Nr  1. Dziewcząt, 50m motylkowy  8 - 10 lat
Nr  2. Chłopców, 50m motylkowy  8 - 10 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m grzbietowy  8 - 10 lat
Nr  4. Chłopców, 50m grzbietowy  8 - 10 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m klasyczny  8 - 10 lat
Nr  6. Chłopców, 50m klasyczny  8 - 10 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m dowolny  8 - 10 lat
Nr  8. Chłopców, 50m dowolny  8 - 10 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m zmienny  8 - 10 lat
Nr  10. Chłopców, 100m zmienny  8 - 10 lat
Nr  11. Mieszane, 12 x 50m dowolny  8 - 10 lat
Nr  12. Dziewcząt, 100m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  13. Chłopców, 100m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  14. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  15. Chłopców, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  16. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  17. Chłopców, 100m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  18. Dziewcząt, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  19. Chłopców, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  20. Dziewcząt, 100m zmienny  11 - 13 lat
Nr  21. Chłopców, 100m zmienny  11 - 13 lat
Nr  22. Mieszane, 12 x 50m dowolny  11 - 13 lat


X Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Okazji Święta Niepodległości
Słupsk, 8.11.2015


1 - 1 blok08.11.2015 - 8:30


Konkurencja 1
08.11.2015 - 8:30
Dziewcząt, 50m motylkowy8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.Groth Marta07Siódemka Sopot1:04.7553
2.Kowalewska Natasza07Skalar Słupsk1:09.1543

9 lat

1.Klofczyńska Maja06Żabianka Gdańsk55.4285

10 lat

1.Tłoczek Wiktoria05MKP Kołobrzeg38.95245
2.Klejna Weronika051 Solex Lębork42.03195
3.Kazimierczak Hanna05Siódemka Gdynia43.69173
4.Avanesyan Kristina05Żabianka Gdańsk45.93149
5.Hajduk Adrianna05Siódemka Gdynia49.94116
6.Leszkiewicz Julia05Skalar Słupsk54.4689
DYSKW.Ciesiołkiewicz Nikola05Znicz Koszalin
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 2
08.11.2015 - 8:36
Chłopców, 50m motylkowy8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.Dubiel Wiktor06Żabianka Gdańsk50.4080
2.Karnowski Dominik06Żabianka Gdańsk1:03.3440

10 lat

1.Kuliński Dawid05Siódemka Sopot40.52155
2.Pawliszyn Mateusz05Znicz Koszalin41.31146
3.Smorowski Cezary05Znicz Koszalin43.61124
4.Rybarczyk Konrad051 Solex Lębork44.87114
5.Szyliński Maciej05Znicz Koszalin46.11105
6.Sobolewski Patryk05Znicz Koszalin49.4385
7.Smoczyński Kacper05Znicz Koszalin54.7763
DYSKW.Stalka Fabian05Żabianka Gdańsk
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 3
08.11.2015 - 8:41
Dziewcząt, 50m grzbietowy8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.Burzak Martyna07Dwójka Morena Gdańsk43.02212
2.Murawska Wiktoria07Siódemka Sopot50.40132
3.Siedlewska Marcelina07Siódemka Gdynia51.62122
4.Pakieła Adrianna071 Solex Lębork52.60116
5.Wojtas Maja07Skalar Słupsk53.67109
6.Gołębiewska Kornelia07Skalar Słupsk55.30100
7.Lewandowska Maja07TRI-Team Rumia56.1495
8.Kopczyńska Otylia07Znicz Koszalin58.0886
9.Piotrowska Rita07Siódemka Sopot1:00.3077
10.Panow Laura07Siódemka Sopot1:00.7475
11.Markiewicz Weronika07Żabianka Gdańsk1:01.1374
12.Sztajkowska Zuzanna07Żabianka Gdańsk1:04.5163
13.Rajkowska Zuzanna07Żabianka Gdańsk1:04.8062
14.Wiszniewska Julia07Siódemka Sopot1:07.3255
15.Kopacka Oliwia07Siódemka Sopot1:09.3350
16.Szczepaniak Lena07Siódemka Sopot1:14.0241
17.Dudulewicz Joanna07Siódemka Sopot1:18.9634
DYSKW.Truszkowska Adrianna07Siódemka Sopot
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)
DYSKW.Kulik Kaja07Siódemka Sopot
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)

9 lat

1.Szargiej Aleksandra06Żabianka Gdańsk43.93199
2.Walkusz Hanna061 Solex Lębork49.30141
3.Stawicka Matylda06Żabianka Gdańsk49.61138
4.Rądlewska Julia06Siódemka Sopot50.87128
5.Mielczarek Dominika06Siódemka Sopot50.95127
6.Olko Zuzanna06Siódemka Gdynia51.04127
7.Magier Zuzanna06Skalar Słupsk51.32125
8.Kwiatkowska Maja06Siódemka Gdynia51.48123
9.Olczak Amelia06Znicz Koszalin51.98120
10.Bochain Aleksandra06Siódemka Sopot52.02120
11.Sobek Iga06Żabianka Gdańsk52.20118
12.Mallek Paulina06Znicz Koszalin52.34117
13.Rudomina Agnieszka06Żabianka Gdańsk52.42117
14.Kasprzyk Martyna06Żabianka Gdańsk52.45117
15.Brodzińska Hanna06Znicz Koszalin52.54116
16.Lejkowska Amelia06Skalar Słupsk53.03113
17.Prokop Julia06Siódemka Sopot54.40105
18.Tchórzewska Oliwia06Skalar Słupsk55.00101
19.Rychter Andżelika06TRI-Team Rumia58.2985
20.Mazurek Dominika06Skalar Słupsk59.7779
21.Pełech Aleksandra06TRI-Team Rumia1:00.3077
22.Rąp Apolonia06Znicz Koszalin1:01.2273
23.Urbańska Matylda06Znicz Koszalin1:01.5972
DYSKW.Patan Marcelina06Znicz Koszalin
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednoczesnie) po bróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu
DYSKW.Burak Zuzanna06Znicz Koszalin
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.Palicka Wiktoria05Skalar Słupsk38.45297
2.Gleinke Maja05Delfin Gdynia39.39276
3.Pranke Olga05Znicz Koszalin43.30208
4.Makowska Martyna05Znicz Koszalin43.62203
5.Sijka Urszula05Żabianka Gdańsk46.94163
6.Kopacz Oliwia05Skalar Słupsk47.87154
7.Suchańska Karolina05Skalar Słupsk47.97153
8.Kazimierczak Hanna05Siódemka Gdynia48.45148
9.Rawa Wiktoria05Aquarius Słupsk48.52148
10.Kozłowska Anna05Skalar Słupsk49.26141
11.Trabuć Olena05Znicz Koszalin49.27141
12.Pszczólińska Nikola051 Solex Lębork49.56138
13.Kulik Marta051 Solex Lębork50.14134
14.Kozodój Agnieszka05Aquarius Słupsk53.66109
15.Cyman Patrycja05TRI-Team Rumia54.80102
16.Wiśniewska Karolina05Skalar Słupsk54.81102
17.Chojnacka Maja051 Solex Lębork55.8497
18.Jastrzębska Barbara05Skalar Słupsk59.2881
19.Zgórska Amelia05Skalar Słupsk1:00.1677

