Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  Junior 15-lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  Junior 15-lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  Junior 15-lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  Junior 15-lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  Junior 15-lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  Junior 15-lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  Junior 15-lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  Junior 15-lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  Junior 15-lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  Junior 15-lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  Junior 15-lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  Junior 15-lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  Junior 15-lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  Junior 15-lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  Junior 15-lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  Junior 15-lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  Junior 15-lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  Junior 15-lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  Junior 15-lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  Junior 15-lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  Junior 15-lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  Junior 15-lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  Junior 15-lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  Junior 15-lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  Junior 15-lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  Junior 15-lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15-lat
Ostrowiec Św., 6- 8 marca 2015r



Konkurencja 1
06-03-2015 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
23.98
25.49
Korc Agata
Korc Agata
AWWRO
SLWRO
Gorzów Wlkp.
Warszawa
29-11-2009
30-11-2001

Minimum IE Baku : 26.07

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin26.19698A
2.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn26.31689A
3.Klonowska JuliaMorena Gdańsk26.53672A
4.Koluch JuliaKapry Armexim26.95641A
5.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn27.17625A
6.Reks AleksandraG-8 Bielany Warszawa27.23621A
7.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz27.34614A
8.Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia27.45606A
9.Żemajtis MariaKormoran Olsztyn27.53601A
10.Adamska AlicjaAligator Gorzyce27.64594A
11.Bronek MartynaAligator Gorzyce27.68591B
12.Kaczmarczyk NataliaPOLONIA Warszawa27.69591B
13.Wrzosek IgaJEDYNKA Ożarów Maz27.80584B
14.Margula WeronikaMKP Szczecin27.85581B
15.Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg27.95574B
16.Błażyczek KlaudiaAkwawit Leszno27.97573B
17.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno28.04569B
18.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec28.11565B
19.Święcka JuliaKormoran Olsztyn28.12564B
20.Niedziałkowska DariaWodnik Radom28.15562B
21.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława28.16562R
22.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław28.17561R
23.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa28.22558
24.Świstuń JuliaGórnik Radlin28.33552
25.Kromolicka WiktoriaWARTA Poznań28.38549
26.Zawadzka AnnaWodnik 29 Katowice28.41547
27.Markowska JuliaZnicz Koszalin28.47543
Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok28.47543
29.Wiśniewska OliwiaPiętnastka Bydgoszcz28.49542
30.Kacprzycka WeronikaKapry Armexim28.52541
31.Malczewska Zofia SWwaPOLONIA Warszawa28.53540
32.Gorczyca OliwiaGalicja Kraków28.54539
33.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim28.58537
34.Szafrańska Julia SOcKS KSZO Ostrowiec28.59537
35.Biernacka WiktoriaZnicz Koszalin28.62535
36.Szopa MartaCSTR Strzyżów28.65533
37.Biernacka MichalinaUKS MOS Ełk28.69531
38.Śliwińska KalinaŚLĄSK Wrocław28.70530
39.Karkoszka AnnaBarakuda Starachowice28.71530
40.Bilińska DominikaKS Piątka Chorzów28.78526
41.Prusinowska KlaudynaSłowianka Gorzów Wlkp.28.85522
42.Rudek WiktoriaOrka Lubań28.89520
43.Wrońska MariannaSiódemka Sopot28.91519
44.Mydlarz Wiktoria SOUNIA Oświęcim28.95517
45.Górska JuliaSkalar Warszawa28.96516
46.Żak KlaudiaMOSM Tychy28.98515
Pieczka MartynaAligator Gorzyce28.98515
48.Malinowska ZuzannaŚLĄSK Wrocław29.01514
49.Wasilewicz JuliaWARTA Poznań29.03513
50.Sobik OliwiaMOS Dąbrowa Grn29.07510
51.Chojecka KarolinaOlimpic Warka29.12508
52.Rogala JuliaFala Ropczyce29.14507
53.Knapik AgataOxpress Bolesławiec29.24502
Wysokińska AgnieszkaG-8 Bielany Warszawa29.24502
55.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów29.27500
56.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok29.31498
57.Popiel VanessaRekin Świebodzice29.34496
58.Kawka KingaSiódemka Sopot29.37495
59.Nowicka PatrycjaMTS Kwidzyn29.49489
60.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik29.57485
61.Sikorska MariaGim-92 Ursynów W-wa29.58484
62.Borys AnnaPOLONIA Warszawa29.61483
63.Kulik JuliaSOLEX Lębork29.62483
64.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin29.65481
65.Maruszczyk BeataMOSM Tychy29.66481
66.Kokot AngelikaSiKReT Gliwice29.67480
67.Mędrela MartaUKP Ruda Śląska29.68480
68.Baranowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa29.70479
69.Szeremeta WeronikaSkalar Słupsk29.78475
70.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa29.79474
71.Kaczmarczyk JuliaGórnik Radlin29.88470
72.Widanka AleksandraJuvenia Wrocław29.89470
73.Maciejewska MartynaKS Posnania29.91469
Sugier SoniaSiKReT Gliwice29.91469
75.Smoragiewicz SaraWodnik Radom29.93468
76.Borowska AgnieszkaPOLONIA Warszawa30.02463
77.Sylwia ZadrożnaPosejdon Pułtusk30.06462
78.Jagiełło WeronikaKORONA-Swim Kielce30.12459
Soliwoda MartynaG-8 Bielany Warszawa30.12459
80.Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa30.17457
81.Błajet OliwiaWARTA Poznań30.18456
Mrugacz DominikaGalicja Kraków30.18456
83.Łotecka AleksandraGórnik Radlin30.27452
84.Sarosiek AlicjaPolonez Wyszków30.37448
85.Gajtkowska ZuzannaAligator Gorzyce30.39447
86.Grieger WeronikaBUKS Warszawa30.46444
87.Berwid LigiaG-8 Bielany Warszawa30.47443
88.Maksim MatyldaŻabianka Gdańsk30.50442
89.Duszyńska MagdalenaPark Wodny Tarnowskie G.30.66435
90.Kołomańska AmeliaJuvenia Wrocław30.67435
91.Strzępek KorneliaJuvenia Wrocław30.73432
92.Michalak WeronikaWARTA Poznań30.84427
93.Sakson-Szafrańska SaraPOLONIA Warszawa30.89425
94.Trella MatyldaSiódemka Sopot30.92424
95.Rogowicz AleksandraOmega Sokółka31.02420
96.Małkus AmeliaOstrobramska Warszawa31.16414
97.Felkel MajaWARTA Poznań31.19413
98.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki31.21412
99.Boduła AleksandraWodnik Radom31.24411
Żylska JoannaKorona Kraków31.24411
101.Brosowska SandraRUCH Grudziądz31.40405
102.Kozera KatarzynaGalicja Kraków31.52400
103.Mierzejewska AleksandraPosejdon Pułtusk31.76391
104.Orwat MariaKS Posnania31.79390
105.Stachowiak MariaAkwawit Leszno31.89387
106.Bogucka KarolinaKarol Wadowice31.98383
107.Tomczewska IgaMTKP Delfin Toruń32.14378
108.Kwiatkowska AdriannaRokita Brzeg Dolny32.35370
109.Matuszczyk ZuzannaDziewiątka Dzierżoniów32.36370
110.Gabryś WiktoriaSiKReT Gliwice32.40369
Prądzyńska RoksanaPatomSwim Bogatynia32.40369
112.Kroczek Iga SOcKS KSZO Ostrowiec32.44367
113.Szumska WiktoriaSiódemka Sopot32.69359
114.Cichowska WeronikaMOSM Tychy33.53332
115.Szulc EmiliaRUCH Grudziądz33.71327
116.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka34.47306
117.Małysz KatarzynaOstrobramska Warszawa37.03247


<< TOP >>
Konkurencja 2
06-03-2015 - 9:14
Chłopców, 50m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
20.88
23.11
Czerniak Konrad
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
Szczecin
Nowa Ruda
08-12-2011
12-12-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Pytlarczyk Szymon SWwaPOLONIA Warszawa23.48646A
2.Smoliński JakubJEDYNKA Ożarów Maz23.74625A
3.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki24.33580A
4.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa24.35579A
5.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik24.42574A
6.Kiełczewski AmadeuszŚLĄSK Wrocław24.53566A
7.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim24.65558A
8.Roman MateuszZRYW Opole24.84545A
9.Gębka OlafWARTA Poznań24.85545A
10.Jankowiak MarcinWodnik Rawicz24.98536A
11.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec25.00535B
12.Piątkowiak Hubert SZGKORNER Zielona Góra25.14526B
13.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.25.15525B
14.Torba KacperOrka Lubań25.17524B
Glazer RafałMKS Piaseczno25.17524B
16.Balcerak JakubTRÓJKA Łódź25.20522B
17.Rybarczyk AdamLegia Warszawa25.21522B
18.Wiewiórka DanielDziewiątka Dzierżoniów25.24520B
Łukaszczyk MateuszORKA Zamość25.24520B
20.Taradyś Jakub SZGKORNER Zielona Góra25.27518B
21.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków25.28517R
22.Dejneżenko DanielPOLONIA Warszawa25.44508R
23.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Grn25.48505
24.Zychowicz JakubZnicz Koszalin25.49505
25.Łaś WiktorŚLĄSK Wrocław25.52503
26.Beberok FilipVictoria Kozy25.60498
27.Krysztoforski FryderykDziewiątka Kalisz25.65495
28.Filipek JakubPiętnastka Bydgoszcz25.67494
29.Myszka KacperSwim10 Puławy25.68493
30.Cwajna KarolGórnik Radlin25.71492
31.Piłkowski PatrykPOLONIA Warszawa25.72491
32.Szal MateuszUKS 5 plus 1 Opole25.73491
33.Kalkowski DawidSAMBOR Tczew25.76489
34.Olejniczak BorysWARTA Poznań25.81486
35.Pętlak TadeuszOstrobramska Warszawa25.83485
36.Szyndler MichałZRYW Opole25.86483
37.Orłowski Kamil SOcKS KSZO Ostrowiec25.87483
38.Waśko AdamJEDYNKA Ożarów Maz25.89482
39.Adamczak ZiemowitTrops Kartuzy25.90481
40.Śmiarowski BeniaminKormoran Olsztyn25.93479
41.Dobecki MikołajPiętnastka Bydgoszcz26.02474
42.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa26.05473
43.Dąbrowski PatrykŚLĄSK Wrocław26.07472
44.Guzior MaciejMZOS Płock26.12469
45.Bigajski AleksanderKorona Kraków26.13468
46.Bieniek JakubSokół Rzeszów26.14468
47.Dutkowiak WojciechŚLĄSK Wrocław26.17466
48.Karnik ErykWodnik Radom26.20465
49.Baryła KonradSłowianka Gorzów Wlkp.26.22464
50.Adamczewski ErykDziewiątka Kalisz26.23463
51.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl26.25462
Misztal MikołajPolonez Wyszków26.25462
Brodowski BartoszNAWA Skierniewice26.25462
54.Zamelski MichałAstoria Bydgoszcz26.26461
55.Słomian WojciechMKP Myślibórz26.32458
56.Balicki MichałGalicja Kraków26.33458
57.Maniszewski MichałDelfin Cieszyn26.40454
58.Mech DariuszPirat Elbląg26.41454
Szczepański OskarMKP Szczecin26.41454
Kowalik Krystian SOcKS KSZO Ostrowiec26.41454
61.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice26.46451
62.Hano GrzegorzŚLĄSK Wrocław26.49450
Stonawski MaciejSłowianka Gorzów Wlkp.26.49450
64.Maksymowicz TomaszJedynka Elbląg26.50449
Jobda RyszardVictoria Józefów26.50449
66.Romaniec SzymonDelfin Gdynia26.54447
67.Łączny MichałHuragan Sosnowiec26.56446
68.Jędrzejewski MateuszUKS GOS Raszyn26.59444
69.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa26.60444
Henke Marek SOUNIA Oświęcim26.60444
Kowalczyk KrzysztofNAWA Skierniewice26.60444
72.Krzysztofiak HubertWodnik Rawicz26.67440
73.Krasiński KacperDziewiątka Dzierżoniów26.68440
74.Rutkowski MichałUKS MOS Ełk26.75437
75.Szczepański BartoszPłetwal Mława26.77436
76.Liss MateuszJuvenia Wrocław26.79435
77.Majerski JakubGalicja Kraków26.82433
78.Kalisz JakubPOLONIA Warszawa26.83433
79.Polaczek JakubPark Wodny Tarnowskie G.26.84432
80.Prus MateuszAkwawit Leszno26.86431
81.Jasiński WiktorSłowianka Gorzów Wlkp.26.93428
82.Bartnikiewicz JanKS Piątka Chorzów26.95427
83.Lisek AleksanderSłowianka Gorzów Wlkp.26.96426
84.Bartkowski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec27.01424
85.Warzecha KonradIKAR Mielec27.02424
86.Kowalski MaxymilianOrka Ciechanów27.03423
87.Rel MaciejTRÓJKA Łódź27.05422
88.Kubiś KamilPiętnastka Bydgoszcz27.08421
89.Lewandowski MichałZRYW Opole27.09420
90.Ulianowski GracjanJuvenia Białystok27.10420
Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów Łódzki27.10420
92.Łaszuk FilipDziewiątka Dzierżoniów27.11419
93.Zygiel PatrykIKAR Mielec27.16417
Pietrusiak MichałKapry Armexim27.16417
Sionkowski ArkadiuszKmita Zabierzów27.16417
96.Muth MichałJEDYNKA Ożarów Maz27.17417
Kucharski FilipSiKReT Gliwice27.17417
98.Jedliński Radoslaw SOUNIA Oświęcim27.20415
99.Stoszek KacperDelfin Cieszyn27.22414
Surdyk PatrykMKP Szczecin27.22414
101.Chmielewski JakubRUCH Grudziądz27.24413
102.Burek CezaryKapry Armexim27.27412
103.Lewicki AleksanderPOLONIA Warszawa27.32410
104.Krassowski CyprianSiódemka Sopot27.35408
105.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa27.36408
106.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice27.40406
107.Krawczyk KamilMOSM Tychy27.41406
Gostkowski KacperRUCH Grudziądz27.41406
109.Dominiak KacperŚLĄSK Wrocław27.44404
110.Sokołowski SzymonFala Ropczyce27.48403
Małysz PawełOstrobramska Warszawa27.48403
112.Ostałowski PawełJedynka Elbląg27.49402
113.Pabich JakubOrka Ciechanów27.50402
Bieg OskarWodnik 29 Katowice27.50402
Mieszkowski StanisławSkalar Warszawa27.50402
116.Zwyrtek DominikWodnik Siemianowice Śl27.60397
Stępień MateuszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.27.60397
118.Walerian OskarPiętnastka Bydgoszcz27.66395
119.Bochenek KonradMOS Dąbrowa Grn27.68394
120.Gołębski JanMOSM Tychy27.80389
Babiuch Filip SOUNIA Oświęcim27.80389
122.Kupczak JakubSkalar Warszawa27.83388
123.Ruskowiak KonradJagiellonka Warszawa27.95383
124.Wieczorek WojciechZRYW Opole27.97382
125.Polak MikołajKORONA-Swim Kielce28.04379
126.Gardyan AdrianGórnik Radlin28.08377
127.Franciszkiewicz JakubMorena Gdańsk28.13375
128.Miller JakubSiKReT Gliwice28.26370
129.Karpiński DominikKS Piątka Chorzów28.37366
130.Puszer DamianWodnik Siemianowice Śl28.42364
131.Golembka AleksanderWodnik Rawicz28.47362
Kania SzymonFala Ropczyce28.47362
133.Miksa BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.28.50361
134.Zimnal BartłomiejMOS Dąbrowa Grn28.61357
135.Kordziak ArnoldG-8 Bielany Warszawa28.62356
136.Galas DanielPosejdon Pułtusk28.79350
137.Kokosza FilipWARTA Poznań28.81349
138.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.28.89346
139.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice28.91346
140.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa28.92345
141.Rybiński PiotrSiódemka Sopot28.94345
142.Sawicki DawidUKS MOS Ełk29.03341
143.Strzelczyk FilipSkalar Warszawa29.04341
144.Kotula KamilSokół Rzeszów29.07340
Mytula MikołajDziewiątka Kalisz29.07340
146.Olbert GabrielRokita Brzeg Dolny29.12338
147.Zbrożek MikołajGim-92 Ursynów W-wa29.29332
148.Fidurski JakubWodnik Siemianowice Śl29.51325
149.Rzeszotarski WojciechSkalar Warszawa29.63321
150.Cupak WojciechGalicja Kraków29.66320
151.Kowalski AdamSkra Bełchatów29.98310
152.Kędzia PiotrJuvenia Wrocław30.05308
153.Siedlecki JakubOstrobramska Warszawa30.12306
154.Michałowski RemigiuszJedynka Elbląg30.26301
155.Gibalski KajetanRokita Brzeg Dolny30.48295
156.Galas JakubGalicja Kraków30.52294
157.Pietras GabrielFala Ropczyce31.18275
158.Urban KacperRUCH Grudziądz31.19275
159.Lewandowski MichałRUCH Grudziądz32.13252


<< TOP >>
Konkurencja 3
06-03-2015 - 9:33
Dziewcząt, 50m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
30.61
31.45
Ścieszko Ewa
Sztandera Dominika
AZLOD
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
26-11-2009
19-12-2012

Minimum IE Baku : 31.60

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn32.98665A
2.Aściukiewicz MartaMKP Kołobrzeg33.28648A
3.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław33.54633A
4.Tomaszek Aleksandra SWwaPOLONIA Warszawa33.78619A
5.Hallmann WeronikaSOLEX Lębork33.82617A
6.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź33.90613A
7.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.34.26594A
8.Piekut Zofia SWwaPOLONIA Warszawa34.43585A
9.Sasiela SylwiaŚLĄSK Wrocław34.49582A
10.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno34.76568A
11.Chmielewska AnetaOlimpic Warka34.78567B
12.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka34.84564B
13.Mordak JuliaMKP Szczecin34.96559B
14.Józefiak NikolaJuvenia Wrocław35.00557B
15.Kościanek NataliaOlimpic Warka35.12551B
16.Szopa MartaCSTR Strzyżów35.23546B
17.Szlęk KatarzynaMOS Katowice35.38539B
18.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim35.42537B
19.Gruca Alicja SRUnia Racibórz35.43537B
20.Koterba Adrianna SZGKORNER Zielona Góra35.47535B
21.Gliwa HannaG-8 Bielany Warszawa35.58530R
22.Biernacka MichalinaUKS MOS Ełk35.86518R
23.Pawelska DominikaGlosator Kraków36.04510
Maruszczyk BeataMOSM Tychy36.04510
25.Hajduk AnitaJuvenia Białystok36.12506
26.Morchat KatarzynaKORNER Zielona Góra36.25501
27.Bartczak JuliaDELFIN Łódź36.43494
28.Szeremeta WeronikaSkalar Słupsk36.44493
29.Kocjan Victoria SRVictoria Racibórz36.49491
30.Kopeć AleksandraDelfinek Łuków36.53490
31.Kaczmarczyk JuliaGórnik Radlin36.59487
32.Stojanowska AleksandraKORNER Zielona Góra36.65485
Bielewicz JoannaWARTA Poznań36.65485
34.Woroniecka NataliaPuszcza Hajnówka36.84477
35.Kacprzak PatrycjaTRÓJKA Łódź36.91475
36.Surmiak GabrysiaUKP Ruda Śląska36.98472
37.Kocurek MartaKS Posnania37.09468
38.Kwiatkowska DominikaJuvenia Wrocław37.11467
39.Łopacińska NataliaMorena Gdańsk37.33459
40.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik37.34458
41.Ślusarczyk NataliaMOS Dąbrowa Grn37.35458
42.Popiel VanessaRekin Świebodzice37.45454
43.Abramowicz JuliaIKS Konstancin37.53451
44.Piestrzeniewicz OliwiaMorena Gdańsk37.70445
45.Ziąbek WeronikaGalicja Kraków37.86440
46.Przygoda JuliaJEDYNKA Ożarów Maz37.87439
47.Podleśny EmiliaGalicja Kraków37.89439
48.Kawka KingaSiódemka Sopot37.93437
49.Płóciennik WiktoriaDziewiątka Kalisz38.18429
50.Bohater PaulinaJuvenia Wrocław38.27426
51.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki38.59415
52.Sylwia ZadrożnaPosejdon Pułtusk38.89406
53.Felkel JustynaSiKReT Gliwice39.04401
54.Matuszczyk ZuzannaDziewiątka Dzierżoniów39.49387
55.Swół ElizaIKAR Mielec39.67382
56.Kwiatkowska AdriannaRokita Brzeg Dolny39.93375
57.Małek KatarzynaSkalar Warszawa40.72353
58.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka41.27339
59.Szulc EmiliaRUCH Grudziądz44.71267
60.Małysz KatarzynaOstrobramska Warszawa48.40210
DYSKW.Kisiel GabrielaNeptun Stargard Szcz
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 4
06-03-2015 - 9:43
Chłopców, 50m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.19
28.93
Plutecki Adam
Machnik Mikołaj
NOZIE
MOKAT
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
28-11-2009
29-11-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa29.47628A
2.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź29.51626A
3.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim29.57622A
4.Juraszek AdrianSkalar Słupsk29.85605A
5.Szabłowski HubertJagiellonka Warszawa29.99596A
6.Pętlak TadeuszOstrobramska Warszawa30.33576A
7.Koczorowski KacperAkwawit Leszno30.38574A
8.Suliga JeremiPolna Warszawa30.70556A
9.Pakuła MateuszJedynka Łódź30.86547A
10.Komkowski MaciejPiętnastka Bydgoszcz30.93544A
11.Szczeciński Robert SWwaPOLONIA Warszawa30.95543B
12.Czop FilipMTS Kwidzyn31.04538B
13.Wiatr KrzysztofLegia Warszawa31.51514B
14.Kała MikołajSiKReT Gliwice31.65507B
15.Wardak JakubG-8 Bielany Warszawa31.92494B
16.Rdzanek SzymonGórnik Radlin31.97492B
17.Kłosiński AlanJedynka Łódź31.98492B
18.Adamski MikołajKP Ciechanów32.06488B
19.Bomastyk MichałSiKReT Gliwice32.11486B
20.Krasiński KacperDziewiątka Dzierżoniów32.12485B
21.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki32.37474R
22.Glazer RafałMKS Piaseczno32.39473R
23.Derendarz AleksanderUKS 190 Łódź32.41472
24.Bieniek JakubSokół Rzeszów32.42472
25.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Grn32.45471
26.Data MariuszIKAR Mielec32.57465
27.Kosmala SzymonOrlik Lublin32.64462
28.Skierski RadosławWodnik 29 Katowice32.71459
29.Nowak KacperWARTA Poznań32.74458
30.Bieg OskarWodnik 29 Katowice32.77457
31.Kowalczyk Jakub SRVictoria Racibórz32.81455
32.Wodzień SzymonBobry Dębica32.85454
33.Greczanik Paweł SOUNIA Oświęcim33.01447
34.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl33.19440
35.Dąbrowski MateuszWARTA Poznań33.22439
36.Janiszewski MikołajSiKReT Gliwice33.30435
37.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.33.54426
38.Krawczyk KamilMOSM Tychy33.56425
39.Kwiatkowski SzymonTrójka Oborniki33.68421
40.Beberok FilipVictoria Kozy33.69420
41.Rębacz MaciejG-8 Bielany Warszawa33.83415
42.Kotula KamilSokół Rzeszów33.88413
43.Kelner Nikodem SRUnia Racibórz33.91412
44.Ruskowiak KonradJagiellonka Warszawa34.15404
45.Jaworski MaciejG-8 Bielany Warszawa34.16403
46.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.34.18403
47.Jędrzejewski MateuszUKS GOS Raszyn34.42394
48.Piątkiewicz DawidMZOS Płock34.48392
49.Birecki JakubWodnik 29 Katowice34.53391
50.Baran JakubDziewiątka Kalisz34.86380
51.Galas DanielPosejdon Pułtusk35.07373
52.Dąbrowski DanielUKP Ruda Śląska35.09372
53.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa35.13371
54.Górka MarcelMKP Myślibórz35.25367
55.Kusztelak FilipWodnik Rawicz35.46361
56.Gorycki JanDelfin Horyniec Zdrój35.48360
Dzik Marek SOcKS KSZO Ostrowiec35.48360
58.Filipkowski PawełOlimpijczyk Suwałki35.56358
59.Jordan ArturJEDYNKA Ożarów Maz35.65355
60.Fidurski JakubWodnik Siemianowice Śl36.19339
61.Golembka AleksanderWodnik Rawicz36.38334
62.Ulianowski GracjanJuvenia Białystok36.41333
63.Dąbrowski JanPirat Elbląg36.77323
64.Kania SzymonFala Ropczyce38.13290
65.Pietras GabrielFala Ropczyce38.40284
66.Siedlecki JakubOstrobramska Warszawa38.51281
67.Michałowski RemigiuszJedynka Elbląg39.19267
68.Olbert GabrielRokita Brzeg Dolny39.44262
69.Galas JakubGalicja Kraków39.54260


<< TOP >>
Konkurencja 5
06-03-2015 - 9:52
Dziewcząt, 100m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
57.54
1:00.07
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Debrecen (HUN)
Poznań
15-12-2007
17-12-2011

Minimum IE Baku : 1:01.33

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Solak AnnaPSP Swim Płock1:03.79642A29.6134.18
2.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław1:04.18631A30.3233.86
3.Kołodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim1:04.94609A30.7734.17
4.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka1:05.78586A30.5635.22
5.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa1:05.97581A30.6435.33
6.Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa1:06.31572A31.3135.00
7.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź1:06.53566A30.9335.60
8.Kruszewska KajaJuvenia Białystok1:06.72561A31.5535.17
9.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1:06.73561A30.8735.86
10.Wojciechowska MariaOmega Kleszczów1:06.85558A31.4735.38
11.Święcka JuliaKormoran Olsztyn1:06.87557B SKR.31.2435.63
12.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok1:07.27548B31.5635.71
13.Kowalska ElizaAligator Gorzyce1:07.35546B31.2236.13
14.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim1:07.79535B31.5336.26
15.Duda KatarzynaMKP Szczecin1:08.36522B31.5536.81
16.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź1:08.60516B31.6636.94
17.Kaczmarczyk NataliaPOLONIA Warszawa1:08.66515B31.5737.09
18.Wiśniewska OliwiaPiętnastka Bydgoszcz1:08.71514B32.2036.51
19.Górska JuliaSkalar Warszawa1:08.90510B31.8137.09
20.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec1:08.91509B32.5036.41
21.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl1:09.24502R32.2536.99
22.Gorczyca OliwiaGalicja Kraków1:09.67493R32.6337.04
23.Bartczak JuliaDELFIN Łódź1:10.0948431.9438.15
24.Dąbrowska Agnieszka SZGKORNER Zielona Góra1:10.2748030.9539.32
25.Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska1:10.6447333.0837.56
26.Brzózka ZuzannaG-8 Bielany Warszawa1:10.8146932.8138.00
27.Malinowska ZuzannaŚLĄSK Wrocław1:10.9446733.0637.88
28.Wrzosek IgaJEDYNKA Ożarów Maz1:11.0146533.1337.88
29.Janczak PatrycjaMKP Szczecin1:11.1246333.5237.60
30.Żak KlaudiaMOSM Tychy1:11.8744932.5939.28
31.Niziołek KingaIKAR Mielec1:11.9744733.8938.08
32.Bielewicz JoannaWARTA Poznań1:11.9944732.4839.51
33.Kozera KatarzynaGalicja Kraków1:12.0844533.4638.62
34.Duszyńska MagdalenaPark Wodny Tarnowskie G.1:12.3144134.1438.17
35.Mydlarz Wiktoria SOUNIA Oświęcim1:12.3344033.2039.13
36.Prądzyńska RoksanaPatomSwim Bogatynia1:12.3644038.8133.55
37.Markowska JuliaZnicz Koszalin1:12.4443833.0839.36
38.Kudlińska PaulinaWARTA Poznań1:12.8243234.0838.74
39.Wasilewicz JuliaWARTA Poznań1:13.2942333.1940.10
40.Rogala JuliaFala Ropczyce1:13.3242333.8839.44
41.Borczyk MartynaRekin Świebodzice1:13.5441934.2739.27
42.Przygoda JuliaJEDYNKA Ożarów Maz1:13.6441735.3238.32
43.Łotecka AleksandraGórnik Radlin1:13.7241635.2238.50
44.Ziemian WeronikaSiódemka Sopot1:14.2340735.5738.66
45.Lechowicz NadiaGalicja Kraków1:14.6240134.5140.11
46.Felkel MajaWARTA Poznań1:14.6940035.1439.55
47.Soliwoda MartynaG-8 Bielany Warszawa1:14.9039734.9239.98
48.Cygan-Duszyńska WiktoriaJuvenia Wrocław1:15.0139533.7641.25
49.Woronko WiktoriaMedyk Giżycko1:15.9238133.4042.52
50.Czarnecka KatarzynaG-8 Bielany Warszawa1:15.9938034.5941.40
51.Sarosiek AlicjaPolonez Wyszków1:16.0337933.9442.09
52.Głogowska AgataMorena Gdańsk1:17.7135534.8642.85
53.Jagiełło WeronikaKORONA-Swim Kielce1:18.2834735.6442.64
54.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia1:21.9630337.0944.87
55.Woźniak BarbaraDelfin Tarnobrzeg1:22.7429438.7344.01
56.Mierzejewska AleksandraPosejdon Pułtusk1:23.0429137.7845.26
57.Gryc IzabelaJuvenia Białystok1:24.6927436.6648.03


