Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży POLTAREX - Lista wyników


Nr  1  50m dowolny  Kobiet  9 lat
Nr  2  50m dowolny  Mężczyzn  9 lat
Nr  3  100m dowolny  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  4  100m dowolny  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  5  50m grzbietowy  Kobiet  9 lat
Nr  6  50m grzbietowy  Mężczyzn  9 lat
Nr  7  100m grzbietowy  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  8  100m grzbietowy  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  9  50m klasyczny  Kobiet  9 lat
Nr  10  50m klasyczny  Mężczyzn  9 lat
Nr  11  100m klasyczny  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  12  100m klasyczny  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  13  100m motylkowy  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  14  100m motylkowy  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  15  100m zmienny  Kobiet  9 - 11 lat
Nr  16  100m zmienny  Mężczyzn  9 - 11 lat


Nr  1
8.12.2007
50m dowolny  Kobiet

9 lat
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Juchnowicz Natalia98Dwójka Morena G34.47346
2.Zalewska Kaja98TROPS Kartuzy36.06302
3.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn38.57247
4.Będkowska Agata98Marlin Gryfino40.61211
5.Warszawska Nikola98Flota Gdynia40.72210
6.Bach Wiktoria98TROPS Kartuzy40.74209
7.Sierocka Karolina98TROPS Kartuzy40.82208
8.Zalewska Aleksandra98MTS Kwidzyn41.62196
9.Wąsik Marta98MTS Kwidzyn41.81194
10.Kasprowicz Justyna98Znicz Koszalin42.12189
11.Gosiewska Paulina98Dwójka Morena G42.44185
12.Klonowska Marta98Dwójka Morena G43.10177
13.Grabowska Weronika98MTS Kwidzyn44.81157
14.Janke Sara98Znicz Koszalin45.00155
15.Załuska Martyna98TROPS Kartuzy45.04155
16.Ruszczyńska Klaudia98Znicz Koszalin45.07155
17.Winkel Weronika98Flota Gdynia45.60149
18.Muzolf Weronika98MTS Kwidzyn45.70148
19.Stankowska Paulina98TROPS Kartuzy45.99146
20.Bielecka Katarzyna98Znicz Koszalin46.24143
21.Kasprzak Klaudia98Flota Gdynia46.64140
22.Koniuszy Karolina98AZS-AWFiS Gdańs47.07136
23.Czarnecka Karolina98Skalar Słupsk48.17127
24.Włodarczyk Julia98Dwójka Morena G48.35125
25.Kałużna Paulina98Znicz Koszalin48.41125
26.Górecka Katarzyna98Mewa Władysławo48.54124
27.Milczarek Dominika98Skalar Słupsk49.09120
28.Knot Daria98Dwójka Morena G49.14119
29. Tober Agnieszka98 1-Solex Lębork 49.41 117
30.Czerwińska Anita98Znicz Koszalin50.80108
31.Wysocka Katarzyna98Skalar Słupsk50.90107
32.Miller Karolina98AZS-AWFiS Gdańs50.96107
33.Słota Angelika98Trójka Lębork56.0680
34. Isio Małgorzata98 1-Solex Lębork 1:01.44 61


r.KodCzasPkt.
PKCyman Julia99TROPS Kartuzy37.31273


<< TOP >>
Nr  2
8.12.2007
50m dowolny  Mężczyzn

9 lat
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy35.28219
2.Dobies Mikołaj98Trójka Lębork35.70212
3.Mańczak Błażej98Flota Gdynia37.13188
Dobrzyński Marsel98AZS-AWFiS Gdańs37.13188
5.Biernacki Kacper98Znicz Koszalin37.14188
6.Sznigir Michał98Marlin Gryfino38.35171
7.Mikulski Krzysztof98Znicz Koszalin38.44170
8.Malec Filip98Znicz Koszalin39.06162
9.Pawłyszyn Jacek98Skalar Słupsk39.34158
10. Tołoczko Dawid98 1-Solex Lębork 39.56 156
11.Figura Bartłomiej98Dwójka Morena G40.08150
12.Makuś Anton98Skalar Słupsk40.11149
13.Wołkanowski Marcin98AZS-AWFiS Gdańs40.17149
14.Kaszuba Damian98TROPS Kartuzy40.90141
15.Walentowski Marcin98TROPS Kartuzy41.47135
16. Sołyszko Seweryn98 1-Solex Lębork 41.89 131
17.Wasilak Dominik98Znicz Koszalin42.10129
18.Kinder Mateusz98Znicz Koszalin42.13129
19.Fejdasz Paweł98AZS-AWFiS Gdańs43.07121
20.Krzysztofowicz Maciej98Skalar Słupsk43.08121
21.Frankowski Szymon98Znicz Koszalin43.65116
22.Lewańczyk Rafał98Mewa Władysławo43.66116
23.Byczkowski Maciej98TROPS Kartuzy43.91114
24.Walaszek Jędrzej98Skalar Słupsk44.54109
25.Kobylarz Michał98MTS Kwidzyn44.81107
Kański Norbert98AZS-AWFiS Gdańs44.81107
27.Kotlewski Michał98Dwójka Morena G45.06105
28.Cichowski Mateusz98Skalar Słupsk45.38103
29.Zaskórski Artur98Marlin Gryfino45.51102
30.Mackojć Aleksander98TROPS Kartuzy46.4196
31.Rokita Karol98Dwójka Morena G47.3891
32.Adamski Patryk98Marlin Gryfino47.4290
33. Wrzesień Filip98 1-Solex Lębork 47.59 89
34.Karczewski Krzysztof98AZS-AWFiS Gdańs47.8288
35.Tomczyk Dominik98AZS-AWFiS Gdańs48.0687
36.Buchała Patryk98Dwójka Morena G48.3785
37.Zagrobelny Aleksander98Znicz Koszalin48.3885
38.Pokrzywka Szymon98Znicz Koszalin48.4285
39.Rzoska Fabian98Trójka Lębork48.9582
40.Salach Norbert98Znicz Koszalin49.7278
41.Czarzasty Aleksander98TROPS Kartuzy50.5675
42.Wiśniewski Michał98AZS-AWFiS Gdańs51.5171
43.Klein Patryk98TROPS Kartuzy51.6270
44.Polejowski Jakub98TROPS Kartuzy52.1568
45.Marecki Michał98Dwójka Morena G54.7559
46. Klawikowski Jakub98 1-Solex Lębork 56.67 53
47.Byczkowski Grzegorz98TROPS Kartuzy57.9150


<< TOP >>
Nr  3
8.12.2007
100m dowolny  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum

