. Zwoliński Marcin 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:09.65 596 29.31 33.03 33.11 34.20
19. Powroźnik Konrad 97 KS Krotosz Krotoszyn 2:10.54 583 28.75 32.99 33.92 34.88
20. Stiller Piotr 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 2:12.24 561 29.07 33.27 33.77 36.13


<< TOP >>
Konkurencja 28
2014-03-16 - 9:10
Chłopców, 200m motylkowy 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
1:50.13
1:55.89
1:53.09
Korzeniowski Pawel
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
00114
00611
03914
Istanbul (TUR)
Poznan
Dubai (UAE)
2009-12-12
2011-12-17
2010-12-19

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Ciężkowski Dominik SK 96 Jordan Kraków 2:02.21 711 A 27.42 31.49 31.70 31.60
2. Kuświk Maciej 96 MKP Szczecin 2:03.20 694 A 28.51 31.76 31.11 31.82
3. Perzankowski Kacper 96 UKS NAWA Skierniewice 2:03.21 694 A 27.49 31.93 31.97 31.82
4. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 2:05.48 657 A 27.62 31.58 32.10 34.18
5. Żurawicz Mateusz 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:05.52 656 A 28.29 32.65 32.22 32.36
6. Adamczyk PATRYK SSz 97 MKP Szczecin 2:05.63 655 A 27.87 32.53 33.18 32.05
7. Grudziecki Remigiusz SO 97 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:05.95 650 A 28.39 31.97 32.68 32.91
8. Falis Dawid 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:06.68 638 A 28.65 33.31 32.26 32.46
9. Konopka Mateusz 97 KS Delfin Gdynia 2:07.34 629 A 28.55 32.17 32.91 33.71
10. Fajfer Mateusz 96 MKS Juvenia Wrocław 2:07.74 623 A 28.04 33.00 33.27 33.43
11. Janicki Wojciech 96 MTS Kwidzyn 2:07.88 621 B 28.54 32.89 33.95 32.50
12. Motyczyński Jakub 96 Mks Polonia Warszawa 2:08.03 618 B 28.57 32.51 33.09 33.86
13. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:08.26 615 B 28.32 32.34 33.51 34.09
14. Wolanek Szymon 96 AZS UŁ PŁ Łódź 2:08.31 614 B 28.48 32.74 33.69 33.40
15. Kałużny Daniel 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 2:08.44 613 B 28.10 31.60 33.42 35.32
16. Wajda Tomasz 97 KS Korona Kraków 2:08.45 612 B 29.55 32.69 32.93 33.28
17. Biszkont Damian 96 KP AVIA Świdnik 2:08.55 611 B 28.99 32.32 33.35 33.89
18. Zwoliński Marcin 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:09.42 599 B 29.19 32.79 33.43 34.01
19. Ruszkowski Kacper SO 97 UKP Unia Oświęcim 2:09.43 599 B 28.59 32.34 33.53 34.97
20. Powroźnik Konrad 97 KS Krotosz Krotoszyn 2:10.53 584 B 28.61 32.39 33.85 35.68
21. Stiller Piotr 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 2:10.89 579 R 29.40 32.92 33.82 34.75
22. Kochański Wojciech 97 AZS AWF Katowice 2:11.87 566 R 28.92 32.85 34.02 36.08
23. Włodarczyk Stanisław 97 MKP Szczecin 2:12.35 560 29.98 34.28 33.49 34.60
24. Grzybek Bartosz 96 KS Posnania Poznań 2:12.92 553 29.62 34.14 34.38 34.78
25. Frątczak Mateusz 97 Mks Jedynka Łódź 2:13.22 549 28.88 33.37 34.85 36.12
26. Kalina Radosław 96 Bobry Dębica 2:16.99 505 30.81 34.31 35.82 36.05
27. Szkirpan Jonasz 97 Orka ,,Lubań'' 2:17.12 503 28.69 33.92 35.94 38.57
28. Janczak Mikołaj 97 KS Delfin Gdynia 2:17.86 495 28.98 35.11 37.12 36.65
DYSKW. Rzuczkowski Kacper 97 UKS "G-8 Bielany" Warszawa M-11


<< TOP >>
Konkurencja 36
2014-03-16 - 18:35
Chłopców, 100m zmienny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
53.16
54.77
54.21
Plutecki Adam
Zawada Mateusz
Świtkowski Jan
00304
01310
01003
Castellon (ESP)
Gorzow Wielkopolski
Istanbul (TUR)
2009-11-26
2009-11-28
2012-12-15

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 56.43 725 24.90 31.53
2. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 56.61 718 26.25 30.36
3. Ambroziak Kamil 96 UKS 9 Kalisz 56.71 714 25.94 30.77
4. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 56.97 705 26.03 30.94
5. Litwa Krzysztof SK 96 Jordan Kraków 57.07 701 26.63 30.44
6. Hulbój Marcin SZG 96 MKP Szczecin 57.73 677 27.29 30.44
7. Pietrzak Dawid 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 57.88 672 26.77 31.11
8. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 58.28 658 26.48 31.80
9. Brzuś Michał 97 Orka Zamość 58.41 654 25.50 32.91
10. Kolczyński Stanisław 97 UKS Kapry Armexim Pruszków 1:00.16 598 26.25 33.91
Finał B
11. Każmierczak Wojciech 97 UKS SKALAR Warszawa 57.75 677 26.58 31.17
12. Nowodworski Dawid 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 58.33 657 26.94 31.39
13. Chowaniec Łukasz 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 58.80 641 26.62 32.18
14. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 58.84 640 27.29 31.55
15. Kołodziejski Filip SZG 96 KORNER Zielona Góra 58.87 639 26.37 32.50
16. Niemczyk Tomasz 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 59.13 630 27.18 31.95
17. Leśkiewicz Konrad 96 Buks Warszawa 59.69 613 27.39 32.30
18. Buczkowski Kamil SZG 96 KORNER Zielona Góra 59.76 611 27.03 32.73
19. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:00.19 598 27.32 32.87
20. Kica Paweł 96 KS Korona Kraków 1:00.21 597 27.30 32.91


<< TOP >>
Konkurencja 36
2014-03-16 - 10:25
Chłopców, 100m zmienny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
53.16
54.77
54.21
Plutecki Adam
Zawada Mateusz
Świtkowski Jan
00304
01310
01003
Castellon (ESP)
Gorzow Wielkopolski
Istanbul (TUR)
2009-11-26
2009-11-28
2012-12-15

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. Chudy Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 56.99 704 A 25.35 31.64
2. Ambroziak Kamil 96 UKS 9 Kalisz 57.33 692 A 26.65 30.68
3. Litwa Krzysztof SK 96 Jordan Kraków 57.59 682 A 26.70 30.89
4. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 57.63 681 A 26.66 30.97
5. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 57.72 678 A 26.27 31.45
6. Brzuś Michał 97 Orka Zamość 57.98 669 A 25.85 32.13
7. Kolczyński Stanisław 97 UKS Kapry Armexim Pruszków 58.10 664 A 26.35 31.75
8. Pietrzak Dawid 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 58.15 663 A 26.69 31.46
9. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 58.20 661 A 25.99 32.21
10. Hulbój Marcin SZG 96 MKP Szczecin 58.21 661 A 27.34 30.87
11. Renusz Piotr 96 1 Solex Lębork 58.22 660 B 26.92 31.30
12. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 58.52 650 B 27.04 31.48
Każmierczak Wojciech 97 UKS SKALAR Warszawa 58.52 650 B 27.20 31.32
14. Nowodworski Dawid 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 58.57 649 B 26.78 31.79
15. Lis Przemysław 96 KP AVIA Świdnik 58.58 648 B 27.40 31.18
16. Augustyniak Kevin 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 58.63 647 B 26.61 32.02
17. Kołodziejski Filip SZG 96 KORNER Zielona Góra 58.90 638 B 26.88 32.02
18. Buczkowski Kamil SZG 96 KORNER Zielona Góra 58.97 635 B 27.29 31.68
19. Niemczyk Tomasz 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 59.05 633 B 27.18 31.87
20. Chowaniec Łukasz 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 59.27 626 B 26.84 32.43
21. Kozioł Jakub SSz 96 UKS Shark Rudna 59.57 616 R 27.21 32.36
22. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 59.83 608 R 27.37 32.46
23. Leśkiewicz Konrad 96 Buks Warszawa 59.86 607 27.24 32.62
24. Kica Paweł 96 KS Korona Kraków 1:00.21 597 27.65 32.56
25. Kolawa Remigiusz 97 UKS Salmo Żory 1:00.38 592 28.09 32.29
26. Kubot Szymon SP 97 Warta Poznań 1:00.50 588 27.74 32.76
27. Trójca Mateusz SK 97 MKS MOS Katowice 1:00.68 583 27.68 33.00
28. Węgłowski Karol 96 UKS Trójka Środa Wlkp. 1:00.72 582 28.04 32.68
29. Fremel Dawid SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:00.78 580 28.88 31.90
30. Romanowski Kamil 97 MTKP Delfin Toruń 1:00.82 579 29.61 31.21
31. Wertepny Damian 96 UKS Shark Rudna 1:01.08 572 27.58 33.50
32. Kalinowski Mateusz 97 KP Astromal Akwawit Leszno 1:01.32 565 28.26 33.06
33. Rusztyk Jakub 97 KP Delfin Inowrocław 1:01.35 564 28.86 32.49
34. Famulok Bartosz 97 AZS AWF Katowice 1:01.40 563 27.98 33.42
35. Grabczak Dawid 97 Klub Sportowy Wisła 1:01.47 561 28.56 32.91
36. Smok Witold 97 UKP Wodnik Włocławek 1:01.53 559 27.25 34.28
37. Fiedorowicz Patryk 97 MUKS Olimpijczyk 1:01.54 559 28.44 33.10
38. Brzeziński Jakub 97 MKS  Piaseczno 1:02.07 545 28.43 33.64
39. Szafarczyk Igor 97 KORONA SWIM Kielce 1:02.10 544 29.75 32.35
40. Zaleski Piotr 96 EKS SKRA Bełchatów 1:02.12 543 29.31 32.81
41. Nagi Mateusz SO 97 UKP Unia Oświęcim 1:02.14 543 29.73 32.41
42. Sodel Dominik 97 AZS AWF Katowice 1:02.17 542 29.08 33.09
43. Dura Damian 97 Mks Jedynka Łódź 1:02.36 537 27.41 34.95
44. Kolasa Dawid 97 MKS Juvenia Wrocław 1:02.41 536 28.12 34.29
45. Klimczuk Karol 97 KS AZS-AWFiS Gdańsk 1:02.63 530 28.30 34.33
46. Rubaj Adrian SK 96 UKS Skarpa Lublin 1:02.74 528 28.88 33.86
47. Szczepankiewicz Mateusz 96 MKP Gdańsk 1:03.12 518 29.25 33.87
48. Felińczak Wojciech 96 SKS 137 Delfin Łódz 1:03.16 517 27.68 35.48
49. Hałas Bartłomiej SR 97 RMKS Rybnik 1:03.48 509 28.76 34.72
50. Tański Paweł 97 MKS Juvenia Wrocław 1:03.89 500 30.42 33.47
51. Miskiewicz Adam 97 SKS 137 Delfin Łódz 1:03.92 499 27.58 36.34
52. Kałużny Paweł 96 KP Totis Viribus Świebodzin 1:04.10 495 28.74 35.36
53. Gałecki Mateusz 96 Buks Warszawa 1:04.11 494 29.42 34.69
54. Sławiński Marcin 97 Orka ,,Lubań'' 1:04.57 484 31.28 33.29
55. Dębski Maciej 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:04.93 476 30.68 34.25
56. Burzyński Kamil 96 EKS SKRA Bełchatów 1:04.96 475 29.50 35.46
57. Batko Daniel 97 Jordan Kraków 1:05.83 457 23.71 42.12
58. Rubaszkiewicz Andrzej 96 MKS  Piaseczno 1:06.06 452 30.23 35.83
59. Tuczko Jan 97 KS Delfin Gdynia 1:06.36 446 29.35 37.01
60. Bańczyk Paweł 96 UKS Aquatica Pawłowice 1:06.37 446 30.92 35.45
61. Malinowski Jędrzej 97 MTKP Delfin Toruń 1:06.38 445 31.57 34.81
62. Muth Marcin 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:07.30 427 31.19 36.11
63. Michałów Jakub 96 TKKF Szczygłowice 1:07.31 427 30.73 36.58
64. Jakubek Kamil 97 UKS 9 Kalisz 1:08.52 405 32.23 36.29
65. Lechowicz Artur 97 KS Korona Kraków 1:08.94 397 29.92 39.02
66. Trefler Michał 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:13.26 331 35.36 37.90
DYSKW. Droś Patryk 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza K-14
DYSKW. Hadaś Mateusz Sp 96 Warta Poznań K-1