<< TOP >>
Konkurencja 6
06-03-2015 - 10:04
Chłopców, 100m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
49.62
54.76
Czerniak Konrad
Ciężkowski Dominik
WIPUL
JOKRA
Szczecin
Poznań
09-12-2011
15-12-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Kurleto PiotrKorona Kraków58.34573A27.4130.93
Smoliński JakubJEDYNKA Ożarów Maz58.34573A26.7931.55
3.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki58.46570A27.6530.81
4.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź58.76561A27.4931.27
5.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław58.85559A27.7731.08
6.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa58.99555A27.7531.24
7.Sawicki BartoszGórnik Radlin59.07552A27.5131.56
8.Miciul Michał SZGKORNER Zielona Góra59.24548A28.0031.24
9.Kwiasowski JakubJedynka Łódź59.49541A28.1631.33
Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.59.49541A27.6931.80
11.Serżysko KasperDelfin Gdynia59.67536B27.5832.09
12.Szyndler MichałZRYW Opole59.82532B28.6131.21
13.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Grn1:00.19522B28.3131.88
14.Gębka OlafWARTA Poznań1:00.40517B28.5431.86
15.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków1:00.46515B28.2832.18
16.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok1:00.49514B28.0932.40
17.Czop MichałMTS Kwidzyn1:00.61511B SKR.28.1132.50
18.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice1:00.78507B28.5032.28
19.Cwajna KarolGórnik Radlin1:00.90504B28.3432.56
20.Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim1:01.47490B29.0832.39
21.Michta Kacper SOcKS KSZO Ostrowiec1:01.70485R SKR.29.1732.53
22.Glonek MaciejWARTA Poznań1:01.73484R29.2432.49
23.Baryła KonradSłowianka Gorzów Wlkp.1:02.0347728.2033.83
24.Mitrus PawełMKS Piaseczno1:02.0847628.6033.48
25.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice1:02.0947629.2632.83
26.Jasiński WiktorSłowianka Gorzów Wlkp.1:02.1047528.5633.54
27.Majerski JakubGalicja Kraków1:02.2347230.3431.89
28.Krzysztofiak HubertWodnik Rawicz1:02.2847128.7933.49
29.Kęsik KonradŻabianka Gdańsk1:02.4046828.5733.83
30.Słomian WojciechMKP Myślibórz1:02.4346828.7333.70
31.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:02.5546529.8232.73
32.Topolski DawidTRÓJKA Łódź1:02.6546329.3933.26
33.Kowalski KarolUNIA Busko-Zdrój1:02.6846229.2833.40
34.Popiela KarolMOSM Tychy1:02.9345728.6034.33
35.Barczyk NorbertGalicja Kraków1:02.9545628.7334.22
36.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Grn1:03.1045328.9234.18
37.Rybarczyk AdamLegia Warszawa1:03.2045129.1634.04
38.Ciszewski JakubUKS 190 Łódź1:03.3644730.4332.93
39.Mayerberg Kacper SOUNIA Oświęcim1:03.4044729.6433.76
40.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:03.4144629.5633.85
41.Myszka KacperSwim10 Puławy1:03.4344630.3533.08
42.Torba KacperOrka Lubań1:03.4944529.4934.00
43.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:03.5144430.7032.81
44.Henke Marek SOUNIA Oświęcim1:03.6444230.1433.50
45.Michalkiewicz FilipDziewiątka Dzierżoniów1:03.69441
46.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl1:03.7144029.9233.79
47.Szal MateuszUKS 5 plus 1 Opole1:03.7543929.6334.12
48.Kasprzyk AlbertUKP Ruda Śląska1:04.0143429.7034.31
49.Pietrzyk Cezary SOcKS KSZO Ostrowiec1:04.3942629.4734.92
50.Kucharski FilipSiKReT Gliwice1:04.5242430.4634.06
51.Rębacz MaciejG-8 Bielany Warszawa1:04.5342430.5933.94
52.Roskosz Szymon SRUnia Racibórz1:04.5842329.9934.59
53.Plutecki DawidGalicja Kraków1:04.6442129.0135.63
54.Babiuch Filip SOUNIA Oświęcim1:04.6842130.3334.35
55.Pawłowski BogdanBobry Dębica1:04.9641530.0634.90
56.Krassowski CyprianSiódemka Sopot1:05.1541230.4034.75
57.Bartkowski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec1:05.2840930.8434.44
58.Wozniak KamilFregata Kolbuszowa1:05.5140529.8235.69
59.Adamczewski ErykDziewiątka Kalisz1:05.5740430.7034.87
60.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa1:05.9039830.4435.46
61.Muth MichałJEDYNKA Ożarów Maz1:05.9539730.3135.64
62.Bartnikiewicz JanKS Piątka Chorzów1:06.2539130.6735.58
63.Zygiel PatrykIKAR Mielec1:06.2939130.2936.00
64.Kowalczyk KrzysztofNAWA Skierniewice1:06.3139030.0636.25
65.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa1:06.3439031.2035.14
66.Gordziejuk-Nowak KacperPOLONIA Warszawa1:06.6838429.2137.47
67.Adamczak ZiemowitTrops Kartuzy1:07.1037731.0236.08
68.Pabich JakubOrka Ciechanów1:07.2937331.2436.05
69.Stępień MateuszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:07.3337331.3036.03
70.Dopierała KrystianKORNER Zielona Góra1:07.5936930.8736.72
71.Latusek SzymonGilus Gilowice1:08.2635831.4336.83
72.Szynalski SzymonWodnik Rawicz1:08.4035631.3137.09
73.Sokołowski SzymonFala Ropczyce1:08.4935431.6136.88
74.Szałaśny Bartosz SOUNIA Oświęcim1:08.8534931.3637.49
75.Augustyn AleksanderFregata Kolbuszowa1:09.0334631.8237.21
76.Zbrożek MikołajGim-92 Ursynów W-wa1:11.2631434.2337.03
77.Ryś SzymonTS Wisła Kraków1:12.9929333.3839.61
78.Puszer DamianWodnik Siemianowice Śl1:15.1126834.5440.57


<< TOP >>
Konkurencja 7
06-03-2015 - 10:18
Dziewcząt, 200m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:54.39
1:58.06
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Helsinki (FIN)
Poznań
10-12-2006
18-12-2011

Minimum IE Baku : 2:01.39

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Klonowska JuliaMorena Gdańsk2:05.17700A28.5032.0732.6731.93
2.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn2:05.83689A29.7431.3531.5733.17
3.Reks AleksandraG-8 Bielany Warszawa2:06.17684A28.8232.1732.6332.55
4.Baryła JuliaMorena Gdańsk2:06.70675A29.3932.1132.7232.48
5.Margula WeronikaMKP Szczecin2:07.76658A30.0931.9232.8032.95
6.Szafrańska Julia SOcKS KSZO Ostrowiec2:09.70629A30.0033.2133.3633.13
7.Żemajtis MariaKormoran Olsztyn2:09.82627A29.7532.8933.8233.36
8.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn2:09.90626A29.8432.2833.6834.10
9.Błażyczek KlaudiaAkwawit Leszno2:10.04624A30.8733.1533.6232.40
10.Bronek MartynaAligator Gorzyce2:10.08624A29.7833.2133.5933.50
11.Sinitchine ZojaKormoran Olsztyn2:10.12623B29.8432.4534.1633.67
12.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin2:10.95611B SKR.29.5633.2134.3533.83
13.Kowalska DominikaMZOS Płock2:11.30606B30.2934.3034.1932.52
14.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz2:11.34606B29.9533.0434.3633.99
15.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław2:13.22581B30.8833.9734.4933.88
16.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim2:13.28580B30.8434.2234.7333.49
17.Śliwińska KalinaŚLĄSK Wrocław2:13.30580B31.5933.7034.1433.87
18.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź2:13.38579B SKR.31.0333.3834.9434.03
19.Klessa HelenaNielba Wągrowiec2:13.48577B30.8433.1934.5634.89
20.Szczygieł OliwiaMTKP Delfin Toruń2:13.74574B31.4333.7634.8033.75
21.Chojecka KarolinaOlimpic Warka2:14.44565R30.9533.6634.8035.03
22.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa2:14.57563?31.1934.3735.0933.92
Pipczyńska KamilaVictoria Józefów2:14.57563? SKR.30.9334.2835.0934.27
24.Świstuń JuliaGórnik Radlin2:14.6756231.0034.3535.0234.30
25.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec2:15.0155830.9234.8135.7033.58
26.Prusinowska KlaudynaSłowianka Gorzów Wlkp.2:15.0655731.2934.3334.4834.96
27.Kubiak KarolinaG-8 Bielany Warszawa2:15.5255231.1633.4135.1635.79
28.Błajet OliwiaWARTA Poznań2:15.5755131.1734.2135.4134.78
29.Sobik OliwiaMOS Dąbrowa Grn2:15.6155031.3934.9835.1434.10
30.Malczewska Zofia SWwaPOLONIA Warszawa2:15.6655030.5434.1635.2635.70
31.Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa2:15.7054931.4433.9535.1935.12
32.Pieczka MartynaAligator Gorzyce2:16.4354131.4934.3935.6834.87
33.Mędrela MartaUKP Ruda Śląska2:16.5653931.4835.1235.5634.40
34.Duda KatarzynaMKP Szczecin2:16.6553832.1234.9035.2234.41
35.Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia2:16.7153732.5735.5835.4933.07
36.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik2:16.7953632.3334.8035.4434.22
37.Niedziałkowska DariaWodnik Radom2:17.3753030.9635.3436.3634.71
38.Janczak PatrycjaMKP Szczecin2:17.5752732.2234.7135.6135.03
39.Mycek AgnieszkaŚLĄSK Wrocław2:17.7652532.0335.1635.5535.02
40.Hajdenraich JuliaFala Kraśnik2:17.8952431.7134.4935.6036.09
41.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl2:17.9252332.0034.9135.7135.30
42.Kacprzycka WeronikaKapry Armexim2:18.0052231.0734.9936.3235.62
43.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa2:18.2851931.5135.4336.4334.91
44.Podleśny EmiliaGalicja Kraków2:18.3851831.5235.4335.6835.75
45.Senczyszyn BarbaraMKP Szczecin2:18.8651331.4834.7636.5836.04
46.Bohater PaulinaJuvenia Wrocław2:19.3550731.8234.7836.1736.58
47.Ciporska KatarzynaPOLONIA Warszawa2:19.4750631.3334.9636.3936.79
48.Wysokińska AgnieszkaG-8 Bielany Warszawa2:19.5250531.0134.9036.7236.89
49.Berwid LigiaG-8 Bielany Warszawa2:19.5750531.9235.5436.7735.34
50.Maciejewska MartynaKS Posnania2:19.8250232.4535.7135.8735.79
51.Grieger WeronikaBUKS Warszawa2:20.3349732.0235.5636.7436.01
52.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:20.5249532.6535.7036.4335.74
53.Kołomańska AmeliaJuvenia Wrocław2:20.5349532.5936.2036.1935.55
54.Maksim MatyldaŻabianka Gdańsk2:20.7849232.7135.9236.6835.47
55.Sasiela SylwiaŚLĄSK Wrocław2:21.1148832.4736.0237.4735.15
56.Nowicka PatrycjaMTS Kwidzyn2:21.4248532.1836.4236.7036.12
57.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa2:21.4848531.9736.2037.3535.96
58.Smoragiewicz SaraWodnik Radom2:21.7848232.7735.8936.7936.33
59.Gajtkowska ZuzannaAligator Gorzyce2:22.2947632.7835.9437.0436.53
60.Strzechowska ZofiaŻoliborz Warszawa2:22.6047332.0735.8037.9136.82
61.Mrugacz DominikaGalicja Kraków2:22.7547232.4536.1537.6236.53
62.Michalak WeronikaWARTA Poznań2:23.0246932.6835.9537.4636.93
63.Widanka AleksandraJuvenia Wrocław2:23.5146432.8936.1037.5636.96
64.Koślicka NataliaMOS Dąbrowa Grn2:23.7746231.9836.2737.8137.71
65.Ziemian WeronikaSiódemka Sopot2:24.7145333.8936.3136.9037.61
66.Sakson-Szafrańska SaraPOLONIA Warszawa2:25.4444633.0936.6937.9737.69
67.Kudlińska PaulinaWARTA Poznań2:25.5344534.5436.9837.2836.73
68.Kocurek MartaKS Posnania2:25.6944433.4237.0438.0537.18
69.Matysiak AleksandraŻoliborz Warszawa2:25.7744332.9737.4138.4936.90
70.Rogowicz AleksandraOmega Sokółka2:26.0044132.8436.6838.7237.76
71.Baranowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa2:26.4343732.9937.1838.6337.63
72.Bereza AgataMTKP Delfin Toruń2:26.4843734.5737.4338.0036.48
73.Borowska AgnieszkaPOLONIA Warszawa2:26.8043432.9237.9638.4137.51
74.Kroczek Iga SOcKS KSZO Ostrowiec2:29.2841335.4838.1438.9036.76
75.Płóciennik WiktoriaDziewiątka Kalisz2:29.4641133.4537.2939.9038.82
76.Bogucka KarolinaKarol Wadowice2:30.4740333.3038.1640.0538.96
77.Tomczewska IgaMTKP Delfin Toruń2:30.7040134.6639.7038.0438.30
78.Stachowiak MariaAkwawit Leszno2:31.6639334.6038.5939.1839.29
79.Woźniak BarbaraDelfin Tarnobrzeg2:33.7337835.0038.0440.1940.50
80.Małkus AmeliaOstrobramska Warszawa2:37.2635334.5540.9242.4139.38
81.Cichowska WeronikaMOSM Tychy2:37.8934935.3740.3942.0140.12


<< TOP >>
Konkurencja 8
06-03-2015 - 10:46
Chłopców, 200m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:42.10
1:49.78
Korzeniowski Paweł
Arndt Mateusz
AZWAR
DEGDY
Istambul (TUR)
Ostrowiec Św.
13-12-2009
22-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kiełczewski AmadeuszŚLĄSK Wrocław1:54.77649A25.6228.8730.2030.08
2.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.1:56.61618A26.8929.4030.3130.01
3.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa1:57.27608A26.7129.1330.6830.75
4.Łaś WiktorŚLĄSK Wrocław1:58.21594A27.5829.8730.2830.48
5.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec1:58.32592A28.1630.2830.8629.02
6.Michta Kacper SOcKS KSZO Ostrowiec1:58.33592A27.8630.2830.7229.47
7.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa1:58.42590A26.9629.7230.7730.97
8.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik1:59.02581A27.5030.4630.9230.14
9.Koziejko BartłomiejKormoran Olsztyn1:59.07581A27.8330.3230.8130.11
10.Wąsowski JędzrzejKormoran Olsztyn1:59.28578A28.2730.1930.7030.12
11.Dutkowiak WojciechŚLĄSK Wrocław1:59.59573B SKR.27.4229.9631.0531.16
12.Jarocha Oskar SOcKS KSZO Ostrowiec1:59.97568B27.4030.4931.1530.93
13.Dąbrowski PatrykŚLĄSK Wrocław1:59.98568B SKR.27.5430.1131.1031.23
14.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa2:00.18565B31.3631.59
15.Hano GrzegorzŚLĄSK Wrocław2:00.35562B28.6430.3530.7330.63
16.Kalkowski DawidSAMBOR Tczew2:01.26550B27.6930.5231.4031.65
17.Dejneżenko DanielPOLONIA Warszawa2:01.89541B28.5030.7731.2431.38
18.Topolski DawidTRÓJKA Łódź2:02.22537B28.2931.1231.6231.19
19.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Grn2:02.50533B28.3531.3531.7131.09
20.Stonawski MaciejSłowianka Gorzów Wlkp.2:03.07526?28.3231.3632.0431.35
Wardak JakubG-8 Bielany Warszawa2:03.07526?27.7531.1432.2331.95
22.Błądek JędrzejGórnik Radlin2:03.11525R26.8530.1932.7233.35
23.Zamelski MichałAstoria Bydgoszcz2:03.3052328.5631.0431.7731.93
24.Dominiak KacperŚLĄSK Wrocław2:03.3552228.7530.8031.8032.00
25.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Grn2:03.4452127.8831.0132.7431.81
26.Olejniczak BorysWARTA Poznań2:03.8551628.5031.7132.7730.87
27.Lisek AleksanderSłowianka Gorzów Wlkp.2:04.1451228.4331.2432.1432.33
28.Śmiarowski BeniaminKormoran Olsztyn2:04.5750728.2431.8332.7431.76
29.Zychowicz JakubZnicz Koszalin2:04.6350628.2631.7132.8631.80
30.Liss MateuszJuvenia Wrocław2:04.7150529.0931.6732.2931.66
31.Piątkowiak Hubert SZGKORNER Zielona Góra2:04.9050328.2132.2032.7031.79
32.Nowicki JakubPiętnastka Bydgoszcz2:04.9750227.7031.4333.0532.79
33.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Grn2:05.0350227.9231.1032.9233.09
34.Sionkowski ArkadiuszKmita Zabierzów2:05.1150128.8031.4532.4832.38
35.Prus MateuszAkwawit Leszno2:06.0648929.2232.2932.5432.01
36.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok2:06.2248729.1531.8533.0132.21
37.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki2:06.2848728.1431.3133.3233.51
38.Misztal MikołajPolonez Wyszków2:06.9647928.4632.3833.6232.50
39.Jobda RyszardVictoria Józefów2:07.0747828.5732.5133.7732.22
40.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa2:07.3447529.0832.0632.4533.75
41.Kalisz JakubPOLONIA Warszawa2:07.3947427.7132.3834.3932.91
42.Rel MaciejTRÓJKA Łódź2:07.9046830.4932.9833.5630.87
43.Pietrusiak MichałKapry Armexim2:08.1746629.8832.6133.5532.13
44.Polaczek JakubPark Wodny Tarnowskie G.2:08.4446328.9132.5133.5933.43
45.Pietrzyk Cezary SOcKS KSZO Ostrowiec2:08.4746229.8732.5433.1132.95
46.Wiatr KrzysztofLegia Warszawa2:08.9345728.2431.8734.6434.18
47.Rutkowski MichałUKS MOS Ełk2:09.3245329.0432.8134.0033.47
48.Bochenek KonradMOS Dąbrowa Grn2:09.5045129.9933.8634.0431.61
49.Zimnal BartłomiejMOS Dąbrowa Grn2:10.1844429.9932.9733.7433.48
50.Lewandowski MichałZRYW Opole2:10.3044329.8433.1433.5833.74
51.Małysz PawełOstrobramska Warszawa2:10.4444229.2932.4833.9834.69
52.Maksymowicz TomaszJedynka Elbląg2:10.4944130.1333.3734.5432.45
53.Jordan ArturJEDYNKA Ożarów Maz2:10.8243829.9032.7233.6934.51
54.Lewicki AleksanderPOLONIA Warszawa2:11.2143429.3032.3234.3135.28
55.Krawczak PatrykŻAK Biała Podlaska2:11.3543230.1732.9234.3933.87
56.Warzecha KonradIKAR Mielec2:11.3843229.6033.6834.9333.17
57.Gontarczyk KamilKapry Armexim2:12.2742429.3833.5635.2034.13
58.Chmielewski JakubRUCH Grudziądz2:12.2842330.3633.0135.1933.72
59.Kupczak JakubSkalar Warszawa2:12.3142329.6133.0634.8734.77
60.Kokosza FilipWARTA Poznań2:12.3542330.7134.3134.1733.16
61.Bator KacperTS Wisła Kraków2:12.3642330.6533.4534.9833.28
62.Miksa BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:12.6242030.4833.4634.8933.79
63.Karpiński DominikKS Piątka Chorzów2:12.7941930.4433.3634.8734.12
64.Chyba ŁukaszTS Wisła Kraków2:12.9741729.2033.0935.2535.43
65.Reichelt AdrianSiKReT Gliwice2:13.8440929.8034.3935.5834.07
66.Burek CezaryKapry Armexim2:14.1140629.8634.0535.3534.85
67.Szczepański BartoszPłetwal Mława2:14.4440330.7835.8934.8132.96
68.Polak MikołajKORONA-Swim Kielce2:14.7440130.3934.4135.1734.77
69.Miller JakubSiKReT Gliwice2:15.0339830.4433.8335.6735.09
70.Gostkowski KacperRUCH Grudziądz2:15.9639030.9835.1036.4733.41
71.Surdyk PatrykMKP Szczecin2:15.9839031.0435.9436.9132.09
72.Sawicki DawidUKS MOS Ełk2:16.3638632.3035.9235.6632.48
73.Mieszkowski StanisławSkalar Warszawa2:16.8838229.9434.0236.4136.51
74.Górka MarcelMKP Myślibórz2:16.9038230.9134.3336.2335.43
75.Rybiński PiotrSiódemka Sopot2:17.3637831.0635.8536.9033.55
76.Kędzia PiotrJuvenia Wrocław2:17.8937431.5235.2736.0035.10
77.Kosmala SzymonOrlik Lublin2:18.2937131.7035.4836.1135.00
78.Strzelczyk FilipSkalar Warszawa2:19.5836031.8235.5037.2635.00
79.Olbert GabrielRokita Brzeg Dolny2:19.9135831.3735.0037.1836.36
80.Gibalski KajetanRokita Brzeg Dolny2:20.7335232.3136.1437.3234.96
81.Puszer DamianWodnik Siemianowice Śl2:20.9035031.3635.8737.3936.28
82.Kowalski AdamSkra Bełchatów2:21.6234533.1635.7236.9835.76
83.Mytula MikołajDziewiątka Kalisz2:22.9133632.1235.8437.6337.32
84.Zwyrtek DominikWodnik Siemianowice Śl2:25.5731830.9335.8839.1939.57
85.Urban KacperRUCH Grudziądz2:27.4630632.7636.9538.8738.88
86.Rzeszotarski WojciechSkalar Warszawa2:28.0630232.1237.5039.8338.61
87.Ryś SzymonTS Wisła Kraków2:28.6929833.9838.8739.5036.34


<< TOP >>
Konkurencja 9
06-03-2015 - 11:13
Dziewcząt, 200m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:07.06
2:09.98
Tchórz Alicja
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SKLUB
Istambul (TUR)
Katowice
13-12-2009
19-01-2007

Minimum IE Baku : 2:13.36

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław2:16.12685A32.0734.5134.8334.71
2.Koluch JuliaKapry Armexim2:19.31639A31.4334.6636.5636.66
3.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin2:19.69634A33.0635.4735.9035.26
4.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok2:21.99604A32.8135.3137.0036.87
5.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin2:22.32599A32.6435.7336.9437.01
6.Lewandowicz NataliaŻabianka Gdańsk2:22.99591A33.8736.4636.7835.88
7.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn2:25.78558A33.2136.3537.9938.23
8.Borys AnnaPOLONIA Warszawa2:26.03555A34.5336.8437.8936.77
9.Brzózka ZuzannaG-8 Bielany Warszawa2:27.68536A34.7337.2437.9937.72
10.Lechowicz NadiaGalicja Kraków2:28.36529A36.2538.0937.1836.84
11.Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg2:28.65526B34.1838.1038.7937.58
12.Rudek WiktoriaOrka Lubań2:29.34519B34.6237.7238.9138.09
13.Piekarz DariaIKAR Mielec2:29.84514B35.9337.3338.6237.96
Sikorska MariaGim-92 Ursynów W-wa2:29.84514B35.0937.4139.1438.20
15.Bużycka MajaPłetwal Mława2:31.38498B35.7338.7138.6338.31
16.Kokot AngelikaSiKReT Gliwice2:32.12491B35.8638.2839.6638.32
17.Wrońska MariannaSiódemka Sopot2:32.62486B35.4439.2739.4538.46
18.Rzemieniak WeronikaGórnik Radlin2:34.94464B34.9138.7040.9040.43
19.Tołłoczko OliwiaZnicz Koszalin2:35.64458B35.2538.7340.9340.73
20.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa2:35.73457B36.7339.9340.2438.83
21.Strzechowska ZofiaŻoliborz Warszawa2:35.77457R35.9639.3240.7039.79
22.Strzępek KorneliaJuvenia Wrocław2:36.05455R35.3038.9140.6541.19
23.Matysiak AleksandraŻoliborz Warszawa2:36.5245036.4839.5340.8039.71
24.Hermanowska PatrycjaMOS Dąbrowa Grn2:37.5244237.2339.9640.4739.86
25.Klimiuk JustynaPuszcza Hajnówka2:39.6342537.0739.8841.7940.89
26.Brosowska SandraRUCH Grudziądz2:43.4039638.2140.9242.4541.82
27.Szumska WiktoriaSiódemka Sopot2:43.5039538.2441.4442.1441.68
28.Orwat MariaKS Posnania2:45.2738337.9141.5243.1942.65
29.Chudzińska BarbaraAkwawit Leszno2:45.2938238.7442.6942.8541.01
30.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia2:46.7337338.6941.7643.7042.58