FINA 2004
11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kozłowska Anna9615 Aqua Byd1:07.08488
2.Dyakowska Maja96Orka Ciechanów1:09.40440
3.Szrubkowska Julia96Dwójka Morena G1:10.21425
4.Sylwestrzak Izabella Sp7596AZS-AWFiS Gdańs1:10.69417
5. Zdrojewska Marcelina96 1-Solex Lębork 1:11.00 411
6.Szczerbińska Magdalena96MAL WOPR Malbor1:12.34389
7.Ziomkowska Agata96Dwójka Morena G1:13.03378
8.Kowakowska Małgorzata96 Siódemka Sopot1:15.41343
9.Kordowska Agnieszka96MTS Kwidzyn1:15.74339
10.Siwakowska Aleksandra96 Siódemka Sopot1:16.71326
11. Wolska Patrycja96 1-Solex Lębork 1:18.69 302
12.Piśniakowska Alicja96Znicz Koszalin1:18.86300
13.Brodowska Katarzyna96Znicz Koszalin1:19.99288
14.Falgowska Kamila96 Siódemka Sopot1:20.60281
15.Nowińska Olga96MAL WOPR Malbor1:21.98267
16.Blaschke Izabela96 Siódemka Sopot1:22.10266
17.Olchowska Kaja96Znicz Koszalin1:23.00257
18.Zasadnia Paulina96Znicz Koszalin1:23.10257
19.Michalska Ewa96Orka Ciechanów1:23.18256
20.Pankowska Iwona96Znicz Koszalin1:24.22246
21.Jarkiewicz Aleksandra96 Trójka Wejherow1:24.26246
22.Józewczyk Martyna96Trójka Wejherow1:24.37245
23. Domska Kamila96 1-Solex Lębork 1:24.54 244
24.Jezierska Karolina96 Dwójka Morena G1:26.10231
25.Chodkowska Andżelika96 Dwójka Morena G1:30.62198
26.Sobiech Aleksandra96 Siódemka Sopot1:32.40187
27. Frąckowiak Bogumiła96 1-Solex Lębork 1:32.72 185
28.Frankiewicz Alicja96 Siódemka Sopot1:36.64163
29.Muszyńska Iga96Siódemka Sopot1:41.57140
30.Strachanowska Marcelina96Mewa Władysławo1:43.10134


10 lat

r.KodCzasPkt.
1.Bagińska Zofia97Siódemka Sopot1:17.85312
2.Pawlikowska Magdalena97 Siódemka Sopot1:18.06309
3.Dziadkowiak Patrycja97Znicz Koszalin1:19.06298
4.Ugodzińska Karolina97Orka Ciechanów1:22.06266
5.Jeleniewska Marta97MAL WOPR Malbor1:23.44253
6. Wójcik Magdalena97 1-Solex Lębork 1:23.63 252
7.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy1:23.67251
8.Miliszewska Justyna97MOSiR Sopot1:24.62243
9.Cybula Małgorzata97AZS-AWFiS Gdańs1:25.71234
10.Osenkowska Wiktoria97Znicz Koszalin1:26.77225
11.Uchimiak Marta97Znicz Koszalin1:27.53219
12.Świniarska Magda97 Siódemka Sopot1:28.51212
13.Konopka Monika97Znicz Koszalin1:31.90190
14.Gronek Halszka97Znicz Koszalin1:32.47186
15.Kołodziejska Weronika97 Dwójka Morena G1:32.72185
16.Przecherska Martyna97Mewa Władysławo1:37.45159
17.Bucińska Karolina97Marlin Gryfino1:37.73158
18.Dankowska Karolina97Marlin Gryfino1:37.76158
19.Polak Ada97UKS Rafa Gdynia1:38.03156
20.Molik Zuzanna97Siódemka Sopot1:38.16156
21.Wangler Eliza97AZS-AWFiS Gdańs1:38.48154
22.Kolas Natalia97Dwójka Morena G1:39.12151
23.Milczarek Adriana97Trójka Lębork1:39.72148
24.Bernas Paulina97Skalar Słupsk1:40.41145
25. Marcinkowska Barbara97 1-Solex Lębork 1:41.00 143
26.Kamecka Julia97MTS Kwidzyn1:42.06138
27. Brumer Małgorzata97 1-Solex Lębork 1:42.95 135
28.Piórek Małgorzata97AZS-AWFiS Gdańs1:43.52133
29.Szulc Nikola97Marlin Gryfino1:43.81132
30.Zieman Nikol97AZS-AWFiS Gdańs1:44.53129
31.Mastejowska Karolina97AZS-AWFiS Gdańs1:46.33122


<< TOP >>
Nr  4
8.12.2007
100m dowolny  Mężczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum

FINA 2004
11 lat

r.KodCzasPkt.
1. Renusz Piotr96 1-Solex Lębork 1:05.38 367
Rekord Okręgu 11 lat
2.Marudziński Kamil96Orka Ciechanów1:06.65346
3. Teliczan Krzysztof96 1-Solex Lębork 1:08.09 324
4.Stiller Piotr96Dwójka Morena G1:08.93313
5.Kuskowski Adam96Orka Ciechanów1:11.18284
6.Fleiszerowicz Aleksander96Znicz Koszalin1:11.53280
7.Rykaczewski Szymon96Znicz Koszalin1:12.22272
8.Olender Karol96Dwójka Morena G1:12.30271
9.Matejek Piotr96Znicz Koszalin1:13.97253
10.Woźny Tomasz96MAL WOPR Malbor1:15.021243
11.Rybak Lambert96Znicz Koszalin1:15.022243
12. Krawczyk Marcin96 1-Solex Lębork 1:15.46 238
13.Adamski Adrian96Orka Ciechanów1:16.44229
14.Janicki Wojciech96MTS Kwidzyn1:16.50229
15.Zając Paweł96Znicz Koszalin1:16.94225
16.Pietroń Mateusz96Orka Ciechanów1:16.98225
17. Żulpo Maciej96 1-Solex Lębork 1:17.46 220
18.Belter Daniel96Trójka Wejherow1:18.47212
19.Sudomir Piotr96Dwójka Morena G1:18.87209
20.Groszewski Marcin96Skalar Słupsk1:19.06207
21.Chmiel Kacper96MKP Szczecinek1:19.23206
22.Masłyk Mateusz96Dwójka Morena G1:19.76202
23.Olszak Arkadiusz96Znicz Koszalin1:19.82201
24.Gruszka Szymon96Znicz Koszalin1:20.03200
25.Zawadzki Grzegorz96Dwójka Morena G1:21.12192
26.Urbanowski Łukasz96 Siódemka Sopot1:21.77187
27.Jaroszewski Tomasz96 Dwójka Morena G1:22.72181
28.Szczepankiewicz Mateusz96 Dwójka Morena G1:23.92173
29.Kass Mateusz96Dwójka Morena G1:24.48170
30.Mierzejewski Mateusz96 Siódemka Sopot1:25.22166
31. Markowicz Kacper96 1-Solex Lębork 1:26.29 159
32.Jakubiec Szymon96MKP Szczecinek1:27.67152
33. Bujak Paweł96 1-Solex Lębork 1:28.80 146
34.Gdowski Jarosław96Dwójka Morena G1:29.24144
35.Ostoja-Ostaszewski Jędrzej96 Dwójka Morena G1:34.51121
36.Chmara Kacper96Mewa Władysławo1:38.97106
37.Witowski Tomasz96Siódemka Sopot1:43.0694
38.Iwaniuk Patryk96Mewa Władysławo1:51.0475