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-03-15 - 18:40
Chłopców, 200m zmienny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
1:54.81
1:58.52
1:56.16
Wojt Lukasz
Świtkowski Jan
Świtkowski Jan
POL
01003
01003
Berlin (GER)
Poznan
Istanbul (TUR)
2009-11-15
2011-12-15
2012-12-14

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 2:02.07 724 26.45 31.22 35.59 28.81
2. Pietrzak Dawid 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:02.27 720 26.91 30.76 36.06 28.54
3. Litwa Krzysztof SK 96 Jordan Kraków 2:03.50 699 27.32 32.36 35.37 28.45
4. Tokarski Krzysztof SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 2:04.01 690 26.65 34.46 33.78 29.12
5. Augustyniak Kevin 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 2:04.28 686 26.97 31.61 36.63 29.07
6. Każmierczak Wojciech 97 UKS SKALAR Warszawa 2:04.80 677 26.80 30.85 36.88 30.27
7. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 2:07.03 642 27.76 31.60 37.24 30.43
8. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 2:07.18 640 25.91 31.73 38.10 31.44
9. Niemczyk Tomasz 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:08.28 624 27.47 32.67 37.70 30.44
10. Leśkiewicz Konrad 96 Buks Warszawa 2:08.82 616 26.94 32.68 38.74 30.46
Finał B
11. Goliński Patryk SK 97 Buks Warszawa 2:05.91 660 26.88 32.07 37.43 29.53
12. Lis Przemysław 96 KP AVIA Świdnik 2:07.32 638 27.70 32.67 37.05 29.90
13. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:07.88 630 26.51 31.05 39.08 31.24
14. Wertepny Damian 96 UKS Shark Rudna 2:08.38 622 26.90 31.95 38.60 30.93
15. Paluszkiewicz Dawid 97 MKP Gdańsk 2:08.72 617 27.66 32.18 37.45 31.43
16. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:08.94 614 26.68 33.07 38.33 30.86
17. Powroźnik Konrad 97 KS Krotosz Krotoszyn 2:09.59 605 27.50 33.25 38.18 30.66
18. Grudziecki Remigiusz SO 97 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:11.94 573 27.53 34.76 38.82 30.83
19. Kubot Szymon SP 97 Warta Poznań 2:12.43 567 27.11 35.21 38.01 32.10
20. Romanowski Kamil 97 MTKP Delfin Toruń 2:18.18 499 29.16 36.30 37.74 34.98


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-03-15 - 10:55
Chłopców, 200m zmienny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
1:54.81
1:58.52
1:56.16
Wojt Lukasz
Świtkowski Jan
Świtkowski Jan
POL
01003
01003
Berlin (GER)
Poznan
Istanbul (TUR)
2009-11-15
2011-12-15
2012-12-14

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Litwa Krzysztof SK 96 Jordan Kraków 2:04.36 685 A 26.61 32.32 35.74 29.69
2. Tokarski Krzysztof SR 96 MKS-SMS Victoria Racibórz 2:04.73 679 A 26.35 34.12 34.33 29.93
3. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 2:05.12 672 A 26.76 32.65 35.47 30.24
4. Każmierczak Wojciech 97 UKS SKALAR Warszawa 2:05.48 666 A 27.26 31.19 36.66 30.37
5. Pietrzak Dawid 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:06.05 657 A 27.24 31.97 36.90 29.94
6. Augustyniak Kevin 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 2:06.07 657 A 27.24 31.34 36.81 30.68
7. Golczyk Szymon SZG 96 KORNER Zielona Góra 2:06.31 653 A 26.60 32.75 22.56 44.40
8. Leśkiewicz Konrad 96 Buks Warszawa 2:07.39 637 A 27.34 32.71 37.47 29.87
9. Karkut Kamil SK 96 MKS Ikar Mielec 2:07.52 635 A 28.03 31.53 37.25 30.71
10. Niemczyk Tomasz 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:07.84 630 A 27.30 32.40 37.69 30.45
11. Lis Przemysław 96 KP AVIA Świdnik 2:07.86 630 B 27.92 32.39 36.48 31.07
12. Paluszkiewicz Dawid 97 MKP Gdańsk 2:08.36 623 B 27.88 31.81 38.08 30.59
13. Goliński Patryk SK 97 Buks Warszawa 2:08.43 621 B 28.16 32.30 38.28 29.69
14. Morawski Jakub 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 2:08.74 617 B 26.74 31.84 39.73 30.43
15. Kubot Szymon SP 97 Warta Poznań 2:08.95 614 B 26.83 34.81 36.98 30.33
16. Chupka Radosław SK 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 2:08.98 614 B 26.90 31.00 39.16 31.92
17. Wertepny Damian 96 UKS Shark Rudna 2:09.46 607 B 26.93 32.20 38.93 31.40
18. Powroźnik Konrad 97 KS Krotosz Krotoszyn 2:09.63 604 B 27.72 33.30 38.28 30.33
19. Falis Dawid 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:09.93 600 B 27.25 32.97 38.44 31.27
20. Pachowski Adrian 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:10.09 598 B 26.66 32.88 39.13 31.42
21. Konopka Mateusz 97 KS Delfin Gdynia 2:10.14 597 R 27.86 33.39 38.18 30.71
22. Nowodworski Dawid 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:10.71 590 R 27.97 32.95 39.00 30.79
23. Romanowski Kamil 97 MTKP Delfin Toruń 2:10.79 588 28.24 35.05 36.53 30.97
24. Pietrzak Krzysztof 96 KS Delfin Gdynia 2:11.32 581 28.44 32.09 38.05 32.74
25. Grudziecki Remigiusz SO 97 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:11.42 580 27.97 35.08 37.54 30.83
26. Bartoszek Jarosław 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 2:11.47 579 27.68 31.56 41.08 31.15
27. Salik Jakub 96 MKS Juvenia Wrocław 2:11.69 576 28.65 34.48 36.85 31.71
28. Frątczak Mateusz 97 Mks Jedynka Łódź 2:11.71 576 27.59 33.87 38.31 31.94
29. Wajda Tomasz 97 KS Korona Kraków 2:12.84 562 28.70 34.65 38.80 30.69
30. Janicki Wojciech 96 MTS Kwidzyn 2:12.93 560 28.08 36.08 38.80 29.97
31. Rusztyk Jakub 97 KP Delfin Inowrocław 2:12.95 560 28.98 34.80 38.22 30.95
32. Kalinowski Mateusz 97 KP Astromal Akwawit Leszno 2:13.70 551 27.78 32.89 40.02 33.01
33. Sodel Dominik 97 AZS AWF Katowice 2:14.04 547 28.96 34.53 39.41 31.14
34. Jura Maciej SWR 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:14.47 541 27.49 36.25 39.31 31.42
35. Węgłowski Karol 96 UKS Trójka Środa Wlkp. 2:14.97 535 27.91 34.10 40.99 31.97
36. Biszkont Damian 96 KP AVIA Świdnik 2:15.36 531 29.29 33.41 39.66 33.00
37. Meszka Ernest 97 UKS NAWA Skierniewice 2:15.74 526 28.36 32.56 42.86 31.96
38. Klimczuk Karol 97 KS AZS-AWFiS Gdańsk 2:16.15 522 28.71 34.39 41.10 31.95
39. Zaleski Piotr 96 EKS SKRA Bełchatów 2:16.58 517 29.32 35.40 39.27 32.59
40. Krzewiński Patryk SO 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:17.77 503 28.86 32.41 42.46 34.04
41. Szołoch Andrzej 96 MKP Gdańsk 2:17.78 503 29.36 35.75 39.79 32.88
42. Kaczorowski Jakub 97 UKS Żoliborz Warszawa 2:19.08 489 30.34 36.37 40.85 31.52
43. Stec Adam 97 MKP Szczecin 2:19.38 486 28.37 35.69 40.57 34.75
44. Batko Daniel 97 Jordan Kraków 2:21.40 466 30.31 35.75 41.82 33.52
DYSKW. Zimowski Oskar 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa Z2M12


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-03-14 - 18:45
Chłopców, 400m zmienny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
4:03.20
4:11.81
4:09.07
Wojt Lukasz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
POL
00905
00905
Berlin (GER)
Helsinki (FIN)
Debrecen (HUN)
2009-11-14
2006-12-08
2007-12-14

