Protok馧 z zawod闚 p造wackich

„L瑿orska Liga P造wacka Dzieci i M這dzie篡 2014”

L瑿ork, 07.06.2014r.

  1. 25m stylem grzbietowym dziewcz靖 rocznik 2006 i m這dsze

1 miejsce Kulik Michalina 0:27:18

2 miejsce Kapel Kinga 0:28:87

3 miejsce Rowell Nikola 0:29:14

4 miejsce Nowak Dobrochna 0:29:93

5 miejsce Pakie這 Ada 0:31:96

6 miejsce Wo這dko Wiktoria 0:32:06

7 miejsce Krefta Zuzanna 0:32:36

8 miejsce Gierszewska Oliwia 0:34:89

9 miejsce Dombrowska Hanna 0:35:78

10 miejsce Winiarczyk Maja 0:36:28

11 miejsce Jarczy雟ka Iga 0:36:87

12 miejsce Grybisz Lena 0:38:29

13 miejsce Naczk Oliwia 0:38:60

14 miejsce Warzecha Amelia 0:38:69

15 miejsce Kleina Patrycja 0:39:15

16 miejsce Walkusz Hanna 0:43:02

17 miejsce P鉍zek Gabrysia 0:48:46


  1. 25m stylem grzbietowym ch這pc闚 rocznik 2006 i m這dsi

1 miejsce ζga Tymoteusz 0:23:01

2 miejsce Kamieniecki Mateusz 0:25:39

3 miejsce Dombrowski Jan 0:26:36

4 miejsce Jwiak Nikodem 0:29:47

5 miejsce Kubisiak Igor 0:30:75

6 miejsce Knioch Natan 0:32:01

7 miejsce Gromulski Micha 0:32:41

8 miejsce Raczkowski Mateusz 0:36:50

9 miejsce Mateuszewski Borys 0:37:42

10 miejsce Warzecha Antoni 0:37:50

11 miejsce Augustyniak Jakub 0:37:72

12 miejsce Skrzy雟ki Julian 0:38:44

13 miejsce Hallmann Szymon 0:39:73

14 miejsce Komandowski Wiktor 0:45:17

15 miejsce Pellowski Micha 0:48:61


  1. 50m stylem grzbietowym dziewcz靖 rocznik 2005

1 miejsce Sycha Roksana 0:55:77

2 miejsce Sycha Maja 0:56:53

3 miejsce Kleina Weronika 0:57:66

4 miejsce Filipowicz Aleksandra 0:58:68

5 miejsce Pietrusewicz Oliwia 1:05:12

6 miejsce ㄊsiak Magdalena 1:07:39

7 miejsce Rompa Alicja 1:11:52

8 miejsce Zienkowska Magdalena 1:16:26

9 miejsce Marciniak Oliwia 1:22:47

10 miejsce Pszczuli雟ka Nikola 1:23:57


  1. 50m stylem grzbietowym ch這pc闚 rocznik 2005

1 miejsce Smolis Nikolas 0:47:40

2 miejsce Rybarczyk Konrad 0:51:58

3 miejsce Puzyr Maksymilian 0:54:96

4 miejsce M造雟ki Maksymilian 0:55:23

5 miejsce Trojanowski Mi這sz 1:02:16

6 miejsce ζppo Jakub 1:04:47

7 miejsce Lejk B豉瞠j 1:09:30

8 miejsce Pasko-Porys Jan 1:28:36


  1. 100m stylem grzbietowym dziewcz靖 rocznik 2004

1 miejsce Gromulska Olimpia 1:37:91

2 miejsce Walkusz Paula 1:41:48

3 miejsce Wilmont Zuzanna 1:48:48

4 miejsce Synowiec Paula 1:55:61

5 miejsce Szulfer Wiktoria 2:00:81

6 miejsce Koss Zuzanna 2:04:36

7 miejsce ㄆc Oliwia 2:09:98

8 miejsce Olech Antonina 2:22:52

9 miejsce Lis Zuzanna 2:32::02

10 miejsce W靖roba Ma貪orzata 2:40:13


  1. 100m stylem grzbietowym ch這pc闚 rocznik 2004

1 miejsce Chomiczewski Cezary 1:40:68

2 miejsce Siniawski Filip 1:48:87

3 miejsce Luba雟ki Konstanty 1:51:97

4 miejsce Lewandowski Adrian 2:24:80

5 miejsce Kulasiewicz Szymon 2:33:16

6 miejsce Borowski Szymon 2:46:73


  1. 100m stylem grzbietowym dziewcz靖 rocznik 2003

1 miejsce Hrycyk Agata 1:29:79

2 miejsce Hallmann Martyna 1:29:90

3 miejsce Smolis Wiktoria 1:30:96

4 miejsce Gliszczewska Aleksandra 1:31:40

5 miejsce Kurek Agnieszka 1:35:75