10 lat

r.KodCzasPkt.
1.Sendyk Paweł97Marlin Gryfino1:15.58237
2.Zuchowski Ernest97Trójka Lębork1:18.38213
3.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańs1:19.52204
4.Borysiewicz Dawid97Znicz Koszalin1:19.74202
5. Mach Mateusz97 1-Solex Lębork 1:20.58 196
6.Rubach Kamil97Dwójka Morena G1:21.72188
7.Kowalewski Filip97MTS Kwidzyn1:21.81187
8.Mazgaj Tomasz97Znicz Koszalin1:23.20178
9.Kukiełko Igor97UKS Rafa Gdynia1:23.72175
10.Teofilak Kamil97Znicz Koszalin1:23.98173
11. Pszonak Łukasz97 1-Solex Lębork 1:25.34 165
12.Giza Michał97Dwójka Morena G1:25.57163
13.Jaworski Filip97Znicz Koszalin1:25.90162
14.Czerwiński Dawid97AZS-AWFiS Gdańs1:26.18160
15.Żygenda Krzysztof97 Siódemka Sopot1:27.10155
16.Konopka Mateusz97Flota Gdynia1:27.26154
17.Pieczul Albert97Siódemka Sopot1:27.45153
18.Kamiński Marcin97Marlin Gryfino1:27.79151
19.Łepek Radosław97Znicz Koszalin1:28.11150
20.Piórkowski Patryk97AZS-AWFiS Gdańs1:28.67147
21.Krzyżanowski Marek97AZS-AWFiS Gdańs1:29.60142
22.Sukta Oskar97AZS-AWFiS Gdańs1:31.20135
23.Kaczkowski Jakub97 Siódemka Sopot1:31.22135
24.Parszuto Paweł97Siódemka Sopot1:31.78132
25.Syrotynes Serhiy97Skalar Słupsk1:31.82132
26.Szymula Maciej97MAL WOPR Malbor1:32.95128
27.Rybczyński Marcin97MAL WOPR Malbor1:35.62117
28.Karpusiewicz Sebastian97 Siódemka Sopot1:35.72117
29.Grzesik Filip97Marlin Gryfino1:35.91116
30.Boryń Dominik97MTS Kwidzyn1:36.08115
31.Słota Oskar97Trójka Lębork1:40.63101
32.Malinowski Michał97Skalar Słupsk1:40.76100
33. Pawelczyk Igor97 1-Solex Lębork 1:42.62 95
34.Barganowski Tomasz97MTS Kwidzyn1:43.7392
35.Świder Arkadiusz97Flota Gdynia1:44.7389
36.Pieczka Tymoteusz97AZS-AWFiS Gdańs1:45.9886
37.Szymaniuk Maciej97Skalar Słupsk1:46.1586
38.Owsianik Tomasz97Flota Gdynia1:49.9277
39.Jacek Karol97Skalar Słupsk1:54.6768
40.Wołejko Krzysztof97Skalar Słupsk2:13.6643
DYSKW.Wołkowicz Łukasz97AZS-AWFiS Gdańs
DYSKW.Świst Bartłomiej97MAL WOPR Malbor


<< TOP >>
Nr  5
8.12.2007
50m grzbietowy  Kobiet

9 lat
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Juchnowicz Natalia98Dwójka Morena G39.98316
2.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn43.10252
3.Bach Wiktoria98TROPS Kartuzy47.18192
4.Ropel Wiktoria98Dwójka Morena G47.50189
5.Wąsik Marta98MTS Kwidzyn47.57188
6.Zalewska Aleksandra98MTS Kwidzyn47.69186
7.Będkowska Agata98Marlin Gryfino47.81185
8.Klonowska Marta98Dwójka Morena G47.94183
9.Muraszko-Kuźma Urszula98 Dwójka Morena G48.04182
10.Stankowska Paulina98TROPS Kartuzy48.15181
11.Stenka Natalia98Dwójka Morena G48.43178
12. Grejć Honorata98 1-Solex Lębork 48.44 178
13.Gosiewska Paulina98Dwójka Morena G48.62176
14.Załuska Martyna98TROPS Kartuzy49.42167
15.Czerwińska Anita98Znicz Koszalin50.48157
16.Ruszczyńska Klaudia98Znicz Koszalin50.74155
17.Smoluchowska Magdalena98 Dwójka Morena G51.46148
18.Sierocka Karolina98TROPS Kartuzy51.51148
19.Bielecka Katarzyna98Znicz Koszalin51.87145
20.Milczarek Dominika98Skalar Słupsk52.10143
21. Tober Agnieszka98 1-Solex Lębork 52.83 137
22.Skowyrska Agnieszka98 Dwójka Morena G52.88137
23. Felsztiger Agata98 1-Solex Lębork 53.08 135
24.Muzolf Weronika98MTS Kwidzyn53.12135
Kasprowicz Justyna98Znicz Koszalin53.12135
26.Wysocka Katarzyna98Skalar Słupsk53.38133
27.Knot Daria98Dwójka Morena G53.44132
Lejman Zuzanna98Dwójka Morena G53.44132
29.Kałużna Paulina98Znicz Koszalin54.70123
30.Słota Angelika98Trójka Lębork55.10121
31.Czarnecka Karolina98Skalar Słupsk55.41119
32.Grabowska Weronika98MTS Kwidzyn55.96115
33.Koniuszy Karolina98AZS-AWFiS Gdańs57.36107
34.Posiakow Wiktoria98Dwójka Morena G59.2597
35.Michniewicz Anna98AZS-AWFiS Gdańs1:00.4891
36. Synowiec Dominika98 1-Solex Lębork 1:03.33 80
37.Dawidowska Alicja98TROPS Kartuzy1:03.6079