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Wojdak Wojciech SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:14.97 787
50m:
100m:
27.72
58.97
27.72
31.25
150m:
200m:
1:31.44
2:03.68
32.47
32.24
250m:
300m:
2:39.50
3:15.96
35.82
36.46
350m:
400m:
3:45.97
4:14.97
30.01
29.00
2. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 4:19.92 743
50m:
100m:
27.26
59.05
27.26
31.79
150m:
200m:
1:31.88
2:05.10
32.83
33.22
250m:
300m:
2:41.83
3:18.52
36.73
36.69
350m:
400m:
3:49.77
4:19.92
31.25
30.15
3. Pietrzak Dawid 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:21.01 734
50m:
100m:
28.24
59.95
28.24
31.71
150m:
200m:
1:33.25
2:06.37
33.30
33.12
250m:
300m:
2:43.58
3:21.26
37.21
37.68
350m:
400m:
3:51.95
4:21.01
30.69
29.06
4. Falis Dawid 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:22.17 724
50m:
100m:
28.02
59.63
28.02
31.61
150m:
200m:
1:34.62
2:08.45
34.99
33.83
250m:
300m:
2:45.74
3:23.65
37.29
37.91
350m:
400m:
3:53.36
4:22.17
29.71
28.81
5. Hulbój Marcin SZG 96 MKP Szczecin 4:25.59 697
50m:
100m:
28.11
1:00.83
28.11
32.72
150m:
200m:
1:36.82
2:11.21
35.99
34.39
250m:
300m:
2:46.53
3:22.49
35.32
35.96
350m:
400m:
3:54.35
4:25.59
31.86
31.24
6. Wertepny Damian 96 UKS Shark Rudna 4:28.51 674
50m:
100m:
28.23
1:00.88
28.23
32.65
150m:
200m:
1:34.68
2:07.42
33.80
32.74
250m:
300m:
2:45.47
3:24.76
38.05
39.29
350m:
400m:
3:56.76
4:28.51
32.00
31.75
7. Goliński Patryk SK 97 Buks Warszawa 4:29.50 667
50m:
100m:
28.31
1:02.42
28.31
34.11
150m:
200m:
1:36.92
2:10.39
34.50
33.47
250m:
300m:
2:49.29
3:28.75
38.90
39.46
350m:
400m:
3:59.92
4:29.50
31.17
29.58
8. Litwa Krzysztof SK 96 Jordan Kraków 4:29.55 666
50m:
100m:
28.72
1:00.98
28.72
32.26
150m:
200m:
1:36.43
2:10.97
35.45
34.54
250m:
300m:
2:48.75
3:27.42
37.78
38.67
350m:
400m:
3:59.47
4:29.55
32.05
30.08
9. Olender Karol 96 MKP Gdańsk 4:32.90 642
50m:
100m:
29.38
1:02.24
29.38
32.86
150m:
200m:
1:37.35
2:12.07
35.11
34.72
250m:
300m:
2:51.36
3:31.43
39.29
40.07
350m:
400m:
4:02.76
4:32.90
31.33
30.14
10. Grabczak Dawid 97 Klub Sportowy Wisła 4:33.84 636
50m:
100m:
28.33
1:01.35
28.33
33.02
150m:
200m:
1:37.15
2:11.97
35.80
34.82
250m:
300m:
2:51.09
3:30.95
39.12
39.86
350m:
400m:
4:03.33
4:33.84
32.38
30.51
Finał B
11. Powroźnik Konrad 97 KS Krotosz Krotoszyn 4:34.43 631
50m:
100m:
29.14
1:02.71
29.14
33.57
150m:
200m:
1:37.96
2:12.66
35.25
34.70
250m:
300m:
2:50.73
3:31.14
38.07
40.41
350m:
400m:
4:03.40
4:34.43
32.26
31.03
12. Urbański Michał 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:35.58 624
50m:
100m:
29.10
1:03.06
29.10
33.96
150m:
200m:
1:39.65
2:15.22
36.59
35.57
250m:
300m:
2:53.63
3:32.53
38.41
38.90
350m:
400m:
4:05.06
4:35.58
32.53
30.52
13. Zwoliński Marcin 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:35.63 623
50m:
100m:
29.38
1:03.25
29.38
33.87
150m:
200m:
1:38.90
2:13.25
35.65
34.35
250m:
300m:
2:52.54
3:32.36
39.29
39.82
350m:
400m:
4:04.34
4:35.63
31.98
31.29
14. Nagi Mateusz SO 97 UKP Unia Oświęcim 4:36.29 619
50m:
100m:
28.97
1:02.67
28.97
33.70
150m:
200m:
1:40.85
2:17.63
38.18
36.78
250m:
300m:
2:53.61
3:32.17
35.98
38.56
350m:
400m:
4:04.79
4:36.29
32.62
31.50
15. Salik Jakub 96 MKS Juvenia Wrocław 4:36.79 615
50m:
100m:
29.66
1:02.91
29.66
33.25
150m:
200m:
1:40.31
2:16.75
37.40
36.44
250m:
300m:
2:55.09
3:33.49
38.34
38.40
350m:
400m:
4:05.79
4:36.79
32.30
31.00
16. Lechowicz Filip 97 KS Korona Kraków 4:38.05 607
50m:
100m:
30.76
1:06.95
30.76
36.19
150m:
200m:
1:42.28
2:16.16
35.33
33.88
250m:
300m:
2:54.98
3:33.75
38.82
38.77
350m:
400m:
4:07.17
4:38.05
33.42
30.88
17. Sodel Dominik 97 AZS AWF Katowice 4:38.29 606
50m:
100m:
28.23
1:01.75
28.23
33.52
150m:
200m:
1:38.00
2:13.73
36.25
35.73
250m:
300m:
2:53.25
3:34.03
39.52
40.78
350m:
400m:
4:07.28
4:38.29
33.25
31.01
18. Wajda Tomasz 97 KS Korona Kraków 4:39.51 598
50m:
100m:
29.71
1:04.29
29.71
34.58
150m:
200m:
1:41.14
2:17.11
36.85
35.97
250m:
300m:
2:56.31
3:35.87
39.20
39.56
350m:
400m:
4:07.85
4:39.51
31.98
31.66
19. Kaczorowski Jakub 97 UKS Żoliborz Warszawa 4:49.34 539
50m:
100m:
30.84
1:07.76
30.84
36.92
150m:
200m:
1:44.88
2:21.23
37.12
36.35
250m:
300m:
3:02.45
3:44.47
41.22
42.02
350m:
400m:
4:17.63
4:49.34
33.16
31.71
20. Stiller Piotr 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 4:52.94 519
50m:
100m:
29.62
1:02.99
29.62
33.37
150m:
200m:
1:39.76
2:16.23
36.77
36.47
250m:
300m:
2:59.43
3:43.66
43.20
44.23
350m:
400m:
4:18.84
4:52.94
35.18
34.10


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-03-14 - 11:00
Chłopców, 400m zmienny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
4:03.20
4:11.81
4:09.07
Wojt Lukasz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
POL
00905
00905
Berlin (GER)
Helsinki (FIN)
Debrecen (HUN)
2009-11-14
2006-12-08
2007-12-14

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Wojdak Wojciech SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:21.47 730 A
50m:
100m:
27.86
59.68
27.86
31.82
150m:
200m:
1:34.42
2:07.87
34.74
33.45
250m:
300m:
2:44.14
3:20.96
36.27
36.82
350m:
400m:
3:51.70
4:21.47
30.74
29.77
2. Falis Dawid 96 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:24.87 702 A
50m:
100m:
28.13
1:00.59
28.13
32.46
150m:
200m:
1:35.25
2:09.44
34.66
34.19
250m:
300m:
2:46.97
3:25.56
37.53
38.59
350m:
400m:
3:55.46
4:24.87
29.90
29.41
3. Stępień Konrad 96 Mks Polonia Warszawa 4:25.51 697 A
50m:
100m:
27.82
1:00.94
27.82
33.12
150m:
200m:
1:35.49
2:10.39
34.55
34.90
250m:
300m:
2:46.45
3:23.84
36.06
37.39
350m:
400m:
3:55.37
4:25.51
31.53
30.14
4. Pietrzak Dawid 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:26.48 690 A
50m:
100m:
28.08
1:00.16
28.08
32.08
150m:
200m:
1:33.86
2:07.82
33.70
33.96
250m:
300m:
2:46.82
3:25.48
39.00
38.66
350m:
400m:
3:56.17
4:26.48
30.69
30.31
5. Hulbój Marcin SZG 96 MKP Szczecin 4:26.87 687 A
50m:
100m:
29.23
1:03.19
29.23
33.96
150m:
200m:
1:38.90
2:14.32
35.71
35.42
250m:
300m:
2:49.43
3:24.59
35.11
35.16
350m:
400m:
3:57.14
4:26.87
32.55
29.73
6. Wertepny Damian 96 UKS Shark Rudna 4:27.46 682 A
50m:
100m:
28.18
1:00.57
28.18
32.39
150m:
200m:
1:34.22
2:06.92
33.65
32.70
250m:
300m:
2:45.14
3:24.55
38.22
39.41
350m:
400m:
3:56.39
4:27.46
31.84
31.07
7. Litwa Krzysztof SK 96 Jordan Kraków 4:28.16 677 A
50m:
100m:
28.32
1:01.29
28.32
32.97
150m:
200m:
1:36.54
2:10.17
35.25
33.63
250m:
300m:
2:47.44
3:25.20
37.27
37.76
350m:
400m:
3:57.21
4:28.16
32.01
30.95
8. Goliński Patryk SK 97 Buks Warszawa 4:31.73 650 A
50m:
100m:
29.21
1:03.54
29.21
34.33
150m:
200m:
1:39.08
2:12.69
35.54
33.61
250m:
300m:
2:51.53
3:30.47
38.84
38.94
350m:
400m:
4:01.90
4:31.73
31.43
29.83
9. Olender Karol 96 MKP Gdańsk 4:32.98 642 A
50m:
100m:
29.93
1:03.13
29.93
33.20
150m:
200m:
1:38.85
2:13.32
35.72
34.47
250m:
300m:
2:52.58
3:32.31
39.26
39.73
350m:
400m:
4:03.56
4:32.98
31.25
29.42
10. Grabczak Dawid 97 Klub Sportowy Wisła 4:33.53 638 A
50m:
100m:
28.43
1:01.50
28.43
33.07
150m:
200m:
1:37.57
2:12.40
36.07
34.83
250m:
300m:
2:51.26
3:30.56
38.86
39.30
350m:
400m:
4:02.65
4:33.53
32.09
30.88
11. Salik Jakub 96 MKS Juvenia Wrocław 4:35.36 625 B
50m:
100m:
30.11
1:03.51
30.11
33.40
150m:
200m:
1:40.28
2:15.71
36.77
35.43
250m:
300m:
2:52.92
3:30.73
37.21
37.81
350m:
400m:
4:03.22
4:35.36
32.49
32.14
12. Powroźnik Konrad 97 KS Krotosz Krotoszyn 4:35.81 622 B
50m:
100m:
28.46
1:01.55
28.46
33.09
150m:
200m:
1:37.13
2:12.25
35.58
35.12
250m:
300m:
2:50.87
3:31.31
38.62
40.44
350m:
400m:
4:03.70
4:35.81
32.39
32.11
13. Wajda Tomasz 97 KS Korona Kraków 4:37.05 614 B
50m:
100m:
29.83
1:03.95
29.83
34.12
150m:
200m:
1:39.90
2:15.32
35.95
35.42
250m:
300m:
2:54.34
3:33.64
39.02
39.30
350m:
400m:
4:05.79
4:37.05
32.15
31.26
14. Sodel Dominik 97 AZS AWF Katowice 4:37.75 609 B
50m:
100m:
28.90
1:02.60
28.90
33.70
150m:
200m:
1:39.21
2:13.71
36.61
34.50
250m:
300m:
2:53.79
3:34.13
40.08
40.34
350m:
400m:
4:06.72
4:37.75
32.59
31.03
15. Urbański Michał 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:38.30 605 B
50m:
100m:
29.04
1:03.23
29.04
34.19
150m:
200m:
1:40.04
2:15.74
36.81
35.70
250m:
300m:
2:53.34
3:32.02
37.60
38.68
350m:
400m:
4:05.99
4:38.30
33.97
32.31
16. Kaminiarz Jakub 96 KP Astromal Akwawit Leszno 4:38.38 605 B
50m:
100m:
29.12
1:03.28
29.12
34.16
150m:
200m:
1:39.25
2:15.08
35.97
35.83
250m:
300m:
2:52.39
3:30.97
37.31
38.58
350m:
400m:
4:04.29
4:38.38
33.32
34.09
17. Nagi Mateusz SO 97 UKP Unia Oświęcim 4:39.06 601 B
50m:
100m:
29.04
1:02.82
29.04
33.78
150m:
200m:
1:39.89
2:16.22
37.07
36.33
250m:
300m:
2:54.66
3:34.27
38.44
39.61
350m:
400m:
4:06.66
4:39.06
32.39
32.40
18. Adamczyk PATRYK SSz 97 MKP Szczecin 4:39.14 600 B
50m:
100m:
28.48
1:02.19
28.48
33.71
150m:
200m:
1:39.46
2:15.88
37.27
36.42
250m:
300m:
2:56.44
3:36.94
40.56
40.50
350m:
400m:
4:09.24
4:39.14
32.30
29.90
19. Zwoliński Marcin 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:39.79 596 B
50m:
100m:
28.49
1:01.17
28.49
32.68
150m:
200m:
1:37.48
2:13.55
36.31
36.07
250m:
300m:
2:53.70
3:34.85
40.15
41.15
350m:
400m:
4:07.94
4:39.79
33.09
31.85
20. Lechowicz Filip 97 KS Korona Kraków 4:39.83 596 B
50m:
100m:
30.67
1:06.40
30.67
35.73
150m:
200m:
1:42.41
2:16.64
36.01
34.23
250m:
300m:
2:55.20
3:34.37
38.56
39.17
350m:
400m:
4:07.78
4:39.83
33.41
32.05
21. Frątczak Mateusz 97 Mks Jedynka Łódź 4:42.88 576 R
50m:
100m:
28.94
1:02.37
28.94
33.43
150m:
200m:
1:38.86
2:14.94
36.49
36.08
250m:
300m:
2:54.66
3:35.70
39.72
41.04
350m:
400m:
4:09.76
4:42.88
34.06
33.12
22. Stiller Piotr 96 UKS Dwójka Morena Gdańsk 4:44.88 564 R
50m:
100m:
29.22
1:02.94
29.22
33.72
150m:
200m:
1:39.78
2:15.92
36.84
36.14
250m:
300m:
2:57.36
3:39.46
41.44
42.10
350m:
400m:
4:13.13
4:44.88
33.67
31.75
23. Kaczorowski Jakub 97 UKS Żoliborz Warszawa 4:46.65 554
50m:
100m:
30.45
1:06.12
30.45
35.67
150m:
200m:
1:43.43
2:19.78
37.31
36.35
250m:
300m:
3:00.70
3:41.95
40.92
41.25
350m:
400m:
4:15.13
4:46.65
33.18
31.52
24. Karwat Krzysztof 96 UKS NAWA Skierniewice 4:46.82 553
50m:
100m:
29.46
1:03.79
29.46
34.33
150m:
200m:
1:39.11
2:13.48
35.32
34.37
250m:
300m:
2:55.08
3:38.64
41.60
43.56
350m:
400m:
4:13.08
4:46.82
34.44
33.74
25. Stec Adam 97 MKP Szczecin 4:55.30 507
50m:
100m:
29.93
1:03.94
29.93
34.01
150m:
200m:
1:41.25
2:17.68
37.31
36.43
250m:
300m:
2:59.94
3:43.31
42.26
43.37
350m:
400m:
4:19.88
4:55.30
36.57
35.42
26. Batko Daniel 97 Jordan Kraków 5:01.56 476
50m:
100m:
31.03
1:07.79
31.03
36.76
150m:
200m:
1:46.05
2:23.84
38.26
37.79
250m:
300m:
3:06.58
3:51.04
42.74
44.46
350m:
400m:
4:27.30
5:01.56
36.26
34.26
27. Szołoch Andrzej 96 MKP Gdańsk 5:05.21 459
50m:
100m:
31.80
1:08.48
31.80
36.68
150m:
200m:
1:48.79
2:28.28
40.31
39.49
250m:
300m:
3:10.53
3:52.87
42.25
42.34
350m:
400m:
4:29.84
5:05.21
36.97
35.37