PKMałkiewicz Alicja08Żabianka Gdańsk57.0691


<< TOP >>
Konkurencja 4
08.11.2015 - 9:12
Chłopców, 50m grzbietowy

8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.Kaczor Oskar07Siódemka Gdynia48.1798
2.Polakowski Leon07Znicz Koszalin49.4690
3.Kordoński Alex07Skalar Słupsk49.6789
4.Olszyński-Seklecki Jakub07Żabianka Gdańsk50.5984
5.Stępnik Miłosz07Znicz Koszalin51.5180
6.Kostack Piotr07Żabianka Gdańsk54.9066
7.Łyszyk Marek07Skalar Słupsk55.7663
8.Kudrycki Kosma07Siódemka Sopot57.3358
9.Grablewski Wojtek07Siódemka Sopot58.4454
10.Wołyniak Igor07Skalar Słupsk1:00.1250
11.Zdrojewski Stanisław07Siódemka Sopot1:00.1750
12.Ramczyk Cyprian071 Solex Lębork1:02.1745
13.Gierczak Kacper07Skalar Słupsk1:02.3545
14.Kierzkowski Eryk07Siódemka Sopot1:02.8744
15.Jursza Alex07Aquarius Słupsk1:03.0343
16.Chwiałikowski Michał07Siódemka Sopot1:07.6735
17.Chrzan Daniel07Siódemka Sopot1:09.1633
18.Murawski Kuba07Żabianka Gdańsk1:12.2829
19.Musiński Jakub07TRI-Team Rumia1:13.2827
DYSKW.Frączyk Jakub07Siódemka Gdynia
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
DYSKW.Witt Jerzy07Żabianka Gdańsk
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
DYSKW.Szydarowski Łukasz07Siódemka Sopot
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.Burek Aleksander07Siódemka Sopot
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
DYSKW.Wojciechowski Miłosz07TRI-Team Rumia
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Gałka Makary07Siódemka Sopot
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

9 lat

1.Borek Maciej06MKP Kołobrzeg43.52133
2.Konkel Filip06Skalar Słupsk43.60132
3.Filipiak Mikołaj06Siódemka Sopot45.67115
4.Wiśniewski Łukasz06Znicz Koszalin47.46102
5.Rarowski-Geckler Olaf06Siódemka Sopot47.78100
6.Szulikowski Filip06Siódemka Sopot48.7394
7.Rodzewicz Piotr06Siódemka Sopot49.6189
8.Plewnicki Jan06Żabianka Gdańsk49.7489
9.Kubisiak Igor061 Solex Lębork49.8488
10.Oczki Michał06Żabianka Gdańsk49.9288
11.Wojciechowski Franek06Skalar Słupsk50.5984
12.Białaszczyk Borys06Siódemka Sopot51.2181
13.Piotrowski Igor06Znicz Koszalin51.3780
14.Milicić Zoran06Siódemka Sopot51.7179
15.Skrzyński Julian061 Solex Lębork52.7774
16.Barcewicz Igor06Żabianka Gdańsk54.1069
17.Chmiel Jakub06Znicz Koszalin54.1968
18.Rzewuski Rafał06Znicz Koszalin54.9666
19.Rutkowski Kamil06Żabianka Gdańsk54.9866
20.Kamieniecki Mateusz061 Solex Lębork55.0465
21.Koslowski Karol06Żabianka Gdańsk56.4760
22.Szynwelski Nikodem06OSIR Chojnice56.6060
23.Śmilgień Tomasz06Żabianka Gdańsk56.9559
24.Gierczak Jakub06Skalar Słupsk57.9156
25.Bagiński Mikołaj06Żabianka Gdańsk58.6654
26.Kalwa Jakub06Znicz Koszalin59.9950
27.Dąbrowski Oliwer06Skalar Słupsk1:00.3449
28.Kulling Bartek06TRI-Team Rumia1:00.6949
29.Freitag Nikodem06Żabianka Gdańsk1:01.1148
30.Madej Mateusz06Znicz Koszalin1:01.2147
31.Kulik Tymon06Znicz Koszalin1:01.2347
32.Karnowski Dominik06Żabianka Gdańsk1:02.0046
33.Karczewski Dawid06TRI-Team Rumia1:03.1343
DYSKW.Tusk Szymon06Znicz Koszalin
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej

10 lat

1.Ziemann Dawid05Siódemka Sopot40.27167
2.Lickun Tycjan05Znicz Koszalin42.69141
3.Smolis Nicolas051 Solex Lębork43.41134
4.Roszak Cyprian05Skalar Słupsk45.15119
5.Bukowiński Patryk05Skalar Słupsk46.68107
6.Maksim Tymoteusz05Żabianka Gdańsk46.99105
7.Knetki Marcin05Aquarius Słupsk49.8488
8.Łabacki Szymon051 Solex Lębork50.4485
9.Osiewicz Kacper05Skalar Słupsk54.0369
10.Jędrzejczak Krystian05Skalar Słupsk56.1761
DYSKW.Rażewski Jan05Delfin Malbork
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.Kwiatkowski Stanisław05Znicz Koszalin
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)


<< TOP >>
Konkurencja 5
08.11.2015 - 9:43
Dziewcząt, 50m klasyczny8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.Truszkowska Adrianna07Siódemka Sopot54.81145
2.Wesołowska Jagoda07Znicz Koszalin57.50125
3.Kulik Michalina071 Solex Lębork59.34114
4.Dargacz Paulina07Żabianka Gdańsk59.54113
5.Sztajkowska Zuzanna07Żabianka Gdańsk59.98110
6.Kowalewska Natasza07Skalar Słupsk1:02.9895
7.Jarczyńska Iga071 Solex Lębork1:03.5493
8.Wiszniewska Julia07Siódemka Sopot1:05.8283
9.Panow Laura07Siódemka Sopot1:08.7073
10.Zajk Zuzanna07Siódemka Sopot1:10.0769
11.Dudulewicz Joanna07Siódemka Sopot1:17.7650
DYSKW.Gołębiewska Kornelia07Skalar Słupsk
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.Szczepaniak Lena07Siódemka Sopot
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.Żurowicz Zofia07Siódemka Sopot
K10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach)

9 lat

1.Kujawczyk Klara06Siódemka Sopot54.21149
2.Lewandowska Natalia061 Solex Lębork54.63146
3.Bielawa Anna06TRI-Team Rumia54.88144
4.Stawicka Matylda06Żabianka Gdańsk56.89129
Olschewska Magdalena06Aquarius Słupsk56.89129
6.Rądlewska Julia06Siódemka Sopot57.40126
7.Karasińska Julia06Znicz Koszalin58.65118
8.Mielczarek Dominika06Siódemka Sopot59.35114
9.Walkusz Hanna061 Solex Lębork59.92111
Magier Zuzanna06Skalar Słupsk59.92111
11.Szwichtenberg Julia06Aquarius Słupsk1:02.9195
12.Chyła Maja06Żabianka Gdańsk1:06.1582
13.Socha Kaja06Znicz Koszalin1:06.4481
DYSKW.Leocho Hanna06Znicz Koszalin
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
DYSKW.Kosowicz Aurelia06Znicz Koszalin
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.Burak Zuzanna06Znicz Koszalin
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

10 lat

1.Chrzan Zofia05Lokomotywa Sopot42.33314
2.Łasisz Julia05Znicz Koszalin44.84264
3.Janczarska Wiktoria05Siódemka Gdynia46.28240
4.Klejna Weronika051 Solex Lębork46.47238
5.Żurowicz Barbara05Siódemka Sopot47.94216
6.Schwarz Lucyna05Siódemka Sopot49.57196
7.Dzięgielewska Katarzyna05TRI-Team Rumia50.61184
8.Kąkol Alicja05Siódemka Sopot51.23177
9.Nowek Jagoda05Żabianka Gdańsk51.56174
10.Bengier Wiktoria05Skalar Słupsk51.70172
11.Trabuć Olena05Znicz Koszalin52.29167
12.Kowalska Emilia05Znicz Koszalin53.21158
13.Borkowska Zuzanna05Znicz Koszalin54.58146
14.Koniuszy Magdalena05Żabianka Gdańsk54.99143
15.Kulik Marta051 Solex Lębork55.09142
16.Lipińskia Maja05TRI-Team Rumia55.94136
17.Wiśniewska Karolina05Skalar Słupsk56.37133
18.Laskowska Pola051 Solex Lębork56.42133
19.Bałoban Amelia05Skalar Słupsk56.46132
20.Kozłowska Anna05Skalar Słupsk57.35126
21.Pszczólińska Nikola051 Solex Lębork57.63124
22.Rawa Wiktoria05Aquarius Słupsk58.39119
23.Zgórska Amelia05Skalar Słupsk59.85111
24.Dudzińska Wiktoria05Znicz Koszalin1:00.43108
25.Ciesiołkiewicz Nikola05Znicz Koszalin1:00.81106
26.Cyman Patrycja05TRI-Team Rumia1:01.11104
27.Chojnacka Maja051 Solex Lębork1:10.3168
28.Jastrzębska Barbara05Skalar Słupsk1:13.4060