r.KodCzasPkt.
PKCyman Julia99TROPS Kartuzy43.46246


<< TOP >>
Nr  6
8.12.2007
50m grzbietowy  Mężczyzn

9 lat
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy38.69231
2.Małecki Mateusz98Dwójka Morena G41.18191
3.Kuś Maciej98TROPS Kartuzy43.16166
4.Mańczak Błażej98Flota Gdynia43.51162
5.Byczkowski Maciej98TROPS Kartuzy44.94147
6.Pingot Mikołaj98Dwójka Morena G45.59141
7.Malec Filip98Znicz Koszalin45.62141
8.Kański Norbert98AZS-AWFiS Gdańs45.81139
9.Figura Bartłomiej98Dwójka Morena G45.97138
10.Kaszuba Damian98TROPS Kartuzy47.26127
11.Dobrzyński Marsel98AZS-AWFiS Gdańs47.28126
12.Kobylarz Michał98MTS Kwidzyn48.111120
13.Krzysztofowicz Maciej98Skalar Słupsk48.112120
14.Pawłyszyn Jacek98Skalar Słupsk48.12120
15.Wołkanowski Marcin98AZS-AWFiS Gdańs48.15120
16.Mackojć Aleksander98TROPS Kartuzy48.49117
Bruździak Maciej98Dwójka Morena G48.49117
18.Owczarek Mateusz98Dwójka Morena G49.05113
19.Sznigir Michał98Marlin Gryfino49.11113
20. Sołyszko Seweryn98 1-Solex Lębork 49.18 112
21.Cichowski Mateusz98Skalar Słupsk49.51110
22.Marecki Michał98Dwójka Morena G50.52104
23.Rzoska Fabian98Trójka Lębork52.1494
24. Klawikowski Jakub98 1-Solex Lębork 52.26 94
25.Kinder Mateusz98Znicz Koszalin52.3093
26.Tomczyk Dominik98AZS-AWFiS Gdańs52.3893
27.Rokita Karol98Dwójka Morena G52.8191
28.Kotlewski Michał98Dwójka Morena G53.0689
29.Wiśniewski Michał98AZS-AWFiS Gdańs53.5787
30.Fejdasz Paweł98AZS-AWFiS Gdańs53.76186
31.Zaskórski Artur98Marlin Gryfino53.76286
32.Zigert Norbert98AZS-AWFiS Gdańs53.8486
33.Klein Patryk98TROPS Kartuzy54.8481
34.Zagrobelny Aleksander98Znicz Koszalin56.3275
35.Czarzasty Aleksander98TROPS Kartuzy56.4874
36.Polejowski Jakub98TROPS Kartuzy56.5074
37.Buchała Patryk98Dwójka Morena G57.6970
38.Frankowski Szymon98Znicz Koszalin58.2668
39.Karczewski Krzysztof98AZS-AWFiS Gdańs59.6563
40.Salach Norbert98Znicz Koszalin1:01.5857
41.Byczkowski Grzegorz98TROPS Kartuzy1:15.5031
DYSKW.Adamski Patryk98Marlin Gryfino
DYSKW.Pokrzywka Szymon98Znicz Koszalin


<< TOP >>
Nr  7
8.12.2007
100m grzbietowy  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum

FINA 2004
11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kozłowska Anna9615 Aqua Byd1:16.62440
2.Dyakowska Maja96Orka Ciechanów1:18.55408
3.Sylwestrzak Izabella Sp7596AZS-AWFiS Gdańs1:20.08385
4.Szrubkowska Julia96Dwójka Morena G1:22.51352
5.Kordowska Agnieszka96MTS Kwidzyn1:25.18320
6.Kowakowska Małgorzata96 Siódemka Sopot1:28.75283
7. Śliwińska Patrycja96 1-Solex Lębork 1:30.66 266
8. Wolska Patrycja96 1-Solex Lębork 1:31.13 262
9.Olchowska Kaja96Znicz Koszalin1:31.35260
10.Konopka Karolina96Znicz Koszalin1:31.64257
11.Michalska Ewa96Orka Ciechanów1:31.91255
12.Lewińska Dominika96Dwójka Morena G1:32.46250
13.Jezierska Karolina96 Dwójka Morena G1:33.34243
14.Nowińska Olga96MAL WOPR Malbor1:34.26236
15.Piśniakowska Alicja96Znicz Koszalin1:36.95217


10 lat

r.KodCzasPkt.
1.Von Lonski Karolina97 Dwójka Morena G1:23.94335
2.Pawlikowska Magdalena97 Siódemka Sopot1:26.32308
3.Jeleniewska Marta97MAL WOPR Malbor1:29.31278
4.Świniarska Magda97Siódemka Sopot1:32.44251
5. Karaś Adrianna97 1-Solex Lębork 1:32.58 249
6.Macioszek Agnieszka97Znicz Koszalin1:34.79232
7. Hrycyk Marta97 1-Solex Lębork 1:36.71 219
8.Konopka Monika97Znicz Koszalin1:37.15216
9. Wójcik Magdalena97 1-Solex Lębork 1:37.58 213
10.Redosz Marta97Skalar Słupsk1:39.48201
11.Bernas Paulina97Skalar Słupsk1:45.15170
12.Berszel Joanna97Dwójka Morena G1:49.30152
13.Smardz Pamela97Flota Gdynia1:49.32152
14. Brumer Małgorzata97 1-Solex Lębork 1:50.12 148
15.Dankowska Karolina97Marlin Gryfino1:50.91145
16.Kamecka Julia97MTS Kwidzyn1:52.11140
17.Zieman Nikol97AZS-AWFiS Gdańs2:00.84112
18.Szulc Nikola97Marlin Gryfino2:17.5076
DYSKW.Cybula Małgorzata97AZS-AWFiS Gdańs
DYSKW.Mastejowska Karolina97AZS-AWFiS Gdańs
DYSKW.Palutkiewicz Wiktoria97AZS-AWFiS Gdańs
DYSKW.Molik Zuzanna97 Siódemka Sopot
DYSKW.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy
DYSKW.Kędziora Magdalena97 Dwójka Morena G


<< TOP >>
Nr  8
8.12.2007
100m grzbietowy  Mężczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum

FINA 2004
11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Marudziński Kamil96Orka Ciechanów1:15.32313
2. Teliczan Krzysztof96 1-Solex Lębork 1:18.86 273
3.Morawski Jakub96Dwójka Morena G1:19.34268
4.Pietrzak Krzysztof96UKS Rafa Gdynia1:21.30249
5.Pietroń Mateusz96Orka Ciechanów1:26.61206
6.Zając Paweł96Znicz Koszalin1:27.13202
7.Jaroszewski Tomasz96Dwójka Morena G1:28.45193
8.Gruszka Szymon96Znicz Koszalin1:30.08183
9.Woźny Tomasz96MAL WOPR Malbor1:31.54174
10. Markowicz Kacper96 1-Solex Lębork 1:31.55 174
11.Hinc Michał96TROPS Kartuzy1:32.73168
12.Urbanowski Łukasz96 Siódemka Sopot1:33.15165
13. Bujak Paweł96 1-Solex Lębork 1:36.86 147
14.Ostoja-Ostaszewski Jędrzej96 Dwójka Morena G1:37.58144
15.Masłyk Mateusz96Dwójka Morena G1:39.64135
16.Miotk Kacper96Mewa Władysławo1:40.55132
17.Gdowski Jarosław96Dwójka Morena G1:43.23122


10 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kodrzycki Krzysztof97 Trójka Lębork1:26.61206
2.Łubiński Michał97MTS Kwidzyn1:27.21202
3.Sendyk Paweł97Marlin Gryfino1:27.69198
4.Woźniak Grzegorz97Dwójka Morena G1:30.35181
5.Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańs1:31.22176
6.Połatyński Maik97Dwójka Morena G1:31.25176
7. Mach Mateusz97 1-Solex Lębork 1:31.62 174
8.Kaczkowski Jakub97Siódemka Sopot1:31.88172
9.Kowalewski Filip97MTS Kwidzyn1:34.58158
10. Pszonak Łukasz97 1-Solex Lębork 1:35.00 156
11.Słota Oskar97Trójka Lębork1:38.29141
12.Kierat Tymoteusz97Dwójka Morena G1:38.80139
13.Teofilak Kamil97Znicz Koszalin1:39.60135
14. Tomaszczyk Stanisław97 1-Solex Lębork 1:40.50 132
15. Pawelczyk Igor97 1-Solex Lębork 1:40.55 132
16.Parszuto Paweł97Siódemka Sopot1:42.29125
17.Kamiński Marcin97Marlin Gryfino1:43.57120
18.Frankowski Arkadiusz97Znicz Koszalin1:44.51117
19.Sukta Oskar97AZS-AWFiS Gdańs1:44.81116
20.Boryń Dominik97MTS Kwidzyn1:48.32105
21.Świst Bartłomiej97MAL WOPR Malbor1:49.64101
22.Pieczka Tymoteusz97AZS-AWFiS Gdańs1:54.9888
23.Jacek Karol97Skalar Słupsk2:07.3765
DYSKW.Karpusiewicz Sebastian97 Siódemka Sopot
DYSKW.Racinowski Szymon97Marlin Gryfino


<< TOP >>
Nr  9
8.12.2007
50m klasyczny  Kobiet

9 lat
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Zalewska Kaja98TROPS Kartuzy46.84270
2.Warszawska Nikola98Flota Gdynia48.70240
3.Winkel Weronika98Flota Gdynia51.25206
4.Zalewska Aleksandra98MTS Kwidzyn53.57180
5.Muraszko-Kuźma Urszula98 Dwójka Morena G54.24174
6.Miller Karolina98AZS-AWFiS Gdańs54.91168
7.Smoluchowska Magdalena98 Dwójka Morena G55.89159
8.Włodarczyk Julia98Dwójka Morena G56.39155
9.Stenka Natalia98Dwójka Morena G57.35147
10.Stankowska Paulina98TROPS Kartuzy57.60145
11.Grabowska Weronika98MTS Kwidzyn57.84143
12.Skowyrska Agnieszka98 Dwójka Morena G58.30140
13.Dawidowska Alicja98TROPS Kartuzy59.50132
14.Michniewicz Anna98AZS-AWFiS Gdańs1:01.94117
15.Kasprzak Klaudia98Flota Gdynia1:03.12110
16. Tober Agnieszka98 1-Solex Lębork 1:04.96 101
17.Słota Angelika98Trójka Lębork1:06.1696
18. Synowiec Dominika98 1-Solex Lębork 1:07.53 90
19. Isio Małgorzata98 1-Solex Lębork 1:09.25 84
DYSKW.Górecka Katarzyna98Mewa Władysławo
DYSKW. Felsztiger Agata98 1-Solex Lębork
DYSKW. Grejć Honorata98 1-Solex Lębork
DYSKW.Posiakow Wiktoria98 Dwójka Morena G
DYSKW.Ropel Wiktoria98Dwójka Morena G


<< TOP >>
Nr  10
8.12.2007
50m klasyczny  Mężczyzn

9 lat
Brak minimum

FINA 2004
r.KodCzasPkt.
1.Makuś Anton98Skalar Słupsk47.07183
2.Pawłyszyn Jacek98Skalar Słupsk49.55157
3.Małecki Mateusz98Dwójka Morena G49.92153
4.Byczkowski Maciej98TROPS Kartuzy50.34149
5.Dobrzyński Marsel98AZS-AWFiS Gdańs50.59147
6.Lewańczyk Rafał98Mewa Władysławo51.43140
7. Tołoczko Dawid98 1-Solex Lębork 52.10 135
8.Walentowski Marcin98TROPS Kartuzy52.24134
9.Wołkanowski Marcin98AZS-AWFiS Gdańs52.47132
10.Pingot Mikołaj98Dwójka Morena G52.69130
11.Rusin Mateusz98Znicz Koszalin52.70130
12.Kuś Maciej98TROPS Kartuzy53.94121
13.Walaszek Jędrzej98Skalar Słupsk54.58117
14.Rokita Karol98Dwójka Morena G55.29113
15.Kobylarz Michał98MTS Kwidzyn57.57100
16.Rzoska Fabian98Trójka Lębork58.6894
17.Zigert Norbert98AZS-AWFiS Gdańs59.7789
18. Wrzesień Filip98 1-Solex Lębork 1:02.69 77
DYSKW.Klein Patryk98TROPS Kartuzy
DYSKW.Dobies Mikołaj98Trójka Lębork
DYSKW.Owczarek Mateusz98 Dwójka Morena G


<< TOP >>
Nr  11
8.12.2007
100m klasyczny  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum

FINA 2004
11 lat

r.KodCzasPkt.
1. Śliwińska Patrycja96 1-Solex Lębork 1:32.51 354
2.Dolińska Sandra96Znicz Koszalin1:33.61342
3.Kopowska Dobrawa96MTS Kwidzyn1:34.36334
4.Gajewska Wiktoria96Znicz Koszalin1:36.88308
5.Jeleńska Natalia96Znicz Koszalin1:37.99298
6.Hałuszka Natalia96Znicz Koszalin1:38.22296
7. Wolska Patrycja96 1-Solex Lębork 1:39.17 1 287
8. Stenka Agnieszka96 1-Solex Lębork 1:39.17 2 287
9.Brodowska Katarzyna96Znicz Koszalin1:39.173287
10.Józewczyk Martyna96Trójka Wejherow1:39.60284
11.Pankowska Iwona96Znicz Koszalin1:42.48260
12.Zasadnia Paulina96Znicz Koszalin1:43.03256
13.Jarkiewicz Aleksandra96 Trójka Wejherow1:44.11248
14.Lewińska Dominika96Dwójka Morena G1:48.13222
15.Strachanowska Marcelina96Mewa Władysławo1:49.19215
16.Sobiech Aleksandra96 Siódemka Sopot1:49.83212
17.Chodkowska Andżelika96 Dwójka Morena G1:53.57191
18.Muszyńska Iga96Siódemka Sopot1:55.12184
19.Frankiewicz Alicja96 Siódemka Sopot1:55.25183


10 lat

r.KodCzasPkt.
1.Bagińska Zofia97Siódemka Sopot1:32.97349
2.Bukowska Kaja97Skalar Słupsk1:35.54321
3.Hopało Majka97Skalar Słupsk1:38.72291
4.Dziadkowiak Patrycja97Znicz Koszalin1:40.36277
5.Ugodzińska Karolina97Orka Ciechanów1:42.09263
6. Hrycyk Marta97 1-Solex Lębork 1:44.93 243
7.Miliszewska Justyna97MOSiR Sopot1:47.83224
8.Milczarek Adriana97Trójka Lębork1:48.47220
9.Piotrowska Anna97Znicz Koszalin1:48.73218
10.Bucińska Karolina97Marlin Gryfino1:50.28209
11.Macioszek Agnieszka97Znicz Koszalin1:50.64207
12. Brumer Małgorzata97 1-Solex Lębork 1:57.03 175
13.Kamecka Julia97MTS Kwidzyn1:59.97162
14. Marcinkowska Barbara97 1-Solex Lębork 2:01.94 155
15.Polak Ada97UKS Rafa Gdynia2:06.06140
16.Palutkiewicz Wiktoria97AZS-AWFiS Gdańs2:06.72138
17.Przecherska Martyna97Mewa Władysławo2:07.43135
18.Piórek Małgorzata97AZS-AWFiS Gdańs2:11.16124
19.Szulc Nikola97Marlin Gryfino2:23.3995


<< TOP >>
Nr  12
8.12.2007
100m klasyczny  Mężczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum

FINA 2004
11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Maciupa Jacek96MKP Szczecinek1:25.92311
2.Szołoch Andrzej96Dwójka Morena G1:26.94300
3.Rykaczewski Szymon96Znicz Koszalin1:31.14260
4.Janicki Wojciech96MTS Kwidzyn1:31.20260
5. Teliczan Krzysztof96 1-Solex Lębork 1:31.85 254
6. Czerwiński Przemysław96 1-Solex Lębork 1:31.92 254
7. Krawczyk Marcin96 1-Solex Lębork 1:32.41 250
8.Kuskowski Adam96Orka Ciechanów1:32.99245
9.Chmiel Kacper96MKP Szczecinek1:34.04237
10.Zawadzki Grzegorz96Dwójka Morena G1:35.13229
11. Panek Mikołaj96 1-Solex Lębork 1:36.83 217
12.Adamski Adrian96Orka Ciechanów1:36.98216
13.Belter Daniel96Trójka Wejherow1:37.13215
14.Pietrzak Krzysztof96UKS Rafa Gdynia1:38.31207
15.Matejek Piotr96Znicz Koszalin1:38.50206
16. Żulpo Maciej96 1-Solex Lębork 1:41.63 188
17.Hinc Michał96TROPS Kartuzy1:43.44178
18.Jakubiec Szymon96MKP Szczecinek1:44.48173
19.Szczepankiewicz Mateusz96 Dwójka Morena G1:45.21169
20.Mierzejewski Mateusz96 Siódemka Sopot1:46.69162
21.Kass Mateusz96Dwójka Morena G1:48.53154
22.Pietroń Mateusz96Orka Ciechanów1:48.73153
23. Markowicz Kacper96 1-Solex Lębork 1:48.74 153
24.Nazarczuk Konrad96Mewa Władysławo1:58.30119
25.Miotk Kacper96Mewa Władysławo2:02.10108


10 lat

r.KodCzasPkt.
1.Puchacz Damian97Marlin Gryfino1:36.76218
2.Łubiński Michał97MTS Kwidzyn1:39.46200
3.Paluszkiewicz Dawid97 Dwójka Morena G1:40.52194
4.Mazgaj Tomasz97Znicz Koszalin1:40.87192
5.Łepek Radosław97Znicz Koszalin1:41.81187
6.Borysiewicz Dawid97Znicz Koszalin1:42.04186
7.Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańs1:42.62182
8. Fornalik Krzysztof97 1-Solex Lębork 1:42.77 182
9.Kowalewski Filip97MTS Kwidzyn1:43.36179
10.Pieczul Albert97Siódemka Sopot1:45.46168
11.Czerwiński Dawid97AZS-AWFiS Gdańs1:45.54168
12.Kodrzycki Krzysztof97 Trójka Lębork1:46.26164
13. Onasz Krystian97 1-Solex Lębork 1:46.64 163
14.Żygenda Krzysztof97 Siódemka Sopot1:47.07161
15.Racinowski Szymon97Marlin Gryfino1:47.23160
16.Syrotynes Serhiy97Skalar Słupsk1:49.04152
17.Kierat Tymoteusz97Dwójka Morena G1:51.51142
18.Giza Michał97Dwójka Morena G1:52.341139
19.Rybczyński Marcin97MAL WOPR Malbor1:52.342139
20.Rutkowski Wojciech97 Dwójka Morena G1:52.62138
21.Kukiełko Igor97UKS Rafa Gdynia1:53.58135
22.Krzyżanowski Marek97AZS-AWFiS Gdańs1:53.96133
23.Boryń Dominik97MTS Kwidzyn1:54.20132
24. Tomaszczyk Stanisław97 1-Solex Lębork 1:54.38 132
25.Barganowski Tomasz97MTS Kwidzyn1:55.24129
26.Słota Oskar97Trójka Lębork1:55.26129
27.Grzesik Filip97Marlin Gryfino1:55.61128
28.Szymula Maciej97MAL WOPR Malbor1:58.84117
29.Pieczka Tymoteusz97AZS-AWFiS Gdańs2:00.09114
30.Kwiatkowski Radek97Trójka Lębork2:01.21111
31.Świder Arkadiusz97Flota Gdynia2:07.9194
32.Wołejko Krzysztof97Skalar Słupsk2:09.7490
DYSKW.Owsianik Tomasz97Flota Gdynia
DYSKW.Malinowski Michał97Skalar Słupsk
DYSKW.Jaworski Filip97Znicz Koszalin