<< TOP >>
Konkurencja 26
2014-03-15 - 19:15
Chłopców, 4 x 100m dowolny

17 - 18 lat
Wyniki

Top Times "Poland" 3:14.07 Klub Sportowy Korner Zielona Góra 00304 Gorzow Wielkopolski 2009-11-28

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. Warta Poznań 1 Warta Poznań 3:24.23 722
Chrościński Jan Sp
Kościelak Adam Sp
+0,61
+0,08
24.40
24.36
51.90
51.52
Wiatrowski Remigiusz Sp
Hadaś Mateusz Sp
+0,12
+0,32
23.52
24.16
50.18
50.63
2. Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 3:24.33 721
Falaciński Maciej SK
Murzyn Dawid SK
+0,65
+0,30
23.94
24.77
49.83
52.29
Litwa Krzysztof SK
Ciężkowski Dominik SK
+0,28
+0,19
24.86
24.15
51.78
50.43
3. WKS Śląsk Wrocław 1 WKS Śląsk Wrocław 3:24.91 715
Hołub Jan SWR
Chaba Mateusz SWR
+0,75
+0,42
23.46
23.61
48.71
50.25
Marciów Mateusz SWR
Jaszczak Wiktor SWR
+0,37
+0,09
25.65
24.69
54.39
51.56
4. Mks Polonia Warszawa 1 Mks Polonia Warszawa 3:26.48 699
Motyczyński Jakub
Ungeheuer Mateusz
+0,55
+0,20
25.02
21.46
53.04
50.76
Hodur Filip
Stępień Konrad

+0,44
24.81
24.57
52.02
50.66
5. UKP Unia Oświęcim 1 UKP Unia Oświęcim 3:26.79 696
Wojdak Wojciech SO
Pieśniak Jakub SO
+0,67
+0,30
24.56
24.34
51.09
50.94
Goleniec Łukasz SO
Fremel Dawid SO
+0,18
+0,32
24.80
25.33
51.75
53.01
6. MKP Szczecin 1 MKP Szczecin 3:26.86 695
Adamczyk PATRYK SSz
Hulbój Marcin SZG
+0,71
+0,42
25.27
25.05
53.20
52.60
Sendyk Paweł
Kuświk Maciej
+0,37
+0,44
23.62
24.55
49.95
51.11
7. CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 3:27.74 686
Katolik Bartosz
Nowodworski Dawid
+0,63
+0,34
24.94
24.44
52.55
51.93
Brzostowski Axel
Falis Dawid
+0,14
+0,18
24.17
24.49
51.44
51.82
8. UKS JAGIELLONKA Warszawa 1 UKS JAGIELLONKA Warszawa 3:29.34 671
Zimowski Oskar
Jura Maciej SWR
+0,71
+0,24
24.76
24.54
51.70
52.31
Pachowski Adrian
Juc Aleksander
+0,54
+0,36
25.16
24.36
52.87
52.46
9. KORNER Zielona Góra 1 KORNER Zielona Góra 3:30.26 662
Buczkowski Kamil SZG
Kosowicz Wojciech SZG
+0,78
+0,32
25.48
25.98
52.55
54.85
Golczyk Szymon SZG
Kołodziejski Filip SZG
+0,35
+0,27
25.20
24.39
52.16
50.70
10. MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 3:32.60 640
Knapowski Kacper
Żurawicz Mateusz
+0,71
+0,29
24.14
24.94
52.33
53.30
Urbański Michał
Ciesielski Filip
+0,33
+0,07
25.80
25.19
53.86
53.11
11. UKS Shark Rudna 1 UKS Shark Rudna 3:32.63 640
Arentewicz Jacek
Kozioł Jakub SSz
+0,68 25.42
25.08
54.50
52.29
Wertepny Damian
Taczański Bartłomiej
+0,46
+0,35
25.99
24.33
54.21
51.63
12. KS Delfin Gdynia 1 KS Delfin Gdynia 3:33.99 628
Ogórek Bartosz
Konopka Mateusz
+0,71
+0,26
24.57
25.40
51.75
54.12
Pietrzak Krzysztof
Zuchowski Ernest
+0,10
+0,24
25.59
25.38
54.96
53.16
13. AZS AWF Katowice 1 AZS AWF Katowice 3:34.17 626
Famulok Bartosz
Żmija Marek
+0,63
+0,13
24.38
24.59
51.86
52.76
Sodel Dominik
Kochański Wojciech
+0,34
+0,33
25.95
25.66
54.61
54.94
14. MKP Słowianka Gorzów Wlkp 1 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 3:34.76 621
Brodowski Jakub
Skrzypczak Filip
+0,74
+0,20
25.56
25.30
53.37
53.33
Bartoszek Jarosław
Szpyra Łukasz
+0,41
+0,16
24.89
26.57
52.24
55.82
15. UKS NAWA Skierniewice 1 UKS NAWA Skierniewice 3:36.03 610
Karwat Krzysztof
Cwalina Kacper
+0,70
+0,03
25.86
25.88
54.77
55.41
Meszka Ernest
Perzankowski Kacper
+0,17
+0,21
25.49
24.64
53.88
51.97
16. UKS 9 Kalisz 1 UKS 9 Kalisz 3:37.21 600
Matusiak Michał
Kubiaczyk Jakub
+0,61 24.11
26.30
50.89
56.00
Jakubek Kamil
Ambroziak Kamil
+0,34
+0,39
25.87
25.25
55.04
55.28
17. CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 3:44.88 541
Zwoliński Marcin
Droś Patryk
+0,71
+0,37
25.18
25.47
53.38
53.62
Dębski Maciej
Balin Aleksander
+0,57
+0,29
27.32
22.30
57.74
1:00.14