<< TOP >>
Konkurencja 10
06-03-2015 - 11:24
Chłopców, 200m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:47.63
1:59.75
Kawęcki Radosław
Stokowski Kacper
NOZIE
G8WAR
Berlin (GER)
Poznań
11-08-2013
22-11-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Miciul Michał SZGKORNER Zielona Góra2:07.77572A30.3832.5232.3132.56
2.Balcerak JakubTRÓJKA Łódź2:08.51562A30.0333.5832.9231.98
3.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki2:10.04543A30.9032.9233.9932.23
4.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź2:10.88532A30.2033.2134.8832.59
5.Koput Kamil SWwaPOLONIA Warszawa2:11.45526A30.7832.8933.8333.95
6.Kędzia WiktorMKP Szczecin2:11.49525A30.8133.0034.3633.32
7.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz2:11.82521A30.7233.6634.2033.24
8.Roman MateuszZRYW Opole2:12.34515A31.5633.8933.9532.94
9.Kuczak Adam SZGKORNER Zielona Góra2:12.35515A31.2234.0533.9333.15
10.Balicki MichałGalicja Kraków2:12.99507A30.9934.4735.0532.48
11.Łukaszczyk MateuszORKA Zamość2:13.12506B30.1233.3835.1334.49
12.Madoń Marek SZGKORNER Zielona Góra2:13.14506B31.0934.2334.6033.22
13.Karnik ErykWodnik Radom2:13.78498B31.3433.3734.5234.55
14.Barczyk NorbertGalicja Kraków2:14.37492B30.4733.5035.8734.53
15.Woliński ArturOceanik Ostrzeszów2:14.69488B31.1634.4135.6733.45
16.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska2:14.85487B31.2334.1135.0334.48
17.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa2:15.40481B32.1434.6534.8333.78
18.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok2:16.12473B31.7734.2535.2434.86
19.Dobecki MikołajPiętnastka Bydgoszcz2:17.02464B31.3733.8135.8336.01
20.Jastrząb Dominik SZGWARTA Poznań2:17.11463B30.9733.6035.8736.67
21.Krysztoforski FryderykDziewiątka Kalisz2:17.44460R31.4934.9135.8635.18
22.Stoszek KacperDelfin Cieszyn2:17.49459R32.5535.0435.4534.45
23.Bigajski AleksanderKorona Kraków2:18.5144932.3035.7535.9134.55
24.Pacławski JakubSiódemka Rzeszów2:19.1644332.3235.4936.7734.58
Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim2:19.1644332.5635.1136.1735.32
26.Romaniec SzymonDelfin Gdynia2:19.6243832.0635.1936.5035.87
27.Piłkowski PatrykPOLONIA Warszawa2:19.8843632.9735.7436.5734.60
28.Jodłowski MateuszGalicja Kraków2:20.1843333.6635.5336.3034.69
29.Wyrobek RafałJedność Przyszowice2:20.6542932.8735.6236.3235.84
30.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa2:20.7642833.2735.3436.1935.96
31.Maniszewski MichałDelfin Cieszyn2:20.8642733.0736.5636.1435.09
32.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:21.4342234.0436.4136.4634.52
33.Walessa KamilUKP Ruda Śląska2:21.5442132.6635.5837.1936.11
34.Kowalski MaxymilianOrka Ciechanów2:21.5642131.7635.8837.0736.85
35.Gardyan AdrianGórnik Radlin2:21.9841732.8335.5437.2936.32
36.Pawlicki MariuszMKS Piaseczno2:22.0641632.6636.2436.9536.21
37.Walerian OskarPiętnastka Bydgoszcz2:22.1941533.5136.2836.9635.44
38.Mech DariuszPirat Elbląg2:22.2941432.5836.5237.4735.72
39.Słomiński SebastianRekin Świebodzice2:22.8241033.1635.8937.3436.43
40.Kałek OliwerKORNER Zielona Góra2:23.6040333.4636.2237.2336.69
41.Ostałowski PawełJedynka Elbląg2:24.4839633.8536.3837.6536.60
42.Pawłowski BogdanBobry Dębica2:25.4338833.3836.5937.8637.60
43.Wieczorek WojciechZRYW Opole2:25.4438832.9536.5637.7638.17
44.Filipkowski PawełOlimpijczyk Suwałki2:27.3037333.6936.5138.8538.25
45.Piwowarczyk Artur SOUNIA Oświęcim2:27.5637133.4037.0638.1138.99
46.Greczanik Paweł SOUNIA Oświęcim2:28.0436834.0537.7839.3436.87
47.Reichelt AdrianSiKReT Gliwice2:28.2436634.2837.7139.0737.18
48.Kordziak ArnoldG-8 Bielany Warszawa2:29.0736033.9037.7139.0938.37
49.Sumara KonradTS Wisła Kraków2:29.4235834.0237.8439.4438.12
50.Kusztelak FilipWodnik Rawicz2:29.8935433.4537.3039.3639.78
51.Kruk MichałAkwawit Leszno2:33.1233235.9338.6639.6738.86
52.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice2:33.9332735.9039.0940.4038.54
53.Szałaśny Bartosz SOUNIA Oświęcim2:34.0332635.8839.1939.6939.27
54.Wnuczak DawidG-8 Bielany Warszawa2:38.6529936.8839.7841.6640.33
55.Lewandowski MichałRUCH Grudziądz2:53.5622841.7342.9044.3544.58


<< TOP >>
Konkurencja 11
06-03-2015 - 11:43
Dziewcząt, 400m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:31.89
4:45.72
Baranowska Katarzyna
Szpucha Katarzyna
MKSZC
OLALE
Debrecen (HUN)
Ciechanów
16-12-2007
11-03-2011

Minimum IE Baku : 4:49.38

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Pecyna MichalinaIKS Konstancin5:07.63609A
50m:
100m:
33.05
1:12.80
33.05
39.75
150m:
200m:
1:51.42
2:30.12
38.62
38.70
250m:
300m:
3:14.67
3:58.48
44.55
43.81
350m:
400m:
4:34.14
5:07.63
35.66
33.49
2.Adamska AlicjaAligator Gorzyce5:07.68609A
50m:
100m:
32.46
1:11.60
32.46
39.14
150m:
200m:
1:50.12
2:28.21
38.52
38.09
250m:
300m:
3:12.71
3:58.00
44.50
45.29
350m:
400m:
4:33.51
5:07.68
35.51
34.17
3.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec5:08.54604A
50m:
100m:
34.33
1:11.46
34.33
37.13
150m:
200m:
1:52.78
2:33.33
41.32
40.55
250m:
300m:
3:16.05
3:59.97
42.72
43.92
350m:
400m:
4:34.64
5:08.54
34.67
33.90
4.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim5:08.97601A
50m:
100m:
34.51
1:14.31
34.51
39.80
150m:
200m:
1:53.06
2:31.14
38.75
38.08
250m:
300m:
3:15.89
4:00.32
44.75
44.43
350m:
400m:
4:34.87
5:08.97
34.55
34.10
5.Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa5:09.08601A
50m:
100m:
34.20
1:11.85
34.20
37.65
150m:
200m:
1:50.27
2:28.89
38.42
38.62
250m:
300m:
3:13.27
3:58.64
44.38
45.37
350m:
400m:
4:33.85
5:09.08
35.21
35.23
6.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź5:11.43587A
50m:
100m:
33.75
1:12.37
33.75
38.62
150m:
200m:
1:50.53
2:28.50
38.16
37.97
250m:
300m:
3:13.05
3:58.46
44.55
45.41
350m:
400m:
4:35.18
5:11.43
36.72
36.25
7.Kołodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim5:12.52581A
50m:
100m:
34.12
1:13.43
34.12
39.31
150m:
200m:
1:54.20
2:34.03
40.77
39.83
250m:
300m:
3:18.26
4:01.95
44.23
43.69
350m:
400m:
4:38.55
5:12.52
36.60
33.97
8.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim5:12.53581A
50m:
100m:
34.00
1:12.30
34.00
38.30
150m:
200m:
1:53.61
2:34.00
41.31
40.39
250m:
300m:
3:17.67
4:01.42
43.67
43.75
350m:
400m:
4:37.33
5:12.53
35.91
35.20
9.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław5:12.69580A
50m:
100m:
33.60
1:13.51
33.60
39.91
150m:
200m:
1:54.46
2:34.40
40.95
39.94
250m:
300m:
3:16.65
3:59.82
42.25
43.17
350m:
400m:
4:36.00
5:12.69
36.18
36.69
10.Kruszewska KajaJuvenia Białystok5:13.58575A
50m:
100m:
32.99
1:10.31
32.99
37.32
150m:
200m:
1:52.86
2:33.61
42.55
40.75
250m:
300m:
3:18.42
4:02.25
44.81
43.83
350m:
400m:
4:39.05
5:13.58
36.80
34.53
11.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim5:14.73569B
50m:
100m:
33.83
1:12.19
33.83
38.36
150m:
200m:
1:54.20
2:34.70
42.01
40.50
250m:
300m:
3:17.35
4:00.81
42.65
43.46
350m:
400m:
4:38.91
5:14.73
38.10
35.82
12.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka5:15.73563B
50m:
100m:
32.70
1:11.23
32.70
38.53
150m:
200m:
1:52.16
2:32.55
40.93
40.39
250m:
300m:
3:18.10
4:03.96
45.55
45.86
350m:
400m:
4:39.91
5:15.73
35.95
35.82
13.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź5:19.52544B
50m:
100m:
33.54
1:12.87
33.54
39.33
150m:
200m:
1:54.48
2:34.96
41.61
40.48
250m:
300m:
3:20.35
4:06.27
45.39
45.92
350m:
400m:
4:43.43
5:19.52
37.16
36.09
14.Walz KorneliaNAWA Skierniewice5:23.36524B
50m:
100m:
35.62
1:17.67
35.62
42.05
150m:
200m:
1:58.98
2:40.59
41.31
41.61
250m:
300m:
3:24.51
4:08.72
43.92
44.21
350m:
400m:
4:46.30
5:23.36
37.58
37.06
15.Borejszo PaulaMKP Szczecin5:25.41515B SKR.
50m:
100m:
33.37
1:14.02
33.37
40.65
150m:
200m:
1:52.92
2:33.10
38.90
40.18
250m:
300m:
3:20.94
4:10.04
47.84
49.10
350m:
400m:
4:47.58
5:25.41
37.54
37.83
16.Knapik AgataOxpress Bolesławiec5:25.63514B
50m:
100m:
33.03
1:13.02
33.03
39.99
150m:
200m:
1:54.05
2:34.84
41.03
40.79
250m:
300m:
3:20.40
4:07.84
45.56
47.44
350m:
400m:
4:47.17
5:25.63
39.33
38.46
17.Żylska JoannaKorona Kraków5:25.64513B
50m:
100m:
34.82
1:14.37
34.82
39.55
150m:
200m:
1:54.74
2:34.96
40.37
40.22
250m:
300m:
3:20.96
4:09.36
46.00
48.40
350m:
400m:
4:47.24
5:25.64
37.88
38.40
18.Klessa HelenaNielba Wągrowiec5:26.57509B
50m:
100m:
35.36
1:15.46
35.36
40.10
150m:
200m:
1:55.74
2:36.50
40.28
40.76
250m:
300m:
3:22.31
4:10.00
45.81
47.69
350m:
400m:
4:49.24
5:26.57
39.24
37.33
19.Niziołek KingaIKAR Mielec5:29.29497B
50m:
100m:
33.68
1:12.74
33.68
39.06
150m:
200m:
1:56.51
2:38.69
43.77
42.18
250m:
300m:
3:25.85
4:13.68
47.16
47.83
350m:
400m:
4:52.40
5:29.29
38.72
36.89
20.Senczyszyn BarbaraMKP Szczecin5:29.34496B
50m:
100m:
33.14
1:12.23
33.14
39.09
150m:
200m:
1:54.59
2:35.98
42.36
41.39
250m:
300m:
3:24.08
4:13.23
48.10
49.15
350m:
400m:
4:52.02
5:29.34
38.79
37.32
21.Kujawska KatarzynaMTKP Delfin Toruń5:30.86490R SKR.
50m:
100m:
34.59
1:14.78
34.59
40.19
150m:
200m:
1:58.15
2:39.88
43.37
41.73
250m:
300m:
3:25.92
4:11.82
46.04
45.90
350m:
400m:
4:51.68
5:30.86
39.86
39.18
22.Stojanowska AleksandraKORNER Zielona Góra5:32.53482R
50m:
100m:
36.73
1:18.77
36.73
42.04
150m:
200m:
2:00.10
2:41.48
41.33
41.38
250m:
300m:
3:27.33
4:14.04
45.85
46.71
350m:
400m:
4:53.69
5:32.53
39.65
38.84
23.Borczyk MartynaRekin Świebodzice5:32.65482
50m:
100m:
34.79
1:16.30
34.79
41.51
150m:
200m:
2:00.13
2:41.75
43.83
41.62
250m:
300m:
3:28.36
4:15.95
46.61
47.59
350m:
400m:
4:56.18
5:32.65
40.23
36.47
24.Rzadkowolska ZuzannaDziewiątka Kalisz5:46.88425
50m:
100m:
36.49
1:21.15
36.49
44.66
150m:
200m:
2:04.65
2:47.53
43.50
42.88
250m:
300m:
3:37.67
4:29.07
50.14
51.40
350m:
400m:
5:08.70
5:46.88
39.63
38.18


<< TOP >>
Konkurencja 12
06-03-2015 - 12:02
Chłopców, 400m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:03.20
4:25.49
Wójt Łukasz
Bujak Dominik
PZP
SAKIE
Berlin (GER)
Poznań
14-11-2009
22-11-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa4:37.41611A
50m:
100m:
29.27
1:03.04
29.27
33.77
150m:
200m:
1:39.67
2:15.79
36.63
36.12
250m:
300m:
2:53.31
3:32.23
37.52
38.92
350m:
400m:
4:05.23
4:37.41
33.00
32.18
2.Mańka FilipUKS 190 Łódź4:38.92601A
50m:
100m:
30.48
1:04.66
30.48
34.18
150m:
200m:
1:39.58
2:14.02
34.92
34.44
250m:
300m:
2:53.84
3:33.71
39.82
39.87
350m:
400m:
4:06.60
4:38.92
32.89
32.32
3.Czop MichałMTS Kwidzyn4:39.40598A
50m:
100m:
29.85
1:05.15
29.85
35.30
150m:
200m:
1:41.68
2:17.21
36.53
35.53
250m:
300m:
2:55.25
3:33.54
38.04
38.29
350m:
400m:
4:06.89
4:39.40
33.35
32.51
4.Czop FilipMTS Kwidzyn4:39.43598A
50m:
100m:
30.13
1:05.40
30.13
35.27
150m:
200m:
1:42.90
2:18.99
37.50
36.09
250m:
300m:
2:55.44
3:32.79
36.45
37.35
350m:
400m:
4:07.01
4:39.43
34.22
32.42
5.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź4:40.13594A
50m:
100m:
28.51
1:01.38
28.51
32.87
150m:
200m:
1:39.52
2:16.52
38.14
37.00
250m:
300m:
2:54.62
3:32.79
38.10
38.17
350m:
400m:
4:06.73
4:40.13
33.94
33.40
6.Kapias MichałSiKReT Gliwice4:40.89589A
50m:
100m:
29.16
1:03.16
29.16
34.00
150m:
200m:
1:39.16
2:14.02
36.00
34.86
250m:
300m:
2:54.22
3:35.45
40.20
41.23
350m:
400m:
4:08.94
4:40.89
33.49
31.95
7.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:41.05588A
50m:
100m:
30.15
1:04.74
30.15
34.59
150m:
200m:
1:40.51
2:16.10
35.77
35.59
250m:
300m:
2:55.56
3:36.08
39.46
40.52
350m:
400m:
4:09.25
4:41.05
33.17
31.80
8.Oller KrzysztofKormoran Olsztyn4:41.94582A
50m:
100m:
29.94
1:04.92
29.94
34.98
150m:
200m:
1:42.53
2:18.87
37.61
36.34
250m:
300m:
2:58.56
3:37.60
39.69
39.04
350m:
400m:
4:10.71
4:41.94
33.11
31.23
9.Walczysko JakubMOS Dąbrowa Grn4:44.35568A
50m:
100m:
30.24
1:06.59
30.24
36.35
150m:
200m:
1:42.11
2:17.98
35.52
35.87
250m:
300m:
2:58.65
3:38.24
40.67
39.59
350m:
400m:
4:11.68
4:44.35
33.44
32.67
10.Orzechowski KacperNAWA Skierniewice4:47.22551A
50m:
100m:
29.98
1:06.06
29.98
36.08
150m:
200m:
1:43.22
2:19.39
37.16
36.17
250m:
300m:
2:58.50
3:37.97
39.11
39.47
350m:
400m:
4:12.87
4:47.22
34.90
34.35
11.Kowalski RafałSłowianka Gorzów Wlkp.4:48.58543B
50m:
100m:
30.50
1:05.07
30.50
34.57
150m:
200m:
1:42.35
2:18.94
37.28
36.59
250m:
300m:
2:59.74
3:41.73
40.80
41.99
350m:
400m:
4:15.52
4:48.58
33.79
33.06
12.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:49.32539B
50m:
100m:
29.75
1:05.09
29.75
35.34
150m:
200m:
1:42.59
2:19.79
37.50
37.20
250m:
300m:
2:59.51
3:40.17
39.72
40.66
350m:
400m:
4:15.71
4:49.32
35.54
33.61
13.Orłowski Kamil SOcKS KSZO Ostrowiec4:49.73537B SKR.
50m:
100m:
30.86
1:06.25
30.86
35.39
150m:
200m:
1:42.76
2:19.15
36.51
36.39
250m:
300m:
3:01.96
3:45.49
42.81
43.53
350m:
400m:
4:18.32
4:49.73
32.83
31.41
14.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim4:50.01535B
50m:
100m:
30.56
1:05.38
30.56
34.82
150m:
200m:
1:43.39
2:21.49
38.01
38.10
250m:
300m:
3:00.03
3:41.08
38.54
41.05
350m:
400m:
4:16.97
4:50.01
35.89
33.04
15.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź4:50.54532B
50m:
100m:
29.76
1:04.95
29.76
35.19
150m:
200m:
1:40.77
2:15.64
35.82
34.87
250m:
300m:
2:58.23
3:40.92
42.59
42.69
350m:
400m:
4:16.29
4:50.54
35.37
34.25
16.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki4:51.00530B
50m:
100m:
31.40
1:08.51
31.40
37.11
150m:
200m:
1:46.26
2:24.38
37.75
38.12
250m:
300m:
3:03.84
3:43.62
39.46
39.78
350m:
400m:
4:17.94
4:51.00
34.32
33.06
17.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków4:51.63526B
50m:
100m:
31.43
1:07.23
31.43
35.80
150m:
200m:
1:43.90
2:19.62
36.67
35.72
250m:
300m:
3:01.79
3:44.49
42.17
42.70
350m:
400m:
4:18.71
4:51.63
34.22
32.92
18.Taradyś Jakub SZGKORNER Zielona Góra4:52.09524B
50m:
100m:
30.97
1:06.40
30.97
35.43
150m:
200m:
1:42.64
2:19.01
36.24
36.37
250m:
300m:
3:02.18
3:46.01
43.17
43.83
350m:
400m:
4:19.25
4:52.09
33.24
32.84
19.Kowalski KarolUNIA Busko-Zdrój4:52.12523B
50m:
100m:
31.96
1:09.61
31.96
37.65
150m:
200m:
1:48.32
2:26.27
38.71
37.95
250m:
300m:
3:07.03
3:46.05
40.76
39.02
350m:
400m:
4:19.70
4:52.12
33.65
32.42
20.Mayerberg Kacper SOUNIA Oświęcim4:55.01508B
50m:
100m:
31.54
1:08.67
31.54
37.13
150m:
200m:
1:47.23
2:24.79
38.56
37.56
250m:
300m:
3:06.83
3:49.07
42.04
42.24
350m:
400m:
4:22.46
4:55.01
33.39
32.55
21.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska4:55.66505R
50m:
100m:
29.86
1:05.34
29.86
35.48
150m:
200m:
1:42.94
2:19.58
37.60
36.64
250m:
300m:
3:03.88
3:49.19
44.30
45.31
350m:
400m:
4:22.79
4:55.66
33.60
32.87
22.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim4:57.65495R
50m:
100m:
30.39
1:07.18
30.39
36.79
150m:
200m:
1:44.25
2:21.13
37.07
36.88
250m:
300m:
3:03.70
3:46.14
42.57
42.44
350m:
400m:
4:22.28
4:57.65
36.14
35.37
23.Nowak KacperWARTA Poznań4:57.95493
50m:
100m:
32.10
1:08.71
32.10
36.61
150m:
200m:
1:47.57
2:25.02
38.86
37.45
250m:
300m:
3:05.33
3:47.74
40.31
42.41
350m:
400m:
4:23.46
4:57.95
35.72
34.49
24.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok4:58.92488
50m:
100m:
30.99
1:07.20
30.99
36.21
150m:
200m:
1:46.42
2:24.05
39.22
37.63
250m:
300m:
3:06.40
3:49.06
42.35
42.66
350m:
400m:
4:24.90
4:58.92
35.84
34.02
25.Twardzik BartoszSiKReT Gliwice4:59.77484
50m:
100m:
30.71
1:07.39
30.71
36.68
150m:
200m:
1:44.58
2:20.92
37.19
36.34
250m:
300m:
3:04.50
3:49.94
43.58
45.44
350m:
400m:
4:25.16
4:59.77
35.22
34.61
26.Niedziela Hubert SOUNIA Oświęcim5:01.32477
50m:
100m:
33.54
1:10.88
33.54
37.34
150m:
200m:
1:48.78
2:26.15
37.90
37.37
250m:
300m:
3:08.77
3:51.68
42.62
42.91
350m:
400m:
4:26.90
5:01.32
35.22
34.42
27.Plutecki DawidGalicja Kraków5:01.80475
50m:
100m:
31.38
1:08.75
31.38
37.37
150m:
200m:
1:46.47
2:24.65
37.72
38.18
250m:
300m:
3:09.51
3:54.09
44.86
44.58
350m:
400m:
4:29.01
5:01.80
34.92
32.79
28.Dąbrowski MateuszWARTA Poznań5:02.95469
50m:
100m:
32.53
1:11.65
32.53
39.12
150m:
200m:
1:50.80
2:29.90
39.15
39.10
250m:
300m:
3:11.68
3:54.59
41.78
42.91
350m:
400m:
4:28.93
5:02.95
34.34
34.02
29.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów Łódzki5:04.43462
50m:
100m:
32.10
1:10.53
32.10
38.43
150m:
200m:
1:49.36
2:27.75
38.83
38.39
250m:
300m:
3:12.12
3:56.14
44.37
44.02
350m:
400m:
4:31.03
5:04.43
34.89
33.40
30.Wozniak KamilFregata Kolbuszowa5:06.74452
50m:
100m:
30.84
1:07.00
30.84
36.16
150m:
200m:
1:45.93
2:23.76
38.93
37.83
250m:
300m:
3:09.52
3:55.23
45.76
45.71
350m:
400m:
4:31.21
5:06.74
35.98
35.53
31.Latusek SzymonGilus Gilowice5:07.43449
50m:
100m:
32.66
1:11.15
32.66
38.49
150m:
200m:
1:50.35
2:30.01
39.20
39.66
250m:
300m:
3:13.11
3:56.36
43.10
43.25
350m:
400m:
4:32.38
5:07.43
36.02
35.05
32.Klej JakubŻAK Biała Podlaska5:07.44449
50m:
100m:
32.38
1:10.15
32.38
37.77
150m:
200m:
1:49.56
2:27.55
39.41
37.99
250m:
300m:
3:10.31
3:54.88
42.76
44.57
350m:
400m:
4:32.00
5:07.44
37.12
35.44
33.Kłaput BartoszGalicja Kraków5:07.82447
50m:
100m:
31.57
1:10.68
31.57
39.11
150m:
200m:
1:48.56
2:26.16
37.88
37.60
250m:
300m:
3:13.21
4:01.42
47.05
48.21
350m:
400m:
4:34.89
5:07.82
33.47
32.93
34.Misina MateuszIKAR Mielec5:09.57440
50m:
100m:
32.38
1:10.21
32.38
37.83
150m:
200m:
1:49.99
2:29.22
39.78
39.23
250m:
300m:
3:12.93
3:57.98
43.71
45.05
350m:
400m:
4:33.97
5:09.57
35.99
35.60
35.Słomiński SebastianRekin Świebodzice5:10.28437
50m:
100m:
32.85
1:11.72
32.85
38.87
150m:
200m:
1:49.89
2:27.53
38.17
37.64
250m:
300m:
3:12.99
3:59.89
45.46
46.90
350m:
400m:
4:35.98
5:10.28
36.09
34.30
36.Augustyn AleksanderFregata Kolbuszowa5:12.40428
50m:
100m:
32.10
1:09.25
32.10
37.15
150m:
200m:
1:50.07
2:29.58
40.82
39.51
250m:
300m:
3:14.88
4:00.60
45.30
45.72
350m:
400m:
4:38.09
5:12.40
37.49
34.31
37.Szynalski SzymonWodnik Rawicz5:13.95422
50m:
100m:
32.88
1:11.89
32.88
39.01
150m:
200m:
1:53.05
2:32.53
41.16
39.48
250m:
300m:
3:16.76
4:03.65
44.23
46.89
350m:
400m:
4:39.81
5:13.95
36.16
34.14
38.Bator KacperTS Wisła Kraków5:14.36420
50m:
100m:
34.64
1:16.50
34.64
41.86
150m:
200m:
1:55.13
2:35.41
38.63
40.28
250m:
300m:
3:20.16
4:05.80
44.75
45.64
350m:
400m:
4:41.79
5:14.36
35.99
32.57
39.Gontarczyk KamilKapry Armexim5:18.13405
50m:
100m:
33.19
1:12.59
33.19
39.40
150m:
200m:
1:52.86
2:32.25
40.27
39.39
250m:
300m:
3:18.23
4:05.39
45.98
47.16
350m:
400m:
4:42.49
5:18.13
37.10
35.64
40.Baran JakubDziewiątka Kalisz5:26.70374
50m:
100m:
32.28
1:10.60
32.28
38.32
150m:
200m:
1:54.09
2:35.62
43.49
41.53
250m:
300m:
3:22.11
4:08.70
46.49
46.59
350m:
400m:
4:48.99
5:26.70
40.29
37.71


<< TOP >>
Konkurencja 15
07-03-2015 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
25.58
27.38
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
Herning (DEN)
Płock
13-12-2013
30-11-2002