<< TOP >>
Nr  13
8.12.2007
100m motylkowy  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum

FINA 2004
11 lat

r.KodCzasPkt.
1. Zdrojewska Marcelina96 1-Solex Lębork 1:22.08 338
2.Szczerbińska Magdalena96MAL WOPR Malbor1:22.43333
3.Dolińska Sandra96Znicz Koszalin1:27.16282
4.Kopowska Dobrawa96MTS Kwidzyn1:28.18272
5.Falgowska Kamila96Siódemka Sopot1:33.20231
6.Konopka Karolina96Znicz Koszalin1:37.08204
7. Domska Kamila96 1-Solex Lębork 1:43.56 168
8. Stenka Agnieszka96 1-Solex Lębork 1:50.17 140


10 lat

r.KodCzasPkt.
1.Mazur Agnieszka97Skalar Słupsk1:35.21216
2.Gębal Wiktoria97Znicz Koszalin1:36.19210
3. Karaś Adrianna97 1-Solex Lębork 1:40.04 186
4.Osenkowska Wiktoria97Znicz Koszalin1:50.20139
5.Dankowska Karolina97Marlin Gryfino1:53.86126
6.Wangler Eliza97AZS-AWFiS Gdańs1:55.41121
7.Berszel Joanna97Dwójka Morena G2:06.9691
8.Palutkiewicz Wiktoria97AZS-AWFiS Gdańs2:12.6480
DYSKW.Mastejowska Karolina97AZS-AWFiS Gdańs
DYSKW.Piórek Małgorzata97AZS-AWFiS Gdańs


<< TOP >>
Nr  14
8.12.2007
100m motylkowy  Mężczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum

FINA 2004
11 lat

r.KodCzasPkt.
1. Renusz Piotr96 1-Solex Lębork 1:10.86 363
Rekord Okręgu 11 lat
2.Marudziński Kamil96Orka Ciechanów1:13.74322
3.Janicki Wojciech96MTS Kwidzyn1:18.96262
4.Stiller Piotr96Dwójka Morena G1:19.90253
5.Olender Karol96Dwójka Morena G1:26.08202
6.Szyntar Jacek96Znicz Koszalin1:27.05196
7.Dreliszak Mariusz96Znicz Koszalin1:27.08196
8. Czerwiński Przemysław96 1-Solex Lębork 1:28.36 187


10 lat

r.KodCzasPkt.
1.Puchacz Damian97Marlin Gryfino1:31.21170
2.Sendyk Paweł97Marlin Gryfino1:33.07160
3.Zuchowski Ernest97Trójka Lębork1:36.51144
4.Frankowski Arkadiusz97Znicz Koszalin1:39.26132
5.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańs1:40.96125
6.Kamiński Marcin97Marlin Gryfino1:43.59116
7.Rubach Kamil97Dwójka Morena G1:43.72116
8. Fornalik Krzysztof97 1-Solex Lębork 1:43.92 115
9.Wołkowicz Łukasz97AZS-AWFiS Gdańs1:51.5693
10.Piórkowski Patryk97AZS-AWFiS Gdańs1:52.0592
11.Kwiatkowski Radek97Trójka Lębork1:58.5977
12.Połatyński Maik97Dwójka Morena G2:00.1974
13.Szerszenowicz Mateusz97 Dwójka Morena G2:06.7163


<< TOP >>
Nr  15
8.12.2007
100m zmienny  Kobiet

9 - 11 lat
Brak minimum

FINA 2004
11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kozłowska Anna9615 Aqua Byd1:16.66484
2.Dyakowska Maja96Orka Ciechanów1:20.58417
3. Zdrojewska Marcelina96 1-Solex Lębork 1:20.90 412
4.Sylwestrzak Izabella Sp7596AZS-AWFiS Gdańs1:24.72359
5.Szczerbińska Magdalena96MAL WOPR Malbor1:24.81358
6.Ziomkowska Agata96Dwójka Morena G1:26.34339
7.Szrubkowska Julia96Dwójka Morena G1:26.79334
8.Kordowska Agnieszka96MTS Kwidzyn1:27.11330
9.Siwakowska Aleksandra96 Siódemka Sopot1:28.52315
10.Kopowska Dobrawa96MTS Kwidzyn1:29.70302
11.Hałuszka Natalia96Znicz Koszalin1:30.91290
12. Śliwińska Patrycja96 1-Solex Lębork 1:31.06 289
13.Gajewska Wiktoria96Znicz Koszalin1:33.67265
14.Józewczyk Martyna96Trójka Wejherow1:33.99263
15. Stenka Agnieszka96 1-Solex Lębork 1:34.10 262
16. Domska Kamila96 1-Solex Lębork 1:35.32 252
17.Jarkiewicz Aleksandra96 Trójka Wejherow1:35.35252
18.Jeleńska Natalia96Znicz Koszalin1:35.49251
19.Michalska Ewa96Orka Ciechanów1:37.23237
20. Frąckowiak Bogumiła96 1-Solex Lębork 1:42.95 200


10 lat

r.KodCzasPkt.
1.Gębal Wiktoria97Znicz Koszalin1:29.11308
2.Bukowska Kaja97Skalar Słupsk1:29.18308
3.Von Lonski Karolina97 Dwójka Morena G1:29.24307
4.Pawlikowska Magdalena97 Siódemka Sopot1:29.50304
5.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy1:33.90264
6. Wójcik Magdalena97 1-Solex Lębork 1:34.42 259
7.Mazur Agnieszka97Skalar Słupsk1:35.05254
8.Świniarska Magda97Siódemka Sopot1:36.60242
9.Hopało Majka97Skalar Słupsk1:37.23237
Karaś Adrianna 971-Solex Lębork 1:37.23 237
11.Cybula Małgorzata97AZS-AWFiS Gdańs1:38.41229
12. Hrycyk Marta97 1-Solex Lębork 1:38.51 228
13.Piotrowska Anna97Znicz Koszalin1:39.72220
14.Uchimiak Marta97Znicz Koszalin1:41.13211
15.Redosz Marta97Skalar Słupsk1:41.33210
16.Kędziora Magdalena97 Dwójka Morena G1:41.73207
17.Gronek Halszka97Znicz Koszalin1:44.09193
18.Bucińska Karolina97Marlin Gryfino1:46.06183
19.Kołodziejska Weronika97 Dwójka Morena G1:46.42181
20.Kolas Natalia97Dwójka Morena G1:48.44171
21.Milczarek Adriana97Trójka Lębork1:48.85169
22.Polak Ada97UKS Rafa Gdynia1:49.42167
23. Marcinkowska Barbara97 1-Solex Lębork 1:50.69 161
24.Molik Zuzanna97Siódemka Sopot1:52.10155
25.Zieman Nikol97AZS-AWFiS Gdańs1:56.18139
Nie uk.Wangler Eliza97AZS-AWFiS Gdańs