<< TOP >>
Konkurencja 14
2014-03-14 - 19:25
Chłopców, 4 x 200m dowolny

17 - 18 lat
Wyniki

Top Times "Poland" 7:04.62 AZS AWF Warszawa 00114 Gorzow Wielkopolski 2009-11-29

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. UKP Unia Oświęcim 1 UKP Unia Oświęcim 7:32.57 738
Pieśniak Jakub SO
Wojdak Wojciech SO
Goleniec Łukasz SO
Szymanowski Jakub SO
97
96
97
96
+0,66
+0,22
+0,30
+0,21
26.18
25.69
26.03
26.08
29.10
27.85
28.50
28.96
29.77
27.92
29.21
30.19
29.88
27.28
28.72
31.21
1:54.93
1:48.74
1:52.46
1:56.44
2. CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 7:34.39 729
Katolik Bartosz
Nowodworski Dawid
Brzostowski Axel
Falis Dawid
97
97
96
96
+0,67
+0,43
+0,33
+0,28
25.84
25.17
24.75
25.73
28.79
28.79
28.18
28.44
29.52
30.27
30.26
28.76
29.52
30.51
31.75
28.11
1:53.67
1:54.74
1:54.94
1:51.04
3. Warta Poznań 1 Warta Poznań 7:34.87 727
Kościelak Adam Sp
Hadaś Mateusz Sp
Wiatrowski Remigiusz Sp
Piasecki Kamil SP
96
96
96
97
+0,53
+0,31
+0,41
+0,60
25.40
25.47
24.78
25.22
28.38
28.55
28.69
29.16
29.51
29.85
29.74
31.09
29.86
29.72
29.64
29.81
1:53.15
1:53.59
1:52.85
1:55.28
4. KORNER Zielona Góra 1 KORNER Zielona Góra 7:35.68 723
Buczkowski Kamil SZG
Kosowicz Wojciech SZG
Golczyk Szymon SZG
Kołodziejski Filip SZG
96
97
96
96
+0,84
+0,51
+0,25
+0,29
26.68
26.77
25.35
26.17
28.57
29.50
28.43
28.46
29.27
31.23
29.00
28.42
29.63
31.80
29.11
27.29
1:54.15
1:59.30
1:51.89
1:50.34
5. Mks Polonia Warszawa 1 Mks Polonia Warszawa 7:36.12 721
Ungeheuer Mateusz
Hodur Filip
Motyczyński Jakub
Stępień Konrad
96
97
96
96
+0,74
+0,39
+0,31
+0,08
26.59
26.38
25.69
25.38
28.85
28.97
29.49
28.73
29.46
29.85
31.07
28.60
29.15
29.52
30.55
27.84
1:54.05
1:54.72
1:56.80
1:50.55
6. WKS Śląsk Wrocław 1 WKS Śląsk Wrocław 7:36.40 719
Hołub Jan SWR
Chaba Mateusz SWR
Marciów Mateusz SWR
Jaszczak Wiktor SWR
96
96
97
97
+0,76
+0,40
+0,35
25.70
24.84
26.54
25.77
28.23
28.50
30.80
28.42
28.06
29.28
33.84
29.14
27.54
29.15
32.29
28.30
1:49.53
1:51.77
2:03.47
1:51.63
7. UKS JAGIELLONKA Warszawa 1 UKS JAGIELLONKA Warszawa 7:42.22 693
Zimowski Oskar
Jura Maciej SWR
Pachowski Adrian
Juc Aleksander
97
96
97
97
+0,66
+0,82
+0,40
+0,18
25.76
26.83
25.87
24.99
28.64
29.50
29.56
29.54
28.76
29.62
30.91
30.83
29.23
28.62
31.57
31.99
1:52.39
1:54.57
1:57.91
1:57.35
8. MKP Szczecin 1 MKP Szczecin 7:44.19 684
Szulgo Filip
Adamczyk PATRYK SSz
Hulbój Marcin SZG
Kuświk Maciej
97
97
96
96
+0,72
+0,56
+0,54
+0,27
27.14
26.58
27.16
25.86
30.12
30.49
28.95
28.86
29.34
31.54
29.89
29.19
30.12
29.51
30.19
29.25
1:56.72
1:58.12
1:56.19
1:53.16
9. MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 7:45.93 676
Niemczyk Tomasz
Żurawicz Mateusz
Knapowski Kacper
Ciesielski Filip
96
97
97
96
+0,83
+0,32
+0,07
+0,23
26.07
26.71
24.78
26.02
29.41
29.85
29.70
29.66
30.48
31.27
30.18
30.61
30.22
30.27
29.94
30.76
1:56.18
1:58.10
1:54.60
1:57.05
10. MKP Słowianka Gorzów Wlkp 1 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 7:47.22 671
Brodowski Jakub
Skrzypczak Filip
Szpyra Łukasz
Bartoszek Jarosław
97
97
97
97
+0,73
+0,13
+0,36
26.10
26.06
26.79
25.94
28.47
29.50
29.69
28.61
29.63
31.21
31.78
29.58
29.84
31.44
32.07
30.51
1:54.04
1:58.21
2:00.33
1:54.64
11. UKS Shark Rudna 1 UKS Shark Rudna 7:50.81 655
Hoderny Bartosz SR
Kozioł Jakub SSz
Arentewicz Jacek
Taczański Bartłomiej
96
96
97
96
+0,68
+0,13
+0,31
+0,18
26.77
25.33
26.59
25.73
29.79
28.93
29.42
29.92
30.46
30.60
31.60
32.38
29.31
30.81
30.38
32.79
1:56.33
1:55.67
1:57.99
2:00.82
12. UKS NAWA Skierniewice 1 UKS NAWA Skierniewice 7:53.81 643
Karwat Krzysztof
Cwalina Kacper
Meszka Ernest
Perzankowski Kacper
96
97
97
96
+0,73
+0,03
+0,43
+0,29
26.73
26.92
27.09
25.99
29.76
30.34
30.67
28.67
31.57
31.89
31.28
29.31
30.77
32.28
31.18
29.36
1:58.83
2:01.43
2:00.22
1:53.33
13. AZS AWF Katowice 1 AZS AWF Katowice 7:58.38 625
Sodel Dominik
Żmija Marek
Kochański Wojciech
Famulok Bartosz
97
97
97
97
+0,78
+0,32
+0,31
+0,51
27.23
25.45
26.48
26.53
30.53
29.55
29.66
30.13
31.59
31.10
32.06
31.13
30.79
31.29
34.04
30.82
2:00.14
1:57.39
2:02.24
1:58.61


<< TOP >>
Konkurencja 40
2014-03-16 - 19:40
Chłopców, 4 x 100m zmienny

17 - 18 lat
Wyniki

Top Times "Poland" 3:31.11 Klub Sportowy Korner Zielona Góra 00304 Gorzow Wielkopolski 2009-11-27

Punkty: FINA 2013
Pozycja Czas Pkt.
1. Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 3:39.89 743
Wynik lepszy od rekordu Polski 18 lat
Murzyn Dawid SK
Litwa Krzysztof SK
+1,94
+0,35
25.85
29.71
53.41
1:03.79
Ciężkowski Dominik SK
Falaciński Maciej SK
+0,22
+0,15
24.43
23.50
53.28
49.41
2. Warta Poznań 1 Warta Poznań 3:45.09 692
Kościelak Adam Sp
Chrościński Jan Sp
+1,19
+0,22
26.92
28.71
55.85
1:02.97
Wiatrowski Remigiusz Sp
Hadaś Mateusz Sp
+0,56
+0,33
25.26
24.45
54.85
51.42
3. MKP Szczecin 1 MKP Szczecin 3:46.34 681
Sendyk Paweł
Hulbój Marcin SZG
+0,65
+0,32
26.87
29.01
56.48
1:02.35
Adamczyk PATRYK SSz
Kuświk Maciej
+0,46
+0,09
26.33
24.16
56.52
50.99
4. KORNER Zielona Góra 1 KORNER Zielona Góra 3:46.78 677
Kołodziejski Filip SZG
Kosowicz Wojciech SZG
+0,69 27.24
30.73
55.95
1:05.56
Golczyk Szymon SZG
Buczkowski Kamil SZG
24.90
25.16
53.30
51.97
5. Mks Polonia Warszawa 1 Mks Polonia Warszawa 3:46.79 677
Ungeheuer Mateusz
Stępień Konrad
+0,68
+0,25
26.90
29.43
55.29
1:03.19
Motyczyński Jakub
Hodur Filip
+0,48
+0,35
26.03
24.57
56.71
51.60
6. UKS NAWA Skierniewice 1 UKS NAWA Skierniewice 3:49.99 649
Meszka Ernest
Cwalina Kacper
+0,61
+0,03
27.99
29.84
57.65
1:04.78
Perzankowski Kacper
Karwat Krzysztof
+0,22
+0,25
24.64
25.57
53.46
54.10
7. MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 3:50.50 645
Pietrzak Dawid
Urbański Michał
+0,69
+0,16
27.73
30.88
56.42
1:06.66
Żurawicz Mateusz
Knapowski Kacper
+0,35
+0,09
24.95
23.90
56.59
50.83
8. UKP Unia Oświęcim 1 UKP Unia Oświęcim 3:50.76 642
Wojdak Wojciech SO
Fremel Dawid SO
+0,59
+0,12
28.33
29.72
58.33
1:04.42
Goleniec Łukasz SO
Pieśniak Jakub SO
+0,16
+0,15
26.46
24.51
56.83
51.18
9. CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 3:51.30 638
Falis Dawid
Droś Patryk
+0,65
+0,34
27.95
30.35
57.98
1:04.59
Katolik Bartosz
Brzostowski Axel
+0,37
+0,32
26.25
24.22
57.50
51.23
10. UKS JAGIELLONKA Warszawa 1 UKS JAGIELLONKA Warszawa 3:54.38 613
Juc Aleksander
Trefler Michał
+0,64
+0,48
28.69
30.01
1:01.13
1:03.90
Zimowski Oskar
Pachowski Adrian
+0,20
+0,49
25.82
25.03
55.93
53.42
11. KS Delfin Gdynia 1 KS Delfin Gdynia 3:56.11 600
Pietrzak Krzysztof
Kunz Kacper
+0,62
+0,10
28.10
31.60
58.35
1:08.56
Konopka Mateusz
Ogórek Bartosz
+0,21
+0,18
26.88
24.20
58.47
50.73
12. MKS-SMS Victoria Racibórz 1 MKS-SMS Victoria Racibórz 3:56.21 599
Czech Szymon SR
Gunia Kamil SR
+0,55
+0,46
28.99
30.74
59.24
1:06.38
Tokarski Krzysztof SR
Zaryczny Piotr SR
+0,35
+0,50
25.83
26.17
56.13
54.46
13. AZS AWF Katowice 1 AZS AWF Katowice 3:57.69 588
Sodel Dominik
Żmija Marek
+0,62
+0,15
29.02
28.52
59.81
1:05.62
Kochański Wojciech
Famulok Bartosz
+0,26
+0,23
23.64
24.91
59.09
53.17
14. MKP Słowianka Gorzów Wlkp 1 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 3:58.66 581
Bartoszek Jarosław
Skrzypczak Filip
+0,58
+0,37
28.22
32.75
56.68
1:09.29
Kałużny Daniel
Brodowski Jakub
+0,52
+0,30
27.39
25.34
59.72
52.97
15. MKS Juvenia Wrocław 1 MKS Juvenia Wrocław 4:01.61 560
Kolasa Dawid
Tański Paweł
+0,61
+0,09
28.42
32.22
58.91
1:08.78
Salik Jakub
Fajfer Mateusz
+0,45 27.65
32.25
52.09
1:01.83
16. CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:08.70 513
Zwoliński Marcin
Dębski Maciej
+1,56
+0,02
29.76
32.21
1:00.99
1:05.61
Nowodworski Dawid
Balin Aleksander

+0,28
30.07
28.66
1:01.97
1:00.13
DYSKW. UKS Shark Rudna 1 UKS Shark Rudna S-4
Wertepny Damian
Hoderny Bartosz SR
+0,64 Kozioł Jakub SSz
Taczański Bartłomiej


<< TOP >>
Konkurencja 1
2014-03-14 - 17:00
Kobiet, 50m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
23.98
24.77
24.77
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
00201
00106
00106
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wielkopolski
Gorzów Wlkp.
2009-11-29
2009-11-29
2010-12-04

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Petryka Nikola SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 25.33 773
2. Sztandera Dominika 97 MKS Juvenia Wrocław 25.65 744
3. Janiczek Joanna SO 96 UKP Unia Oświęcim 25.85 727
4. Sirignano Luigia SK 96 AZS AGH Kraków 26.30 690
5. Podlewska Miriam SO 97 UKP Unia Oświęcim 26.63 665
6. Bańbor Aleksandra 97 TKKF Szczygłowice 26.91 644
7. Gralewska Kalina 96 Mks Polonia Warszawa 26.92 644
8. Ryczak Maja 96 MKP Szczecin 26.95 642
9. Dyrda Karolina SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 27.00 638
10. Pawłowska Marta 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 27.05 634
Finał B
11. Okaj Oliwia SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 27.31 617
Wachowiak Patrycja 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 27.31 617
13. Wójcik Magdalena 97 1 Solex Lębork 27.44 608
14. Bart Patrycja 97 MKS Pałac Katowice 27.49 604
15. Orczykowska Wioletta SK 97 KS Limanowa-swim 27.50 604
16. Baran Justyna SO 96 UKP Unia Oświęcim 27.52 603
17. Haczkiewicz Paulina SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 27.53 602
18. Musik Wiktoria 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 27.54 601
19. Glanert Daria 96 UKS Ósemka Sarogard Gdański 28.16 562
20. Żarłok Martyna SK 97 Górnik Radlin 30.39 447


<< TOP >>
Konkurencja 1
2014-03-14 - 9:00
Kobiet, 50m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
23.98
24.77
24.77
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
00201
00106
00106
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wielkopolski
Gorzów Wlkp.
2009-11-29
2009-11-29
2010-12-04