Minimum IE Baku : 27.02

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Solak AnnaPSP Swim Płock28.60619A
2.Klonowska JuliaMorena Gdańsk28.79607A
3.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław28.87602A
4.Kołodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim28.91599A
5.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn29.10588A
6.Święcka JuliaKormoran Olsztyn29.33574A
7.Wojciechowska MariaOmega Kleszczów29.60558A
8.Dąbrowska Agnieszka SZGKORNER Zielona Góra29.72552A
9.Kacprzycka WeronikaKapry Armexim30.11530A
10.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka30.18527A
11.Wiśniewska OliwiaPiętnastka Bydgoszcz30.24524B
Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa30.24524B
13.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa30.27522B
14.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok30.39516B
15.Kaczmarczyk NataliaPOLONIA Warszawa30.40515B
16.Wrzosek IgaJEDYNKA Ożarów Maz30.42514B
17.Walz KorneliaNAWA Skierniewice30.47512B
18.Duda KatarzynaMKP Szczecin30.55508B
19.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź30.74498B
20.Malczewska Zofia SWwaPOLONIA Warszawa30.76497?
Markowska JuliaZnicz Koszalin30.76497?
22.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława30.85493R
23.Górska JuliaSkalar Warszawa30.88492
24.Bartczak JuliaDELFIN Łódź31.24475
25.Żak KlaudiaMOSM Tychy31.26474
26.Świstuń JuliaGórnik Radlin31.29473
27.Kowalska ElizaAligator Gorzyce31.31472
28.Knapik AgataOxpress Bolesławiec31.38468
Bielewicz JoannaWARTA Poznań31.38468
30.Gorczyca OliwiaGalicja Kraków31.41467
31.Wasilewicz JuliaWARTA Poznań31.47464
32.Malinowska ZuzannaŚLĄSK Wrocław31.51463
33.Rudek WiktoriaOrka Lubań31.57460
34.Popiel VanessaRekin Świebodzice31.58460
35.Błażyczek KlaudiaAkwawit Leszno31.74453
36.Klimiuk JustynaPuszcza Hajnówka31.96443
37.Rogala JuliaFala Ropczyce31.98443
38.Woronko WiktoriaMedyk Giżycko32.02441
Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska32.02441
40.Brzózka ZuzannaG-8 Bielany Warszawa32.10438
41.Jagiełło WeronikaKORONA-Swim Kielce32.22433
Łotecka AleksandraGórnik Radlin32.22433
43.Soliwoda MartynaG-8 Bielany Warszawa32.26431
44.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl32.37427
45.Duszyńska MagdalenaPark Wodny Tarnowskie G.32.47423
46.Biernacka WiktoriaZnicz Koszalin32.54420
47.Nowicka PatrycjaMTS Kwidzyn32.60418
48.Kozera KatarzynaGalicja Kraków32.61417
49.Zawadzka AnnaWodnik 29 Katowice32.64416
50.Grieger WeronikaBUKS Warszawa32.67415
Felkel MajaWARTA Poznań32.67415
52.Kaczmarczyk JuliaGórnik Radlin32.80410
53.Cygan-Duszyńska WiktoriaJuvenia Wrocław33.06401
54.Rzemieniak WeronikaGórnik Radlin33.12398
Szlęk KatarzynaMOS Katowice33.12398
56.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia33.26393
57.Kudlińska PaulinaWARTA Poznań33.32391
58.Ziąbek WeronikaGalicja Kraków33.45387
59.Głogowska AgataMorena Gdańsk33.61381
60.Niziołek KingaIKAR Mielec33.67379
61.Przygoda JuliaJEDYNKA Ożarów Maz34.02368
62.Hajduk AnitaJuvenia Białystok34.12364
63.Sylwia ZadrożnaPosejdon Pułtusk34.25360
64.Borowska AgnieszkaPOLONIA Warszawa34.29359
65.Gryc IzabelaJuvenia Białystok34.31358
66.Czarnecka KatarzynaG-8 Bielany Warszawa34.48353
67.Mierzejewska AleksandraPosejdon Pułtusk34.57350
68.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź34.61349
69.Prądzyńska RoksanaPatomSwim Bogatynia34.76345
70.Lechowicz NadiaGalicja Kraków34.84342
71.Trella MatyldaSiódemka Sopot34.90340
72.Bogucka KarolinaKarol Wadowice35.31329
73.Woźniak BarbaraDelfin Tarnobrzeg35.32328
Tomczewska IgaMTKP Delfin Toruń35.32328
75.Swół ElizaIKAR Mielec35.50323
76.Małek KatarzynaSkalar Warszawa35.84314
77.Kacprzak PatrycjaTRÓJKA Łódź36.19305


<< TOP >>
Konkurencja 16
07-03-2015 - 9:10
Chłopców, 50m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.77
24.64
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
WIPUL
G8WAR
Szczecin
Kraków
11-12-2011
26-10-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Smoliński JakubJEDYNKA Ożarów Maz25.59618A
2.Kurleto PiotrKorona Kraków25.99590A
3.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki26.07584A
4.Sawicki BartoszGórnik Radlin26.12581A
5.Miciul Michał SZGKORNER Zielona Góra26.23574A
6.Pytlarczyk Szymon SWwaPOLONIA Warszawa26.55553A
7.Serżysko KasperDelfin Gdynia26.62549A
8.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim26.68545A
9.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa26.84535A
10.Baryła KonradSłowianka Gorzów Wlkp.26.87534A
11.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa26.89532B
12.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.26.99526B
13.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok27.00526B
14.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków27.07522B
Gębka OlafWARTA Poznań27.07522B
16.Mitrus PawełMKS Piaseczno27.17516B
17.Myszka KacperSwim10 Puławy27.20514B
18.Jankowiak MarcinWodnik Rawicz27.22513B
19.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Grn27.27510B
20.Cwajna KarolGórnik Radlin27.33507?
Dejneżenko DanielPOLONIA Warszawa27.33507?
22.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź27.44501R
23.Oller KrzysztofKormoran Olsztyn27.45500
24.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice27.48499
25.Bomastyk MichałSiKReT Gliwice27.51497
26.Torba KacperOrka Lubań27.56494
27.Szyndler MichałZRYW Opole27.58493
Glonek MaciejWARTA Poznań27.58493
29.Słomian WojciechMKP Myślibórz27.60492
Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim27.60492
31.Pacławski JakubSiódemka Rzeszów27.66489
32.Waśko AdamJEDYNKA Ożarów Maz27.67489
33.Krzysztofiak HubertWodnik Rawicz27.74485
34.Kwiasowski JakubJedynka Łódź27.79482
35.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Grn27.82481
36.Szczepański OskarMKP Szczecin27.84480
Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.27.84480
38.Czop MichałMTS Kwidzyn27.96473
Kęsik KonradŻabianka Gdańsk27.96473
40.Rybarczyk AdamLegia Warszawa28.06468
41.Jastrząb Dominik SZGWARTA Poznań28.07468
Michalkiewicz FilipDziewiątka Dzierżoniów28.07468
43.Jasiński WiktorSłowianka Gorzów Wlkp.28.08467
44.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice28.10466
45.Łukaszczyk MateuszORKA Zamość28.20461
46.Taradyś Jakub SZGKORNER Zielona Góra28.22460
47.Szal MateuszUKS 5 plus 1 Opole28.23460
48.Piątkowiak Hubert SZGKORNER Zielona Góra28.26459
49.Majerski JakubGalicja Kraków28.38453
50.Pawłowski BogdanBobry Dębica28.40452
51.Adamczak ZiemowitTrops Kartuzy28.46449
52.Adamczewski ErykDziewiątka Kalisz28.47448
53.Michta Kacper SOcKS KSZO Ostrowiec28.50447
54.Jobda RyszardVictoria Józefów28.53446
55.Beberok FilipVictoria Kozy28.57444
56.Kasprzyk AlbertUKP Ruda Śląska28.61442
57.Błądek JędrzejGórnik Radlin28.65440
58.Pętlak TadeuszOstrobramska Warszawa28.67439
59.Popiela KarolMOSM Tychy28.77435
Henke Marek SOUNIA Oświęcim28.77435
61.Kowalczyk KrzysztofNAWA Skierniewice28.84431
62.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl28.87430
63.Dopierała KrystianKORNER Zielona Góra28.88430
64.Sionkowski ArkadiuszKmita Zabierzów29.14418
65.Plutecki DawidGalicja Kraków29.20416
66.Muth MichałJEDYNKA Ożarów Maz29.23414
67.Krassowski CyprianSiódemka Sopot29.33410
68.Jodłowski MateuszGalicja Kraków29.34410
69.Suliga JeremiPolna Warszawa29.37408
70.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.29.38408
71.Kucharski FilipSiKReT Gliwice29.41407
72.Pietrzyk Cezary SOcKS KSZO Ostrowiec29.44406
73.Zygiel PatrykIKAR Mielec29.45405
74.Roskosz Szymon SRUnia Racibórz29.50403
75.Bartkowski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec29.65397
76.Ulianowski GracjanJuvenia Białystok29.68396
77.Gordziejuk-Nowak KacperPOLONIA Warszawa29.69395
78.Bartnikiewicz JanKS Piątka Chorzów29.70395
Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa29.70395
80.Komkowski MaciejPiętnastka Bydgoszcz29.71395
81.Krawczyk KamilMOSM Tychy29.75393
82.Ciszewski JakubUKS 190 Łódź29.76393
83.Baran JakubDziewiątka Kalisz29.77392
84.Babiuch Filip SOUNIA Oświęcim29.81391
85.Surdyk PatrykMKP Szczecin29.82390
86.Rutkowski MichałUKS MOS Ełk29.93386
87.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa29.98384
88.Czop FilipMTS Kwidzyn30.07381
89.Polaczek JakubPark Wodny Tarnowskie G.30.08380
90.Zbrożek MikołajGim-92 Ursynów W-wa30.10379
91.Chyba ŁukaszTS Wisła Kraków30.17377
92.Ryś SzymonTS Wisła Kraków30.19376
93.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa30.21375
94.Stępień MateuszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.30.23375
95.Szałaśny Bartosz SOUNIA Oświęcim30.28373
96.Misina MateuszIKAR Mielec30.36370
Jedliński Radoslaw SOUNIA Oświęcim30.36370
98.Wiatr KrzysztofLegia Warszawa30.39369
99.Lewicki AleksanderPOLONIA Warszawa30.49365
Pabich JakubOrka Ciechanów30.49365
101.Sokołowski SzymonFala Ropczyce30.61361
102.Ruskowiak KonradJagiellonka Warszawa30.63360
Pawlicki MariuszMKS Piaseczno30.63360
104.Kupczak JakubSkalar Warszawa30.79354
105.Golembka AleksanderWodnik Rawicz31.14343
106.Walerian OskarPiętnastka Bydgoszcz31.33336
107.Kotula KamilSokół Rzeszów31.43333
108.Śmiarowski BeniaminKormoran Olsztyn31.44333
109.Puszer DamianWodnik Siemianowice Śl31.47332
110.Bieg OskarWodnik 29 Katowice31.72324
111.Łączny MichałHuragan Sosnowiec31.85320
Franciszkiewicz JakubMorena Gdańsk31.85320
113.Gołębski JanMOSM Tychy31.90319
114.Miksa BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.31.99316
115.Cupak WojciechGalicja Kraków32.08313
116.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl32.47302
117.Łaszuk FilipDziewiątka Dzierżoniów32.52301
118.Kania SzymonFala Ropczyce32.61298
119.Czech AdrianSokół Rzeszów32.63298
120.Karpiński DominikKS Piątka Chorzów32.73295
121.Zwyrtek DominikWodnik Siemianowice Śl33.04287
122.Kowalski AdamSkra Bełchatów34.41254
123.Rybiński PiotrSiódemka Sopot34.85244
124.Gibalski KajetanRokita Brzeg Dolny34.86244
Dąbrowski JanPirat Elbląg34.86244
126.Pietras GabrielFala Ropczyce35.69227


<< TOP >>
Konkurencja 17
07-03-2015 - 9:26
Dziewcząt, 50m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.12
28.68
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
AZLOD
JUWRO
Berlin (GER)
Gorzów Wlkp.
10-08-2013
29-11-2008

Minimum IE Baku : 28.11

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Koluch JuliaKapry Armexim29.45664A
2.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława29.77643A
3.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław30.04626A
4.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin30.33608A
5.Święcka JuliaKormoran Olsztyn30.37605A
6.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn30.41603A
7.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa30.43602A
8.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn30.86577A
9.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów Łódzki31.02568A
10.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok31.15561A
11.Bilińska DominikaKS Piątka Chorzów31.27555B
12.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin31.30553B
13.Kowalska DominikaMZOS Płock31.44546B
14.Wojciechowska MariaOmega Kleszczów31.50543B
15.Wrzosek IgaJEDYNKA Ożarów Maz31.55540B
16.Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia31.68533B
17.Kromolicka WiktoriaWARTA Poznań31.69533B
18.Gorczyca OliwiaGalicja Kraków31.80527B
19.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn31.91522B
20.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz32.07514B
21.Brzózka ZuzannaG-8 Bielany Warszawa32.16510R
22.Gliwa HannaG-8 Bielany Warszawa32.25506R
23.Lewandowicz NataliaŻabianka Gdańsk32.29504
24.Józefiak NikolaJuvenia Wrocław32.31503
25.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim32.41498
26.Rogala JuliaFala Ropczyce32.45496
27.Borys AnnaPOLONIA Warszawa32.47495
28.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław32.57491
29.Rzemieniak WeronikaGórnik Radlin32.60489
30.Koślicka NataliaMOS Dąbrowa Grn32.88477
31.Sikorska MariaGim-92 Ursynów W-wa32.90476
32.Żak KlaudiaMOSM Tychy33.03471
33.Kokot AngelikaSiKReT Gliwice33.26461
34.Matysiak AleksandraŻoliborz Warszawa33.29460
35.Rudek WiktoriaOrka Lubań33.34458
36.Tołłoczko OliwiaZnicz Koszalin33.35457
Prusinowska KlaudynaSłowianka Gorzów Wlkp.33.35457
38.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok33.40455
39.Biernacka WiktoriaZnicz Koszalin33.53450
40.Bużycka MajaPłetwal Mława33.85437
41.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa33.95433
42.Piekarz DariaIKAR Mielec34.18425
43.Sakson-Szafrańska SaraPOLONIA Warszawa34.27421
44.Maciejewska MartynaKS Posnania34.32419
45.Orwat MariaKS Posnania34.59410
46.Strzępek KorneliaJuvenia Wrocław34.84401
47.Berwid LigiaG-8 Bielany Warszawa34.89399
48.Brosowska SandraRUCH Grudziądz35.02395
49.Hermanowska PatrycjaMOS Dąbrowa Grn35.06393
50.Gabryś WiktoriaSiKReT Gliwice35.21388
51.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia35.94365
52.Chudzińska BarbaraAkwawit Leszno36.06362
53.Szumska WiktoriaSiódemka Sopot36.54347
54.Małkus AmeliaOstrobramska Warszawa37.05333
55.Gryc IzabelaJuvenia Białystok37.39324
56.Kwiatkowska AdriannaRokita Brzeg Dolny37.80314
57.Cichowska WeronikaMOSM Tychy38.26303
58.Szulc EmiliaRUCH Grudziądz38.29302
59.Woroniecka NataliaPuszcza Hajnówka38.41299
60.Małysz KatarzynaOstrobramska Warszawa42.30224


<< TOP >>
Konkurencja 18
07-03-2015 - 9:34
Chłopców, 50m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
23.62
25.29
Polewka Tomasz
Murzyn Dawid
AZKAT
JOKRA
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
20-12-2013
20-12-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław26.60614A
2.Balcerak JakubTRÓJKA Łódź27.09581A
3.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki27.40561A
4.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki27.52554A
5.Miciul Michał SZGKORNER Zielona Góra27.54553A
6.Smoliński JakubJEDYNKA Ożarów Maz27.61549A
7.Sawicki BartoszGórnik Radlin27.63547A
8.Łukaszczyk MateuszORKA Zamość27.67545A
9.Kapias MichałSiKReT Gliwice27.81537A
10.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków27.90532A
11.Wiewiórka DanielDziewiątka Dzierżoniów28.05523B
12.Filipek JakubPiętnastka Bydgoszcz28.16517B
13.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa28.35507B
14.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice28.38505B
15.Kuczak Adam SZGKORNER Zielona Góra28.46501B
16.Balicki MichałGalicja Kraków28.59494B
17.Jankowiak MarcinWodnik Rawicz28.64492B
18.Piłkowski PatrykPOLONIA Warszawa28.68489B
19.Roman MateuszZRYW Opole28.72487B
20.Jastrząb Dominik SZGWARTA Poznań28.82482B
21.Maniszewski MichałDelfin Cieszyn28.84481R
22.Krysztoforski FryderykDziewiątka Kalisz28.87480R
23.Karnik ErykWodnik Radom28.98474
24.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz29.09469
25.Woliński ArturOceanik Ostrzeszów29.12468
26.Kowalik Krystian SOcKS KSZO Ostrowiec29.13467
27.Bigajski AleksanderKorona Kraków29.21463
Komkowski MaciejPiętnastka Bydgoszcz29.21463
29.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź29.22463
Kęsik KonradŻabianka Gdańsk29.22463
31.Mańka FilipUKS 190 Łódź29.26461
32.Guzior MaciejMZOS Płock29.33458
33.Koput Kamil SWwaPOLONIA Warszawa29.42453
34.Madoń Marek SZGKORNER Zielona Góra29.43453
35.Kędzia WiktorMKP Szczecin29.46452
36.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź29.48451
37.Mech DariuszPirat Elbląg29.52449
38.Dobecki MikołajPiętnastka Bydgoszcz29.60445
39.Mitrus PawełMKS Piaseczno29.62444
40.Romaniec SzymonDelfin Gdynia29.65443
41.Nowicki JakubPiętnastka Bydgoszcz29.66442
42.Zychowicz JakubZnicz Koszalin29.70441
43.Popiela KarolMOSM Tychy29.75438
44.Pacławski JakubSiódemka Rzeszów29.87433
45.Glonek MaciejWARTA Poznań30.17420
46.Rdzanek SzymonGórnik Radlin30.27416
47.Walerian OskarPiętnastka Bydgoszcz30.39411
48.Szczeciński Robert SWwaPOLONIA Warszawa30.41411
49.Myszka KacperSwim10 Puławy30.47408
50.Walessa KamilUKP Ruda Śląska30.51406
51.Kowalski MaxymilianOrka Ciechanów30.60403
52.Pawlicki MariuszMKS Piaseczno30.61403
53.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa30.63402
54.Kowalczyk KrzysztofNAWA Skierniewice30.64401
55.Polak MikołajKORONA-Swim Kielce30.66401
56.Pietrusiak MichałKapry Armexim30.76397
57.Pawłowski BogdanBobry Dębica30.94390
58.Wyrobek RafałJedność Przyszowice31.01387
59.Gardyan AdrianGórnik Radlin31.06385
60.Zamelski MichałAstoria Bydgoszcz31.15382
61.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki31.53368
62.Piwowarczyk Artur SOUNIA Oświęcim31.76360
63.Kubiś KamilPiętnastka Bydgoszcz31.87357
64.Małysz PawełOstrobramska Warszawa31.90356
65.Filipkowski PawełOlimpijczyk Suwałki32.00352
66.Burek CezaryKapry Armexim32.02352
67.Reichelt AdrianSiKReT Gliwice32.03351
68.Kusztelak FilipWodnik Rawicz32.25344
69.Gostkowski KacperRUCH Grudziądz32.48337
70.Jedliński Radoslaw SOUNIA Oświęcim32.83326
71.Sokołowski SzymonFala Ropczyce32.97322
72.Warzecha KonradIKAR Mielec33.20315
73.Gołębski JanMOSM Tychy33.21315
74.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice33.43309
75.Kania SzymonFala Ropczyce33.51307
76.Jaworski MaciejG-8 Bielany Warszawa33.75300
77.Strzelczyk FilipSkalar Warszawa33.96295
78.Rzeszotarski WojciechSkalar Warszawa34.38284
79.Cupak WojciechGalicja Kraków34.92271
80.Kruk MichałAkwawit Leszno34.96270
81.Wnuczak DawidG-8 Bielany Warszawa35.29262
82.Gibalski KajetanRokita Brzeg Dolny37.39221
83.Urban KacperRUCH Grudziądz37.97211
84.Lewandowski MichałRUCH Grudziądz39.59186


<< TOP >>
Konkurencja 19
07-03-2015 - 9:45
Dziewcząt, 400m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:05.77
4:11.12
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
Gorzów Wlkp.
Łódź
26-11-2005
21-11-2010