6 miejsce Krefta Klaudia 1:56:52

7 miejsce Koniszewska Natalia 2:01:07

8 miejsce Rapkiewicz Jagoda 2:37:00


  1. 100m stylem grzbietowym ch這pc闚 rocznik 2003

1 miejsce Rompa Kardas Stefan 1:26:42

2 miejsce Lewandowski Filip 1:27:43

3 miejsce Sycha Jakub 1:27:64

4 miejsce Gli雟ki Kacper 1:39:47

5 miejsce Lejk Jakub 2:05:45

6 miejsce Jarczy雟ki Filip 2:08:88

7 miejsce J璠rzejewski Wiktor 2:28:14


  1. 100m stylem grzbietowym dziewcz靖 rocznik 2002

1 miejsce Typczy雟ka Karolina 1:22:58

2 miejsce Syldatk Zuzanna 1:32:80

3 miejsce Reclaf Martyna 1:33:03


  1. 100m stylem grzbietowym ch這pc闚 rocznik 2002

1 miejsce Kodrzycki Grzegorz 1:21:90

2 miejsce Kowalewski Babij Patryk 1:23:98

3 miejsce Koby貫cki Jakub 1:29:07

4 miejsce Filipowicz Jakub 1:32:45

5 miejsce Nowak Dobromir 1:33:06

6 miejsce Kamieniecki Artur 1:37:32


  1. 100m stylem grzbietowym dziewcz靖 rocznik 2001

1 miejsce Kaczmarek Dominika 1:18:70

2 miejsce Sycha Klaudia 1:22:50

3 miejsce Pietrzyk Natalia 1:24:81

4 miejsce Romanowska Wiktoria 1:25:50

5 miejsce Godlewska Julia 1:39:66

6 miejsce Syldatk Julia 2:04:37


  1. 100m stylem grzbietowym ch這pc闚 rocznik 2001

1 miejsce Horackiewicz Jan 1:13:92

2 miejsce Adamiak Jan 1:21:00

3 miejsce Syldatk Hubert 1:21:94

4 miejsce Cygert Norbert 1:32:91

5 miejsce Mejer Pawe 1:47:66


  1. 100m stylem grzbietowym dziewcz靖 rocznik 2000 i starsze

1 miejsce W鎩cik Magdalena 1:13:68

2 miejsce Kulig Julia 1:17:69

3 miejsce Hallmann Weronika 1:20:24

4 miejsce Panek Adrianna 1:23:43

5 miejsce Chojnicka Agata 1:28:13


  1. 100m stylem grzbietowym ch這pc闚 rocznik 2000 i starsi

1 miejsce Renusz Piotr 0:59:67

2 miejsce Panek Nikodem 1:03:97

3 miejsce Ko這dziejski Daniek 1:06:44

4 miejsce To陶oczko Dawid 1:08:93

5 miejsce Hrycyk Maciej 1:10:29

6 miejsce Winiarski Jakub 1:13:10


  1. 25m stylem dowolnym dziewcz靖 rocznik 2006 i m這dsze

1 miejsce Kulig Michalina 0:26:03

2 miejsce Nowak Dobrochna 0:31:46

3 miejsce Jarczy雟ka Iga 0:31:57

4 miejsce Kapel Kinga 0:31:93

5 miejsce Rowell Nikola 0:32:08

6 miejsce Dombrowska Hanna 0:33:43

7 miejsce Wo這dko Wiktoria 0:34:41

8 miejsce Winiarczyk maja 0:36:54

9 miejsce Krefta Zuzanna 0:41:92

10 miejsce Warzecha Amelia 0:48:81

11 miejsce Grybisz Lena 0:50:27

12 miejsce Klejna Patrycja 0:50:65

13 miejsce P鉍zek Gabriela 0:51:08

14 miejsce Pakie豉 Ada 0:56:05


  1. 25m stylem dowolnym ch這pc闚 rocznik 2006 i m這dsi

1 miejsce ζga Tymoteusz 0:21:85

2 miejsce Dombrowski Jan 0:25:10

3 miejsce Kamieniecki Mateusz 0:25:88

4 miejsce Knioch Natan 0:28:43

5 miejsce Jwiak Nikodem 0:28:98

6 miejsce Skrzy雟ki Julian 0:31:24

7 miejsce Warzecha Antoni 0:35:80

8 miejsce Matuszewski Borys 0:36:58

9 miejsce Kubisiak Igor 0:36:90

10 miejsce Gromulski Micha 0:38:62


  1. 50m stylem dowolnym dziewcz靖 rocznik 2005

1 miejsce Klejna Weronika 0:51:59

2 miejsce Sycha Roksana 0:52:98

3 miejsce Sycha Maja 1:02:31

4 miejsce Pietrusewicz Oliwia 1:03:94

5 miejsce Winiarczyk Olga 1:06:67

6 miejsce Kulik Marta 1:11:66


  1. 50m stylem dowolnym ch這pc闚 rocznik 2005

1 miejsce Smolis Nikolas 0:45:40

2 miejsce Rybarczyk Jakub 0:46:26

3 miejsce M造雟ki Maksymilian 0:47:22

4 miejsce Puzyr Maksymilian 0:55:72

5 miejsce Trojanowski Mi這sz 1:00:52

6 miejsce Leyk B豉瞠j 1:15:16

7 miejsce czoska Terman Igor 1:21: 98

8 miejsce ζppo Jakub 1:34:00


  1. 100m stylem dowolnym dziewcz靖 rocznik 2004

1 miejsce Gromulska Olimpia 1:28:86

2 miejsce Walkusz Paula 1:37:56

3 miejsce Synowiec Paulina 1:44:08

4 miejsce Wilmont Zuzanna 1:48:18

5 miejsce Szulfer Wiktoria 2:04:79

6 miejsce Kos Zuzanna 2:05:61

7 miejsce ㄆc Oliwia 2:22:94

8 miejsce Olech Antonina 2:27:98

9 miejsce Gwadera Alicja 2:29:45

10 miejsce W靖roba Ma貪orzata 2:36:21


  1. 100m stylem dowolnym ch這pc闚 rocznik 2004

1 miejsce Chomiczewski Cezary 1:32:17

2 miejsce Siniawski Filip 1:45:77

3 miejsce Lubanski Konstanty 1:55:93

4 miejsce Malinowski Patryk 2:37:62


  1. 100m stylem dowolnym dziewcz靖 rocznik 2003

1 miejsce Gliszczy雟ka Aleksandra 1:20:00

2 miejsce Kurek Agnieszka 1:21:25

3 miejsce Smolis Wiktoria 1:23:74

4 miejsce Hallmann Martyna 1:26:22

5 miejsce Hrycyk Agata 1:27:52

6 miejsce Krefta Klaudia 1:54:40

7 miejsce Koiszewska Natalia 2:03:70

8 miejsce Rabkiewicz Jagoda 2:48:16


  1. 100m stylem dowolnym ch這pc闚 rocznik 2003

1 miejsce Sycha Jakub 1:20:99

2 miejsce Gli雟ki Kacper 1:26:31

3 miejsce Rompa Kardas Stefan 1:26:98

4 miejsce Lewandowski Filip 1:37:18

5 miejsce Leyk Jakub 1:52:14

6 miejsce Jarczy雟ki Filip 1:55:72

7 miejsce J璠rzejewski Wiktor 2:43:21


  1. 100m stylem dowolnym dziewcz靖 rocznik 2002

1 miejsce Typczy雟ka Karolina 1:18:08

2 miejsce Reclaf Martyna 1:23:20

3 miejsce Syldatk Zuzanna 1:28:56


  1. 100m stylem dowolnym ch這pc闚 rocznik 2002

1 miejsce Kowalewski Babij Patryk 1:15:72

2 miejsce Kodrzycki Grzegorz 1:17:70

3 miejsce Koby貫cki Jakub 1:17:72

4 miejsce Nowak Dobromir 1:18:04

5 miejsce Filipowicz Jakub 1:25:22

6 miejsce Kamieniecki Artur 1:27:23


  1. 100m stylem dowolnym dziewcz靖 rocznik 2001

1 miejsce Kaczmarek Dominika 1:11:50

2 miejsce Romanowska Wiktoria 1:15:29

3 miejsce Sycha Klaudia 1:16:01

4 miejsce Pietrzyk Natalia 1:18:58

5 miejsce Godlewska Julia 1:26:97

6 miejsce Syldatk Julia 2:01:52


  1. 100m stylem dowolnym ch這pc闚 rocznik 2001

1 miejsce Horackiewicz Jan 1:02:68

2 miejsce Syldatk Hubert 1:11:26

3 miejsce Adamiak Jan 1:12:61

4 miejsce Cygert Norbert 1:18:95

5 miejsce Meyer Pawe 1:28:01


  1. 100m stylem dowolnym dziewcz靖 rocznik 2000 i starsze

1 miejsce W鎩cik Magdalena 1:02:36

2 miejsce Kulig Julia 1:07:86

3 miejsce Hallmann Weronika 1:10:04

4 miejsce Panek Adrianna 1:12:68

5 miejsce Chojnicka Agata 1:22:95


  1. 100m stylem dowolnym ch這pc闚 rocznik 2000 i starsi

1 miejsce Renusz Piotr 0:51:46

2 miejsce Ko這dziejski Daniel 0:58:41

3 miejsce Panek Nikodem 0:58:43

4 miejsce To陶oczko Dawid 0:59:35

5 miejsce Winiarski Jakub 1:04:26

6 miejsce Hrycyk Maciej 1:06:99