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Sztandera Dominika 97 MKS Juvenia Wrocław 25.75 736 A
2. Petryka Nikola SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 25.91 722 A
3. Janiczek Joanna SO 96 UKP Unia Oświęcim 26.06 710 A
4. Sirignano Luigia SK 96 AZS AGH Kraków 26.32 689 A
5. Bańbor Aleksandra 97 TKKF Szczygłowice 26.55 671 A
6. Podlewska Miriam SO 97 UKP Unia Oświęcim 26.62 666 A
7. Gralewska Kalina 96 Mks Polonia Warszawa 26.76 655 A
8. Ryczak Maja 96 MKP Szczecin 27.03 636 A
9. Pawłowska Marta 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 27.06 634 A
10. Dyrda Karolina SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 27.10 631 A
11. Okaj Oliwia SWR 96 WKS Śląsk Wrocław 27.15 627 B
12. Ulatowska Alicja SO 96 UKP Unia Oświęcim 27.16 627 B
13. Nowak Julia 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 27.18 625 B
14. Orczykowska Wioletta SK 97 KS Limanowa-swim 27.23 622 B
15. Wachowiak Patrycja 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 27.35 614 B
16. Borkowska Lucyna SK 97 MKS Sambor Tczew 27.36 613 B
17. Bart Patrycja 97 MKS Pałac Katowice 27.44 608 B
18. Haczkiewicz Paulina SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 27.56 600 B
19. Żarłok Martyna SK 97 Górnik Radlin 27.59 598 B
20. Kit Zuzanna 97 UKS 9 Kalisz 27.62 596 B
21. Wójcik Magdalena 97 1 Solex Lębork 27.64 595 R
22. Musik Wiktoria 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 27.66 593 R
23. Baran Justyna SO 96 UKP Unia Oświęcim 27.77 586
24. Glanert Daria 96 UKS Ósemka Sarogard Gdański 27.91 578
25. Pawlukiewicz Randia 96 UKS Wodnik 29 Katowice 28.03 570
26. Lempart Marta SWR 96 AZS AWF Katowice 28.08 567
27. Misztal Dorota 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 28.12 565
Kobuszewska Karolina 96 UKS Huragan Sosnowiec 28.12 565
Palikij Justyna 97 MKS Pałac Katowice 28.12 565
30. Wróbel Angelika 97 MKS Juvenia Wrocław 28.16 562
31. Lewandowska Paulina SO 96 UKP Unia Oświęcim 28.17 562
32. Chmielewska Julia, SG 97 KS AZS-AWFiS Gdańsk 28.24 558
Wójcik Claudia SP 97 Warta Poznań 28.24 558
34. Walendzewicz Monika Aleksandra 97 MUKS Olimpijczyk 28.32 553
35. Woroniecka Dominika 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 28.44 546
36. Rudawska Adrianna 96 UKS Olimpijczyk 23 Lublin 28.53 541
37. Dziewa Aleksandra SSz 96 MUKS Lider Chełm 28.55 540
38. Gad Anna 97 LKS Delfin Połaniec 28.64 534
39. Zwierzchowska Zofia 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 28.68 532
40. Jastrzębska Joanna 97 Mks Jedynka Łódź 28.70 531
41. Buda Karolina 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 28.71 531
42. Pilarska Zofia 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 28.74 529
43. Lipnicka Julia 96 Mks Polonia Warszawa 28.78 527
44. Sowa Marta 96 Jordan Kraków 28.86 522
45. Kaczorowska Izabela 97 UKS Jasień Sucha Beskidzka 28.93 519
46. Bartoszek Joanna 96 AZS AWF Katowice 29.00 515
47. Adamowicz Maja 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 29.15 507
48. Olbrich Karolina 97 UKS Aquatica Pawłowice 29.18 505
49. Olszewska Zuzanna 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 29.19 505
50. Kulaga Dominika 97 KP Sokół Rzeszów 29.31 499
51. Boczkowska Diana 97 KS OSIR Bielawa 29.32 498
52. Rostowska Wiktoria 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 29.34 497
53. Watoła Martyna 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 29.43 493
54. Adamska Nikola 96 UKS Kapry Armexim Pruszków 29.49 490
55. Dymna Olimpia 97 UKS 9 Kalisz 29.84 473
56. Ciszewska Sandra SO 97 UKP Unia Oświęcim 29.92 469
57. Gaszkowska Bianka SWR 97 UKS SKALAR Warszawa 30.11 460
58. Żerańska Anna 97 Buks Warszawa 30.64 436
59. Radosz Joanna 97 UKS Fala Swarzędz 30.72 433
60. Woźny Magdalena 96 UKS Jasień Sucha Beskidzka 31.24 412
61. Białkowska Patrycja 97 UKS NAWA Skierniewice 31.25 411


<< TOP >>
Konkurencja 29
2014-03-16 - 17:25
Kobiet, 100m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
53.14
53.14
53.14
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
00106
00106
00106
Istanbul (TUR)
Istanbul (TUR)
Istambuł (TUR)
2009-12-10
2009-12-10
2010-12-02

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Finał A
1. Janiczek Joanna SO 96 UKP Unia Oświęcim 56.03 754 26.70 29.33
2. Petryka Nikola SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 56.05 753 26.90 29.15
3. Orczykowska Wioletta SK 97 KS Limanowa-swim 56.49 736 27.88 28.61
4. Sokołowska Diana 96 MKS Juvenia Białystok 57.13 711 27.22 29.91
5. Podlewska Miriam SO 97 UKP Unia Oświęcim 57.98 680 27.98 30.00
6. Kunka Kamila SO 96 UKP Unia Oświęcim 58.13 675 28.19 29.94
7. Ulatowska Alicja SO 96 UKP Unia Oświęcim 58.26 671 28.27 29.99
8. Sirignano Luigia SK 96 AZS AGH Kraków 58.31 669 27.43 30.88
9. Haczkiewicz Paulina SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 58.34 668 28.19 30.15
Finał B
11. Bart Patrycja 97 MKS Pałac Katowice 58.69 656 28.22 30.47
12. Wójcik Magdalena 97 1 Solex Lębork 59.38 633 28.51 30.87
13. Bańbor Aleksandra 97 TKKF Szczygłowice 59.68 624 29.22 30.46
14. Wróbel Angelika 97 MKS Juvenia Wrocław 59.74 622 29.44 30.30
15. Wachowiak Patrycja 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 1:00.16 609 29.06 31.10
16. Kubacka Magda 97 AZS AWF Katowice 1:00.51 599 29.12 31.39
17. Szczyrbak Kornelia SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:00.53 598 29.24 31.29
18. Milewska Marta 96 AZS AWF Katowice 1:00.84 589 29.22 31.62
19. Błocka Agnieszka 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:00.91 587 29.10 31.81
20. Ilcewicz Edyta 96 UKS Victoria Józefów 1:00.98 585 29.46 31.52


<< TOP >>
Konkurencja 29
2014-03-16 - 9:20
Kobiet, 100m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
53.14
53.14
53.14
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
00106
00106
00106
Istanbul (TUR)
Istanbul (TUR)
Istambuł (TUR)
2009-12-10
2009-12-10
2010-12-02

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
1. Sokołowska Diana 96 MKS Juvenia Białystok 57.63 693 A 27.54 30.09
2. Orczykowska Wioletta SK 97 KS Limanowa-swim 57.78 688 A 28.13 29.65
3. Sirignano Luigia SK 96 AZS AGH Kraków 57.97 681 A 27.43 30.54
4. Petryka Nikola SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 57.98 680 A 28.20 29.78
5. Janiczek Joanna SO 96 UKP Unia Oświęcim 58.10 676 A 28.70 29.40
6. Podlewska Miriam SO 97 UKP Unia Oświęcim 58.26 671 A 28.09 30.17
Cieslak Joanna SP 96 Warta Poznań 58.26 671 A 28.12 30.14
8. Kunka Kamila SO 96 UKP Unia Oświęcim 58.44 665 A 28.15 30.29
Ulatowska Alicja SO 96 UKP Unia Oświęcim 58.44 665 A 28.31 30.13
10. Haczkiewicz Paulina SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 58.67 657 A 28.49 30.18
11. Borkowska Lucyna SK 97 MKS Sambor Tczew 58.80 652 B 28.46 30.34
Bart Patrycja 97 MKS Pałac Katowice 58.80 652 B 28.39 30.41
13. Bańbor Aleksandra 97 TKKF Szczygłowice 59.44 632 B 27.69 31.75
14. Wójcik Magdalena 97 1 Solex Lębork 59.52 629 B 28.32 31.20
15. Wróbel Angelika 97 MKS Juvenia Wrocław 59.70 623 B 29.10 30.60
16. Błocka Agnieszka 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:00.06 612 B 28.52 31.54
17. Kubacka Magda 97 AZS AWF Katowice 1:00.41 602 B 29.17 31.24
18. Milewska Marta 96 AZS AWF Katowice 1:00.88 588 B 29.34 31.54
19. Szczyrbak Kornelia SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:00.94 586 B 29.44 31.50
20. Wachowiak Patrycja 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 1:01.00 584 B 29.05 31.95
21. Ilcewicz Edyta 96 UKS Victoria Józefów 1:01.02 584 R 29.40 31.62
22. Kozioł Karolina 97 MKS Ikar Mielec 1:01.24 577 R 28.77 32.47
23. Woroniecka Dominika 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1:01.42 572 29.47 31.95
24. Pawlukiewicz Randia 96 UKS Wodnik 29 Katowice 1:01.47 571 28.94 32.53
25. Palikij Justyna 97 MKS Pałac Katowice 1:01.48 571 29.76 31.72
26. Misztal Dorota 96 UKS "GIM 92 Ursynów" Warszawa 1:01.63 567 29.26 32.37
27. Pilarska Zofia 97 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:01.65 566 29.43 32.22
28. Lewandowska Paulina SO 96 UKP Unia Oświęcim 1:01.71 564 29.66 32.05
29. Musik Wiktoria 97 UKS "TRÓJKA" Częstochowa 1:01.81 562 30.22 31.59
30. Wysocka Karolina 96 MKS Juvenia Białystok 1:01.96 557 30.24 31.72
Wójcik Claudia SP 97 Warta Poznań 1:01.96 557 29.36 32.60
32. Kiec Magdalena 96 UKS Żoliborz Warszawa 1:01.99 557 29.71 32.28
Bartoszek Joanna 96 AZS AWF Katowice 1:01.99 557 29.95 32.04
34. Buda Karolina 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:02.61 540 30.43 32.18
35. Adamowicz Maja 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 1:02.64 540 30.15 32.49
36. Rostowska Wiktoria 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:02.74 537 30.33 32.41
37. Olszewska Zuzanna 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:02.95 532 30.32 32.63
38. Glanert Daria 96 UKS Ósemka Sarogard Gdański 1:02.99 531 29.58 33.41
39. Jastrzębska Joanna 97 Mks Jedynka Łódź 1:03.16 526 30.14 33.02
40. Dziadkowiak Patrycja 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 1:03.17 526 30.20 32.97
41. Zwierzchowska Zofia 97 KS 1 Ożarów Mazowiecki 1:03.27 524 30.19 33.08
42. Dziewa Aleksandra SSz 96 MUKS Lider Chełm 1:03.87 509 30.06 33.81
43. Lipnicka Julia 96 Mks Polonia Warszawa 1:03.89 508 30.84 33.05
44. Dymna Olimpia 97 UKS 9 Kalisz 1:04.00 506 30.47 33.53
45. Watoła Martyna 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:04.01 506 30.58 33.43
46. Olbrich Karolina 97 UKS Aquatica Pawłowice 1:04.40 496 30.59 33.81
47. Gaszkowska Bianka SWR 97 UKS SKALAR Warszawa 1:04.56 493 31.23 33.33
48. Kaczorowska Izabela 97 UKS Jasień Sucha Beskidzka 1:04.68 490 30.52 34.16
49. Gad Anna 97 LKS Delfin Połaniec 1:05.76 466 31.00 34.76
50. Kieraga Marta 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:06.35 454 31.18 35.17
51. Chmielewska Julia, SG 97 KS AZS-AWFiS Gdańsk 1:09.30 398 33.94 35.36
52. Woźny Magdalena 96 UKS Jasień Sucha Beskidzka 1:10.13 384 32.36 37.77
DYSKW. Dyrda Karolina SWR 97 WKS Śląsk Wrocław O-4