9 lat

r.KodCzasPkt.
1.Zalewska Kaja98TROPS Kartuzy1:31.57284
2.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn1:38.71227
3.Sierocka Karolina98TROPS Kartuzy1:47.25177
4. Grejć Honorata98 1-Solex Lębork 1:49.76 165
5.Miller Karolina98AZS-AWFiS Gdańs1:57.05136
6.Janke Sara98Znicz Koszalin1:58.95130
7.Koniuszy Karolina98AZS-AWFiS Gdańs2:00.22126
8. Felsztiger Agata98 1-Solex Lębork 2:10.30 99
9.Michniewicz Anna98AZS-AWFiS Gdańs2:10.6498
10. Synowiec Dominika98 1-Solex Lębork2:27.3868
DYSKW.Bach Wiktoria98TROPS Kartuzy
DYSKW.Będkowska Agata98Marlin Gryfino


r.KodCzasPkt.
PKCyman Julia99TROPS Kartuzy1:37.24237


<< TOP >>
Nr  16
8.12.2007
100m zmienny  Mężczyzn

9 - 11 lat
Brak minimum

FINA 2004
11 lat

r.KodCzasPkt.
1. Renusz Piotr96 1-Solex Lębork 1:16.07 344
2.Fleiszerowicz Aleksander96Znicz Koszalin1:21.50280
3.Szołoch Andrzej96Dwójka Morena G1:22.38271
4.Maciupa Jacek96MKP Szczecinek1:22.72268
5.Kuskowski Adam96Orka Ciechanów1:22.98265
6.Pietrzak Krzysztof96UKS Rafa Gdynia1:23.98256
7.Szyntar Jacek96Znicz Koszalin1:24.18254
8.Stiller Piotr96Dwójka Morena G1:24.60250
9. Czerwiński Przemysław96 1-Solex Lębork 1:24.63 250
10. Krawczyk Marcin96 1-Solex Lębork 1:26.12 237
11.Morawski Jakub96Dwójka Morena G1:27.50226
12.Sudomir Piotr96Dwójka Morena G1:27.971223
13.Woźny Tomasz96MAL WOPR Malbor1:27.972223
14.Rybak Lambert96Znicz Koszalin1:27.973223
15.Dreliszak Mariusz96Znicz Koszalin1:28.12221
16. Żulpo Maciej96 1-Solex Lębork 1:30.44 1 205
17. Panek Mikołaj96 1-Solex Lębork 1:30.44 2 205
18.Adamski Adrian96Orka Ciechanów1:30.56204
19.Belter Daniel96Trójka Wejherow1:31.72196
20.Groszewski Marcin96Skalar Słupsk1:37.61163
21. Bujak Paweł96 1-Solex Lębork 1:43.04 138


10 lat

r.KodCzasPkt.
1.Łubiński Michał97MTS Kwidzyn1:27.68225
2.Woźniak Grzegorz97Dwójka Morena G1:28.86216
3. Mach Mateusz97 1-Solex Lębork 1:30.13 207
4.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańs1:30.44205
5.Paluszkiewicz Dawid97 Dwójka Morena G1:31.37199
6.Zuchowski Ernest97Trójka Lębork1:31.66197
7.Puchacz Damian97Marlin Gryfino1:32.46192
8.Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańs1:34.10182
9.Pieczul Albert97Siódemka Sopot1:37.34164
10.Kodrzycki Krzysztof97 Trójka Lębork1:38.12160
11.Konopka Mateusz97Flota Gdynia1:38.92157
12.Żygenda Krzysztof97 Siódemka Sopot1:39.10156
13. Pszonak Łukasz97 1-Solex Lębork 1:40.10 151
14.Racinowski Szymon97Marlin Gryfino1:40.26150
15. Onasz Krystian97 1-Solex Lębork 1:41.14 146
16.Piórkowski Patryk97AZS-AWFiS Gdańs1:41.42145
17.Kukiełko Igor97UKS Rafa Gdynia1:41.76144
18.Krzyżanowski Marek97AZS-AWFiS Gdańs1:43.72136
19.Grzesik Filip97Marlin Gryfino1:45.72128
20.Wołkowicz Łukasz97AZS-AWFiS Gdańs1:47.64121
21.Kwiatkowski Radek97Trójka Lębork1:48.68118
22. Pawelczyk Igor97 1-Solex Lębork 1:50.61 112
23. Tomaszczyk Stanisław97 1-Solex Lębork 1:52.11 108
24.Szymaniuk Maciej97Skalar Słupsk1:57.7393
DYSKW.Czerwiński Dawid97AZS-AWFiS Gdańs
DYSKW.Sukta Oskar97AZS-AWFiS Gdańs


9 lat

r.KodCzasPkt.
1.Dobies Mikołaj98Trójka Lębork1:31.37199
2.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy1:31.88195
3.Mańczak Błażej98Flota Gdynia1:37.63163
4.Kuś Maciej98TROPS Kartuzy1:40.50149
5.Biernacki Kacper98Znicz Koszalin1:45.88128
6.Rusin Mateusz98Znicz Koszalin1:46.84124
7.Kaszuba Damian98TROPS Kartuzy1:47.23123
8.Mikulski Krzysztof98Znicz Koszalin1:47.57122
9. Tołoczko Dawid98 1-Solex Lębork 1:48.54 118
10.Bruździak Maciej98Dwójka Morena G1:50.61112
11.Wasilak Dominik98Znicz Koszalin1:52.69106
12.Mackojć Aleksander98TROPS Kartuzy1:53.31104
13. Sołyszko Seweryn98 1-Solex Lębork 1:56.84 95
14. Klawikowski Jakub98 1-Solex Lębork 2:23.49 51



www.jaroch.skc.com.pl