Minimum IE Baku : 4:15.67

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Baryła JuliaMorena Gdańsk4:27.79671A
50m:
100m:
30.56
1:03.43
30.56
32.87
150m:
200m:
1:36.90
2:10.91
33.47
34.01
250m:
300m:
2:45.12
3:19.99
34.21
34.87
350m:
400m:
3:54.32
4:27.79
34.33
33.47
2.Margula WeronikaMKP Szczecin4:29.47659A
50m:
100m:
30.57
1:03.98
30.57
33.41
150m:
200m:
1:38.20
2:12.77
34.22
34.57
250m:
300m:
2:47.15
3:21.45
34.38
34.30
350m:
400m:
3:55.68
4:29.47
34.23
33.79
3.Reks AleksandraG-8 Bielany Warszawa4:31.52644A
50m:
100m:
30.82
1:04.01
30.82
33.19
150m:
200m:
1:37.96
2:12.87
33.95
34.91
250m:
300m:
2:47.33
3:21.91
34.46
34.58
350m:
400m:
3:56.57
4:31.52
34.66
34.95
4.Bronek MartynaAligator Gorzyce4:34.01626A
50m:
100m:
30.51
1:04.30
30.51
33.79
150m:
200m:
1:39.35
2:14.52
35.05
35.17
250m:
300m:
2:49.37
3:24.52
34.85
35.15
350m:
400m:
3:59.61
4:34.01
35.09
34.40
5.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów4:34.39624A
50m:
100m:
30.71
1:04.47
30.71
33.76
150m:
200m:
1:38.96
2:13.96
34.49
35.00
250m:
300m:
2:49.29
3:24.79
35.33
35.50
350m:
400m:
4:00.56
4:34.39
35.77
33.83
6.Szafrańska Julia SOcKS KSZO Ostrowiec4:35.42617A
50m:
100m:
30.83
1:04.42
30.83
33.59
150m:
200m:
1:39.33
2:14.39
34.91
35.06
250m:
300m:
2:50.03
3:25.41
35.64
35.38
350m:
400m:
4:01.10
4:35.42
35.69
34.32
7.Lewandowicz NataliaŻabianka Gdańsk4:36.95607A
50m:
100m:
31.76
1:06.12
31.76
34.36
150m:
200m:
1:41.31
2:16.79
35.19
35.48
250m:
300m:
2:52.19
3:27.63
35.40
35.44
350m:
400m:
4:02.72
4:36.95
35.09
34.23
8.Pecyna MichalinaIKS Konstancin4:37.00606A SKR.
50m:
100m:
31.43
1:05.66
31.43
34.23
150m:
200m:
1:40.71
2:16.24
35.05
35.53
250m:
300m:
2:51.77
3:27.84
35.53
36.07
350m:
400m:
4:03.34
4:37.00
35.50
33.66
9.Żemajtis MariaKormoran Olsztyn4:37.40604A
50m:
100m:
31.05
1:04.57
31.05
33.52
150m:
200m:
1:39.26
2:14.27
34.69
35.01
250m:
300m:
2:50.04
3:26.06
35.77
36.02
350m:
400m:
4:02.49
4:37.40
36.43
34.91
10.Sinitchine ZojaKormoran Olsztyn4:38.72595A
50m:
100m:
30.90
1:04.88
30.90
33.98
150m:
200m:
1:39.65
2:14.97
34.77
35.32
250m:
300m:
2:50.77
3:27.31
35.80
36.54
350m:
400m:
4:03.39
4:38.72
36.08
35.33
11.Klessa HelenaNielba Wągrowiec4:41.25579B
50m:
100m:
31.21
1:04.82
31.21
33.61
150m:
200m:
1:39.71
2:15.26
34.89
35.55
250m:
300m:
2:51.41
3:28.05
36.15
36.64
350m:
400m:
4:04.74
4:41.25
36.69
36.51
12.Janczak PatrycjaMKP Szczecin4:41.96575B
50m:
100m:
31.92
1:06.17
31.92
34.25
150m:
200m:
1:41.57
2:17.24
35.40
35.67
250m:
300m:
2:53.32
3:30.04
36.08
36.72
350m:
400m:
4:06.12
4:41.96
36.08
35.84
13.Śliwińska KalinaŚLĄSK Wrocław4:42.65571B
50m:
100m:
32.33
1:07.34
32.33
35.01
150m:
200m:
1:42.85
2:19.00
35.51
36.15
250m:
300m:
2:55.00
3:31.17
36.00
36.17
350m:
400m:
4:07.04
4:42.65
35.87
35.61
14.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim4:43.35566B
50m:
100m:
31.98
1:07.81
31.98
35.83
150m:
200m:
1:44.08
2:20.78
36.27
36.70
250m:
300m:
2:57.00
3:33.60
36.22
36.60
350m:
400m:
4:09.01
4:43.35
35.41
34.34
15.Chojecka KarolinaOlimpic Warka4:43.64565B
50m:
100m:
31.33
1:05.92
31.33
34.59
150m:
200m:
1:41.68
2:18.29
35.76
36.61
250m:
300m:
2:54.77
3:31.43
36.48
36.66
350m:
400m:
4:08.25
4:43.64
36.82
35.39
16.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa4:43.77564B
50m:
100m:
32.09
1:07.53
32.09
35.44
150m:
200m:
1:43.03
2:19.33
35.50
36.30
250m:
300m:
2:55.72
3:32.12
36.39
36.40
350m:
400m:
4:08.50
4:43.77
36.38
35.27
17.Mycek AgnieszkaŚLĄSK Wrocław4:43.87563B
50m:
100m:
32.48
1:07.51
32.48
35.03
150m:
200m:
1:43.40
2:19.07
35.89
35.67
250m:
300m:
2:55.21
3:31.62
36.14
36.41
350m:
400m:
4:08.29
4:43.87
36.67
35.58
18.Błajet OliwiaWARTA Poznań4:44.27561B
50m:
100m:
32.20
1:07.65
32.20
35.45
150m:
200m:
1:44.02
2:20.20
36.37
36.18
250m:
300m:
2:56.89
3:33.83
36.69
36.94
350m:
400m:
4:09.58
4:44.27
35.75
34.69
19.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno4:44.63559B
50m:
100m:
32.39
1:07.63
32.39
35.24
150m:
200m:
1:43.25
2:19.55
35.62
36.30
250m:
300m:
2:55.77
3:32.44
36.22
36.67
350m:
400m:
4:08.92
4:44.63
36.48
35.71
20.Szczygieł OliwiaMTKP Delfin Toruń4:44.82558B
50m:
100m:
32.16
1:07.08
32.16
34.92
150m:
200m:
1:43.04
2:19.38
35.96
36.34
250m:
300m:
2:56.11
3:32.87
36.73
36.76
350m:
400m:
4:09.64
4:44.82
36.77
35.18
21.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim4:45.05556R SKR.
50m:
100m:
33.02
1:08.99
33.02
35.97
150m:
200m:
1:45.70
2:22.90
36.71
37.20
250m:
300m:
2:58.95
3:34.69
36.05
35.74
350m:
400m:
4:10.06
4:45.05
35.37
34.99
22.Kruszewska KajaJuvenia Białystok4:46.01551R SKR.
50m:
100m:
32.42
1:07.19
32.42
34.77
150m:
200m:
1:43.31
2:19.69
36.12
36.38
250m:
300m:
2:56.30
3:33.08
36.61
36.78
350m:
400m:
4:10.05
4:46.01
36.97
35.96
23.Lechowicz NadiaGalicja Kraków4:46.49548
50m:
100m:
32.91
1:09.04
32.91
36.13
150m:
200m:
1:45.80
2:22.60
36.76
36.80
250m:
300m:
2:59.02
3:35.52
36.42
36.50
350m:
400m:
4:11.07
4:46.49
35.55
35.42
24.Kubiak KarolinaG-8 Bielany Warszawa4:46.55548
50m:
100m:
32.70
1:07.93
32.70
35.23
150m:
200m:
1:43.70
2:20.21
35.77
36.51
250m:
300m:
2:56.96
3:33.79
36.75
36.83
350m:
400m:
4:10.46
4:46.55
36.67
36.09
25.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik4:46.59547
50m:
100m:
32.56
1:08.31
32.56
35.75
150m:
200m:
1:44.39
2:20.38
36.08
35.99
250m:
300m:
2:56.84
3:34.03
36.46
37.19
350m:
400m:
4:11.06
4:46.59
37.03
35.53
26.Borejszo PaulaMKP Szczecin4:46.91546
50m:
100m:
32.80
1:07.84
32.80
35.04
150m:
200m:
1:43.45
2:19.75
35.61
36.30
250m:
300m:
2:56.06
3:33.52
36.31
37.46
350m:
400m:
4:11.01
4:46.91
37.49
35.90
27.Malczewska Zofia SWwaPOLONIA Warszawa4:47.21544
50m:
100m:
32.52
1:08.46
32.52
35.94
150m:
200m:
1:45.10
2:21.59
36.64
36.49
250m:
300m:
2:58.03
3:34.64
36.44
36.61
350m:
400m:
4:11.37
4:47.21
36.73
35.84
28.Berwid LigiaG-8 Bielany Warszawa4:47.60542
50m:
100m:
32.03
1:07.58
32.03
35.55
150m:
200m:
1:44.34
2:21.01
36.76
36.67
250m:
300m:
2:57.87
3:34.76
36.86
36.89
350m:
400m:
4:11.49
4:47.60
36.73
36.11
29.Malinowska ZuzannaŚLĄSK Wrocław4:48.67536
50m:
100m:
32.87
1:09.46
32.87
36.59
150m:
200m:
1:46.60
2:24.00
37.14
37.40
250m:
300m:
3:00.97
3:37.16
36.97
36.19
350m:
400m:
4:13.67
4:48.67
36.51
35.00
30.Pieczka MartynaAligator Gorzyce4:48.71535
50m:
100m:
32.12
1:07.03
32.12
34.91
150m:
200m:
1:43.65
2:20.45
36.62
36.80
250m:
300m:
2:57.56
3:35.54
37.11
37.98
350m:
400m:
4:12.91
4:48.71
37.37
35.80
Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa4:48.71535
50m:
100m:
32.81
1:08.49
32.81
35.68
150m:
200m:
1:44.37
2:21.16
35.88
36.79
250m:
300m:
2:58.16
3:35.64
37.00
37.48
350m:
400m:
4:12.76
4:48.71
37.12
35.95
32.Sobik OliwiaMOS Dąbrowa Grn4:50.75524
50m:
100m:
32.36
1:08.87
32.36
36.51
150m:
200m:
1:45.89
2:23.58
37.02
37.69
250m:
300m:
3:00.62
3:37.87
37.04
37.25
350m:
400m:
4:14.95
4:50.75
37.08
35.80
33.Senczyszyn BarbaraMKP Szczecin4:51.55520
50m:
100m:
31.80
1:07.19
31.80
35.39
150m:
200m:
1:44.16
2:21.76
36.97
37.60
250m:
300m:
2:59.53
3:37.13
37.77
37.60
350m:
400m:
4:14.68
4:51.55
37.55
36.87
34.Hajdenraich JuliaFala Kraśnik4:52.37516
50m:
100m:
32.50
1:08.78
32.50
36.28
150m:
200m:
1:45.84
2:23.27
37.06
37.43
250m:
300m:
3:00.74
3:38.33
37.47
37.59
350m:
400m:
4:15.99
4:52.37
37.66
36.38
35.Maksim MatyldaŻabianka Gdańsk4:52.49515
50m:
100m:
33.40
1:10.06
33.40
36.66
150m:
200m:
1:47.37
2:24.82
37.31
37.45
250m:
300m:
3:02.60
3:40.16
37.78
37.56
350m:
400m:
4:17.13
4:52.49
36.97
35.36
36.Nowicka PatrycjaMTS Kwidzyn4:52.58514
50m:
100m:
32.76
1:09.33
32.76
36.57
150m:
200m:
1:46.10
2:23.44
36.77
37.34
250m:
300m:
3:01.42
3:38.20
37.98
36.78
350m:
400m:
4:15.64
4:52.58
37.44
36.94
37.Podleśny EmiliaGalicja Kraków4:53.31511
50m:
100m:
32.21
1:07.87
32.21
35.66
150m:
200m:
1:44.68
2:22.49
36.81
37.81
250m:
300m:
2:59.68
3:37.64
37.19
37.96
350m:
400m:
4:15.54
4:53.31
37.90
37.77
38.Rzadkowolska ZuzannaDziewiątka Kalisz4:53.47510
50m:
100m:
33.79
1:09.54
33.79
35.75
150m:
200m:
1:46.45
2:24.21
36.91
37.76
250m:
300m:
3:01.53
3:39.66
37.32
38.13
350m:
400m:
4:17.40
4:53.47
37.74
36.07
39.Mędrela MartaUKP Ruda Śląska4:53.95507
50m:
100m:
32.24
1:08.76
32.24
36.52
150m:
200m:
1:46.18
2:23.91
37.42
37.73
250m:
300m:
3:01.77
3:40.01
37.86
38.24
350m:
400m:
4:17.60
4:53.95
37.59
36.35
40.Bohater PaulinaJuvenia Wrocław4:54.14506
50m:
100m:
32.94
1:08.78
32.94
35.84
150m:
200m:
1:45.87
2:22.94
37.09
37.07
250m:
300m:
2:59.95
3:37.99
37.01
38.04
350m:
400m:
4:16.50
4:54.14
38.51
37.64
41.Ciporska KatarzynaPOLONIA Warszawa4:54.84503
50m:
100m:
32.44
1:08.26
32.44
35.82
150m:
200m:
1:45.19
2:22.74
36.93
37.55
250m:
300m:
3:00.63
3:39.04
37.89
38.41
350m:
400m:
4:17.50
4:54.84
38.46
37.34
42.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl4:54.91502
50m:
100m:
32.12
1:07.09
32.12
34.97
150m:
200m:
1:43.39
2:21.00
36.30
37.61
250m:
300m:
2:59.38
3:37.97
38.38
38.59
350m:
400m:
4:17.15
4:54.91
39.18
37.76
43.Wysokińska AgnieszkaG-8 Bielany Warszawa4:55.75498
50m:
100m:
33.49
1:10.29
33.49
36.80
150m:
200m:
1:47.72
2:25.35
37.43
37.63
250m:
300m:
3:03.01
3:40.73
37.66
37.72
350m:
400m:
4:18.28
4:55.75
37.55
37.47
44.Wrońska MariannaSiódemka Sopot4:55.86498
50m:
100m:
31.88
1:08.35
31.88
36.47
150m:
200m:
1:45.60
2:23.84
37.25
38.24
250m:
300m:
3:02.58
3:40.59
38.74
38.01
350m:
400m:
4:18.50
4:55.86
37.91
37.36
45.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa4:56.35495
50m:
100m:
32.26
1:08.36
32.26
36.10
150m:
200m:
1:45.45
2:23.69
37.09
38.24
250m:
300m:
3:02.44
3:40.94
38.75
38.50
350m:
400m:
4:19.38
4:56.35
38.44
36.97
46.Strzechowska ZofiaŻoliborz Warszawa4:56.43495
50m:
100m:
32.87
1:09.91
32.87
37.04
150m:
200m:
1:47.24
2:25.35
37.33
38.11
250m:
300m:
3:03.15
3:41.31
37.80
38.16
350m:
400m:
4:19.31
4:56.43
38.00
37.12
47.Grieger WeronikaBUKS Warszawa4:57.62489
50m:
100m:
32.86
1:09.45
32.86
36.59
150m:
200m:
1:47.31
2:25.09
37.86
37.78
250m:
300m:
3:04.15
3:43.10
39.06
38.95
350m:
400m:
4:21.54
4:57.62
38.44
36.08
48.Ziemian WeronikaSiódemka Sopot4:58.92482
50m:
100m:
34.88
1:11.28
34.88
36.40
150m:
200m:
1:48.29
2:25.78
37.01
37.49
250m:
300m:
3:03.13
3:41.25
37.35
38.12
350m:
400m:
4:20.33
4:58.92
39.08
38.59
49.Kołomańska AmeliaJuvenia Wrocław5:01.26471
50m:
100m:
33.18
1:10.26
33.18
37.08
150m:
200m:
1:48.25
2:26.72
37.99
38.47
250m:
300m:
3:05.44
3:44.76
38.72
39.32
350m:
400m:
4:23.63
5:01.26
38.87
37.63
50.Głogowska AgataMorena Gdańsk5:02.03468
50m:
100m:
33.78
1:11.20
33.78
37.42
150m:
200m:
1:49.63
2:28.53
38.43
38.90
250m:
300m:
3:07.42
3:45.58
38.89
38.16
350m:
400m:
4:24.23
5:02.03
38.65
37.80
51.Michalak WeronikaWARTA Poznań5:02.04468
50m:
100m:
34.83
1:12.55
34.83
37.72
150m:
200m:
1:50.86
2:29.35
38.31
38.49
250m:
300m:
3:07.68
3:46.40
38.33
38.72
350m:
400m:
4:25.36
5:02.04
38.96
36.68
52.Gajtkowska ZuzannaAligator Gorzyce5:03.84459
50m:
100m:
33.16
1:10.01
33.16
36.85
150m:
200m:
1:48.39
2:26.98
38.38
38.59
250m:
300m:
3:05.92
3:44.93
38.94
39.01
350m:
400m:
4:24.14
5:03.84
39.21
39.70
53.Sikorska MariaGim-92 Ursynów W-wa5:04.76455
50m:
100m:
34.28
1:12.18
34.28
37.90
150m:
200m:
1:50.81
2:29.69
38.63
38.88
250m:
300m:
3:09.16
3:49.47
39.47
40.31
350m:
400m:
4:27.83
5:04.76
38.36
36.93
54.Bereza AgataMTKP Delfin Toruń5:05.71451
50m:
100m:
35.02
1:13.25
35.02
38.23
150m:
200m:
1:52.05
2:31.22
38.80
39.17
250m:
300m:
3:10.15
3:49.09
38.93
38.94
350m:
400m:
4:28.58
5:05.71
39.49
37.13
55.Czarnecka KatarzynaG-8 Bielany Warszawa5:06.04449
50m:
100m:
34.24
1:12.51
34.24
38.27
150m:
200m:
1:51.67
2:31.07
39.16
39.40
250m:
300m:
3:10.16
3:49.52
39.09
39.36
350m:
400m:
4:28.51
5:06.04
38.99
37.53
56.Rogowicz AleksandraOmega Sokółka5:07.64443
50m:
100m:
34.03
1:12.19
34.03
38.16
150m:
200m:
1:50.88
2:30.28
38.69
39.40
250m:
300m:
3:09.82
3:49.96
39.54
40.14
350m:
400m:
4:29.78
5:07.64
39.82
37.86
57.Sylwia ZadrożnaPosejdon Pułtusk5:09.30435
50m:
100m:
34.10
1:13.12
34.10
39.02
150m:
200m:
1:52.75
2:32.75
39.63
40.00
250m:
300m:
3:12.14
3:51.76
39.39
39.62
350m:
400m:
4:32.14
5:09.30
40.38
37.16
58.Bużycka MajaPłetwal Mława5:09.73434
50m:
100m:
35.17
1:12.96
35.17
37.79
150m:
200m:
1:51.55
2:30.90
38.59
39.35
250m:
300m:
3:09.47
3:48.62
38.57
39.15
350m:
400m:
4:28.90
5:09.73
40.28
40.83
59.Szypula KlaudiaFregata Kolbuszowa5:09.97433
50m:
100m:
34.54
1:12.69
34.54
38.15
150m:
200m:
1:51.77
2:31.55
39.08
39.78
250m:
300m:
3:11.18
3:51.11
39.63
39.93
350m:
400m:
4:30.99
5:09.97
39.88
38.98
60.Orwat MariaKS Posnania5:15.52410
50m:
100m:
34.09
1:12.64
34.09
38.55
150m:
200m:
1:53.12
2:33.95
40.48
40.83
250m:
300m:
3:14.62
3:55.88
40.67
41.26
350m:
400m:
4:36.49
5:15.52
40.61
39.03


<< TOP >>
Konkurencja 20
07-03-2015 - 10:19
Chłopców, 400m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:37.78
3:53.56
Korzeniowski Paweł
Arndt Mateusz
AZWAR
DEGDY
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
26-11-2009
20-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Kiełczewski AmadeuszŚLĄSK Wrocław4:02.34671A
50m:
100m:
26.19
56.19
26.19
30.00
150m:
200m:
1:27.47
1:59.12
31.28
31.65
250m:
300m:
2:30.47
3:02.20
31.35
31.73
350m:
400m:
3:32.87
4:02.34
30.67
29.47
2.Kalkowski DawidSAMBOR Tczew4:08.00626A
50m:
100m:
28.38
59.33
28.38
30.95
150m:
200m:
1:30.86
2:02.81
31.53
31.95
250m:
300m:
2:34.47
3:06.63
31.66
32.16
350m:
400m:
3:38.74
4:08.00
32.11
29.26
3.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa4:08.88620A
50m:
100m:
25.99
55.11
25.99
29.12
150m:
200m:
1:26.40
1:58.35
31.29
31.95
250m:
300m:
2:31.06
3:03.97
32.71
32.91
350m:
400m:
3:36.54
4:08.88
32.57
32.34
4.Wąsowski JędzrzejKormoran Olsztyn4:09.06618A
50m:
100m:
28.13
59.15
28.13
31.02
150m:
200m:
1:30.85
2:02.82
31.70
31.97
250m:
300m:
2:34.06
3:05.65
31.24
31.59
350m:
400m:
3:37.86
4:09.06
32.21
31.20
5.Orłowski Kamil SOcKS KSZO Ostrowiec4:09.52615A
50m:
100m:
29.01
59.79
29.01
30.78
150m:
200m:
1:31.63
2:03.81
31.84
32.18
250m:
300m:
2:35.85
3:07.93
32.04
32.08
350m:
400m:
3:39.50
4:09.52
31.57
30.02
6.Jarocha Oskar SOcKS KSZO Ostrowiec4:09.83613A
50m:
100m:
27.53
57.85
27.53
30.32
150m:
200m:
1:29.59
2:01.91
31.74
32.32
250m:
300m:
2:34.28
3:06.84
32.37
32.56
350m:
400m:
3:38.95
4:09.83
32.11
30.88
7.Koziejko BartłomiejKormoran Olsztyn4:10.57607A
50m:
100m:
27.95
59.20
27.95
31.25
150m:
200m:
1:31.10
2:03.27
31.90
32.17
250m:
300m:
2:35.22
3:07.17
31.95
31.95
350m:
400m:
3:39.31
4:10.57
32.14
31.26
8.Michta Kacper SOcKS KSZO Ostrowiec4:11.83598A
50m:
100m:
28.45
59.32
28.45
30.87
150m:
200m:
1:31.19
2:04.13
31.87
32.94
250m:
300m:
2:36.75
3:09.33
32.62
32.58
350m:
400m:
3:41.22
4:11.83
31.89
30.61
9.Dutkowiak WojciechŚLĄSK Wrocław4:12.95590A
50m:
100m:
28.28
59.67
28.28
31.39
150m:
200m:
1:31.52
2:03.77
31.85
32.25
250m:
300m:
2:36.14
3:08.92
32.37
32.78
350m:
400m:
3:41.20
4:12.95
32.28
31.75
10.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:12.98590A
50m:
100m:
27.85
58.20
27.85
30.35
150m:
200m:
1:30.01
2:02.49
31.81
32.48
250m:
300m:
2:35.23
3:08.37
32.74
33.14
350m:
400m:
3:41.46
4:12.98
33.09
31.52
11.Dąbrowski PatrykŚLĄSK Wrocław4:13.17589B
50m:
100m:
28.66
1:00.26
28.66
31.60
150m:
200m:
1:32.02
2:04.42
31.76
32.40
250m:
300m:
2:36.42
3:08.98
32.00
32.56
350m:
400m:
3:41.27
4:13.17
32.29
31.90
12.Topolski DawidTRÓJKA Łódź4:13.76585B
50m:
100m:
28.73
1:00.06
28.73
31.33
150m:
200m:
1:32.32
2:04.36
32.26
32.04
250m:
300m:
2:36.82
3:09.44
32.46
32.62
350m:
400m:
3:41.92
4:13.76
32.48
31.84
13.Łaś WiktorŚLĄSK Wrocław4:14.29581B
50m:
100m:
28.33
59.65
28.33
31.32
150m:
200m:
1:31.84
2:04.75
32.19
32.91
250m:
300m:
2:37.52
3:10.75
32.77
33.23
350m:
400m:
3:42.26
4:14.29
31.51
32.03
14.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik4:15.26574B SKR.
50m:
100m:
28.24
59.81
28.24
31.57
150m:
200m:
1:31.87
2:04.03
32.06
32.16
250m:
300m:
2:36.70
3:09.48
32.67
32.78
350m:
400m:
3:42.32
4:15.26
32.84
32.94
15.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź4:15.27574B
50m:
100m:
28.72
1:00.36
28.72
31.64
150m:
200m:
1:32.91
2:05.71
32.55
32.80
250m:
300m:
2:38.66
3:11.54
32.95
32.88
350m:
400m:
3:44.57
4:15.27
33.03
30.70
16.Dominiak KacperŚLĄSK Wrocław4:16.41567B
50m:
100m:
29.50
1:01.62
29.50
32.12
150m:
200m:
1:34.28
2:06.84
32.66
32.56
250m:
300m:
2:39.59
3:11.96
32.75
32.37
350m:
400m:
3:44.53
4:16.41
32.57
31.88
17.Stoszek KacperDelfin Cieszyn4:16.45566B
50m:
100m:
29.51
1:01.57
29.51
32.06
150m:
200m:
1:33.94
2:06.80
32.37
32.86
250m:
300m:
2:39.91
3:12.47
33.11
32.56
350m:
400m:
3:44.96
4:16.45
32.49
31.49
18.Roman MateuszZRYW Opole4:17.14562B
50m:
100m:
28.10
1:00.26
28.10
32.16
150m:
200m:
1:33.24
2:06.61
32.98
33.37
250m:
300m:
2:39.47
3:12.71
32.86
33.24
350m:
400m:
3:45.21
4:17.14
32.50
31.93
19.Olejniczak BorysWARTA Poznań4:18.71552B
50m:
100m:
28.28
1:00.36
28.28
32.08
150m:
200m:
1:33.44
2:07.14
33.08
33.70
250m:
300m:
2:40.48
3:13.77
33.34
33.29
350m:
400m:
3:46.39
4:18.71
32.62
32.32
20.Hano GrzegorzŚLĄSK Wrocław4:18.92550B
50m:
100m:
29.32
1:01.15
29.32
31.83
150m:
200m:
1:33.82
2:07.01
32.67
33.19
250m:
300m:
2:40.26
3:13.79
33.25
33.53
350m:
400m:
3:47.12
4:18.92
33.33
31.80
21.Wardak JakubG-8 Bielany Warszawa4:19.61546R
50m:
100m:
28.24
59.81
28.24
31.57
150m:
200m:
1:32.46
2:06.02
32.65
33.56
250m:
300m:
2:39.88
3:13.77
33.86
33.89
350m:
400m:
3:47.20
4:19.61
33.43
32.41
22.Lisek AleksanderSłowianka Gorzów Wlkp.4:19.79545R
50m:
100m:
29.25
1:01.33
29.25
32.08
150m:
200m:
1:34.21
2:07.43
32.88
33.22
250m:
300m:
2:40.77
3:14.46
33.34
33.69
350m:
400m:
3:47.52
4:19.79
33.06
32.27
23.Sionkowski ArkadiuszKmita Zabierzów4:20.88538
50m:
100m:
29.18
1:01.68
29.18
32.50
150m:
200m:
1:34.73
2:08.23
33.05
33.50
250m:
300m:
2:41.46
3:14.85
33.23
33.39
350m:
400m:
3:48.34
4:20.88
33.49
32.54
24.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Grn4:21.12537
50m:
100m:
30.14
1:02.83
30.14
32.69
150m:
200m:
1:35.75
2:09.20
32.92
33.45
250m:
300m:
2:42.34
3:15.70
33.14
33.36
350m:
400m:
3:49.00
4:21.12
33.30
32.12
25.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Grn4:21.16536
50m:
100m:
28.26
1:00.21
28.26
31.95
150m:
200m:
1:33.22
2:06.52
33.01
33.30
250m:
300m:
2:40.16
3:14.44
33.64
34.28
350m:
400m:
3:48.50
4:21.16
34.06
32.66
26.Liss MateuszJuvenia Wrocław4:22.35529
50m:
100m:
29.41
1:02.03
29.41
32.62
150m:
200m:
1:35.56
2:09.41
33.53
33.85
250m:
300m:
2:43.24
3:17.07
33.83
33.83
350m:
400m:
3:50.95
4:22.35
33.88
31.40
27.Dejneżenko DanielPOLONIA Warszawa4:23.61521
50m:
100m:
29.51
1:02.93
29.51
33.42
150m:
200m:
1:36.96
2:11.44
34.03
34.48
250m:
300m:
2:45.15
3:18.93
33.71
33.78
350m:
400m:
3:52.01
4:23.61
33.08
31.60
28.Twardzik BartoszSiKReT Gliwice4:23.83520
50m:
100m:
29.24
1:02.07
29.24
32.83
150m:
200m:
1:35.93
2:09.83
33.86
33.90
250m:
300m:
2:43.56
3:17.58
33.73
34.02
350m:
400m:
3:51.62
4:23.83
34.04
32.21
29.Stonawski MaciejSłowianka Gorzów Wlkp.4:24.98513
50m:
100m:
28.11
1:00.52
28.11
32.41
150m:
200m:
1:34.01
2:08.10
33.49
34.09
250m:
300m:
2:42.43
3:17.18
34.33
34.75
350m:
400m:
3:51.75
4:24.98
34.57
33.23
30.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz4:25.15512
50m:
100m:
29.38
1:02.73
29.38
33.35
150m:
200m:
1:37.17
2:11.87
34.44
34.70
250m:
300m:
2:45.10
3:18.85
33.23
33.75
350m:
400m:
3:52.68
4:25.15
33.83
32.47
31.Mayerberg Kacper SOUNIA Oświęcim4:25.54510
50m:
100m:
30.70
1:04.12
30.70
33.42
150m:
200m:
1:38.42
2:13.05
34.30
34.63
250m:
300m:
2:47.20
3:20.93
34.15
33.73
350m:
400m:
3:54.01
4:25.54
33.08
31.53
32.Krysztoforski FryderykDziewiątka Kalisz4:26.02507
50m:
100m:
28.31
1:00.98
28.31
32.67
150m:
200m:
1:34.89
2:09.89
33.91
35.00
250m:
300m:
2:44.11
3:18.51
34.22
34.40
350m:
400m:
3:52.89
4:26.02
34.38
33.13
33.Prus MateuszAkwawit Leszno4:27.53499
50m:
100m:
29.34
1:01.57
29.34
32.23
150m:
200m:
1:35.57
2:09.78
34.00
34.21
250m:
300m:
2:44.15
3:19.21
34.37
35.06
350m:
400m:
3:54.13
4:27.53
34.92
33.40
34.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice4:27.82497
50m:
100m:
30.12
1:03.73
30.12
33.61
150m:
200m:
1:37.69
2:11.77
33.96
34.08
250m:
300m:
2:46.35
3:21.45
34.58
35.10
350m:
400m:
3:55.79
4:27.82
34.34
32.03
35.Plutecki DawidGalicja Kraków4:28.09496
50m:
100m:
29.15
1:01.86
29.15
32.71
150m:
200m:
1:35.88
2:10.53
34.02
34.65
250m:
300m:
2:45.05
3:19.76
34.52
34.71
350m:
400m:
3:54.15
4:28.09
34.39
33.94
36.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim4:28.80492
50m:
100m:
29.49
1:02.23
29.49
32.74
150m:
200m:
1:36.21
2:10.58
33.98
34.37
250m:
300m:
2:44.66
3:19.13
34.08
34.47
350m:
400m:
3:54.09
4:28.80
34.96
34.71
37.Misztal MikołajPolonez Wyszków4:28.99491
50m:
100m:
29.12
1:02.51
29.12
33.39
150m:
200m:
1:36.73
2:11.29
34.22
34.56
250m:
300m:
2:46.45
3:21.57
35.16
35.12
350m:
400m:
3:56.29
4:28.99
34.72
32.70
38.Jobda RyszardVictoria Józefów4:29.86486
50m:
100m:
29.88
1:03.76
29.88
33.88
150m:
200m:
1:38.29
2:12.76
34.53
34.47
250m:
300m:
2:47.48
3:22.85
34.72
35.37
350m:
400m:
3:57.28
4:29.86
34.43
32.58
39.Adamczewski ErykDziewiątka Kalisz4:30.03485
50m:
100m:
30.39
1:04.73
30.39
34.34
150m:
200m:
1:38.85
2:13.92
34.12
35.07
250m:
300m:
2:48.10
3:22.29
34.18
34.19
350m:
400m:
3:55.48
4:30.03
33.19
34.55
40.Kłaput BartoszGalicja Kraków4:30.72481
50m:
100m:
30.16
1:04.25
30.16
34.09
150m:
200m:
1:38.40
2:13.07
34.15
34.67
250m:
300m:
2:47.42
3:22.77
34.35
35.35
350m:
400m:
3:57.15
4:30.72
34.38
33.57
41.Wozniak KamilFregata Kolbuszowa4:30.95480
50m:
100m:
29.01
1:01.19
29.01
32.18
150m:
200m:
1:35.44
2:10.30
34.25
34.86
250m:
300m:
2:45.45
3:21.25
35.15
35.80
350m:
400m:
3:56.80
4:30.95
35.55
34.15
42.Chyba ŁukaszTS Wisła Kraków4:31.29478
50m:
100m:
30.07
1:03.55
30.07
33.48
150m:
200m:
1:37.57
2:12.33
34.02
34.76
250m:
300m:
2:46.78
3:21.99
34.45
35.21
350m:
400m:
3:56.97
4:31.29
34.98
34.32
43.Kalisz JakubPOLONIA Warszawa4:32.19474
50m:
100m:
29.14
1:02.91
29.14
33.77
150m:
200m:
1:38.00
2:13.33
35.09
35.33
250m:
300m:
2:48.67
3:24.79
35.34
36.12
350m:
400m:
3:59.78
4:32.19
34.99
32.41
44.Lewandowski MichałZRYW Opole4:32.69471
50m:
100m:
30.60
1:05.58
30.60
34.98
150m:
200m:
1:40.91
2:15.99
35.33
35.08
250m:
300m:
2:50.66
3:25.37
34.67
34.71
350m:
400m:
3:58.90
4:32.69
33.53
33.79
45.Bartnikiewicz JanKS Piątka Chorzów4:32.91470
50m:
100m:
29.98
1:03.64
29.98
33.66
150m:
200m:
1:38.59
2:13.93
34.95
35.34
250m:
300m:
2:48.95
3:24.46
35.02
35.51
350m:
400m:
3:59.06
4:32.91
34.60
33.85
46.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów Łódzki4:33.24468
50m:
100m:
30.17
1:04.23
30.17
34.06
150m:
200m:
1:39.07
2:14.13
34.84
35.06
250m:
300m:
2:48.81
3:23.76
34.68
34.95
350m:
400m:
3:58.84
4:33.24
35.08
34.40
47.Wieczorek WojciechZRYW Opole4:33.27468
50m:
100m:
30.86
1:05.68
30.86
34.82
150m:
200m:
1:40.94
2:15.98
35.26
35.04
250m:
300m:
2:50.72
3:25.30
34.74
34.58
350m:
400m:
3:59.32
4:33.27
34.02
33.95
48.Sumara KonradTS Wisła Kraków4:33.66466
50m:
100m:
31.02
1:05.48
31.02
34.46
150m:
200m:
1:40.20
2:15.04
34.72
34.84
250m:
300m:
2:50.39
3:25.95
35.35
35.56
350m:
400m:
4:00.01
4:33.66
34.06
33.65
49.Bochenek KonradMOS Dąbrowa Grn4:34.20463
50m:
100m:
30.73
1:05.64
30.73
34.91
150m:
200m:
1:41.33
2:17.25
35.69
35.92
250m:
300m:
2:53.99
3:29.73
36.74
35.74
350m:
400m:
4:03.09
4:34.20
33.36
31.11
50.Nowicki JakubPiętnastka Bydgoszcz4:35.02459
50m:
100m:
30.74
1:03.73
30.74
32.99
150m:
200m:
1:37.67
2:12.87
33.94
35.20
250m:
300m:
2:48.60
3:24.38
35.73
35.78
350m:
400m:
4:00.66
4:35.02
36.28
34.36
51.Szynalski SzymonWodnik Rawicz4:35.03459
50m:
100m:
29.93
1:04.09
29.93
34.16
150m:
200m:
1:39.39
2:14.73
35.30
35.34
250m:
300m:
2:49.75
3:24.85
35.02
35.10
350m:
400m:
4:00.59
4:35.03
35.74
34.44
52.Wyrobek RafałJedność Przyszowice4:35.45457
50m:
100m:
31.12
1:05.37
31.12
34.25
150m:
200m:
1:40.46
2:15.57
35.09
35.11
250m:
300m:
2:51.03
3:26.47
35.46
35.44
350m:
400m:
4:01.61
4:35.45
35.14
33.84
53.Gontarczyk KamilKapry Armexim4:36.51452
50m:
100m:
30.38
1:04.81
30.38
34.43
150m:
200m:
1:39.80
2:15.09
34.99
35.29
250m:
300m:
2:50.77
3:26.51
35.68
35.74
350m:
400m:
4:02.25
4:36.51
35.74
34.26
54.Jordan ArturJEDYNKA Ożarów Maz4:36.80450
50m:
100m:
31.31
1:05.63
31.31
34.32
150m:
200m:
1:41.20
2:16.67
35.57
35.47
250m:
300m:
2:52.19
3:27.75
35.52
35.56
350m:
400m:
4:03.15
4:36.80
35.40
33.65
55.Zimnal BartłomiejMOS Dąbrowa Grn4:37.71446
50m:
100m:
31.69
1:06.78
31.69
35.09
150m:
200m:
1:42.56
2:18.61
35.78
36.05
250m:
300m:
2:54.35
3:29.77
35.74
35.42
350m:
400m:
4:04.43
4:37.71
34.66
33.28
56.Kowalik Krystian SOcKS KSZO Ostrowiec4:38.69441
50m:
100m:
29.25
1:02.34
29.25
33.09
150m:
200m:
1:37.44
2:13.74
35.10
36.30
250m:
300m:
2:50.25
3:26.93
36.51
36.68
350m:
400m:
4:03.95
4:38.69
37.02
34.74
57.Ostałowski PawełJedynka Elbląg4:38.85440
50m:
100m:
31.11
1:05.97
31.11
34.86
150m:
200m:
1:41.52
2:17.09
35.55
35.57
250m:
300m:
2:52.85
3:28.67
35.76
35.82
350m:
400m:
4:04.27
4:38.85
35.60
34.58
58.Krawczak PatrykŻAK Biała Podlaska4:38.96440
50m:
100m:
30.27
1:03.99
30.27
33.72
150m:
200m:
1:39.20
2:15.25
35.21
36.05
250m:
300m:
2:51.19
3:27.77
35.94
36.58
350m:
400m:
4:03.91
4:38.96
36.14
35.05
59.Kałek OliwerKORNER Zielona Góra4:38.99440
50m:
100m:
31.39
1:06.29
31.39
34.90
150m:
200m:
1:41.52
2:17.12
35.23
35.60
250m:
300m:
2:52.29
3:28.57
35.17
36.28
350m:
400m:
4:04.19
4:38.99
35.62
34.80
60.Kokosza FilipWARTA Poznań4:39.65437
50m:
100m:
30.60
1:05.30
30.60
34.70
150m:
200m:
1:40.45
2:16.21
35.15
35.76
250m:
300m:
2:51.96
3:28.65
35.75
36.69
350m:
400m:
4:04.46
4:39.65
35.81
35.19
61.Kupczak JakubSkalar Warszawa4:40.77432
50m:
100m:
30.66
1:04.43
30.66
33.77
150m:
200m:
1:39.34
2:14.94
34.91
35.60
250m:
300m:
2:50.98
3:27.62
36.04
36.64
350m:
400m:
4:04.95
4:40.77
37.33
35.82
62.Maksymowicz TomaszJedynka Elbląg4:40.98431
50m:
100m:
30.20
1:03.79
30.20
33.59
150m:
200m:
1:39.68
2:15.89
35.89
36.21
250m:
300m:
2:52.48
3:29.28
36.59
36.80
350m:
400m:
4:06.11
4:40.98
36.83
34.87
63.Sawicki DawidUKS MOS Ełk4:41.07430
50m:
100m:
31.24
1:06.45
31.24
35.21
150m:
200m:
1:42.38
2:18.39
35.93
36.01
250m:
300m:
2:54.05
3:30.61
35.66
36.56
350m:
400m:
4:06.80
4:41.07
36.19
34.27
64.Kędzia PiotrJuvenia Wrocław4:44.33415
50m:
100m:
31.31
1:05.92
31.31
34.61
150m:
200m:
1:41.48
2:17.82
35.56
36.34
250m:
300m:
2:54.30
3:31.58
36.48
37.28
350m:
400m:
4:08.53
4:44.33
36.95
35.80
65.Mieszkowski StanisławSkalar Warszawa4:47.60401
50m:
100m:
31.51
1:06.86
31.51
35.35
150m:
200m:
1:43.85
2:21.06
36.99
37.21
250m:
300m:
2:58.42
3:35.84
37.36
37.42
350m:
400m:
4:13.20
4:47.60
37.36
34.40
66.Kordziak ArnoldG-8 Bielany Warszawa4:47.66401
50m:
100m:
30.59
1:06.32
30.59
35.73
150m:
200m:
1:43.02
2:20.04
36.70
37.02
250m:
300m:
2:57.37
3:34.61
37.33
37.24
350m:
400m:
4:11.83
4:47.66
37.22
35.83
67.Chmielewski JakubRUCH Grudziądz4:47.68401
50m:
100m:
30.45
1:03.79
30.45
33.34
150m:
200m:
1:38.98
2:16.05
35.19
37.07
250m:
300m:
2:53.18
3:31.54
37.13
38.36
350m:
400m:
4:09.85
4:47.68
38.31
37.83
68.Miller JakubSiKReT Gliwice4:52.38382
50m:
100m:
32.21
1:07.11
32.21
34.90
150m:
200m:
1:43.69
2:22.20
36.58
38.51
250m:
300m:
3:00.66
3:39.29
38.46
38.63
350m:
400m:
4:17.12
4:52.38
37.83
35.26
69.Kowalski AdamSkra Bełchatów4:52.91380
50m:
100m:
33.10
1:09.32
33.10
36.22
150m:
200m:
1:46.88
2:23.89
37.56
37.01
250m:
300m:
3:01.18
3:39.03
37.29
37.85
350m:
400m:
4:16.76
4:52.91
37.73
36.15
70.Galas DanielPosejdon Pułtusk5:03.54341
50m:
100m:
31.54
1:08.36
31.54
36.82
150m:
200m:
1:47.50
2:26.61
39.14
39.11
250m:
300m:
3:07.23
3:46.47
40.62
39.24
350m:
400m:
4:26.09
5:03.54
39.62
37.45
71.Czech AdrianSokół Rzeszów5:08.48325
50m:
100m:
34.44
1:12.82
34.44
38.38
150m:
200m:
1:51.71
2:32.29
38.89
40.58
250m:
300m:
3:10.84
3:49.61
38.55
38.77
350m:
400m:
4:30.67
5:08.48
41.06
37.81
72.Mytula MikołajDziewiątka Kalisz5:10.86318
50m:
100m:
34.04
1:11.93
34.04
37.89
150m:
200m:
1:51.30
2:31.61
39.37
40.31
250m:
300m:
3:12.45
3:53.95
40.84
41.50
350m:
400m:
4:33.87
5:10.86
39.92
36.99