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-03-14 - 17:40
Kobiet, 200m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
1:54.39
1:56.68
1:56.68
Jedrzejczak Otylia
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
00114
00106
00106
Helsinki (FIN)
Gorzow Wielkopolski
Gorzów Wlkp.
2006-12-10
2009-11-29
2010-12-04

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Finał A
1. Karpisz Milena 97 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:00.47 785 28.83 30.77 30.68 30.19
2. Orczykowska Wioletta SK 97 KS Limanowa-swim 2:00.98 775 28.73 30.77 31.40 30.08
3. Cieslak Joanna SP 96 Warta Poznań 2:02.24 752 28.53 31.30 31.96 30.45
4. Kunka Kamila SO 96 UKP Unia Oświęcim 2:03.04 737 29.05 31.17 31.77 31.05
5. Sokołowska Diana 96 MKS Juvenia Białystok 2:04.28 715 28.58 31.30 31.62 32.78
6. Ulatowska Alicja SO 96 UKP Unia Oświęcim 2:05.40 696 29.12 31.63 32.04 32.61
7. Borkowska Lucyna SK 97 MKS Sambor Tczew 2:06.01 686 28.96 31.75 32.55 32.75
8. Podlewska Miriam SO 97 UKP Unia Oświęcim 2:06.31 681 29.09 32.17 32.82 32.23
9. Nowak Julia 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 2:07.08 669 28.93 32.06 33.11 32.98
10. Sirignano Luigia SK 96 AZS AGH Kraków 2:07.94 656 29.16 32.62 33.31 32.85
Finał B
11. Nita Anna 97 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:06.15 684 29.73 32.00 32.42 32.00
12. Haczkiewicz Paulina SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 2:07.91 656 30.06 32.31 32.80 32.74
13. Teresko Anna 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:08.18 652 30.10 32.46 32.99 32.63
14. Wójcik Magdalena 97 1 Solex Lębork 2:08.40 649 29.62 32.88 33.25 32.65
15. Rudawska Adrianna 96 UKS Olimpijczyk 23 Lublin 2:08.42 648 30.31 32.97 33.23 31.91
16. Maciuch Karolina 96 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 2:08.53 647 30.07 33.02 33.15 32.29
17. Lempart Marta SWR 96 AZS AWF Katowice 2:09.40 634 29.88 33.05 33.20 33.27
18. Ilcewicz Edyta 96 UKS Victoria Józefów 2:11.05 610 30.34 33.33 33.57 33.81
19. Wróbel Angelika 97 MKS Juvenia Wrocław 2:11.55 603 30.67 33.38 34.09 33.41
20. Wysocka Karolina 96 MKS Juvenia Białystok 2:13.09 582 30.36 33.46 34.55 34.72


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-03-14 - 9:50
Kobiet, 200m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
1:54.39
1:56.68
1:56.68
Jedrzejczak Otylia
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
00114
00106
00106
Helsinki (FIN)
Gorzow Wielkopolski
Gorzów Wlkp.
2006-12-10
2009-11-29
2010-12-04

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Karpisz Milena 97 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:03.09 736 A 28.82 30.70 31.24 32.33
2. Kunka Kamila SO 96 UKP Unia Oświęcim 2:04.49 712 A 29.27 31.47 32.13 31.62
3. Sokołowska Diana 96 MKS Juvenia Białystok 2:04.59 710 A 29.30 31.00 32.25 32.04
4. Orczykowska Wioletta SK 97 KS Limanowa-swim 2:04.62 709 A 28.98 31.89 32.60 31.15
5. Cieslak Joanna SP 96 Warta Poznań 2:04.85 705 A 28.92 31.60 32.66 31.67
6. Ulatowska Alicja SO 96 UKP Unia Oświęcim 2:05.25 699 A 29.39 31.98 32.15 31.73
7. Nowak Julia 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 2:05.36 697 A 29.07 31.83 32.03 32.43
8. Borkowska Lucyna SK 97 MKS Sambor Tczew 2:05.61 693 A 29.35 30.85 32.39 33.02
9. Sirignano Luigia SK 96 AZS AGH Kraków 2:06.49 678 A 29.10 32.26 32.43 32.70
Podlewska Miriam SO 97 UKP Unia Oświęcim 2:06.49 678 A 29.58 32.26 32.61 32.04
11. Nita Anna 97 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:06.55 677 B 29.59 31.82 32.62 32.52
12. Bakuniak Hanna 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:07.20 667 B 29.67 32.53 32.93 32.07
13. Bakies Gabriela 96 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 2:07.22 667 B 30.00 32.20 32.32 32.70
14. Wójcik Magdalena 97 1 Solex Lębork 2:07.76 658 B 29.64 32.35 32.82 32.95
15. Haczkiewicz Paulina SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 2:08.00 655 B 30.31 32.57 32.39 32.73
16. Maciuch Karolina 96 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 2:08.19 652 B 29.58 32.08 33.28 33.25
17. Rudawska Adrianna 96 UKS Olimpijczyk 23 Lublin 2:08.92 641 B 30.92 32.83 33.27 31.90
18. Błocka Agnieszka 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:09.08 638 B 30.19 32.95 33.18 32.76
19. Lempart Marta SWR 96 AZS AWF Katowice 2:09.35 634 B 29.84 32.72 33.27 33.52
20. Teresko Anna 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:09.96 625 B 29.94 32.84 33.41 33.77
21. Petryka Nikola SWR 97 WKS Śląsk Wrocław 2:10.06 624 R 30.11 32.74 33.62 33.59
22. Lewandowska Paulina SO 96 UKP Unia Oświęcim 2:10.70 615 R 31.03 33.41 33.66 32.60
23. Szczyrbak Kornelia SO 96 UKP Unia Oświęcim 2:10.72 615 30.39 33.11 33.59 33.63
24. Woroniecka Dominika 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2:11.20 608 30.22 32.99 34.07 33.92
25. Wysocka Karolina 96 MKS Juvenia Białystok 2:12.66 588 30.82 33.51 34.12 34.21
26. Wróbel Angelika 97 MKS Juvenia Wrocław 2:12.75 587 30.45 33.69 34.61 34.00
27. Ilcewicz Edyta 96 UKS Victoria Józefów 2:12.80 586 30.58 33.52 34.27 34.43
28. Buda Karolina 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:13.16 581 31.22 34.05 34.46 33.43
29. Milewska Marta 96 AZS AWF Katowice 2:13.31 579 30.26 34.14 34.69 34.22
30. Adamowicz Maja 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 2:13.37 579 30.61 33.77 34.24 34.75
31. Watoła Martyna 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:14.26 567 31.58 33.88 34.69 34.11
32. Kiec Magdalena 96 UKS Żoliborz Warszawa 2:14.72 561 30.38 33.94 35.16 35.24
33. Rostowska Wiktoria 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:15.13 556 30.77 33.23 35.29 35.84
34. Rogowska Natalia 96 UKS Jasień Sucha Beskidzka 2:15.23 555 30.41 33.60 35.42 35.80
35. Dziewa Aleksandra SSz 96 MUKS Lider Chełm 2:15.33 554 30.31 33.88 35.48 35.66
36. Wójcik Claudia SP 97 Warta Poznań 2:15.79 548 30.94 34.13 35.36 35.36
37. Kieraga Marta 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:18.98 511 31.64 34.82 36.61 35.91
38. Radosz Joanna 97 UKS Fala Swarzędz 2:19.48 506 32.08 35.13 36.62 35.65
39. Machnik Monika 97 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 2:20.06 500 32.12 35.76 36.55 35.63
40. Olszewska Zuzanna 97 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2:20.35 496 32.63 35.84 36.02 35.86
41. Dymna Olimpia 97 UKS 9 Kalisz 2:25.32 447 30.43 34.33 35.81 44.75


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-03-15 - 17:30
Kobiet, 400m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Finał

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
4:05.77
4:08.41
4:08.04
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
00114
00612
00612
Gorzow
Ostrowiec Sw.
Poznań
2005-11-26
2012-12-21
2011-12-17