<< TOP >>
Konkurencja 6
08.11.2015 - 10:05
Chłopców, 50m klasyczny8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.Ołownia Ignacy07Siódemka Gdynia49.54132
2.Kryś Radosław07TRI-Team Rumia54.8797
3.Tomaszewski Mateusz07Skalar Słupsk1:03.4662
4.Rokita Borys07Siódemka Sopot1:07.7251
5.Laszewski Krzysztof07Siódemka Sopot1:08.4150
6.Kostack Piotr07Żabianka Gdańsk1:10.7745
7.Lewandowski Marcin07Siódemka Sopot1:14.1839
DYSKW.Bonat Mikołaj07Siódemka Sopot
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg

9 lat

1.Życzkowski Jan06Żabianka Gdańsk48.70139
2.Goś Mikołaj06Siódemka Gdynia51.16120
3.Byzdra Mateusz06TRI-Team Rumia52.85109
4.Popovych Kyrylo06TRI-Team Rumia53.65104
5.Wasilewski Bartosz06TRI-Team Rumia54.10101
6.Jarosz Robert06Znicz Koszalin57.3985
7.Krasowski Konrad06TRI-Team Rumia1:00.4173
8.Śmilgień Tomasz06Żabianka Gdańsk1:02.1866
9.Kamieniecki Mateusz061 Solex Lębork1:02.7665
10.Malewski Oliwier06Znicz Koszalin1:11.2444
DYSKW.Dzięgielewski Jacek06TRI-Team Rumia
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.Moch Maciej06Znicz Koszalin
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.Masny Bruno06Siódemka Sopot
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

10 lat

1.Pluta Jan05Skalar Słupsk44.69180
2.Kobus Tymoteusz05Delfin Gdynia44.95177
3.Gwóźdź Mateusz05Siódemka Sopot45.00176
4.Kuik Łukasz05Znicz Koszalin47.76147
5.Ćwiek Błażej05Znicz Koszalin49.37133
6.Marko Szymon05Znicz Koszalin52.20113
7.Żurawski Maksymilian05Skalar Słupsk52.25112
8.Święch Maksymilian05Aquarius Słupsk53.13107
9.Szyliński Maciej05Znicz Koszalin53.55104
10.Pawlak Szymon05Znicz Koszalin54.19101
11.Krumplewski Gracjan05Skalar Słupsk54.7698
12.Bieliński Kajetan05TRI-Team Rumia55.1895
13.Żurawski Nikolas05Skalar Słupsk55.3395
14.Klich Kacper05TRI-Team Rumia56.3589
DYSKW.Kuropatwa Michał05Żabianka Gdańsk
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.Rybicki Miłosz05Skalar Słupsk
K10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach)
DYSKW.Walukiewicz Maciej05Skalar Słupsk
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami


<< TOP >>
Konkurencja 7
08.11.2015 - 10:23
Dziewcząt, 50m dowolny8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.Burzak Martyna07Dwójka Morena Gdańsk39.06210
2.Raczyńska Pola07Siódemka Sopot41.01181
3.Murawska Wiktoria07Siódemka Sopot42.68161
4.Kulik Kaja07Siódemka Sopot43.92148
5.Pakieła Adrianna071 Solex Lębork43.97147
6.Groth Marta07Siódemka Sopot46.11128
7.Kulik Michalina071 Solex Lębork48.34111
8.Dargacz Paulina07Żabianka Gdańsk51.3692
9.Siedlewska Marcelina07Siódemka Gdynia51.7290
10.Jarczyńska Iga071 Solex Lębork53.7081
11.Markiewicz Weronika07Żabianka Gdańsk53.7980
12.Wesołowska Jagoda07Znicz Koszalin55.1974
13.Kopczyńska Otylia07Znicz Koszalin56.7068
14.Zajk Zuzanna07Siódemka Sopot1:02.4551
15.Wojtas Maja07Skalar Słupsk1:04.6846
16.Piotrowska Rita07Siódemka Sopot1:10.1936
17.Lewandowska Maja07TRI-Team Rumia1:15.0029
18.Żurowicz Zofia07Siódemka Sopot1:25.8619

9 lat

1.Grabara Wiktoria06Delfin Malbork34.98293
2.Żochowska Liliana06Siódemka Gdynia42.88159
3.Klofczyńska Maja06Żabianka Gdańsk44.63141
4.Sobek Iga06Żabianka Gdańsk46.11128
5.Rudomina Agnieszka06Żabianka Gdańsk46.40125
6.Kujawczyk Klara06Siódemka Sopot46.44125
7.Brodzińska Hanna06Znicz Koszalin46.57124
8.Olschewska Magdalena06Aquarius Słupsk47.17119
9.Karasińska Julia06Znicz Koszalin47.61116
10.Tchórzewska Oliwia06Skalar Słupsk47.73115
11.Kasprzyk Martyna06Żabianka Gdańsk48.12112
12.Lewandowska Natalia061 Solex Lębork48.14112
13.Prokop Julia06Siódemka Sopot48.30111
14.Mallek Paulina06Znicz Koszalin48.43110
15.Olczak Amelia06Znicz Koszalin48.59109
16.Szwichtenberg Julia06Aquarius Słupsk48.67108
17.Lejkowska Amelia06Skalar Słupsk48.88107
18.Bochain Aleksandra06Siódemka Sopot48.98106
19.Dłużak Zofia06Skalar Słupsk49.54103
20.Patan Marcelina06Znicz Koszalin49.86101
21.Urbańska Matylda06Znicz Koszalin49.93100
22.Chyła Maja06Żabianka Gdańsk50.6096
23.Socha Kaja06Znicz Koszalin51.6491
24.Miarka Wiktoria06Znicz Koszalin53.4682
25.Leocho Hanna06Znicz Koszalin54.8376
26.Kosowicz Aurelia06Znicz Koszalin55.4373
27.Rąp Apolonia06Znicz Koszalin56.3170
28.Pełech Aleksandra06TRI-Team Rumia1:02.2252
29.Treder Iga06Skalar Słupsk1:04.0547
30.Rychter Andżelika06TRI-Team Rumia1:08.5039
DYSKW.Olko Zuzanna06Siódemka Gdynia
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.Palicka Wiktoria05Skalar Słupsk33.81324
2.Jastrząbek Nadia05Siódemka Gdynia34.36309
3.Wolanin Klaudia05Delfin Malbork35.51280
4.Gleinke Maja05Delfin Gdynia35.63277
5.Borkowska Zuzanna05Znicz Koszalin37.53237
6.Osoś Karolina05Znicz Koszalin37.92230
7.Turczyn Patrycja05TRI-Team Rumia40.81184
8.Hajduk Adrianna05Siódemka Gdynia41.87171
9.Bałoban Amelia05Skalar Słupsk42.14167
10.Sijka Urszula05Żabianka Gdańsk44.37143
11.Kopacz Oliwia05Skalar Słupsk44.50142
12.Leszkiewicz Julia05Skalar Słupsk45.19136
13.Laskowska Pola051 Solex Lębork47.65116
14.Moroz Agata05Skalar Słupsk47.92114
15.Bengier Wiktoria05Skalar Słupsk48.83107
16.Nowek Jagoda05Żabianka Gdańsk49.30104
17.Kozodój Agnieszka05Aquarius Słupsk49.86101
18.Suchańska Karolina05Skalar Słupsk52.1188

PKMałkiewicz Alicja08Żabianka Gdańsk59.7258


<< TOP >>
Konkurencja 8
08.11.2015 - 10:54
Chłopców, 50m dowolny8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.Kaczor Oskar07Siódemka Gdynia42.31109
2.Stępnik Miłosz07Znicz Koszalin46.0285
3.Polakowski Leon07Znicz Koszalin46.2084
4.Frączyk Jakub07Siódemka Gdynia47.7276
5.Tomaszewski Mateusz07Skalar Słupsk48.1474
6.Olszyński-Seklecki Jakub07Żabianka Gdańsk49.4368
7.Rokita Borys07Siódemka Sopot51.7460
8.Kordoński Alex07Skalar Słupsk52.7456
9.Kudrycki Kosma07Siódemka Sopot52.7756
10.Kierzkowski Eryk07Siódemka Sopot53.1555
11.Laszewski Krzysztof07Siódemka Sopot55.0949
12.Szydarowski Michał07Siódemka Sopot56.0947
13.Grablewski Wojtek07Siódemka Sopot56.1946
14.Łyszyk Marek07Skalar Słupsk56.3946
15.Lewandowski Marcin07Siódemka Sopot57.6143
16.Ramczyk Cyprian071 Solex Lębork58.3741
17.Bonat Mikołaj07Siódemka Sopot58.4141
18.Witt Jerzy07Żabianka Gdańsk1:00.2937
19.Gałka Makary07Siódemka Sopot1:00.5137
20.Burek Aleksander07Siódemka Sopot1:01.2736
21.Hallmann Szymon071 Solex Lębork1:02.5034
22.Chwiałikowski Michał07Siódemka Sopot1:05.4129
23.Wołyniak Igor07Skalar Słupsk1:05.6829
24.Zdrojewski Stanisław07Siódemka Sopot1:08.1026
25.Wojciechowski Miłosz07TRI-Team Rumia1:09.2924
26.Musiński Jakub07TRI-Team Rumia1:27.9212
DYSKW.Szydarowski Łukasz07Siódemka Sopot
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.Glica Krzysztof07Siódemka Sopot
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.Chrzan Daniel07Siódemka Sopot
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia
NIE UK.Murawski Kuba07Żabianka Gdańsk

9 lat

1.Borek Maciej06MKP Kołobrzeg35.77181
2.Markowski Wincenty06TRI-Team Rumia36.67168
3.Filipiak Mikołaj06Siódemka Sopot37.66155
4.Wiśniewski Łukasz06Znicz Koszalin40.60124
5.Tusk Szymon06Znicz Koszalin42.69106
6.Rzewuski Rafał06Znicz Koszalin43.36102
7.Szulikowski Filip06Siódemka Sopot43.7499
8.Rarowski-Geckler Olaf06Siódemka Sopot44.2795
9.Białaszczyk Borys06Siódemka Sopot44.2895
10.Jarosz Robert06Znicz Koszalin44.2995
11.Rodzewicz Piotr06Siódemka Sopot45.2789
12.Konkel Filip06Skalar Słupsk45.3988
13.Milicić Zoran06Siódemka Sopot45.7786
14.Wojciechowski Franek06Skalar Słupsk46.2883
15.Kubisiak Igor061 Solex Lębork46.4483
16.Plewnicki Jan06Żabianka Gdańsk46.7681
17.Życzkowski Jan06Żabianka Gdańsk47.0579
18.Oczki Michał06Żabianka Gdańsk47.4178
19.Barcewicz Igor06Żabianka Gdańsk47.6676
20.Masny Bruno06Siódemka Sopot47.8675
21.Skrzyński Julian061 Solex Lębork48.5972
22.Piotrowski Igor06Znicz Koszalin50.8463
23.Chmiel Jakub06Znicz Koszalin51.0862
24.Kalwa Jakub06Znicz Koszalin51.4860
25.Bagiński Mikołaj06Żabianka Gdańsk53.3754
26.Madej Mateusz06Znicz Koszalin54.1152
27.Kulling Bartek06TRI-Team Rumia54.4851
28.Koslowski Karol06Żabianka Gdańsk55.6348
29.Karczewski Dawid06TRI-Team Rumia55.9547
30.Moch Maciej06Znicz Koszalin56.5745
31.Freitag Nikodem06Żabianka Gdańsk1:00.9936
32.Rutkowski Kamil06Żabianka Gdańsk1:02.0434
DYSKW.Szynwelski Nikodem06OSIR Chojnice
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia
DYSKW.Kulik Tymon06Znicz Koszalin
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia
DYSKW.Dąbrowski Oliwer06Skalar Słupsk
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia

10 lat

1.Rażewski Jan05Delfin Malbork35.13191
2.Ćwiek Błażej05Znicz Koszalin36.62169
3.Pluta Jan05Skalar Słupsk36.83166
4.Młyński Maksymilian051 Solex Lębork37.77154
5.Ziemann Dawid05Siódemka Sopot37.82153
6.Stalka Fabian05Żabianka Gdańsk38.26148
7.Smolis Nicolas051 Solex Lębork38.78142
8.Kuik Łukasz05Znicz Koszalin39.35136
9.Krumplewski Gracjan05Skalar Słupsk39.43135
10.Puzyr Maksymilian051 Solex Lębork40.10128
11.Sobolewski Patryk05Znicz Koszalin40.38126
12.Roszak Cyprian05Skalar Słupsk40.41126
13.Bukowiński Patryk05Skalar Słupsk40.59124
14.Marko Szymon05Znicz Koszalin40.91121
15.Święch Maksymilian05Aquarius Słupsk41.04120
16.Żurawski Maksymilian05Skalar Słupsk44.8991
17.Knetki Marcin05Aquarius Słupsk44.9891
18.Łabacki Szymon051 Solex Lębork45.4888
19.Żurawski Nikolas05Skalar Słupsk46.6481
20.Rybicki Miłosz05Skalar Słupsk46.9580
21.Pawlak Szymon05Znicz Koszalin46.9980
22.Jędrzejczak Krystian05Skalar Słupsk50.4064
23.Dydyna Filip05Skalar Słupsk52.2258
DYSKW.Smoczyński Kacper05Znicz Koszalin
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.Walukiewicz Maciej05Skalar Słupsk
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia


<< TOP >>
Konkurencja 9
08.11.2015 - 11:33
Dziewcząt, 100m zmienny8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 lat

1.Raczyńska Pola07Siódemka Sopot1:43.0716650.3852.69

9 lat

1.Grabara Wiktoria06Delfin Malbork1:30.6124542.3348.28
2.Żochowska Liliana06Siódemka Gdynia1:50.1813651.8258.36
3.Bielawa Anna06TRI-Team Rumia1:56.8311453.691:03.14
4.Kwiatkowska Maja06Siódemka Gdynia2:03.289753.251:10.03
DYSKW.Szargiej Aleksandra06Żabianka Gdańsk
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu

10 lat

1.Tłoczek Wiktoria05MKP Kołobrzeg1:26.8827739.5747.31
2.Jastrząbek Nadia05Siódemka Gdynia1:29.5425343.0446.50
3.Łasisz Julia05Znicz Koszalin1:32.0023445.9846.02
4.Janczarska Wiktoria05Siódemka Gdynia1:32.2323244.8147.42
5.Makowska Martyna05Znicz Koszalin1:33.7922044.0849.71
6.Chrzan Zofia05Lokomotywa Sopot1:34.3721643.9250.45
7.Żurowicz Barbara05Siódemka Sopot1:36.4620344.9951.47
8.Kowalska Emilia05Znicz Koszalin1:37.8519446.7851.07
9.Pranke Olga05Znicz Koszalin1:39.1918646.7752.42
10.Avanesyan Kristina05Żabianka Gdańsk1:39.8518346.3953.46
11.Kąkol Alicja05Siódemka Sopot1:41.3817448.9352.45
12.Osoś Karolina05Znicz Koszalin1:42.2817046.8255.46
13.Schwarz Lucyna05Siódemka Sopot1:43.4916449.6153.88
14.Dzięgielewska Katarzyna05TRI-Team Rumia1:45.8915349.5456.35
15.Dudzińska Wiktoria05Znicz Koszalin1:46.8414949.5757.27
16.Turczyn Patrycja05TRI-Team Rumia1:48.5114252.4656.05
17.Lipińskia Maja05TRI-Team Rumia1:49.7913752.4457.35
18.Koniuszy Magdalena05Żabianka Gdańsk1:54.7812056.3058.48
19.Moroz Agata05Skalar Słupsk1:59.9010557.841:02.06
DYSKW.Wolanin Klaudia05Delfin Malbork
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 10
08.11.2015 - 11:48
Chłopców, 100m zmienny8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 lat

1.Ołownia Ignacy07Siódemka Gdynia1:36.6714348.9447.73
2.Kryś Radosław07TRI-Team Rumia1:48.4610152.9855.48

9 lat

1.Markowski Wincenty06TRI-Team Rumia1:33.1216144.6648.46
2.Goś Mikołaj06Siódemka Gdynia1:36.1414644.2951.85
3.Byzdra Mateusz06TRI-Team Rumia1:41.6012350.6350.97
4.Wasilewski Bartosz06TRI-Team Rumia1:46.4710753.1853.29
5.Popovych Kyrylo06TRI-Team Rumia1:53.958758.7155.24
6.Dzięgielewski Jacek06TRI-Team Rumia1:54.768656.5158.25
7.Krasowski Konrad06TRI-Team Rumia1:58.497855.861:02.63
DYSKW.Dubiel Wiktor06Żabianka Gdańsk
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.Gwóźdź Mateusz05Siódemka Sopot1:27.6619343.6044.06
2.Pawliszyn Mateusz05Znicz Koszalin1:31.6416843.0148.63
3.Kobus Tymoteusz05Delfin Gdynia1:32.9116245.1347.78
4.Rybarczyk Konrad051 Solex Lębork1:34.4615444.4650.00
5.Kuropatwa Michał05Żabianka Gdańsk1:35.3614945.8649.50
6.Kuliński Dawid05Siódemka Sopot1:35.6714842.6653.01
7.Smorowski Cezary05Znicz Koszalin1:36.7814346.1550.63
8.Puzyr Maksymilian051 Solex Lębork1:37.4414046.9050.54
9.Lickun Tycjan05Znicz Koszalin1:38.9913445.6653.33
10.Kwiatkowski Stanisław05Znicz Koszalin1:40.0112947.3852.63
11.Bieliński Kajetan05TRI-Team Rumia1:40.2412945.6354.61
12.Maksim Tymoteusz05Żabianka Gdańsk1:43.5911649.2354.36
13.Młyński Maksymilian051 Solex Lębork1:48.0510352.4055.65
DYSKW.Klich Kacper05TRI-Team Rumia
K12 - Ruchy nóg nie w tej samej płaszczyźnie


<< TOP >>
Konkurencja 11
08.11.2015 - 12:03
Mieszane, 12 x 50m dowolny8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.Siódemka Gdynia 1Siódemka Gdynia8:40.37
Ołownia Ignacy
Kaczor Oskar
Frączyk Jakub
Siedlewska Marcelina
Olko Zuzanna
Kwiatkowska Maja
07
07
07
07
06
06
39.90
43.50
46.34
1:11.06
31.70
52.99
Goś Mikołaj
Żochowska Liliana
Hajduk Adrianna
Kazimierczak Hanna
Janczarska Wiktoria
Jastrząbek Nadia
06
06
05
05
05
05
38.41
43.64
42.58
39.22
36.69
34.34
2.Siódemka Sopot 1Siódemka Sopot8:45.45
Raczyńska Pola
Bonat Mikołaj
Kudrycki Kosma
Murawska Wiktoria
Rarowski-Geckler Olaf
Kujawczyk Klara
07
07
07
07
06
06
40.54
55.19
54.05
42.83
43.35
44.76
Rądlewska Julia
Szulikowski Filip
Żurowicz Barbara
Kąkol Alicja
Filipiak Mikołaj
Gwóźdź Mateusz
06
06
05
05
06
05
49.14
41.04
39.22
42.07
37.11
36.15
3.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin8:53.64
Polakowski Leon
Wesołowska Jagoda
Kopczyńska Otylia
Stępnik Miłosz
Brodzińska Hanna
Wiśniewski Łukasz
07
07
07
07
06
06
48.04
54.93
55.90
46.20
47.73
41.76
Rzewuski Rafał
Karasińska Julia
Łasisz Julia
Borkowska Zuzanna
Ćwiek Błażej
Smorowski Cezary
06
06
05
05
05
05
44.77
48.99
33.10
37.16
37.28
37.78
4.Żabianka Gdańsk 1Żabianka Gdańsk9:26.89
Sztajkowska Zuzanna
Markiewicz Weronika
Olszyński-Seklecki Jakub
Witt Jerzy
Dubiel Wiktor
Plewnicki Jan
07
07
07
07
06
06
53.34
1:05.63
40.95
1:04.57
42.87
49.53
Klofczyńska Maja
Szargiej Aleksandra
Avanesyan Kristina
Sijka Urszula
Stalka Fabian
Kuropatwa Michał
06
06
05
05
05
05
46.52
40.09
39.37
44.54
39.31
40.17
5.Skalar Słupsk 1Skalar Słupsk9:32.22
Tomaszewski Mateusz
Kowalewska Natasza
Kordoński Alex
Wojtas Maja
Konkel Filip
Magier Zuzanna
07
07
07
07
06
06
48.08
52.71
53.73
1:03.74
45.79
50.90
Wojciechowski Franek
Mazurek Dominika
Pluta Jan
Palicka Wiktoria
Bukowiński Patryk
Bałoban Amelia
06
06
05
05
05
05
43.79
1:00.31
37.37
33.35
40.74
41.71
6.TRI-Team Rumia 1TRI-Team Rumia10:37.86
Kryś Radosław
Lewandowska Maja
Musiński Jakub
Wojciechowski Miłosz
Krasowski Konrad
Markowski Wincenty
07
07
07
07
06
06
44.30
56.77
1:31.15
1:12.03
42.93
38.29
Bielawa Anna
Rychter Andżelika
Turczyn Patrycja
Klich Kacper
Dzięgielewska Katarzyna
Bieliński Kajetan
06
06
05
05
05
05
48.10
1:16.72
42.63
42.61
44.22
38.11
DYSKW.1 Solex Lębork 11 Solex Lębork
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
Kulik Michalina, Pakieła Adrianna, Ramczyk Cyprian, Hallmann Szymon
Walkusz Hanna, Lewandowska Natalia, Kubisiak Igor, Kamieniecki Mateusz
Pszczólińska Nikola, Klejna Weronika, Młyński Maksymilian, Smolis Nicolas


<< TOP >>
2 - 2 blok08.11.2015 - 15:10


Konkurencja 12
08.11.2015 - 15:10
Dziewcząt, 100m motylkowy11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Gromulska Olimpia041 Solex Lębork1:23.0928337.8245.27
2.Kostecka Marcelina04Skalar Słupsk1:26.3625239.1247.24

12 lat

1.Matyszczuk Jagoda03Znicz Koszalin1:30.5521938.7351.82
2.Ziobro Maja03Znicz Koszalin1:31.7221140.0751.65
3.Kupka Zuzanna03Znicz Koszalin1:35.5818641.9153.67
4.Mól Marcelina03Skalar Słupsk1:49.0812545.601:03.48

13 lat

1.Paczkowska Agnieszka02OSIR Chojnice1:15.4937833.7041.79
2.Bojarzyńska Wiktoria02Znicz Koszalin1:18.5433635.5642.98


<< TOP >>
Konkurencja 13
08.11.2015 - 15:16
Chłopców, 100m motylkowy11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Grzecza Michał04Skalar Słupsk1:18.9423136.5442.40
2.Chomiczewski Cezary041 Solex Lębork1:29.5615840.5149.05
3.Mazurek Błażej04Znicz Koszalin1:31.2614941.6149.65
4.Różycki Maciej04Znicz Koszalin1:41.3610945.4455.92
5.Cywiński Piotr04Aquarius Słupsk1:58.746753.381:05.36

12 lat

1.Roś Jakub03Znicz Koszalin1:12.2630133.6838.58
2.Wróbel Bartosz03Znicz Koszalin1:15.2126735.6639.55
3.Sobolewski Aleksander03Znicz Koszalin1:18.5223435.7842.74
4.Kowalski Mateusz03Znicz Koszalin1:18.9823036.8242.16
5.Sycha Jakub031 Solex Lębork1:23.8819236.5847.30
6.Kopkowski Michał03Skalar Słupsk1:33.3513939.8653.49

13 lat

1.Dembski-Kornaga Eryk02Znicz Koszalin1:07.2537331.2336.02
2.Hermanowicz Bartosz02Znicz Koszalin1:11.6130932.5939.02
3.Grynia Nikodem02Znicz Koszalin1:13.5028633.9339.57
4.Cegliński Hubert02Znicz Koszalin1:15.7026234.7041.00
DYSKW.Gańcza Filip02OSIR Chojnice
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia


<< TOP >>
Konkurencja 14
08.11.2015 - 15:24
Dziewcząt, 100m grzbietowy11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Gromulska Olimpia041 Solex Lębork1:21.8230439.7442.08
2.Gontarz Małgorzata04Skalar Słupsk1:22.6829441.7040.98
3.Królik Adrianna04Znicz Koszalin1:24.8727240.9043.97
4.Zapadka Wiktoria04Skalar Słupsk1:27.7224643.3944.33
5.Drużba Amelia04Skalar Słupsk1:28.7123843.0145.70
6.Wilmont Zuzanna041 Solex Lębork1:29.6123143.7345.88
7.Złoch Natalia041 Solex Lębork1:30.9422143.9746.97
8.Kęska Wiktoria04Skalar Słupsk1:33.1320644.9248.21
DYSKW.Grzegorowska Julia04Skalar Słupsk
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)

12 lat

1.Kaczmarek Marta03Znicz Koszalin1:19.1333639.0940.04
2.Gliszczyńska Aleksandra031 Solex Lębork1:21.0231340.5540.47
3.Smolis Wiktoria031 Solex Lębork1:22.2229940.1942.03
4.Śliwka Joanna03Znicz Koszalin1:23.8528240.5843.27
5.Krysiak Daria03Siódemka Gdynia1:24.0428040.5743.47
6.Trybułowska Simona031 Solex Lębork1:25.5726541.8243.75
7.Hallmann Martyna031 Solex Lębork1:25.7326440.8944.84
8.Wątor Marcela03Skalar Słupsk1:27.6124742.3145.30
9.Kielar Zofia03Znicz Koszalin1:29.3323344.3544.98
10.Słaby Katarzyna03Skalar Słupsk1:30.8422244.1446.70

13 lat

1.Kowalewska Martyna02Skalar Słupsk1:11.4045734.5436.86
2.Paczkowska Agnieszka02OSIR Chojnice1:15.3039037.5237.78
3.Typczyńska Karolina021 Solex Lębork1:16.3337437.3438.99
4.Szulc Sylwia02Znicz Koszalin1:16.7036937.3539.35
5.Lisztwan Alicja02Znicz Koszalin1:19.3833338.5140.87


<< TOP >>
Konkurencja 15
08.11.2015 - 15:36
Chłopców, 100m grzbietowy11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Łapikocki Filip04Znicz Koszalin1:19.9222939.1540.77
2.Grzecza Michał04Skalar Słupsk1:21.4921639.1542.34
3.Kwiatkowski Tymoteusz04Siódemka Gdynia1:24.1819640.7843.40
4.Urban Jakub04Znicz Koszalin1:25.4318842.2943.14
5.Janczylik Aleksander04Skalar Słupsk1:29.2316442.6746.56
6.Kasprzak Jędrzej04Znicz Koszalin1:33.1114546.2546.86
7.Wiśniewski Natan04Znicz Koszalin1:34.2214045.6948.53
8.Połom Jakub04Skalar Słupsk1:35.8013346.2549.55
9.Bengier Tymoteusz04Skalar Słupsk1:36.0513247.0748.98
10.Gubernat Kacper04Skalar Słupsk1:37.3812646.8750.51
11.Różycki Maciej04Znicz Koszalin1:37.7912549.5348.26
12.Szczepanowski Miłosz04Siódemka Gdynia1:41.9511049.5952.36
13.Lorenc Michał04Skalar Słupsk1:42.5310850.9351.60
14.Jankowski Damian04Skalar Słupsk1:43.0610749.7053.36
15.Helvig Marcus04Siódemka Gdynia1:43.1010651.0852.02
16.Knetki Michał04Aquarius Słupsk1:44.0510450.9953.06
17.Łukasiewicz Karol04Skalar Słupsk1:46.399750.7855.61
18.Zinkowski Filip04Aquarius Słupsk2:00.396757.031:03.36
DYSKW.Neumann Tomasz04Siódemka Gdynia
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.Żyder Michał03Znicz Koszalin1:11.0132734.6736.34
2.Brodziński Franciszek03Znicz Koszalin1:15.6727037.0638.61
3.Kłopotek-Główczewski Patryk03Znicz Koszalin1:19.5323339.5839.95
4.Lewandowski Filip031 Solex Lębork1:22.9020539.8943.01
5.Zawadzki Piotr031 Solex Lębork1:24.0419741.0343.01
6.Sławiński Bartosz03Skalar Słupsk1:47.689350.8656.82
DYSKW.Karolewicz Jakub03Lokomotywa Sopot
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)

13 lat

1.Krawczyk Eryk02Znicz Koszalin1:12.9030234.4138.49
2.Mallek Mateusz02Znicz Koszalin1:17.4525236.6240.83
3.Kowalczyk Juliusz02OSIR Chojnice1:17.6825037.0840.60
4.Perz Bartłomiej02Skalar Słupsk1:47.009550.1356.87


<< TOP >>
Konkurencja 16
08.11.2015 - 15:52
Dziewcząt, 100m klasyczny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Szeremeta Kaja04Skalar Słupsk1:27.6835941.7645.92
2.Klinowska Amelia04Znicz Koszalin1:29.8633443.1646.70
3.Czeszewska Weronika04Znicz Koszalin1:34.4328743.5250.91
4.Lisztwan Marcelina04Znicz Koszalin1:35.8427544.9650.88
5.Tusk Zofia041 Solex Lębork1:37.2126345.7551.46
6.Wilmont Zuzanna041 Solex Lębork1:37.4726146.4351.04
7.Mindak Aleksandra04OSIR Chojnice1:38.2125646.1052.11
8.Ścibek Maja04Znicz Koszalin1:40.2624047.3352.93
9.Kęska Wiktoria04Skalar Słupsk1:40.8323646.8953.94
10.Miszczuk Alina04OSIR Chojnice1:44.2621349.1855.08
11.Ochtera Aleksandra04Znicz Koszalin1:46.2420250.1856.06
12.Woyciechowska Magdalena04Lokomotywa Sopot1:47.4719550.1057.37

12 lat

1.Kurek Agnieszka031 Solex Lębork1:27.4736241.7645.71
2.Fusiek Adrianna03Znicz Koszalin1:31.9931143.1848.81
3.Gaweł Natalia03Skalar Słupsk1:34.4728744.6449.83
4.Dąbrowska Dominika03Znicz Koszalin1:34.7028543.7750.93
5.Rzepa Aleksandra03Skalar Słupsk1:35.5227844.6550.87
6.Masiak Martyna03Delfin Gdynia1:35.5827743.9751.61
7.Słaby Katarzyna03Skalar Słupsk1:38.5725346.6151.96
8.Wątor Marcela03Skalar Słupsk1:38.8925045.8053.09
9.Mól Marcelina03Skalar Słupsk1:39.0124947.0651.95
10.Wojda Amelia031 Solex Lębork1:43.4221947.9055.52
11.Rytel Natalia03Znicz Koszalin1:47.5519450.6556.90
12.Lamparska Agnieszka03Skalar Słupsk1:55.1015951.861:03.24
NIE UK.Suryś Sara03Skalar Słupsk

13 lat

1.Krzemieniecka Martyna02Znicz Koszalin1:22.5543137.9144.64
2.Bojarzyńska Wiktoria02Znicz Koszalin1:26.1337941.1644.97
3.Kamińska Martyna02Znicz Koszalin1:26.6437240.5846.06
4.Juśkiewicz Małgorzata02Skalar Słupsk1:30.2033042.6247.58
5.Reclaf Martyna021 Solex Lębork1:32.4630643.2149.25
6.Jastrzębska Anna02Skalar Słupsk1:47.2919650.5856.71
7.Ocalewska Iga02Skalar Słupsk1:48.3119051.0557.26


<< TOP >>
Konkurencja 17
08.11.2015 - 16:07
Chłopców, 100m klasyczny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Trzybiński Maciej04Skalar Słupsk1:34.5920344.9049.69
2.Kisiel Kewin04Skalar Słupsk1:34.9720044.7850.19
3.Marcjanik Julian04Znicz Koszalin1:35.8119545.3850.43
4.Korcz Piotr04Lokomotywa Sopot1:39.0417747.7251.32
5.Janczylik Aleksander04Skalar Słupsk1:39.5617446.6552.91
6.Śnioch Olaf04Znicz Koszalin1:40.9016747.3853.52
7.Gałązka Mateusz04Siódemka Gdynia1:41.8616248.1653.70
8.Zawadzki Arkadiusz04Znicz Koszalin1:43.4815549.0954.39
9.Gołojuch Maciej04Skalar Słupsk1:44.2815148.4955.79
10.Maliszewski Tomasz04Znicz Koszalin1:45.2614749.9155.35
11.Kowalczyk Kacper04Skalar Słupsk1:46.0514448.1257.93
12.Bergmann Marceli041 Solex Lębork1:54.2711553.331:00.94
13.Cieplin Nikodem041 Solex Lębork1:59.6810055.701:03.98
DYSKW.Gromowski Jan04Delfin Gdynia
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)
DYSKW.Jankowski Damian04Skalar Słupsk
K1 - Kopnięcie delfinowe przed rozłączenem dłoni (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie)
DYSKW.Lubański Konstanty041 Solex Lębork
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

12 lat

1.Wróbel Bartosz03Znicz Koszalin1:23.6529340.7742.88
2.Sułkowski Daniel03Znicz Koszalin1:23.7029339.8543.85
3.Olejnik Adam03Skalar Słupsk1:23.8429139.1744.67
4.Gliński Kacper031 Solex Lębork1:31.9222142.3749.55
5.Lewandowski Filip031 Solex Lębork1:32.2621843.7248.54
6.Rudnik Szymon03Aquarius Słupsk1:51.8412253.4858.36
DYSKW.Jankowski Michał03Skalar Słupsk
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

13 lat

1.Kubiak Maciej02Znicz Koszalin1:25.2027839.8445.36
2.Wiśniewski Wojciech02Znicz Koszalin1:25.3527639.6845.67
3.Niemczewski Pascal02OSIR Chojnice1:26.1926840.5745.62
4.Heimrath Karol02Skalar Słupsk1:28.9024442.4446.46
5.Cyrankowski Konrad02Znicz Koszalin1:29.7623741.5248.24


<< TOP >>
Konkurencja 18
08.11.2015 - 16:23
Dziewcząt, 100m dowolny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Królik Adrianna04Znicz Koszalin1:11.0537033.3537.70
2.Szeremeta Kaja04Skalar Słupsk1:12.1935234.9537.24
3.Lisztwan Marcelina04Znicz Koszalin1:15.5030835.7039.80
4.Mindak Aleksandra04OSIR Chojnice1:17.4028636.9940.41
5.Drużba Amelia04Skalar Słupsk1:19.1526737.7941.36
6.Miszczuk Alina04OSIR Chojnice1:21.2324739.6741.56
7.Złoch Natalia041 Solex Lębork1:24.4122039.2145.20
8.Grzegorowska Julia04Skalar Słupsk1:25.4621240.5744.89
9.Manowska Emilia04Znicz Koszalin1:28.0119440.5047.51
10.Woyciechowska Magdalena04Lokomotywa Sopot1:31.7617143.2348.53
11.Konieczna Julia04Skalar Słupsk1:34.5515743.6450.91
12.Figurska Martyna04Siódemka Gdynia1:41.5912647.5054.09

12 lat

1.Śliwka Joanna03Znicz Koszalin1:09.8338933.4436.39
2.Kaczmarek Marta03Znicz Koszalin1:10.5037834.3036.20
3.Matyszczuk Jagoda03Znicz Koszalin1:12.5034835.2637.24
4.Gliszczyńska Aleksandra031 Solex Lębork1:13.1233936.4536.67
5.Trybułowska Simona031 Solex Lębork1:14.5232035.2439.28
6.Fusiek Adrianna03Znicz Koszalin1:15.4030936.2739.13
7.Kielar Zofia03Znicz Koszalin1:15.6630636.2839.38
8.Smolis Wiktoria031 Solex Lębork1:15.9930236.7639.23
9.Wojciechowska Zuzanna03Siódemka Gdynia1:16.0630136.6439.42
10.Hallmann Martyna031 Solex Lębork1:18.6727237.3441.33
11.Krysiak Daria03Siódemka Gdynia1:19.8426037.6542.19
12.Gronek Hanna03Znicz Koszalin1:20.3425537.7142.63
13.Rytel Natalia03Znicz Koszalin1:21.2824738.9142.37
14.Dąbrowska Dominika03Znicz Koszalin1:23.2922938.3544.94
15.Lamparska Agnieszka03Skalar Słupsk1:30.9417642.4148.53
NIE UK.Suryś Sara03Skalar Słupsk

13 lat

1.Lisztwan Alicja02Znicz Koszalin1:07.2243631.4835.74
2.Szulc Sylwia02Znicz Koszalin1:07.2543631.8135.44
3.Typczyńska Karolina021 Solex Lębork1:10.7437433.8836.86
4.Łoś Liliana02Skalar Słupsk1:13.1133934.6838.43
5.Ocalewska Iga02Skalar Słupsk1:30.4417941.5148.93


<< TOP >>
Konkurencja 19
08.11.2015 - 16:37
Chłopców, 100m dowolny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Urban Jakub04Znicz Koszalin1:12.1324134.7637.37
2.Łabik Marcin04Skalar Słupsk1:13.7722635.4538.32
3.Kisiel Kewin04Skalar Słupsk1:16.4420336.9939.45
4.Kwiatkowski Tymoteusz04Siódemka Gdynia1:17.8519235.7842.07
5.Marcjanik Julian04Znicz Koszalin1:18.0119136.9041.11
6.Skała Kacper04Znicz Koszalin1:19.2218237.8641.36
7.Czarniak Marcin04Siódemka Gdynia1:23.4015639.1044.30
8.Maliszewski Tomasz04Znicz Koszalin1:23.6515541.1042.55
9.Wiśniewski Natan04Znicz Koszalin1:24.1515239.9644.19
10.Korcz Piotr04Lokomotywa Sopot1:24.6814942.1342.55
11.Gubernat Kacper04Skalar Słupsk1:25.6114441.4244.19
12.Śnioch Olaf04Znicz Koszalin1:25.8114342.2943.52
13.Gałązka Mateusz04Siódemka Gdynia1:27.7513442.2345.52
14.Szczepanowski Miłosz04Siódemka Gdynia1:29.1712842.9346.24
15.Knetki Michał04Aquarius Słupsk1:29.8312543.3046.53
16.Helvig Marcus04Siódemka Gdynia1:30.4112244.0846.33
17.Neumann Tomasz04Siódemka Gdynia1:31.3011943.3347.97
18.Połom Jakub04Skalar Słupsk1:31.6311743.2548.38
19.Kowalczyk Kacper04Skalar Słupsk1:33.3911142.5150.88
20.Lorenc Michał04Skalar Słupsk1:35.0410543.8251.22
21.Cieplin Nikodem041 Solex Lębork1:35.8110346.6849.13
22.Łukasiewicz Karol04Skalar Słupsk1:35.8710347.0048.87
23.Bergmann Marceli041 Solex Lębork1:35.9510245.9550.00
24.Bengier Tymoteusz04Skalar Słupsk1:37.069945.2351.83
25.Lubański Konstanty041 Solex Lębork1:40.059046.2153.84
26.Zinkowski Filip04Aquarius Słupsk1:50.026850.9759.05
DYSKW.Gołojuch Maciej04Skalar Słupsk
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.Żyder Michał03Znicz Koszalin1:04.4633830.5633.90
2.Brodziński Franciszek03Znicz Koszalin1:06.9330232.9633.97
3.Sułkowski Daniel03Znicz Koszalin1:09.9426533.4336.51
4.Kowalski Mateusz03Znicz Koszalin1:10.5425833.8636.68
5.Kłopotek-Główczewski Patryk03Znicz Koszalin1:11.6824635.6636.02
6.Łochowski Leon03Skalar Słupsk1:13.2423134.8138.43
7.Gliński Kacper031 Solex Lębork1:17.9919135.5042.49
8.Sławiński Bartosz03Skalar Słupsk1:26.2114139.3046.91
9.Jankowski Michał03Skalar Słupsk1:30.7912141.9448.85
10.Horsten Bastian03Lokomotywa Sopot1:31.9611643.9947.97
11.Rudnik Szymon03Aquarius Słupsk1:44.058045.8058.25
DYSKW.Szponder Jakub03Skalar Słupsk
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia

13 lat

1.Dembski-Kornaga Eryk02Znicz Koszalin1:00.0641828.9431.12
2.Hermanowicz Bartosz02Znicz Koszalin1:00.8140328.9631.85
3.Krawczyk Eryk02Znicz Koszalin1:03.6335229.7933.84
4.Cegliński Hubert02Znicz Koszalin1:04.7233430.9933.73
5.Mallek Mateusz02Znicz Koszalin1:07.6729232.0735.60
6.Grynia Nikodem02Znicz Koszalin1:09.1527432.6936.46
7.Gańcza Filip02OSIR Chojnice1:09.6726832.0737.60
8.Kowalczyk Juliusz02OSIR Chojnice1:10.0826333.0936.99
9.Cyrankowski Konrad02Znicz Koszalin1:11.7024634.4537.25
10.Heimrath Karol02Skalar Słupsk1:12.1024234.6437.46
11.Niemczewski Pascal02OSIR Chojnice1:17.4319536.2641.17
12.Perz Bartłomiej02Skalar Słupsk1:39.889145.5254.36


<< TOP >>
Konkurencja 20
08.11.2015 - 17:00
Dziewcząt, 100m zmienny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Czeszewska Weronika04Znicz Koszalin1:27.1227540.9946.13
2.Gontarz Małgorzata04Skalar Słupsk1:28.6326142.1346.50
3.Tusk Zofia041 Solex Lębork1:28.7026141.6647.04
4.Zapadka Wiktoria04Skalar Słupsk1:31.3523942.7448.61
5.Ścibek Maja04Znicz Koszalin1:32.5423047.0045.54
6.Manowska Emilia04Znicz Koszalin1:38.0319348.4949.54
7.Ochtera Aleksandra04Znicz Koszalin1:40.3618049.4350.93
8.Konieczna Julia04Skalar Słupsk1:45.7215449.2156.51
9.Figurska Martyna04Siódemka Gdynia1:51.2213253.7957.43
DYSKW.Klinowska Amelia04Znicz Koszalin
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu

12 lat

1.Kurek Agnieszka031 Solex Lębork1:21.9333139.7242.21
2.Ziobro Maja03Znicz Koszalin1:24.0830639.2844.80
3.Wojciechowska Zuzanna03Siódemka Gdynia1:25.8528841.2144.64
4.Gaweł Natalia03Skalar Słupsk1:27.9226842.0345.89
5.Gronek Hanna03Znicz Koszalin1:28.7726043.2845.49
6.Rzepa Aleksandra03Skalar Słupsk1:29.2525642.0947.16
7.Kupka Zuzanna03Znicz Koszalin1:32.5323044.2148.32
8.Masiak Martyna03Delfin Gdynia1:34.1121846.3747.74
9.Wojda Amelia031 Solex Lębork1:41.0817647.5453.54

13 lat

1.Kowalewska Martyna02Skalar Słupsk1:14.4744133.7840.69
2.Krzemieniecka Martyna02Znicz Koszalin1:15.4242436.0539.37
3.Kamińska Martyna02Znicz Koszalin1:20.8434539.1241.72
4.Łoś Liliana02Skalar Słupsk1:27.8826840.3547.53
5.Juśkiewicz Małgorzata02Skalar Słupsk1:28.2826443.0645.22
6.Jastrzębska Anna02Skalar Słupsk1:37.9219448.1949.73


<< TOP >>
Konkurencja 21
08.11.2015 - 17:13
Chłopców, 100m zmienny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.Łapikocki Filip04Znicz Koszalin1:21.2324238.2143.02
2.Chomiczewski Cezary041 Solex Lębork1:27.1219640.6246.50
3.Gromowski Jan04Delfin Gdynia1:27.6219341.1046.52
4.Mazurek Błażej04Znicz Koszalin1:28.4518741.1447.31
5.Łabik Marcin04Skalar Słupsk1:29.2518245.6743.58
6.Zawadzki Arkadiusz04Znicz Koszalin1:33.4915946.3147.18
7.Trzybiński Maciej04Skalar Słupsk1:34.0915645.3848.71
8.Skała Kacper04Znicz Koszalin1:35.1615046.8248.34
9.Kasprzak Jędrzej04Znicz Koszalin1:35.3614944.4950.87
10.Czarniak Marcin04Siódemka Gdynia1:36.9814246.3750.61
11.Cywiński Piotr04Aquarius Słupsk1:42.9311949.2653.67

12 lat

1.Roś Jakub03Znicz Koszalin1:14.4531533.9340.52
2.Sobolewski Aleksander03Znicz Koszalin1:16.7628736.9939.77
3.Olejnik Adam03Skalar Słupsk1:16.9128536.4040.51
4.Sycha Jakub031 Solex Lębork1:18.2527137.0941.16
5.Łochowski Leon03Skalar Słupsk1:23.1522637.4045.75
6.Zawadzki Piotr031 Solex Lębork1:23.4322340.5842.85
7.Kopkowski Michał03Skalar Słupsk1:28.3718840.3548.02
8.Karolewicz Jakub03Lokomotywa Sopot1:34.8415244.4350.41
9.Horsten Bastian03Lokomotywa Sopot1:42.1612148.2553.91

13 lat

1.Wiśniewski Wojciech02Znicz Koszalin1:14.0332035.9938.04
2.Kubiak Maciej02Znicz Koszalin1:22.8122837.9644.85


<< TOP >>
Konkurencja 22
08.11.2015 - 17:23
Mieszane, 12 x 50m dowolny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin6:19.54
Królik Adrianna
Lisztwan Marcelina
Łapikocki Filip
Marcjanik Julian
Kaczmarek Marta
Kielar Zofia
04
04
04
04
03
03
32.11
32.74
33.10
35.04
32.09
33.87
Żyder Michał
Sułkowski Daniel
Ziobro Maja
Szulc Sylwia
Krawczyk Eryk
Wiśniewski Wojciech
03
03
03
02
02
02
28.96
30.26
32.74
31.00
28.39
29.24
2.Znicz Koszalin 2Znicz Koszalin6:22.83
Klinowska Amelia
Manowska Emilia
Urban Jakub
Maliszewski Tomasz
Matyszczuk Jagoda
Śliwka Joanna
04
04
04
04
03
03
33.68
36.69
32.41
35.37
33.11
31.67
Roś Jakub
Sobolewski Aleksander
Krzemieniecka Martyna
Bojarzyńska Wiktoria
Grynia Nikodem
Hermanowicz Bartosz
03
03
02
02
02
02
30.42
29.54
30.46
30.77
30.78
27.93
3.Znicz Koszalin 3Znicz Koszalin6:30.84
Czeszewska Weronika
Ścibek Maja
Mazurek Błażej
Skała Kacper
Fusiek Adrianna
Gronek Hanna
04
04
04
04
03
03
34.89
35.81
35.50
35.81
33.04
35.24
Brodziński Franciszek
Wróbel Bartosz
Kamińska Martyna
Lisztwan Alicja
Dembski-Kornaga Eryk
Cegliński Hubert
03
03
02
02
02
02
29.65
31.23
31.76
30.88
27.62
29.41
4.Skalar Słupsk 1Skalar Słupsk6:48.70
Grzecza Michał
Gontarz Małgorzata
Łabik Marcin
Szeremeta Kaja
Kopkowski Michał
Gaweł Natalia
04
04
04
04
03
03
32.89
35.86
33.03
33.01
30.90
35.55
Łochowski Leon
Rzepa Aleksandra
Heimrath Karol
Kowalewska Martyna
Perz Bartłomiej
Łoś Liliana
03
03
02
02
02
02
31.53
35.90
35.28
29.99
40.69
34.07