<< TOP >>
Konkurencja 21
07-03-2015 - 11:03
Dziewcząt, 200m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:23.24
2:28.43
Dulian Katarzyna
Wikieł Angelika
VIRAC
USOST
Trieste (ITA)
Ostrowiec Św.
09-12-2005
20-12-2013

Minimum IE Baku : 2:29.72

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Aściukiewicz MartaMKP Kołobrzeg2:36.29638A35.3340.5340.5339.90
2.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn2:36.52635A35.6339.0440.3741.48
3.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:38.41613A35.7640.5740.9441.14
4.Tomaszek Aleksandra SWwaPOLONIA Warszawa2:39.36602A34.3939.2942.2443.44
5.Kisiel GabrielaNeptun Stargard Szcz2:39.67598A35.0340.4042.2641.98
6.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź2:40.45589A35.8740.6541.1942.74
7.Koterba Adrianna SZGKORNER Zielona Góra2:40.60588A36.6841.0641.7641.10
8.Walz KorneliaNAWA Skierniewice2:40.67587A38.0640.6141.5040.50
9.Kowalska ElizaAligator Gorzyce2:41.31580A35.8640.1341.8643.46
10.Gruca Alicja SRUnia Racibórz2:41.51578A36.2140.7041.4843.12
11.Hallmann WeronikaSOLEX Lębork2:41.96573B36.8141.8042.4340.92
12.Kościanek NataliaOlimpic Warka2:42.56567B37.1540.2242.9942.20
13.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim2:44.11551B36.5541.5142.8343.22
14.Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa2:44.73545B37.2941.4442.7143.29
15.Biernacka MichalinaUKS MOS Ełk2:45.13541B38.0240.2544.0342.83
16.Kujawska KatarzynaMTKP Delfin Toruń2:45.23540B37.3741.3443.0943.43
17.Sasiela SylwiaŚLĄSK Wrocław2:45.49537B37.1142.9842.9542.45
18.Józefiak NikolaJuvenia Wrocław2:45.94533B36.3842.0243.1544.39
19.Kocjan Victoria SRVictoria Racibórz2:47.13522B37.6842.2943.7843.38
20.Mordak JuliaMKP Szczecin2:47.19521B36.6741.3943.7945.34
21.Chmielewska AnetaOlimpic Warka2:47.77516R36.2442.6844.5244.33
22.Pawelska DominikaGlosator Kraków2:48.42510R38.0942.6644.0943.58
23.Mycek AgnieszkaŚLĄSK Wrocław2:48.5350938.0842.5243.6244.31
24.Szeremeta WeronikaSkalar Słupsk2:48.6950737.7742.7043.8144.41
25.Gliwa HannaG-8 Bielany Warszawa2:49.0150437.7743.5544.3143.38
26.Stojanowska AleksandraKORNER Zielona Góra2:49.5549939.3044.0743.7042.48
27.Maruszczyk BeataMOSM Tychy2:50.1649436.9542.6943.8346.69
28.Szlęk KatarzynaMOS Katowice2:50.3949236.6443.1145.1345.51
29.Morchat KatarzynaKORNER Zielona Góra2:50.4349239.0943.5744.5343.24
30.Bartczak JuliaDELFIN Łódź2:50.9448738.6343.5443.7145.06
31.Hajduk AnitaJuvenia Białystok2:51.3648440.3843.3244.8342.83
32.Piestrzeniewicz OliwiaMorena Gdańsk2:51.7648039.1643.8845.0343.69
33.Kacprzak PatrycjaTRÓJKA Łódź2:52.2547639.0242.9844.3245.93
34.Kocurek MartaKS Posnania2:54.0646239.3444.1645.0845.48
35.Kwiatkowska DominikaJuvenia Wrocław2:54.1346139.8143.2545.4245.65
36.Borczyk MartynaRekin Świebodzice2:54.2046039.0645.2745.2444.63
37.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik2:54.5645839.8143.9745.0845.70
38.Przygoda JuliaJEDYNKA Ożarów Maz2:55.2445238.7144.4345.6446.46
39.Ziąbek WeronikaGalicja Kraków2:55.7044940.1444.8945.3745.30
40.Abramowicz JuliaIKS Konstancin2:55.9244738.9444.8146.1246.05
41.Piekut Zofia SWwaPOLONIA Warszawa2:56.1144636.7642.3750.0146.97
42.Łopacińska NataliaMorena Gdańsk2:56.4144339.3445.8046.1045.17
43.Bielewicz JoannaWARTA Poznań2:57.3943638.3444.3847.1247.55
44.Ślusarczyk NataliaMOS Dąbrowa Grn2:57.4643640.5045.0046.0045.96
45.Surmiak GabrysiaUKP Ruda Śląska2:58.0443138.8244.6047.6247.00
46.Kopeć AleksandraDelfinek Łuków2:58.9842539.9845.9547.1545.90
47.Kozera KatarzynaGalicja Kraków2:59.4142141.8844.9746.6545.91
48.Płóciennik WiktoriaDziewiątka Kalisz3:00.6341340.3046.0047.6846.65
49.Felkel JustynaSiKReT Gliwice3:02.0140440.6746.4447.0747.83
50.Kwiatkowska AdriannaRokita Brzeg Dolny3:04.6238742.6647.1447.8846.94
51.Matuszczyk ZuzannaDziewiątka Dzierżoniów3:06.0537841.7447.1049.6547.56
52.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki3:08.8436141.0548.7050.6148.48
53.Kawka KingaSiódemka Sopot3:09.9235540.7847.7649.9751.41
54.Małek KatarzynaSkalar Warszawa3:10.9634941.2049.4550.9349.38
55.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka3:17.4531642.9549.6952.0552.76
DYSKW.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 22
07-03-2015 - 11:25
Chłopców, 200m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:06.61
2:15.27
Kuczko Sławomir
Tracz Adrian
AZWAR
JOKRA
Helsinki (FIN)
Oświęcim
10-12-2006
27-11-2004

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa2:19.24650A30.9635.0735.4537.76
2.Czop FilipMTS Kwidzyn2:20.59632A32.3336.0136.4635.79
3.Szabłowski HubertJagiellonka Warszawa2:21.59619A31.0635.6336.8638.04
4.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź2:22.27610A31.3336.2537.1537.54
5.Orzechowski KacperNAWA Skierniewice2:23.03600A32.1936.6537.0637.13
6.Adamski MikołajKP Ciechanów2:25.74567A32.9236.4538.0238.35
7.Kała MikołajSiKReT Gliwice2:26.01564A32.3536.8538.2838.53
8.Bieg OskarWodnik 29 Katowice2:26.79555A33.5037.2738.7237.30
9.Pakuła MateuszJedynka Łódź2:26.88554A34.5438.5436.4637.34
10.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki2:27.36549A33.2538.0437.4938.58
11.Wiatr KrzysztofLegia Warszawa2:28.06541B33.1537.5538.6538.71
12.Pętlak TadeuszOstrobramska Warszawa2:28.85532B32.8638.2939.3738.33
13.Kłosiński AlanJedynka Łódź2:29.65524B32.8537.8139.2739.72
14.Wodzień SzymonBobry Dębica2:29.67524B34.0038.1338.5538.99
15.Nowak KacperWARTA Poznań2:30.74512B34.0338.1839.3039.23
16.Derendarz AleksanderUKS 190 Łódź2:30.94510B33.8337.8739.1540.09
17.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl2:31.41506B33.8740.3239.8137.41
18.Szczeciński Robert SWwaPOLONIA Warszawa2:31.75502B32.8738.0439.8840.96
19.Rębacz MaciejG-8 Bielany Warszawa2:33.16489B34.4938.1639.1841.33
20.Suliga JeremiPolna Warszawa2:33.42486B34.5640.0339.2839.55
21.Data MariuszIKAR Mielec2:34.78473R35.1540.4641.4137.76
22.Glazer RafałMKS Piaseczno2:34.85473R33.3338.8440.8541.83
23.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków2:36.0346236.3739.5739.6640.43
24.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Grn2:36.3945935.0340.5140.7940.06
25.Kosmala SzymonOrlik Lublin2:37.2445134.2040.1341.2741.64
26.Greczanik Paweł SOUNIA Oświęcim2:37.2745135.0240.5341.6740.05
27.Janiszewski MikołajSiKReT Gliwice2:39.3743433.3039.1443.4743.46
28.Kelner Nikodem SRUnia Racibórz2:40.6642334.5040.0441.9544.17
29.Jaworski MaciejG-8 Bielany Warszawa2:40.8042235.1040.0142.4543.24
30.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok2:41.1242036.8641.7841.5540.93
31.Klej JakubŻAK Biała Podlaska2:41.3141836.3940.2941.7442.89
32.Latusek SzymonGilus Gilowice2:42.5840836.5341.4842.2542.32
33.Rel MaciejTRÓJKA Łódź2:43.7939936.2741.4542.7643.31
34.Jędrzejewski MateuszUKS GOS Raszyn2:43.8539938.1341.9641.8841.88
35.Birecki JakubWodnik 29 Katowice2:44.1039736.8242.5942.5242.17
36.Górka MarcelMKP Myślibórz2:45.9238437.0841.7943.7743.28
37.Dzik Marek SOcKS KSZO Ostrowiec2:46.7737837.2343.6943.4742.38
38.Gorycki JanDelfin Horyniec Zdrój2:47.1537636.5542.2244.5243.86
39.Kwiatkowski SzymonTrójka Oborniki2:47.3537435.6741.6144.2845.79
40.Kotula KamilSokół Rzeszów2:47.3837436.1743.0642.8345.32
41.Bator KacperTS Wisła Kraków2:47.5337338.2143.1343.4542.74
42.Piątkiewicz DawidMZOS Płock2:48.8336536.9042.8644.0445.03
43.Dąbrowski DanielUKP Ruda Śląska2:51.7234736.2643.6545.8845.93
44.Krawczak PatrykŻAK Biała Podlaska2:54.0833338.1244.6145.9245.43
45.Fidurski JakubWodnik Siemianowice Śl2:54.5833037.5244.2145.4947.36
46.Dąbrowski JanPirat Elbląg2:55.4032539.2745.3545.3545.43
47.Michałowski RemigiuszJedynka Elbląg2:55.5132538.7944.6746.6245.43
48.Galas JakubGalicja Kraków2:56.6931840.1245.6346.3044.64
49.Siedlecki JakubOstrobramska Warszawa3:02.4628937.2545.4149.1250.68
DYSKW.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
NIE UK.Bieniek JakubSokół Rzeszów


<< TOP >>
Konkurencja 23
07-03-2015 - 11:46
Dziewcząt, 200m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:09.25
2:14.52
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
MKSZC
TRLOD
Debrecen (HUN)
Płock
13-12-2007
30-11-2002

Minimum IE Baku : 2:19.34

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin2:21.09665A30.0136.3241.9432.82
2.Kołodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim2:24.52619A30.7837.7743.1132.86
3.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec2:25.81603A32.5035.9344.1133.27
4.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź2:25.83602A30.8536.1243.7035.16
5.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław2:25.90602A32.7638.7040.6533.79
6.Adamska AlicjaAligator Gorzyce2:26.40595A31.9236.5544.6133.32
7.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok2:27.75579A32.2536.9143.9834.61
8.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec2:27.83578A32.7238.6943.4532.97
9.Pecyna MichalinaIKS Konstancin2:27.87578A32.0037.4244.7333.72
10.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim2:28.51570A32.4038.0644.6533.40
11.Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg2:28.92566B30.8638.8745.4333.76
12.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka2:29.29562B32.2938.5043.6934.81
13.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa2:29.37561B31.6739.1944.0934.42
14.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim2:29.52559B32.5638.9143.5534.50
15.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź2:29.71557B33.0638.3543.9234.38
16.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn2:29.79556B32.8037.4744.3835.14
17.Knapik AgataOxpress Bolesławiec2:31.16541B32.2438.9744.5235.43
18.Szopa MartaCSTR Strzyżów2:31.32539B33.9638.4744.7834.11
19.Borejszo PaulaMKP Szczecin2:31.63536B32.6838.0445.5735.34
20.Kromolicka WiktoriaWARTA Poznań2:33.08521B33.4338.9844.1036.57
21.Mydlarz Wiktoria SOUNIA Oświęcim2:34.03511R34.0839.6545.3234.98
22.Kubiak KarolinaG-8 Bielany Warszawa2:34.09511R33.9040.5844.4135.20
23.Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa2:34.5050733.9339.3146.2035.06
24.Kujawska KatarzynaMTKP Delfin Toruń2:35.1950034.3739.3145.6435.87
25.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn2:35.7349533.7140.5642.5738.89
26.Kulik JuliaSOLEX Lębork2:35.8849334.4039.2147.2435.03
27.Kaczmarczyk JuliaGórnik Radlin2:36.3248933.4940.6444.6637.53
28.Abramowicz JuliaIKS Konstancin2:36.9548333.2343.0644.8635.80
29.Żylska JoannaKorona Kraków2:37.0648233.6439.3947.0337.00
30.Mrugacz DominikaGalicja Kraków2:37.1448134.8339.0546.5936.67
31.Senczyszyn BarbaraMKP Szczecin2:38.0347332.5740.2547.4537.76
32.Łotecka AleksandraGórnik Radlin2:39.9345733.7842.2546.3137.59
33.Kudlińska PaulinaWARTA Poznań2:42.8243335.3741.3348.7037.42
34.Woronko WiktoriaMedyk Giżycko2:44.7941733.3342.2351.4237.81
35.Klimiuk JustynaPuszcza Hajnówka2:46.1240733.9541.7851.2739.12
36.Felkel MajaWARTA Poznań2:47.8739534.1343.7349.8940.12
37.Mierzejewska AleksandraPosejdon Pułtusk2:48.8038836.4943.5851.5337.20
38.Stachowiak MariaAkwawit Leszno2:52.5836339.9943.5451.2037.85


<< TOP >>
Konkurencja 24
07-03-2015 - 12:00
Chłopców, 200m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:54.81
2:04.26
Wójt Łukasz
Cieślak Marcin
PZP
MUWAR
Berlin (GER)
Wrocław
15-11-2009
17-11-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kapias MichałSiKReT Gliwice2:10.09598A28.0832.0138.6231.38
2.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec2:10.63591A28.8933.2138.0630.47
3.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki2:12.23569A27.6133.5739.9531.10
4.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź2:12.68564A28.2734.4338.4831.50
5.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław2:13.03559A27.5633.6940.2931.49
6.Mańka FilipUKS 190 Łódź2:13.25556A29.4833.0639.2531.46
7.Kurleto PiotrKorona Kraków2:13.52553A27.7833.8438.2333.67
8.Oller KrzysztofKormoran Olsztyn2:13.61552A28.6635.5938.8230.54
9.Czop MichałMTS Kwidzyn2:13.69551A28.3334.5138.6532.20
10.Juraszek AdrianSkalar Słupsk2:13.82549A29.0234.3838.6031.82
11.Orzechowski KacperNAWA Skierniewice2:14.43542B29.6234.8137.7932.21
12.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim2:14.92536B28.3435.7240.3830.48
13.Szczepański OskarMKP Szczecin2:15.34531B28.6636.4638.5331.69
14.Walczysko JakubMOS Dąbrowa Grn2:15.46530B29.9934.5739.6931.21
15.Barczyk NorbertGalicja Kraków2:15.66527B28.6133.0441.9232.09
16.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź2:16.03523B29.2533.9441.6931.15
17.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa2:16.05523B29.9233.7340.3732.03
18.Taradyś Jakub SZGKORNER Zielona Góra2:16.61516B29.7034.6442.0230.25
19.Kowalski RafałSłowianka Gorzów Wlkp.2:17.22509B29.8935.4839.5832.27
20.Kowalski KarolUNIA Busko-Zdrój2:17.42507B30.3737.1039.3530.60
21.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:17.46507R28.7335.6540.3932.69
22.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska2:17.74504R28.4933.9742.9032.38
23.Wiewiórka DanielDziewiątka Dzierżoniów2:17.8750228.3934.9242.0932.47
24.Koput Kamil SWwaPOLONIA Warszawa2:17.9450229.2634.6941.5032.49
25.Błądek JędrzejGórnik Radlin2:18.8049230.0735.9240.3032.51
26.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków2:19.1248930.6934.5841.0332.82
27.Jodłowski MateuszGalicja Kraków2:19.6848330.3436.2140.7232.41
28.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim2:20.0447929.8636.1141.2932.78
29.Kowalczyk Jakub SRVictoria Racibórz2:20.6947330.2338.1139.2233.13
30.Dopierała KrystianKORNER Zielona Góra2:21.3746629.6936.1740.7734.74
31.Skierski RadosławWodnik 29 Katowice2:22.3745629.8237.3740.8334.35
32.Niedziela Hubert SOUNIA Oświęcim2:22.3845630.5036.0442.3333.51
33.Krasiński KacperDziewiątka Dzierżoniów2:24.4143731.0438.9440.9033.53
34.Słomiński SebastianRekin Świebodzice2:24.8343331.2035.9945.5332.11
35.Misina MateuszIKAR Mielec2:25.0443131.4836.6342.7634.17
36.Dąbrowski MateuszWARTA Poznań2:25.4642830.8237.6042.6534.39
37.Romaniec SzymonDelfin Gdynia2:26.4841931.6036.6344.9333.32
38.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki2:26.6241830.0136.9144.9234.78
39.Baran JakubDziewiątka Kalisz2:26.8241630.5238.1843.5934.53
40.Latusek SzymonGilus Gilowice2:29.2039632.3638.6243.1735.05
41.Szczepański BartoszPłetwal Mława2:29.4239432.8538.1443.7734.66
42.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki2:29.4439431.3038.1142.3937.64
43.Kasprzyk AlbertUKP Ruda Śląska2:30.0539030.3238.5545.1436.04
44.Polak MikołajKORONA-Swim Kielce2:30.3138733.0137.8444.9334.53
45.Bator KacperTS Wisła Kraków2:31.6237834.2739.8943.1034.36
46.Klej JakubŻAK Biała Podlaska2:31.7137731.7039.3644.5336.12
47.Gontarczyk KamilKapry Armexim2:32.5137132.4239.6046.5133.98
48.Pabich JakubOrka Ciechanów2:32.7936930.9437.9848.0835.79
49.Sumara KonradTS Wisła Kraków2:33.0636733.7538.6345.3335.35
50.Szałaśny Bartosz SOUNIA Oświęcim2:34.2435931.6840.3646.6635.54
51.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice2:35.0635333.6636.7452.0832.58
52.Zbrożek MikołajGim-92 Ursynów W-wa2:37.7633532.4540.6446.7437.93


<< TOP >>
Konkurencja 15
07-03-2015
Dziewcząt, 50m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
25.58
27.38
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
Herning (DEN)
Płock
13-12-2013
30-11-2002

Minimum IE Baku : 27.02

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Markowska JuliaZnicz Koszalin30.25523
2.Malczewska Zofia SWwaPOLONIA Warszawa30.40515


<< TOP >>
Konkurencja 16
07-03-2015
Chłopców, 50m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.77
24.64
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
WIPUL
G8WAR
Szczecin
Kraków
11-12-2011
26-10-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Dejneżenko DanielPOLONIA Warszawa26.87534
2.Cwajna KarolGórnik Radlin27.09521


<< TOP >>
Konkurencja 27
08-03-2015 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:03.53
2:10.98
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp.
13-12-2007
27-11-2008

Minimum IE Baku : 2:16.35

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Solak AnnaPSP Swim Płock2:26.23563A31.3337.4237.2840.20
2.Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa2:27.07553A32.9636.3138.0439.76
3.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka2:27.72546A32.2637.3439.1738.95
4.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź2:27.79545A33.2537.7138.1638.67
5.Kruszewska KajaJuvenia Białystok2:29.78524A33.3137.7539.8638.86
6.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim2:30.82513A33.5637.8739.1340.26
7.Duda KatarzynaMKP Szczecin2:32.54496A33.9638.6739.2440.67
8.Janczak PatrycjaMKP Szczecin2:32.89493A33.8738.0440.0540.93
9.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec2:33.31488A33.7339.0139.9540.62
10.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa2:33.76484A31.9938.0341.6742.07
11.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim2:34.03482B33.7938.8440.8040.60
12.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim2:34.21480B35.3340.9739.9237.99
13.Niziołek KingaIKAR Mielec2:35.32470B34.6339.0141.0940.59
Górska JuliaSkalar Warszawa2:35.32470B34.0438.9641.5240.80
15.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl2:35.75466B33.3838.6641.4042.31
16.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok2:35.88465B35.0238.8741.2040.79
17.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź2:40.35427B SKR.34.3240.3942.8142.83
18.Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska2:40.53425B34.4439.8542.4343.81
19.Duszyńska MagdalenaPark Wodny Tarnowskie G.2:40.77424B34.2440.2942.2044.04
20.Żylska JoannaKorona Kraków2:40.99422B36.1539.3041.0144.53
21.Kudlińska PaulinaWARTA Poznań2:41.86415R35.2640.8041.8543.95
22.Ziemian WeronikaSiódemka Sopot2:43.15405R37.2341.8742.2641.79
23.Kozera KatarzynaGalicja Kraków2:43.3040434.7941.4543.2643.80
24.Borczyk MartynaRekin Świebodzice2:43.4540335.9841.4943.5042.48
25.Kwiatkowska DominikaJuvenia Wrocław2:45.4838836.7840.0245.1643.52
26.Cygan-Duszyńska WiktoriaJuvenia Wrocław2:48.1737034.2540.7944.4748.66
27.Czarnecka KatarzynaG-8 Bielany Warszawa2:51.1635135.5143.7545.9945.91
28.Rzadkowolska ZuzannaDziewiątka Kalisz2:58.6830839.7046.2246.9045.86
29.Prądzyńska RoksanaPatomSwim Bogatynia3:11.4425138.8646.7552.3353.50


<< TOP >>
Konkurencja 28
08-03-2015 - 9:11
Chłopców, 200m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:50.13
2:00.26
Korzeniowski Paweł
Kuświk Maciej
AZWAR
SLWRO
Istambul (TUR)
Poznań
12-12-2009
17-12-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kwiasowski JakubJedynka Łódź2:11.29565A29.4432.7834.4234.65
2.Czop MichałMTS Kwidzyn2:11.56561A29.4834.4733.3434.27
3.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa2:12.09555A28.7233.2134.2535.91
4.Szyndler MichałZRYW Opole2:12.65548A30.2633.8734.4934.03
5.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź2:13.51537A29.5733.9534.7635.23
Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa2:13.51537A28.7133.3234.7936.69
7.Oller KrzysztofKormoran Olsztyn2:13.52537A29.6934.2035.0634.57
8.Mańka FilipUKS 190 Łódź2:14.35527A30.1934.2034.8735.09
9.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice2:15.37515A30.9234.0735.2835.10
10.Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim2:15.68512A30.2334.0235.4835.95
11.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.2:15.74511B29.0335.3035.8135.60
12.Michta Kacper SOcKS KSZO Ostrowiec2:16.76500B30.8335.0935.6535.19
13.Mayerberg Kacper SOUNIA Oświęcim2:17.45492B31.3635.8635.2834.95
14.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:17.57491B30.1634.8936.4336.09
15.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Grn2:17.71489B30.9135.5235.5335.75
16.Majerski JakubGalicja Kraków2:17.80488B31.1035.0436.1635.50
17.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska2:17.95487B29.8335.7235.6936.71
18.Roskosz Szymon SRUnia Racibórz2:18.51481B30.9735.4135.9436.19
19.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl2:18.64480B30.1535.0936.4536.95
20.Topolski DawidTRÓJKA Łódź2:18.79478B SKR.30.6535.2536.1236.77
21.Ciszewski JakubUKS 190 Łódź2:18.92477R31.5035.6837.1434.60
22.Kowalski KarolUNIA Busko-Zdrój2:20.99456R32.6037.3635.8235.21
23.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:21.2045430.2435.9837.8437.14
24.Kucharski FilipSiKReT Gliwice2:21.4745130.6335.7137.7137.42
25.Glonek MaciejWARTA Poznań2:22.4344231.2136.1236.8638.24
26.Jasiński WiktorSłowianka Gorzów Wlkp.2:22.4744230.2435.7737.3739.09
27.Krassowski CyprianSiódemka Sopot2:22.5144230.2536.1538.5337.58
28.Popiela KarolMOSM Tychy2:22.8443830.0635.4138.2439.13
29.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:23.5343230.9536.5538.2437.79
30.Kłaput BartoszGalicja Kraków2:24.1842631.8038.3337.5236.53
31.Pietrzyk Cezary SOcKS KSZO Ostrowiec2:24.8542030.3536.1838.9639.36
32.Gordziejuk-Nowak KacperPOLONIA Warszawa2:25.9641131.6337.5238.7738.04
33.Wozniak KamilFregata Kolbuszowa2:26.1440931.1436.4138.3740.22
34.Plutecki DawidGalicja Kraków2:26.4040731.0236.8137.8140.76
35.Krzysztofiak HubertWodnik Rawicz2:27.7739631.2236.9339.4740.15
36.Augustyn AleksanderFregata Kolbuszowa2:27.8039632.5137.2938.5639.44
37.Słomiński SebastianRekin Świebodzice2:28.1639332.3237.4240.3838.04
38.Adamczewski ErykDziewiątka Kalisz2:28.8838734.1438.3038.8737.57
39.Gontarczyk KamilKapry Armexim2:29.0438633.4339.1338.8637.62
40.Pabich JakubOrka Ciechanów2:29.3638332.4737.7339.7239.44
41.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice2:30.5937432.7440.1040.9536.80
42.Stępień MateuszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:30.9537132.0038.5840.2140.16
43.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa2:32.2336232.4139.2341.7938.80
44.Chyba ŁukaszTS Wisła Kraków2:34.7734532.3238.6742.0741.71
45.Szynalski SzymonWodnik Rawicz2:36.3333433.4439.8541.8741.17
46.Szałaśny Bartosz SOUNIA Oświęcim2:36.5233332.9839.2442.1542.15
47.Kasprzyk AlbertUKP Ruda Śląska2:40.6330832.5841.7043.3443.01
48.Ryś SzymonTS Wisła Kraków2:42.7629636.1242.2842.6141.75
DYSKW.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa
M12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 29
08-03-2015 - 9:27
Dziewcząt, 100m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
53.14
54.45
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
JOKRA
JUBIA
Istambul (TUR)
Poznań
10-12-2009
16-12-2011

Minimum IE Baku : 56.54

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin57.41701A27.4030.01
2.Klonowska JuliaMorena Gdańsk57.43700A27.4629.97
3.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn58.50662A27.6530.85
4.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn58.75654A27.9530.80
5.Kaczmarczyk NataliaPOLONIA Warszawa59.00646A28.0530.95
6.Bronek MartynaAligator Gorzyce59.09643A28.3430.75
7.Kowalska DominikaMZOS Płock59.92616A28.9830.94
8.Adamska AlicjaAligator Gorzyce1:00.04613A28.8131.23
9.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz1:00.15609A28.5331.62
10.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław1:00.22607A28.9431.28
11.Reks AleksandraG-8 Bielany Warszawa1:00.23607B SKR.28.1032.13
12.Kołodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim1:00.37603B29.1731.20
13.Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia1:00.40602B29.3031.10
14.Sinitchine ZojaKormoran Olsztyn1:00.51599B29.0331.48
15.Wrzosek IgaJEDYNKA Ożarów Maz1:00.70593B28.7331.97
16.Błażyczek KlaudiaAkwawit Leszno1:00.85589B28.9131.94
17.Świstuń JuliaGórnik Radlin1:00.90587B28.8332.07
18.Gorczyca OliwiaGalicja Kraków1:01.20579B29.0232.18
19.Żemajtis MariaKormoran Olsztyn1:01.58568B SKR.28.9032.68
20.Szafrańska Julia SOcKS KSZO Ostrowiec1:01.62567B29.5132.11
21.Margula WeronikaMKP Szczecin1:01.65566R SKR.29.1332.52
22.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec1:01.77563? SKR.29.3632.41
Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg1:01.77563?29.3232.45
24.Niedziałkowska DariaWodnik Radom1:01.9155929.5532.36
25.Kacprzycka WeronikaKapry Armexim1:02.0755529.7132.36
26.Malczewska Zofia SWwaPOLONIA Warszawa1:02.0955429.3332.76
27.Mydlarz Wiktoria SOUNIA Oświęcim1:02.1655229.9232.24
28.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno1:02.2954929.6432.65
29.Zawadzka AnnaWodnik 29 Katowice1:02.3654730.0932.27
30.Prusinowska KlaudynaSłowianka Gorzów Wlkp.1:02.3954629.2233.17
31.Pieczka MartynaAligator Gorzyce1:02.4254530.1432.28
32.Chojecka KarolinaOlimpic Warka1:02.5654229.9132.65
33.Kubiak KarolinaG-8 Bielany Warszawa1:02.5954130.4632.13
34.Karkoszka AnnaBarakuda Starachowice1:02.6553929.7632.89
35.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim1:02.6853830.0832.60
36.Malinowska ZuzannaŚLĄSK Wrocław1:02.6953830.1832.51
37.Mędrela MartaUKP Ruda Śląska1:02.7053830.2432.46
38.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów1:02.8653430.4232.44
39.Szczygieł OliwiaMTKP Delfin Toruń1:02.9753130.4532.52
40.Szopa MartaCSTR Strzyżów1:03.0053030.0832.92
41.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa1:03.0752930.6232.45
42.Wiśniewska OliwiaPiętnastka Bydgoszcz1:03.1452729.5533.59
43.Borejszo PaulaMKP Szczecin1:03.2952330.3832.91
44.Wrońska MariannaSiódemka Sopot1:03.4152030.5432.87
45.Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa1:03.5151831.0232.49
46.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa1:03.8251030.6733.15
47.Sugier SoniaSiKReT Gliwice1:03.9250830.5833.34
48.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik1:04.1950130.6133.58
49.Sobik OliwiaMOS Dąbrowa Grn1:04.2450030.4833.76
50.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa1:04.2650030.5533.71
51.Wysokińska AgnieszkaG-8 Bielany Warszawa1:04.3149930.9433.37
52.Klessa HelenaNielba Wągrowiec1:04.4249630.9933.43
53.Strzechowska ZofiaŻoliborz Warszawa1:04.4549531.0733.38
54.Jagiełło WeronikaKORONA-Swim Kielce1:04.72489
55.Kulik JuliaSOLEX Lębork1:04.8048731.0833.72
Biernacka WiktoriaZnicz Koszalin1:04.8048730.1534.65
57.Łotecka AleksandraGórnik Radlin1:04.8648631.0133.85
58.Widanka AleksandraJuvenia Wrocław1:04.8948531.0333.86
59.Berwid LigiaG-8 Bielany Warszawa1:04.9348431.2333.70
60.Smoragiewicz SaraWodnik Radom1:04.9548431.5333.42
61.Maciejewska MartynaKS Posnania1:05.0248231.4333.59
62.Grieger WeronikaBUKS Warszawa1:05.1348031.3033.83
63.Popiel VanessaRekin Świebodzice1:05.1647931.0334.13
64.Maksim MatyldaŻabianka Gdańsk1:05.2347831.9033.33
65.Błajet OliwiaWARTA Poznań1:05.4847231.4634.02
66.Mrugacz DominikaGalicja Kraków1:05.7346731.6634.07
67.Ciporska KatarzynaPOLONIA Warszawa1:05.8646431.5534.31
68.Soliwoda MartynaG-8 Bielany Warszawa1:06.0346131.0235.01
69.Borowska AgnieszkaPOLONIA Warszawa1:06.2045731.0835.12
70.Woronko WiktoriaMedyk Giżycko1:06.2145731.2434.97
71.Duszyńska MagdalenaPark Wodny Tarnowskie G.1:06.2745632.3733.90
72.Gajtkowska ZuzannaAligator Gorzyce1:06.3845331.6334.75
73.Baranowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa1:06.5245031.7134.81
74.Matysiak AleksandraŻoliborz Warszawa1:06.5545031.8234.73
75.Podleśny EmiliaGalicja Kraków1:06.5645031.1935.37
76.Michalak WeronikaWARTA Poznań1:06.6344832.3034.33
77.Felkel MajaWARTA Poznań1:07.4343232.1135.32
78.Głogowska AgataMorena Gdańsk1:07.4743232.7534.72
79.Rogowicz AleksandraOmega Sokółka1:07.6042932.5935.01
80.Rzemieniak WeronikaGórnik Radlin1:07.7842631.7136.07
81.Trella MatyldaSiódemka Sopot1:08.4541332.4835.97
82.Boduła AleksandraWodnik Radom1:08.5041232.7535.75
83.Kołomańska AmeliaJuvenia Wrocław1:08.8740632.3036.57
84.Stachowiak MariaAkwawit Leszno1:09.1640132.9336.23
85.Bereza AgataMTKP Delfin Toruń1:09.2839933.5235.76
86.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki1:09.3039833.0636.24
87.Bogucka KarolinaKarol Wadowice1:09.4339632.9236.51
88.Małkus AmeliaOstrobramska Warszawa1:09.6239332.7036.92
89.Szumska WiktoriaSiódemka Sopot1:09.8438933.7736.07
90.Brosowska SandraRUCH Grudziądz1:10.7137533.6937.02
91.Małek KatarzynaSkalar Warszawa1:10.82373
92.Kroczek Iga SOcKS KSZO Ostrowiec1:11.42364
93.Tomczewska IgaMTKP Delfin Toruń1:12.07354
94.Cichowska WeronikaMOSM Tychy1:12.11353
95.Szulc EmiliaRUCH Grudziądz1:12.44349
96.Gryc IzabelaJuvenia Białystok1:13.37336
97.Małysz KatarzynaOstrobramska Warszawa1:23.42228
DYSKW.Markowska JuliaZnicz Koszalin
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 30
08-03-2015 - 9:46
Chłopców, 100m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
46.52
49.79
Czerniak Konrad
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
Doha (QAT)
Gorzów Wlkp.
27-08-2014
28-11-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki52.51626A25.2627.25
2.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa53.36597A25.8427.52
3.Pytlarczyk Szymon SWwaPOLONIA Warszawa53.44594A25.4527.99
4.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim53.51592A26.0727.44
5.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec53.65587A26.3327.32
6.Smoliński JakubJEDYNKA Ożarów Maz53.68586A25.7327.95
7.Kapias MichałSiKReT Gliwice53.88580A25.7728.11
8.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik54.10573A25.9028.20
9.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa54.29567A26.0528.24
10.Gębka OlafWARTA Poznań54.39564A26.1728.22
11.Taradyś Jakub SZGKORNER Zielona Góra54.57558B26.2028.37
12.Piątkowiak Hubert SZGKORNER Zielona Góra54.66555B26.2628.40
13.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok54.80551B26.4428.36
14.Dejneżenko DanielPOLONIA Warszawa55.29536B26.1929.10
15.Serżysko KasperDelfin Gdynia55.47531B SKR.26.8228.65
16.Torba KacperOrka Lubań55.52530B26.6728.85
17.Łaś WiktorŚLĄSK Wrocław55.54529B26.7128.83
18.Zychowicz JakubZnicz Koszalin55.69525B26.5229.17
19.Kalkowski DawidSAMBOR Tczew55.70525B26.9128.79
20.Glazer RafałMKS Piaseczno55.94518B26.4229.52
21.Jankowiak MarcinWodnik Rawicz55.98517R26.6929.29
22.Błądek JędrzejGórnik Radlin56.01516R27.0928.92
23.Hano GrzegorzŚLĄSK Wrocław56.0651527.2628.80
Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.56.0651526.3129.75
25.Rybarczyk AdamLegia Warszawa56.0951427.0429.05
26.Szyndler MichałZRYW Opole56.2151127.1229.09
27.Guzior MaciejMZOS Płock56.2950826.7729.52
28.Wardak JakubG-8 Bielany Warszawa56.3450726.6529.69
29.Stonawski MaciejSłowianka Gorzów Wlkp.56.5950027.0929.50
30.Słomian WojciechMKP Myślibórz56.6050026.9829.62
31.Adamczak ZiemowitTrops Kartuzy56.6449926.7829.86
32.Zamelski MichałAstoria Bydgoszcz56.6549927.2829.37
33.Michalkiewicz FilipDziewiątka Dzierżoniów56.6749827.2429.43
34.Śmiarowski BeniaminKormoran Olsztyn56.8549326.6830.17
35.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Grn56.8749327.3329.54
36.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Grn56.8849327.1029.78
37.Myszka KacperSwim10 Puławy56.9549127.0229.93
38.Olejniczak BorysWARTA Poznań56.9949027.2629.73
39.Orłowski Kamil SOcKS KSZO Ostrowiec57.2648327.2929.97
40.Prus MateuszAkwawit Leszno57.2948227.6729.62
41.Waśko AdamJEDYNKA Ożarów Maz57.3148226.9230.39
42.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Grn57.5947527.6929.90
43.Misztal MikołajPolonez Wyszków57.6447327.3430.30
44.Henke Marek SOUNIA Oświęcim57.8246928.1429.68
45.Beberok FilipVictoria Kozy57.8546826.6031.25
46.Baryła KonradSłowianka Gorzów Wlkp.57.8946728.0829.81
47.Mech DariuszPirat Elbląg57.9546627.7930.16
48.Jobda RyszardVictoria Józefów57.9946528.0529.94
49.Bartnikiewicz JanKS Piątka Chorzów58.0246427.9430.08
50.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim58.1446127.5530.59
51.Jędrzejewski MateuszUKS GOS Raszyn58.2245928.3029.92
52.Łączny MichałHuragan Sosnowiec58.2545927.6930.56
53.Polaczek JakubPark Wodny Tarnowskie G.58.3045827.6130.69
54.Lisek AleksanderSłowianka Gorzów Wlkp.58.3545627.7230.63
55.Liss MateuszJuvenia Wrocław58.4245528.1030.32
56.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl58.4445428.2430.20
57.Wieczorek WojciechZRYW Opole58.5145328.0430.47
58.Lewandowski MichałZRYW Opole58.6544927.8730.78
59.Kalisz JakubPOLONIA Warszawa58.6744927.8130.86
60.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów Łódzki58.6944828.2030.49
61.Rel MaciejTRÓJKA Łódź58.7344828.1530.58
62.Rutkowski MichałUKS MOS Ełk58.7644728.2030.56
63.Lewicki AleksanderPOLONIA Warszawa58.7844628.1630.62
64.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa58.7944627.8830.91
65.Szczepański BartoszPłetwal Mława58.9444328.0830.86
66.Kowalczyk KrzysztofNAWA Skierniewice59.0044127.5331.47
67.Bochenek KonradMOS Dąbrowa Grn59.0344128.2230.81
68.Niedziela Hubert SOUNIA Oświęcim59.0444128.2430.80
69.Małysz PawełOstrobramska Warszawa59.1843728.0831.10
70.Kowalik Krystian SOcKS KSZO Ostrowiec59.2043727.8631.34
71.Bartkowski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec59.2543628.2531.00
72.Gostkowski KacperRUCH Grudziądz59.3443428.3031.04
73.Jodłowski MateuszGalicja Kraków59.3743328.4730.90
74.Muth MichałJEDYNKA Ożarów Maz59.5343028.6230.91
Maksymowicz TomaszJedynka Elbląg59.5343028.1631.37
76.Chmielewski JakubRUCH Grudziądz59.6442728.5631.08
77.Mieszkowski StanisławSkalar Warszawa59.9342128.8131.12
78.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice1:00.0641828.9431.12
79.Burek CezaryKapry Armexim1:00.1241728.4331.69
80.Zygiel PatrykIKAR Mielec1:00.2141528.7931.42
81.Sokołowski SzymonFala Ropczyce1:00.2441528.3531.89
82.Ostałowski PawełJedynka Elbląg1:00.6940629.0031.69
83.Surdyk PatrykMKP Szczecin1:00.7140528.0432.67
84.Ulianowski GracjanJuvenia Białystok1:00.8840228.4732.41
85.Franciszkiewicz JakubMorena Gdańsk1:00.9140129.0031.91
86.Jedliński Radoslaw SOUNIA Oświęcim1:00.9440128.3832.56
87.Pietrzyk Cezary SOcKS KSZO Ostrowiec1:01.0939829.4531.64
88.Karpiński DominikKS Piątka Chorzów1:01.2139529.4231.79
89.Kupczak JakubSkalar Warszawa1:01.2939429.7131.58
90.Golembka AleksanderWodnik Rawicz1:01.3039429.5331.77
91.Zwyrtek DominikWodnik Siemianowice Śl1:01.3139328.8532.46
92.Kordziak ArnoldG-8 Bielany Warszawa1:01.4439129.2432.20
93.Łaszuk FilipDziewiątka Dzierżoniów1:01.8438329.0632.78
94.Rybiński PiotrSiódemka Sopot1:01.8538329.4232.43
95.Kania SzymonFala Ropczyce1:01.8838329.6632.22
96.Górka MarcelMKP Myślibórz1:01.9438129.5632.38
97.Piątkiewicz DawidMZOS Płock1:02.0038029.2932.71
98.Zimnal BartłomiejMOS Dąbrowa Grn1:02.2337629.7932.44
99.Miksa BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:02.3737430.0632.31
100.Puszer DamianWodnik Siemianowice Śl1:02.4637229.4732.99
101.Kwiatkowski SzymonTrójka Oborniki1:02.5137129.9232.59
102.Cupak WojciechGalicja Kraków1:02.8236630.2732.55
103.Gołębski JanMOSM Tychy1:02.8836529.8133.07
104.Kokosza FilipWARTA Poznań1:02.8936429.6233.27
105.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa1:03.0936130.1732.92
106.Krawczak PatrykŻAK Biała Podlaska1:03.1036130.2632.84
107.Czech AdrianSokół Rzeszów1:03.3135729.8033.51
108.Kowalski AdamSkra Bełchatów1:03.7934930.9032.89
109.Mytula MikołajDziewiątka Kalisz1:03.8934830.7633.13
110.Sawicki DawidUKS MOS Ełk1:03.9234730.2633.66
111.Strzelczyk FilipSkalar Warszawa1:04.0134630.7233.29
112.Cwajna KarolGórnik Radlin1:04.5233730.8833.64
113.Kędzia PiotrJuvenia Wrocław1:04.9233130.6134.31
114.Gibalski KajetanRokita Brzeg Dolny1:05.0233031.2233.80
115.Galas JakubGalicja Kraków1:05.2332731.6333.60
116.Olbert GabrielRokita Brzeg Dolny1:05.4132431.0334.38
117.Michałowski RemigiuszJedynka Elbląg1:05.4732331.2734.20
118.Siedlecki JakubOstrobramska Warszawa1:05.6332130.6035.03
119.Fidurski JakubWodnik Siemianowice Śl1:05.9531631.3734.58
120.Rzeszotarski WojciechSkalar Warszawa1:06.5230831.2935.23
121.Urban KacperRUCH Grudziądz1:06.6330631.6534.98
122.Pietras GabrielFala Ropczyce1:09.0427532.6536.39
123.Lewandowski MichałRUCH Grudziądz1:11.8324434.9836.85


<< TOP >>
Konkurencja 31
08-03-2015 - 10:08
Dziewcząt, 100m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
58.43
1:00.29
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
SLGOR
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
27-11-2009
28-11-2008

Minimum IE Baku : 1:00.62

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław1:04.01642A31.1432.87
2.Koluch JuliaKapry Armexim1:04.17637A30.7733.40
3.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin1:04.59625A31.7032.89
4.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława1:05.01613A31.1533.86
5.Święcka JuliaKormoran Olsztyn1:05.90588A31.9333.97
Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok1:05.90588A32.0633.84
7.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn1:06.07584A32.2833.79
8.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź1:06.59570A31.8334.76
9.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin1:06.65569A32.1434.51
10.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów Łódzki1:06.97560A31.8935.08
11.Bilińska DominikaKS Piątka Chorzów1:07.25553B31.9635.29
12.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa1:07.30552B32.2135.09
13.Wojciechowska MariaOmega Kleszczów1:07.51547B32.6634.85
14.Kowalska DominikaMZOS Płock1:07.80540B32.8934.91
15.Rudek WiktoriaOrka Lubań1:08.15532B33.1335.02
16.Walz KorneliaNAWA Skierniewice1:08.35527B32.9635.39
17.Lewandowicz NataliaŻabianka Gdańsk1:08.67520B32.9035.77
18.Brzózka ZuzannaG-8 Bielany Warszawa1:09.18508B33.4735.71
19.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn1:09.29506B32.4536.84
20.Borys AnnaPOLONIA Warszawa1:09.35505B33.1636.19
21.Kromolicka WiktoriaWARTA Poznań1:09.64498R33.0636.58
22.Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia1:10.15488R35.1135.04
23.Sikorska MariaGim-92 Ursynów W-wa1:10.5947833.9136.68
24.Wrońska MariannaSiódemka Sopot1:10.9247234.7136.21
25.Żak KlaudiaMOSM Tychy1:10.9447133.4937.45
26.Bużycka MajaPłetwal Mława1:11.4746134.4637.01
27.Piekarz DariaIKAR Mielec1:11.5246035.6035.92
28.Tołłoczko OliwiaZnicz Koszalin1:11.8045533.7038.10
29.Rogala JuliaFala Ropczyce1:11.8945334.7237.17
30.Matysiak AleksandraŻoliborz Warszawa1:12.1844735.0637.12
31.Rzemieniak WeronikaGórnik Radlin1:12.2144734.3637.85
Koślicka NataliaMOS Dąbrowa Grn1:12.2144734.2138.00
33.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa1:12.8643535.9636.90
34.Kokot AngelikaSiKReT Gliwice1:12.9443434.8738.07
35.Hermanowska PatrycjaMOS Dąbrowa Grn1:14.0641436.2237.84
36.Strzechowska ZofiaŻoliborz Warszawa1:14.1541335.3838.77
37.Sakson-Szafrańska SaraPOLONIA Warszawa1:14.3141035.5638.75
38.Klimiuk JustynaPuszcza Hajnówka1:14.9739936.8138.16
39.Orwat MariaKS Posnania1:15.8438636.6539.19
40.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa1:16.2038037.1539.05
41.Brosowska SandraRUCH Grudziądz1:16.3837837.7438.64
42.Gabryś WiktoriaSiKReT Gliwice1:16.9137036.8640.05
43.Szumska WiktoriaSiódemka Sopot1:17.7835837.5740.21
44.Chudzińska BarbaraAkwawit Leszno1:18.0135437.9340.08
45.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia1:18.6634637.6840.98
46.Cichowska WeronikaMOSM Tychy1:23.0629440.9242.14
47.Małysz KatarzynaOstrobramska Warszawa1:29.5223443.8045.72
DYSKW.Strzępek KorneliaJuvenia Wrocław
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 32
08-03-2015 - 10:18
Chłopców, 100m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
49.69
54.52
Kawęcki Radosław
Murzyn Dawid
NOZIE
JOKRA
Istambul (TUR)
Ostrowiec Św.
12-12-2009
22-12-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Balcerak JakubTRÓJKA Łódź59.26563A28.5130.75
2.Miciul Michał SZGKORNER Zielona Góra59.41559A28.7430.67
3.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław59.55555A28.8630.69
4.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków1:00.11539A28.7131.40
5.Sawicki BartoszGórnik Radlin1:00.13539A29.0031.13
6.Łukaszczyk MateuszORKA Zamość1:00.32534A28.8131.51
7.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice1:00.51529A29.5330.98
8.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki1:00.57527A29.5830.99
9.Kurleto PiotrKorona Kraków1:00.61526A29.4131.20
10.Mańka FilipUKS 190 Łódź1:00.81521A30.0630.75
11.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź1:00.90518B29.7331.17
12.Woliński ArturOceanik Ostrzeszów1:00.93518B29.9231.01
13.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa1:00.97517B29.9431.03
14.Balicki MichałGalicja Kraków1:01.15512B29.8231.33
15.Kuczak Adam SZGKORNER Zielona Góra1:01.24510B29.7431.50
16.Filipek JakubPiętnastka Bydgoszcz1:01.25510B29.7731.48
17.Karnik ErykWodnik Radom1:01.31508B29.7131.60
18.Jastrząb Dominik SZGWARTA Poznań1:01.34507B29.4031.94
19.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz1:01.57502B29.9831.59
20.Roman MateuszZRYW Opole1:01.60501B30.2431.36
21.Piłkowski PatrykPOLONIA Warszawa1:01.61501?29.6731.94
Kędzia WiktorMKP Szczecin1:01.61501?30.5131.10
23.Krysztoforski FryderykDziewiątka Kalisz1:01.6749930.1231.55
24.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków1:01.9149330.1831.73
25.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa1:02.0149130.2731.74
26.Koput Kamil SWwaPOLONIA Warszawa1:02.0649029.9932.07
27.Madoń Marek SZGKORNER Zielona Góra1:02.2148630.0132.20
Barczyk NorbertGalicja Kraków1:02.2148630.1332.08
29.Walczysko JakubMOS Dąbrowa Grn1:02.2648530.2132.05
30.Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim1:02.2948430.8231.47
31.Maniszewski MichałDelfin Cieszyn1:02.4348130.4332.00
32.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok1:02.7847330.8531.93
33.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź1:02.8647130.2432.62
34.Bigajski AleksanderKorona Kraków1:02.9546930.3532.60
35.Jankowiak MarcinWodnik Rawicz1:03.0946630.4932.60
36.Dobecki MikołajPiętnastka Bydgoszcz1:03.2746230.5932.68
37.Kęsik KonradŻabianka Gdańsk1:03.5145731.3132.20
38.Stoszek KacperDelfin Cieszyn1:03.8545031.7032.15
39.Guzior MaciejMZOS Płock1:03.9544831.1632.79
40.Mech DariuszPirat Elbląg1:04.0744531.3632.71
41.Kowalski MaxymilianOrka Ciechanów1:04.2044230.7733.43
42.Pacławski JakubSiódemka Rzeszów1:04.2144230.6233.59
43.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:04.3244031.2533.07
44.Kubiś KamilPiętnastka Bydgoszcz1:04.3643931.4332.93
45.Romaniec SzymonDelfin Gdynia1:04.3943930.8133.58
46.Kałek OliwerKORNER Zielona Góra1:04.5143631.4233.09
47.Pawłowski BogdanBobry Dębica1:04.6443331.3133.33
48.Pawlicki MariuszMKS Piaseczno1:04.6743331.2433.43
49.Walerian OskarPiętnastka Bydgoszcz1:04.6843331.1233.56
50.Wyrobek RafałJedność Przyszowice1:05.2042231.4333.77
51.Nowicki JakubPiętnastka Bydgoszcz1:05.4941731.5333.96
52.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki1:05.7241232.1733.55
53.Walessa KamilUKP Ruda Śląska1:05.8840931.4334.45
54.Pietrusiak MichałKapry Armexim1:05.9640831.1534.81
55.Gardyan AdrianGórnik Radlin1:06.0040731.8634.14
56.Glonek MaciejWARTA Poznań1:06.1040532.2133.89
57.Popiela KarolMOSM Tychy1:06.4140031.5934.82
58.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa1:06.8839132.1334.75
59.Mitrus PawełMKS Piaseczno1:06.8939132.1534.74
60.Słomiński SebastianRekin Świebodzice1:07.3638333.0434.32
61.Babiuch Filip SOUNIA Oświęcim1:07.4538132.9934.46
62.Ostałowski PawełJedynka Elbląg1:07.8637533.1934.67
63.Reichelt AdrianSiKReT Gliwice1:08.1237032.6935.43
64.Piwowarczyk Artur SOUNIA Oświęcim1:08.4236532.9935.43
65.Filipkowski PawełOlimpijczyk Suwałki1:09.2135333.4435.77
66.Kordziak ArnoldG-8 Bielany Warszawa1:09.6934634.1535.54
67.Małysz PawełOstrobramska Warszawa1:09.7634533.5836.18
68.Kusztelak FilipWodnik Rawicz1:10.1333933.6136.52
69.Sumara KonradTS Wisła Kraków1:10.2733733.2836.99
70.Sawicki DawidUKS MOS Ełk1:10.4433534.0136.43
71.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice1:11.2032434.1237.08
72.Kruk MichałAkwawit Leszno1:13.2829735.5537.73
73.Mieszkowski StanisławSkalar Warszawa1:14.0028935.7438.26
74.Gostkowski KacperRUCH Grudziądz1:14.7228037.0937.63
75.Wnuczak DawidG-8 Bielany Warszawa1:14.9427835.9738.97
76.Rzeszotarski WojciechSkalar Warszawa1:15.1527636.7038.45
77.Strzelczyk FilipSkalar Warszawa1:17.6525037.7639.89
78.Lewandowski MichałRUCH Grudziądz1:23.2420341.8741.37


<< TOP >>
Konkurencja 33
08-03-2015 - 10:33
Dziewcząt, 100m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:06.51
1:09.20
Kamińska Beata
Otremba Justyna
AWGDA
DETOR
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
11-12-2005
28-11-2009

Minimum IE Baku : 1:09.89

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Tomaszek Aleksandra SWwaPOLONIA Warszawa1:12.05648A33.8138.24
2.Aściukiewicz MartaMKP Kołobrzeg1:12.26642A33.9838.28
3.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław1:12.75629A34.2738.48
4.Kisiel GabrielaNeptun Stargard Szcz1:13.35614A34.7638.59
5.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn1:13.37613A34.1939.18
6.Hallmann WeronikaSOLEX Lębork1:13.85602A34.6239.23
7.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:14.20593A34.8639.34
8.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź1:14.59584A34.5340.06
9.Chmielewska AnetaOlimpic Warka1:15.33567A35.3939.94
10.Kościanek NataliaOlimpic Warka1:15.43565A35.3940.04
11.Józefiak NikolaJuvenia Wrocław1:15.52563B35.1040.42
12.Sasiela SylwiaŚLĄSK Wrocław1:15.73558B35.2940.44
13.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka1:15.97553B SKR.35.5540.42
14.Gruca Alicja SRUnia Racibórz1:16.40543B35.8940.51
15.Koterba Adrianna SZGKORNER Zielona Góra1:16.44542B36.3940.05
16.Kowalska ElizaAligator Gorzyce1:16.52541B SKR.35.8440.68
17.Biernacka MichalinaUKS MOS Ełk1:16.67538B36.2040.47
18.Piekut Zofia SWwaPOLONIA Warszawa1:16.78535B34.1642.62
19.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim1:17.05530B36.3940.66
20.Morchat KatarzynaKORNER Zielona Góra1:17.37523B36.4240.95
21.Pawelska DominikaGlosator Kraków1:17.47521R36.2441.23
22.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno1:17.54520R35.7841.76
23.Gliwa HannaG-8 Bielany Warszawa1:17.6951736.1441.55
24.Mordak JuliaMKP Szczecin1:17.7151635.5542.16
25.Szlęk KatarzynaMOS Katowice1:17.7451636.0641.68
26.Kocjan Victoria SRVictoria Racibórz1:17.8751336.7641.11
27.Stojanowska AleksandraKORNER Zielona Góra1:18.0950937.2840.81
Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa1:18.0950936.8341.26
29.Maruszczyk BeataMOSM Tychy1:18.4850136.1542.33
30.Hajduk AnitaJuvenia Białystok1:18.7849536.8941.89
31.Kujawska KatarzynaMTKP Delfin Toruń1:18.8849437.6741.21
32.Szeremeta WeronikaSkalar Słupsk1:19.2048836.9042.30
33.Mycek AgnieszkaŚLĄSK Wrocław1:19.6048037.5442.06
34.Kacprzak PatrycjaTRÓJKA Łódź1:19.6947937.4442.25
35.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik1:20.0947237.7142.38
36.Bartczak JuliaDELFIN Łódź1:20.6546237.7642.89
37.Surmiak GabrysiaUKP Ruda Śląska1:20.7646037.8042.96
38.Przygoda JuliaJEDYNKA Ożarów Maz1:20.9645637.9942.97
39.Ziąbek WeronikaGalicja Kraków1:21.1545337.8743.28
40.Borczyk MartynaRekin Świebodzice1:21.1845338.0843.10
41.Kopeć AleksandraDelfinek Łuków1:21.2445237.6943.55
42.Kwiatkowska DominikaJuvenia Wrocław1:21.4044938.0943.31
43.Piestrzeniewicz OliwiaMorena Gdańsk1:21.7244438.3843.34
44.Kocurek MartaKS Posnania1:21.9344038.5643.37
45.Łopacińska NataliaMorena Gdańsk1:22.3243438.8043.52
46.Ślusarczyk NataliaMOS Dąbrowa Grn1:22.3943338.4343.96
47.Woroniecka NataliaPuszcza Hajnówka1:22.7742738.4544.32
48.Abramowicz JuliaIKS Konstancin1:22.8842538.8744.01
49.Płóciennik WiktoriaDziewiątka Kalisz1:22.9842439.0143.97
50.Popiel VanessaRekin Świebodzice1:24.3240440.0344.29
51.Bielewicz JoannaWARTA Poznań1:25.0539438.3346.72
52.Kawka KingaSiódemka Sopot1:25.5138739.8745.64
53.Felkel JustynaSiKReT Gliwice1:25.9638140.4145.55
54.Swół ElizaIKAR Mielec1:26.9536840.9546.00
55.Kwiatkowska AdriannaRokita Brzeg Dolny1:26.9836840.8146.17
56.Matuszczyk ZuzannaDziewiątka Dzierżoniów1:27.3636340.8546.51
57.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki1:27.5836040.7746.81
58.Małek KatarzynaSkalar Warszawa1:30.1233141.7848.34
59.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka1:31.5431641.8649.68


<< TOP >>
Konkurencja 34
08-03-2015 - 10:45
Chłopców, 100m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
58.80
1:02.66
Plutecki Adam
Tokarski Krzysztof
NOZIE
VIRAC
Warszawa
Wrocław
19-12-2009
20-11-2005

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź1:03.07685A29.6833.39
2.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa1:03.80662A29.9033.90
3.Czop FilipMTS Kwidzyn1:05.53611A31.0034.53
4.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim1:05.54610A30.9734.57
5.Pętlak TadeuszOstrobramska Warszawa1:06.44586A31.3235.12
6.Pakuła MateuszJedynka Łódź1:06.67580A31.4435.23
7.Juraszek AdrianSkalar Słupsk1:06.77577A31.3135.46
8.Koczorowski KacperAkwawit Leszno1:07.39561A31.5835.81
9.Adamski MikołajKP Ciechanów1:07.40561A31.5835.82
10.Kała MikołajSiKReT Gliwice1:07.74553A SKR.32.0135.73
11.Wiatr KrzysztofLegia Warszawa1:08.12544B31.8536.27
12.Orzechowski KacperNAWA Skierniewice1:08.14543B31.7836.36
13.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki1:08.36538B32.2036.16
14.Komkowski MaciejPiętnastka Bydgoszcz1:08.73529B31.5637.17
15.Derendarz AleksanderUKS 190 Łódź1:09.29516B32.7036.59
16.Bieg OskarWodnik 29 Katowice1:09.33516B32.6836.65
17.Suliga JeremiPolna Warszawa1:09.63509B32.6636.97
18.Wodzień SzymonBobry Dębica1:10.33494B33.7536.58
19.Nowak KacperWARTA Poznań1:10.52490B33.2037.32
20.Wardak JakubG-8 Bielany Warszawa1:10.53490B33.6936.84
21.Data MariuszIKAR Mielec1:10.56489R33.4537.11
22.Rdzanek SzymonGórnik Radlin1:10.58489R32.3138.27
23.Kłosiński AlanJedynka Łódź1:10.5948832.3938.20
24.Krasiński KacperDziewiątka Dzierżoniów1:10.6948632.9937.70
25.Bomastyk MichałSiKReT Gliwice1:10.7048632.6238.08
Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Grn1:10.7048632.9737.73
27.Glazer RafałMKS Piaseczno1:10.7548532.9337.82
28.Kowalczyk Jakub SRVictoria Racibórz1:10.7948433.5837.21
29.Rębacz MaciejG-8 Bielany Warszawa1:10.8048433.1237.68
30.Dopierała KrystianKORNER Zielona Góra1:11.3347334.5836.75
31.Bieniek JakubSokół Rzeszów1:11.4447133.6237.82
32.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl1:11.7546533.6438.11
33.Kosmala SzymonOrlik Lublin1:11.8846333.0238.86
34.Greczanik Paweł SOUNIA Oświęcim1:11.9246233.6438.28
35.Krawczyk KamilMOSM Tychy1:12.1145834.0038.11
36.Janiszewski MikołajSiKReT Gliwice1:12.1545733.2438.91
37.Dąbrowski MateuszWARTA Poznań1:12.1745733.8238.35
38.Jaworski MaciejG-8 Bielany Warszawa1:13.6543034.6339.02
39.Kelner Nikodem SRUnia Racibórz1:14.0642334.4239.64
40.Kwiatkowski SzymonTrójka Oborniki1:15.0440634.0540.99
41.Klej JakubŻAK Biała Podlaska1:15.3740135.4239.95
42.Jedliński Radoslaw SOUNIA Oświęcim1:15.5739835.6539.92
43.Ruskowiak KonradJagiellonka Warszawa1:15.9239234.9840.94
44.Jędrzejewski MateuszUKS GOS Raszyn1:15.9639236.3139.65
45.Birecki JakubWodnik 29 Katowice1:16.0239135.8640.16
46.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa1:16.0939035.9040.19
47.Kotula KamilSokół Rzeszów1:16.1338935.4440.69
48.Polaczek JakubPark Wodny Tarnowskie G.1:16.1538935.0441.11
49.Górka MarcelMKP Myślibórz1:16.4938435.9640.53
50.Latusek SzymonGilus Gilowice1:16.8637836.2240.64
51.Dzik Marek SOcKS KSZO Ostrowiec1:16.8737835.7241.15
52.Dąbrowski DanielUKP Ruda Śląska1:17.1137534.5342.58
53.Gorycki JanDelfin Horyniec Zdrój1:17.3037236.0941.21
54.Filipkowski PawełOlimpijczyk Suwałki1:17.6236736.2341.39
55.Piątkiewicz DawidMZOS Płock1:18.2535836.3641.89
56.Kusztelak FilipWodnik Rawicz1:18.7535237.0641.69
57.Golembka AleksanderWodnik Rawicz1:19.4334337.6841.75
58.Jordan ArturJEDYNKA Ożarów Maz1:19.5034236.9742.53
59.Krawczak PatrykŻAK Biała Podlaska1:19.7833837.2742.51
60.Kokosza FilipWARTA Poznań1:20.7132736.8143.90
61.Dąbrowski JanPirat Elbląg1:20.7432637.8942.85
62.Fidurski JakubWodnik Siemianowice Śl1:20.9032438.5342.37
63.Bator KacperTS Wisła Kraków1:21.7931439.0142.78
64.Michałowski RemigiuszJedynka Elbląg1:22.0231138.6443.38
65.Siedlecki JakubOstrobramska Warszawa1:25.2027838.5446.66
66.Olbert GabrielRokita Brzeg Dolny1:29.1124341.4947.62
DYSKW.Szabłowski HubertJagiellonka Warszawa
Dotknięcie ściany nawrotowej jedną ręką na 50m
DYSKW.Szczeciński Robert SWwaPOLONIA Warszawa
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 35
08-03-2015 - 10:59
Dziewcząt, 100m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
59.04
1:02.57
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
Ostrowiec Św.
Płock
21-12-2013
01-12-2002

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Solak AnnaPSP Swim Płock1:06.89633A30.1536.74
2.Klonowska JuliaMorena Gdańsk1:07.97603A31.1336.84
3.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin1:08.15599A31.6536.50
4.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec1:08.58587A31.5337.05
5.Szopa MartaCSTR Strzyżów1:08.59587A32.6635.93
6.Adamska AlicjaAligator Gorzyce1:09.32569A32.6536.67
7.Koluch JuliaKapry Armexim1:09.33568A30.1639.17
8.Knapik AgataOxpress Bolesławiec1:09.43566A31.8137.62
9.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka1:09.47565A32.8136.66
10.Wojciechowska MariaOmega Kleszczów1:09.71559A31.2238.49
11.Walz KorneliaNAWA Skierniewice1:09.89555B32.1437.75
12.Kromolicka WiktoriaWARTA Poznań1:09.91554B33.0536.86
13.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław1:10.14549B SKR.32.1138.03
14.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn1:10.40543B31.1139.29
15.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1:10.44542B33.7636.68
16.Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg1:10.57539B32.3738.20
17.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława1:10.69536B32.0338.66
18.Gruca Alicja SRUnia Racibórz1:10.79534B33.6237.17
19.Wiśniewska OliwiaPiętnastka Bydgoszcz1:10.94531B32.0938.85
20.Pieczka MartynaAligator Gorzyce1:11.03529B34.1836.85
21.Mydlarz Wiktoria SOUNIA Oświęcim1:11.06528R32.7638.30
22.Sasiela SylwiaŚLĄSK Wrocław1:11.08527R34.9436.14
23.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim1:11.2252433.0338.19
24.Gliwa HannaG-8 Bielany Warszawa1:11.2652433.4537.81
25.Bilińska DominikaKS Piątka Chorzów1:11.3152231.3239.99
26.Maruszczyk BeataMOSM Tychy1:11.6551534.2337.42
27.Kaczmarczyk JuliaGórnik Radlin1:11.7751232.9538.82
28.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin1:11.8251131.6240.20
29.Borejszo PaulaMKP Szczecin1:11.9250933.3238.60
30.Dąbrowska Agnieszka SZGKORNER Zielona Góra1:12.0250732.7039.32
31.Kubiak KarolinaG-8 Bielany Warszawa1:12.1850434.1038.08
32.Kaczmarczyk NataliaPOLONIA Warszawa1:12.2150332.5839.63
Chmielewska AnetaOlimpic Warka1:12.2150335.3036.91
34.Kulik JuliaSOLEX Lębork1:12.2950133.8438.45
35.Senczyszyn BarbaraMKP Szczecin1:12.3949933.1939.20
36.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn1:12.4349933.8838.55
37.Kujawska KatarzynaMTKP Delfin Toruń1:12.6049534.0238.58
38.Wasilewicz JuliaWARTA Poznań1:13.1248533.4839.64
Ziąbek WeronikaGalicja Kraków1:13.1248533.4239.70
40.Pawelska DominikaGlosator Kraków1:13.5347635.1238.41
41.Mrugacz DominikaGalicja Kraków1:13.5847534.3339.25
42.Świstuń JuliaGórnik Radlin1:13.8847033.0740.81
43.Woronko WiktoriaMedyk Giżycko1:14.2946232.9941.30
44.Biernacka WiktoriaZnicz Koszalin1:14.4246033.5840.84
45.Kościanek NataliaOlimpic Warka1:14.5445736.3638.18
46.Biernacka MichalinaUKS MOS Ełk1:14.5745737.0437.53
47.Podleśny EmiliaGalicja Kraków1:14.9545034.6340.32
48.Piestrzeniewicz OliwiaMorena Gdańsk1:15.0044937.0337.97
49.Głogowska AgataMorena Gdańsk1:16.0143135.2040.81
50.Klimiuk JustynaPuszcza Hajnówka1:16.1542934.2041.95
51.Jagiełło WeronikaKORONA-Swim Kielce1:16.6042134.2742.33
52.Kocurek MartaKS Posnania1:16.6542136.4840.17
53.Maciejewska MartynaKS Posnania1:17.4640736.2141.25
54.Prusinowska KlaudynaSłowianka Gorzów Wlkp.1:19.4037833.4345.97
55.Bogucka KarolinaKarol Wadowice1:20.1736736.4143.76
56.Tomczewska IgaMTKP Delfin Toruń1:20.7136036.6644.05
57.Małkus AmeliaOstrobramska Warszawa1:21.9634438.5543.41
58.Gryc IzabelaJuvenia Białystok1:22.4233836.0946.33
59.Szulc EmiliaRUCH Grudziądz1:25.2430640.7144.53
60.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka1:26.6329140.7045.93
61.Bereza AgataMTKP Delfin Toruń1:27.1028638.8248.28


<< TOP >>
Konkurencja 36
08-03-2015 - 11:13
Chłopców, 100m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
53.16
58.16
Plutecki Adam
Krogulski Filip
NOZIE
UNOSW
Castellon (ESP)
Oświęcim
26-11-2009
22-12-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec59.56617A27.8531.71
2.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim59.98604A27.9132.07
3.Kapias MichałSiKReT Gliwice1:00.05602A27.3632.69
4.Kurleto PiotrKorona Kraków1:00.16598A27.2232.94
5.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki1:00.38592A27.6132.77
6.Sawicki BartoszGórnik Radlin1:01.54559A27.7733.77
7.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.1:01.62557A28.7032.92
8.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław1:01.76553A27.8733.89
9.Szabłowski HubertJagiellonka Warszawa1:01.87550A29.2332.64
10.Wiewiórka DanielDziewiątka Dzierżoniów1:02.10544A28.3133.79
11.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa1:02.55532B30.0732.48
Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa1:02.55532B SKR.28.4734.08
13.Orzechowski KacperNAWA Skierniewice1:02.60531B28.9133.69
Walczysko JakubMOS Dąbrowa Grn1:02.60531B29.0133.59
15.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź1:02.88524B28.7734.11
16.Gębka OlafWARTA Poznań1:03.15517B29.2533.90
17.Łaś WiktorŚLĄSK Wrocław1:03.17517B29.2733.90
18.Barczyk NorbertGalicja Kraków1:03.23515B28.4334.80
19.Szczepański OskarMKP Szczecin1:03.27514B28.9834.29
20.Mitrus PawełMKS Piaseczno1:03.55508B28.3835.17
21.Bomastyk MichałSiKReT Gliwice1:03.57507R28.7134.86
22.Rybarczyk AdamLegia Warszawa1:03.71504R30.0133.70
23.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:03.7350328.7834.95
24.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska1:03.9649828.7035.26
25.Zychowicz JakubZnicz Koszalin1:04.2349229.1135.12
26.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków1:04.7048129.9034.80
27.Błądek JędrzejGórnik Radlin1:04.8347829.4735.36
28.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz1:04.9247629.1135.81
29.Janiszewski MikołajSiKReT Gliwice1:05.0747330.3234.75
Baryła KonradSłowianka Gorzów Wlkp.1:05.0747328.3536.72
31.Kowalski KarolUNIA Busko-Zdrój1:05.2346930.5134.72
32.Skierski RadosławWodnik 29 Katowice1:05.4846430.7434.74
33.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim1:05.5446330.3535.19
34.Kowalczyk Jakub SRVictoria Racibórz1:05.5646231.6433.92
35.Słomian WojciechMKP Myślibórz1:05.6446129.4036.24
36.Jodłowski MateuszGalicja Kraków1:05.6846030.3435.34
37.Kowalski RafałSłowianka Gorzów Wlkp.1:05.7845830.9134.87
38.Beberok FilipVictoria Kozy1:05.8045730.1235.68
Niedziela Hubert SOUNIA Oświęcim1:05.8045730.4535.35
40.Krawczyk KamilMOSM Tychy1:05.9045531.4234.48
41.Kelner Nikodem SRUnia Racibórz1:05.9845330.3335.65
42.Bigajski AleksanderKorona Kraków1:06.0345229.7336.30
43.Rdzanek SzymonGórnik Radlin1:06.1045130.9435.16
44.Dobecki MikołajPiętnastka Bydgoszcz1:06.1145129.8936.22
45.Kowalski MaxymilianOrka Ciechanów1:06.1745029.6236.55
Henke Marek SOUNIA Oświęcim1:06.1745030.0636.11
Nowicki JakubPiętnastka Bydgoszcz1:06.1745029.5736.60
48.Pacławski JakubSiódemka Rzeszów1:06.3644628.9337.43
49.Kęsik KonradŻabianka Gdańsk1:06.3844528.6237.76
50.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki1:06.4644430.5235.94
51.Majerski JakubGalicja Kraków1:06.5044328.8737.63
52.Dąbrowski MateuszWARTA Poznań1:06.5744231.7534.82
53.Stonawski MaciejSłowianka Gorzów Wlkp.1:06.7343830.9235.81
54.Rębacz MaciejG-8 Bielany Warszawa1:06.8943531.4635.43
55.Kowalik Krystian SOcKS KSZO Ostrowiec1:06.9243530.7036.22
56.Misina MateuszIKAR Mielec1:07.5242331.4136.11
57.Krzysztofiak HubertWodnik Rawicz1:07.6442129.8637.78
58.Szczepański BartoszPłetwal Mława1:07.6642131.4436.22
59.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów Łódzki1:07.6742031.3836.29
60.Wodzień SzymonBobry Dębica1:07.9441533.2234.72
61.Babiuch Filip SOUNIA Oświęcim1:07.9741530.9137.06
62.Kosmala SzymonOrlik Lublin1:08.0541332.0336.02
63.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa1:08.0741331.5936.48
64.Polak MikołajKORONA-Swim Kielce1:08.2141031.8636.35
65.Rutkowski MichałUKS MOS Ełk1:08.5140531.7136.80
66.Baran JakubDziewiątka Kalisz1:08.9239831.7237.20
67.Bieniek JakubSokół Rzeszów1:09.1339433.7735.36
Krassowski CyprianSiódemka Sopot1:09.1339431.6337.50
69.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa1:09.3739031.2638.11
70.Pawlicki MariuszMKS Piaseczno1:09.4238930.5838.84
71.Szynalski SzymonWodnik Rawicz1:09.6238631.7437.88
72.Ruskowiak KonradJagiellonka Warszawa1:09.8938133.7136.18
73.Dzik Marek SOcKS KSZO Ostrowiec1:09.9538032.5037.45
74.Klej JakubŻAK Biała Podlaska1:10.0537932.2637.79
75.Miller JakubSiKReT Gliwice1:10.1237831.4638.66
76.Gardyan AdrianGórnik Radlin1:10.1637731.9738.19
77.Zygiel PatrykIKAR Mielec1:10.3637431.2539.11
78.Bartkowski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec1:10.4137332.9337.48
79.Ulianowski GracjanJuvenia Białystok1:11.1736132.0339.14
80.Karpiński DominikKS Piątka Chorzów1:11.8335134.2337.60
81.Oller KrzysztofKormoran Olsztyn1:12.1534732.2439.91
82.Jaworski MaciejG-8 Bielany Warszawa1:12.2434535.3336.91
83.Zbrożek MikołajGim-92 Ursynów W-wa1:12.3934332.2540.14
84.Piwowarczyk Artur SOUNIA Oświęcim1:12.6733932.6040.07
85.Gołębski JanMOSM Tychy1:15.1530734.0041.15
86.Rybiński PiotrSiódemka Sopot1:15.7829936.0539.73
87.Ryś SzymonTS Wisła Kraków1:15.8429834.6141.23
88.Dąbrowski JanPirat Elbląg1:17.9627537.7740.19
89.Burek CezaryKapry Armexim1:19.8125634.2345.58
DYSKW.Dopierała Krysti