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Finał A
1. Karpisz Milena 97 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 4:13.71 793
50m:
100m:
29.77
1:02.16
29.77
32.39
150m:
200m:
1:34.32
2:06.49
32.16
32.17
250m:
300m:
2:38.43
3:10.51
31.94
32.08
350m:
400m:
3:42.38
4:13.71
31.87
31.33
2. Orczykowska Wioletta SK 97 KS Limanowa-swim 4:17.39 759
50m:
100m:
29.86
1:02.42
29.86
32.56
150m:
200m:
1:35.28
2:08.31
32.86
33.03
250m:
300m:
2:41.56
3:14.29
33.25
32.73
350m:
400m:
3:46.09
4:17.39
31.80
31.30
3. Borkowska Lucyna SK 97 MKS Sambor Tczew 4:18.19 752
50m:
100m:
29.75
1:02.07
29.75
32.32
150m:
200m:
1:35.15
2:08.30
33.08
33.15
250m:
300m:
2:41.22
3:14.57
32.92
33.35
350m:
400m:
3:46.78
4:18.19
32.21
31.41
4. Kunka Kamila SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:18.39 750
50m:
100m:
29.97
1:02.89
29.97
32.92
150m:
200m:
1:35.82
2:08.74
32.93
32.92
250m:
300m:
2:41.86
3:14.86
33.12
33.00
350m:
400m:
3:47.45
4:18.39
32.59
30.94
5. Nita Anna 97 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 4:22.50 716
50m:
100m:
30.52
1:03.15
30.52
32.63
150m:
200m:
1:36.23
2:09.48
33.08
33.25
250m:
300m:
2:42.85
3:16.35
33.37
33.50
350m:
400m:
3:49.91
4:22.50
33.56
32.59
6. Ulatowska Alicja SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:24.74 698
50m:
100m:
30.12
1:03.26
30.12
33.14
150m:
200m:
1:36.86
2:10.59
33.60
33.73
250m:
300m:
2:43.97
3:17.58
33.38
33.61
350m:
400m:
3:51.43
4:24.74
33.85
33.31
7. Bakuniak Hanna 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:25.25 694
50m:
100m:
30.28
1:03.38
30.28
33.10
150m:
200m:
1:37.10
2:10.93
33.72
33.83
250m:
300m:
2:44.94
3:18.94
34.01
34.00
350m:
400m:
3:52.80
4:25.25
33.86
32.45
8. Nowak Julia 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 4:25.32 693
50m:
100m:
30.20
1:03.57
30.20
33.37
150m:
200m:
1:37.23
2:11.36
33.66
34.13
250m:
300m:
2:45.04
3:18.98
33.68
33.94
350m:
400m:
3:52.88
4:25.32
33.90
32.44
9. Nienałtowska Natalia 96 Mks Polonia Warszawa 4:27.21 678
50m:
100m:
29.91
1:02.15
29.91
32.24
150m:
200m:
1:35.10
2:08.84
32.95
33.74
250m:
300m:
2:43.27
3:18.38
34.43
35.11
350m:
400m:
3:53.28
4:27.21
34.90
33.93
10. Cieslak Joanna SP 96 Warta Poznań 4:29.40 662
50m:
100m:
29.75
1:02.64
29.75
32.89
150m:
200m:
1:36.48
2:10.85
33.84
34.37
250m:
300m:
2:45.27
3:20.14
34.42
34.87
350m:
400m:
3:55.23
4:29.40
35.09
34.17
Finał B
11. Podlewska Miriam SO 97 UKP Unia Oświęcim 4:26.18 686
50m:
100m:
30.22
1:03.82
30.22
33.60
150m:
200m:
1:37.95
2:11.95
34.13
34.00
250m:
300m:
2:46.03
3:19.99
34.08
33.96
350m:
400m:
3:53.76
4:26.18
33.77
32.42
12. Halagiera Joanna 96 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 4:28.62 668
50m:
100m:
30.45
1:04.15
30.45
33.70
150m:
200m:
1:38.39
2:13.20
34.24
34.81
250m:
300m:
2:47.54
3:22.08
34.34
34.54
350m:
400m:
3:55.64
4:28.62
33.56
32.98
13. Wójcik Magdalena 97 1 Solex Lębork 4:30.13 657
50m:
100m:
30.43
1:04.02
30.43
33.59
150m:
200m:
1:38.43
2:12.75
34.41
34.32
250m:
300m:
2:47.33
3:21.98
34.58
34.65
350m:
400m:
3:56.26
4:30.13
34.28
33.87
14. Lewandowska Paulina SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:30.77 652
50m:
100m:
30.78
1:04.71
30.78
33.93
150m:
200m:
1:39.47
2:13.87
34.76
34.40
250m:
300m:
2:48.30
3:23.01
34.43
34.71
350m:
400m:
3:57.66
4:30.77
34.65
33.11
15. Szczyrbak Kornelia SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:33.13 635
50m:
100m:
31.25
1:05.26
31.25
34.01
150m:
200m:
1:40.03
2:14.48
34.77
34.45
250m:
300m:
2:48.81
3:23.89
34.33
35.08
350m:
400m:
3:59.08
4:33.13
35.19
34.05
16. Kubacka Magda 97 AZS AWF Katowice 4:33.16 635
50m:
100m:
30.73
1:04.41
30.73
33.68
150m:
200m:
1:38.44
2:13.09
34.03
34.65
250m:
300m:
2:48.09
3:23.06
35.00
34.97
350m:
400m:
3:58.32
4:33.16
35.26
34.84
17. Dziewa Aleksandra SSz 96 MUKS Lider Chełm 4:34.88 623
50m:
100m:
30.07
1:03.40
30.07
33.33
150m:
200m:
1:37.82
2:12.88
34.42
35.06
250m:
300m:
2:48.35
3:24.67
35.47
36.32
350m:
400m:
4:00.66
4:34.88
35.99
34.22
18. Ćwiękała Olga SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:40.83 584
50m:
100m:
32.13
1:07.32
32.13
35.19
150m:
200m:
1:42.51
2:18.01
35.19
35.50
250m:
300m:
2:53.77
3:29.92
35.76
36.15
350m:
400m:
4:05.87
4:40.83
35.95
34.96
19. Adamowicz Maja 96 UKS JAGIELLONKA Warszawa 4:41.72 579
50m:
100m:
32.16
1:07.28
32.16
35.12
150m:
200m:
1:42.98
2:18.78
35.70
35.80
250m:
300m:
2:54.72
3:30.59
35.94
35.87
350m:
400m:
4:06.65
4:41.72
36.06
35.07
20. Nagórska Monika 97 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:46.43 551
50m:
100m:
31.23
1:05.85
31.23
34.62
150m:
200m:
1:42.00
2:18.92
36.15
36.92
250m:
300m:
2:55.80
3:32.82
36.88
37.02
350m:
400m:
4:09.98
4:46.43
37.16
36.45


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-03-15 - 9:30
Kobiet, 400m dowolny 17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland" Open
Top Times "Poland" 17
Top Times "Poland" 18
4:05.77
4:08.41
4:08.04
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
00114
00612
00612
Gorzow
Ostrowiec Sw.
Poznań
2005-11-26
2012-12-21
2011-12-17

Punkty: FINA 2013
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
1. Orczykowska Wioletta SK 97 KS Limanowa-swim 4:22.24 718 A
50m:
100m:
29.36
1:01.41
29.36
32.05
150m:
200m:
1:34.55
2:08.26
33.14
33.71
250m:
300m:
2:42.43
3:16.19
34.17
33.76
350m:
400m:
3:49.65
4:22.24
33.46
32.59
2. Kunka Kamila SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:22.66 714 A
50m:
100m:
30.18
1:02.76
30.18
32.58
150m:
200m:
1:35.51
2:08.84
32.75
33.33
250m:
300m:
2:42.44
3:16.35
33.60
33.91
350m:
400m:
3:50.14
4:22.66
33.79
32.52
3. Karpisz Milena 97 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 4:22.81 713 A
50m:
100m:
30.06
1:01.90
30.06
31.84
150m:
200m:
1:34.19
2:07.33
32.29
33.14
250m:
300m:
2:40.95
3:15.00
33.62
34.05
350m:
400m:
3:48.29
4:22.81
33.29
34.52
4. Borkowska Lucyna SK 97 MKS Sambor Tczew 4:23.81 705 A
50m:
100m:
30.48
1:03.03
30.48
32.55
150m:
200m:
1:36.58
2:10.12
33.55
33.54
250m:
300m:
2:43.67
3:16.83
33.55
33.16
350m:
400m:
3:50.77
4:23.81
33.94
33.04
5. Ulatowska Alicja SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:24.82 697 A
50m:
100m:
30.42
1:03.24
30.42
32.82
150m:
200m:
1:36.45
2:10.14
33.21
33.69
250m:
300m:
2:43.71
3:17.64
33.57
33.93
350m:
400m:
3:51.48
4:24.82
33.84
33.34
6. Cieslak Joanna SP 96 Warta Poznań 4:24.92 696 A
50m:
100m:
30.40
1:03.07
30.40
32.67
150m:
200m:
1:36.61
2:10.45
33.54
33.84
250m:
300m:
2:44.35
3:18.26
33.90
33.91
350m:
400m:
3:52.28
4:24.92
34.02
32.64
7. Bakuniak Hanna 96 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4:26.50 684 A
50m:
100m:
30.80
1:04.20
30.80
33.40
150m:
200m:
1:38.24
2:12.10
34.04
33.86
250m:
300m:
2:46.09
3:20.00
33.99
33.91
350m:
400m:
3:54.35
4:26.50
34.35
32.15
8. Nita Anna 97 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 4:26.52 684 A
50m:
100m:
30.94
1:04.19
30.94
33.25
150m:
200m:
1:37.54
2:11.25
33.35
33.71
250m:
300m:
2:45.01
3:18.88
33.76
33.87
350m:
400m:
3:52.94
4:26.52
34.06
33.58
9. Nowak Julia 97 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 4:26.55 683 A
50m:
100m:
30.51
1:04.27
30.51
33.76
150m:
200m:
1:38.81
2:13.49
34.54
34.68
250m:
300m:
2:47.52
3:21.91
34.03
34.39
350m:
400m:
3:54.53
4:26.55
32.62
32.02
10. Nienałtowska Natalia 96 Mks Polonia Warszawa 4:27.60 675 A
50m:
100m:
30.69
1:04.16
30.69
33.47
150m:
200m:
1:37.69
2:11.63
33.53
33.94
250m:
300m:
2:45.35
3:19.71
33.72
34.36
350m:
400m:
3:54.05
4:27.60
34.34
33.55
11. Podlewska Miriam SO 97 UKP Unia Oświęcim 4:27.96 673 B
50m:
100m:
30.71
1:03.86
30.71
33.15
150m:
200m:
1:37.69
2:12.12
33.83
34.43
250m:
300m:
2:46.60
3:20.92
34.48
34.32
350m:
400m:
3:55.46
4:27.96
34.54
32.50
12. Wójcik Magdalena 97 1 Solex Lębork 4:27.99 673 B
50m:
100m:
30.57
1:04.69
30.57
34.12
150m:
200m:
1:38.99
2:13.26
34.30
34.27
250m:
300m:
2:47.46
3:21.51
34.20
34.05
350m:
400m:
3:55.57
4:27.99
34.06
32.42
13. Rudawska Adrianna 96 UKS Olimpijczyk 23 Lublin 4:28.94 665 B
50m:
100m:
31.21
1:05.18
31.21
33.97
150m:
200m:
1:39.17
2:13.46
33.99
34.29
250m:
300m:
2:47.61
3:21.76
34.15
34.15
350m:
400m:
3:55.78
4:28.94
34.02
33.16
14. Halagiera Joanna 96 MKP Słowianka Gorzów Wlkp 4:29.71 660 B
50m:
100m:
31.44
1:05.38
31.44
33.94
150m:
200m:
1:39.65
2:14.17
34.27
34.52
250m:
300m:
2:48.22
3:22.50
34.05
34.28
350m:
400m:
3:56.17
4:29.71
33.67
33.54
15. Lewandowska Paulina SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:32.18 642 B
50m:
100m:
31.66
1:06.11
31.66
34.45
150m:
200m:
1:40.84
2:15.28
34.73
34.44
250m:
300m:
2:49.74
3:24.50
34.46
34.76
350m:
400m:
3:59.19
4:32.18
34.69
32.99
16. Maciuch Karolina 96 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 4:32.32 641 B
50m:
100m:
30.71
1:04.24
30.71
33.53
150m:
200m:
1:38.17
2:12.52
33.93
34.35
250m:
300m:
2:47.60
3:22.89
35.08
35.29
350m:
400m:
3:57.83
4:32.32
34.94
34.49
17. Kubacka Magda 97 AZS AWF Katowice 4:32.94 637 B
50m:
100m:
31.02
1:04.99
31.02
33.97
150m:
200m:
1:39.62
2:14.35
34.63
34.73
250m:
300m:
2:49.07
3:24.19
34.72
35.12
350m:
400m:
3:59.32
4:32.94
35.13
33.62
18. Szczyrbak Kornelia SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:38.98 596 B
50m:
100m:
31.96
1:06.01
31.96
34.05
150m:
200m:
1:40.34
2:15.94
34.33
35.60
250m:
300m:
2:51.55
3:27.52
35.61
35.97
350m:
400m:
4:03.54
4:38.98
36.02
35.44
19. Dziewa Aleksandra SSz 96 MUKS Lider Chełm 4:40.03 589 B
50m:
100m:
30.44
1:04.47
30.44
34.03
150m:
200m:
1:39.40
2:14.80
34.93
35.40
250m:
300m:
2:50.96
3:27.49
36.16
36.53
350m:
400m:
4:04.46
4:40.03
36.97
35.57
20. Ćwiękała Olga SO 96 UKP Unia Oświęcim 4:40.98 583 B
50m:
100m:
32.21
1:07.55
32.21
35.34
150m:
200m: